Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
115 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 115 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 18 από 40]

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ax Tinaki mou makari na htan kati pou kapoios mporei na kanei gia mena shmera..einai h mera mou mallon..einai h diathesh kakh kai einai k ayto p exei lysaksei k ayto to shmerino den mou to exei ksanakanei gia toses wres,afou skeftomai mhpws exei tpt k kanei etsi!!
S eyxaristw padws koritsaki mou,edw xazeyw ligo sthn Tv,ligo m esas,ligo paw k kathomai sthn agkalia tou kalou mou k tou griniazw k aytounou pou th paei ayrio tha einai mia allh mera!

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τινακι μου, τι ωραια οικογενειακη φωτογραφια εχεις βαλει!! φανταζομαι ποσο μικροσκοπικη θα φαινεται η μπεμπουλα στην αγκαλια του μπαμπα της!!!
Εμενα ο δικος μου σημερα ειναι σχετικα ησυχος... ελπιζω να μην μας το φυλαει για μεταμεσονυχτια!!
Το εχω κ εγω αυτο της chicco, θα κοιταξω αυριο τις οδηγιες της Ινας κ αν ειναι θα το κανω κ εγω..


Πηνελοπακι μου... τι να πω υπομονη, εκνευριζεται κ ο μπεμπης θελει να ειναι στην αγκαλια της μανουλας του πλεον! Αντε να ελευθερωθεις κ εσυ οσο πιο συντομα γινεται...


Α Πηνελοπη χαμομηλι πιες για να ηρεμισει ο μπεμπης, εμενα επιανε... τις τελευταιες μερες συνεχεια με χαμομηλια τον ειχα (καλα κ τωρα που γεννηθηκε το ιδιο κανω Razz Razz Razz ) και περπατησε κ λιγο μεσα στο σπιτι μηπως και νανουριστει!!

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Re exei lysaksei leme,m exei eksadlhsei,mexri k o Mpamphs m eipe oti fainetai sto proswpo mou oti kati den paei kala.Twra Emh mou pinw to 2o xamomhlaki mou.
Re koritsia na rwthsw..thn wra p gennousate kouniontousan ta mwra sas?sas klwtsousan dynata??mou proeksypse h aporia dioti skefthka pws an ponaw apo syspaseis k me klwtsaei k ayto etsi ekeinh thn wra mallon tha xreiastw anaisthisia gia elefades,xixiixi!!Exw k allh erwthsh...apothn ananhpsh mias k legate nwritera sto dwmatio sas pws phgate?perpatwntas?me karekla h se krevati???

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πηνελόπη μου εγώ αγάπη μου δεν καταλάβαινα τίποτα άλλο πέρα από τις συσπάσεις..μου έφταναν και με το παραπάνω! Πλάκα πλάκα δεν το είχα σκεφτεί, την κάθοδο ουσιαστικά του μωρού δεν την κατάλαβα καν, να νιώσω ότι μετακινείται προς τα κάτω, και επίσης τις τελευταίες κινήσεις της τις ένιωσα σπίτι ακόμη, πριν πάω για τελευταία φορά στο νοσοκομείο. Όσον αφορά την ανάνηψη, αν διάβασες παραπάνω τις "πολυτέλειες" προ τοκετού που είχα στο νοσοκομείο, να σε πω ότι ξέχασα να αναφέρω ότι στο δωμάτιο πήγα περπατώντας, απλά υποβασταζόμενη από μια μαία! Χθες αυτό μου έλεγε η κουμπάρα μου, φρίκαρε όταν με είδε να περπατάω με φρέσκα τα ράμματα και τον τοκετό! Φαντάζομαι γιατί εκείνη γέννησε σε ιδιωτικό μαιευτήριο και την πήγαν με καρέκλα στο δωμάτιο. Μάλλον θα έχει να κάνει και με το πώς γεννάς, γιατί τη διπλανή μου με καισαρική την έφεραν με φορείο..

Εμάκο μου κι εσύ μέσα σαββατιάτικα..πάνε τα σαββατόβραδα που τα περιμέναμε πώς και πώς..Ο μπαμπάς μας είναι 2.02 μέτρα και ελπίζω και προσεύχομαι η μπέμπα μην ξεπεράσει το 1,80 σε ύψος! Δίπλα του, αν δεν φοράω τουλάχιστον 8ποντο, είμαι σαν το σκυλάκι που έβγαλε βόλτα, ακόμη και στο σ/μ προ εγκυμοσύνης με τον τάκουνο πήγαινα, εγώ μόλις 1,66 είμαι..Να μου φιλήσεις το γαμπρό μας, εμάς πάλι η δικιά μας μάτι γαρίδα όλη μέρα, ελπίζουμε να κοιμηθεί καλά τις μικρές ώρες!





Έχει επεξεργασθεί από τον/την Tini13 στις Σαβ Οκτ 13, 2012 12:33 pm, 2 φορές συνολικά

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
πηνελοπη ειναι πολυ καλο τωρα προς το τελος να ειναι πολυ κινητικος αυτο μου ειχε πει η μαια δειχνει καλη κατασταση του εμβρυου.
φωτινη και γω φοβαμαι με τιποτα δεν μενω μονη μου στο σπιτι εχω μεγαλο θεμα με αυτο.
εμη και γω με αυτο εκανα τα μαλλια μου σιγα καλε Very Happy Very Happy μια χαρα ηταν.
τινι δεν την προλαβα την φωτογραφια γαμωτο οσο για την ταλαιπωρια απλα θα σκεφτεσαι τι τραβηξες για το παιδακι σου και γω τα ιδια σχεδον ειχα τραβηξει απο θεμα πονου.
ινα χαρα χριστινα ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 18 417472 δεν ξερω αν ξεχασα καμια, και γω πριν 2 ωρες γυρισα απο της κουνιες εκανα την μικρη μπανιο την κοιμισα τωρα τελειωσα εφαγα ενα τοστακι και εχω το γιωργο απο πανω μου αντε τελειωνε θελω το λαπτοπ να δω ταινια. τι να κανω μπορει να μπω αργοτερα αν προλαβω καμια

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
πηνελοπη με φορειο σε πανε στην ανανηψει σκυλοβαρεθηκα.

ρε τινη νομιζα οτι εισαι πολυ ψηλη ετσι φαινεσαι απο της φωτογραφιες πω πω μαρτυριο πως μπορεις και τον φιλας εγω που ειχα ενα αγορι μπασκετμπολιστα καποτε 2 και κατι ηταν επαθα αυχενικο Very Happy Very Happy Very Happy

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλησπερα στην ομορφη παρεα!!!
Εγώ εδώ με την μπέμπα στο καροτσι και τον ηχο απο το νερο στη youtube να την ηρεμει απο τη γκρινια...σε λιγο θα εχει κοιμηθει!!!!!
Χριστινάκι και γω το ξέρω αυτό για το εξωτερικό και τις 2 εβδομάδες +..κάνε λίγη υπομονή ακόμα!!!
Τίνη πρόλαβα πριν και είδα τη φωτό από τη γέννα και είναι καταπληκτική....κι εμένα η αγαπημένη μου είναι αυτή που μου έδωσαν το μωρό με το που βγήκε και ας είμαστε ταλαιπωρημένοι και οι δύο..... είσαι μια κούκλα και συ και η μπέμπα!!!
Πηνελοπη μήπως πλησιάζει η ώρα???? εγώ δεν ένιωθα πάντως να κουνιέται την ώρα που γεννούσα...και με πήγαν με φορείο μετά τον τοκετό σε μια ώρα στο δωμάτιο...
'Εμη, Χαρά, Μαρία ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 18 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 18 417472

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαράκι μου!

από χθες σε έχω έννοια μου, τί ήταν τελικά αυτές οι συσπάσεις που κρατούσαν 40 δευτερόλεπτα και τα πονάκια στη μέση σου; σήμερα είσαι καλύτερα;;

Σχετικά με το ύψος, εγώ το έχω συνηθίσει, επίσης φοράει 50 νούμερο παπούτσι, τα πόδια του κρέμονται έξω από το κρεβάτι και δεν βρίσκει εύκολα ρούχα. Τουλάχιστον σπίτι δεν χρειαζόμαστε συχνά σκάλα! Έπαιζε μπάσκετ στη Δάφνη πριν γνωριστούμε, μετά ήρθα εγώ Κρήτη, μετά από ένα χρόνο βρέθηκε το πρόβλημα της καρδιάς, έκανε το χειρουργείο και άλλαξε όλη του η ζωή..

Δεσποινάκι καλησπέρα!!ααα! απαθανάτισες κι εσύ τη στιγμή που σου δώσαν το μπεμπάκι να θυμάσαι!! Πάντως θα έχω να το λέω, μόνο εγώ πήγα περπατώντας στο θάλαμο!!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Tini13 στις Σαβ Οκτ 13, 2012 12:54 pm, 1 φορά

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
γεια σου δεσποινα, το μονο κακο αν περασεις την ημερομηνια σου ειναι οτι πρεπει να πηγαινεις καθε μερα στο γιατρο να βλεπει το μωρο το αμνιακο και να κανεις και νστ ανα 3 μερες γιατι ειναι επικινδυνο προς το τελος

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Maraki mou egw mesa tha eimai k pio meta,se ligo tha valoume k tainia,opote exw mellon!Kalo ayto p mou eipes gia thn kinhthkothta toulaxisto na skeftomai pws einai kala!!
Koritsia egw me ta foreia den ta paw kala,tha pw an exoun karekla h me ta podarakia mou!
Tini mou wraiotato ayto p m les gia ths syspaseis dioti k syspash k klwtsia mazi nomizw den tha adexotan!!!

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Tini13 έγραψε:Μαράκι μου!

από χθες σε έχω έννοια μου, τί ήταν τελικά αυτές οι συσπάσεις που κρατούσαν 40 δευτερόλεπτα και τα πονάκια στη μέση σου; σήμερα είσαι καλύτερα;;

Σχετικά με το ύψος, εγώ το έχω συνηθίσει, επίσης φοράει 50 νούμερο παπούτσι, τα πόδια του κρέμονται έξω από το κρεβάτι και δεν βρίσκει εύκολα ρούχα. Τουλάχιστον σπίτι δεν χρειαζόμαστε συχνά σκάλα! Έπαιζε μπάσκετ στη Δάφνη πριν γνωριστούμε, μετά ήρθα εγώ Κρήτη, μετά από ένα χρόνο βρέθηκε το πρόβλημα της καρδιάς, έκανε το χειρουργείο και άλλαξε όλη του η ζωή..

Δεσποινάκι καλησπέρα!!ααα! απαθανάτισες κι εσύ τη στιγμή που σου δώσαν το μπεμπάκι να θυμάσαι!! Πάντως θα έχω να το λέω, μόνο εγώ πήγα περπατώντας στο θάλαμο!!

Η φώτο λοιπόν αμέσως μετά τον τοκετό είναι αυτή :

https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/823/20120922084330.jpg/

Smile


λοιπον εισαι τελεια πολυ αυθορμητη φωτογραφια κουκλα. α δεν το ηξερα οτι ειχε προβλημα καρδιας πολυ λυπηρο για καποιον που αθλητη, πραγματικα μονο εσυ πρεπει να πηγες χωρις φορειο χα χα χα. η συσπασεις μου κραταγαν περιπου 40 δευτερα χωρις πολυ πονο και αστατες η μεση με ποναει εδω και 2 μερες μαλλον ετοιμαζομαι και γω σιγα σιγα

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αυτή την εβδομάδα δεν είχαμε γεννητούρια, έτσι; την επόμενη θα γίνει το έλα να δεις!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 18 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 18 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 18 654316

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ναι εχεις δικιο δεν γεννησε καμια αυτη την βδομαδα νομιζω την αλλη καθε μερα και γεννα θα ειναι.

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Τινη εχουμε 5 φωτο απο τα πρωτα λεπτα της μπεμπας και μετανιωσαμε που δεν την βγαλαμε και πριν την καθαρισουν! καλα βρε κοπελα μου μετα απο αυτο που περασες με τον τοκετο σε αφησαν να πας με τα ποδια???!!!!! τι να πω....
Πηνελοπη αν αποφασισεις να κανεις επισκληρηδιο τα ποδαρακια δεν παιζουν για καμια καρεκλα δεν ξερω!!!
Μαρια δεν ηξερα για τις συσπασεις στη μεση πλησιαζεις και συ εκπιζω μονο να μην πονας!

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
δεσποινα δεν ειναι στανταρ η συσπασεις σημερα δεν ειχα πολλες. εγω με την επισκληριδιο και ποδια κουναγα και γυρναγα μια χαρα λετε να μην με ειχε πιασει? γιατι ποναγα κιολας πολυ. αχ γινεται να γεννας και να μην πονας δεν το πιστευω με τιποτα.

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μαρία μου εμένα από τη στιγμή που μου έκαναν την επισκληρήδιο και μετά δεν πόνεσα καθόλου...για πριν άστο...
Τα πόδια και γω τα κουνούσα αλλα λίγο δηλαδη για να περπατήσω δεν υπήρχε περίπτωση...αλλα εγώ ήμουν και λίγο γκρινιάρα οπο΄τε με το που άρχιζα να νιώθω πόνο ζητούσα φάρμακο!!!!

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εμενα μια δόση μου κανανε μονο ζηταγα φαρμακο και δεν μου εβαζε γιατι μου σταματουσε της συσπασεις μου ελεγε η μαια τωρα εχω αλλαξει γιατρο να δουμε τη διαφορα θα εχει.

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
maroulo έγραψε:εμενα μια δόση μου κανανε μονο ζηταγα φαρμακο και δεν μου εβαζε γιατι μου σταματουσε της συσπασεις μου ελεγε η μαια τωρα εχω αλλαξει γιατρο να δουμε τη διαφορα θα εχει.
Αυτό για τις συσπασεις δεν το εχω ακουσει...για τις ωθησεις ξερω οτι καποιοι γιατροι δεν αφηνουν παραπανω δόσεις.....αλλα πιστεψε με με τριλεπτες συσπασεις δεν το διαπραγματευομουν...καθε γεννα μωρε ειναι διαφορετικη μπορει αυτη τη φορα να μην πονας...τις προαλλες μου ελεγε μια γνωστη οτι μεχρι να παει στο μαιευτηριο ειχε 7 διαστολη και γεννουσε στην ωρα χωρις επισκληρηδιο και δεν καταλαβαινε τιποτα...επισης καθε ανθρωπος αντέχει διαφορετικά τον πόνο. Σας καληνυχτω εχει πονακαι η μπεμπουλα!

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
τελικα παω να ξαπλωσω καληνυχτα

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κι εγώ πάω για νάνι κορίτσια, μόλις τάισα και άλλαξα την μπέμπα και ευελπιστώ σε ένα τετραωράκι μέχρι να ξαναξυπνήσει η γατουλίνα μου..

Καλό ξημέρωμα σε όλες μας, καληνύχτα!

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καληνυχτα κ απο μενα!!

κ εμενα με φορειο με πηγανε στο δωματιο... η αληθεια ειναι οτι δεν ειναι οτι καλυτερο, αλλαμου ειπαν οτι δεν θα μπορουσα να περπατησω, αν κ κουνουσα τα ποδια μου

Την ωρα των ωδινων δεν ενιωθα το μωρο να κουνιέται, αλλα την ωρα των εξωθησεων ενιωθα να εχει βαλει τα ποδια του στα κοκαλα στον θωρακα για μα σπρώχνει προς τα κατω, με πονουσε πολυ κ ενιωθα οτι θα μου κανει ζημια κ εβαζα το χερι μου κ τα πατουσα προς τα κατω! Μαλιστα μεχρι πριν μια εβδομαδα με πονουσε ακομα στο σημειο εκεινο!!!

Α επισης εμενα δεν εχει σταματησει να με κλωτσαει στην κοιλια! Απ εξω μεν... Αλλα συνεχίζει! Επισης σημερα μου τραβηξε τα μαλλια κ χτες με τσιμπησε στον λαιμο!!! Smile

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσακια μου γυρισαμε κ εμεις!!
εφαγα κ μπεκρουλιασα σημερα αρκετα ελπιζω να μην εκανα καμια βλακεια με τα 3-4 ποτηρακια κρασι!! Crying or Very sad Crying or Very sad

Πηνελοπακι μου μην πεφτεις κοριτσακι μου,τελειωνουμε σιγα σιγα ολα θα πανε καλα!!

σας διαβασα αλλα τα ξεχασα οποτε δεν σχολιαζω τπτ αλλο και παω και εγω για νανι!!καλο βραδυ κοριτσακια μου και καλη Κυριακη να εχουμε!!
πολλα πολλα ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 18 334590 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 18 334590 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 18 334590 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 18 334590 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 18 334590

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Loipon sas grafw twra gt den kserw pote tha sas ksanagrapsw..edw kai 2-2:30 wres exw statheres 10leptes syspaseis tis opoies metrhsa afou den stamatousan k den m afhnan na koimhthw,me pono san kapsimo kapws xamhla k mesh taytoxrona k h edash tou ponou olo k anevainei alla einai plhrws anektoi ponoi.Tha parw ton doc opou na nai k tha praksoume analogos..nomizw omws einai h wra!Ekana k mpanio k ta sxetika k genika eimai poly xalarh k psyxraimh..elpizw na mhn einai pseytikes wdines k trexoume adika!
Sas filw...an gennaw ontws otan eimai kalytera k afou exw koimhthei tha sas grapsw.

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Loipon ton phra kai mou eipe na ksekourastw kai na ton parw otan ginoun 5 leptes me edono pono.Aytoi oi ponoi p exw twra shmainei oti etoimazomaste leei.
K egw efaga mia sokolata gt na koimhthw den mporw,den exw anxos alla me ksypnaei aytos o ponos re gmt.

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΓΕΝΝΑΜΕΕΕΕΕΕΕ?!!!!

ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩ !!!!

ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΩ ΠΜ ....

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ... ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ .... ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΦΟΒΑΣΑΙ ΤΠΤ !!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 18 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις