Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
107 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 107 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 40]

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ας ελπισουμε να πανε ολα καλα για ολες μας κοριτσακια μου!!
αχχχ φτανει η μερα και η αγωνια στα υψη!!!! ξυπναω και κοιμαμαι και το σκεφτομαι!!
το αμνιακο μου και μενα ηταν πολυ καλο τελευταια φορα, απλα δε θα εχω επαφη με το γιατρο απο την τεταρτη που πηγα ως τη δευτερα που θα παω για προκληση..

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Loipon koritsakia mou sas afhnw ligaki an k on tha eimai..na valw to psaraki na etoimazetai na kanw ena douzaki kai ta sxetika k epanerxomai!!
Xristinako mou egw den sta eipa na se anxwsw,apla na exeis ton nou sou.
Oso gia thn agwnia p les egw mexri k ston ypno mou tetoious provlhmatismous exw..xaxaxxa!!K opote paw gia pipi koitaw kala-kala xarti k lekanh mpas k dw vlenna h aima...emmones!!!!!

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κ απο μένα!! Εγω σήμερα βγηκα έξω. Πήγα σμ με τα πόδια μαζι με την μικρη. Ο μικρός κοιμόταν κλασικά του καλου καιρού. Αχ λέτε για κολικους κ αγχωνομαι ποτε θα μας πιάσουν κ εμάς.. Όσο για αυτο που λες Μαριάνθη μου, κ εγω πολυ άγχος όταν ξυπναω.. Ψάχνω που είναι το μωρο κ το πιάνω να δω αν αναπνέει.. Τι τραβάμε οι μάνες..

Χαρα Χριστινα Πηνελοπη κ Κυριακη, εδω βλέπω ακόμη..σαν να βολευτηκαν τα μωρακια σας..

Τα φιλία μου ε όλες!!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αννουλα μου! τι κανεις;;;
η πρωτη βολτα του μπομπιρα σημερα; Very Happy

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σας ξανα!!!

εχω παλι τον μπεμπη καρφιτσωμενο στον λαιμο!!!

πριν ειχα συνδεση με τους γονεις μου με skype... λες κ το ξερε ο μπεμπουλης, ηταν ησυχοε κ κοιταγε την οθονη!!! για καμια ωρα!!!!

Πηνελοπακι τι κανεις εδω??? δεν ειπαμε γεννας??

Αντε Κυριακη μου... εχουμε καιρο να δουμε καινουριο μωρακι! οι ελπιδες μας σε σενα... απο Δευτερα τις βλεπω τις υπολοιπες!!

κ εγω την εχω την φοβια με τον υπνο!! ξυπναω κ τον ψαχνω!!

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα σε ολες!!! Χαρα χριστινα πηνελοπη στην αναμονη ακομα; Υπομονη θα ερθουν τα μπεμπακια απο κει που δε το περιμενετε!
Κοριτσια εμεις εχουμε μπει σε μια σειρα πλεον.. Με το θηλασμο δε τα παμε κ πολυ καλα! Η μικρη προσπαθει να πιασει τη θηλη κ νευριαζει , εγω γινομαι μουσκεμα κ καταληγει σε αποτυχια! Βγαζω με το θηλαστρο κ της δινω. Με εχει βολεψει πολυ! Ελπιζω να μην κλαταρει απο τη πολλη χρηση! Βεβαια νιωθω τυψεις γιατι μερικες φορες που ξυπναει στις 3 το πρωι κ δεν εχω αποθεμα στο ψυγειο, προσπαθω να τη θηλασω , τρωει 10 λεπτα κ μετα κλαιει οποτε της δινω συμπληρωμα ξενο γαλατακι! Τι να κανω ομως!!
Η μερα περνα υπερβολικα γρηγορα! Δεν εχω καθολου χρονο κ δε μπαινω συχνα πλεον εδω! Η αληθεια ειναι πως δε περιμενα να εχει τοσο δουλεια κ κουραση!!
Απο νικη κ βικυ δε διαβασα νεα!! Φανταζομαι θα ναι στην ιδια κατασταση με μενα!
Φιλια σε ολες κ με το καλο οι τελευταιες εγκυουλες!!

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αννουλα εμεις σωθηκαμε με το angelcare, αν δεν το ειχαμε ματι δεν θα κλειναμε ολη νυχτα... ειδικα ο
Πανος. Εγω ελεγα ειναι το αγχος του πρωτου... αλλα κ στο 2ο τις ιδιες ανησυχιες εχεις τελικα!!

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
angelcare εμη τι ειναι αυτο? πριν λιγο γυρισα απο της κουνιες και με πειρε ο αντρας μου τηλεφωνο ποναγε η καρδια της πεθερας μου την πηγαν στο νοσοκομειο ολα καλα της ειπαν αλλα την κρατησαν προληπτικα για 3 μερες εχω παθει σοκ αν γεννησω μεσα σε αυτες της μερες δεν θα εχω που να αφησω την μικρη Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad μετα πες θα ειναι και ο πεθερος μου εκει κατι γινετε.

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσάκια μου τα φιλιά μου σε όσες δεν έχω μιλησει απο το πρωί!
η στελλιτσα έφτιαξε το κιολας το sling μου!αν μπειτε στην σελιδα της στο fb η στο handmade-heastmade στο fb
θα το δείτε!!ειναι τέλειο!!!θα μου το στειλει την δευτερα και το περιμενω πως και πως να βγουμε βολτιτσα!στελλάκι μου κι απο δω τα ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 11 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 11 417472

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
παω να ξαπλωσω λιγο τωρα που κοιμαται η μικρη και τα λεμε αργοτερα φιλιααα

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλη ξεκουραση φωτινη

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σας κ παλι κοριτσακια μου,εμεις πηγαμε λαικη,γυρισαμε φαγαμε κ τωρα εκατσα κ σας διαβασα!!!

Μαρακι μου τωρα το ειδα οτι θα πηγαινες κ εσυ στη λαικη μπας κ βρησκομασταν!περαστικα κ στην πεθερα σου!!

Φωτεινη μου δεν ειδα μου εστειλες σε πμ το τηλ σου??με γεια κ το σλινγκ σου αν κ δεν το ειδα ακομα!

ξεχασα κ ποιο αλλο κοριτσακι πηρε σλινγκ.. Embarassed με γεια

μολις ξεχασα τι ηθελα να σχολιασω γιατι ακουσα για το ατυχημα που εγινε με το αγορακι κ κολλησα!!

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαρια μου το angelcare ειναι μια ενδοεπικοοινωνια που εχουμε παρει και την κοιτουσε να την παρει και η Αννα... εχει ενα πλαισιο που το βαζεις κατω απο το στρωματακι του μωρου και ανιχνευει την βρεφικη απνοια!
Μπορει να ειναι υπερβολικο... αλλα μας εχει μειωσει το βραδυνο αγχος, αλλιως θα ξυπνουσαμε καθε λιγο να τον κοιταμε (βεβαια εγω το κανω!!! )

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ελενακι μου τι κανεις??καιρο εχουμε να τα πουμε!!τελικα το medela το sling ειχες παρει ή το μινι???φιλακια πολλα στα πατουσακια της μπουμπουκας σου

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εμη μου ποσο την ειχες παρει την ενδοεπικοινονια???

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Χαρα μου γυρω στα 100€ απο Αγγλια, απο το amazon http://www.amazon.co.uk/Angelcare-AC401-Movement-Sensor-Monitor/dp/B0013FW5G8/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1350046872&sr=8-2 και τωρα βλεπω την ριξαν την τιμη! μου ηρθε σε 2 εβδομαδες περιπου...

εδω εχει περιπου 160€ http://www.moro-ltd.gr/index.php?page=shop.product_details&flypage=vmj_ritz.tpl&product_id=6&category_id=1&option=com_virtuemart&Itemid=55&vmcchk=1&Itemid=55

η διαφορα ειναι οτι η δικια μου εχει 1 αισθητηρα... αλλα η δουλεια γινεται κανονικα!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
emilou έγραψε:Χαρα μου γυρω στα 100€ απο Αγγλια, απο το amazon http://www.amazon.co.uk/Angelcare-AC401-Movement-Sensor-Monitor/dp/B0013FW5G8/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1350046872&sr=8-2 και τωρα βλεπω την ριξαν την τιμη! μου ηρθε σε 2 εβδομαδες περιπου...

εδω εχει περιπου 160€ http://www.moro-ltd.gr/index.php?page=shop.product_details&flypage=vmj_ritz.tpl&product_id=6&category_id=1&option=com_virtuemart&Itemid=55&vmcchk=1&Itemid=55

η διαφορα ειναι οτι η δικια μου εχει 1 αισθητηρα... αλλα η δουλεια γινεται κανονικα!

αχ γμτ κ εγω δεν κανω αγορες απο το ιντερνετ!!η λιρα ειναι σαν το ευρω δηλαδη??

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
οχι η τιμη αυτη αντιστοιχει περιπου σε 85€

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα μανουλοεγκυάκια....!!!Τι φτιάνετε???δεν γέννησε καμία από οτι διάβασα...πλησιάζετε τρελά όμως!!!¨Αντε με το καλό!!!Ο μπέμπης κοιμάται τώρα μαζί με τη μάνα μου...έρχεται τα πρωινά...μέχρι τις πεντέμιση και κάθεται...και με βοηθάει πολύ η γυναίκα....άγαλμα και τέτοια πρέπει να της στείσω!!!Το βράδυ εμείς καλά την βγάζουμε....ευτυχώς παναγιά μου....ξυπνάμε ανα 4ώρο...αν θα γκρινιάξει θα γκρινιάξει πολύ λίγο γύρω στις δέκα με έντεκα...πονάκια δεν έχουμε....του δίνω και το infacolic διότι κάτι πήγε να τον πιάσει...και από τότε που του το δίνω ηρέμησε..γάλα ξεκινήσαμε το καινούργιο και ενεργηθήκαμε σήμερα..βέβαια βγήκανε κοτρόνες...αλλά ενεργηθήκαμε!!!Τσίμπλες έχει και μένα από το ένα μάτι...και του το καθαρίζω με ορό και γαζούλα!!!Κάναμε και μπανάκι ολόκληροι χθές...ε ρε γέλιαόσο ήταν μέσα στο νερό μια χαρά με τον που το βγάλαμε κλάααααααααααμα ο δικός σου...!!!Πιος ξέρει!!!Το χέρι εμένα δενμε έχει αφήσει που με πόναγε στην εγκυμοσύνη...αν συνεχίσει μάλλον θα επισκεφτώ ορθοπεδικό!!!Αύριο περιμένουμε παπά να πάρουμε την μισή ευχή...μπας και βγώ λίγο έξω και ξελαμπικάρω....!!!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αρα ειναι μιση τιμη απ΄οτι εδω...αλλα οπως σου ειπα δεν εχω βγαλει ακομα καρτα για τετοιες αγορες κ πιστωτικη φοβαμαι να βαλω!!

Koutsounaki2810

Koutsounaki2810
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας κοριτσάκια μου,τί μου κάνετέ;;;
Πρόλαβα και διάβασα λίγο αλλά κλασικά δεν θυμάμαι και πολλά!!!!Εμείς ετοιμάσαμε και την κούνια της μπουμπούς και τώρα το δωματιάκι μας είναι έτοιμο!!!!Άντε να παιρνάνε οι μέρες τώρα που το πήρα απόφαση!!!!
Χριστινάκι μου δηλ δεν κατάλαβα γεννάς την Δευτέρα;
Εμομαμά τα μπουτάκια του γιού σου είναι για ρούφηγμα!!!!
Χαρουλίτο τί ψάχνεις;ενδοεπικοινωνία;
Μαράκι μου περαστικά στην πεθερά σου και μην αγχώνεσαι,κάποιος θα κρατήσει την μικρούλα σου!!!!
Πηνελοπάκι μία χαρά πέρασε το βραδάκι σου!Πάντα τέτοια!
Κυριακή μου κάτι μου λέει ότι πολύ σύντομα γενναααάσσς!!!!
Σοφούλι μόνο εγώ δεν έχω δει την μπουμπού σου τελικά!στο φεις την έχεις;;;;
Σε όλα τα υπόλοιπα κοριτσάκια τα φιλιά μου!!!!

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Loipon twra kathisa k sas diavasa sta petaxta k tha ksanapiasw pali douleies p ekana..kapws aisthanomai shmera san Rambo!! xaxax

Xara mou mporeis na plhrwseis me paypal..tha pas dhladh k tha valeis ta lefta se ena logariasmo eidika gi ayto ton skopo..tha vreis sto internet plhrofories sxetikes gia to paypal.Einai aksiopisto 100% k gia sena kai gia ton empora p tha sou steilei to dema.Den xreiazetai na exeis pistwtikh.

Vikako mou me to trello sou to agori kai thn agia manoula sou!!!Einai kalytera o kalos sou????Mpanaki o mikroulis k den hthele na vgei e???Na ton grapseis polo..na ginei kormara na platsourizei kiolas..tha ston fane oi gomenes vevaia alla ti na kaneis!!!xaxaxax!!!

Filia se olesssss ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 11 315810

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ελευθεριτσα μου καλοριζικη κ η κουνιτσα με το καλο να γεμισει με την μπουμπουκιτα σας!!
εχω μια ενδοεπικοινωνια που μου εδωσε η αδερφη μου αλλα θελω αυτην που λεει η Εμη ομως ειναι ακριβουτσικη γμτ!!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ωπα Πηνελοπακι ραμπο εε??διαβασα οτι τις τελευταιες μερες σε πιανει υπερκινητικοτητα λες να μας γεννησεις σημερα αυριο???μακαρι κοριτσακι μου στο ευχομαι!!


Βικακι μου τι κανεις??βλεπω σιγα σιγα τους βρησκεις τους ρυθμους σας Very Happy Very Happy

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
H pou ontws einai ayto p les Xrouli mou pou o ypnos p eriksa ekane douleia!!!xixixii

Eleytheritsaaaaa kalorizikh na einai h kounia sas k to dwmatiaki sas,eyxomai h mikrh sou na to latrepsei!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις