Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
162 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 162 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 24 από 40]

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πεφτω κ εγω για ύπνο. Πηνελοπακι μου, περιμένουμε εξελίξεις το βράδυ! Με κανέναν πόνο σου ευχομαι!!! Χριστινακι κ ΕΣΥ με το καλο, ότι κ αν αποφασίσεις.
Τινη μου, δοκίμασε να τριψεις πάνω σου κανά αρκουδάκι κ βαλτου το μέσα στην καλαθουνα. Να σς μυρίζει, μήπως βοηθήσει..
Στα υπόλοιπα κορίτσια πολλα φιλία!!!

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλα δεν κοιμηθηκα χτες καθολου και σημερα με βλεπω το ιδιο απο το αγχος μου δεν μπορω ασε που δεν βολευομαι κιολας.

εμη θα σου δωσω ελπιδα εμενα η κορη μου κοιμοταν ολοι μερα την ξυπναγα να φαει αφου ελεγα εχει κατι το μωρο και τη ησυχη ηταν μεχρι ενος χρονων μετα εγινε αστα να πανε ρωτα την χαρα και την ελευθερια μου την ειδαν. οταν το μωρο ειναι ησυχο στην κουνια μετα ζωηρευει και οταν ειναι ζωηρο μετα ειναι ησυχο ετσι λενε.

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καληνυχτα αννα.
παω να ξαπλωσω και γω μηπως γινει κανενα θαυμα και κοιμηθω λιγο.
πηνελοπη χριστινακι περιμενουμε νεα

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα Καλημέρα Καλημέρα!!!

Ξεκιναει νεα εβδομαδα... Με πολλα μωρακοα ευχομαι!!

Πηνελοπακι φαντάζομαι θα εχεις φυγει για το μαιευτηριο!! Αν οχι... Ελπιζω να κοιμασαι να ξεκουραζεσαι!!!

Πολλα νεα περιμένουμε σημερα ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 24 215994

...συμπληρωνω λιγο υπνο κ επανέρχομαι

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα μανουλιτσες,μωρακια και για λιγο ακομα εγκυουλες!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 24 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 24 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 24 215994

δεν ειχαμε κανενα νεοτερο απο Πηνελοπη απ΄οτι ειδα ελπιζω να γενναει και να εχουμε νεα της αργοτερα!!

Εμη,Μαρακι μου ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 24 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 24 417472

παω να ετοιμαστω κ φευγω για γιατρο θα τα πουμε αργοτερα!!

καλη εβδομαδα με πολλα μωρακια να εχουμε ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 24 536304 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 24 536304 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 24 536304 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 24 536304 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 24 536304

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κ καλη εβδομάδα!!! Με πολλα πολλα μωρακια!!! Πηνελοπηηηηη!!!! Τι έγινε;;;;

Εγω είμαι σήμερα πρώτη μέρα Μονή μου με 2 παιδια, να δόυμε πως θα την βγάλουμε.το πρωι κατα τις 6 που ξύπνησε το μωρο, κ το ταισα, με έπιασε ένα ρηγος δεν ήξερα τι έχω.. Ετρεμα.. Σκεπαστηκα με διπλή κουβέρτα κ πάλι κρυωνα.. Τι κουφο ήταν αυτο παλι...

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα Άννα!! Κ εμενα μ πιανει αυτο το ριγος που λες... Εγω τοχω πολλεα μερες, φανταζομαι ειναι απο τθν κουραση κ την αϋπνία!!

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
emilou έγραψε:Καλημέρα Άννα!! Κ εμενα μ πιανει αυτο το ριγος που λες... Εγω τοχω πολλεα μερες, φανταζομαι ειναι απο τθν κουραση κ την αϋπνία!!

Καλημέρα εμη μου! Μα εγω ούτε αυπνη είμαι ούτε μπορω να πω κ κουρασμενη.. Νόμιζα ότι κρυωσα να πω την αλήθεια.

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα !!!!!!!!
αντε περιμενουμε νεα απο χαρα πηνελοπη και χριστινα.
αννα εμη ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 24 417472

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα και καλη βδομαδα!!!!!!!!τερμα τα ψεμματα.....ελα να βλεπω γεννες!!!!!!!!!!!!!
Εμη και εμεις τα ιδια εχουμε....γκινια!!!!!!!!!!!!!!
της δινω 90 σε μπουκαλι και στηθος και οοοοοοολο πειναει!!!!!!!φουσκα θα γινει! tongue tongue τα φιλια μου σε ολο το παρεακι μου!!!!!!!!!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 24 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 24 417472

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
γεια σου σοφια.
χτες ειχα το ερ κοντισιον ολο το απογευμα γιατι ειχα σκασει και σημερα μπουκωσε η μυτη μου και ποναει ο λαιμος μου αισθανομαι κουρασμενη δεν αντεχεται.

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σου μαρακι!και εγω συναχωμενη ειμαι!ειναι τραγικη η κατασταση!περαστικουλια!!!!!!!!!!!!!

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αννούλα,σοφάκι μαράκι εμάκο καλημέρα!τι κάνετε??καλή εβδομάδα με πολλά μωράκια!κι εμεις το βράδυ είχαμε πάρτυ 2 με τρισημιση...ξύπνησε για να φάει και μετά την έπιασαν πονοι..αφου και ο γιωργος σηκώθηκε γιατί ανησύχησε που έκλαιγε τοσο πολύ η κακομοίρα...μετά ξανά στις 6.20 ξανά μαμ και στις 7.10 ξύπνησαν οι άντρες μου..έφυγαν και την ξανάπεσα λίγο..τώρα χαζοκλαίει αλλά δεν πάω μέσα για να πιω λιγο καφε..χωρίς καφε δεν την πάλευω καθόλου!
ελπίζω η πηνελοπη μας να πήγε νοσοκομειο και να γέννησε
περιμένουμε νέα και απο μπόλικα κοριτσάκια αποτους γιατρούς!άντε γιατι μείναμε χωρις γεννητουρια

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα μαρακι, σοφακι κ Φωτεινη!!! Βρε Φωτεινη μου πόσο είναι η μπεμπα σου;; Κ ποτε ξεκίνησε κολικους;;

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kαλημέρα μανούλες, εγκυούλες και μωράκια!!!
Καλη εβδομαδα!!

Φωτεινη κ εμεις μια απο τα ιδια χθες βραδυ.. απο τις 11 - 3 χαζοκοιμοταν, εκλαιγε, χαζοέτρωγε... όλα τα εκανε! το πρωι κοιμήθηκα... ευτυχως μεχρι τις 10...

Και εμενα με εχει πιασει αυτο το ρίγος... σκεπαζομαι με ελαφρυ παπλωμα.. δε τη παλευω...

τελικα εχει αρχισει να μ'αρεσει αυτη η φαση... πειτε με μαζόχα... αλλα πότε θα το ξαναζησω?

ειδε καμία σας πρωταγωνιστες χθες? εφριξα...

Περιμενουμε νεα απο γιατρους!!!

Πηνελόπη εισαι εδω?

τα φιλια μου σε οοοοολες ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 24 417472

http://www.creativebeez.gr

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
marianthi_m έγραψε:Kαλημέρα μανούλες, εγκυούλες και μωράκια!!!
Καλη εβδομαδα!!

Φωτεινη κ εμεις μια απο τα ιδια χθες βραδυ.. απο τις 11 - 3 χαζοκοιμοταν, εκλαιγε, χαζοέτρωγε... όλα τα εκανε! το πρωι κοιμήθηκα... ευτυχως μεχρι τις 10...

Και εμενα με εχει πιασει αυτο το ρίγος... σκεπαζομαι με ελαφρυ παπλωμα.. δε τη παλευω...

τελικα εχει αρχισει να μ'αρεσει αυτη η φαση... πειτε με μαζόχα... αλλα πότε θα το ξαναζησω?

ειδε καμία σας πρωταγωνιστες

Περιμενουμε νεα απο γιατρους!!

Πηνελόπη εισαι εδω?
τα φιλια μου σε οοοοολες ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 24 417472

Μαριάνθη μου, ήθελα να το δω, αλλα εκείνη την ώρα έχουμε ύπνο, μπάνιο κτλ κ δεν είχα χρόνο..

konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα καλη εβδομάδα και με αρκετές γέννες.

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αννούλα μου ξεκίνησε μια εβδομαδα τώρα περιπου καιείναι 23 ημερών.με την γιατρό που μίλησα μου είπε οτι είναι απο τις συσπάσεις του έντερου για να κάνει κακά της το πιο πιθανόν και οχι κολικοι κανονικοι.βεβαια τωρα ειναι πιο μικρή η διάρκειά τους και δείχνει να την πονάει λιγότερο γιατί ησυχάζει πιο ευκολα

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημέρα μαριανθάκο μου !κι εσείς πάρτυ εεε??κρίμα που είμαστε μακρια και δεν αλληλοκαλεστήκαμε στα πάρτυ χαχαχα

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Άννα δε πειράζει που δεν το είδες.. εγώ εφριξα γενικά με το σύστημα υγείας και με το οτι δεν κανουμε προγεννητικό έλεγχο για αυτη την ασθενεια.. δλδ καπου το εχει παρει το αυτι μου... καποιοι γιατροι το προτεινουν αλλα εγω δεν εχω κανει πχ...

Μαρακι τωρα βρηκες να αρρωστησεις? τοσο πολυ ζεσταινοσουν ε? εμεις με την κουραση κρυωνουμε! χαχα.. οτι να ναι!

Φωτεινη μου δυστυχως ειμαστε μακρια αλλιως θα ειχε πλακα! διανυκτερευση με κους κους!

Καλημερα Κωνσταντίνα!

http://www.creativebeez.gr

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ρωτάω γιατί δεν θυμάμαι ποτε ξεκίνησαν στην μικρη.. Αλλα ο μικρός στην αφοδευση δεν έχει πρόβλημα.. Μακάρι να μην έχει κ κολικους... Σήμερα είναι πρώτη μερα που δεν κοιμάται αφού έφαγε.. Καμία ώρα ΤΏΡΑ..

Μαριάνθη μου, τι ασθένεια είχαν;;

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κολικους θα εχουνε οπως και να χει δηλαδη?δε το γλυτωνουμε? Shocked

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σοφία οχι δεν κανουν όλα τα μωρακια κολικούς. ευτυχως εχουμε μια ελπίδα!

Αννα τα παιδια που μιλαγαν χθες πασχουν απο κυστική ίνωση. Ειναι κληρονομική όπως η μεσογειακή αναιμία... ασε μωρε τωρα μη τα μελετάμε.. πικρα ήταν.. που τα βρίσκει και αυτος ο Θεοδωράκης πια! και του εχω και αδυναμια...

http://www.creativebeez.gr

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κανε Θεε μου,να μη μας πιασουνε κολικοι! cheers cheers cheers
εγω εχω αλλο θεμα...δε χαλαρωνω δευτερολεπτο.ουτε τουαλετα δε μπορω να παω! affraid affraid

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ο παιδιατρος μου είπε 4 στα 5 μωρά δεν κάνουν πλέον κολικους..

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 24 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις