Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
167 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 167 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 40]

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ελενακι μου σε σκεφτομουν,τι κανεις πως τα πας με την μπουμπουκα??προσαρμοστικατε?

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σου αγάπη μου Έλενα, πώς τα πάτε εσείς με το μπεμπέ;;

Μαράκι μου εσύ είσαι δευτερότοκη, δεν πιστεύω να ταλαιπωρηθείς, χθες μου έλεγε η Στέλλα μας ότι θυμάται το σώμα μας τον πρώτο τοκετό..

Χαρουλίτα μου μιλήσατε στο τηλ με την Ελευθερία; Θα σε στείλω το τηλ μου, δώσε μου κι εσύ το δικό σου να μιλάμε για ό,τι χρειαστεί! στο στέλνω με πμ, ναι;

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ελενα τι κανεις πως τα πας με τη μικρη? ναι θελουμε φωτο εστω και για λιγο σου μοιαζει?

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μακαρι τινακι. αληθεια τι ωραια φωτογραφια αυτη που ειστε στο κρεβατι με των αντρα σου ειναι πριν γεννησεις? επαγγελματικη?

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
maroulo έγραψε:μακαρι τινακι. αληθεια τι ωραια φωτογραφια αυτη που ειστε στο κρεβατι με των αντρα σου ειναι πριν γεννησεις? επαγγελματικη?

ναι Μαράκι μου, μια φίλη φωτογράφος μας έβγαλε ένα σωρό φώτος εκεί γύρω στην 36η εβδομάδα αλλά μετά από λίγες μέρες γέννησα και δεν έχω προλάβει να πάρω ακόμη το cd με όλες τις φώτος, πάνω από 500 τράβηξε σε ένα τρίωρο!! Smile

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
συγνωμη αυτη με το δισκο στο κρεβατι εισαι εγκυος? τι λες τωρα σαν μοντελο εισαι νομιζα οτι ειναι παλια προ εγκυμοσυνης

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλα! Ειχα αγχωθει γιατι τη πηραμε απο το μαιευτηριο 2320! Κ επρεπε να παρει βαρος οπωσδηποτε! Σημερα που τη ζυγισα ειναι 2850 οποτε παμε καλα! Ηταν τοσο μικρη που ουτε μπανιο δε μπορουσα να της κανω. Φοβομουν! Τωρα πιανεται πιο ευκολα! Δε τη φοβαμαι!
Δε μου μοιαζει δυστυχως! Ειναι αντιγραφο του μπαμπά της. Οταν σηκωθει ο αντρας μου απο το λαπτοπ θα βαλω αμεσως φωτο!
Χαρα στο ιασω τλκ θα γεννησεις ε; Θυμασαι που λεγαμε για χρεωσεις κλπ. Τελικα εγω πληρωσα 1140 για 4 μερες ( οσο ελεγε ο τιμοκαταλογος δλδ) κ δε με χρεωσαν τιποτα extra:ουτε θηλαστρο που το χρησιμοπουσα συνεχεια, ουτε τπτ! Κ για τις extra εξετασεις του μωρου σε ρωτανε αν θες να τις κανεις στο δωματιο σου φερνουν ενημερωτικο: κανουν 70 ευρω και 20 ευρω! Γενικα περιμενα να με κλεψουν αλλα ηταν ολα ενταξει!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τινακο σου απαντησα στο π.μ

ναι την πηρα την Ελευθεριτσα το πρωι και τα ειπαμε λιγακι

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
χαρα τι ειπε η ελευθερια μας?

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι Ελενακι μου ΙΑΣΩ τελικα,παλι καλα που δεν χρεωνουν παραπανω δηλαδη

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τι να πει βρε Μαρακι χαχαχαχ τρελη και παλαβη με την κορακλα της!!ειχαν σπασει τα νερα της λιγες ωρες πριν το προγραμματισμενο ραντεβου της και επισης οτι αγχωθηκε λιγακι με την επισκλειρηδιο και της ανεβηκε λιγο η πιεση αλλα τελικα ολα καλα!! Very Happy

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Τωρα θυμηθηκα οτι ελεγα πως δε θα κανω επισκληριδιο! Εκανα κ μαλιστα η διαστολη ηταν 2 μονο κ πονουσα!!!! Μετα για τη καισαρικη μου κανα κ αλλη δοση!! Οχι μονο εκανα αλλα εκανα κ διπλη! Οντως παντως δε πονας κ δεν εχω κανενα προβλημα με μεση κλπ.. Μια χαρα ειμαι

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Έλενά μου και η μπέμπα μας μικρούλα γεννήθηκε, τώρα είναι 3,5 κιλά περίπου. Με τα φορμάκια τις πρώτες μέρες ήταν σαν κλόουν, αλλά ό,τι χάνουν το παίρνουν και με το παραπάνω. Κι εγώ λέω ότι σε μένα μοιάζει αλλά αλλάζουν τόσο πολύ κάθε μέρα που μέχρι να μεγαλώσει δεν θα ξέρουμε από ποιόν πήρε. Είναι ήσυχη; θηλάζεις; τα βράδια παλεύονται;

Μαράκι μου ναι έγκυος είμαι και με τη φωτογράφηση ήμουν σαν την Κομανέτσι εκείνη τη μέρα, το κορίτσι λάστιχο!

Χαρουλίτα μου θα σε πάρω στο σταθερό μια από αυτές τις μέρες που θα είσαι σπίτι!!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οποτε θελεις Τινακι μου Very Happy Very Happy Very Happy

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Τινη μου μακαρι να κοιμοταν ολοο το βραδυ αλλα δυστυχως ξυπναει καθε 2-3 ωρες !!! Βγαζω με θηλαστρο το γαλα . Για να ξερω ποσο τρωει . Επισης με το μπιμπερο κατεβαζει 70 ml σε 15 λεπτα ενω με το θηλασμο θελουμε καμια ωρα! Την παιρνει κ ο υπνος! Μερικες φορες ομως της δινω κ συμπληρωμα s26. Αν δε χορτασει...

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Mπράβο Έλενά μου που της δίνεις και δικό σου γαλατάκι! Τα βράδια τελικά πάνω κάτω όλες έχουμε ένα θεματάκι, μικρά είναι ακόμη, αργότερα αραιώνουν τα γεύματα απ'ότι διάβασα πάνω στη συσκευασία του γάλακτος.

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εγκυομανουλες μου τι κανετε....Εχω χαθει αυτς τις μερες και μου λειψατε πολυ...Να ευχηθω και εγω στα κοριτσακια μας που γεννησαν...
Πηνελοπη,Στελλα,Χριστινακι,Ελευθερια ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 5 50580 ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 5 50580 ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 5 50580 ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 5 50580 συγχαρητηρια για τα μπεμπινια σας...Νιωθω σαν να γεννησα 4 φορες Laughing Laughing .Παντα γερες και υγιαεστατες και εσεις και τα μωρακια σας...Καλη λοχια κοριτσαρες μου...Αντε να γεννησουν και οι υπολοιπες για να μεταφερομαστε...

Σας διαβασα θηλαζοντας ταυτοχρονα και θα σχολιασω οτι θυμαμαι..

Λοιπον εμενα δεν μου λειπει καθολου η κοιλια μου.Προτιμω που το βλεπω το βλασταρι μου και ξερω οτι ειναι υγιες(που στην εγκυμοσυνη λογω τσιγαρου ειχα τρομερο αγχος με την υγεια του)που τον εχω αγκαλια και που εγω εχω επανελθει(και κιλα και πρηξιματα).Επιτελους φορεσα και την βερα μου μετα απο 9 μηνες.Επειδη θηλαζω δεν ξερω ποσο τρωει.Τα τελευταια 2 βραδια ομως για να κοιμηθω λιγο περισσοτερο(ασχετα αν ξυπναω την ωρα που ειναι να φαει γιατι πριζεται το στηθος,δυσφορω και βγαζω με το θηλαστρο)του εχω στο μπιμπερο μαζεψει με το θηλαστρο 120ml και συνηθως τρωει τα 100ml.Και εδω θελω να σας ρωτησω.Γεννηθηκαμε 3560 και στις 22 μερες ζυγιζουμε 4780...Δεν ειναι παρα πολλα???ΒΕβαια η παιδιατρος λεει οτι ειναι μια χαρα απο την στιγμη που θηλαζουμε αποκλειστηκα.Απο κακα ειμαστε μια χαρα.Σχεδον γευμα παρα γευμα κανουμε δωρακι στην μαμα...Οι ορμονες καλα κρατουν!!!Με κλαμματα στα καλα καθουμενα και με τον κιχ του μικρου!!!Επισης αρκετες γουλιτσες και απο την μυτη..Με αγχωνει πολυ αυτο το πραγμα!!!Κατα τ΄ αλλα ειμαστε μια χαρα.Δεν χορταινουμε να τον βλεπουμε και να τον φυλαμε...Το δικο μας παρατσουκλι ειναι Μιγιαγκι γιατι καθε φορα που ειναι να φαει και να τον βαλω στο στηθος κανει διαφορες νευρικες κινησεις με τα χερακια του και εχει πολυ πλακα!!!!Εγραψα παρα πολλα αλλα εχω μερες να μπω.

Μου λειψατε παρα πολυ και ευελπιστω να μπουμε πλεον σε ρυθμο ωστε να απολαμβανω την παρεα σας καθημερινα απο εδω και στο εξης!!!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σου Νικακι μου ολες λιγο πολυ οι μανουλες ψιλοχαθηκατε Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad ελπιζω να στρωσουν τα μωρακια και να τα λεμε πιο συχνα οσο πριν και να γεμιζουμε παλι τα θεματακια μας!! Razz Razz Razz

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Nικάκι μου μας λείπεις!!! Πόσο χαίρομαι που είστε καλά και βρήκατε τους ρυθμούς σας με τα γεύματα, τον ύπνο και τα κακάκια σας! Μιγιάγκι εε;; καλέ όλα τα μωράκια κάνουν αυτά τα σπαστικά και τινάζουν ξαφνικά τα χέρια τους! Στην αρχή κι εγώ ανησύχησα αλλά χθες είδα μέχρι και το νεογέννητο της Στέλλας μας τα κάνει! Δόξα το Θεό είναι καλά όλα τα μωράκια των μαμάδων που κάπνιζαν, η δική μου, ο μπέμπης σας, της Βίκης και της Χριστίνας μας! Ηρέμησαν τα χεράκια σου αγάπη μου; από μένα έφυγαν όλα μαγικά! τα νεύρα, η φαγούρα, οι καούρες, όλα! Αλλά οι ορμόνες με κάνουν να κλαίω κάθε φορά που έχουμε γεννητούρια σαν να γέννησα εγώ κι άλλο μωράκι! Φιλιά Νικάκι μου, μην χαθούμε τώρα ναι;

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Χαρα μου ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 5 417472 και εγω το ευχομαι να μπουν ολα σε μια σειρα και να γεμιζουμε τα θεματακια μας παλι με το μακρυ και το κοντο μας!!!!

Τινακο μου ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 5 417472 Το εχω δει και εγω σε αλλα παιδακια...Αλλα με το που τον βλεπω να τον κανει παντα γελαω και σκεφτομαι τον Μιγιαγκι!!!Οπως λες δοξα τον Θεο ειναι ολα τα παιδακια υγιεστατα!!!!Φτου φτου!!!Οσο για τις ορμονες αφου δεν με εχουν τρελανει ακομα απορω!!!Πολυ κλαμα ρε παιδι μου!!!Σημερα ανακαλυψα και την ομαδουλα με τις μαμαδες.Θα σας διαβασω στο επομενο γευμα του μικρου.Βρηκαμε την θεση μας στο λαπτοπ και ετσι περναει η ωρα του θηλασμου που ομολογω οτι δεν περναει ευκολα η 1 ωρα!!!Παω να ξαπλωσω λιγο μαζι με τους αντρες μου..Να ισιωσει λιγο το κορμι γιατι με τον θηλασμο καμπουριαζω και με πιανει πονος ψηλα στην πλατη.Θα τα πουμε πιο αργα...Φιλακια κοριτσακια μου!!!

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
niki mou geia sou meta apo arketes meres!!!
mia xara ta pate me ton bebi E?

loipon evala kai egw foto tis dikis mou ..elpizw na fanei!!

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εδώ είμαι κ εγωωωωω... Εμείς πήγαμε αστραπή μια βόλτα το μεσημέρι.. Βέβαια μέχρι να φύγουμε από το Σπιτι, χεστηκαμε 10φορες, κατουρηθηκαμε κ αλλάξαμε 3 φορές... Κ μετα δεν είμασταν κ πολύ άνετοι, κοιμόταν βέβαια ο μοκρουλης μας, αλλά λέγαμε αν ξυπνήσει ξαφνικά τι θα κάνουμε.. Αχ περιμένω να σαραντησει κ θα ξεκινήσω σιγά σιγά στις βόλτες το μπουκαλακι.. Να βγαίνουμε σαν άνθρωποι.. Πάντως μόνο που ξέφυγαν ήταν σούπερ..

Χαρα, δεν σκέφτηκα να σου πω ότι είναι τα μαγαζιά κλειστά.. Γιατί είμασταν κ εμείς σήμερα..
Την Κυριακη λέμε να ξαναβγουμε, αλλά άκουσα ότι θα κάνει κρύο.. Μάλλον θα πάμε κανά mall..

Κατα τα αλλα είστε καλά,

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
φτου φτουυυυυυυυ Ελενιτσα μου ειναι σκετη γλυκα η κορουλα σου!! ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 5 379767 ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 5 379767 ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 5 379767 ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 5 379767 ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 5 379767


Αννουλα μου δεν πειραζει τουλαχιστον εκανα κ μια βολτιτσα εστω και με κλειστα μαγαζια...τωρα εχω φρικαρει ομως!!

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Aννούλα μόλις έπαθα πολιτισμικό σοκ!! μια κοπέλα χανιώτισα τη ... πού την ξέρεις;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Tini13 στις Πεμ Οκτ 18, 2012 9:06 am, 2 φορές συνολικά

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μολις ξυπνησα κ ειπα να σας διαβασω... αλλα ξυπνησε κ μπεμπης...

ελπιζω αργοτερα... ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 5 417472 ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 5 417472 ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 5 417472

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις