Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
84 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 84 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 22 από 23]

totula

totula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Happymama καλως ηρθες και να χαιρεσαι το παιδακι σου. Ναι κανονικα τρωει οτι τρωμε εδω και πολυ καιρο

mamax

mamax
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλος ηρθες ηαππυ μαμα emena ακομα τα δικα του τρωει...αλεσμενα εκτος αποι μπανανα,ψωμι,πατατακαι καπια αλλα...λεξεις μαμα,αντε,ντα ντα
τοτουλινι που χαθικες βρε?

totula

totula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
δεν μου ερχοντε ειδοποιησεις δεν ξερω τι παθαινει. εμενα απο λεξεις μαμα, μαμ, εκει, ατα και μπαμπα λεει ολη μερα. οποτε εχει ορεξη λεει παππου, γιαγια, νονα

HappyMama


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Totula, είμαστε και στην ίδια ηλικία!! Κι εγώ της δίνω ότι έχουμε εμείς αλλά τα σκληρά (κρέας ψητό, ντοματούλα κλπ) προσπαθει αλλά δεν τα καταφέρνει, εχει 8 μπροστινά δοντάκια, έχετε παραπάνω;;

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
απαντησα και χθες αλλα χαθηκε το μηνυμα μου. τι κανετε? εμεις τρωμε τα παντα και κανονικα

totula

totula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ο δικος μου εχει 7 δοντια και ξεκινησα μη αλεσμενα απο 8 μηνων που δεν ειχε βγαλει κανενα. ηταν αναλογα τα κεφια του μια ηθελε και μια οχι. μετα στις διακοπες ειχε 2 και εκει ξεκινησε να τρωει κανονικα πλεον

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπερα κ απο μενα!!!
εχω να μπω τοσο καιρο που μιση ωρα εψαχνα την ομαδα μας!!
Χαθηκα ειχαμε την μετακομιση στο χωριο μετα μεεεεχρι να μας συνδεσουν ιντερνετ κ ολο ελγα θα μπω θα μπω κ ολο κατι τυχαινε!!!
χρονια πολλα σε ολα τα μωρακια μας (εστω κ αργα).ελπιζω ολες κ ολοι να ειστε καλα...
εμεις ημαστε λιγο αδιαθετοι ο Χριστοφορος κολλησε απο την πεθερα μου γαστρεντεριτιδα ευτυχως μια μερα μονο εκανε εμετο κ τωρα ειναι καλα φτου φτου μονο γκρινιαζει,,,τωρα την περναει ο συζυγος εγω την γλυτωσα με 1 φορα εμετο με εσωσαν η βιταμινες C που παιρνω...
κατα τ''αλλα η ζωη στο χωριο ειναι δυσκολη ,,δεν το περιμενα ετσι!!περα του οτι δεν εχει τιποτα παντου πρεπει να πας με αυτοκινητο (δεν οδηγαω)κ δυσκολα με πεθερα κ γιαγια...στην αρχη στεναχωριομουνα θυμωνα τωρα της γραφω κ κανω παλι το δικο μου αλλα ανθρωπος ειμαι κ τα νευρα μου δεν ειναι καλα!!!
το καλο ειναι οτι ο αντρας μου αυριο βγαινει για δουλεια (εκει που δουλευε πριν με συμβαση για 8μηνες) αλλα τουλαχιστον να εχουμε κ κανενα φραγκο να μπορουμε λιγο να ξεφυγουμε κανα 2μερο!!! Very Happy

HappyMama


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
totula έγραψε:ο δικος μου εχει 7 δοντια και ξεκινησα μη αλεσμενα απο 8 μηνων που δεν ειχε βγαλει κανενα. ηταν αναλογα τα κεφια του μια ηθελε και μια οχι. μετα στις διακοπες ειχε 2 και εκει ξεκινησε να τρωει κανονικα πλεον

Κι εμείς τα ξεκινήσαμε νωρίς - από τους 7 χωρίς δοντάκια και στους 11 έτρωγε τα πάντα χωρίς αλεσμα εκτός του κρέατος και διάφορα άλλα σκληρά όπως λέω και παραπάνω. Και δεν μπορεί ακόμη όσο κι αν δοκιμάζω να μασήσει και να καταπιέι κρέας. Ολο κιμά τα κάνω ή τα κόβω μικρά μικρά σαν κιμά.

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μυρτω-μαγκιες!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ;;;ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΧΑΘΗΚΑ ΑΛΛΑ ΣΑΣ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ!ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩΩΩΩΩ.....
ΝΑ ΜΙΛΗΣΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΡΗΓΟΡΑΚΟ -- ΤΡΩΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΤΠΤ ΑΛΛΕΣΜΕΝΟ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΠΕΤΡΕΣ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΘΑ ΤΙΣ ΚΑΤΑΠΙΕΙ!!!!ΕΧΕΙ ΣΧΕΔΟΝ ΟΛΑ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΤΟΥ! ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΑΣ ΑΠΟΡΗΣΕ!
ΛΕΕΙ ΛΕΞΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΑΚΑΤΑΛΑΒΗΣΤΙΚΑ! ΕΙΝΑΙ Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΕ ΤΑ ΑΔΕΡΦΙΑ ΤΟΥ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΠΕΡΝΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ. ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ;;;;
ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΩ ΠΑΡΑΠΟΝΟ. ΜΕ ΤΙΣ ΙΩΣΕΙΣ ΜΑΣ ΒΕΒΑΙΑ...
ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΓΛΥΚΑ ΕΛΠΙΖΩ ΟΛΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΑ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΑ!!!!

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mamax ΤΩΡΑ ΔΙΑΒΑΣΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΦΑΝΗ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΕ (ΜΙΑ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΕΙΝΑΙ) ΤΕΤΟΙΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΠΟ ΜΩΡΟ ΚΑΙ Ο ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΕΥΤΗΧΩΣ ΞΕΡΩ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΝΗΣΥΧΗΣΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΣΟΒΑΡΟ ΟΝΤΩΣ

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΠΑ! θυμηθηκατε να γραψετε εδω??? χαχαχα. τι κανετε? εμεις χαλια. τα αγορια μου τα μικρα ειναι με 40 πυρετο. ο μεγαλος δε απο την
Παρασκευη. παιρνει αντιβιωση αλλα ακομα τιποτα.... εμενα με τριγυριζει προσπαθω με νυχια και με δοντια να μη κολλησω.

elbar


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
πω πω...εχουμε χαθει.....Περαστικουλια σας!

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
xαμομηλακι κουκλιτσα η Μυρτω μας Very Happy

Κικη μου κ εμας μια απ''τα ιδια ολη μερα τρωει τρωει τρωει (μ''αρεσει που στεναχωριομουνα καποια στιγμη επειδη ηταν αδιαθετος κ δεν ειχε ορεξη,,τωρα τα τρωει μαζεμενα)...Αληθεια ποσα δοντια εχετε????εμενα εχει 16 αλλα ο γιατρος ειπε οτι θα βγαλει αλλα 4 τα οποια μπορει να βγουν η κ τωρα η κ σε 2 χρονια Shocked ...

τα φιλια μου...

αληθεια η νατασα κ η χριστινα που ειναι?????

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
KI EMENA TATIANA MOY TOΣΑ EXEΙ!!!
ΚΑΙ ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΚΑΙ Ο 2ος ΤΡΩΩΕΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ! ΟΤΑΝ ΜΕΓΑΛΩΣΟΥΝ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΟΥ ΘΑ ΘΕΛΕΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ! ΟΧΙ ΟΤΙ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ....

Ο ΔΙΚΟΣ ΣΟΥ ΟΜΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΠΑΙΔΙ ΠΙΟ ΑΝΤΡΑΚΙ!!! Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΜΩΡΟΦΕΡΝΕΙ.

ΤΙΣ ΚΑΛΗΜΕΡΕΣ ΜΟΥ!!!!!!

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κικη μου πειραζω τον αντρα μου κ λεω 2 δουλειες πρεπει να βρεις για να μπορουμε να τον ταισουμε χαχαχαχ...

Μωρε γερα να ειναι ΠΑΝΩ απ''ολα κ ολα τ'αλλα........

ξυπνησαμε απο το μεσημεριανο μας υπνακο κ τωρα ετοιμαζομαστε να παμε βολτα στις κουνιες!!!

τα φιλια μας,...

elbar


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλη βολτα στις κουνιες λοιπον..εμεις τωρα πεσαμε για μεσημεριανο υπνο κ θα παμε μετα, αν κ φυσαει λιγακι

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
elbar έγραψε:καλη βολτα στις κουνιες λοιπον..εμεις τωρα πεσαμε για μεσημεριανο υπνο κ θα παμε μετα, αν κ φυσαει λιγακι


ευχαριστω πολυ Very Happy
περασαμε τελεια βγαλαμε κ φωτογραφιες αυριο θα προσπαθησω να ανεβασω Wink
καλο βραδυ να εχουμε!

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σας και απο μας!Τελικα κολλησα και γω!!! Twisted Evil ολο το βραδυ μια ετρεμε και μια ζεσταινομουν. τωρα το απογευμα εκανα πυρετο 37 και κατι. ξερετε πως ειναι ε? δεκατα που σε τσακιζουν! κοιμηθηκα 2 ωρες και ανελαβε ο αντρας μου. μολις ξυπναω του λεω πειναω! λεει τι θες? λεω μακαρονια. λεει μολις το εσβησα. πανε να φας Very Happy

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΜΗΠΩΣ ΟΙ ΣΑΛΛΟΝΗΚΙΕΣ ΕΧΟΥΝ ΑΚΟΥΣΤΑ ΤΟΝ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗ;;; ΓΙΑΤΡΟΣ ΠΑΙΔΟΩΡΙΛΑ. ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ;;;
ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!!ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΚΑΙ ΤΙΣ ΙΩΣΕΙΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΥΤΗΧΩΣ ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ!!!

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μπααα κικιτσο δεν τον ξερω εγω

maria_naf79


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
HappyMama έγραψε:Totula, είμαστε και στην ίδια ηλικία!! Κι εγώ της δίνω ότι έχουμε εμείς αλλά τα σκληρά (κρέας ψητό, ντοματούλα κλπ) προσπαθει αλλά δεν τα καταφέρνει, εχει 8 μπροστινά δοντάκια, έχετε παραπάνω;;

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!ΕΓΩ ΕΧΩ ΜΕΓΑΛΟ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΧΤΕΣ ΠΗΓΑ ΣΤΟΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΡΩΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΙΠΟΤΑ ΜΟΝΟ ΑΛΕΣΜΕΝΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΤΟ ΚΟΨΩ ΑΣΤΟΝ ΝΗΣΤΙΚΟ ΟΤΑΝ ΠΕΙΝΑΣΕΙ ΘΑ ΦΑΕΙ.ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΩ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΕΙ ΚΑΝΕΙ ΕΜΕΤΟ ΑΝ ΦΑΕΙ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΜΑΣΗΣΕΙ ΠΝΙΓΕΤΑΙ ΚΑΙ ΤΑ ΒΓΑΖΕΙ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ.ΑΠΟ ΔΟΝΤΙΑ ΕΧΟΥΜΕ 4 ΠΑΝΩ 4 ΚΑΤΩΝ ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΤΩΡΑ ΚΑΝΑ ΜΗΝΑ ΠΟΥ ΣΚΑΝΕ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΟΙ ΚΥΝΟΔΟΝΤΕΣ ΚΑΙ 2 ΤΡΑΠΕΖΙΤΕΣ ΠΑΝΩ ΚΑΙ 2 ΚΑΤΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΦΥΤΡΩΣΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΠΑΙΖΕΙ ΡΟΛΟ ΠΑΝΤΩΣ ΔΕΝ ΤΡΩΕΙ.ΑΦΟΥ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΚΟΙΝΩΝΗΣΕΙ ΤΟΥ ΔΙΝΩ ΑΝΤΙΔΩΡΟ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΤΡΑΒΑ ΚΑΝΑ ΚΟΜΜΑΤΙ ΘΑ ΤΑ ΒΓΑΛΕΙ.ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΤΟ ΑΛΕΣΜΕΝΟ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΤΑ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ Η ΜΙΚΡΗ ΚΑΙ Ο ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΚΟΜΑ ΘΑ ΤΡΩΕΙ ΑΛΕΣΜΕΝΟ....

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!! ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;ΕΜΕΙΣ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΕΥΤΗΧΩΣ. ΝΑ ΜΗΝ ΜΑΣ ΦΤΥΣΩ....
ΜΕ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙ ΛΙΓΟ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΛΙΓΟ. ΑΝ ΚΑΙ ΛΟΓΩ ΠΑΣΧΑ ΚΑΤΙ ΕΚΑΝΑ!
ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΓΛΥΚΑ!!!!

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
τζα!σας ελειψα?με τα ωραρια στη δουλεια μονο fb μπαινω που το εχω δωρεαν στο κινητο.
ελπιζω να ειστε ολες καλα.
το κουφοντινακι ειναι μια χαρα.περπαταει λεει σχεδον τα παντα και κοντευει να φαει και εμας!
σας φιλω

http://stefxon@gmail.com

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σας κ απο εμας!!!!μου ειναι πιο ευκολο να μπαινω στο φεις γιαυτο χαθηκα....
πολλα φιλια σε ολες!!!  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 No 4!!! - Σελίδα 22 417472  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 No 4!!! - Σελίδα 22 417472  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 No 4!!! - Σελίδα 22 417472

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 22 από 23]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις