Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
491 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 491 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 29 από 40]

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!

KALHMERA!!!!!!!!!!!!
Elenh kala na perasete!!!!!!!!!!!kalo S/K!! na pas k sta vaftisia!!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elbono έγραψε:
Ευάκι έγραψε:ελενακι επειδη εκει δε θα σε δει κανεις,ο χωρος αναμονης δεν εχει οπτικη επαφη με το φαρμακειο παρε φορα και μπες μεσα!
δε πηγαινω σε συμβεβλημενο γιατρο αν και η παιδιατρος του 424 η γυναικα ειναι πολυ καλη!αλλα ειχα ηδη χτισει σχεση με την δικια μου και οταν καποιος σου φερεται ενταξει δεν ειναι σωστο να τον πουλησεις!ετσι κι αλλιως εγω ειχα φτασει σε σημειο να πηγαινω μια φορα το χρονο για να κοιταμε την αναπτυξη τους-δεν αρρωσταινουν καθολου τα παιδια μου!τωρα με την μικρη παω καθε μηνα αλλα πληρωνω επισκεψη μονο το μηνα που κανω εμβολιο-δλδ καθε 2 μηνες!

ευακι απο επιλογη τα κανεις καθε διμηνο τα εμβολια?κ γω τα καθυστερω λιγο,μακαρι να μην της τα εκανα,αλλα πολυ φοβαμαι...

ελενη μου το πρωτο εμβολιο ηταν 2 μηνων και το επαναληπτικο αυτου θα το κανει 4 μηνων(τωρα δλδ) επειδη η γιατρος ξερει οτι τα παιδια μου δεν αρρωσταινουν και υποθετοντας οτι το ιδιο "αναισθητη" θα ειναι και η μπεμπα ειπαμε το εμβολιο του μηνιγγιτιδοκοκκου-πνευμονιοκοκκου να μην το κανουμε απο τοσο νωρις απο 3 μηνων δλδ.οποτε μεχρι στιγμης παμε καθε 2 μηνες!απο βδομαδα που θα παω να μας δει και να κανουμε το εμβολιακι μας θα δω πως θα συνεχισουμε! Wink
καλημερα σε ολες!!!!!!!!!

kastoria

kastoria
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα κοριτσια!!!

δε θα πιστεψετε ποσο γκαντεμω ειμαι...
θα εχει διακοπη ρευματος ολος ο δημος απο τις 8-1 το μεσημερι Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 29 679259 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 29 679259 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 29 679259 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 29 679259 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 29 679259

και στο γαμο σηκωθηκαμε το πρωι δεν ειχαμε νερο κ μετα μας κοπηκε κ το ρευμα...

ποιος με εχει ματιαξει πειτε μου!!!
και καλα εγω σηκωνομαι απο τα ξημερωματα να φτιαξω μαλλι, το μωρο το καημενο που δε θα εχει καλοριφερ η εκκλησια ουτε ζεστο νερο τι το κανεις???? αν ειναι δυνατον!!!!

μπουμπουνιερες κοριτσια πηρα πουγκακια για τους μεγαλους κ για τα πιτσιρικια χωνακια με ζαχαρωτα γλυφιτζουρια κ σοκολατες με το ονομα του μικρου!!!

το μονο καλο ειναι οτι θα εχει καλο καιρο!!!

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kalhmeraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
aman bre maxh aman bre kopela mou logika h ekklhsia den tha exei genhtria?ti gkantemia bre koritsi na perasete kala kai kalofotistos

elbono


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
μπεμπα τι κουκλα ειναι αυτη!!φτου φτυο θα φαω μαγουακια!

μαχη μου καμια πεθερα μην σε γκαντεμιασε?καλη ευκολια!!!

καλημερα στ υπολοιπα κοριτσακια!!!!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μαχη μην αγχωνεσαι!μπορει να φτιαξει πιο συντομα η βλαβη!αλλα και να μη φτιαξει η εκκλησια θα εχει ζεστη απο την θεια λειτουργια!με το καλο ευχομαι!και μακρυα απο την πεθερα!!!χαχαχαχα

kastoria

kastoria
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
xaxaxaxaxa
λετε βρε κοριτσια??? μπα δε τη συμφερει ο εγγονος της θα κρυωσει κ του χει κ αδυναμια!!!
δε νομιζω να εχει γεννητρια η εκκλησια, τι να την κανει? αντε να δουμε τι θα μας ξημερωσει, στις 7 συνεννοηθηκα με την αδερφη να μου φτιαξει το μαλλι απλο θα το κανω τελικα για να προλαβω.

Βλεπει καμια σας Νικολουλη??? με πηρε ο υπνος κατα τις 12:30 κ δεν ειδα τι εγινε με τον αγνοουμενο

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εισαι καλα παιδι μου?εγω κοιμαμαι απο τις 10!το αργοτερο!με τις κοτες ενα πραμα!!!ο καημενος ο βαγγελης παραπονο το'χει,βαζουμε μια ταινια να δουμε και βλεπω το πολυ 5 λεπτα καθε φορα!κανουμε ενα μηνα να δουμε νια ταινια!

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
AX DEN TO HKSERA OTI HTAN EXTHES FTOU

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα! Με τη γκρίνια του μπέμπη χτες κοιμήθηκα στη 1 και ο κύριος σύζυγος ήρθε 6μιση το πρωί βαρώντας όλα τα κλαπατσίμπαλά του και φυσικά με ξύπνησε...από εκείνη την ώρα βρυκολακιάζω...μελέτησα για την Κυριακή, έβγαλα γάλα, τάισα 2 φορές το μπέμπη (που σημειωτέον σηκώθηκε στις 9 και θα μπορούσα κι εγώ να κοιμάμαι μέχρι τότε)...γκρρρ έχω νεύρα, απίστευτα νεύρα όταν μπορώ να κοιμηθώ και δε με αφήνουν....

Μάχη μου με το καλό να βαφτίσετε το νινάκι σας, να είναι γερό και καλοφώτιστο....ελπίζω να μην κρυώσει το μωρό....στα βαφτίσια της Μαρκέλλας που γίναν μέσα στο Γενάρη (έξω χιόνιζε) το μωρό ξεπάγιασε από τι λέτε? Από το λάδι που το είχαμε σε ένα γύψινο μπουκαλάκι και κανείς μας δεν είχε σκεφτεί να το ζεστάνει, παρά μόνο το είχαμε στο πορτ μπαγκάζ...του καημένου του μωρού του κόπηκε η ανάσα μόλις το λάδωσε ο νουνός κι εγώ από τότε δε μπορω να δω ούτε το βίντεο της βάφτισης....

Δεν βλέπω μπροστά μου από τη νύστα...ουφ.... Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 29 311356 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 29 679259 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 29 679259 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 29 679259 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 29 679259 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 29 679259 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 29 679259 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 29 679259

kastoria

kastoria
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Σ'ευχαριστω Χρυσα μου με το καλο να παρετε σειρα!!!

Ευακι συνηθως κι εγω ροχαλιζω αλλα εκανα υπερανθρωπες προσπαθειες χθες

Ποπη απ'οτι καταλαβα εισαι φαν κι εσυ οποτε απο την αλλη Παρασκευη συντονισου στον alpha

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω παλι στις 3 σηκωνομαι για μαμ!βλεπω και το νεξτ τοπ μοντελ και μετα κοιμαμαι!τωρα αρχισε και νεα σειρα-γιατι κοψανε αυτο με τις φυλες του κοσμου,μου αρεσε πολυ!η νεα σειρα ειναι με μια προξενητρα που πηγαινουν εκατομμυριουχοι στο Λ.Α. και τους βρισκει ταιρι!α ρε γμτ να μην εχει κι εδω τετοια εκπομπη!να μας βρουν εναν εκατομμυριουχο να λυθουν τα προβληματα μας!
ουτε κλαπατσιμπαλα στις 6μιση τα χαραματα,ουτε κρυες εκκλησιες,ουτε κουραση,ουτε μαγειρεματα ουτε τιποτα!
αντε ας κατεβω απο το ροζ συννεφακι και ας παω να κανω το γιουβετσακι! Very Happy
ζετα το βρηκες????

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΧΕΙ ΤΟΣΟ ΩΡΑΙΟ ΚΑΙΡΟ ΠΟΥ Ο ΑΝΤΡΑΣ Μ ΔΕΝ ΘΕΛΈΙ Ν ΒΓΕΙ ΓΜΤ ΘΕΛΩ ΑΤΑ ΓΜΤ

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μπεμπα2012 έγραψε:ΕΧΕΙ ΤΟΣΟ ΩΡΑΙΟ ΚΑΙΡΟ ΠΟΥ Ο ΑΝΤΡΑΣ Μ ΔΕΝ ΘΕΛΈΙ Ν ΒΓΕΙ ΓΜΤ ΘΕΛΩ ΑΤΑ ΓΜΤ

ποπη παρε τον αντρα μου και πατε βολτα,μ'εχει πρηξει απο το πρωι! Twisted Evil αστε και τα παιδια θα τα κρατησω εγω ολα!

kastoria

kastoria
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κι εγω την εβλεπα την εκπομπη με τους εκατομμυριουχους, πολυ μου αρεσε!!!αλλα τωρα δε σηκωνομαι τα βραδια,ευτυχως, οποτε δε βλεπω τπτ,μονο CSI κι αυτο μονο την αρχη γιατι με παιρνει ο υπνος.
Πρι 2 κυριακες ηθελα να δω το Σουλα Ελα Ξανα με τη Μακρυπουλια, κοριτσια με πηρε ο υπνος πριν καν τελειωσουν οι ειδησεις Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 29 585182 με τις μερες μου ειμαι, βασικα αναλογα με το ποσο θα με κουρασει ο μπεμπης!!

lia30


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κορίτσια μου!
Δεν σας έχω διαβάσει καθόλου. Εχω πολλές δουλίτσες σήμερα, ήδη έχω σιδερώσει 3 πλυντήρια, έχω απλώσει 1 και τώρα τελειώνει το δεύτερο. Πάω να καθαρίσω μπάνιο Twisted Evil Twisted Evil
Μόλις τελειώσω θα μπω να σας διαβάσω
Φιλάκια!!!!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βλεπω το σαββατοκυριακο για ολες τις νοικοκυρες ειναι για χαλαρωση και ξεκουραση....
εγω παω να κουρεψω τον αντρα μου,να μπανιαρω τα παιδια,να πλυνω το μπανιο και μετα να βαλω ολες τις πετσετες για πλυσιμο!χθες πηρα υφασμα να κανω μια παντα για το κρεβατακι στη μανα μου γιατι ολο κουτουλανε τα μωρα τα κεφαλια τους στα καγκελα και το επλυνα να μαζεψει οσο ειναι να μαζεψει,να την ραψω κι αυτη να τελειωνω!
αααααα για κρικους μου ειπαν οτι στελνουν ελλαδα!λεω να παρω μερικους να βρισκονται!

konstantinasmg


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κορίτσια
Σήμερα στρώνω χαλιά και απο το πρωι δεν εχω σταματήσει καθόλου. Τι να σας λέω!!! Αν και ο καιρός είναι τόσο καλός που σε κανει να βγεις για καφεδάκι και βόλτα αλλα...Καλέ δεν σας προλαβαίνω!!! Σήμερα ευελπιστώ να καθίσω να διαβασω νέα σας κάααααααααποια στιγμή. Ετσι λέω για να δούμε θα πάρω σειρά και εγω γιατι εχει κανει κατάληψη στον υπολογιστή πατέρας και γιος.
Φιλάκια!!!

spyros3

spyros3
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εκατσα κ εγω!!!!!!!!επιτελους!!!απο τις 7 στο ποδι κ τωρα εκατσα κ εχω ακομα λιγα...πηγα κ σε 3 σουπερ για τις προσφορες!!!

ενα εχω να σας πω!!!!!!!!ΤΟ ΣΛΙΝΓΚ Μ ΣΤΕΓΝΩΝΕΙ!!!!!!!!!! Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 29 654316 ...αχ επιτελους το πηρα!!!!!!!!!ΕΤΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟ!!!!κ παλι σευχαριστω παρα πολυ!!!θα σ στειλω πμ να σ πω τι εγινε να ξερεις κ εσυ...
θα σας διαβασω μετα...ελπιζω ολες να στε καλα!!!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαιρομαι πολυ που σου αρεσε!το δοκιμασες με το μωρο?
υγ τις κλωστουλεεεεεεεεες Rolling Eyes

spyros3

spyros3
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
το επλυνα κ μολις στεγνωσει θα το πατησω λιγακι κ μετα θα το φορεσω!!!!να δω κ τις κλωστουλες π λες κ θα μαστε τσετ μετα!!!κ παλι σευχαριστω...

αυτο με την παντα το χα σκεφτει κ εγω να κανω μια της μπεμπας μιας κ τ σπυρου ειναι αγοριστικη...θα παω να βρω υφασμα με την κιτι κ θα πω της αδελφησ μ να πιασει μηχανη..αλλα αν δω πτι δεν προλαβαινει θα πιασω εγω κλωστη κ βελονα..

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
spyros3 έγραψε:το επλυνα κ μολις στεγνωσει θα το πατησω λιγακι κ μετα θα το φορεσω!!!!να δω κ τις κλωστουλες π λες κ θα μαστε τσετ μετα!!!κ παλι σευχαριστω...

αυτο με την παντα το χα σκεφτει κ εγω να κανω μια της μπεμπας μιας κ τ σπυρου ειναι αγοριστικη...θα παω να βρω υφασμα με την κιτι κ θα πω της αδελφησ μ να πιασει μηχανη..αλλα αν δω πτι δεν προλαβαινει θα πιασω εγω κλωστη κ βελονα..

θα σε κανω εγω μανα μου μοδιστρουλα!!!θα ραψουμε παντα και στην πεθερα!!!χαχαχαχααααα Razz
δε χρειαζεται να ψαξεις πολυ για υφασμα!σε ενα μαγαζι με παιδικα σεντονακια θα βρεις ειμαι σιγουρη! Wink

lia30


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ουφφφφφ!!
Μόλις φάγαμε. Ψαράκι με ραδίκια! Διακριτικά έχω αφήσει τα πιάτα στον νεροχύτη, ελπίζω ότι θα τα πλύνει από μόνος του ο καλός μου. Κουράστηκα πολύ σήμερα.. Και η μικρή, έχει κακομάθει, εμείς δηλαδή την έχουμε κακομάθει και όλο αγκαλιές και κουβεντούλες θέλει! Όταν τρώγαμε, την αφήσαμε στην κούνια της με το παιχνιδάκι που παίζει μουσική και γυρνάει γύρω γύρω, που της αρέσει πολύ, στην αρχή την ακούγαμε γελούσε, και μετά συγχίστηκε που δεν ήμασταν εκεί, και χτυπιόταν!! Την αφήσαμε όμως, γιατί γενικά "σπάμε" και την παίρνουμε αμέσως αγκαλιά, και μετά από κανένα τέταρτο, αφού είδε και απόειδε κοιμήθηκε! Μάλλον θα πρέπει να την αφήνουμε πιο πολύ μόνη της ( το σπίτι είναι τόσο μικρούλι που όπου και να μαστε ακούμε τα πάντα και με ένα βήμα είμαστε δίπλα της)! Δεν θα την πέσω για ύπνο, θα περιμένω να ξυπνήσει, να την ταίσω και μετά θα την αφήσω στο μπαμπά της και νάνι για καμιά ωρίτσα. Το βράδυ με πειρμένουν για σιδέρωμα τα άλλα 2 πλυντήρια που έβαλα.
Ματίνα και Εύα, με 4 και 3 παιδιά αντίστοιχα, το σίδερο είναι προέκταση του χεριού σας;;;
Αντε Ζέτα, με γεια το σλιγκάκι σου, καλές βολτίτσες με το κοριτσάκι σου.
Ευάκι, αφού στέλνουν κρίκους και στην Ελλάδα, άρα έχουμε τύχη και εμείς να μας φτιάξεις κανένα σλιγκάκι!!
Καστοριά με το καλό να γίνει η βάφτιση και να χαίρεσαι το νεοφώτιστο αγοράκι σου.
σας φιλώ, μαλλον θα πλύνω εγώ τα πιάτα.. Δεν άκουσα κάποια προσφορά, σκούπισε όμως και καθάρισε και το ψυγείο, άρα λέω να μην το πιέσω το θέμα! Μην είμαστε και πλεονέκτες!

spyros3

spyros3
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευάκι έγραψε:
spyros3 έγραψε:το επλυνα κ μολις στεγνωσει θα το πατησω λιγακι κ μετα θα το φορεσω!!!!να δω κ τις κλωστουλες π λες κ θα μαστε τσετ μετα!!!κ παλι σευχαριστω...

αυτο με την παντα το χα σκεφτει κ εγω να κανω μια της μπεμπας μιας κ τ σπυρου ειναι αγοριστικη...θα παω να βρω υφασμα με την κιτι κ θα πω της αδελφησ μ να πιασει μηχανη..αλλα αν δω πτι δεν προλαβαινει θα πιασω εγω κλωστη κ βελονα..

θα σε κανω εγω μανα μου μοδιστρουλα!!!θα ραψουμε παντα και στην πεθερα!!!χαχαχαχααααα Razz
δε χρειαζεται να ψαξεις πολυ για υφασμα!σε ενα μαγαζι με παιδικα σεντονακια θα βρεις ειμαι σιγουρη! Wink


να με κανεις!!!ναι απο κει θα παω κ θα το ραψω στην παντα τ σπυρου αφου βγαλω πρωτα το υφασμα π εχει...θα ρωτησω βεβαια αν υπαρχει η παντα χωρις υφασμα κ να ραψω αυτο π θελω...πως θα την κανεις εσυ?
χα χα!!!να τησ φτιαξουμε κ αυτηνης!!!πρωτα ομως πρεπει να το κανει...

konstantinasmg


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ευάκι έγραψε:
spyros3 έγραψε:το επλυνα κ μολις στεγνωσει θα το πατησω λιγακι κ μετα θα το φορεσω!!!!να δω κ τις κλωστουλες π λες κ θα μαστε τσετ μετα!!!κ παλι σευχαριστω...

αυτο με την παντα το χα σκεφτει κ εγω να κανω μια της μπεμπας μιας κ τ σπυρου ειναι αγοριστικη...θα παω να βρω υφασμα με την κιτι κ θα πω της αδελφησ μ να πιασει μηχανη..αλλα αν δω πτι δεν προλαβαινει θα πιασω εγω κλωστη κ βελονα..

θα σε κανω εγω μανα μου μοδιστρουλα!!!θα ραψουμε παντα και στην πεθερα!!!χαχαχαχααααα Razz
δε χρειαζεται να ψαξεις πολυ για υφασμα!σε ενα μαγαζι με παιδικα σεντονακια θα βρεις ειμαι σιγουρη! Wink

Ευάκι δεν παίζεσαι!!!Τέλεια ιδέα!!!Θα φτιάξω και εγω την πάντα του Στάθη που εχει επάνω τον σνούπι με την κίτυ αν βρω. Κατι κοριτσιστικο πάντως. Αν και η μπέμπα έχει πολύ γελιο γιατι οταν ξυπνάει γυρνάει το κεφαλάκι της, κοιταει τον σνουπι και κανει αγκουουου, ααααααααα κτλ και γελάει.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 29 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις