Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
147 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 147 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 40]

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα μανουλοεγκυάκιααααααααααα!!!
Χαρουλίτο καλά κρατείς ακόμη ε???Κουράγιο και όταν έρθει η ώρα θα το καταλάβεις και εγώ έτσι έλεγα σαν και σένα(τα βράδια έχουμε βρέι ενα πρόγραμμα....ξυπνάμε μία τρώμε και μετά ξανά στις πέντε....και τρώμε ....κακά μέχρι στιγμής κάναμε...(δίνω ξένο γάλα και εγώ και κάνω και το κόλπο με τη μπατονέτα)θα δείξει....!!!Αυτά τα νέα μας....έχω ξεκινήσει δουλειά...και ξεφέυγω λίγο και ας μου βγαίνει η παναγία....αλλά αλλάζω παραστάσεις βέβαια παίρνω 300 τηλέφωνα τη μάνα μου να δώ τι κάνει το μπεμπάκι μου....αλλά έχουμε μπεί σε ένα καλό πρόγραμμα...στο πρόγραμμα του μπέμπη!!Α δεν σας είπα το υποκοριστικό μας....τον βγάλαμε "Εφιάλτη"...διότι με το παραμικρό θόρυβο που κάνει αγχωνόμαστε με τον άντρα μου....στον ύπνο και πεταγόμαστε...και λέμε είναι σαν να βλέπεις εφιάλτη...και να ξυπνάς....και χειρότερα από φάση άγχους.....!!!Κ εγώ του έχω βγάλει άλλο ένα το "Ποκοπίκος".....τρελαίνομαιιιιιιιιιιιι!!!!!

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΛΑΤΡΕΜΕΝΟ :



ΚΑΙ ΣΕ SLOW ΓΙΑ ΤΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΣΑΣ



ΤΙΣ ΚΑΛΗΜΕΡΕΣ ΜΟΥ ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 4 417472 ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 4 417472 ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 4 417472 ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 4 417472

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα και από εμάς ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 4 215994

Καλύτερα σήμερα κοιμήθηκε... και κοιμηθήκαμε κ εμείς καλύτερα... είναι πολύ αγκαλίτσας!

Παω να συμμαζεψω λίγο... φιλακια πολλα! ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 4 417472

http://www.creativebeez.gr

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα και καλοριζικο το θεματακι!!!!!!!!!!!!!!!!πραγματικα ειστε το καλυτερο παρεακι!!!!!!!!!!!χανομαι αλλα εχει υπηρεσιες ο Γιωργος και η μπεμπα μ'εχει σε αποκλειστικοτητα!ευχομαι να σειστε οοοοολες καλα !!!!!!!!!!!!!!!! ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 4 215994 ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 4 215994 ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 4 215994 ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 4 215994

οσο για τη δυσκοιλιοτητα και εγω κανω αυτο με το λαδακι!σημερα δε χρειαστηκε αφου εκεινη την ωρα που τα εκανε φτερνιστηκε και μαζευαμε .......τα παντα απο παντου! tongue tongue

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα μανουλες!!

Βικακο δεν αντεχω αλλο αλλα τι να κανω???

εγω βγηκα βολτα να παρω το υφασμα και ηταν ολα τα μαγαζια κλειστα Mad Mad
κ ξαναγυρισαμε σπιτι!!

σημερα ειπα να φτιαξω ενα απο τα αγαπημενα μου παχυντικα φαγητα γιατι μετα θα κανω παλι καμια 5ετια να το φαω!!
σνιτσελ με πατατουλες και ρυζακι...μμμμμμ μιαααμμμμ!!!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χαρά μου σε καταλαβαίνω γέννησα στις 40 εβδομαδές ακριβώς....πήρα και τη τελευταία μέρα....!Κουράγιο...αφου είναι όλα καλά....άστην να βγεί μόνη της όποτε θέλει αφού είναι όλα καλά...!!!Ωραίο φαγάκι.....φάε τώρα που μπορείς Χαρααααααααααά και κοιμήσου!!!!

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα!! αχ χαρα το αγαπημενο μου σνιτσελ με πατατες και κρεμα γαλακτος με μανιταρια.
κοριτσια αυτο με το λαδακι εμενα ο παιδιατρος μου ειχε πει να το κανω το πολυ μια φορα την εβδομαδα γιατι αδρανει το εντερακι και μετα θα θελει καθε φορα βοηθεια για να κανει κακα και θα εχει παντα δισκοιλια και δεν το εκανα καθολου απλα αλλαξα γαλα και εβαζα αντι για νερακι χαμομηλι μεσα. παω στο γιατρο αντε να δουμε τι θα δουμε

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαρα σου εστειλα πμ!
και πραγματικα οπως λεει και η βικη..........κοιμησου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!μου το λεγανε αλλα δεν ακουγα!
βικακο,μια χαρα σε βρισκω που πας στη δουλεια!εγω ακομα εσωκλειστη! Crying or Very sad

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ κοριτσια 9 μηνες δεν κοιμαμαι κ τωρα ειναι το αποκορυφωμα!!χθες πηγα για υπνο 2 παρα κ εκτος οτι σηκωθηκα 10 φορες για πιπι το πρωι το ματι γαριδα απο τις 7 παρα οποτε τον εχω ξεχασει τον υπνο!!

Μαρακι αντε να δουμε τι θα σου πει κ εσενα!!
ναι μ΄αρεσει κ εμενα με κρεμα γαλακτος κ μανηταρια αλλα ειπα να μην το κανω τοσο τουρμπο!! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Σοφακι τωρα το ειδα παω να το διαβασω!!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαράκι περιμένουμε νέα.....
ΣΟφάκοοοοοοοοοοοοο δεν θα κοιμηθούμε ποτέ ξανά μου φαίνεται.....!!!!χαχαχαχχα!Πως είστε με τη μπέμπα όλα καλά???Εγώ την έκανα για δουλειά....στις 20 μέρες...και έγινα άλλος άνθρωπος μπορεί να μου βγαίνει η πίστη αλλά άλλο πράγμα ο πολιτισμός!!!!
Χαρά σε καταλαβαίνω...κοιμήσου με το ζόρι μείνε ξάπλα βρές χρόνο και άραξε μην τρέχεις σα τη τρελή διότι μετά...θα τρέχεις έτσι και αλλιώς...!!!Η αλήθεια είναι πώς και εμένα που μου τα λέγανε δεν έδινα σημασία και τώρα....μου λέιπει ο ύπνος΄μου λέιπει ο καναπές....χαλάλι όμως υπεραξίζει το κόπο...δεν το συζητώ...απλά απο εδώ και πέρα έχω μια μόνιμη έννοια στο κεφάλι μου ένα μόνιμο άγχος....αυτό μάλλον θα υπάρχει πάντα...φαντάζομαι για τον εφιαλτάκο μου!!!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αυτο ειναι σιγουρο Βικακι μου οτι θα ειναι ενα μονιμο αγχος απο δω και περα ειδικα εγω που ειμαι κ ψυχακιας χαχαχα εισαι τυχερουλα που γυρισες στη δουλεια αυτο σε ανεβαζει λιγο ψυχολογικα κ δεν νιωθεις κλεισμενη!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βικακο εγω απο το αγχος δε κοιμαμαι!ειναι ησυχη μωρε η μικρουλα αλλα καθε τρις και λιγο τη κοιταω!εχω κολλησει το κρεββατακι της πανω στο δικο μας για να εχω αμεση επαφη!εχω και το χερι μου μεσα μη τυχον και μου τη παρουνε!χιχι!!!!!το σαββατο θα παρω ευχη και ας χοροπηδαει η πεθερα οτι δεν υπαρχει λογος! Twisted Evil

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χαρά ναι με βοηθάει η δουλειά πολύ!!!
Σοφάκο πάρε τη μισή ευχή και ξεκίνα καροτσάδες με τη μικρή να βγαίνεις και εσύ θα αλάξει η ζωή σου!!!Κ εγώ ενώ κοιμάται ο "εφιαλτάκος" μου τον κοιτάω συνέχεια να δώ αν είναι καλά...και ας έχω κάμερα ενδοσυνενόηση....τρεεεεεεεέλα!!!!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ωχ μια απο τα ιδια και χειροτερα με βλεπω κ εμενα!!

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσια τωρα γυρισα εχω διαστολη ενα ο τραχηλος μαλακωσε λιγο αλλα εχω ακομη μου εβαλε παλι το χερακι μπας και γινει κατι αυτες της μερες θα περιμενουμε 3 μερες περα απο της 40 εβδομαδες μου ειπε αν δεν γινει κατι την αλλη τεταρτη αλλιως θα παμε με προκληση αυτα τα νεα μου παω να φαω σπανακορυζο γιατι δεν εχω φαει τιποτε και θα μπω πιο μετα ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 4 417472 α το μωρο ειναι 3100

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αρα Μαρακι εμεις μαλλον μαζι θα γεννησουμε αν δεν ερθουν πιο πριν τα ζουζουνια μας!!

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαράκι μια χαρά τα κιλακια! Άντε νε το καλό!! Πάρε τη Χαρά και πηγαίνετε μαζί!

Η Κυριακή γέννησε?.. Κάτι είδα που της έγραψαν στο φβ...

http://www.creativebeez.gr

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαχα Μαριανθακο μου το κακο ειναι οτι εγω γενναω στο Ιασω και η Μαρια στο ΡΕΑ!!

δεν ειδα τπτ για την Κυριακη!

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα κορίτσια!

Μετά από ένα νορμάλ βράδυ με την μπέμπα ξυπνήσαμε και πήγαμε οικογενειακώς για καφέ, μετά σ/μ, τώρα θα φάμε..

Μαράκι ποτέ δεν ξέρεις το ένα πότε γίνεται δέκα στη διαστολή!! Σε 24 ώρες από 2 διαστολή, γέννησα! Χαρουλίτα μου εμείς θα σε κρατάμε σε καταστολή μετά τη γέννα, ό,τι ανησυχία έχεις σε μας θα έρχεσαι και θα μιλάμε, δεν θα αφήσεις να σε πάρει από κάτω το άγχος, ναι;
Σοφούλι κολλημένη με την κοράκλα σου και στον ύπνο!!
Βικάκο, ώρες ώρες λέω κι εγώ μια χαρά ήταν όσο δούλευα, είχα ξεχάσει τόσα χρόνια πόσες δουλειές έχει το σπίτι όταν είσαι όλη μέρα μόνο μέσα! Ειδικά τώρα με τα μπεμπάκια! Καλά έκανες για μένα και γύρισες στη δουλειά, έστω και έτσι ξεφεύγεις..
Φωτεινούλα, Αννούλα, Μαριανθάκο φιλιά αγάπες μου!
Ελευθερία χαζομαμά μόλις γυρίσεις ραπόρτο!!!!
Κυριακή που είσαι;;;;
Μου λειψε το Χριστινάκι και οι Πηνελόπη η γλωσσού μας!!

Καλό μεσημεράκι κορίτσια μου!

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
τινι εχεις δικιο μου ειπε οτι με πειραξε απο κατω πολυ και μπορει μεχρι και τα νερα να σπασουν σημερα παντως ειδα λιγο αιματακι τωρα σαν βλενα ειναι καλο αυτο για το τραχηλο, αλλα απο συσπασεις τιποτα μονο λιγο το βραδυ. μου ειπε οτι μπορουσε και σημερα να με βαλει με προκληση αλλα θα εκανα 2-3 ωρες παραπανω να γεννησω οποτε γιατι να βιαζομαστε μου ειπε οποτε θελει ας ερθει.

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
πραγματικα μου ελειψε και μενα η πηνελοπη απο τα βραδινα μας και το χριστινακι που ειναι παντα με το καλο το λογο επεισης η νικη δεν πολυ μπαινει θα εχει τρελαθει με το αγορακι της Very Happy .

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
maroulo έγραψε:τινι εχεις δικιο μου ειπε οτι με πειραξε απο κατω πολυ και μπορει μεχρι και τα νερα να σπασουν σημερα παντως ειδα λιγο αιματακι τωρα σαν βλενα ειναι καλο αυτο για το τραχηλο, αλλα απο συσπασεις τιποτα μονο λιγο το βραδυ. μου ειπε οτι μπορουσε και σημερα να με βαλει με προκληση αλλα θα εκανα 2-3 ωρες παραπανω να γεννησω οποτε γιατι να βιαζομαστε μου ειπε οποτε θελει ας ερθει.

Mαράκι μου έτσι κι εγώ, είχα λίγο αιματάκι με βλέννα μετά την περιβόητη εξέταση και σε λίγες ώρες από 2 η διαστολή πήγε 4 και άρχισα να ακούω τους πόνους κανονικά! Ό,τι εξελίξεις έχουμε να μας πεις, ναι; εγώ μαζί σου, καλά έκανες και δεν πήγες για πρόκληση, τα μωρά αποφασίζουν!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σου Τινακι μου ναι ειμαι σιγουρη οτι θα με βοηθησετε παρα πολυ κ μετα!!

ωραια που πηγατε ολοι μαζι για καφεδακι εε???

εχετε χαιρετισματα και πολλα φιλια απο την Ελευθεριτσα μας ειναι καλα κ πολυ τρελαμενη με την κορακλα της!! Very Happy Very Happy

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
με 4 διαστολη βρε τινη πηγες και εκανες τοσες ωρες και ποναγες τοσο πω πω.μακαρι γιατι εχω και την μανα μου που λεει μεχρι την τεταρτη δεν γινετε νωριτερα να φυγω και γω χα χα χα

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπερα σε όλες!!!
Μαρια με το καλο!!! Χαρα μου υπομονη αλλο λιγο!!
Ειδα κ φωτο του μωρου της πηνελοπης στο fb!! Τι γλυκο!!
Μαριανθη τι φατσουλας που ειναι ο μικρος!!!! Εγω ακομα να ποσταρω φωτο της δικιας μου! Μπαινω συνεχεια απο το κινητο κ δε γινεται! Θα βαλω ομως...
Βικακο το δικο σου το νινι δε το χω δει αλλα θα ναι κουκλι φανταζομαι!!!
Τινη και η δικια σου μινιατουρα σαν τη δικια μου ειναι!! Τελεια η φωτο που ειστε κ οι τρεις!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις