Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
231 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 231 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 40]

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τώρα βγήκα απο το γιατρο, ειναι ακόμα ψηλά το μωρο κ δεν έχει γυρίσει κ μου είπε ότι θα με βάλει με πρόκληση την Παρασκευή που κλεινω τον μήνα θα βάλουμε ορο κ αν δεν ανοίξει ο τραχηλος γιατι ειναι κλειστός ακόμα θα με βάλει καισαρικη ...

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
maria1984 έγραψε:Τώρα βγήκα απο το γιατρο, ειναι ακόμα ψηλά το μωρο κ δεν έχει γυρίσει κ μου είπε ότι θα με βάλει με πρόκληση την Παρασκευή που κλεινω τον μήνα θα βάλουμε ορο κ αν δεν ανοίξει ο τραχηλος γιατι ειναι κλειστός ακόμα θα με βάλει καισαρικη ...

Αντε ερχεται το μπεμπακι σου...Μπορεις να το πιστεψεις;

mamaka(ntina23)


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
pws mporw na exw sto profil moy opws oles sas ayto poy bgazei katw apo t mhnymata sas?poios einai aytos o kwdikos p prepei n antigrapsw

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mamaka(ntina23) έγραψε:pws mporw na exw sto profil moy opws oles sas ayto poy bgazei katw apo t mhnymata sas?poios einai aytos o kwdikos p prepei n antigrapsw

Μπες εδω http://www.pregnology.com/pregnancy/12/08/2012

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ρε σεις δεν θα γεννησω? θα δειτε τι εχει να γινει μετα. θα τρωω πατατες τηγανητες με μερεντα και γαλακτομπουρεκο με πιτσα!

καλα ελιωσα στο γελιο.μαρη με ποναει και το νεφρο πααααααλι....

Στο Μητερα ηταν παντα 4 διανυκτερευσεις με καισαρικη παντως. [/quote]
4 ηταν και στα δημοσια

maria1984 έγραψε:Τώρα βγήκα απο το γιατρο, ειναι ακόμα ψηλά το μωρο κ δεν έχει γυρίσει κ μου είπε ότι θα με βάλει με πρόκληση την Παρασκευή που κλεινω τον μήνα θα βάλουμε ορο κ αν δεν ανοίξει ο τραχηλος γιατι ειναι κλειστός ακόμα θα με βάλει καισαρικη ...

ελα ρε μαρια τελειωνεις τυχερουλα.... 2+1 μεινανε τυχερουλα.... με το καλο κοριτσι μου.

θες να μπεις και στην λιστα....τα κουβαδακια σου και σε αλλη παραλια λεμε..... Twisted Evil Twisted Evil

Patsie

Patsie
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Hahahaha!!!!

zooula1985

zooula1985
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Patsie έγραψε:Γεια σου Ζωούλα! Την άλλη βδομάδα έχεις ΠΗΤ? Βουρ για τη βαλίτσα!!

Nikolu καλώς τηνε κι ας άργησε!! Περιμένουμε νέα για τοκετό γιατί απ ότι βλέπω περιμένεις από μέρα σε μέρα.
Εγώ έχω αγοράκι και θα πάω με προγραμματισμένη καισαρική μέσα στο πρώτο πενθήμερο του Δεκέμβρη.

καλησπερα αγαπη ...ΠΗΤ εχω 11/12 αλλα ο γιατρος μου ειπε επρεπε να την ειχα ετοιμη απο καιρο χαχαχα αναισθησια φετααααααααα που λεει και η συμπεθερα μου!!!! Very Happy Very Happy Very Happy

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοριτσια ειστε πολυ κακες...Εχω αρχισει να φοβαμαι...θελω την μαμα μουυυυυυυυ Εγκυούλες και Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 10 - Σελίδα 35 534787 Εγκυούλες και Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 10 - Σελίδα 35 534787 Εγκυούλες και Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 10 - Σελίδα 35 534787

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ευη ελα στην μαμακα μου και ασε την μαμα σου στην ησυχια της προς το παρον. ρε συ ειναι απαιχτος/απαιχτη...εχε χαρη που δεν θελω να ανοιξω τον βοθρο μου εδω μεσα.....

συμπεθερα μου που χαθηκες? σου ειχα αφησει περιθωριο και τη ναυριανη.θα σε επαιρνα τηλ μετα. τι κανεις? ναι διαβασα δουλειες. ρε συ θα σε δειρω, χαλαρωσε λιγο.\.....

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
νικολου, ντινα καλωσηρθατε κοριτσια!
αθανασια και περιμενω αγορακι με προγραμματισμενη καισαρικη μαλλον για 22/11.
Very Happy

zooula1985

zooula1985
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μαμακα μου έγραψε:ευη ελα στην μαμακα μου και ασε την μαμα σου στην ησυχια της προς το παρον. ρε συ ειναι απαιχτος/απαιχτη...εχε χαρη που δεν θελω να ανοιξω τον βοθρο μου εδω μεσα.....

συμπεθερα μου που χαθηκες? σου ειχα αφησει περιθωριο και τη ναυριανη.θα σε επαιρνα τηλ μετα. τι κανεις? ναι διαβασα δουλειες. ρε συ θα σε δειρω, χαλαρωσε λιγο.\.....


αγαπηηηηηηηηηηηηηηηηηη μου...... καλα ειμαι ...ναι ναι δουλιτσες τι να κανω ποιος θα μου τα κανει αγαπη δεν ειναι η μανουλα μου εδω Sad Sad Sad μπαινω ομως σε σειρα και θα κατσω απο εδω και περα.... Very Happy Very Happy

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
evi86 έγραψε:
maria1984 έγραψε:Τώρα βγήκα απο το γιατρο, ειναι ακόμα ψηλά το μωρο κ δεν έχει γυρίσει κ μου είπε ότι θα με βάλει με πρόκληση την Παρασκευή που κλεινω τον μήνα θα βάλουμε ορο κ αν δεν ανοίξει ο τραχηλος γιατι ειναι κλειστός ακόμα θα με βάλει καισαρικη ...

Αντε ερχεται το μπεμπακι σου...Μπορεις να το πιστεψεις;

Ειλικρινά ακόμα δεν μπορω να το πιστέψω ... Αν δεν το πάρω αγκαλια δεν θα το συνηδητοποιησω.Τωρα τελείωσαν τα περιθώρια...

zooula1985

zooula1985
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
maria1984 έγραψε:
evi86 έγραψε:
maria1984 έγραψε:Τώρα βγήκα απο το γιατρο, ειναι ακόμα ψηλά το μωρο κ δεν έχει γυρίσει κ μου είπε ότι θα με βάλει με πρόκληση την Παρασκευή που κλεινω τον μήνα θα βάλουμε ορο κ αν δεν ανοίξει ο τραχηλος γιατι ειναι κλειστός ακόμα θα με βάλει καισαρικη ...

Αντε ερχεται το μπεμπακι σου...Μπορεις να το πιστεψεις;

Ειλικρινά ακόμα δεν μπορω να το πιστέψω ... Αν δεν το πάρω αγκαλια δεν θα το συνηδητοποιησω.Τωρα τελείωσαν τα περιθώρια...


αντε κοριτσαρα μου να ειναι ολα με το καλο.... Very Happy Very Happy Very Happy ειλικρινα και εγω αυτα τα συναισθηματα εχω δεν μπορω να το πιστεψω με τιποτα....

eirini2


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σας κοριτσια.τι κανετε?πηγαμε στο γιατρο σημερα και ολα ειναι μια χαρα.2265 ειναι το μωρο στο περιπου και εχει γυρισει με το κεφαλι κατω και ελπιζω να παραμεινει ετσι μεχρι να γεννησω.τωρα ξανα σε κανα μηνα μου ειπε θα με δει.
αντε μαρια κοντευεις.με το καλο να ειναι.

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ειρηνη κουκλος ο γιοκας σου.φτου φτου

η ιωαννα....εφαγε εχθες ενα σοκολατακι λακτα....βαριοταν να φερει το χαρτακι στα σκουπιδια .....και το εβαλε μεσα στην κιθαρα της χαχαχαχαχα το παιι εχει φαντασια! Very Happy Very Happy

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μαμακα μου έγραψε:ειρηνη κουκλος ο γιοκας σου.φτου φτου

η ιωαννα....εφαγε εχθες ενα σοκολατακι λακτα....βαριοταν να φερει το χαρτακι στα σκουπιδια .....και το εβαλε μεσα στην κιθαρα της χαχαχαχαχα το παιι εχει φαντασια! Very Happy Very Happy


Αχου αγαπη μου...χιχι Αθανασια εχεις να τραβιξεις πολλα απο αυτη την μικρη ζαβολιαρα....

nikolu


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
kalws sas vrhka koritsakia mou! polu xairomai gia thn pareaoula sas! einai souper! ontws den sas prolava na sas pw gia thn egkumosunh k polla, alla i alhtheia einai oti akoma kai twra pou perimenw apo mera se mera i kalutera apo wra se wra den to exw suneidhtopoihsh akoma.. an kai apoti katalava den eimai i monh.kai kapws niwthw kalutera.giati wres wres nomizw oti eimai poluuu anesthith. na pw thn krufh mou alhtheia emena 9 mines de mou ftanoun gia na to xonepsw tha ithela kana 2 mines akoma (an den varaina allo) ps: vevaia pera apo to varos tis teleutaies vdomades kai thn .. svouritsa mou den exw katalavei k polla..!! na pwthsw exei kapoia apo sas toketo apo mera se mera sto iasw???

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οχι ευη μου δεν εχω να τραβηξω....τα τραβαω ηδη η μανα.....χιχιχιχι
ας ειναι καλα και εξυπνη-κουκουβαγια μανα- και ολα τα αλλα τα ανεχομαι-λεω τωρα εγω-

eirini2


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ευχαριστω αθανασια.εχει παρει το παιδι και απο μαμα και απο μπαμπα γι`αυτο ειναι κουκλος.χαχαχαχχαχα κουκουβαγια μανα.
παντως βρισκει ευκολες λυσεις η ιωαννα για τα σκουπιδια να μην κουραζεται κιολας.σε βλεπω οταν θα κανεις γενικη να βρισκεις παντου χαρτακια κρυμμενα.

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οχι ειρηνη μου ακριβως το αντιθετο. απο 2 ετων παει στα σκουπιδια, μαζευει τα παιχνιδια της-ενταξει γκαριζω αλλα το αποτελεσμα εχει σημασια- και γενικοτερα με βοηθαει με τις δουλειες. εχτες μαλλον βαριοταν πολυυυυυυυ χαχαχα

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
eirini2 έγραψε:γεια σας κοριτσια.τι κανετε?πηγαμε στο γιατρο σημερα και ολα ειναι μια χαρα.2265 ειναι το μωρο στο περιπου και εχει γυρισει με το κεφαλι κατω και ελπιζω να παραμεινει ετσι μεχρι να γεννησω.τωρα ξανα σε κανα μηνα μου ειπε θα με δει.
αντε μαρια κοντευεις.με το καλο να ειναι.

Ειρήνη μου μια χαρά είναι το μωράκι σου κ ο γιος σου σκέτο κουκλάκι!!!Να σου ζήσει!!!

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας!
Εφτιαξα τις αβγοφετουλες μου,φαγαμε,μαλωσαμε λιγο για το συνηθειο επειδη χοροπηδαει οταν τρωει,χοροπηδαει οταν την πλενω, χοροπηδαει οταν της βαζω πυτζαμουλες..και με επιασαν πονακια..
και της λεω φρονιμα και γελαει και χοροπηδαει πιο πολυ...
την εβαλα για υπνο και εκανα το μπανακι μου!Χαμος!

Καλωσοριζω τις νεες κοπελες!Μονο αυτες που δεν εχουν ρατσιστικα και εθνικιστικα κριτηρια ομως και ψωνιζουν απο παντου!Αθανασια κρατησου!
Με το καλο!Τα τικερ μπαινουν μια βδομαδα μετα την εγγραφη!

Στελλα απο το ΙΚΑ στην Αριστοτελους το περιφερειακο την πατησα!
Ετυχε δεν λεω..η καλη μερα απο το πρωι φαινεται!
Μαρκελλα γλυκακια φτιαξαμε αποξηραμενα βερυκοκα,δαμασκηνα γεμισμενα με αμυγδαλα και βουτηγμενα στην σοκολατα καθως και αυριο θα φτιαξουμε τα κλασικα με φουντουκια και σοκολατα!Μετα θα τα τυλιξω αν προλαβω σε λαχανι χαρτι αραχνη σαν καραμελιτσες με κιτρινα κορδελακια(οτι εχω σπιτι)!
Ευκολα γλυκακια της μισης ωρας!
Ειρηνη πωπωπω ενας κουκλος!!!
φτου φτου το παλικαρακι σου!Μια χαρα και τοαλλο στην κοιλιτσα!
Αθανασια τυχερη ..εμενα το χαρακτηριστικο της ειναι η ακαταστασια και η βρωμια!Εχει μαλλιασει η γλωσσα μου..εχω παρει βιβλια για την υγεια και την καθαριοτητα..4 χρονων ολα στο στομα!

Μαρια κατι μου θυμιζεις συνονοματη μου!Μεχρι να γεννησω καθε μερα πηγαινα!!Αντε φτανει η μερα..και τοτε δεν θα το πιστευεις..και θα ξεχασεις αμεσως την αναμονη..σαν να μην υπηρχες πριν ..θα δεις Wink

Δεν ξερω αν ξεχασα να σχολιασω κατι..θα δω!

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαρία μου,μαμά της Μελίνας στείλε μου κανένα γλυκάκι γιατί μου άνοιξες την όρεξη...Ακούγονται πεντανόστιμα...

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εφτασεεεεεε!
Ακόμα δεν τα τύλιξα αλλα είναι φρεσκοτατα!

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Το φαντάζομαι ότι θα είναι τέλεια.Μακάρι να ήξερα να κάνω κ εγώ γλυκάκια αλλά που θα πάω θα ασχοληθώ κ εγώ κ θα μάθω!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις