Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
93 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 93 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 40]

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΣΟΥ ΕΣΤΕΙΛΑ ΠΜ ...ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΔΕΣ ΤΟ ...

ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ? ΣΕ ΤΙ ΦΑΣΗ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΕ ΤΙΣ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ?!!!

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Tini13 έγραψε: Όσον αφορά την ανάνηψη, αν διάβασες παραπάνω τις "πολυτέλειες" προ τοκετού που είχα στο νοσοκομείο, να σε πω ότι ξέχασα να αναφέρω ότι στο δωμάτιο πήγα περπατώντας, απλά υποβασταζόμενη από μια μαία! Χθες αυτό μου έλεγε η κουμπάρα μου, φρίκαρε όταν με είδε να περπατάω με φρέσκα τα ράμματα και τον τοκετό! Φαντάζομαι γιατί εκείνη γέννησε σε ιδιωτικό μαιευτήριο και την πήγαν με καρέκλα στο δωμάτιο. Μάλλον θα έχει να κάνει και με το πώς γεννάς, γιατί τη διπλανή μου με καισαρική την έφεραν με φορείο..


ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ !!! ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΠΩΣ ΓΕΝΝΑΣ ...ΑΛΛΑ ΠΟΣΟ ΚΙΛΑ Μ@Λ@Κ3Σ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΚΑΘΕ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ !!!!

ΕΓΩ ΤΗΝ 1.5 ΩΡΑ ΣΤΗΝ ΑΝΑΝΗΨΗ ΗΤΑΝ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΜΟΥ ... ΕΓΩ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΑΣ ... ΠΕΡΑΣΕ ΠΟΛΥ ΗΣΥΧΑ ΠΟΛΥ ΣΥΓΚΗΝΗΤΙΚΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ ...

ΗΡΘΕ Ο ΤΡΑΥΜΑΤΙΟΦΟΡΕΑΣ ... ΑΦΟΥ ΕΙΧΕ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΑΠΟ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΜΟΥ ... ΜΕ ΠΗΡΕ ... ΜΕ ΠΑΡΚΑΡΕ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΣΤΗΚΕ ΤΠΤ ΝΑ ΚΑΝΩ !!! ΜΟΝΟ ΝΑ ΦΩΝΑΖΩ ΣΤΟ ΤΣΟΥΡΜΟ ΤΟ ΣΟΙ ΚΑΝΤΕΕΕ ΑΚΡΡΗΗΗ ΝΑ ΟΔΗΓΑΕΙ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΜΕ ΤΗΝ ΗΣΥΧΙΑ ΤΟΥ ....

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!


inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΑΧ ΜΕΧΡΙ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΗΤΑΝ ΜΕΣΑ Η ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΜΑΣ ... ΤΩΡΑ ΟΧΙ !!!

ΜΑΛΛΟΝ ΕΡΧΕΤΕ Ο ΣΩΤΗΡΑΚΗΣ !!!

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 19 875502 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 19 875502 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 19 875502 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 19 875502 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 19 875502 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 19 875502

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πηνελόπηηη με το καλο ευχομαι κοριτσακι μου!!!! Γρηγορα κ οσο πιο ανώδυνα γίνεται!!! Σε λιγες ωριτσες θα εχεις τον μπεμπουλη σου αγκαλια!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 19 654316 !!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα κοριτσακια μου!
Με το καλο στο Πηνελοπακι μας αν οντως γενναει και με ενα πονο..η και κανενα ακομα καλυτερα!! ειμαι ενθουσιασμενη με τα νεα αυτα! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 19 215994

αχ ποτε θα ερθει η σειρα μου;;
καθε μερα αγχωνομαι και λεω παει και αυτη η μερα και ακομα δε γεννησα...ουτε τα βραδια κοιμαμαι..
αυριο μου ειπε να με γεννησει με προκληση οπως σας εχω πει, αλλα ειμαι πολυ μπερδεμενη... ο θειος μου λεει να περιμενουμε κιαλλο..



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Kristinaki στις Σαβ Οκτ 13, 2012 10:29 pm, 1 φορά

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Επισημα ανακοινωνω οτι την κατσαμε με τις αγκαλιες... Απο της 8 προσπαθουμε να τον βαλουμε στο καλαθι του, μετα απο 5 λεπτα ξυπνάει κ κλαιει! Τπν παιρνουμε αγκαλια κ σιγα σιγαβαζει το κεφαλακι του στον λαιμο μας, τρίβεται λιγο κ ακαριαία τον παιρνει ο υπνος!!!


Αχ συγκινήθηκα με το πηνελοπακι, αντε να παίρνετε σειρα κ οι υπολοιπες....

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα χριστινακι μου...

Εγω θα ελεγα κανε οτι λεει το ενστικτο σου κ η Αννούλα με προκληση γεννησε κ ειχε απο τις πιο ευκολες γεννες εδω μεσα!!

Η φυση βεβαια ξερει καλυτερα, αλλα θα εχεις συνεχη παρακολούθηση απο τον γιατρόεχρι να ερθει κανονικα η ωρα?

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΜΜΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΧΡΙΣΤΙΝΙΩ

ΝΑ ΠΑΣ ΑΥΡΙΟ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ... ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΙ ΘΑ ΣΟΥ ΠΕΙ ... ΑΦΟΥ ΣΕ ΕΞΕΤΑΣΕΙ ... ΑΝ ΕΧΕΙ ΜΑΛΑΚΩΣΕΙ ΑΝ ΕΧΕΙ ΑΝΟΙΞΕΙ Ο ΤΡΑΧΗΛΟΣ ΚΤΛ ΠΟΥ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΑΝ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΕΙ Ή ΑΝ ΕΡΧΕΤΑΙ Ο ΤΟΚΕΤΟΣ !!!

ΜΕΤΑ ΜΙΛΗΣΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟΝ ΘΕΙΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΚΑΝΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΕ ΚΑΝΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΗΣΥΧΗ ΚΑΙ ΗΡΕΜΗ..ΠΑΝΩ ΑΠ ΟΛΑ Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΣΟΥ

ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΑΝ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙΣ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΝΑ ΠΕΙΣ ΑΠΟ ΜΟΝΗ ΣΟΥ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΟΤΙ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙΣ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΒΛΕΠΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΠΡΕΠΕΙ ΑΦΟΥ ΠΕΡΑΣΕΣ ΤΗΝ ΠΗΤ

ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ...

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
emilou έγραψε:Επισημα ανακοινωνω οτι την κατσαμε με τις αγκαλιες... Απο της 8 προσπαθουμε να τον βαλουμε στο καλαθι του, μετα απο 5 λεπτα ξυπνάει κ κλαιει! Τπν παιρνουμε αγκαλια κ σιγα σιγαβαζει το κεφαλακι του στον λαιμο μας, τρίβεται λιγο κ ακαριαία τον παιρνει ο υπνος!!!


Αχ συγκινήθηκα με το πηνελοπακι, αντε να παίρνετε σειρα κ οι υπολοιπες....

Εμακι θελει αποκλειστικοτητες ο μπομπιρας!! εξου και η συμπεριφορα του ειναι ιδια και.. εξω απο την κοιλια!! τι καλος που ειναι!!!!

Καλημερα Ινακι μου. εισαι φοβερη ντι τζει !!! σε λιγο θα σου παραγγειλω κατι πιο ανεβαστικο να αλλαξουμε ψυχολογια Very Happy

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
inakriti έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΜΜΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΧΡΙΣΤΙΝΙΩ

ΝΑ ΠΑΣ ΑΥΡΙΟ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ... ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΙ ΘΑ ΣΟΥ ΠΕΙ ... ΑΦΟΥ ΣΕ ΕΞΕΤΑΣΕΙ ... ΑΝ ΕΧΕΙ ΜΑΛΑΚΩΣΕΙ ΑΝ ΕΧΕΙ ΑΝΟΙΞΕΙ Ο ΤΡΑΧΗΛΟΣ ΚΤΛ ΠΟΥ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΑΝ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΕΙ Ή ΑΝ ΕΡΧΕΤΑΙ Ο ΤΟΚΕΤΟΣ !!!

ΜΕΤΑ ΜΙΛΗΣΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟΝ ΘΕΙΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΚΑΝΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΕ ΚΑΝΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΗΣΥΧΗ ΚΑΙ ΗΡΕΜΗ..ΠΑΝΩ ΑΠ ΟΛΑ Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΣΟΥ

ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΑΝ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙΣ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΝΑ ΠΕΙΣ ΑΠΟ ΜΟΝΗ ΣΟΥ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΟΤΙ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙΣ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΒΛΕΠΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΠΡΕΠΕΙ ΑΦΟΥ ΠΕΡΑΣΕΣ ΤΗΝ ΠΗΤ

ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ...

αυτο θα κανω αγαπη μου.. αρα να τον ρωτησω αν εχει μαλακωσει και αν εχει ανοιξει ο τραχηλος; και αν εχω διαστολη φανταζομαι;
Αυτοι οι δημοσιοι γιατροι ειναι οτι ναναι καμια φορα.. και τον δικο μου δε φαινεται να τον πολυνιαζει αυτο νιωθω...τουλαχιστο θα εχω τον αντρα μου εκει αυτο με παρηγορει!

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
emilou έγραψε:Επισημα ανακοινωνω οτι την κατσαμε με τις αγκαλιες... Απο της 8 προσπαθουμε να τον βαλουμε στο καλαθι του, μετα απο 5 λεπτα ξυπνάει κ κλαιει! Τπν παιρνουμε αγκαλια κ σιγα σιγαβαζει το κεφαλακι του στον λαιμο μας, τρίβεται λιγο κ ακαριαία τον παιρνει ο υπνος!!!


Αχ συγκινήθηκα με το πηνελοπακι, αντε να παίρνετε σειρα κ οι υπολοιπες....

ΧΑΑΧΑΧΑΑΧΧΧΑΑΑΑΧΑ

ΠΑΡΕ ΕΝΑ ΑΡΚΟΥΔΑΚΙ ....
ΞΑΠΛΩΣΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΤΟ ΠΛΑΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΙΣΩ ΤΟΥ ΒΑΛΕ ΤΟ ΑΡΚΟΥΔΑΚΙ ΝΑ ΤΟ ΣΤΗΡΙΖΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΑΚΟΥΜΠΑΕΙ ΣΚΕΠΑΣΕ Κ ΤΟ ΜΩΡΟ Κ ΤΟ ΑΡΚΟΥΔΑΚΙ ΜΑΖΙ...ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΣΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ Κ ΚΑΝΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΑΚΙ ΜΕ ΜΟΥΣΙΚΟΥΛΑ ΠΑΤΑ ΤΗΝ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ

ΠΙΑΝΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΑΝ ΕΙΣΤΕ ΣΤΟ ΑΡΧΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΟΜΑ...ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΝΗΡΟΥΛΗΣ Ε ΤΟΤΕ ΟΝΤΩΣ ΤΗΝ ΚΑΤΣΑΤΕ

ΜΕΤΑ Η ΜΕΘΟΔΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΗ Κ ΔΕΝ ΘΑ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kristinaki έγραψε:
αυτο θα κανω αγαπη μου.. αρα να τον ρωτησω αν εχει μαλακωσει και αν εχει ανοιξει ο τραχηλος; και αν εχω διαστολη φανταζομαι;
Αυτοι οι δημοσιοι γιατροι ειναι οτι ναναι καμια φορα.. και τον δικο μου δε φαινεται να τον πολυνιαζει αυτο νιωθω...τουλαχιστο θα εχω τον αντρα μου εκει αυτο με παρηγορει!

ΝΑΙ ΟΛΟΙ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΚΑΤΙ ΒΛΕΠΟΥΝ...ΘΑ ΣΟΥ ΠΕΙ ... ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΟΝΤΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΕΜΠΕΔΩΘΕΙ - ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙΣ ΔΙΑΣΤΟΛΗ ΓΙΑΤΙ ΚΑΤΙ ΒΛΕΠΟΥΝ ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ....

Ή ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ... ΘΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΟ ΝΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙΣ ΑΝ ΣΟΥ ΠΕΙ ΚΑΤΙ

ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΠΟΥ ΜΕ ΕΙΧΑΝ ΠΡΙΝ ΓΕΝΝΗΣΩ ...ΠΟΥ ΜΕ ΕΙΧΑΝ ΜΕ ΕΓΚΥΕΣ ...ΣΤΟ ΟΡΚΙΖΟΜΑΙ ΗΤΑΝ ΤΡΕΙΣ ΚΑΙ ΟΙ ΤΡΕΙΣ ΗΤΑΝ ΣΤΙΣ 41+ ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΚΑΙ ΜΕ ΣΠΑΣΜΕΝΑ ΝΕΡΑ ΟΛΕΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 2-3 ΜΕΡΕΣ ΟΠΩΣ ΕΓΩ....ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΠΕΡΙΜΕΝΑΝ ΤΟΥΣ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ...

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οκ ινακι μ καλο αυτο θα κανω!! θα σας ενημερωσω αυριο τι θα μ πει. ε ναι σιγουρα κατι θα δει..

παω να κοιμηθω ακομα καμια ωριτσα και αμα επιστρεψω και εισαι μεσα θα σου κανω παραγγελια ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 19 215994 χιχι

ελπιζω ο γουινι σου να ειναι καλα!! και γενικα οι αντρες σου Very Happy Very Happy
χχχχχχ

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kristinaki έγραψε:οκ ινακι μ καλο αυτο θα κανω!! θα σας ενημερωσω αυριο τι θα μ πει. ε ναι σιγουρα κατι θα δει..

παω να κοιμηθω ακομα καμια ωριτσα και αμα επιστρεψω και εισαι μεσα θα σου κανω παραγγελια ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 19 215994 χιχι

ελπιζω ο γουινι σου να ειναι καλα!! και γενικα οι αντρες σου Very Happy Very Happy
χχχχχχ

ΧΑΑΑΧΑΧΑΧΑΑΑΑ

μια χαρα ολοι...καλη ξεκουραση

φιλια

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΓΙΑ ΟΣΕΣ ΕΙΣΤΕ ΚΟΝΤΑ ΜΗΝ ΧΑΣΕΤΕ :

https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/213/30667849055667429604898.jpg/

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα φιλεναδιτσες μου!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 19 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 19 215994

Πηνελοπακι μου με εναν πονο αγαπη μου,ολα να πανε καλα κ να ερθει γρηγορα ο Σωτηρακης στην αγκαλια σας!!

Χριστινακι μου ερχεται κ η σειρα σου κοριτσακι μου!!τι ωρα εχεις γιατρο αυριο??

Εμη μου τον κακομαθατε τον μαλλια εε??σιγα-σιγα πρεπει να τον στρωσετε!! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

χαχαχαχα Ινακι μου πολυ γελασα με το κοκορετσι και το στρινγκ!! Razz Razz

κ εγω το βραδυ ειχα κατι πονακια στη μεση κ κατω αλλα περασαν γρηγορα!!αυριο εχω κ εγω γιατρο στις 10 για να δουμε τι θα μου πει!! confused confused confused

konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα.
Πηνελόπη με εναν πόνο κούκλα μου ισως και να εχεις γεννήσει τωρα, τι καλα.Αντε χαρα περιμένουμε κι απο σένα νεα σήμερα αύριο το πολύ θα εχεις γεννήσει.
Εγω ειμαι μονη με τα παιδάκια μου ο σύζυγος έφυγε για δυο ημέρες αντε να δούμε πως θα τα παμε μοναχουλια μας.
Εχω ξετρελαθεί με την μικρή καθε μερα μου γελάει και περισσότερο,καλα μιλάμε ειναι ολόιδια ο γιος μου. Εβλεπα εχτές κατι βιντεακια που εχω απο οταν ηταν μωρό και δεν τα ξεχώριζα, φοβερό πως τα κατάφερα και κοίμισα τοσο καλα τον αντρα μου και στα δυο φτου φτου ιδια με μένα είναι χι χι χι χι χι.

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Πηνελοπη με εναν πονο κοπελα μου!!!!
Χριστινακι ξαπλωσε ξεκουρασου και οπως λεει και η Ινα ρωτα αυριο καποια πραγματα το γιατρο σου και παρε μια αποφαση!!!
Εμυ αχ....αυτες οι αγκαλιες!!! και εμεις την εχουμε πατησει αλλα τωρα που αρχισε λιγο και καταλαβαινει θα το ξεκοψουμε γιατι δεν γινεται αλλιως!!!
Ινα , Κωνσταντινα και ελπιζω να μην ξεχασα καμια την καλημερα μου!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα!!!!!!!!!!
τι κανετε?εμεις γιναμε πολυ χαδιαρες και θελουμε αγκαλιτσες! Shocked
τουλαχιστον κοιμομαστε καλα!οταν παιρνεις μιση ευχη εσυ πας στην εκκλησια η' ερχεται ο παπας?
Χριστινακι μπορω να σε καταλαβω απολυτα αφου και εγω τα ιδια περνουσα και στην ουσια δεν ειχα και γιατρο!

ΕΥΑ ΕΥΑΚΙ

ΕΥΑ ΕΥΑΚΙ
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
πηνελοπακι μου με εναν πονο σου ευχομαι αντε με το καλο,περιμενουμε νεα σου...

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!!!

Λέτε να έρθει σήμερα ο Σωτηράκης της Πηνελόπης μας;;; Ίσως να ήρθε ήδη;;;; Πάντως η κακή της διάθεση χθες εμένα με υποψίασε, δεν την είχα ξαναδιαβάσει τόσο ντάουν τη φίλη μας..Με το καλό αγάπη μου!!!! Και μην πανικοβληθείς! Ψυχραιμία!! Σχεδόν ξέρεις πώς είναι, τουλάχιστον τα "διαδικαστικά", από τόσες ιστορίες που διάβασες εδώ!!! Περιμένουμε νέα!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 19 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 19 654316

Σοφούλι μου καλημέρα σε σένα και στην μπαλαρινούλα σου! Την ευχή του μισού σαραντισμού την παίρνεις μόνη σου, χωρίς την μπέμπα. Θα πας σε μια εκκλησία κι ελπίζω ο παπάς να σου τη δώσει γιατί εγώ ρώτησα σε 2-3 ενορίες μέχρι να βρω έναν συγκαταβατικό ιερέα, δεν αναγνωρίζουν όλοι το μισό σαραντισμό..

Εμάκο μου! και ποιός δεν θέλει τις αγκαλιές; από τόσο μικρά κακομαθαίνουν..κάπου διάβαζα χθες ότι μην φοβάστε να αγκαλιάσετε το μικρό σας το πρώτο τρίμηνο, δεν κακομαθαίνει, αντιθέτως έχει ανάγκη το συναισθηματικό δέσιμο που νιώθει με την αγκαλιά..τί να πιστέψεις τελικά;

Ίνα μου καλημέρα!!! Μας έφτιαξες πάλι πρωί πρωί! Βρακιά - στρινγκς - κοκορέτσια!!!!

Δέσποινα καλημέρα! Κωνσταντίνα μου δεν μπορώ να καταλάβω, στο φέις σε είχα, σήμερα ξαναβρεθήκαμε, τί να είχε γίνει;; Κι εγώ για την μπέμπα μας λέω ότι είναι κλώνος μου, αλλά όλοι μου λένε ότι αλλάζουν, λες να έχω καμιά ελπίδα;; τα δικά σου από νεογέννητα σου έμοιαζαν;;

Χριστινάκι μου!!! Ξύπνα κοριτσάκι μου αύριο χαλαρά, με καλή διάθεση, κάνε αυτό που σου λέει και η Ίνα μας, συζήτησέ το με το αγόρι σου και το θείο και λειτούργησε αυθόρμητα, όπως νιώθεις εκείνη τη στιγμή. Με τον έναν ή τον άλλο τρόπο η μπεμπούλα σου θα βγει, ψάχνουμε τον πιο ανώδυνο και ασφαλή τρόπο βέβαια, αλλά κανείς δεν ξέρει τελικά εκείνη η στιγμή πώς θα είναι, εύκολη ή δύσκολη. Το κορίτσι σου πάντως είναι έτοιμο για αγκαλιές, χάδια και φιλιά από τη μανούλα του!

Ευάκι δεν έχουμε το τηλ της Πηνελόπης για να μάθουμε..μήπως να την έπαιρνες εσύ;; Αν γεννάει θα το σηκώσει λογικά ο Μπάμπης...Μέχρι να μάθω τί έγινε, θα σκάσω!!!

Πάω να καθαρίσω τη μυτούλα της μπέμπας που ξαναάρχισε τα χλιμιντρίσματα..και επανέρχομαι!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα σε ολες τις μανουλες!!
Τινακι μου εγω το εχω το τηλ της Πηνελοπης αλλα σκεφτομαι να την παρω το απογευματακι αν δεν μπει μεχρι τοτε να μας πει!!δεν θελω να την ενοχλησω πιο νωρις!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα τινακο!!!οντως ισχυει πως οσα χαδια και να τα δωσεις το πρωτο τριμηνο δε κακομαθαινουνε!η παιδιατρος με ενημερωσε!οσο για τη μυτουλα και εμεις τα ιδια εχουμε!
εδω δινουνε μισο σαραντησμο!στον ανηψιο μου ηρθε σπιτι ο παπας και τους εδωσε ευχη!ε τον ιδιο θα καλεσω!

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
xara64 έγραψε:

κ εγω το βραδυ ειχα κατι πονακια στη μεση κ κατω αλλα περασαν γρηγορα!!αυριο εχω κ εγω γιατρο στις 10 για να δουμε τι θα μου πει!! confused confused confused

Καλημέρα Χαρουλα μου!!! Αυτήν την εβδομάδα θα γίνει χαμός, σε βλέπω και σένα να γεννάς με τις άλλες 2 σουρλουλούδες που λέει η αεροσυνοδός μας Smile πώς τα πάτε με τους γονείς; τέλεια περασες χθες, σε ζηλεύω!!! καλά έκανες και το έτσουξες λιγάκι, καλέ τί να πειράξει τώρα, τώρα γεννάμε όπου να'ναι!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις