Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
473 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 473 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 22 από 40]

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
δε θα με απολυσουν κιολας αν τα βαψω κοκκινα αλλα σιγουρα θα μου την πουνε και θα αναγκαστω να τα ξαναβαψω...

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
listoudi έγραψε:δουλευω στο καζινο και επειδη το κοκκινο ειναι εντονο χρωμα δεν το θελουν οπως και το πολυ εντονο βαψιμο και γενικα οτι αποσπαει την προσοχη του πελατη..
να και κατι που δεν ηξερα....

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
το θεωρω ψιλοβλακεια.τεσπα εγω κορες σας αφηνω παω στο αντρακι μου να παιξουμε κ να φαμε...

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
filitsaki έγραψε:
listoudi έγραψε:δουλευω στο καζινο και επειδη το κοκκινο ειναι εντονο χρωμα δεν το θελουν οπως και το πολυ εντονο βαψιμο και γενικα οτι αποσπαει την προσοχη του πελατη..
να και κατι που δεν ηξερα....
γενικοτερα το dress code μας ειναι λιγο αυστηρο αλλα επειδη ειμαστε ολη ιδιοι με την στολη δε με ενοχλει ασε που δεν σκαω τι θα βαλω καθε μερα στην δουλεια..

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
listoudi έγραψε:δε θα με απολυσουν κιολας αν τα βαψω κοκκινα αλλα σιγουρα θα μου την πουνε και θα αναγκαστω να τα ξαναβαψω...

Αντε ρε! Απίστευτο μου ακούγεται! Smile
Σοφία, δε μου είπες κανείς κάτι απαγορευτικό. Και στη γυναικολόγο το είπα..
Δε νομίζω να υπάρχουν πουθενά πισίνες μόνο για εγκύους!
Εχει κι αλλες 2 τουλάχιστον εκεί που πάω, οπότε δε νομίζω να υπάρχει άλλη επιλογή!
Προσωπικά νιώθω άνετα. Και γενικά δεν είμαι και πολύ σιχασιάρα/... ή δεν το σκέφτομαι πολύ τέλος πάντων! Smile

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
listoudi έγραψε:
filitsaki έγραψε:
listoudi έγραψε:δουλευω στο καζινο και επειδη το κοκκινο ειναι εντονο χρωμα δεν το θελουν οπως και το πολυ εντονο βαψιμο και γενικα οτι αποσπαει την προσοχη του πελατη..
να και κατι που δεν ηξερα....
γενικοτερα το dress code μας ειναι λιγο αυστηρο αλλα επειδη ειμαστε ολη ιδιοι με την στολη δε με ενοχλει ασε που δεν σκαω τι θα βαλω καθε μερα στην δουλεια..

Δηλαδή πας ακόμα δουλειά;
Δεν καπνίζουν εκεί μέσα;

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κατσε να σας πω για να με "βρειτε"!

Από την δουλειά έχω να παίρνω άλλες μέρες αδεια. Ασχετα με την εγκυμοσυνη, απο την κανονικη μου την αδεια. Πριν ενα μηνα που ηταν να περασω επιτροπη, ρωταω τον λογιστη και μου το κανει θεμα, οτι πρεπει να την παρω μεσα στο 2012 κι αφου γενναω το 2013 πρεπει νακοψω την επαπειλουμενη και να παρω τις 5 μερες οπωσδηποτε. Παω στον γιατρο, του τα λεω ολα αυτα, (σημειωση: ο γιατρος μου εχει βρισει ηδη μια φορα τον λογιστη μας γιατι δεν αναγνωριζε την αδεια της κλινικης και με εκανε να τρεχω απο δω κι απο κει) και μου λεει ο γιατρος για να μην μπερδευουμε την επιτροπη, μολις τελειωσει αυτη η παρτιδα ημερων, στις 20 οκτωβρη, να παρω τις 5 μερες και μετα να γραψουμε την υπολοιπη επαπειλουμενη. Ολα καλα μεχρι εδω!
Τηλεφωνω σημερα στον λογιστη να του πω οτι την παρασκευη τελειωσε η επαπειλουμενη και να μου βαλει απο σημερα μεχρι και την αλλα δευτερα τις 5 μερουλες. Και τι μου λεει....
"ελα μωρε αυτα ειναι μεταξυ μας, θα πουμε οτι τις πηρες και θα τις παρεις μετα την γεννα. τωρα τι να σου κολλαω ενσημα και να κανω χαρτια και τετοια." Του λεω εσυ ομως μου ειπες οτι πρεπει να τις παρω ΤΩΡΑ. Ξανα η ιδια απαντηση. Του λεω οτι εφοσον γινεται ετσι μου δημιουργει προβλημα γιατι επρεπε να εχω παει στο ικα απο την παρασκευη να γραψω την επομενη επαπειλουμενη και οτι τωρα δεςν μπορω να παω γιατι λειπουν και οι γονεις μου ταξιδι με το δικο μου αμαξι και δεν μπορω να κανω τιποτα και να παω πουθενα. Και μου λεει ενα "καλα ενταξει, θα πας καπως. Αντε γεια σου." Και μου το κλεινει.
Φταιω εγω να του σπασω τα μουτρα τωρα?

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Απλα καπου νομιζω οτι το ειχα διαβαει..Και νομιζω ο γιατρος το καλοκαιρι μου ειπε να μην κανω μπανιο σε πισινες..Βεβαια εγω δεν παω ουτως η αλλως γιατι δεν αφηνουν να βαλεις αντιηλιακο και εγω παθαινω εγκαυματα ακομα και με 50 δεικτη...οποτε απαγορευτικες για εμενα

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ζωάκι έγραψε:
listoudi έγραψε:
filitsaki έγραψε:
listoudi έγραψε:δουλευω στο καζινο και επειδη το κοκκινο ειναι εντονο χρωμα δεν το θελουν οπως και το πολυ εντονο βαψιμο και γενικα οτι αποσπαει την προσοχη του πελατη..
να και κατι που δεν ηξερα....
γενικοτερα το dress code μας ειναι λιγο αυστηρο αλλα επειδη ειμαστε ολη ιδιοι με την στολη δε με ενοχλει ασε που δεν σκαω τι θα βαλω καθε μερα στην δουλεια..

Δηλαδή πας ακόμα δουλειά;
Δεν καπνίζουν εκεί μέσα;
οταν εμαθα οτι ειμαι εγκυος σταματησα την ιδια μερα.. πηρα στην αρχη την αδεια του ετους και μετα ανναρωτικες γιατι περα απο τον καπνο ημουν και πολλες ωρες ορθια και κουβαλουσα και πολυ βαρος...

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
discordia έγραψε:Κατσε να σας πω για να με "βρειτε"!

Από την δουλειά έχω να παίρνω άλλες μέρες αδεια. Ασχετα με την εγκυμοσυνη, απο την κανονικη μου την αδεια. Πριν ενα μηνα που ηταν να περασω επιτροπη, ρωταω τον λογιστη και μου το κανει θεμα, οτι πρεπει να την παρω μεσα στο 2012 κι αφου γενναω το 2013 πρεπει νακοψω την επαπειλουμενη και να παρω τις 5 μερες οπωσδηποτε. Παω στον γιατρο, του τα λεω ολα αυτα, (σημειωση: ο γιατρος μου εχει βρισει ηδη μια φορα τον λογιστη μας γιατι δεν αναγνωριζε την αδεια της κλινικης και με εκανε να τρεχω απο δω κι απο κει) και μου λεει ο γιατρος για να μην μπερδευουμε την επιτροπη, μολις τελειωσει αυτη η παρτιδα ημερων, στις 20 οκτωβρη, να παρω τις 5 μερες και μετα να γραψουμε την υπολοιπη επαπειλουμενη. Ολα καλα μεχρι εδω!
Τηλεφωνω σημερα στον λογιστη να του πω οτι την παρασκευη τελειωσε η επαπειλουμενη και να μου βαλει απο σημερα μεχρι και την αλλα δευτερα τις 5 μερουλες. Και τι μου λεει....
"ελα μωρε αυτα ειναι μεταξυ μας, θα πουμε οτι τις πηρες και θα τις παρεις μετα την γεννα. τωρα τι να σου κολλαω ενσημα και να κανω χαρτια και τετοια." Του λεω εσυ ομως μου ειπες οτι πρεπει να τις παρω ΤΩΡΑ. Ξανα η ιδια απαντηση. Του λεω οτι εφοσον γινεται ετσι μου δημιουργει προβλημα γιατι επρεπε να εχω παει στο ικα απο την παρασκευη να γραψω την επομενη επαπειλουμενη και οτι τωρα δεςν μπορω να παω γιατι λειπουν και οι γονεις μου ταξιδι με το δικο μου αμαξι και δεν μπορω να κανω τιποτα και να παω πουθενα. Και μου λεει ενα "καλα ενταξει, θα πας καπως. Αντε γεια σου." Και μου το κλεινει.
Φταιω εγω να του σπασω τα μουτρα τωρα?
οχι καθολου..

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πάντα τα ιδια! Ότι και να του πεις, αυτος το αντιθετο!

Τεσπα...θα κανω τηγανια κοτοπουλακι τωρα να το βρει ζεστο το παλικαρι μου!!!

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
discordia έγραψε:Κατσε να σας πω για να με "βρειτε"!

Από την δουλειά έχω να παίρνω άλλες μέρες αδεια. Ασχετα με την εγκυμοσυνη, απο την κανονικη μου την αδεια. Πριν ενα μηνα που ηταν να περασω επιτροπη, ρωταω τον λογιστη και μου το κανει θεμα, οτι πρεπει να την παρω μεσα στο 2012 κι αφου γενναω το 2013 πρεπει νακοψω την επαπειλουμενη και να παρω τις 5 μερες οπωσδηποτε. Παω στον γιατρο, του τα λεω ολα αυτα, (σημειωση: ο γιατρος μου εχει βρισει ηδη μια φορα τον λογιστη μας γιατι δεν αναγνωριζε την αδεια της κλινικης και με εκανε να τρεχω απο δω κι απο κει) και μου λεει ο γιατρος για να μην μπερδευουμε την επιτροπη, μολις τελειωσει αυτη η παρτιδα ημερων, στις 20 οκτωβρη, να παρω τις 5 μερες και μετα να γραψουμε την υπολοιπη επαπειλουμενη. Ολα καλα μεχρι εδω!
Τηλεφωνω σημερα στον λογιστη να του πω οτι την παρασκευη τελειωσε η επαπειλουμενη και να μου βαλει απο σημερα μεχρι και την αλλα δευτερα τις 5 μερουλες. Και τι μου λεει....
"ελα μωρε αυτα ειναι μεταξυ μας, θα πουμε οτι τις πηρες και θα τις παρεις μετα την γεννα. τωρα τι να σου κολλαω ενσημα και να κανω χαρτια και τετοια." Του λεω εσυ ομως μου ειπες οτι πρεπει να τις παρω ΤΩΡΑ. Ξανα η ιδια απαντηση. Του λεω οτι εφοσον γινεται ετσι μου δημιουργει προβλημα γιατι επρεπε να εχω παει στο ικα απο την παρασκευη να γραψω την επομενη επαπειλουμενη και οτι τωρα δεςν μπορω να παω γιατι λειπουν και οι γονεις μου ταξιδι με το δικο μου αμαξι και δεν μπορω να κανω τιποτα και να παω πουθενα. Και μου λεει ενα "καλα ενταξει, θα πας καπως. Αντε γεια σου." Και μου το κλεινει.
Φταιω εγω να του σπασω τα μουτρα τωρα?
κοριτσι βασικα και εγω εχω υπολοιπο αδειας απο φετος και γενναω το 13.. εννοειται οτι το υπολοιπο αδειας θα το παρω του χρονου γιατι πολυ απλα εισαι με ανναρωτικη και τοτε η αδεια μεταφερεται.. τουλαχιστον εμενα στη δουλεια ετσι μου ειπαν..

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Βλαμμενοι υπαρχουν παντου τελικα..Τι να πεις.... *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 22 679259 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 22 679259

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλα εε.. οταν γραφω γρηγορα τα ορθογραφικα μου δεν παιζονται...

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσια θα σας αφησω να κανω καμια δουλεια και μπανακι γιατι θα παω για καφεδακι μετα... φιλακια.. *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 22 417472

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
discordia έγραψε:Πάντα τα ιδια! Ότι και να του πεις, αυτος το αντιθετο!

Τεσπα...θα κανω τηγανια κοτοπουλακι τωρα να το βρει ζεστο το παλικαρι μου!!!

Πάντα κάποιοι πληρώνουν την άσχημη παιδική ηλικία και τα ψυχολογικά μερικών μ@λ@κων...
ΚΟυράγιο! Τουλάχιστον έχεις τον γιατρό να σε καταλαβαίνει!
Νομίζω ότι θα καταλάβουν στο ΙΚΑ.. πες τους ότι ήταν αδύνατο να πας την Παρασκευή για κάποιον λόγο!
Κατάλαβες; Να αγχώνεσαι για την ηλιθιότητα που δέρνει τον άλλον!!!!!
Τα πήρα τώρα!
Twisted Evil

Σοφία η πισίνα είναι κλειστή, εννοείται!! Είχα και επιλογή για ανοιχτή αλλά βαριέμαι τη φάση και τώρα που θα χειμωνιάσει δε θα είναι άνετα..

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μάλλον παρακουράστηκα στην πισίνα σήμερα.. πάω να ξαπλώσω! :*

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Και εγω παω να ξαπλωσω λιγακι...φιλακια!!

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
fygate?

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
filitsaki έγραψε:fygate?

Είχαμε φύγει! Smile Τώρα επιστρέψαμε! Smile
Κοιμήθηκα λίγο... με ξύπνησε το τηλέφωνο αλλά νιώθω πολύ καλύτερα!
Εσύ κυρία τι κάνεις;

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ζωάκι έγραψε:
filitsaki έγραψε:fygate?

Είχαμε φύγει! Smile Τώρα επιστρέψαμε! Smile
Κοιμήθηκα λίγο... με ξύπνησε το τηλέφωνο αλλά νιώθω πολύ καλύτερα!
Εσύ κυρία τι κάνεις;
eγω κυρια καλα 2 φορες πηγα και ξαπλωσα αλλα τπτ....

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
filitsaki έγραψε:
ζωάκι έγραψε:
filitsaki έγραψε:fygate?

Είχαμε φύγει! Smile Τώρα επιστρέψαμε! Smile
Κοιμήθηκα λίγο... με ξύπνησε το τηλέφωνο αλλά νιώθω πολύ καλύτερα!
Εσύ κυρία τι κάνεις;
eγω κυρια καλα 2 φορες πηγα και ξαπλωσα αλλα τπτ....
Να χτυπήσω ξύλο εμένα δε με ξαναέπιασε εκείνη η φάση..
Σήμερα όμως δεν είμαι πολύ στα καλά μου..
Ή κουράστηκα στο κολύμπι, που δεν έκανα και κάτι καινούριο, ή κρύωσα όταν έφυγα από κει και είχα ανοιχτό το παράθυρο, αν και δεν είχε κρύο, ή κάτι άλλο συμβαίνει που δεν μπορώ να προσδιορίσω...
Ελπίζω ότι με τον βραδινό ύπνο θα στρώσει! Smile
Πείνασα κιόλας... έφαγα 2 μπισκότα μετά τον μεσημεριανό ύπνο αλλά θέλω κάτι που να πιάσει τόπο στο στομάχι μου!
Η μικρή χτυπάει την πόρτα συνέχεια! Μάλλον την στριμώχνω έτσι όπως κάθομαι!

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
να μαι κ εγω.κ οχι δεν ξαπλωσα κ οχι δεν κοιμηθηκε ο ταλιμπαν.γι'αυτο τωρα θα παει σουμπιτος κατω στα πεθερικα να τους βγαλει το λαδι κ να μαγειρεψω εγω

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
thequeen86 έγραψε:να μαι κ εγω.κ οχι δεν ξαπλωσα κ οχι δεν κοιμηθηκε ο ταλιμπαν.γι'αυτο τωρα θα παει σουμπιτος κατω στα πεθερικα να τους βγαλει το λαδι κ να μαγειρεψω εγω
αααχα καλο!οση ωρα λειπετε εγω εμπενα στο θεμα τσιγαρο και εγκυμοσυνη.πηγενετε να δειτε... Shocked

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλα το χεσαμε το επιπεδο!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 22 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις