Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
152 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 152 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 22 από 40]

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Koritsakia mouuuuuu egw akoma edw,eixa ksaplwsei shkwthika,efaga tostaki kai hpia gala,aplwsa k ena plenthrio!H katastash mou exei ws ekshs..akoma ponoi k syspaseis ana 10 lepto,twra pia exw mia vlenna diafanh kai oxi asprh opws prin pou vgainei mazi me aima kai oxi me kafeti,to mwro shmera mallon katalave ti ginete kai kanei ton kinezo..ton akouw alla einai enas kurios!!!Elpizw koritsia na me paei etsi ws to prwi k na mpoume mesa prwines wres,mexri meshmeraki na exoume ksemperdepsei.O giatros leei ayto einai to 1o stadio tou toketou mporei na krathsei kai 24 me 30 wres k meta ta pragmata tha kulhsoun poly grhgora2-3 wres.Pali kala agios einai p me afhnei spitaki mou gt tha eixa frikarei sto maieythrio toses wres.
Eyh mou FRI-KA-RA kai m esena alal k m ayto p eipes oti eferan kopela se komatwdh katastash..FRI-KA-RA!!!! Eyxomai koristaki mou tetoia pragmata na mhn sas ksanavroun pote!Na zou zhsei k pali to mpempaki sou k na eiste pada eytyxismenoi!

H Xristina den exei mpei e???Lete na eixame tpt ektakto???Hthela na ths pw kiolas pws diavasa pws oi gymnasmenes gynaikes gennoun grhgorotera kai pio anwdyna.Xristinaki...kala ekanes k to extizes to kormi tosa xronia,tha se sthriksei twra pou tha to xreiasteis! Smile

Mmmm..ti allo den kserw!

kiriakits


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπέρα Πηνελόπη μου τα είδα τα νέα σου άντε με το καλό μακάρι και το Χριστινάκι να γεννήσει σύντομα γιατί την βλέπω πολύ αγχωμένη.

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλε Πηνελοπη εγω κοντευω να παω στο μαιευτηριο κ εσυ ακομα καθεσαι κ τρως τοστακια στο σπιτι??? ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 22 534787 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 22 534787 εγω με σενα τωρα εχω φρικαρει...πανε βρε κοριτσακι μου κ αν εχεις διαστολη που το ξερει ο γιατρος αφου δεν σε ειδε???αν κ μ΄αρεσει που εισαι ετσι και δεν θελω να σε αγχωσω αλλα βρε κοριτσακι μου.....πανεεεεεεε!!!

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kuriakh mou logiko einai gia oles mas sto telos na anxwnomaste olo k parapanw.
Stamathse esena to aimataki?eixes mazi k ponous???Ayrio diavasa exeis k giatro,eyxomai na sou pei kala neak na vretehis kateytheian sto maieythrio k esy!!!

Xara mou alhtheia sou lew einai sxedon apo oneiro ayto p zw,alliws ta perimena,me tragikous ponous k spasmena nera k na trexw gia na fygw panikovlhth kai kai kai..diastolh mporei na exw k mallon exw gia na exw aimataki k tetoia alla ama den ginoun 5 leptoi oi ponoi tsaba tha paw na katsw ekei na trww tis wres mou.Ton empisteyomai 100% allwste mou eipe o antrwpos oti exoume ksekinhsei alla feygoume apo to spiti mono me spasmena nera h me 5leptous,apo thn arxh aytos elege thelw na mou ertheis me dikous sou ponous den thelw na vazoume oro.O mpampinos exei pieei vevaia 3 kafedes k olo m leei pame na fygoume..xaaxaxxa alla otan pragmatika ftasei h wra p prepei tha to katalavw,akoma exw xrono,eimaste sta prokatartika Smile

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κουκλες σας διαβαζα για αρκετη ωρα γιατι εκοψα λιγο πισω.. ειχα παει στη γιαγια παλι να φαμε το μεσημερι μαζευτηκαν ολοι οι συγγενεις..

πηνελοπακι μου ειμαι πολυ χαρουμενη με τα νεα σου αληθεια! εισαι πολυ τυχερουλα που ολα γινονται σταδιακα και ετσι εχεις χρονο να προετοιμαστεις σταδιακα και να το απολαυσεις συναμα!! να εισαι χαλαρη οπως εισαι γλυκεια μου και ολα θα πανε τελεια! αντε και σου ευχομαι οπως ειπες να γεννησεις αυριο μεσημερακι μια χαρα!!!
αυτο που λες με τις γυμνασμενες γυναικες ναι ισχυει αγαπη.
λοιπον να μας ενημερωνεις ε;;!!!!

Η ταπα που λεει το πηνελοπακι μας ειναι αυτο που σφραγιζει τον τραχηλο και περιεχει βλεννα και υγρα τ τραχηλου. οταν πεσει σημαινει συνηθως οτι αρχιζει ο τοκετος! δεν πεφτει σε ολες, αλλα σε καποιες γυναικες.

Κυριακη μου γλυκεια τι κανεις;
Μαρακι;
Χαρουλα μου, Ελευθερια, Βικακι, Εμομαμα, Αννουλα, τα φιλια μου κοριτσια μου!

Ευη μου εφριξα με την ιστορια σου αληθεια.. ευτυχως ολα τελειωσαν τωρα.. ανατριχιασα στο τελος που εγραψες οτι ενιωθες πως πεθαινεις και δεν ειχες καλα καλα δει το μωρακι σου... ευτυχως ηταν η παναγιτσα διπλα σου.. οσο αφορα το ρεα δε σχολιαζω καν, αλλα κ μενα γνωμη μου μπορουσες ανετα να τους κανεις αγωγη και να παρεις και λεφτα απο αυτο για το μωρο, γιατι οχι!



Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
pepelitsa έγραψε:Kuriakh mou logiko einai gia oles mas sto telos na anxwnomaste olo k parapanw.
Stamathse esena to aimataki?eixes mazi k ponous???Ayrio diavasa exeis k giatro,eyxomai na sou pei kala neak na vretehis kateytheian sto maieythrio k esy!!!

Xara mou alhtheia sou lew einai sxedon apo oneiro ayto p zw,alliws ta perimena,me tragikous ponous k spasmena nera k na trexw gia na fygw panikovlhth kai kai kai..diastolh mporei na exw k mallon exw gia na exw aimataki k tetoia alla ama den ginoun 5 leptoi oi ponoi tsaba tha paw na katsw ekei na trww tis wres mou.Ton empisteyomai 100% allwste mou eipe o antrwpos oti exoume ksekinhsei alla feygoume apo to spiti mono me spasmena nera h me 5leptous,apo thn arxh aytos elege thelw na mou ertheis me dikous sou ponous den thelw na vazoume oro.O mpampinos exei pieei vevaia 3 kafedes k olo m leei pame na fygoume..xaaxaxxa alla otan pragmatika ftasei h wra p prepei tha to katalavw,akoma exw xrono,eimaste sta prokatartika Smile

γλυκεια μου τελικα η μητερα φυση ξερει ακριβως τι κανει για εμας τις γυναικες συν το οτι ειναι και πιο ομορφη η ολη διαδικασια..

οσο αφορα εμενα αγχωμενη ειμαι γιατι περασα τις μερες μου και αυτο με αγχωνει αν ειναι καλα το μωρο τπτ αλλο...

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πηνελοπακι μπραβο σου τοτε που εισαι ψυχραιμη και εχεις τοση εμπιστοσυνη στον γιατρο σου,ευχομαι ολα να πανε τελεια κ να γεννησεις χωρις κανεναν πονο!!εμεις ειμαστε εδω και ξερεις οτι θα περιμενουμε νεακια σου!!

Χριστινακι μου γλυκο μακαρι να εισαι εσυ η επομενη αν το εχεις αποφασισει δηλαδη κ εσυ για αυριο!!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Xαρουλιτσα μου τι κανεις;!! πως εισαι σημερα; δεν τα ειπαμε το πρωι. Very Happy
Βασικα θα παω στο γιατρο καλη μου και θα δω τι θα μου πει. αν εχω διαστολη κτλ τοτε θα προχωρησω. παντως προς το παρον μονο πολλους πονους περιοδου.

παω να φαω ενα τοστακι γιατι πειναω και επανερχομαι...χχχχχ

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ωραια Χριστινακι μου εφτασαν οι μερες για ολες μας σιγα-σιγα κ εσυ χαιρομαι που ηρεμησες!!
καλη ορεξη κ εγω τωρα σκεφτομαι τι να φαω γιατι με επιασε μια λιγουριτσα!!

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Nai vre koritsaki mou katalavainw,einai anxos ayto me to mwro,exeis omws ygra den xaneis kai thn akous.Ayto einai to shmantiko.Ayrio na doume!!!Les na ta genname thn idia wra???Makari!!Tha erthei mazi sto nosokomeio k o theios sou??Parton mazi egw lew na akousei k na dei apo prwto xeri k na sou pei k aytos thn gnwmh tou.
To malli teleio????

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πηνελοπακι μου εννοείται ότι θα μας ενημερώσεις αν φύγεις.. Η στείλε μου μην τουλάχιστον...
Χριστινακι κ ΕΣΥ ακόμα;; Καλη μου, σου έγραψα κ πριν μην φοβάσαι την πρόκληση. Το μωρακι σου είναι έτοιμο κ δεν θα ζοριστεις καθόλου.. Περιμένουμε τς νέα σου αύριο..
Χαρα, ελευθερία! Τα φιλία μου!!!

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
xristinaki kala eimai ante vre phneloph mpika na do ti ginete tipota akomh. ego tora gyrisa apo koynies sto tsak prolava thn vroxh ti oraia htan me ton aera trela. pao na paraggilo kanena soyvlaki na goyroyniaso

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
pepelitsa έγραψε:Nai vre koritsaki mou katalavainw,einai anxos ayto me to mwro,exeis omws ygra den xaneis kai thn akous.Ayto einai to shmantiko.Ayrio na doume!!!Les na ta genname thn idia wra???Makari!!Tha erthei mazi sto nosokomeio k o theios sou??Parton mazi egw lew na akousei k na dei apo prwto xeri k na sou pei k aytos thn gnwmh tou.
To malli teleio????

Αγαπη ναι σκεφτου να γεννησουμε και την ιδια ωρα !! τελειο!!
βασικα δε θα ερθει αμεσως μαζι μου. μου ειπε δεν ειναι επαγγελματικο να μπει μεσα σαν με εξεταζει ο αλλος γιατρος. οποταν θα περιμενει να τον παρω!!!
ναι τα ισιωσα τα μαλλια να δουμε ποσο θα αντεξουν!!!
εσυ για πες! αποτριχωση μ ειπες εκανες- και γω κερι εκανα μπικινι και χερια- νυχακια, εισαι και συ κομπλε στα μπιουτε ομορφη!!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αννουλα μου εχεισ δικαιο. να σε ρωτησω.. πριν σου κανει προκληση σε ελεγξε για διαστολη και ειχες; η εκανες διαστολη λογω της προκλησης;
σου εσπασε και τα νερα;;

Χαρα μ φαε οτι τραβα η ψυχη σου τωρα που μπορεις! λιγες μερες μας μειναν καλη μου!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 22 215994

Μαρουλο μου εσυ ποτε πας γιατρο;

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kale Annouli fysika tha sas grapsw prin fygw otan ftasei ekeinh h wra!!!Ektos an me parei demenh xeiropodara ap to spiti o Mpampinos,exxexexe!!!!
A!!!thymaste p elega thelw na kanei kataklysmo otan gennaw???Lete na mou kanei thn xarh?????
Evala twra sthn valitsa mou k mia kouvertoula gia kalo k gia kako,na valw k mia omprela???

Xristinaki ta exw kanei ola!!!Ena douzaki thelw mono prin fygw k thn adiavroxh maskara,xaxaxaxaxax!!!!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τελεια πηνελοπη μου!!!
εγω ενα κακο κανω τις τελευταιες μερες. απο το αγχος μ αυξησα το τσιγαρο Crying or Very sad Crying or Very sad εκει που επινα 4 πινω 7-8...ουφφφφ

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
χριστινακι αντε αυριο η μεγαλη μερα. εγω αυριο στης 12 εχω νστ και τεταρτη γιατρο

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χριστινακι μου τα καταφερα παλι τοστακι εφαγα κ εγω ηθελε ο Γιαννης να παρει σουβλακια αλλα ειπα οχι Rolling Eyes Rolling Eyes

Μαρακι εσυ θα γουρουνιασεις ομως εεε??δεν πειραζει εσυ δεν πηρες πολλα κιλα!

Πηνελοπακι εδω Πειραια βρεχει κ το μετεο για τις 3 το βραδυ λεει καταιγιδα οποτε μαλλον θα γινει κ αυτο το ονειρο σου πραγματικοτητα να γεννας και να βρεχει!! Very Happy

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αυριο δηλαδη ολες εχουμε γιατρο αλλη για γεννα και αλλη για εξεταση!!χιχιχι
εγω εχω το πρωι στις 10 αντε να δουμε τι θα μου πει!! confused confused

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xara64 έγραψε:αυριο δηλαδη ολες εχουμε γιατρο αλλη για γεννα και αλλη για εξεταση!!χιχιχι
εγω εχω το πρωι στις 10 αντε να δουμε τι θα μου πει!! confused confused

αντε μακαρι να γεννησουμε και ολες μαζι αυριο!!!!

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Xristinaki mou k egw to exw aykshsei teleytai to tsigaro,phra k tharos apo ta koritsia p gennhsane k htan ola ta mwrakia kala..xazomares dhladh apla vrhka diakiologia gia ton eayto mou!Anyway..

Xara mou alhtehia leei kataklysmous????Iiiiiii teleia!!!!Mono kamai diakoph h DEH na mhn mas kanei!!


Koritsia fadazeste ayrio exete oles giatro se oles na sas poun gennate k egw akoma na exw 10-12 leptes sypaseis????axxaxaxaxaxaxxaxax ma tha einai poly asteio!!xaxaxax

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
pepelitsa έγραψε:Xristinaki mou k egw to exw aykshsei teleytai to tsigaro,phra k tharos apo ta koritsia p gennhsane k htan ola ta mwrakia kala..xazomares dhladh apla vrhka diakiologia gia ton eayto mou!Anyway..

Xara mou alhtehia leei kataklysmous????Iiiiiii teleia!!!!Mono kamai diakoph h DEH na mhn mas kanei!!


Koritsia fadazeste ayrio exete oles giatro se oles na sas poun gennate k egw akoma na exw 10-12 leptes sypaseis????axxaxaxaxaxaxxaxax ma tha einai poly asteio!!xaxaxax

αυτο στο υπογραφω πως αποκλειεται!! εντωμεταξυ ξεχασα να σου πω πως σημερα μου ειπαν δυο κοπελες οτι πριν να γεννησουν τα μωρα στην κοιλια τους ειχαν λυσσαξει και εκαναν σαν τρελλα!! αρα δεν ηταν τυχαια η κτεσινη επανασταση του μπεμπη σου!!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
παω για μπανακι κ επανερχομαι παλι ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 22 40746
νιωθω πτωμα ειμαι και αυπνη απο κτες. αποψε λεω να κοιμηθω πολυ νωρις!

tinag

tinag
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΑΝΗΚΩ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΣΑΣ ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΑΝ ΠΟΝΟ!!! ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΓΙΟ 3,5 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΣΤΗΝ 14Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ! ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΑΚΙΑ ΣΑΣ!!! Very Happy Very Happy

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαχαχαχ ναι οντως φανταζεσαι να εισαι ακομα στα 10 λεπτα κ εμεις να γενναμε???ε δεν νομιζω μωρε!!
ναι ετσι διαβασα στον καιρο αν κ δεν το βλεπω πολυ αξιοπιστο!!

Χριστινακι μου λες να γεννησουμε αυριο ολες μαζι κ να εχουν τα νινακια μας μαζι γεννεθλια???
αν κ ηθελα ο γαμπρος της Πηνελοπης να ειναι λιγο πιο μεγαλος!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 22 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις