Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
95 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 95 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 39 από 40]

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημέρα κι από μένα!ωραίο ξεκίνημα και σήμερα με γεννητούρια!!!ελευθερίτσα μου να σας ζήσει η μπουμπού σας!γερή και τυχερή να είναι κι εσεις να την καμαρώσετε όπως θέλετε! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 39 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 39 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 39 50580 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 39 50580 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 39 50580
περιμένουμε την κυριακή και το μαράκι μας σήμερα???το μαράκι βλεπω να γεννάει στις κούνιες έτσι οπως πάει!
ινάκο χαρουλακι τινάκο μου καλημέρα ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 39 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 39 417472
κωνσταντίνα μου καλήμερα και περαστικά σας!
εχω μπει απο τις 9 και προσπαθούσα να σας διαβάσω αλλά μια απαιτητική κυρία πουέχω εδω ξύπνησε και ήθελε σωνει και ντε να φάει...της λέω..κάτσε να μάθούμε τι γίνεται με τα κορίτσια ...που αυτή με το ζόρι να φάει χαχαχα
χτες απο το μεσημέρι δεν μπήκα γιατί ήρθε η μαμά μου με τον μεγάλο απο το σχολείο κατά τις 4,φάγαμε,ξάπλωσα λίγο και το απόγευματάκι ήπιαμε καφεδάκι και κρέμασα επιτέλους την κουρτίνα της μπουμπόύς!τέλεια ειναι!μετά τους έκανα μπάνιο τάισα και δυστυχώς πάλι την έπιασαν πόνοι και έκλαιγε κανα δίωρο περίπου...τουλάχιστον ήταν μέχρι τις 12.30..αυτά τα νέα μας!

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kαλημέρα Φωτεινούλα μου! πονάει το παιδάκι σου; εσύ θηλάζεις ή της δίνεις μπουκάλι;

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Tini13 έγραψε:Kαλημέρα Φωτεινούλα μου! πονάει το παιδάκι σου; εσύ θηλάζεις ή της δίνεις μπουκάλι;
τινάκο μου θηλάζω μόνο και η γιατρός μου είπε οτι δεν είναι οι κλασσικοι κολικοί επειδή θηλάζω,αλλά απο τα έντεράκια της γιατι σφίγγεται και κάνει κακάκια μετά ή έχει αέρια!σήμερα όμως θα την ξαναπάρω μήπως και της δώσει κάτι γιατί ειναι κρίμα η κακομοίρα να σπαράζει έτσι κα΄θε βραδυ!εσείς τι κάνετε??

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
foteini35 έγραψε:
Tini13 έγραψε:Kαλημέρα Φωτεινούλα μου! πονάει το παιδάκι σου; εσύ θηλάζεις ή της δίνεις μπουκάλι;
τινάκο μου θηλάζω μόνο και η γιατρός μου είπε οτι δεν είναι οι κλασσικοι κολικοί επειδή θηλάζω,αλλά απο τα έντεράκια της γιατι σφίγγεται και κάνει κακάκια μετά ή έχει αέρια!σήμερα όμως θα την ξαναπάρω μήπως και της δώσει κάτι γιατί ειναι κρίμα η κακομοίρα να σπαράζει έτσι κα΄θε βραδυ!εσείς τι κάνετε??

Γενικώς είναι πολύ καλό παιδάκι, απλά 2 μέρες τώρα τα βραδάκια και για κανένα τρίωρο γκρινιάζει και κλαίει, παρόλο που είναι καθαρή και ταισμένη..εγώ μόνο μπουκάλι από την αρχή της δίνω. Έχει αέρια φουλ αλλά κακάκια κάνει2-3 φορές μόνο το 24ωρο..υποψιάζομαι δυσκοιλιότητα, όχι κολικούς, της βάζω λαδάκι και ενεργείται λίγο, αλλιώς ούτε αυτό το λίγο θα μπορούσε..τη βλέπω ότι ζορίζεται αρκετά..και η δική σου είναι δυσκοίλια;



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Tini13 στις Τρι Οκτ 16, 2012 11:56 pm, 1 φορά

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
οταν κάνει τα κακάκια της είναι σκληρά ή η γνωστή μουστάρδα??εμένα κάνει αρκετες φορες την ημέρα μουστάρδα..άλλες γεμίζει την πάνα και άλλες είναι λιγη ποσοτητα

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
foteini35 έγραψε:οταν κάνει τα κακάκια της είναι σκληρά ή η γνωστή μουστάρδα??εμένα κάνει αρκετες φορες την ημέρα μουστάρδα..άλλες γεμίζει την πάνα και άλλες είναι λιγη ποσοτητα

μουστάρδα φουλ! αλλά στα ζόρια τα μεγάλα κάνει και τα άλλα τα σβωλάκια σαν πλαστελίνη της δυσκοιλιότητας..κουβέντα πρωί πρωί οι μάνες που πιάσαμε! Smile

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα μαμαδοεγκυούλες!!!
Στέλλα Χριστινάκο και Ελευθερίτσα να σας ζήσουν!!!!
Τινάκο μου καλό.... πήζω στη δουλειά και μετά έχω το μπέμπη για αυτό χάνομαι....!!!Ινάκο και Φωτεινή τα φιλιά μου και μια γλυκιά καλημέρα!!!
Εμείς δισκιλιότητα καλά κρατέι αλλά του ξεκίνησα χαμομήλι πάλι στο γάλα και ηρεμήσαμε κάπως και κοιμόμαστε (έτσι και αλλιώς κοιμόμασταν το βράδυ βασικά)πιο χαλαρά και πιο άνετα....!!!!!Σας φιλώ να κάνω καμιά δουλειά!!!!

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα όμορφές μου....
ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 39 50580 Ελευθερία μου!!!!! Να σας ζήσει η ξανθιά μπεμπούλα!!!!
Να είναι πάντα γερή και καλότυχη.. περιμένουμε να δούμε το μουτράκι της!!! Καλή ανάρρωση γλυκιά μου τώρα θα περιμένουμε νέα σου...

Τίνη κ Φωτεινή ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 39 417472 Τι λέτε οι μάνες πρωϊνιάτικα????????? Laughing

Μολις θήλασα το μπέμπη κ πήρα αφορμή να μπω λιγάκι. Τώρα χαζοκοιμάται και μου γελάει πονηρά...

Πηνελοπάκο κούκλος ο παίδαρος!!!! Έχει τα χείλη σου κορίτσι! Είναι κουκλί ζωγραφιστό...

Αντε να γεννήσετε κ οι υπόλοιπες γιατί οπως καταλάβατε εγώ αρνούμε κατηγορηματικά να γραφτώ στο γκρουπάκι των μαμάδων... Όταν πια μείνω μόνη μου εδώ μέσα θα πάω χαχαχαχα

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
βικάκι γιωτάκι μου καλημέρα!
χαχχαχα η συζήτησή μας είναι για να σου ανοίγει η όρεξη πρωί πρωί!! Razz Razz Razz !!!μας λείψατε κοριτσάκια μου!καλά ε΄μεις οι 4 είμαστε μόνο??? λέτε να γεννάνε και οι υπόλοιπες ξαφνικά???χαχαχαχαχ

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τα νευρα μου βρε κοριτσια παλι μαλωσα με την μανα μου!!πηγε πριν να ξυπνησω και ψωνισε 70 ευρω κρεατα χωρις να την πει κανεις και τρελαθηκα!!
εμεις τρωμε κρεας μια φορα την εβδομαδα κ αν!!κ το χειροτερο οτι με το ζορι τα εβαλα στην καταψυξη δεν χωρουσαν!! Mad Mad Mad ειναι περιφανη και δεν θελει να πληρωνουμε εμεις σ/μ τωρα που μενουν μαζι μας!!την στεναχωρησα παλι το ξερω αλλα με τρελαινει αυτο το πραγμα με τα ψωνια κ με το να μην ρωταει!!και στην τελικη το κρεοπωλιο ειναι διπλα αν θελαμε κατι!!
σας πρηζω κ εσας το ξερω αλλα εχουν σπασει τα νευρα μου κ ολο της φωναζω!!

καλημερα Φωτεινακο,Ινακο και Βικακο!!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
inakriti έγραψε:καλημερα κοριτσια ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 39 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 39 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 39 215994

Ελευθεριτσα μου με το καλο ...να πανε ολα κατ ευχην !!!

...και η Κυριακη γενναει σημερα ?!!



Ινακι ξεχασα να σχολιασω,...τρελαινομαι γι΄αυτο το κομματι!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 39 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 39 328109

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα Βικάκο και Χαρά!!!
Γλυκιά μου πλησιαζει η ώρα σου κ είναι τα νεύρα της τελευταίας στιγμής...
Καλά έκανε κ ψωνισε, αντε μην αντιδράς εσεις μπορεί να μη τρώτε συχνά κρέας αλλά μένουν κ αυτοί μαζί σας, επίσης αν σκέφτεσε να θηλάσεις θα σου κάνει κι εσένα καλό τις πρώτες μέρες ειδικά το κοτόπουλο κ το κόκκινο χωρίς το λίπος βέβαια, (ΜΙΛΑΕΙ Ο ΔΙΑΤΡΟΦΟΛΟΓΟΣ ΤΩΡΑ..) πέρα από την πλάκα μην θυμώνεις μ τετοια πράγματα έτσι είναι οι μάνεαντε μη τη στεναχωρεις κι αυτή τετοιες μέρες..
Ας μαγειρεύει κρεας για αυτούς κι εσυ ας τρως κάτι πιο ελαφρύ αν θέλεις ε?
Τι λες δε σε έπεισα?
Γύρισε ο γιατρός σου καλή μου? Δεν έχω διαβάσει..

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
βρε χαρουλάκι μου χαλάρωσε λίγο...αστην με τα κρέατα..το πολύ πολύ θα τα φάνε μόνοι τους αν και όντως κάνει καλό στον θηλασμό καλά λεει το γιωτάκι μας!έτσι είναι οι μαμάδες κουκλα μου,θα το καταλάβεις όταν ερθει η ώρα που θα κάνεις τα ίδια χαχαχα μπορεί οχι ακριβώς τα ίδια αλλά κοντά θα είσαι!άντε να γεννήσεις γιατι στο τέλος αντί για επισκληρίδιο θα σου δώσουν ταβόρ!χαχαχ

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γιωτακι μου δικιο εχεις αλλα κ αυτοι μια συνταξη περνουν κ ηδη μου πηρε ποσα πραγματα κ δεν θελω να στερουντε συνεχεια ενω απο την αλλη πλευρα καλοπερνανε και δεν τους νοιαζει τπτ!!
ναι γυρισε ο γιατρος μου και μου ειπε αν δεν παω απο μονη μου μεχρι την Τριτη να παω το βραδυ(της Τριτης)για προκληση!!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχαχαχαχ Φωτεινη μου η αληθεια ειναι οτι θα το χρειαστω μου φαινεται!!
νευρα...νευρα και παλι νευραααααα και μετα στεναχωρια και τυψεις!!!
τωρα δεν μιλαμε καθετε στη μια γωνια του καναπε στεναχωρημενη κ μου ειπε οτι δεν θελει να ξαναβγουμε εξω μαζι γιατι συνεχεια της φωναζω και νιωθεισκουπιδι!! Crying or Very sad

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kαλημερα ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 39 215994

Ελευθερία να σου ζήσει η μπουμπου!!! Να ειναι γερή και να έχει καλή τυχη!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 39 50580 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 39 50580 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 39 50580

Εγω δεν ειμαι στα καλυτερα μου.. με ζορίζει πολυ ο μικρος ξαφνικά δε κοιμαται όπως κοιμόταν και ειδικά τα βραδια.. και ενω ειχαμε μπει σε ενα προγραμμα με το θηλασμο τωρα παλι ότι να ναι! κουραζομαι πολυ..

http://www.creativebeez.gr

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ βρε Μαριανθακο μου κ εσυ προβληματακια με τον μπεμπη εε??υπομονη κοριτσακι μου και ελπιζω να στρωσει συντομα το προγραμματακι του!!


παω να ετοιμαστω γιατι εχω να φτιαξω μαλλακι σημερα μπας κ αλλαξει καθολου και η διαθεση....χλωμο το βλεπω!!
τα λεμε αργοτερα κοριτσακια μου!!

αντε να τελειωνουμε κ αυτο το θεματακι μπας κ περιμενει η μπουμπου μου το 28!! Razz Razz για να κανει την εμφανιση της η ψωναρα χιχιχιχι

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
...αφήστε που απο την αδυναμία τρωω όλη μέρα!

http://www.creativebeez.gr

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Χαρα καλο μαλλακι! μη σκας με το κρεας! στειλε το απο εδω που ειμαστε κρεατοφάγοι!

http://www.creativebeez.gr

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερουδια κ απο μας!!!! Έπεσα μέρη χθες για ύπνο κ δεν πρόλαβα την Πηνελοπη μας!!! Τι κουκλος είναι αυτός;;;; Κ νομίζω μοιάζει σε σένα!!!! Ταλαιπωρηθηκες λίγο, αλλα άξιζε τον κόπο νομίζω!!! Κ εμένα την μικρη είχαν βγάλει με βεντουζα, κ σε 2 μέρες εοχαν πέρασαν κ οι γρατσουνιες.. 

Ελευθεριτσα μου να σας ζήσει Αγαπη μου!! Δεν ήθελε να περιμένει η μπουμπού σας ε;;;; Δεν πειράζει!!!! Να την δείτε όπως επιθυμείτε!!!

Χαρα μου, μην στεναχωριεσαι καλη μου, είναι τα νεύρα σου δικαιολογημένα σε αυτήν την φάση.. Προσπάθησε να χαλαρωσεις.. 

Μαριάνθη μου γιατί δεν κοιμάται;; Μήπως είναι οι κολικοι;;;

Εμείς φτου φτου μην μας ματιασω μια Χαρα κοιμόμαστε. Βασικά μόνο κοιμόμαστε, κ τρώμε. Δεν κάνουμε τίποτα άλλο όλη μέρα. Ελπίζω να μην αλλάξει.. ΤΏΡΑ η μικρη πήγε βόλτα με τον παππού της κ ο μικρός έφαγε κ κοιμάται. Εγω θα σφουγγαρισω ΤΏΡΑ, φτιαχνω κ μια κοτοσουπα..

Απο το χριστινακι μας δεν έχουμε κανά νέο ακόμη;;;

Τα φιλία μου σε όλες σας!
Α, αύριο ο άντρας μου δεν δουλεύει κ λέμε να πάμε καμία βόλτα.. Χιχιχι.. Πολυ καθησα.. 

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αννούλα μου καλημέρα φτου φτου να μην τον ματιάσω τον γιόκα σου!κι εσύ δουλειες ε??μια απο τα ίδια
μαριανθάκο μου καλημέρα και σε σένα!αχ τα ίδια περνάμε!γιατί άραγε τα πιάνει βράδυ που έιμαστε κι εμεις κομμάτια???
βρε κορίτσια μου έιναι καμια ασφαλισμένη στο ικα και ο άντρας της σε άλλο??εχω τον φίλιππο εγώ στο ικα και θέλω να βάλω και την μικρή.ειδα τα χαρτια που χρειαζονται αλλα μήπως ξέρει καμία απο τον άντρα αν θελουν υπευθυνη δήλωση οτι δεν έχει αυτος ασφαλισμένο το παιδι στον δικό του φορέα ή βεβαιωση το ιδιου περιεχομενου απο τον ιδιο τον φορεα??θελω να παώ παρασκευη στο ικα

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
foteini35 έγραψε:αννούλα μου καλημέρα φτου φτου να μην τον ματιάσω τον γιόκα σου!κι εσύ δουλειες ε??μια απο τα ίδια
μαριανθάκο μου καλημέρα και σε σένα!αχ τα ίδια περνάμε!γιατί άραγε τα πιάνει βράδυ που έιμαστε κι εμεις κομμάτια???
βρε κορίτσια μου έιναι καμια ασφαλισμένη στο ικα και ο άντρας της σε άλλο??εχω τον φίλιππο εγώ στο ικα και θέλω να βάλω και την μικρή.ειδα τα χαρτια που χρειαζονται αλλα μήπως ξέρει καμία απο τον άντρα αν θελουν υπευθυνη δήλωση οτι δεν έχει αυτος ασφαλισμένο το παιδι στον δικό του φορέα ή βεβαιωση το ιδιου περιεχομενου απο τον ιδιο τον φορεα??θελω να παώ παρασκευη στο ικα

ΧΡΕΙΑΖ ΝΑ ΚΑΝΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ ΥΠ.ΔΗΛΩΣΗ ΘΕΩΡΗΜΕΝΗ ΑΠΟ ΚΕΠ ΚΑΙ ΝΑ ΛΕΙΙ ... ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΕ ΝΑ ΑΣΦΑΛΙΣΩ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΓΕΝΝΗΘΕΙΣ ΣΤΙΣ 00/00/2012 ΚΑΙ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΟΠΩΣ ΑΣΦΑΛΙΣΤΕΙ ΣΤΟΝ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΟ ΦΟΡΕΑ ΤΗΣ ΣΥΖΥΓΟΥ ΜΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗΣ ΕΠΙΘΕΤΟ του ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΜΕ Α.Δ.Τ (ΑΡ.ΤΑΥΤΟΤΗΤΑΣ)ΚΑΙ Α.Μ ΙΚΑ ΤΑΔΕ

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αννα μακαρι να στρωσει σε λιγο και ο δικος μου.. δεν εχει κολικους.. απλα ξυπναει να φαει κατα τις 3 τα ξημερωματα και θα εχει κανει στανταρ κακακια και θα τον αλλαξω και μετα θα ξανακανει και θα τον ξαναλλαξω και το ματι γαρίδα μετα! θελει να αποκοιμιεται και στο στηθος και προσπαθω να το αλλαξω αυτο.. και τον πιανει εκνευρισμος και συνεχεια τρωει τα χερια του και ψαχνει να βρει το στηθος.. καταλαβες ο πονηρούλης?

Φωτεινουλα τα ιδια και εσεις ε? υπομονη τι να κανουμε?? οσον αφορα την ασφαλιση και εγω ασφαλισμενα σε μενα τα εχω στο τεβε και χρειαστηκε μια δηλωση απο τον αντρα μου οτι δεν τα ασφαλίζει αυτος.. απο χαρτια στο ικα δε ξερω τι θελουν.. αν ειχες τεβε θα σου ελεγα γιατι πηγα χθες.. παντως πρεπει να πας κεπ να βγαλεις αμκα..

http://www.creativebeez.gr

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ινάκο μου ευχαριστώ!
μαριανθάκο μου ο άντρας μου έχει τεβε κι εγώ ικα και μιας και ε΄χω τον φιλιππο θα βάλω και τηνμικρή..στο κεπ πήγα ήδη,ήρθαν οι ληξιαρχικες και θα βγει και το αμκα ευχαριστώ

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαμαδούλες μου! σήμερα δώσατε το παρόν όλες μαζί την ώρα που με πήρε ο ύπνος, δεν ξέρω αν πρόλαβα καμιά μέσα! Γιωτάκο, Βικάκο, Αννούλα μου και Μαριανθάκο σας πεθύμησα πολύ! Το βράδυ ήμουν με 3 ώρες ύπνο γιατί δεν έχω το μαγικό κουμπί του μπαμπά μας δυστυχώς που όταν είναι η σειρά του ξυπνάει σαν ναρκωμένος, ταίζει, αλλάζει, ξαπλώνει και σε δευτερόπλεπτα ροχαλίζει! Εγώ άπαξ και σηκωθώ τρώω άλλη μια ώρα να ξανακοιμηθώ. Μόλις κοιμήθηκε λοιπόν η μπέμπα την έπεσα κι εγώ καμιά ωρίτσα.

Αννούλα μου βολτίτσα αύριο, τέλεια! δεν θα χρειαστείς να περιμένεις ως την Κυριακή!!!

Βικάκο μου αναγκάστηκες και γύρισες στη δουλειά, το διάβασα, αλλά μπαίνε πού και πού να μας πετάς καμιά θεική ατάκα να μην ξεχνιόμαστε!

Γιωτάκο μου και μένα του γκρουπ των μαμάδων μου φαίνεται αλλιώς χωρίς εσάς, άσε που δεν ξέρω τις κοπέλες του Αυγούστου και δεν πολυμπαίνουν με τα τρεχάματά τους κι αυτές για να γνωριστούμε καλύτερα, εσάς περιμένω..Να μηδενίσουμε εδώ και να μετακομίσουμε..Φιλιά στον μπέμπαρό σου!

Χαρά μου, ένα μήνα έκατσαν εδώ οι δικοί μου, ο μπαμπάς πρέπει να πλήρωσε καμιά δεκαριά σ/μ, 4 φορές κρεοπωλείο το λιγότερο, τσιγάρα κάθε μέρα για την κόρη του, κάρτες για το κινητό και βενζίνη για το αυτοκίνητο! Καλά θα μου πεις εγώ δεν έχω ντροπές με τους δικούς μου, ο Μάνος όμως γίνονταν έξαλλος!! Μετά είχαμε τη μάνα μην την ταράξουμε και ανεβάσει πίεση και δεν το ξαναέκανε θέμα. Και οι δικοί μου με τις συντάξεις τους ζουν και ξέρω ότι ένα ταξίδι στην Κρήτη τους βγαίνει ένα διχίλιαρο μίνιμουμ αλλά από την άλλη το κάνουν με την καρδιά τους βρε αγάπη μου, μην τους στερούμε την καλή τους διάθεση να νιώσουν ότι κάτι προσφέρουν. Αν ήμασταν κοντά τους θα μπορούσαν να βοηθήσουν με ένα σωρό άλλους τρόπους, τώρα λόγω απόστασης κάνουν το ελάχιστο που μπορούν..

Φωτεινούλα μου σου απάντησε η ειδική στο θέμα χαρτουρας, η Ίνα μας!




Έχει επεξεργασθεί από τον/την Tini13 στις Τετ Οκτ 17, 2012 2:56 am, 1 φορά

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 39 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις