Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
61 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 61 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 40]

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα χαρα!και εγω απο βραδύς ειχα φαι και ειχα πιει..οτι να ναι!!!!!ε εσκασε η μικρη και βγηκε!!!!!!!!!!τοσο δεν ειχα φαει σε ολη την εγκυμοσυνη!!!!!!!!!!!!!!!!

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
xara64 έγραψε:καλημερα σε ολες τις μανουλες!!
Τινακι μου εγω το εχω το τηλ της Πηνελοπης αλλα σκεφτομαι να την παρω το απογευματακι αν δεν μπει μεχρι τοτε να μας πει!!δεν θελω να την ενοχλησω πιο νωρις!!

Μπράβο βρε Χαρά μου, ας περιμένουμε αν είναι ως το απόγευμα..

sofouli έγραψε:καλημερα τινακο!!!οντως ισχυει πως οσα χαδια και να τα δωσεις το πρωτο τριμηνο δε κακομαθαινουνε!η παιδιατρος με ενημερωσε!οσο για τη μυτουλα και εμεις τα ιδια εχουμε!
εδω δινουνε μισο σαραντησμο!στον ανηψιο μου ηρθε σπιτι ο παπας και τους εδωσε ευχη!ε τον ιδιο θα καλεσω!

Αχ επάνω όλα είναι αλλιώς!!! Μια χαρά έτσι, μισός σαραντισμός κατ'οίκον, λογικό ακούγεται αν υποθέσουμε ότι δεν βγαίνει έξω για την εκκλησία η λεχώνα..
Σοφάκι μου αν όμως κακομάθουν, λέμε τώρα, μετά τί κάνουμε?? εδώ εμένα μου λένε ούτε κουνήματα με το ριλαξ να μην μάθει και δεν ησυχάζει μετά! αλλά εγώ δεν μπορώ να είμαι τόσο σκληρή και να την αφήνω να κλαίει και να γκρινιάζει..


ααα! επίσης μου είπε ο γιατρός ότι το μωρό ΠΡΕΠΕΙ να κλαίει με δάκρυα γιατί σημαίνει ότι έχει ανοίξει ο δακρυϊκός πόρος, διαφορετικά στο μέλλον ίσως χρειαστεί καυτηριασμό! είναι πολύ απλό! βρίσκεται στη βάση της μύτης, εκεί στο μέτωπο, και απλά θέλει λίγο τριψιματάκι!!! οπότε τα κροκοδίλεια δάκρυα στα μπεμπάκια είναι μύθος!

Koutsounaki2810

Koutsounaki2810
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κοριτσούδια μου!
Πηνελοπάκι μου με το καλό κοριτσάκι μου!Έρχεται ή ήρθε οΣωτηράκης μας;;;;Άντα κοριτσάκι μου πολύ χάρηκα!!!!Με έναν πόνο!!!!

Καλημέρα σε όλα τα κοριτσάκια!πώς ειπσαστε σήμερα;
Εμείς εχτές περάσαμε πολύ όμορφα,Φάγαμε και τα τσουξαμε σαν την Χαρούλα μας!2 ποτηράκια κρασί ήπιαμε και η μπουμπού ήρθε στο τσακίρ κέφι και όλο το βράδυ η κλωτσιά έπεσε σύννεφο!!!!
Χριστινάκο μου αύριο πάς ε;Δηλ δεν θα γεννήσεις αύριο;
Εμάκο πόσο ωραίο είναι να έχεις συνεχώς αγκαλιά το νινί σου!Και ξέρεις τί λένε;ότι οι γιοι έχουν αδυναμία στην Μαμα και οι κόρες στον μπαμπά!!!!
Τί άλλα δεν θυμάμαι!
Κοριτσάκια μου δεν θυμάμαι άλλα,τα φιλιά μου!

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kαλημερα ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 20 215994

Πηνελόπη με το καλο κοπελα μου ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 20 215994 ευχομαι να εχεις συντομα στην αγκαλια σου τον Σωτηράκη!!!

Εμενα ρωτησε η μαμα μου στην εκκλησία και της ειπαν ότι υπαρχει η ευχούλα της βασκανίας την οποία μαλιστα την πήραμε κιολας.. ηρθε ο παπας εδω.. μας ειπαν οτι δεν υπαρχει μισος σαραντισμος.. και οτι οταν σαραντησουμε να παμε εκκλησία... τί να πω.. εμεις παντως την ευχούλα την πήραμε.

Σίγουρα πρεπει να κλαιει το μωρο και οχι να το σηκωνουμε μολις κανει ήχους και σίγουρα δεν καλομαθαίνουν το πρωτο τριμηνο ειναι πολυ μωρα για να κανουν τετοιου είδους πονηριες... Very Happy

Εμεις κοιμηθηκαμε καλα σημερα.. ξυπναγαμε, τρωγαμε και ξανακοιμόμασταν.. μια χαρα.. ρίξαμε και ενα τρίωρο 8 -11 και ειμαι ντούρασελ! Περιμενω τον πεθερο μου για επίσκεψη.. εχει χεστει πανω του απο τη χαρα του...

Καλη Κυριακη να εχουμε ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 20 893968

http://www.creativebeez.gr

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα Ελευθερία μου!!
αυτό έλεγα χθες, εκμεταλλευτείτε τα Σαββατόβραδα προ γέννας γιατί μετά αλλάζουν κάπως θα έλεγα Smile
Εγώ όταν γεννήθηκε η μπέμπα, έπιασα και της μίλησα και της είπα, δεν ξέρω πώς θα έρθουν τα πράγματα με τα χρόνια, ποιοί άνθρωποι θα υπάρχουν ακόμη στις ζωές μας και ποιοί όχι, εμείς οι δυο πάντως θα είμαστε μαζί, δεν θα μας χωρίσει κανείς ουσιαστικά, κι ας ζούμε μακριά, αυτό δεν με πειράζει.. ΕΓΩΙΣΤΡΙΑ ΚΑΙ ΠΑΡΤΑΚΙΑΣ ΜΑΝΑ!!! ΣΑΝ ΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΜΟΥ ΘΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ!!!

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΡΙΑΝΘΑΚΟ!!!!!

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σας ξανα......

κλασσικα με τον γιο καρφιτσωμενο στον λαιμο!!!! πριν ηθελε να κανει κ το μαγουλο μου μαξιλαρι!!!! επισης αντι να φτιαχνει το προγραμμα του το χαλαει... απο εκει που ετρωγε ολο το μπουκαλι ανα 3ωρο, τωρα τρωει το μισο ανα 2ωρο!!!!!!!

σημερα εχει ωραια μερα για βολτα!!!! αλλα ο Πανος ειναι για δουλεια κ την χανουμε κ την σημερινη μερα!!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα μανουλοεγκυάκια!!!!
Πηνελοπάρα...αν γεννας με το καλό κοπελάρα μου!!!!!Τινάκο Σοφάκο Εμάκο Ινάκο Μαριανθάκο και όποια ξεχνάω ένα γλυκό φιλί στα μπεμπάκια και μια γλυκιά καλημέρα σε εσάς!!!!
Εμείς περιμένουμε να ξυπνήσει ο μπέμπης να φάει και να τον πάμε βόλτα στη Λούτσα καροτσάδα στη θάλασσα..πήραμε και τη μισή ευχή χθές και εγώ καιο μπέμπης και λέμε να πάμε να αναπνεύσουμε λίγο ιώδειο!!!!Κοιμηθήκαμε καλά το βράδυ και ναι χέσαμε κιόλας σήμερα το πρωί(οτι θα χαιρόμουν με το χέσιμο...πιος να μου το έλεγε)εντωμεταξί έκανε και πάρτυ ψησιμάτος ο άντρας μου χθές με παίδια και κοτόπουλα και λουκάνικα και είχε μαζευτεί όλη η οικογένεια ξαδέρφια αδέρφια παππούδες όλοι ευτυχώς εμείς με το μπέμπη είμαστε απάνω...(τους είπα οτι κοιμότανε και δεν ζήτησε κανείς να το δεί)και ξυπνοκοιμόμασταν μετά ο φανταστικός άντραςμου έγινε κουρούμπελο....αλλά με στη σούρα του μάζεψε όλο το σπίτι και έπλυνε όλα τα πίατα μαζί με το γαμπρό μου...και μετά ανέβηκε απάνω και μου έλεγε (ενώ αλλού πατούσε αλλού βρισκόταν)"Είμαστε οικογένεια ....¨(γέλαγε και με έπαιρνε αγκαλιά)είμαστε οικογένεια....ξανα γέλιο και αγκαλιά....πολύ γέλιο.....σας λέω!!!!!

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kokonitses eimai akoma spiti...koimamai me diakopes,ksypnaw apo ponous k syspaseis alla otan koimamai roxalizw kiolas!!xaxaxax
Loipon ponous mpros k pisw exoume akoma kai to prwi mas efyge kai h tapa..ena aspro poly se posothta paxyreysto ygro k mesa eixe kafe k kokkina pragmata..sas ahdiasa???emena m arese!!!!Ksanaphra ton giatro..tou lew geia sas..egw eimai h enoxlhtikh!!!xaxaxax mou leei..eimaste se dromo kalo,sou ksanalew an den ginoun 5leptoi edonoi ponoi h an den spasoun ta nera mas den erxesai,na eisai spiti kai na ksekourazesai.
Ax!!!poly xairomai!!!!k den exw k anxos kai eimai k spitaki mou k na sas pw thelw na perasei k h shmerinh mera k ayrio na pame,alla tha deiksei,twra p katalava pws gennaw opou na nai thelw na kanw ayth thn Kuriakh spiti mou...eimai anwmalh????
Eseis??????twra tha diavasw!!

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ε βρε Πηνελοπη... κ ελεγα τωρα θα εχεις τον μπεμπη στην αγκαλια σου!!!! Razz Razz ... λιγες ωριτσες εμειναν!!! με το καλο κοριτσι μου!! Μια χαρα ο μπεμπης κυριος, σου δινει κ χρονο να οργανωθεις οπως θες!!

Βικακι μου κ εμεις μια τα ιδια... βλεπουμε κακουλια κ κανουμε παρτυ!!!
Οι αντρες μας τωρα αρχιζουν να συνειδητοποιουν τι εγινε και γινονται πολυ συγκινητικοι!!!

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πηνελόπη μου με συγκίνησες ρεεεεε! σε περιμένω πώς και πώς να γεννήσεις!!! τί θα πεί έφυγε η τάπα; όταν το πρωτοδιάβασα πρίν φτάσω να διαβάσω όλο το ποστ, νόμισα έσπασαν τα νερά! εννοείς μόνο κολπικά υγρά;

Βικάκο μου εσύ παιδί μου είσαι το παράδειγμα της μάνας, καμία σχέση με τις παραδοσιακές μαμάδες! τρελοκομείο μου!!!! I love you

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
emilou έγραψε:γεια σας ξανα......

κλασσικα με τον γιο καρφιτσωμενο στον λαιμο!!!! πριν ηθελε να κανει κ το μαγουλο μου μαξιλαρι!!!! επισης αντι να φτιαχνει το προγραμμα του το χαλαει... απο εκει που ετρωγε ολο το μπουκαλι ανα 3ωρο, τωρα τρωει το μισο ανα 2ωρο!!!!!!!

σημερα εχει ωραια μερα για βολτα!!!! αλλα ο Πανος ειναι για δουλεια κ την χανουμε κ την σημερινη μερα!!

Eμάκο μου δοκίμασε κάτι που κάνω κι εγώ για να μην μπουκώνει με το τάισμα..αντί να τσεκάρεις αν θέλει άλλαγμα πριν φάει, ξεκίνα το τάισμα, κάνε ένα διάλειμμα να πας να τον αλλάξεις και συνεχίζεις, σε μας πιάνει..αρκεί να μην αργήσεις και κρυώσει το γάλα του..με το θηλασμό τελείωσες;

ΕΥΑ ΕΥΑΚΙ

ΕΥΑ ΕΥΑΚΙ
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
δε ξερω αν ειναι σωστο να την παρω τωρα,αν δεν ειναι η καταλληλη στιγμη?τι λετε..

ΕΥΑ ΕΥΑΚΙ

ΕΥΑ ΕΥΑΚΙ
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εδω εισαι ρε πηνελοπη και εχει παει η καρδια μου στην κουλουρη σε σκεφτομαι συνεχεια.οκ δινε μας αναφορα καθε λεπτο να ξερουμε τι γινεται....

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ax Emh eimai poly xaroumenh,pou den ginan oi ponoi mou avastaxtoi,pou o doc einai xalaros,pou genika exei ksekinisei h diadikasia k exw xrono k anesh na organwthw opws eipes,oyte ston ypno mou den to skeftomoun etsi!!!
K o mikros xtes gi ayto na eixe lyssaksei anarwtiemai?
O kalos mou oute na koimhthei oute tpt,exei pio poly anxos apo mena k einai synexws sygkhnimenos.
Egw sthn kosmara mou!!!!

Xristinaki mou kalo sto lew twra me 100% sigouria..perimene thn fysh an o giatros sou pei oti h mikrh einai kala..egw s olh thn egkumosynh kalytera ap oti niwthw shmera den exw ksananiwsei!!

Tini mou h tapa..eixa panw sto eswrouxo mou mia poly megalh posothta apo vlena,aspro phxto ygro pou mesa eixe kafe kai kokkina pragmata..ayth einai h tapa tou traxhlou an den kanw lathos,pws na sto pw,oi ymenes p to kratan kleisto.

Emh mou diavasa se dernei o mikros e??xixiixixixiix..tha ginei adraki sklhro k zoriko!!!

Ina mou akoma to pm den exw prolavei na to diavasw..alla gia kokoretsi k string tha paw!!!

Viky mou o adras sou zalizetai apo eytyxia pou eiste oikogeneia????Teleio!!!!

Eyaki mou kalhmera..eimai se kalo dromo,tha sou steilw vre app to maieythrio afou sou exw pei!!!

Twra ti allo???ksexasa...

ΕΥΑ ΕΥΑΚΙ

ΕΥΑ ΕΥΑΚΙ
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
χαιρομαι που δεν εχεις αγχος γτ πριν λιγο καιρο ησουν.....αστο μην στο θυμιζω..ο μπαμπης αγχος ε χαχαχα.ε τον πατερα περιμενει πως και πως..

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Eya eyakiiiii mou efyge ena arkoudaki,o vatraxos omws oute p kounhthike!!!xaxax
Marh tha erxesai meta k tha eimai egw tsita sta neyra apo ormones ws lexwna k esy tsita sta neyra apo ormones tou prwtou trimhnou!!!!xaxaxxaxaxaxaxxaxa

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
α ρε Πηνελόπη θεά! τωρα μπήκα να δω μήπως γέννησες!! μια χαρα κατσε σπίτι να το ευχαριστηθεις! που γεννας ειπαμε?

Βικυ πολυ γέλασα με τον αντρούλη σου! καλη βολτίτσα να έχετε!!

Εγω περιμενω να ερθει ο πεθερος μου να φάμε.. ελπιζω να με αφησει ο μπεμπης να φάω και μετα να ξυπνήσει να θηλάσει..

Τινη πολυ ωραια η οικογενειακή σας φωτό!

http://www.creativebeez.gr

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερουδια!! Χθες δεν μπορουσα να μπω,είχα θέμα με δίκτυο.. κ σήμερα έχω να διαβάσω 9 σελ!!!

Τινακο μου μια Χαρα η μπεμπουλα σου στο ταξίδι ε; Μπράβο!!! Ωραία φωτο!!! Κ η οικογενειακη ειναι πολγ γλυκια!!Μεγάλωσε κ είναι μια κούκλα!!! Έχει κ ο δικός μου στον πωπο ένα κόκκινο σημαδακι, κ εμένα μου είπε είναι απο την γέννα κ θα περάσει..

Στελλιτσα μου, κρίμα το παλικάρι.. Τι να πεις..συλλυπητήρια!!!

Χαρα, Χριστινα, εγω όχι απλώς δεν ίδρωσα αλλα κρυωνα κιόλας.. Είχε 19 βαθμούς μέσα. Ψυγείο..νόμιζα θα παθώ ψύξη..νερο έπιναν όσο ήθελα...

Εγω σήμερα έχω τον μπεμπη σε ηλιοθεραπεία στο μπαλκονi όλη μέρα!! Σαν να φεύγει η κιτρινιλα σιγά σιγά. Το βράδυ πάντως ξυπναγαμε άνα 3 ωρο, κ χθες 6-6.30 αλλάξαμε 4 πάνες, κ 3 φορμακια κ 2 πετσετες. Έλεος πια. Με αυτο το πιπι του.. Πάντως βρήκα ένα κόλπο για να χορταινει, γιατί τον παίρνει ο ύπνος στο 5 λεπτο.. Τον αλλάζω, γιατί κλασικά θα είναι χεσμενος.. Εκείνος ξυπνάει κ μετα τον ξαναταιζω. Έτσι χορταινει κ εγω κοιμάμαι.. Χαχαχα..

Φωτεινη θέλω κ εγω fb!!

Πηνελοπη μου ΤΏΡΑ είδα ότι μάλλον γεννας!!! Μπορει να κρατάς ήδη αγκαλια τον μικρο σωτηρακη!!! Με το καλο Αγαπη μου! Με κανέναν πόνο! Κ περιμένουμε τα νέα σου το συντομότερο!!! Α κ ΤΏΡΑ έφτασα στο μην που λεει ότι είσαι ακόμα Σπιτι... Τι θα γίνει βρε κόπελα μου;;; Θα γέννησεις καμία φορα;; 

 ΤΏΡΑ που είδα για την μισή ευχή, παίρνει κ το παιδι η Μόνο μάνα;
ρωτάω γιατί στην κόρη μου ο Πάπας έδωσε μόνο σε μένα κ είπε το παιδι στις 40μέρες.

Χριστινακι μου, πάντως να μην φοβάσαι την πρόκληση. Όλα καλα θα πανε. Μάλιστα εγω προτιμώ την πρόκληση γιατί έχεις κανει το προγραμμα σου, δεν σε πιάνει απροετοιμαστη, κ αχτενιστη!!!

Βικυ μου, οι άντρες μας δεν παίζονται..
 
Τα φιλία μου σε όλες σας!! ´αω να φάω!!!!

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αχ βρε πηνελοπη μια χαρα ετοιμη θα πασ στο νοσοκομειο ετοιμος να βγει, δεν πονασ πολυ ε? μπραβο ανα ποσα λεπτα εχεις πονους? αντε να περνουμε και εμεις σηρα.

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σου Άννα! πω πω πολλά κακάκια ο δικος σου! Very Happy ωραιο το κόλπο σου! Εμενα ο παπας ήρθε κ μας εδωσε μια ευχη.. νομιζω λεγεται ευχη της βασκανίας.. πιο πολυ για τη μανα ειναι ναι... αλλα έλεγαν τα λόγια και για το νήπιο.. κατι τετοιο άκουσα... ήρθε και σε 10 λεπτακια ειχε τελειωσει.. τσακ μπαμ...

http://www.creativebeez.gr

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kanw k diafores douleies paralhla k kathysterw na sas diavasw..loipon..twra exw k ligo aimataki,oi ponoi einai peripou apo 10-12 lepta akoma..exoume xrono mexri na ginoun 5leptoi den feygoume apo spiti eipame.Otan ginoun 5 leptoi re koritsia posoi wra tha thelw meta eseis p kserete peripou????
Ena pragma me anxwnei..mhn den prolavw episklhridio!
A!!dokimasame k ton aposthrwth mas gia prwth fora!!!
Stous syggeneis den exw pei tpt,thelw thn hsyxia mou,tha tous paroume otan pame stis ekswthiseis na mhn mas zalizoun prin!Eimai yperbolikh???

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μπηκα να δω αν ειχαμε καμια εξελιξη!! Πεφτω για υπνο κ τα λεμε μετα... Φιλακια!!!

Εμεις τελικα θα παμρ κατευθειαν για το σαραντισμα στην εκκλησία... Δεν ηξερα οτι στις 20 μερες ειναι αλλη η ευχη που δινουν!!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σας και παλι φαγαμε κεφτεδακια με ρυζακι κ πατατουλες (το ειχα υποσχεθει στον Γιαννη και του τα εκανα) Wink

Τινακι μου προσπαθω οσο μπορω να μην τσατιζομαι αλλα δεν τα καταφερνω και πολυ καλα ακομα!!ελπιζω να μην την ξαναστεναχωρησω οπως χθες!!

Σοφακι λες που το εριξα στο κρασι και στο φαγητο να ερθει η μπεμπου κ εμενα???για να δουμε ειναι υπερκινητικη παντως

Βικακι μου πολυ γελασα με τον αντρα σου και μπραβο του κιολας που τα καθαρισε και ολα!!καλη βολτουλα να εχετε!!

Πηνελοπη ακομα εδω εισαι καλεεεεε?????εμεις περιμενουμε νεα απο τον Σωτηρακι και εσυ κοιμασαι???αχχαχαχαχαχαχαχ
χαιρομαι που εχεις καλη διαθεση και δεν αγχωνεσαι μακαρι να ειμαστε κ εμεις ετσι!!

Ελευθεριτσα μου τα ιδια και εσυ εε??μασα και πιωμα καργαααααα εεε??χιχιχιιχ

Χριστινακι που εισαιιιιι???το εφτιαξες το μαλλι???

Εμη μου εσυ με την καρφιτσα τον γιο στον ωμο εισαι ακομα εε??

Μαριανθακο μου καιρο εχουμε να μιλησουμε!!ολα καλα με τους αντρες σου??

Αννουλα μπηκες επιτελους!!
εσενα ειναι χεστρουλης ο γιοκας σου εε??

δεν νομιζω να ξεχασα κατι!! Embarassed Embarassed

Koutsounaki2810

Koutsounaki2810
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Βρε τινάκο μου με συγκίνησες με αυτά που είπες στην μπουμπού σου!!!!Και έχεις δίκιο,έτσι είναι !!!!Τα παιδάκια μας δεν τα αφήνουμε ποτέ και θα είμαστε πάντα μαζί τους!!!!
Πηνελόπη είσαι θεά!!!!Μαρέσει που χαλαρώνεις και δεν φοβάσαι!!!!Για οπτι νεότερο μας ενημερώνεις εννοείται!!!!
Βικάκο ανακυρήσουμε τον αντρούλι σου σούπερμπαμπά!!!!
Αννάκο μ´αρέσει ο γιος σου που έχει καταχ@@@ει τον κόσμο!!!!
Εμείς μόλις φάγανε και ξαπλώσαμε!Απορώ κουμπί έχει ο Αλέξγς και κοιμάται κατευθείαν;Και ροχαλίζει κιόλας!!!!Μπρου τα νεύρα μου!!!!σας είπα ότι πήγαμε και κοινωνήσαμε σήμερα;Ήταν και κάτι πιτσιρίκια που κοιτάζαν την κοιλιά και τους φαινόμουνα εξωγήινος,και ρώταγαν τις μαμάδες τους τί έχει η κυρία;;;;χαχαχαχα!!!!!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χααχαχαχα Ελευθερια μου κ εγω το ιδιο επαθα χθες που πηγα βολτα στον Πειραια με κοιτουσαν λες και κατεβηκα απο τον Αρη αχαχαχαχ
ρε κοριτσακι δεν ξερω αν θα παμε μαζι την Τεταρτη μου εχει κολλησει οτι η σημερα ή αυριο θα γεννησω Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes αλλα κ ετσι να ειναι παλι θα βρεθουμε!!
εσυ θα πεις για rooming in ?γιατι αν το κανει η μια κ οχι η αλλη δεν θα ειμαστε στο ιδιο δωματιο σιγουρα!!εγω σκεφτηκα να το ζητησω με επεισε και η Φωτεινουλα!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις