Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
308 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 308 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 30 από 40]

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ενταξει το ειδα!

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πηγα στην μανα μου με το υφος της αστερως με το κεντημα αγκαλια και τραγουδουσα αυτο... https://www.youtube.com/watch?v=Eo-c5i4brfc
Ακομα γελαει μεσα...χαχαχα

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Sofki έγραψε:Πηγα στην μανα μου με το υφος της αστερως με το κεντημα αγκαλια και τραγουδουσα αυτο... https://www.youtube.com/watch?v=Eo-c5i4brfc
Ακομα γελαει μεσα...χαχαχα
Razz Razz Razz Razz και εγω επεισης...να σου πω θα με στειλεις κοριτσι μουτ!!!!!!!!!!!!!παω να ξαπλωσω φιλια!!!!

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
λοιποοοοον γυρισαμε καναμε το εμβολιο κ οοοολα καλα μας τσεκαρε απο την κορφη μεχρι τα νυχια κ εχει παρει 1.200 κ σχεδον 5 ποντους υψος.ευτυχως γτ το τελευταιο διαστημα δεν επαιρνε κ πολυ

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ειναι καμια εγκυουλα μεσα???

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Mirantzela! έγραψε:Ειναι καμια εγκυουλα μεσα???
Εδώ, εδώ...άλλο ενα ξενυχτι εχει ξεκινήσει...
Τι κάνεις? Πως ειναι το αγοράκι σου?
και το μικρό και το μεγάλο...αρα πληθυντικος....

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλα ειμαστε ολοι, εγω και τα αγορια μου!!!

Ο μικρος μαλλον ηρεμει τωρα, εχει ωρα να κανει την εμφανιση του. Ο μεγαλος εγινε καλα τωρα ο αυχενας του και ξεσαλωνει, προσπαθει ολη την ωρα να μου κραταει το κεφι σε σταθερα επιπεδα, για να μην πεφτω και στενοχωριεμαι!!!
Μια τρελα δηλαδη!!

Κουρασμενη ειμαι εγω σημερα, νυσταζω πολυ, ανευ λογου..

Εσυ Σμαρω μου??

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
O μικρός είπες οτι έδωσε σήμερα ρεσιταλ κλωτσιάς και τούμπας ε? Οπότε με το δίκιο του ξεκουράζεται τωρα. Και μένα όλη μέρα χορευε, ενω τώρα τίποτα, που συνηθως ισχυεί το αντίθετο.
Και ο μεγάλος αφού είναι καλά, όλα τέλεια!!! Να ηρεμήσετε κι εσείς λίγο από τα στραβά των τελευταίων ημερων!!!

Εγώ σήμερα ξύπνησα πρωι, έκανα εξωτερικες δουλειες, μετα εσωτερικες, μετα κουλουράκια και τώρα είμαι στον καναπέ κομμάτια και πονάει λίγο και το κεφάλι μου. Τον περίμενα βασικά τον πονοκέφαλο, αφού αύριο είναι το ραντεβού στον γυναικολογο, μετα μικροβιολογος για εξετασεις του μηνα και πρεπει να περασω και απο επιτροπη...όλα όσα με αγχώνουν μαζεμενα...το μονο που δεν εχω και θα το ηθελα, είναι η νύστα!!!

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αααααα μολις ειδα στο τικερ μου οτι πλεον μου εμεινε διψηφιος αριθμος ημερων μεχρι να γεννησω! *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 30 215994 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 30 215994 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 30 215994 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 30 654316 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 30 654316 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 30 654316 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 30 654316

Ενθουσιαστηκα μπορω να πω, πιστευα πως δεν θα γινει ποτε αυτο!!!!!!!!!! *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 30 875502 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 30 875502


Ταλαιπωρεισαι βρε παιδι μου κι εσυ με τον υπνο ε? Σαν κι εμενα!!
Τσαγακια πινεις?Εμενα με βοηθανε μερικες φορες.
Γιατρουλη εγω εχω μεθαυριο. Εχω σιχαθει να πηγαινω για υπερηχο πια....Καθε βδομαδα τωρα πρεπει.
Το προβλημα μου το μεγαλο ειναι οι ταχυκαρδιες που εχω απο ενα χαπι που περνω για τις συσπασεις... Δεν συνηθιζονται με τιποτα ρε γμτ


Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κουκλιτσα, δεν την παλευω αλλο, πηγαινω να κοιμηθω τωρα που μου ηρθε, για να μην μου φυγει και βρυκολακιασω και σημερα...

Ελπιζω να σου ερθει κι εσενα νυστα νωρις, γιατι εχεις δουλιτσες αυριο...
Καλα αποτελεσματα στον γιατρουλη!! Very Happy

Θα τα πουμε αυριο, φιλακια πολλα!!! *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 30 417472 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 30 417472

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα κορτσουδια!
Μονο εγω ειμαι πρωινη σημερα?Διαβασα ολα σας τα νεα!Μια μερα να λειψει κανεις κ δε σας προλαβαινει μετα!

Τι ωραια που αρχισατε να πλενετε κ εσεις!Ειδες Σμαρω που ειναι ωραια να εχεις ενα σωρο βρεφικα πραγματακια?Λιτσα μου κ εμας τα πρωτα δωρα του μωρου ηταν ενας τεραστιος αρκουδος κ κατι μπλε σταρακια απο τον αδερφο μου.(ειχαμε μια μικρη υπονοια οτι μπορει να ειναι αγορι.Καθε μερα τα κοιτουσα σα χαζη.Ασε που μιλουσαμε κ στον αρκουδο.Καλημερα το πρωι, τι κανεις το απογευμα,καληνυχτα αρκουδο το βραδυ!Χαζοι τελειως...Τα ψωνια συνεχιστηκαν κ χθες...Για τη μπεμπα παλι.Σελτεδακια,πανες αγκαλιας,μπουρνουζι.Ποσα λετε οτι χρειαζεται να εχουμε?Μονο σαλιαρες δεν εχω παρει.Εχω την εντυπωση οτι στην αρχη δε χρειαζονται.Μετρησα κ τα φανελακια μας.Ειναι 100!!! *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 30 679259

Κ ο δικος μας μπαμπας θελει να ξεκινησει πολεμικες τεχνες η κορη του.Κ εννοειται θα βγαινει μαζι της αλλα οχι για να την προσεχει...αλλα για να γνωριζει κανενα πιπινι-φιλη της. Twisted Evil

Θεμα σιδερο!Κ εγω Φιλιτσα σιδερωνω τις πετσετες κουζινας!Δεν σιδερωνω ομως σεντονια, εσωρουχα κ καλτσες κ τα ρουχα που φοραει ο καλος μου σπιτι.Τα δικα μου ρουχα κ πυζαμες ομως τα κανω.Δε μπαινει τπτ ασιδερωτο στη ντουλαπα μου!

Κυκλοθυμικο Σοφακι μου κ εγω μια απο τα ιδια ειμαι!Κ σκεψου οτι κ εγω ειμαι διδυμος κ μαλιστα εχω κ οροσκοπο διδυμο!!!Κ ειδικα τωρα με τις ορμονες τα κλαμα ειναι παντα ετοιμο!

Μιραντζελακι πολυ χαιρομαι που εισαι καλυτερα!Μαρακι ειδες που ολα ειναι καλα με τον αιματοκριτη?Θα στρωσει κ το σακχαρο της Φιλης κ ολα τελεια!

Η μανουλα ειναι κ σημερα εδω οποτε παλι θα παρουμε τους δρομους κ μετα δε θα εχω κουραγιο το βραδυ να μπω.
Σας φιλω γλυκα κ θα τα πουμε οταν μπορεσω! *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 30 417472

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγωπεριμενω την μαμα μου να φερει το ρυζι να κανω τους λαχανοντολμαδες...Με νευριασε πρωι πρωι Twisted Evil Twisted Evil
Ααααα και ο δικος σου Δωρα θελει πιπινια?Ο δικος μου υπολογιζει ποσο θα ειναι στις διαφορες ηλικιακες διακυμανσεις τις μικρης για να δει πιο target group τον βολευει καλυτερα *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 30 654655 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 30 654655

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σας ζουζουνες!!!!
ΑΙΜΑΤΟΚΡΙΤΗς 33.5 (απο 31.9)*Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 30 654316
9ΜΠΡΑΒΟ ΔΩΡΑΚΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!
ΤΟ ΖΑΧΑΡΟ ΤΟ ΠΡΩΙ 97
ΜΙΡΑΝΤΖΕΛΑ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ Σ'ΑΚΟΥΩ ΗΡΕΜΗ ΚΑΙ ΔΙΑΒΑΣΑ ΣΕ ΑΛΛΟ ΘΕΜΑ ΤΗΝ ΑΠΟΑΝΤΗΣΗ ΣΟΥ!!ΠΟΛΥ ΑΙΣΙΟΔΟΞΗ ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ!!!!!
ΣΟΦΑΚΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΡΕΛΛΕΝΟΜΑΙ ΓΙΑ ΛΑΧΑΝΟΝΤΟΛΜΑΔΕς ΑΛΛΑ ΠΟΣΟ ΛΕς ΝΑ ΦΤΑΣΕΙ ΤΟ ΤΡΙςΚΑΤΑΡΑΤΟ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΑΝ ΝΤΟΛΜΑ? Razz !!!ΦΤΙΑΧΝΩ ΙΜΑΜ ΕΠΙΣΤΡΕΦΩ ΣΕ ΛΙΓΟ!!!!!!

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΗΛΙΑΣ


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
filitsaki έγραψε:γεια σας ζουζουνες!!!!
ΑΙΜΑΤΟΚΡΙΤΗς 33.5 (απο 31.9)*Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 30 654316
9ΜΠΡΑΒΟ ΔΩΡΑΚΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!
ΤΟ ΖΑΧΑΡΟ ΤΟ ΠΡΩΙ 97
ΜΙΡΑΝΤΖΕΛΑ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ Σ'ΑΚΟΥΩ ΗΡΕΜΗ ΚΑΙ ΔΙΑΒΑΣΑ ΣΕ ΑΛΛΟ ΘΕΜΑ ΤΗΝ ΑΠΟΑΝΤΗΣΗ ΣΟΥ!!ΠΟΛΥ ΑΙΣΙΟΔΟΞΗ ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ!!!!!
ΣΟΦΑΚΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΡΕΛΛΕΝΟΜΑΙ ΓΙΑ ΛΑΧΑΝΟΝΤΟΛΜΑΔΕς ΑΛΛΑ ΠΟΣΟ ΛΕς ΝΑ ΦΤΑΣΕΙ ΤΟ ΤΡΙςΚΑΤΑΡΑΤΟ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΑΝ ΝΤΟΛΜΑ? Razz !!!ΦΤΙΑΧΝΩ ΙΜΑΜ ΕΠΙΣΤΡΕΦΩ ΣΕ ΛΙΓΟ!!!!!!
καλημερα φιλιτσακι μου τι κανεις?πωπω με συγχυσε μια κοπελα σε μια συζητηση περι θηλασμου..απολυτη μεχρι αηδιας και κατα φαντασιαν παιδιατρος!!!οι γιατροι ας κρεμασουν τα διπλωματα τους...αυτα.. ξεσπασα!!!!

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Sofki έγραψε:Εγωπεριμενω την μαμα μου να φερει το ρυζι να κανω τους λαχανοντολμαδες...Με νευριασε πρωι πρωι Twisted Evil Twisted Evil
Ααααα και ο δικος σου Δωρα θελει πιπινια?Ο δικος μου υπολογιζει ποσο θα ειναι στις διαφορες ηλικιακες διακυμανσεις τις μικρης για να δει πιο target group τον βολευει καλυτερα *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 30 654655 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 30 654655

Καλημέρα!!
Μία ένταση διακρίνω στην ατμόσφαιρα!! Smile Smile
Είναι κι οι άντρες σας τόσο μικροί όσο εσάς;
Εμένα δεν τολμάει να πει κάτι τέτοιο!! Χαχαχ! Twisted Evil
Άλλωστε, θα περάσουν χρόνια για να φτάσει η μικρη σε ηλικία γκομενιάσματος (ελπίζω... Rolling Eyes ) και δη ενηλικίωσης!! Smile
Εγω μία απ' τα ίδια τα χθεσινά με τον ύπνο.. κοιμήθηκα γύρω στη 1, ξύπνησα 7 παρά που σηκώθηκε ο μπαμπας και άργησα να ξανακοιμηθώ, αλλά όταν τα κατάφερα του δωσα και κατάλαβε!!!πριν μισή ξύπνησα!

Σήμερα δεν έχει κολύμπι.. θα πάω να ψωνίσω γιατί άδειασε το ψυγείο και μετά λίγο σκούπισμα.. ευκαιρία για πλέξιμο σήμερα και διάβασμα γιατί ο γιάννης επιστρέφει αργά από τη δουλειά!

Σοφία, λαχανοντολμάδες ε!!;; έχω κάτι χρόνια να φάω! Η γιαγιά μου έφτιαχνε! Αλλα αν θυμάμαι καλά έβαζε κιμά μέσα, οπότε και να μου έφτιαχνε τώρα δε θα έτρωγα..

Πάω να απλώσω μπουρνούζια (μας.. Sad )

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εμενα ειναι 24 τωρα!!!Πιπινακι τον βρηκα *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 30 654316 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 30 654316
Ζωη το μαξιλαρι θηλασμου που θελεις να παραγγειλεις τι τιμη εχει στο εξωτερικο?γιατι τα 50 ευρω μου φαινονται πολλα

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΗΛΙΑΣ έγραψε:
filitsaki έγραψε:
καλημερα φιλιτσακι μου τι κανεις?πωπω με συγχυσε μια κοπελα σε μια συζητηση περι θηλασμου..απολυτη μεχρι αηδιας και κατα φαντασιαν παιδιατρος!!!οι γιατροι ας κρεμασουν τα διπλωματα τους...αυτα.. ξεσπασα!!!!
ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΒΡΕ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΑ ΒΕΒΑΙΑ ΕΤΣΙ ΣΥΓΧΗΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΧΤΕς.ΠΟΙΟΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΕΧΕΙς?Ο ΔΙΚΟς ΜΟΥ ΠΑΝΤΩς ΔΕΝ ΠΟΛΥ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΟ ΘΗΛΑΣΜΟ...ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΔΗΛ..

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα κοριτσια μου...τι κανετε??? τελικα δεν αντεξα αν και δεν μου περισσευαν πηγα εχθες στα τζαμπο και πηρα 4 εσωρουχακια 2 φορμακια και ενα μπουρνουζακι για την μικρη μου.. σημερα ξυπνησα πηγα λαικη και σουπερ και τωρα λεω να φτιαξω μια βελουτε λαχανικων.. ηδα και το προγραμμα της δουλειας του πασχαλη και ξενερωσα καθε μερα ειναι 2 το μεσημερι με 12 το βραδυ... παλι μονη θα τη βγαλω ολη την εβδομαδα.... πωπω πως το εγραψα το ειδα αλλη φορα πρεπει να διαβαζω τι γραφω και μετα να απανταω... χαχαχαχαχα....

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
listoudi έγραψε:καλημερα κοριτσια μου...τι κανετε??? τελικα δεν αντεξα αν και δεν μου περισσευαν πηγα εχθες στα τζαμπο και πηρα 4 εσωρουχακια 2 φορμακια και ενα μπουρνουζακι για την μικρη μου.. σημερα ξυπνησα πηγα λαικη και σουπερ και τωρα λεω να φτιαξω μια βελουτε λαχανικων.. ηδα και το προγραμμα της δουλειας του πασχαλη και ξενερωσα καθε μερα ειναι 2 το μεσημερι με 12 το βραδυ... παλι μονη θα τη βγαλω ολη την εβδομαδα.... πωπω πως το εγραψα το ειδα αλλη φορα πρεπει να διαβαζω τι γραφω και μετα να απανταω... χαχαχαχαχα....
ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΛΙΤΣΑΚΙ!ΓΙ'ΑΥΤΟ ΕΧΕΙς ΕΜΑς ΕΔΩ!!!!ΜΕ ΓΕΙΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΣΑς!!!!!!!!

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ευχαριστω... πες το ψεμματα παλι καλα που εχω και εσας και λεμε και καμια κουβεντα γιατι σε λιγο θα μιλουσα μονη με τους τοιχους...

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
listoudi έγραψε:ευχαριστω... πες το ψεμματα παλι καλα που εχω και εσας και λεμε και καμια κουβεντα γιατι σε λιγο θα μιλουσα μονη με τους τοιχους...
ΣΤΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΣΟΥ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ!!!! *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 30 417472 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 30 417472 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 30 417472

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αχ.. αυτες οι φατσουλες... λοιπον εβαλα μπρος την σουπιτσα μου ελπιζω να πετυχει.. θρεπτικη και πολυβιταμινουχα...

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
listoudi έγραψε:αχ.. αυτες οι φατσουλες... λοιπον εβαλα μπρος την σουπιτσα μου ελπιζω να πετυχει.. θρεπτικη και πολυβιταμινουχα...
EΓΩ ΜΟΛΙς ΕΦΑΓΑ ΤΟ ΙΜΑΜ ΜΟΥ!ΠΟΛΥ ΝΟΣΤΙΜΟ ΤΟ ΕΚΑΝΑ!!!ΣΕ ΜΙΑ ΩΡΑ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!!!!!!!! *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 30 40746 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 30 40746 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 30 40746 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 30 40746

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
filitsaki έγραψε:
listoudi έγραψε:αχ.. αυτες οι φατσουλες... λοιπον εβαλα μπρος την σουπιτσα μου ελπιζω να πετυχει.. θρεπτικη και πολυβιταμινουχα...
EΓΩ ΜΟΛΙς ΕΦΑΓΑ ΤΟ ΙΜΑΜ ΜΟΥ!ΠΟΛΥ ΝΟΣΤΙΜΟ ΤΟ ΕΚΑΝΑ!!!ΣΕ ΜΙΑ ΩΡΑ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!!!!!!!! *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 30 40746 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 30 40746 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 30 40746 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 30 40746
μην αγχωνεσαι φαγαμε τον γαιδαρο και εμεινε η ουρα αυτο να σκεφτεσαι... να σε ρωτησω φιλιτσα πανες αγκαλιας που θα βρω για να παρω.. στα jumbo που κοιταξα δεν ειχε καθολου..

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="listoudi"][quote="filitsaki"]
listoudi έγραψε:
μην αγχωνεσαι φαγαμε τον γαιδαρο και εμεινε η ουρα αυτο να σκεφτεσαι... να σε ρωτησω φιλιτσα πανες αγκαλιας που θα βρω για να παρω.. στα jumbo που κοιταξα δεν ειχε καθολου..
ΑΧ ΝΑΙ ΤΟΝ ΦΑΓΑΜΕ!!!!!!!
ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΟ ΤΖΑΜΠΟ ΤΙς ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ ΜΕ 4 ΜΕΣΑ/...ΚΟΙΤΑ Η ΡΩΤΑ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 30 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις