Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
116 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 116 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 40]

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μου αρεσει που τα εχεις κανονισει ολα βρε πηνελοπη χα χα χα. αναλογως την διαστολη πηνελοπη ποσες ωρες θα κανεις παντος πονοι ανα 10 πονασ? θα προλαβεις και κλυσμα και επισκληριδιο μην ανησυχεις στο 3λεπτο κανουν νομιζω επισκληριδιο και πρεπει να εχεις διαστολη 5-6 νομιζω.

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Nai Maraki ana 10 me 12 lepta einai oi ponoi apo xtes ta kshmerwmata.Me afhsan se kapoia fash kai erxontousan pio araia alla gia ligo krathse ayto!Alles fores poly dynatoi p m kovetai h anasa k alles fores dynatoi alla anektoi.Vlennes,aimataki,kafetia kai kapoia ygra exw synexeia..pou einai o ydravlikos?????
Thelw oi 5leptoi na me piasoun kata tis 8 to prwi..ginetai?Den thelw shmera na trexoume,m aresei etsi pou etoimazoume ta teleytaia.

Xara poly kala tha kaneis me to rooming in k tha deis otan erthei h wra pws tpt allo den tha se eyxaristouse k egw tha to kanw.

Eleytheritsa k emena m exei koitaksei paidaki perierga!!!

Olo sas diavazw k olo ksexnaw..alla kserete..einai h fash twra tetoia!

Filiaaaaaa

Bebamou


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ,ΜΠΑΜΠΑΣ ΚΑΙ ΚΟΡΗ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΚΑΙ ΒΡΗΚΑ ΛΙΓΟ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΓΕΝΝΑ,.ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΙΣΤΟΡΙΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΟΣΟ ΠΙΟ ΠΕΡΙΕΚΤΙΚΗ ΓΙΝΕΤΑΙ...
ΛΟΙΠΟΝ..ΠΕΜΠΤΗ 4-10,7:30 ΡΕΑ,ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΣΤΟ -1 ΓΙΑ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ,8:30 ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΑΝΕΒΑΖΟΥΝ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 10:30 ΓΙΑ ΤΟ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ,ΗΜΟΥΝ ΧΑΛΑΡΗ ΚΑΙ ΑΝΕΤΗ ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ..11 ΠΑΡΑ ΜΕ ΚΑΤΕΒΑΖΟΥΝ ΚΑΙ ΣΥΝΑΝΤΩ ΤΗΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΤΗΣ,ΟΛΟΙ ΕΥΘΥΜΟΙΚΑΙ ΜΕΧΙΟΥΜΟΡΙΣΤΙΚΗ ΔΙΑΘΕΣΗ,ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟΣ ΚΑΙ 11 ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ,ΕΝΙΩΥΘΑ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΟΥΣ ΝΑ ΤΡΑΝΤΑΖΟΥΝ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΠΙΕΣΗ..ΑΚΟΥΩ ΤΗΝ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΛΕΕΙ ΠΩΠΩ Ο ΠΛΑΚΟΥΝΤΑΣ ΧΑΛΙΑ ΣΤΟ ΤΣΑΚ ΠΡΟΛΑΒΑΜΕ...ΕΙΧΑ ΜΑΣΚΑ ΟΞΥΓΟΝΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΜΙΛΗΣΩ ΚΑΛΑ,11:15 ΤΗΝ ΑΚΟΥΣΑ ΚΑΙ ΜΑΖΙ ΤΗΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΝΑ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΤΕΡΑΣΤΙΕΣ ΒΛΕΦΑΡΙΔΕΣ....ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΚΛΑΙΩ ΜΟΥ ΤΗΝ ΔΕΙΞΑΝΕ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΒΑΛΑΝΕ ΠΑΝΩ ΜΟΥ ΕΤΣΙ ΚΑΛΩΔΙΩΜΕΝΗ ΠΟΥ ΗΜΟΥΝ.ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΙΣ ΜΟΛΙΣ ΤΕΛΙΩΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΕ ΣΕΝΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΚΑΙ ΠΗΓΑΝ ΝΑ ΤΗΝ ΔΕΙΞΟΥΝ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ. ΚΑΙ ΜΕΤΑΘΑΠΑΜΕ ΚΙ ΕΣΕΝΑ.ΑΦΟΥ ΓΙΝΑΝ ΟΛΑ ΛΟΙΠΟΝ ΜΕ ΠΑΝΕ ΑΝΑΝΗΨΗ ΚΑΙ ΛΕΕΙ Η ΓΙΑΤΡΟΣ. ΜΟΥ ΠΑΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΓΥΡΩ ΣΤΗ 1:30 ΘΑ ΣΕ ΑΝΕΒΑΣΟΥΝ ΣΤΟΝ ΘΑΛΑΜΟ,ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΕΜΟΥΛΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ,ΤΑΠΟΔΙΑ ΤΑ ΚΟΥΝΑΣ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΣΕ ΞΕΚΑΛΩΔΙΩΣΟΥΝ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΦΑΓΟΥΡΑ ΟΜΩΣ ΘΑ ΣΟΥ ΒΑΛΟΥΝ ΜΙΑ ΖΙΡΤΕΚ ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ,ΠΗΓΑΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΑΥΡΙΟ.......
ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΑΡΧΙΣΕ ΤΟ ΜΑΡΤΥΡΙΟ,......

Bebamou


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΑΝΑΝΗΨΗ ΜΑΖΙ ΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΑΛΛΕΣ ΓΙΝΟΤΑΝ ΧΑΜΟΣ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ,ΕΡΧΕΤΑΙ ΕΝΑΣ ΝΟΣΟΚΟΜΟΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΒΑΖΕΙ ΣΤΗΝ ΥΠΟΔΟΧΗ ΤΗΣ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟΥ 10 cc ΦΑΡΜΑΚΟ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΗΤΑΝ ΥΠΟΛΕΥΚΟ (ΣΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΒΑΖΑΝΕ ΑΛΛΟ) ΣΕ ΛΙΓΟ ΒΛΕΠΩ ΤΗΝ ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΤΗΣ ΑΝΑΝΗΨΗΣ ΝΑ ΜΙΛΑΕΙ ΜΕΤΗΝ ΑΝΑΙΣΘΗΣΙΟΛΟΓΟ ΝΑΜΕΚΟΙΤΑΝΕ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΛΩΝΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΛΕΕΙ Η ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΕΓΩ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΑΝΑΦΕΡΩ ΚΑΙ ΝΑΜΑΛΩΝΟΥΝ...ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΑΠΑΚΙ Ο ΝΟΣΟΚΟΜΟΣΚΑΙ ΜΟΥ ΞΗΛΩΝΕΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟΕΝΩ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΒΓΑΖΑΝΕ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ.ΑΠΟ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΡΕΙΣ ΩΡΕΣ ΜΟΥ ΛΕΓΑΝΕ ΨΕΜΜΑΤΑ ΤΟΥΣ ΡΩΤΟΥΣΑ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΓΑΝΕ ΔΙΑΔΙΚΑΣΤΙΚΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ,ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΒΑΛΑΝΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙΜΙΑ ΧΑΡΑ.ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΕΙΔΑ ΤΟΝ ΒΟΗΘΟ ΤΗΣ ΓΙΑΤΡΟΥ ΜΟΥ ΜΕ ΒΛΕΠΕΙ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΕΣΥ ΕΔΩ ΑΚΟΜΗ,ΤΟΝ ΠΑΡΑΚΑΛΕΣΑ ΝΑ ΜΑΘΕΙ ΚΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟΝ ΒΛΕΠΩ ΝΑΡΩΤΑΕΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΜΕ ΚΟΙΤΑΕΙ ΜΕ. ΕΝΑ ΛΥΠΗΜΕΝΟ ΒΛΕΜΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ..ΕΚΕΙ ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ ΚΑΙ ΖΗΤΗΣΑΝΑ ΠΑΨΟΥΝ ΝΑ ΜΕΚΟΡΟΙΔΕΥΟΥΝ ΑΛΛΟ.ΤΟΤΕ ΗΡΘΕ Η ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΤΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΨΕΜΑ ΟΤΙ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΨΑΧΝΟΥΝ ΔΩΜΑΤΙΟ,ΜΑ ΤΗΣ. ΛΕΩ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙΕΙΣΑΓΩΓΗ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΕΧΩ ΔΩΜΑΤΙΟ ΠΕΣ ΜΟΥ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΜΗΝ ΑΡΧΙΖΩΝΑ ΟΥΡΛΙΑΖΩ ΕΔΩ ΜΕΣΑ,ΕΝ ΤΟ ΜΕΤΑΞΥ ΕΙΧΑ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΞΥΝΟΜΑΙ ΠΑΝΤΟΥ,...

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Xαρούλα μου καλα ειμαι!! Οντως καιρό εχουμε να τα πουμε! σε σκεφτομαι παντως οποτε μαγειρευω! Very Happy

Ευη τι λες τωρα??? εχω μεινει...

http://www.creativebeez.gr

Bebamou


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΤΕΛΙΚΑ ΕΡΧΕΤΕ Η ΑΝΑΙΣΘΗΣΙΟΛΟΓΟΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΕΠΑΘΑ ΑΛΛΕΡΓΙΑ ΣΤΗ ΜΟΡΦΙΝΗ ΚΑΙ ΚΡΙΝΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΩ ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ ΓΙΑΤΙ ΕΚΕΙ ΘΑ ΜΕ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ ΚΑΛΥΤΕΡΑΑΠΟ ΟΤΙ ΣΤΟ ΘΑΛΑΜΟ ΚΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΣΟΒΑΡΟ ΟΣΟ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΑΠΛΑ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΨΕΙΡΑΣ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ.ΕΙΠΑ ΝΑ ΜΟΥ ΦΕΡΟΥΝ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΕ ΝΑΤΗΝ ΒΑΛΩ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΔΥΟ ΗΜΕΡΕΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑΝ ΑΡΧΙΣΕΙ ΗΔΗ ΝΑΜΟΥΒΑΖΟΥΝ ΜΕΓΑΛΕΣΔΟΣΕΙΣ ΚΟΡΤΙΖΟΝΗΣ.ΤΕΛΙΚΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΦΕΡΑΝΕ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΦΩΝΑΞΑΝΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥΝΑ ΤΟΝ ΕΝΗΜΕΡΩΣΟΥΝ ΚΑΙ ΜΕ ΠΗΡΑΝΕ.ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΟΛΟΙ ΟΙ ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ ΕΙΧΑΝ ΠΑΡΕΙΣ ΑΝΘΟΔΕΣΜΕΣ ΚΑΙΜΕ ΠΕΡΙΜΕΝΑΝΕ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΠΟΥ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΠΗΓΑ ΠΟΤΕ.....
ΜΠΑΙΝΩ ΛΟΙΠΟΝ ΜΕΘ ΕΡΧΕΤΕ ΣΕ ΛΙΓΟ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ ΓΙΑ ΕΝΑ ΛΕΠΤΟ Ο ΚΑΛΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΛΕΩ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΥΠΟΨΙΑΣΜΕΝΗ ΤΟΥ ΛΕΩ ΠΑΡΕ ΤΗΝ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΜΟΥΚΑΙ ΨΑΞΤΕ ΤΟ ΑΥΤΟΙ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΛΑΘΟΣ ΜΟΥ ΒΑΛΑΝΕ ΛΑΘΟΣ ΦΑΡΜΑΚΟ.
ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΕΖΗΣΑ ΤΟ ΣΚΗΝΙΚΟ ΤΗΣ ΕΝΤΑΤΙΚΗΣ ΜΕ ΤΗΣ ΣΥΝΕΠΕΙΙΕΣ ΤΗΣ ΜΟΡΦΙΝΗΣ ΕΙΧΑ ΠΑΡΑΙΣΘΗΣΕΙΣ ,ΧΑΝΟΜΟΥΝ ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΝΑΝ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΧΑΣΩ ΑΙΣΘΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΚΑΛΟΣ ΜΟΥ ΗΜΟΥΝ ΚΑΤΑΚΟΚΚΙΝΗ,ΜΕ ΤΡΥΠΟΥΣΑΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΑΡΟΥΝ ΑΙΜΑ ΑΠΟ ΑΡΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΠΟ ΦΛΕΒΑ ΠΟΛΥ ΠΟΝΟ ΛΕΜΕ .ΟΞΥΓΟΝΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΥΤΗ ΜΙΑ ΦΡΙΚΗ..ΚΑΙ ΤΑ ΞΗΜΕΡΩΜΑΤΑΧΤΥΠΑΕΙ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΣ ΚΑΙ ΦΕΡΝΟΥΝ ΔΙΠΛΑΜΟΥ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΣΕ ΚΟΜΜΑΤΩΔΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ,ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΟΥ ΤΗΝ ΣΤΑΘΕΡΟΠΟΙΗΣΑΝ ΤΑ ΑΚΟΥΣΑ ΚΑΙ ΤΑ ΕΖΗΣΑ ΟΛΑ.ΕΝΩ ΕΧΩ ΞΕΧΑΣΕΙ ΜΕΓΑΛΟ ΜΕΡΟΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΥΜΑΜΑΙ ΕΝΤΟΝΑ,ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΝΑ ΚΛΑΕΙ ΒΟΥΒΑ ΚΑΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΤΙ ΠΕΘΑΙΝΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝ ΔΕΙ ΚΑΛΑ ΚΑΛΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ.

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
για πες Ευη κ τη συνεχεια γιατι τρελαινομαι τωρα!!

Μαριανθακο με εχεις συνδεσει με το μαγειρεμα??

kiriakits


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπέρα κορίτσια έχω 2 μέρες να σας διαβάσω. Τώρα είδα τα νέα σου Πηνελόπη μου γεννάς!!!! Με το καλό!!!!!!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 21 328109 Άντε κάνε την αρχή!!!! Η Χριστίνα τι έκανε δεν πρόλαβα να δω??? Εγώ το αιματάκι που είχα σταμάτησε από χθες αλλά έχω έντονες συσπάσεις που όμως δεν πονανε καθόλου, μόνο η μέση μου με έχει διαλύσει. Αύριο το μεσημέρι έχω ραντεβού με τον γιατρό να δω τι θα μου πει.
Εβη μου έμαθες τελικά τι ήταν αυτό που σου έριξαν?

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Χαρα μουουουου τι να κανωωω αφου εχεις παντα τις τελειες συνταγες!!!

Ευη καταρχην να σου ζησει η μπεμπούλα!! Να εισαι καλα και να τη χαιρεστε μαζί με τον αντρούλη σου και να ξεχάσετε γρήγορα όλα αυτα που περάσατε στη γεννα...

Και τωρα μπορώ να βρίσω άνετα??? Μα τι μ@Λ@κες, ανευθυνοι, αχρηστοι κλπ κλπ κλπ... Κοπελα μου τι πέρασες? Τα διαβάζω και δεν τα πιστευω!!! Έχω κανει 2 καισαρικες και ήταν περίπατος σε σχεση με αυτα που πέρασες... Ευτυχως τελος καλο όλα καλα! αυτο εχει σημασία.. αλλα γιατί να γίνει ολο αυτο? τους πληρώσατε?

http://www.creativebeez.gr

Bebamou


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΤΕΛΙΚΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑΝ ΑΓΩΝΑ ΝΑ ΒΡΕΘΕΙ ΔΩΜΑΤΙΟ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΤΟ ΕΙΧΑΝ ΔΩΣΕΙ ΚΑΙ ΑΠΕΙΛΕΣ ΔΙΚΕΣ ΜΟΥ ΟΤΙ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ ΜΕ ΠΗΓΑΝ ΣΕ ΔΙΚΛΙΝΟ ΣΤΙ 13:00...ΜΕ ΑΝΕΒΑΣΑΝΕ ΚΑΙ ΥΠΟΣΧΕΘΗΚΑ ΣΤΟΝ ΕΥΑΤΟ ΜΟΥΟΤΙ ΘΑ ΣΗΚΩΘΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΜΕΣΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΟΣΟ ΚΑΙ ΑΝ ΠΟΝΟΥΣΑ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΚΑΝΑΝΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΞΕΡΟΥΝ,ΚΑΙ ΤΑ ΕΚΑΝΑ ΟΛΑ ΧΩΡΙΣ ΚΑΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΓΥΡΙΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΕΚΑΝΑ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΗ...
ΛΑΘΗ ΓΙΝΑΝΕ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΣΤΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΕ ΤΟ ΒΡΑΧΙΟΛΙ ΤΗΣ ΜΠΕΜΠΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑΜΕ ΝΑ ΦΥΓΟΥΜΕ....ΛΑΘΟΣ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΤΗΣ ΠΟΥ ΤΟ ΜΩΡΟ ΕΙΧΕ ΛΙΓΟ ΙΚΤΕΡΑΚΙ ΚΑΙ ΟΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΛΕΓΑΝΕ ΑΛΛΑ,ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΤΟΝ ΕΚΤΟ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΟΛΕΣ ΕΞΥΠΗΡΕΤΙΚΟΤΑΤΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΕΞΑΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ
ΣΥΝΕΠΕΙΑ ΟΛΩΝ ΑΥΤΩΝ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ Η ΜΠΕΜΠΑ ΕΜΑΘΕ ΣΤΟ ΜΠΙΜΠΕΡΟ ΚΙ ΕΝΩ ΕΧΩ ΓΑΛΑ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ.ΤΟ ΒΓΑΖΩ ΜΕ ΤΟ ΘΗΛΑΣΤΡΟ ΚΑΙ ΤΗΣ ΤΟ ΔΙΝΩ.Ο ΘΕΟΣ ΜΕ ΑΠΟΖΗΜΙΩΣΕ ΔΙΝΟΝΤΑΣ ΜΟΥ ΕΝΑ ΠΟΛΥ ΗΣΥΧΟ ΚΑΙ ΟΜΟΡΦΟ ΜΙΚΡΟΣΚΟΠΙΚΟ ΠΛΑΣΜΑΤΑΚΙ ΠΟΥ ΧΑΛΟΓΕΛΑΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ,..
ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΜΕ ΝΑ ΜΗΝ ΔΩΣΟΥΜΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΞΕΧΑΣΟΥΜΕ
ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΩ ΠΟΤΕ,ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΟΛΟ ΤΟ ΑΡΧΕΙΟ ΤΗΣ ΔΙΑΜΟΝΗΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΞΕΡΩ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΙ ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ....ΑΥΤΑ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΣΑ ΠΟΛΥ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΧΟΝΤΡΑ ΚΑΤΙ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΤΙΣ ΑΦΗΝΩ. ΑΑΑ ΚΑΙ ΕΜΕΙΝΑ ΣΕ ΔΙΚΛΙΝΟ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΤΟ ΧΡΕΩΣΑΣ ΣΑΝ ΤΡΙΚΛΙΝΟ ΔΕΝ ΜΟΥ ΧΡΕΩΣΑΝ ΔΙΑΦΟΡΑ

ΤΩΡΑ ΠΕΡΝΑΩ ΛΙΓΟ ΤΑ ΤΗΣ ΛΕΧΩΝΙΑΣ ΑΛΛΑ ΜΕ ΕΣΑΣ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΘΑ ΤΑ ΞΕΠΕΡΑΣΩ....
ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΦΙΛΕΝΑΔΟΥΛΕΣ ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΘΕΜΙΑ ΣΑΣ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΘΑ ΞΑΝΑΠΡΟΣΑΡΜΟΣΤΩ ΟΜΩΣ
ΔΕΝ ΣΑΣ ΤΑ ΕΙΠΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΤΡΟΜΑΞΩ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΥΠΟΨΙΑΣΜΕΝΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΕΤΕ ΠΑΝΤΑ ΤΑ ΤΑΜΠΕΛΑΚΙΑ ΜΕ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΕΜΕΝΑ ΑΥΤΟ ΜΕ ΕΣΩΣΕ....
ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ..

kiriakits


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπέρα Μαριανθη μου έχεις δίκιο όχι να τους πληρώσουν δεν πρέπει αλλά να πάρουν και αποζημίωση!!! Τι έκαναν στην κοπέλα στα καλά καθούμενα!!!!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχαχαχ Μαριανθακο πλακα σου κανω!!

ρε κοριτσακια μου εμενα ο γιατρος μου οταν πηγα πρωτη φορα πριν να μεινω εγκυος ακομα τον ειχα ρωτησει αν ξεγενναει στο ρεα μου ειπε οχι και κατι αλλα περιεργα οτι δεν του αρεσει γιατι γινοντε διαφορες μ@λ@κιες,δεν ρωτησα παραπανω αλλα καταλαβα οτι κατι τετοιο εννοουσε ασχετα οτι μετα με ψησαν οι ανιψιες του Γιαννη που δουλευουν εκει οτι ολα ειναι τελεια!!
τεσπα σημασια εχει που εισαι καλα τωρα Ευη μου φυσικα επρεπε για μενα να κανεις μηνηση

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σου Κυριακή μας! Κοντευεις αντε!! Very Happy

Χαρα σοβαρα? ετσι σου ειπε για το ρεα? τι να πω...

Ευη εχετε απο τη μία δίκιο να θελετε να τα αφησετε όλα πίσω σας και να μη δώσετε συνέχεια αλλα τους αξίζει μια μήνυση! τοσα λεφτα που ζητάνε και δε ξέρουν τι τους γίνεται...

αχ και εγω τόση καλή εμπειρία που είχα στο Αρεταίειο.. πραγματικα πολύ καλυτερα απο το μητερα.. απαιχτοι γιατροί.. μαιες όλοι.. πρόσεχαν τα πάντα.. πολυ καλη συνενόηση μεταξύ τους.. όλα άψογα...

http://www.creativebeez.gr

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
τι λες βρε ευη ασε με τωρα και γενναω και γω στο ρεα Twisted Evil Twisted Evil
και η αδερφη μου ειχε θεμα τους απειλησε χαμος ειχε γινει γιατι ειχαν βαλει το μωρο εντατικη και μια μερα ολοκληρη το περιμενε και δεν την ειχαν ενημερωση. δεν ξερω ενω εχει εμπυρο προσωπικο δεν μπορουν να συνεννοηθουν εγω αν ειχα αποδειξεις δεν θα τους πληρωνα μια

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι βρε Μαριανθακο μου τα ειχε πει τοτε αυτος αλλα δεν εδωσα και πολυ σημασια!!και μου αρεσει που επεμενα να παω εκει!ενταξει φυσικα ειναι να μη σου τυχει

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Mαρακι σε βλέπω να είσαι στη τσίτα στο Ρεα.. θα τους ρωτας τί είναι αυτο που θα μου βάλετε? ειστε σίγουροι? τουλαχιστον δε πας για καισαρική και το εχεις ξαναδει το εργο... η Ευη τωρα πρωτάρα και να της τυχει αυτο?

http://www.creativebeez.gr

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εύη μου τι επαφές κ ΕΣΥ στα καλα καθουμενα;; Μέχρι να διαβάσω μέχρι το τέλος αγχωθηκα..
Sorry κορίτσια αλλα έτσι όπως τα έλεγε η Εύη, θυμήθηκα τις δικές μου κομικοτραγικες καταστάσεις με τους δικούς μου συγγενείς.. Που ξέχασα να αναφέρω.. Επειδή μπηκα απο το βράδυ έδωσα ρητή εντολή στους δικούς μας να μην έρθουν απο τα χαράματα, έπειδη θα γεννουσα μεσημέρι.. Χαχαχα κ όταν γεννησα 8.20 κ πήγε ο άντρας μου με το μωρο να το δείξουν στους συγγενείς, δεν ήταν κανένας έξω χαχαχα.. Έτσι βγήκε ο άντρας μου να τους πάρει τηλ κ με έβγαλε ο τραυματοφορεας έξω να με δείξει, κ φωνάζουν το όνομα κ πάλι κανένας, ούτε καν ο άντρας μου( επειδή έπαιρνε τηλ) άντε ξανά πίσω στο δωμάτιο ανανυψης. Κ μου λεει, Μονή σου ήρθες να γεννήσεις;;; Χαχαχα. Ασε που όταν ήρθε η Μαμα μου ήταν χάλια η μπλουζά της, γιατι όταν την πήρε ο άντρας μου έπινε καφε στο μετρό κ πνίγηκε κ χύθηκε όλος ο καφές στην μπλουζα της.. Αστεία..

Η Πηνελοπη;;;;;

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ρε Ευακι επαθα σοκ τωρα.... αχ καλα το ειπα και εγω στο Ρεα δεν ξαναπαταω, αυτοι φταινε κ για μενα που δεν μπορεσα να θηλασω!

Παντως μπορει να ειστε τωρα σε λιγο δυσκολη φαση και εσυ πολυ φορτισμενη συναισθηματικα, αλλα κ εγω θα ελεγα μην το αφησετε ετσι! Ολος ο κοσμος εχει παραπονα απο το μαιευτηριο αυτο και καλο θα ηταν να αρχισει να γινεται κατι! Το μονο που αξιζει στο Ρεα ειναι η αιθουσα τοκετου και το φαγητο... τιποτα αλλο!

Παντως να χαιρεσαι την μπεμπουλα σου, ειστε καλα κ οι δυο σας κ αυτο εχει σημασια! Ολα θα αρχισουν να ξεχνιουνται σιγα σιγα...
Παντα να ειστε γεροι, δυνατοι και ευτυχισμενοι ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 21 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 21 417472

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
οπος τα λες μαριανθη. αννα αντε βρε αννα καθολου δεν βρησκομαστε μεσα πια καλα εισαι? η πηνελοπη και η χριστινα δεν εχει μπει νομιζω παω την μικρη κουνιες παλι θα μπω το βραδι

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαχαχα αρε Αννα κ εσυ μονη πηγες να γεννησεις???

Μαρακι σορρυ που το ειπα κ εγω αυτο για το ΡΕΑ αλλα πρεπει να αρχισουμε να ειμαστε πιο υποψιασμενες!!

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πάντως εμη μου κ ΕΣΥ δεν ήσουν ευχαριστημένη.. Πολύς κόσμος δεν είναι απ´πτι ακουω

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΝαιΑννουλα μου το νοσηλευτικο προσωπικο ειναι απαραδεκτο... ευτυχως που ο γιατρος μου ειναι και στο Λητω. Δεν ξαναπαω εκει... καλα ακουγοντας τωρα και την ιστορια της Ευης δεν το συζητω!


Καλα πολυ γελασα με τους συγγενεις... κ με την μαμα σου με τον καφε, καλυτερα ετσι βεβαια παρα αυτο που ειχε παθει την προηγουμενη φορα!

Koutsounaki2810

Koutsounaki2810
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσάκια να μαι πάλι!
Συγνώμη Χαρουλίτο,μου έκλεισε το κιν απο μπαταρία και περίμενα λίγο να φορτίσει και με πήρε ο ύπνος!!!!Για το rooming in που λες δεν θα ζητήσω,γιατί σκέφτηκα ότι όταν θα έρχεται κόσμος να με δει δεν θέλω να είναι το μωρό εκεί και να το πιάνουν και τέτοια;Φυσικά δεν ξέρω,σε πάνε σε δωμάτιο που και οι άλλες κοπέλες έχουν τα μωρά τους εκεί;Και το βράδυ που θα κοιμάσαι ποιός θα το προσέχει,ακούγονται πολλά και φοβάμαι!!!!
Ευάκι μου τί έπαθες ρε κορίτσι;Έχεις δίκιο που δεν θες να τους κάνεις μήνυση και δεν είσαι στην ψυχολογικη κατάσταση γι'αυτό,αλλά τους χρειάζεται!Δηλαδή έκαναν λάθος στο φάρμακο και έπαθες αλεργία απο ότι κατάλαβα!Τέλος καλό όλα καλά όμως!
Πηνελοπάκι ακόμα σπίτι ε;
Τί άλλα δεν θυμάμαι!

Bebamou


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΑΥΡΙΟ ΠΟΥ ΘΑΠΑΡΟΥΜΕ ΤΟ ΑΡΧΕΙΟ ΘΑ ΔΟΥΜΕ,Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΣΥΝΕΡΓΑΖΕΤΑΙ ΤΕΤΟΙΟ ΠΡΑΓΜΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΞΑΝΑΔΕΙ
ΠΑΝΤΩΣ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΦΕΡΘΗΚΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΤΟΣΟ ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ ΟΣΟ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΕΚΤΟ.ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΗΤΑΝ ΝΑ ΤΟ ΖΗΣΩ ΚΙ ΑΥΤΟ,ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΤΕΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΘΕΤΙΚΑ
ΧΑΡΑ ΜΟΥ ΘΥΜΑΣΑΙ ΠΟΥΛΕΓΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ;ΕΜΕΝΑ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΑΡΡΩΣΤΗΣΕ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΠΡΙΝ ΓΕΝΝΗΣΩ ΚΑΙΦΥΓΑΝΕ ΠΑΝΩ ΑΜΕΣΩΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΓΕΝΝΑ.ΝΑ ΗΞΕΡΕΣ ΠΟΣΟ ΘΑ ΤΗΝ ΗΘΕΛΑΤΩΡΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ
ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΝΑ ΤΑΙΣΩ ΘΑ ΤΑΠΟΥΜΕ ΜΕΤΑ

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι Ευη μου τα θυμαμαι αυτα που λεγαμε γιατι καθε μερα κ εγω αρπαζομαι μαζι της πρεπει κατι να κανω σημερα απο τα νευρα μου με επιασε μια πιεση στο κεφαλι νομιζα θα παθω εγκεφαλικο!!
ευχομαι Ευακι μου να τα ξεχασεις ολα αυτα και να σου μεινουν μονο οι καλες στιγμες!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις