Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
541 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 541 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 38 από 40]

eleni2526


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
δεν τον δικαιολογο απλα βλεπω απο τον δικο μου οταν παμε στους γονεις μας γινετε αλλος οχι οτι δεν βοηθαει αλλα περιμενει να κανει αλλος πρωτος την κινηση.κ φυσικα μαλωνουμε πιο συχνα!!!!!!!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
να'μαι κι εγω!γυρισαμε απο το γιατρο και τα νεα μας ειναι οτι σε 2 μηνες
πηρε 6 ποντους υψος και 3 περιμετρο κεφαλιου.απο βαρος πηρε στον μηνα
440 γραμμαρια εχουμε φτασει 5800!!!και σε ενα μηνα αν θελω μπορω να της αρχισω κρεμες!που δε
θα θελω αλλα γενικα ειναι μια ανακουφιση να ξερεις οτι εφτασες μεχρις
εδω...

eleni2526


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευάκι έγραψε:να'μαι κι εγω!γυρισαμε απο το γιατρο και τα νεα μας ειναι οτι σε 2 μηνες
πηρε 6 ποντους υψος και 3 περιμετρο κεφαλιου.απο βαρος πηρε στον μηνα
440 γραμμαρια εχουμε φτασει 5800!!!και σε ενα μηνα αν θελω μπορω να της αρχισω κρεμες!που δε
θα θελω αλλα γενικα ειναι μια ανακουφιση να ξερεις οτι εφτασες μεχρις
εδω...

μπραβο το κοριτσι!!!!!!

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χρυσα μου εσυ οχι κοπελα μου ψηλα το κεφαλι εισαι ΔΥΝΑΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ και αυτο μην αφησεισ σε κανεναν τασο η οποιονδηποτε να σε κανει να νιωσεις χαλεια κ ν σε ριχνει ψιχολογικα ,εγω πιστευω εκτος απο μενα και αλλα κοριτσια στην ομορφη παρεα μας περνουμε δυναμη απο σενα γιαυτο μην απογοητευεις τον εαυτο σου κ πανω απολα τα παιδια σ,μηπως ειναι καιρος ν πατε ν νοικιασετε μπασ κ σφηξουν τα λουρια του κυριου τασου αντε γιατι πολυ μας τα εχει κανει τσουρεκια

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:να'μαι κι εγω!γυρισαμε απο το γιατρο και τα νεα μας ειναι οτι σε 2 μηνες
πηρε 6 ποντους υψος και 3 περιμετρο κεφαλιου.απο βαρος πηρε στον μηνα
440 γραμμαρια εχουμε φτασει 5800!!!και σε ενα μηνα αν θελω μπορω να της αρχισω κρεμες!που δε
θα θελω αλλα γενικα ειναι μια ανακουφιση να ξερεις οτι εφτασες μεχρις
εδω...
μπραβω την ομορφουλα μας

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Συμφωνω με την Ποπη. αν τα δεις πολυ σκουρα πες του να νοικιασετε κι αν το κανετε κ δεν κατσει κ παλι, εχεις τους γονεις σου κ ξαναγυρνας.

Ευακι μπραβο η ζουζου σου!! εγω παλι ανυπομονω, τρωω φρουτα η μπισκοτα κ στο τσακ ειμαι να τη βαλω να γλειψει!!

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Δεν ξέρω ρε κορίτσια, σίγουρα φταίει και η συγκατοίκηση, από τη μία είμαι ΥΠΕΡευγνώμων που δεν έχω τόσα έξοδα στο κεφάλι μου, από την άλλη ίσως θα μπορούσα αλλιώς να κουμαντάρω την οικογένειά μου και να μη σκεφτόμουν συνεχώς τις θα πουν οι δικοί μου, ίσως τότε κι ο τάσος πήγαινε πιο πολύ με τα νερά μου, εδώ μέσα ίσως να νιώθει ότι κρίνεται συνεχώς και όλο θέλει να φεύγει...τι να πω , δε φταίει σίγουρα μόνο ο τάσος που είμαστε έτσι, σίγουρα φταίω κι εγώ , άλλα με τρομάζει που τελευταία όλο και πιο συχνά κάθομαι και κλαίω, ενώ το απαγορεύω στον εαυτό μου να το βάζει κάτω με την πρώτη, τώρα συχνά σπάω και από το παράπονο και τα νεύρα μου δεν κοιμάμαι, είμαι αφηρημένη, μου μιλάνε δε μπορώ να συγκεντρωθώ να ακούσω τι μου λένε, ξεχνάω, δεν ξέρω τι να πω.... δόξα τω Θεώ φυσικά έχω πάρα πολλά στη ζωή μου, άλλα δυστυχώς η ψυχολογία είναι κάτι που εσύ πρέπει να το κατασκευάσεις, να είστε καλά που διαβάζοντας τα κατορθώματα τα δικά σας και των παιδιών σας ξεχνιέμαι λίγο και χαμογελάω....είστε φίλες γλυκές και καλές και σας ευχαριστώ γιαυτό.

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
α ρε Χρυσα.. επρεπε να πηγαιναμε για καφε..κοιτα να ξεσπας με το τραγουδι κ να χαιρεσαι οταν βγαινεις απ το σπιτι κ πας για δουλεια, εγω τη δουλεια εχω για ψυχοθεραπεια κ τωρα που ειμαι σπιτι λιγο μου κακοφαινεται κ μου λειπει..

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια αν δε μπορεσω να ξαναμπω καλπο ξημερωμα να εχουμε! φιλακια!

eleni2526


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
kαλο βραδυ μαρια!!!!

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ ειμαι πολυ συγκινημενη 3 του μηνος γεννησε η κολλητη μ στην κυπρο 8μηνητικο 3 μερες πριν μπει στον9 μηνα φυσιολογικα γεννησε το αγορακι υγιεστατο

kastoria

kastoria
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
eleni2526 έγραψε:τι γκρινια ειναι αυτη σημεραααααααααα!!!!!!!

Μαχη παιδαρος ο μικρος!!!!!φτου του

μοιαζει τη μαμα του χιχιχιχι Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 38 328109 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 38 328109

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
markella01 έγραψε:Δεν ξέρω ρε κορίτσια, σίγουρα φταίει και η συγκατοίκηση, από τη μία είμαι ΥΠΕΡευγνώμων που δεν έχω τόσα έξοδα στο κεφάλι μου, από την άλλη ίσως θα μπορούσα αλλιώς να κουμαντάρω την οικογένειά μου και να μη σκεφτόμουν συνεχώς τις θα πουν οι δικοί μου, ίσως τότε κι ο τάσος πήγαινε πιο πολύ με τα νερά μου, εδώ μέσα ίσως να νιώθει ότι κρίνεται συνεχώς και όλο θέλει να φεύγει...τι να πω , δε φταίει σίγουρα μόνο ο τάσος που είμαστε έτσι, σίγουρα φταίω κι εγώ , άλλα με τρομάζει που τελευταία όλο και πιο συχνά κάθομαι και κλαίω, ενώ το απαγορεύω στον εαυτό μου να το βάζει κάτω με την πρώτη, τώρα συχνά σπάω και από το παράπονο και τα νεύρα μου δεν κοιμάμαι, είμαι αφηρημένη, μου μιλάνε δε μπορώ να συγκεντρωθώ να ακούσω τι μου λένε, ξεχνάω, δεν ξέρω τι να πω.... δόξα τω Θεώ φυσικά έχω πάρα πολλά στη ζωή μου, άλλα δυστυχώς η ψυχολογία είναι κάτι που εσύ πρέπει να το κατασκευάσεις, να είστε καλά που διαβάζοντας τα κατορθώματα τα δικά σας και των παιδιών σας ξεχνιέμαι λίγο και χαμογελάω....είστε φίλες γλυκές και καλές και σας ευχαριστώ γιαυτό.

χρυσα μηπως να σκκεφτοσασταν ν νοικιασετε??γιατι αυτο που λες μπορει ο τασος να μην νιωθει ανετα ν ειναι αβολα τ παιδι γιατι δεν τ συζητας μαζιτου ?

kastoria

kastoria
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ευακι μπραβο στη μπουμπου σου!!

Χρυσα μου θα συμφωνησω με την Ποπη, ισως ηρθε η ωρα να φυγετε, πιστευω οτι θα αναλογιστει τις ευθυνες του κ θα κανει οτι καλυτερο μπορει για την οικογενεια του! Μη σε παιρνει απο κατω κοιτα λιγο τον εαυτο σου κ μη του δινεις σημασια για λιγες μερες γιατι το μισο λεξοτανιλ θα γινει ολοκληρο!!! σου στελνω ενα φιλι!!!

βρεχει κ φυσαει κ φοβαμαι το μωρο κοιμαται εγω εχω κουρνιασει στη γωνια του καναπε κ περιμενω τον πασα να γυρισει επιτελους σπιτι!!! Μεχρι κ στο μπαλκονι φοβαμαι να βγω!!! Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 38 534787 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 38 534787 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 38 534787

eleni2526


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
φυσικα μαχη τις μαμαδες μοιαζουν!!!!!!!!!!εγω μονη σημερα υπηρησια ο κωστας κ εδω φυσαει πολυ δεν βρεχει κ ειδα οτι το παραθυρο απο το δωματιο των παιδιων βαζει αερα!!!!αυριο τηλ το σπιτονοικοκυρη μηπως θελουν αλλαγη τα λαστιχα!!!!

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα κοριτσάκια.
Χρύσα μου, συμφωνώ με τα κορίτσια. Αν νοικιάσετε ίσως να συνέλθετε κ να κάνετε καινουρια αρχη. Αυτός τί λέει για αυτό? Το συζητάει ή έχει βολευτεί έτσι. Περαστικά στη ΜΑρκελίτσα.
Ευάκι, μπράβο στη μικρούλα μας.
Η Παρή μου έκανε ρυθμική σήμερα. Ασκήσεις με την μπάλα και χορό. Ενθουσιάστηκε και δεν ήθελε να φύγει. Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 38 654316

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΙ ΕΔΩ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ ΦΥΣΑΕΙ ΒΡΕΧΕΙ ΟΥΦ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΤΟ ΣΒΒΑΤΟ ΘΑ ΒΓΩ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ Μ ΔΕΝ ΘΕΛΩΝ ΒΡΕΞΕΙ ΓΜΤ

elbono


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
lia30 έγραψε:καλημέρα κόρες!
Τι κάνετε;; Βίκυ κούκλα η κοράκλα σου!! Και γω θα θελα τα Χριστούγεννα να πηγαίναμε κάπου με τον άντρα μου έστω για 2 μέρες, η μικρή θα είναι 5 μηνών, αλλά πολύ δύσκολο! Πώς να βγάλω γάλα για 2 24ωρα;; Και στις διακοπές να είμαι με το θήλαστρο αγκαλιά;; Σκέφτομαι μετά τη γαμοβάφτιση που θα είναι μετά το Πάσχα, τον Μάιο δηλαδή, αν θηλάζω ακόμα, που το εύχομαι, να πάμε κάπου και οι 3 μας! αν είναι σε καλή φάση η μικρή και δεν έχει πονάκια από τα δοντάκια της.
Ρε κορίτσια, με αγχώνει το θέμα της γαμοβάφτισης. Οσο και να προσπαθήσουμε να γίνει οικονομικά, θα χαλάσουμε χρήματα και πραγματικά δεν μας παίρνει. Κι ούτε θέλω να χαλάσουμε τα λίγα που έχουμε στην άκρη. Νυφικά, μακιγιάζ και μαλλιά, θα τα κάνω όλα οικονομικά. Θα πάρω ένα φόρεμα απλό άσπρο, θα βαφτώ μόνη μου και θα κάνω ένα απλό χτένισμα. Μπουμπουνιέρες μόνοι μας και προσκλητήρια. Αλλά το τραπέζι;; Θα προσπαθήσουμε να μην ξεπεράσουμε τα 100 άτομα.. Είναι και το θέμα του κουμπάρου. Η κολλητή μου που θα ήταν κουμπάρα και νονά, πρώτα ο Θεός θα έχει γεννήσει 10 μέρες πριν. Αρα είναι πολύ δύσκολο να είναι αυτή η κουμπάρα. Και είναι δύσκολο να βρούμε άλλον, γιατί πρέπει εμείς να το προτείνουμε, όλοι ξέρουν ότι έχουμε κουμπάρα και νονά, και είναι δύσκολοι καιροί για έξοδα.. Και κουμπαριά και βάφτιση είναι πολλά τα έξοδα.. Θα δούμε.
για πείτε μου ρε κορίτσια εσείς που ετοιμάζεστε για γαμοβάφτιση, πόσο κοστίζει;; Ελένη νομίζω εσύ ετοιμάζεις έτσι δεν είναι; είναι και κάποια άλλη;
Σήμερα μετά από πολύ καιρό, από πριν γεννηθεί η κόρη μου κοιμήθηκα 6 ώρες σερί! κοιμήθηκε στις 12, και ξύπνησε 6.30! Το περίεργο είναι ότι εγώ ξάπλωσα στις 12.30 και ξεράθηκα, συνήθως και να μην ξυπνάει, εγώ ξυπνάω, πάω τουαλέτα, την κοιτάω, την σκεπάζω.. σήμερα δεν κατάλαβα τίποτα! έφαγε μέχρι τις 7 και κοιμήθηκε άλλα 50 λεπτά! Μετά την πήρα ο άντρας μου και κοιμήθηκα άλλη μία ωρίτσα!! Νιώθω υπέροχα! Πολύ ξεκούραστη.
Λοιπόν, μιας και λέμε για συνταγές, η καλύτερη σοκολατόπιτα με ρευστή σοκολάτα μέσα είναι αυτή που γράφει στη συσκευασία της μάυρης ζάχαρης ζωγράφος. Την έχω κάνει και είναι καταπληκτική και γίνεται πολύ απλά!
Αμα θέλει κάποια μανούλα, την γράφω!
Σας φιλώ γλυκά, και τα παιδάκια σας στα πατουσάκια!

lia μου εμεις ετοιμαζουμεγαμο βαφτιση!!!πολλα εξοδα,καπως τα μοιρασαμε οι γονεις θ πληρωσουν το τραπεζι κ νυφικο ρουχαγαμπρου κεμεις τα υπολοιπα,οσο μπορω θα τα κανω απλα,αλλα ρε κοριτσια θελω νατο χαρω γιατι ο πολιτικος εγινε για να γινει!!!μην ξεχνας οτι κ απο τογαμο θ βγαλειςκ καποια χρηματα δωρα!

elbono


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
χρυσα μου ολες κατι εχουμελιγο πολυλιγο λιγο αλλες το βιωνουμεπιο εντονα αλλες πιο ηπια,το σημαντικο ειναι να εισαι ΠΡΩΤΑ ΕΣΥ ΚΑΛΑ για να ειναι κ τα παιδακια σου!τα αλλα λυνονται,προσπαθησε να κανεις ενα προγραμμα σε βαθος χρονου ν μαζεψετε καποια χρηματα κ να φυγετε-η κοντρα δεν ειναι παντα λυση καλη μου!!!!
περαστικα στο κοριτσακι σου κμην στεναχωριεσαι κ σου κοπει τογαλα!!!

βικυ ειναι κουκλι κ το δικο σου καστορια μου!φτου φτου!

ευακι σημασια εχει που πηρε βαρος κ ποντους!απο τη μια εισαι πολυ τυχερη δεν πιανεται μεση πλατη,εμενα 8κιλα κπεθαινω!

η μπεμπα ειναι μια χαρα φτου φτου-εγω ειμαι ενα πτωμα!τι πρωτοτυπο!παω για υπνο αυτες τις ημερες ουτε να σαςδιαβασω προλαβαινω!

eleni2526


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσια!!!!!!!!τι κανετε????εγω ξυπνια απο τις 4 ξυπνησε η αναστασια φοβοταν απο το θορυβο που εκανε ο αερας ακουγοταν πραγματα να χτυπανε ξαπλωσε μαζι μου μετα αντε να με παρει ο υπνος ξυπνησε ο μπεμπης μουσκεμα ρουχα φανελακι ειχαμε διαροες απο την πανα τον αλλαξα γαλα κ τωρα κοιμηθικε τωρα δεν μπορω εγω να κοιμηθω!!!!!!η θερμοκρασια επεσε πολυ αποτομα!!!!

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!

βρε Ελενη το βραδυ μου εγινε κι εμενα μουσκεμα, φορμακι κ μαλλια, ιδρωσε!! παω να τη θηλασω,τα λεμε μετα. φιλακια!!
κοριτσια κουραγιο με τις ετοιμασιες γαμου-βαφτησης!

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρααααααααα!!!!!!!!
Σήμερα είμαι από τις 6 ξύπνια.
Μπρρρρρρρρ. Κρύο! Μισώ το κρύο!!! santa
Θα έρθει το βράδυ η νύφη μου επίσκεψη και ένα άλλο ζευγάρι με το κοριτσάκι τους, οπότε από εκεί που έλεγα ότι με ένα γλυκό στους δικούς μου θα τη βγάλω καθαρή, τώρα κάτι πρέπει και να τσιμπήσουμε.
Τεσπα. Η μικρή έχει μυξούλες. Και το πρωί πρωί από αυτό ξύπνησε. και τώρα την ακούω.
Γαμώτο. Κι αυτός ο νευρόκαιρος... Όλα μου φταινε.

elbono


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημερααα εμεις εχουμε ηλιο εδω!!!

θα παμε λαικη κ για καφεδακι!

βεβεκ μου το 6μηνο του οαεδ τ πηρα κ εγω εχεις 2 μηνες αφοτου ληξει η αδεια της δουλειας σου η ετησια καθε 1 του μηνα μπαινουνε!να κανεις τα χαρτια σου κ για το συμπληρωματικο επιδομα!

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ σε ολες τις ομορφες μανουλες περαστικα στην μαρκελα Χρυσα μου ΤΩΡΑ χρειαζεται να κανεις κατι δραστηκο σοβαρα οχι μονο λογια ειναι αδικο να κλαις για βλακειες εισαι πολυ δυνατη το πιστευω.
Εσας δηλ τι καιρο εχει? εμας σημερα ειπε οτι θα βρεξει χθες σκαζαμε απο τη ζεστη ηρεμησε καπως η νυχτα μονο

eleni2526


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ματινακι γιορταζεις σημερα???

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 38 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις