Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
156 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 156 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 25 από 40]

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ANNAST έγραψε:Ο παιδιατρος μου είπε 4 στα 5 μωρά δεν κάνουν πλέον κολικους..

τον αγαπαω τον παιδιατρο σου!!!!!!!!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 25 669659 και γιατι ετσι? ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 25 209536

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ούτε και η δικιά μου έχει προβλημα με τα κακά..κάθε τρεις και λίγο τα κάνει..τί να πω???και η δικιά μου είπε οτι επειδή θηλάζει μόνο δεν ειναι οι κανονικοι κολικοι αλλα μοιάζουν

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα μανουλοεγκυάκια!!!Πηνελόπη γεννάς γέννησες τι έγινε ρε φίλε???όλες τις μέρες πήρες και εσύ και το Συμπεθεράκι μου???
Εμείς χθές από τις οχτώ μέχρι τις δέκα και μισή κλάααααααααααμα γοερό νομίζω κολικοί οτι έιναι...διότι κακά κάναμε..με το ζόρι βέβαια αλλά κάναμε...κλάαααααμα το παιδάκι μου δεν ήξερα τι να το κάνω τελικά του δώσα κίντερτε λίγο και ηρέμησε...και κοιμήθηκε 7 ώρες...μετά Shocked συνεχόμενες.....τον είχα ταλαιπωρήσει όμως διότι από τις τρείς το μεσημέρι μία ώρα κοιμόταν και μετά ξύπναγε...και μας πήγε έτσι μέχρι τις οχτώ....και μετά μας έπιασε η κοιλίτσα μας και κλαααααμα με έπιασε η ψυχή μου....!!!Είμαι δουλειά θέλω να σας πώ(ήρθα για κανά 3ώρο να τους οργανώσω)και βρήκα μια χαρτούρα άλλο πράγμα...οτι να ναι τα ψιλοέβαλα σε μια σειρά....και ακόμη έχω.....(είναι η μάνα μου με το παιδί και την έχω πάρει 5 τηλεφώνα μέχρι στιγμής σαφώς είναι όλα καλά....αλλά έχω μια έννοια ένα άγχος)σας φιλώ γλυκά γλυκά και τα λέμε να προλάβω να κάνω καμιά δουλειά ακόμη!!!!!

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sofouli έγραψε:
ANNAST έγραψε:Ο παιδιατρος μου είπε 4 στα 5 μωρά δεν κάνουν πλέον κολικους..

τον αγαπαω τον παιδιατρο σου!!!!!!!!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 25 669659 και γιατι ετσι? ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 25 209536

Τι να σου πω σοφακι, δεν ξέρω. Έτσι μου είπε.. Κοιτα για να πω την αλήθεια, κ η κόρη μου δεν είχε πολλούς.. Λίγους κ λίγη ώρα.. Δεν θυμάμαι να ξενυχτισα μαζι της. Ειδικά με αποκλειστικο θυλασμο μειώνονται κατα πολυ λεει..

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Άντε βικακι μου.. Πρώτη σου ´´αποδρασή´´ χαχαχα!!!
Τι να έγινε με την Πηνελοπη;;;;

ΕΥΑ ΕΥΑΚΙ

ΕΥΑ ΕΥΑΚΙ
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
γμτ εχω στειλει μην.και δεν σταλθηκε μαλλον τι σκ... γινεται δε ξερω.τι εγινε η πηνελοπη ξρει καμια???

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΥΑ ΕΥΑΚΙ έγραψε:γμτ εχω στειλει μην.και δεν σταλθηκε μαλλον τι σκ... γινεται δε ξερω.τι εγινε η πηνελοπη ξρει καμια???

Όχι ευακι, δεν ξέρουμε τπτ

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα ξανα!!!

κοιμηθηκαμε παλι...!!! κ εμεις με τα κακα δςιχνει να φτιαχνει το πραγμα... το κακο ειναι οτι χτες μου τα ξανακανε μεσα στην μπανιερα του!! 3η φορα... δεν ξερω τι να τον κανω! χαλαρωνει φαινεται και τα αμολαει!! αλλα μετα εχει μεγαλη ταλαιπωρια, τον πλενω κατω απο την βρυση, αυτος σκουζει...

Μαριανθη μου η ασθενεια αυτη η αληθεια ειναι οτι δεν ειναι γνωστη, εγω την εμαθα προσφατα απο μια συναδερφο που ειναι φορεας κ αυτη κ ο αντρας της κ δεν το γνωριζαν! εχουν ταλαιπωρηθει πολυ, γιατι οταν μενει εγκυος πρεπει να κανει ληψη τροφοβλαστης για να δει αν ειναι καλα το μωρο... εχουν κανει βεβαια μια κορουλα υγιεστατη!

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευακι μου μαλλον στην αιθουσα τοκετου θα ειναι και δεν της επιτρεπουν κινητο και θα το εχει κλειστο... και μενα δεν μου το επιτρεπανε και το ειχα κλειστο πολλες ωρες! ... αρα λογικα γενναει!!!! μολις το ανοιξει θα σταλει το μηνυμα και μαλλον θα την εχουν ανεβασει στο δωματιο...

Οταν μαθεις κατι πες μας ε...

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εμη μου ΕΣΥ είσαι κ τυχερή μες στην ατυχία σου.. Τα κανει στο μπανακι.. Εμένα χθες με χ@@@&€)( στο πόδι... Μην γελατε.. Απόσταση μισο μετρό τουλάχιστον. Αφού λεει ο άντρας μου τι ητα ν αυτο; Πως έφτασε εκει;;; Κ όλα αυτα στις 3 την νύχτα.

ΕΥΑ ΕΥΑΚΙ

ΕΥΑ ΕΥΑΚΙ
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αντε με το καλο για ολες.πηνελοπακι σε σκεφτομαι πολυ πολυ,η χριστινα,η χαρα τι γινεται πες μου οτι μπηκαν και εκεινες?? με το καλο κ παλι

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΥΑ ΕΥΑΚΙ έγραψε:αντε με το καλο για ολες.πηνελοπακι σε σκεφτομαι πολυ πολυ,η χριστινα,η χαρα τι γινεται πες μου οτι μπηκαν και εκεινες?? με το καλο κ παλι

Η χαρά είχε γιατρο, κ η Χριστινα το ίδιο. Με την διάφορα ότι η Χριστινα μπορει να μείνει μέσα για πρόκληση..

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kαλημερα Εμακο και Βικακο!

Αντε βίκυ να αλλαξεις λίγο κλίμα!

Εμυ ασε με αυτα που εβλεπα χθες.. πραγματικα μονο υγεία!! αυτο και τίποτα άλλο!
Πολυ γελιο ο δικος σου με το μπανακι και τα κακακια! Very Happy

Μαλλον γενναει το Πηνελοπακι! αντε να δούμε!!

Χαρα γυρισες?? εχεις κανα νεο??

http://www.creativebeez.gr

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
λοιπον γυρισα κ εγω δεν σας διαβασα ειπα να γραψω πρωτα κ να σας διαβασω μετα!!

εκανα NST ολα οκ δεν κανω και πολλες συσπασεις,αμνιακο καλο αλλα μου ειπε οτι δεν μου κλεινει αλλο ραντεβου αν δεν γεννησω μεχρι την αλλη Τριτη θα με βαλει στις 1 η ωρα το βραδυ στο Ιασω να μου βαλουν υποθετο κ το πρωι θα ερθει η μαια μου να ξεκινησουμε διαδικασια και αν παλι δεν με πιασουν πονοι μπορει να παμε κ για καισαρικη Mad Mad Mad δεν μου αρεσε αυτο αλλα ο γιατρος ειναι λιγο απολυτος στις αποψεις του!!ας ελπισω οτι θα με πιασουν πονοι πριν την Τριτη!!

παω να σας διαβασω λιγο να ερθει κ ο Γιαννης να φαμε τα φασολακια μας κ να ξαναμπω!!

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kαλημέρα κορίτσια μου!
Χαρά τα πήρα με τον γιατρό σου..
Γιατι να μη σου δώσει παράταση δηλ δεν κατάλαβα?
Και απο που κι ως που καισαρική?
Τρελαινομαι ρε γμτ..
Εχω κι εγώ ρβ σήμερα κατα τις 6 το απόγευμα, για να δουμε τι θα μου πεί..
Φιλάκια σε όλες τις μανουλίτσες και τα μωράκια τους!
Με το καλό να γεννησουν τα 2 μας κοριτσάκια σήμερα!

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
τωρα γυρισα και γω απο το ρεα το νστ καλο μεγαλη κινητικοτητα του μωρου συσπασεις μονο μια 65αρα αλλα ο τραχηλος χαλια μακρης σκληρος και πισω με πεθανε στο πονο η μαια για να τον πιασει σαν πρωτοτοκη ειμαι λεει με βλεπω να κανω 16 ωρες να γεννησω παλι. χαρα εγω με το υποθετο που δεν με επιασαν πονοι μου εβαλε 2 μπουκαλια ορο υπαρχη παντα λυση δεν μου αρεσει που συζηταει για καισαρικη πριν καν αρχισει ο τοκετος.

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
γεια σου βικακι μου ωραία περάσατε κι εσεις χτες ε???join the club! να ανοιξουμε ένα κλαμπάκι με σενα εμενα και την μαριανθη για αρχη και βλεπουμε!χαχαχα
αννούλα μου στο μισό μέτρο???ωραίο σημάδι έχει το μικρό σου!κι εμένα πριν που την άλλαζα με κατούρησε στην μπλούζα..η αλήθεια είναι οτι το είχα φάει από τον φίλιππο αλλά δεν περίμενα και από κορίτσι τέτοιο συντριβάνι...
χαρουλάκι μου μην ανησυχεις θα βάλουμε όλη την θετική μας ενεργεια να σε πιάσουν οι πόνοι πριν την τρίτη...ακους εκεί καισαρική χωρίς λόγο...ο μα@@@κας!
στελλάκι μου καλά αποτελέσματα από τον γιατρό σου!κανένα νέο από χριστινάκι και πηνελόπη έχει καμια??
μαράκι μου 16 ώρες έκανες στο πρώτο??

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γειά σου Μαράκι μου, σου έβαλε υπόθετο ο γιατρός και παρόλαυτα τίποτα?
Και τώρα τι θα γίνει?

Φωτεινούλα μου σου έστειλα μην και στο φέις, έφυγε το δέμα σου! Very Happy

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Χαρα μη μου λες τετοια τρελαινομαι! χωρις λογο πουλακι μου θα κανεις καισαρική? Το μωρο εχει κατέβει? ειναι εμπεδωμένο? μακαρι να σε πιασουν οι πονοι αλλα τωρα θα αγχωνεσαι γι αυτο? γιατι δε σου δινει παραταση?

Κοριτσια ηρθε και το σλινγκ μου απο τη Στελλα και ειναι τελειο!! Γεια στα χερακια σου Στελιτσα! Very Happy

http://www.creativebeez.gr

letitsa

letitsa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μπηκα και εγω να δω ποια απο της τρεισ γεννησε αλλα απο οτι βλεπω η χαρα μας δεν γενναει ακομα και περιμενουμε νεα απο χριστινα και πινελοπη....
μαρια εγω εκανα καισαρικη γιατι ο τραχιλος ητανε ψηλα , στραβα, και χοντρος, μου εβαλε υποθετο για να μαλακωσει αλλα τιποτα φαντασου οτι δεν μποροθσε να τον φτασει και μου ειπε οτι αμα ξεκινησουμε με προκλιση μπορει να κανω να γεννησω 10 ωρες και στο τελος να παμε για καισαρικη...... εγω αυτο δεν το δεχομουνα με τιποτα δεν νομιζω οτι ο φυσιολογικος τοκετος ειναι καλυτερος απο τον δικο μου (ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ) ουτε πονος ουτε ραμματα να τραβανε και να μην μπορω να κατσω τιποτα ....
χαρα μου για να σου λεει ο γιατρος σου κατι ξερει ..ο τραχιλος πως ειναι τη σου ειπε?
στελλακικαλα αποτελεσματα σημερα....
δεν σας ειπα και το ποιο τρελο οταν τον μπεμπη τον πιανουν κολικοι η τρελο κλαμα χωρις λογο ξερετε που τον βαζω???????????? στο καροτσι και κατω απο τον αποροφυτηρα......και σε ενα λεπτο...ουππππππππππσσσσσσ ματακια κλειστα....δοκιμαστε το ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 25 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 25 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 25 215994 θα βαλουμε ενα και πανω απο την κουνια χαχαχαχαχα

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαριανθούλι μου! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Εν τω μεταξύ κορίτσια δεν έχω φτιάξει ακόμα ένα για τον Βαγγελάκο μου Laughing Laughing
Απίστευτο ε?

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Νικολετα μου δεν μου εβαλε χερι οποτε δεν μου ειπε τπτ για τον τραχηλο!!
δεν ειναι εμπεδωμενο το κεφαλακι του αλλα ειναι προς τα κατω,παντως κ αυτος μου ειπε οτι δεν θελει να το αφησει παραπανω απο την ΠΗΤ γιατι γερναει ο πλακουντας κ κατι τετοια βεβαια για την καισαρικη ειπε εφοσον το ζητησω εγω νωριτερα δηλαδη αν κουραστω!
και εγω ειμαι καπως απο την ωρα που μου το ειπε αλλιως το περιμενα δεν ηθελα να παω με προκληση!!

ακομα δεν εχουμε νεα απο το Χριστινακι κ την Πηνελοπη εεε??

Στελλακι κ εσυ το απογευμα ξερεις εε??αναφορα μολις τελειωσεις χαχαχα

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Χαρα μου, διαβασα τα νεα απο τον γιατρο σου... κ εγω Χαρα οταν πηγα στο μαιευτηριο ο τραχηλος ηταν ολοκληρος, σκληρος κ πισω (ας ειναι καλα τα ουτροτζεσταν Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil ),δεν τον εφταναν κ γι αυτο πεθαινα στον πονο με το χερι, αλλα εξαληφθηκε ομως κ γεννησα φυσιολογικα απλα πηρε λιγη ωρα παραπανω! (και εγω δεν ταλαιπωρηθηκα απο τον τραχηλο αλλα απο την θεση του μωρου κ επειδη ηταν δεμενο).
Οποτε ο τραχηλος δεν σε στελνει για καισαρικη...

Koutsounaki2810

Koutsounaki2810
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα κοριτσάκια μου!Τί μου κάνετε;
Πηνελοπάκη μου τί έγινε ;Βγήκε ο Σωτηράκης;;;;
Απο την Χριστίνα είχαμε κανένα νέο;;;;
Χαρουλίτο μου γιατί σου είπε καισαρική;Νομίζω ότι είπε μ@@@@@α ο γιατρός σου,χωρίς λόγο καισαρική!!!!
Εγώ θα εύχομαι να σε πιάσουν οι πόνοι μέ ερι μεθαύριο να γεννήσουμε μαζί!!!!
Αν και κορίτσια σήμερα έχω πολλούς πόνου μπροστά χαμηλά και πίσω στην μέση,σαν πίεση να το πω;Σαν σπρώξιμο να το πω;;;;Λέτε η μπουμπού μου να μην περιμένει μέχρι την Τετάρτη;Φυσικά σήμερα την κούρασα,κάναμε όλες τις δουλείτσες του σπιτιού για να ξεκουραστούμε αύριο,και να είμαστε έτοιμες για μεθαύριο!!!!Είχα κι εγώ γιατρό σήμερα στις 2,αλλά μου το ακύρωσε γιατί είχε γέννα και θα πάω το βράδυ κατά τι 9!!!!
Εχτές την είδα κι εγώ την εκπομπή!!!!Τί δύναμη ψυχήσ ειΝαι αυτή που έχουν αυτά τα παιδιά;Αυτοί είναι οι πραγματικοί ήρωες τη σ ζωής,και είναι άξιοι θαυμασμού!!!!
Όσο για το κράτος που ζούμε και την φαρμακευτική περίθαλψη που μας προσφέρει αφήστε το,γιατί τώρα που είμαι έγκυος δεν θέλω να βρίσω!!!!
Στελλίτσα μου,Αννούλα,Φωτεινούλα,Μαριανθάκο και στα υπόλοιπα κοριτσάκια τα φιλιά μου!!!!

letitsa

letitsa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΧΑΡΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΚΥΝΔΥΝΟ ΝΑ ΤΟ ΑΦΗΣΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΚΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΣΑΚΟ ΚΑΙ ΤΡΕΧΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ......ΕΜΕΝΑ ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΓΙΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΠΕΤΑΞΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΜΟΥ......ΕΙΠΑ ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΠΟΝΟΣ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΜΗΝ ΑΝΧΩΝΕΣΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΤ ΕΥΧΗΝ....
ΣΤΕΛΛΑ ΣΟΥ ΕΣΤΕΙΛΑ ΜΗΝΥΜΑ ΜΕΣΟ ΦΒ ΜΠΕΣ ΚΑΙ ΔΕΣ ΤΟ...ΘΕΛΩ ΕΝΑ ΤΣΟΥΒΑΛΙ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ Ο ΓΙΑΝΝΗΣ ΧΑΧΑΧΑΧΑ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 25 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις