Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
11 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 11 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17 ... 23  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 23]

tzitziki2


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Τζάμπα άρχισες και το τσιγάρο ε? Very Happy

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΜΑΝ ΒΡΕ ΜΑΜΑΧ!ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΤΡΑΒΗΞΕΣ?ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΤΕΤΑΙΑ ΛΑΘΗ!ΠΟΣΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ Η ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΟΣ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΤΟ ΞΑΝΑΤΣΕΚΑΡΙΣΕ!!
ΠΗΓΕΣ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΓΝΩΣΤΟ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΚΟ?
ΕΣΥ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΤΡΑΒΗΞΕΣ ΟΛΗ ΝΥΧΤΑ,ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΞΑΦΝΙΚΑ ΑΠ ΤΗ ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΕ ΝΑ ΑΙΜΟΡΑΓΗΣΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ?
ΤΙ ΝΑ ΠΩ!ΔΟΞΑ ΤΩ ΘΕΟ ΝΑ ΛΕΣ ΠΟΥ ΤΕΛΙΚΑ ΗΤΑΝ ΛΑΘΟΣ Τ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΛΛΑ Η ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΣΟΥ ΤΟ ΞΕΡΕΙ ΤΙ ΤΡΑΒΗΞΕΣ!!

mamax

mamax
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μια μερα καπνισα θα το ξαναπαλεψω...
απο την στιγμη που πεσουν τα αιμοπεταλια στα 25000 αρχιζει αιμοραγια στα καλα του καθουμενου...
εμας εβγεναν45000πολυ κοντα στο να ερχοταν ακομα και το βραδυ...ηταν επομενο να γινει απο στιγμη σε στιγμη συμφονα με 2 παιδιατρουε και εναν αιματολογο!!!τι να σου πω...ολο το βραδυ τον κοιτουσα και εκλεγα ολο το βραδυ προσευχομουν πως αν ειναι αληθεια να παιθανω παρα να παθει τιποτα το μωρο μου...
ηταν πολυ φριχτο!!!δοξα το θεο ο θεος ακουσε της προσευχες μου και δεν εχει τιποτα το μωρο!!!
ειναι απιστευτο να αρρωστενουν ετσι στυλ μωρακια που ακομα δεν εχουν ζησει δεν εχουν δει τιποτα...εχω φρικαρει.

mamax

mamax
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
οι εξετασεις φυσικα γινανε σε μεγαλα διαγνοστικα κεντρα της θεσσαλονικης
και σημερα και εχθες

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλά Μαμάχ δεν θέλω να βρεθώ ποτέ στην θέση σου ούτε και καμία άλλη μανούλα.Ρε εγώ θα είχα πάει & θα της τα χα πει από κοντά της βλαμμένης!Που τα τσέκαρε και δύο φορές το ζώον!!!!Να το κλείσει το μαγαζί να της πεις!!

Εμείς σήμερα πήγαμε στο Παίδων για εξετάσεις αίματος και για να μας δει αναισθησιολόγος..Τι να ασς πω..εννοείται πως δεν έβρισκαν φλέβα και εννοείται πως όταν είδα το αίμα να βγαίνει από το χέρι του Θν εκεί που τον τρύπησε & προσπαθούσε να βρει φλέβα γυρνόντας την βελόνα μέσα στο χέρι της ήθελα να της βγάλω το μαλλί!!!!Τα καλά φυσικά ξεκίνησαν στην αναισθησιολόγο όπου μου είπε ότι μετά τις 12 πρέπει να μην πιεί ούτε νερό (για όσες δεν ξερουν θηλάζουμε το βράδυ τουλάχιστον 2 φορές) και να πάμε το πρωί στις 7.30 αλλά δεν ξέρουμε τι ώρα θα μπούμε γιατί τα μικρά μωράκια θα μπουν σε προτεραιότητα με βάση την ηλικία.Ήδη υπήρχε ένα μωράκι που ήτανε μικρότερο από εμάς. Και της εξηγώ ότι οκ γιατρέ αλλά ξέρετε εμείς το βράδυ θηλάζουμε συν του ότι εντάξει να τον κρατήσω νηστικό αλλά αν μπούμε στις 10 τι θα γίνει?Θα είναι 11 ώρες το παιδί νηστικό?Και μου λέει κατέξαίρεσην στις 1.30 να έχει τελειώσει ο τελευταίος θηλασμός & μετά ούτε νερό & μου πέταξε και ένα ότι έχω κακομάθει το παιδί Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Και εγώ της είπα ότι σε περίπτωση που δεν το ξέρει το στήθος δεν είναι μόνο για το φαί και σηκώθηκα και έφυγα..το ζώον!!

mamax

mamax
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αμα αρχισω να βριζω θα φταιω!!!>>>>>>>>>>>>>
που της βρησκουμε ρε το μαλακομαγνητη εχουμε???
Τι να πω φιλεναφα υπομονη και καλη δυναμη!!!
το συγουρο ςιναι πως μολις συνερθει απο την ναρκοση θα κλαιει για να φαει!!!μαθε αν μπορεις να τον τα'ι'σεις κατευθιαν?
αυριο το πρωι μπαινετε?
ποσο θα μεινετε?

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamax έγραψε:αμα αρχισω να βριζω θα φταιω!!!>>>>>>>>>>>>>
που της βρησκουμε ρε το μαλακομαγνητη εχουμε???
Τι να πω φιλεναφα υπομονη και καλη δυναμη!!!
το συγουρο ςιναι πως μολις συνερθει απο την ναρκοση θα κλαιει για να φαει!!!μαθε αν μπορεις να τον τα'ι'σεις κατευθιαν?
αυριο το πρωι μπαινετε?
ποσο θα μεινετε?

Τι να πω δεν ξέρω...το μεσημέρι θα βγούμε μας είπαν..

mamax

mamax
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοιμησου νωρις να εχεις φορτομενες μπαταριες αυριο!!!
καλη επυτιχια μην μου ανχονεσε οσο ειναι δυνατον βεβαια αλλα ειναι μια επεμβασουλα ρουτινας!!!
περιμενω με αγωνια μολις μπορεσεις να μου πεις οτι ολα ειναι καλα και εισαι με το μωρο σου σπιτι φιλεναδα.
Καλη επυτιχια και ταχυα αναρρωση

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευχαριστώ καλή μου..περισσότερο με προβληματίζει πως θα περάσουμε το βράδυ απόψε..

mamax

mamax
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα σε ολες κοριτσια!!!
Νατασσα λογικα πρεπει να τελιοσε η επεμβαση τωρα και να πηγαν και φυσικα ολα καλα!!! σε κλεινουμε στης προσευχες μας και περιμενουμε να μας πεις...

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
γεια σας,κοριτσια!!

δυστυχως δεν σας προλαβαινω να διαβαζω με λεπτομεριες ελπιζω να μην ξενχναω κανενα κοριτσακι.Αν ναι,χιλια συγνωμη,εχοω μουρλαθει με τις δουλειες και δεν εχω κατσει κατω ουτε ενα λεπτο απο το πρωι.ευτυχως η μικρη κοιμηθηκε λιγο τωρα και ηρεμησα!


μαμαξ,ουτε στον εχθρο που λενε δεν θα ευχομουν αυτο που σας ετυχε.ευτυχως ολα πηγαν καλα και ειναι υγιεστατος ο μικρουλης σου αλλα μπορω να καταλαβω τι περασες!κι εγω τα ιδια θα ημουν,πραγματικα μπορει και να ειχα αρχισει το τσιγαρο -που δεν καπνιζω!- την ιδια στιγμη ή να ειχα ανοιξει την καβα να πιω ο,τι εχει μεσα!

Νατασα,με το καλο η επεμβασουλα σμρ και ολα να πανε καλα.Περαστικουλια στο Θανουλη και ελπιζω να μην πονεσει και να το ξεπερασει γρηγορα!

mamax

mamax
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
οντος χαμομιλακι και τωρα σκευτομαι πως πρεπει να αντιδρασω απεναντι στο κεντρο ή στην μικροβιολογο προκειμενου να μην περασει καμια μαμα αυτο που περασα!!!
και κανενας ενηλικος φυσικα!!!

tzitziki2


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας κορίτσια!!Carrie εύχομαι όλα να πήγαν καλά!!!Καλή ανάρρωση Very Happy

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γυρίσαμε στις 4+ σπίτι και σας γράφω βιαστικά γιατί θα έρθουν η κουνιάδα μου να μας δούνε.

Το βράδυ μας πήγε καλύτερα από ότι υπολόγιζα,ξύπνησε στις 1.15 μόνος του και τον θήλασα & μετά στις 4.30 και επειδή δεν μπορούσα να τον ταίσω έστειλα τον Θμ όπου μόλις τον είδε άρχισε να κλαίει & έτσι πήγα εγώ & άρχισα το γνωστό αγκαλιά-τραγούδι-βόλτα.Τελικά δεν κοιμήθηκε και έτσι ξυπνήσαμε οικογενειακώς από τις 4.30 ,ο Θν την έπεσε λίγο στο αμάξι μέχρι να φτάσουμε αλλά εμείς..τίποτα..Φτάσαμε στις 7+ στο παίδων και περιμένα μέχρι τις 7.30 γιατί δεν είχε έρθει και κανείς. Στις 8 περίπου ήρθε ο γιατρός,του βάλανε κάτι σταγόνες στα μάτια και μετά μας στείλανε να πάμε επάνω στα δωμάτια να δούμε που θα ξαπλώσουμε. Περιττό να σας πω ότι όλα τα παιδάκια στον θάλαμο ήτανε με γαιδουρόβηχα Τελικά στις 9 μας πήρανε μέσα,ο Θν ητανε ΚΟΜΜΑΤΙΑ από την νύστα & ήδη ήμασταν με το σλίνγκ & κόβαμε βόλτες με πιπίλα & πανούλα. Όταν τον πήρε ο αναισθησιολόγος από την αγκαλιά μου έξω από το χειρουργείο άρχισε φυσικά να ουρλιάζει & εγώ μόλις βγήκα με έπιασαν φυσικά τα κλάματα. Δεν ξέρω πως πέρασαν εκείνα τα 25' καθότι ήμουνα & μόνη μου (ο Θμ είχε πάει τα πάρει πράγματα από το αμάξι).Όταν τον έβγαλαν έκλαιγε σπαρακτικά με ένα λαιμό εντελώς βραχνιασμένο από τον σωλήνα της νάρκωσης και δεν σταματούσε να κλαίει με τίποτα. Περιμένα κανένα 30' την αναισθ να βγει να μας δώσει οδηγίες για φαγητό κλπ & μετά τον ξαναάρπαξε ο νοσοκ από τα χέρια μου να τον πάει στον θάλαμο & ο Θν σε όλο το δρόμο ούρλιαζε. Δεν ησύχαζε με τίποτα (εβλεπα το 1ο κοριτσάκι που είχα πέσει ξανά για ύπνο!!) και λέω ας τον βάλω στο σλίνγκ!Αυτό ήτανε..από τις 10 που τον εβαλα τον έβγαλα στις 4 που φύγαμε..Την πλάτη μου δεν την αισθάνομαι πια πραγματικά. Κοιμήθηκε αρκετή ώρα έτσι κανένα 2ωρο,ξύπνησε,θήλασε,ξανακοιμήθηκε,ξαναξύπνησε κοκ.Είχα την διπλανή (με το κοριτσάκι) που μου έκανε συζήτηση για τον αποθηλασμό & ότι είναι ευκαιρία τώρα και άλλες τέτοιες @@ και μετά όταν έβλεπε ότι περνούσε η ώρα μου πέταξε ότι ευτυχως εγώ έχω βυζί και μπορώ να τον ταίσω ενώ εκείνη δεν είχε υπολογίσει και δεν έφερε τίποτα για την μικρή (μόνο ένα μπουκάλι γάλα). Τελικά μας είδε ο γιατρός κάποια στιγμή και μας είπε ότι άνοιξε ο πόρος γιατί λέει καμία φορά δεν μπορούν να τον ανοίξουν και αν συναχωθεί και αρχίσει να δακρίζει να τον πάρουμε να μας πει τι να κάνουμε. Φεύγοντας μία νοσοκομα (μάλλον) μας έδωσε ένα κολλύριο για 4φορές τη μέρα Εκνευρίστηκα ΠΑΡΑ πολύ όταν φέυγαμε που του τράβηξε το βόδι η νοσοκ τον ορό από το χέρι & του έβαλε ένα βαμβάκι άρον άρον & μέχρι να φτάσουμε στο αμάξι το χέρι του είχε γεμίσει παντού αίματα & το βαμβάκι είχε μουλιάσει κυριολέκτικά & τα πήρα τόσο πολύ!!!!!Λερώθηκε όλη η κουβερτούλα του με αίματα και η μπλούζα μου & όταν πήγα ξανά να τους τα πω μου την είπαν κιόλας που δεν κάθισα 15' να περιμένω μην τρέξει Τέλος πάντων..τέλος καλό όλα καλά...επίσης μας είπε ότι θα τρέχει 3-4 μέρες ακόμη δάκρυα γιατί ήδη εμάς τρέχει σήμερα..Κατά τα άλλα δεν μας έδωσε άλλες οδηγίες...

Γενικώς με κοιτούσαν όλοι που περιφερόμουνα με το σλίνγκ σαν τα καγκουρώ και θήλαζα Shocked Shocked Shocked Λες και πρώτη φορά έβλεπαν γυναίκα!Καλά το τι ιστοριες βέβαια ανθρώπων βλέπεις στα νοσοκομεία είναι αλλουνού παπά Ευαγγέλιο...σε άλλο θέμα αυτό..

Εσείς πως είστε?

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα!
τωρα κλασικα ηρθαν ειδοποιησεις!
οσα συγκρατησα!
αθηνα τελειο το ημερολογιο!και εγω το σκεφτηκα αλλα επειδη δεν πιανουν τα χερια μου,μου ζητησανε 20 ευρω στο φωτογραφειο και μου φανηκαν πολλα
μαμαξ ουτε να το φανταστω δε θελω τι περασες.ευτυχως τελειωσε!
νατασα μου περαστικα σας κοπελα μου!

http://stefxon@gmail.com

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα! Νατασα μου αντε τελειωσε και αυτο. περαστικουλια τωρα γρηγορα γρηγορα!

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευχαριστούμε πολύ..Το εύχομαι να πέρασε γιατί παλι τσιμπλίτσες είχαμε το πρωί... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

tzitziki2


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Νατάσα περαστικά!!!!Αντε τελείωσε και αυτό!!

mamax

mamax
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσια!!!
Νατασσα μπηκα στο νετ κλεφτα γιατι εχω δουλειες να δω οτι πηγαν ολα καλα!!!
μπραβο κοπελα μου ολα ανικουν σστο παρελθον ολα θα πανε τελια τωρα αντε ταχια αναρρωση.

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamax έγραψε:καλημερα κοριτσια!!!
Νατασσα μπηκα στο νετ κλεφτα γιατι εχω δουλειες να δω οτι πηγαν ολα καλα!!!
μπραβο κοπελα μου ολα ανικουν σστο παρελθον ολα θα πανε τελια τωρα αντε ταχια αναρρωση.

Ευχαριστούμε αγάπη μου!!!!!

mamax

mamax
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
apo το παρτι των γεννεθλιων μας για να ελαφρινουμε λιγο την ατμοσφερα μας.



Έχει επεξεργασθεί από τον/την mamax στις Πεμ Δεκ 13, 2012 7:18 am, 2 φορές συνολικά

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΚΑΤΙ ΜΑΜΑΞ!!

mamax

mamax
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]λολ τωρα μετα την 5 προσπαυθια?

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
XA ΤΩΡΑ ΣΑΣ ΕΙΔΑ!ΚΟΥΚΛΟΣ Ο ΓΙΟΣ ΚΟΥΚΛΑ KAI H MAMA.ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΣΕ.ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Τ ΟΝΟΜΑ ΣΟΥ ΜΑΜΑΞ?

mamax

mamax
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
χριστινα γιαυτο μαμαχ λολ αντε να βαλετε και εσεισ φωτο!!!
Νατασσα τι λεει ο μπεμπης πψς ειναι?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 23]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17 ... 23  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις