Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
371 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 371 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 38 από 40]

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
evi86 έγραψε:Καλησπερα κοριτσια.Τι κανετε;Πηγα σημερα με τον αντρα μου στον γιατρο του και ειπε πως σε μια εβδομαδα θα βγαλει τον γυψο απ'το ποδι.Λεει πως δεν περιμενε να παει τοσο γρηγορα καλα!Ειμαι πολυ χαρουμενη Εγκυούλες και Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 10 - Σελίδα 38 654316 Εγκυούλες και Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 10 - Σελίδα 38 328109 .Οσο αναφορα τον μπεμπη μεσ'την κοιλια μου με εχει ριμαξει.Την δευτερα εχω κι εγω ραντεβου στον γιατρο μου και ανυπομονω να παω...

Μια χαρα Ευη μου τα νέα του άντρα σου, ευτυχώς που αναρωσε τόσο γρήγορα το πόδι του( θα μπορει να τρέξει κ όταν σε πιάσουν οι πόνοι)...

eirini2


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
evi86 έγραψε:Καλησπερα κοριτσια.Τι κανετε;Πηγα σημερα με τον αντρα μου στον γιατρο του και ειπε πως σε μια εβδομαδα θα βγαλει τον γυψο απ'το ποδι.Λεει πως δεν περιμενε να παει τοσο γρηγορα καλα!Ειμαι πολυ χαρουμενη [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] .Οσο αναφορα τον μπεμπη μεσ'την κοιλια μου με εχει ριμαξει.Την δευτερα εχω κι εγω ραντεβου στον γιατρο μου και ανυπομονω να παω...
αντε ευη ολα καλα θα πανε.μαλλον το ματι αρχισε να φευγει απο το σπιτι σας.

eirini2


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
crazymommy έγραψε:
eirini2 έγραψε:
crazymommy έγραψε:Μαρία μου και Ελένη κοντά είστε, πλάκα θα έχει να γεννάτε μαζί και να μη σας προλαβαίνουμε! Razz

Κι εγώ ακολουθώ από πίσω, καταϊδρωμένη!!! Πάλι σήμερα πετρωματάκια και πονάκια περιόδου, ως πότε θα πάει έτσι άραγε; Κι εγώ την Πέμπτη γιατρό, αν δεν έχω γεννήσει μέχρι τότε φυσικά!

Ειρηνάκι σου έχω κι εγώ υποψήφιες νυφούλες!!! Η μεγάλη είναι 2 χρονών και 2 μηνών και η μικρή έρχεται όπου να 'ναι! Χαχαχα, ανταγωνισμός!!! Razz

Μελινομαρία (χαχαχα, μου άρεσε αυτό και το κλέβω Wink ) και τα κοριτσάκια μπορούν να είναι πολύ ζωηρά. Από αυτά που έχουν δει ήδη τα μάτια μου, όπως σου είπε είναι καθαρά θέμα παιδιού και δεν ισχύει ότι τα κοριτσάκια είναι πιο φρόνιμα από τα αγοράκια. Η μόνη διαφορά γενικά ίσως είναι ότι συνήθως τα αγοράκια είναι λίγο πιο δυνατά, οπότε μπορεί να κάνουν χειρότερες ταρζανιές...

Αυτά, σήμερα θέλω να κάνω κάτι ξεκαθαρίσματα σε παπούτσια, να βάλω και μια σκούπα και πώς βαριέμαι...! Πονάει και η μεσούλα μου πάλι...! Τουλάχιστον δεν έχω μαγείρεμα! Very Happy
αλικη να δω πρωτα φωτογραφιες για να αποφασισω.αχχααχαχαχαχ.οποια καταφερει και τον ριξει αυτη θα παρουμε.

Χαχαχαχαχα! Πρέπει λοιπόν να μπω κι εγώ στον κόπο να ανεβάσω κάποια στιγμή!!! Όχι τίποτα άλλο, αλλά να μη χάσουμε το διαγωνισμό! Razz
ε ναι μωρε αλικη βαλε κι εσυ μια φωτο της κορουλας σου να την δουμε.τα επιπλα της ηρθαν ή οχι ακομη?

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ειρήνη τον κύριο της φωτο θα τον θέλαμε για ατελείωτες ώρες ζουλήγματος. Ευχαριστούμε.

eirini2


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
λοιπον ολες με την σειρα.κοψτε χαρτακι προτεραιοτητας.και μονο με ραντεβου.αχχααχχαχαχααχ.φτυστε τον μην μου τον ματιαξετε

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ααααα ξέχασα να σας πω εμείς θα πάμε στο ΡΕΑ τελικά είναι σχεδόν 200 ευρώ πιο φθηνό από το ΙΑΣΩ πήρα χθες τηλέφωνο!

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ηρθα....αργα και με αγκομαχητα αλλα εφτασα χιχιχι
την πατησα σημερα σαν βλαχος....ξεκινησα βολτα με την ιωαννα και ξεχασα-ειπαμε βλαμμενη-οτι δεν εχει καννενα μεσο. μονο τα κλαμματα δεν εβαλα στον δρομο να φτασω. και με το που φτανω στο σπιτι στην γωνια βλεπω τον σαραντο να γυρναει απο μια δουλεια που ειχε παει Twisted Evil .....

μια αποσταση 15 λεπτα με τα ποδια εκανα 45.....σαν παπια κανονικα
κατα τα αλλα καλα. παωω σχολη γονεων σημερα Εγκυούλες και Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 10 - Σελίδα 38 215994 , επιτελους γιατι αργησανε. θα απαιτησω μαθημα με θεμα ερχομος νεου μελους. θα ενημερωσω 3μανουλες.

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μαμακα μου έγραψε:ηρθα....αργα και με αγκομαχητα αλλα εφτασα χιχιχι
την πατησα σημερα σαν βλαχος....ξεκινησα βολτα με την ιωαννα και ξεχασα-ειπαμε βλαμμενη-οτι δεν εχει καννενα μεσο. μονο τα κλαμματα δεν εβαλα στον δρομο να φτασω. και με το που φτανω στο σπιτι στην γωνια βλεπω τον σαραντο να γυρναει απο μια δουλεια που ειχε παει Twisted Evil .....

μια αποσταση 15 λεπτα με τα ποδια εκανα 45.....σαν παπια κανονικα
κατα τα αλλα καλα. παωω σχολη γονεων σημερα Εγκυούλες και Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 10 - Σελίδα 38 215994 , επιτελους γιατι αργησανε. θα απαιτησω μαθημα με θεμα ερχομος νεου μελους. θα ενημερωσω 3μανουλες.


Αθανασια μου οσο και να κουραστηκες(σε καταλαβαινω γιατι εγω μεσ'το σπιτι κανω κυκλους και κουραζομαι)σε ζηλευω γιατι ειχες το κοριτσακι σου μαζι και ειδες κοσμο...Θελω κι εγω...Οταν γεννησω δεν θα με βλεπει το σπιτι μου χιχι

Patsie

Patsie
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Good afternoon!!! Τι μου κάνετε?
Το πρωί παραγγείλαμε και τη συρταριέρα-αλλαξιέρα (πάει κι αυτό) και περάσαμε κι απ το Μητέρα για ερωτήσεις (δωμάτια, τιμές, διανυκτερεύσεις, βλαστοκύτταρα κλπ.)

Εγώ βρε κορίτσια, θέλω σαν τρελή να φύγω ένα διημεράκι, έτσι μια διανυκτέρευση κάπου κοντά. Αισθάνομαι οτι έχω ανάγκη να αλλάξω παραστάσεις και οτι θα είναι η τελευταία μου ευκαιρία για πολύ καιρό (γιατί μετά θα αργήσω να ξαναφύγω και ακόμα πιο πολύ να φύγουμε ως ζευγάρι).
Και προσπαθώ να τον ψήσω τον καλό μου αλλά έχει αγχωθεί με τις ετοιμασίες και τα ψώνια του μωρού, κι ότι έχουμε διάφορα σε εκκρεμότητα, έχει να παραδώσει και μια εργασία σε λίγες μέρες για το μεταπτυχιακό του. Κι έτσι δεν είναι και πολύ πρόθυμος...

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Patsie έγραψε:Good afternoon!!! Τι μου κάνετε?
Το πρωί παραγγείλαμε και τη συρταριέρα-αλλαξιέρα (πάει κι αυτό) και περάσαμε κι απ το Μητέρα για ερωτήσεις (δωμάτια, τιμές, διανυκτερεύσεις, βλαστοκύτταρα κλπ.)

Εγώ βρε κορίτσια, θέλω σαν τρελή να φύγω ένα διημεράκι, έτσι μια διανυκτέρευση κάπου κοντά. Αισθάνομαι οτι έχω ανάγκη να αλλάξω παραστάσεις και οτι θα είναι η τελευταία μου ευκαιρία για πολύ καιρό (γιατί μετά θα αργήσω να ξαναφύγω και ακόμα πιο πολύ να φύγουμε ως ζευγάρι).
Και προσπαθώ να τον ψήσω τον καλό μου αλλά έχει αγχωθεί με τις ετοιμασίες και τα ψώνια του μωρού, κι ότι έχουμε διάφορα σε εκκρεμότητα, έχει να παραδώσει και μια εργασία σε λίγες μέρες για το μεταπτυχιακό του. Κι έτσι δεν είναι και πολύ πρόθυμος...


Κι εγω θα ηθελα να φυγω για λιγο να αλλαξω παραστασεις αλλα δυστυχως δεν γινεται...

Koutsounaki2810

Koutsounaki2810
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ!ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΑΛΛΟ ΘΕΜΑ,ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΜΒΡΙΟΥ!ΓΕΝΝΗΣΑ ΠΡΙΝ 21ΜΕΡΕΣ ΤΗΝ ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΜΟΥ!ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΣΑΣ ΨΙΛΟΔΙΑΒΑΣΑ ΚΑΙ ΝΟΣΤΑΛΓΗΣΑ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!ΜΟΥ ΕΛΕΙΨΕ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!ΤΥΧΕΡΕΣ ΧΑΙΔΕΨΤΕ ΤΗΝ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΔΕΝ ΘΑ ΤΗΝ ΕΧΕΤΕ!ΘΑ ΕΧΕΤΕ ΤΑ ΝΙΝΙΑ ΣΑΣ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ!!!!
ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ,ΜΕ ΕΝΑΝ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΝΕΝΑ ΠΟΝΟ!ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!! Εγκυούλες και Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 10 - Σελίδα 38 654316 Εγκυούλες και Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 10 - Σελίδα 38 654316 Εγκυούλες και Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 10 - Σελίδα 38 654316 Εγκυούλες και Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 10 - Σελίδα 38 654316 Εγκυούλες και Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 10 - Σελίδα 38 654316

Patsie

Patsie
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αχ βρε Εύη μου το ξέρω, πίκρα να είσαι συνέχεια στο σπίτι. Χαρά στο κουράγιο σου και υπομονη... Θα έρθει το μπεμπάκι σου και θα τα ξεχάσεις όλα!

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Koutsounaki2810 έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ!ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΑΛΛΟ ΘΕΜΑ,ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΜΒΡΙΟΥ!ΓΕΝΝΗΣΑ ΠΡΙΝ 21ΜΕΡΕΣ ΤΗΝ ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΜΟΥ!ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΣΑΣ ΨΙΛΟΔΙΑΒΑΣΑ ΚΑΙ ΝΟΣΤΑΛΓΗΣΑ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!ΜΟΥ ΕΛΕΙΨΕ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!ΤΥΧΕΡΕΣ ΧΑΙΔΕΨΤΕ ΤΗΝ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΔΕΝ ΘΑ ΤΗΝ ΕΧΕΤΕ!ΘΑ ΕΧΕΤΕ ΤΑ ΝΙΝΙΑ ΣΑΣ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ!!!!
ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ,ΜΕ ΕΝΑΝ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΝΕΝΑ ΠΟΝΟ!ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!! Εγκυούλες και Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 10 - Σελίδα 38 654316 Εγκυούλες και Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 10 - Σελίδα 38 654316 Εγκυούλες και Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 10 - Σελίδα 38 654316 Εγκυούλες και Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 10 - Σελίδα 38 654316 Εγκυούλες και Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 10 - Σελίδα 38 654316


Να χαιρεσαι την μπουμπου σου!Παντα υγιης και καλοτυχη να ειναι και ευτυχισμενη!Λες να μας λειψει η κοιλιτσα μας ε;;

Patsie

Patsie
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Koutsounaki2810 έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ!ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΑΛΛΟ ΘΕΜΑ,ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΜΒΡΙΟΥ!ΓΕΝΝΗΣΑ ΠΡΙΝ 21ΜΕΡΕΣ ΤΗΝ ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΜΟΥ!ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΣΑΣ ΨΙΛΟΔΙΑΒΑΣΑ ΚΑΙ ΝΟΣΤΑΛΓΗΣΑ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!ΜΟΥ ΕΛΕΙΨΕ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!ΤΥΧΕΡΕΣ ΧΑΙΔΕΨΤΕ ΤΗΝ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΔΕΝ ΘΑ ΤΗΝ ΕΧΕΤΕ!ΘΑ ΕΧΕΤΕ ΤΑ ΝΙΝΙΑ ΣΑΣ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ!!!!
ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ,ΜΕ ΕΝΑΝ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΝΕΝΑ ΠΟΝΟ!ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!! Εγκυούλες και Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 10 - Σελίδα 38 654316 Εγκυούλες και Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 10 - Σελίδα 38 654316 Εγκυούλες και Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 10 - Σελίδα 38 654316 Εγκυούλες και Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 10 - Σελίδα 38 654316 Εγκυούλες και Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 10 - Σελίδα 38 654316

Τι γλυκό μπεμπάκι! Να σου ζήσει!! Κι εμένα μ αρέσει η κοιλίτσα μου και η φάση της εγκυμοσύνης γενικότερα (είναι η πρώτη μου κι η αλήθεια είναι οτι την πέρασα πολύ εύκολα μέχρι στιγμής) και το σκέφτομαι οτι θα μου λείψει...

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γραφω απο το κινητο πρωτη φορα !Ηρθα νωριτερα στο γιατρο !Λεω κατσε να δοκιμασω να γραψω απο εδω!φιλακια τα λεμε αργοτερα!!

eirini2


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΛΕ ΜΗΝΥΜΑ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ Η ΜΑΡΙΛΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΑΠΛΑ ΧΑΛΑΣΕ Ο ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗΣ ΤΗΣ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΤΟΝ ΕΧΕΙ ΕΤΟΙΜΟ.ΣΑΣ ΣΤΕΛΝΕΙ ΦΙΛΙΑ.

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαρακι μολις πας σπιτακι πες μας τι σου ειπε ο γιατρος και πως ειναι το μπεμπακι.Πολλα φιλια Εγκυούλες και Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 10 - Σελίδα 38 417472

Κι ελεγα θα εχει γεννησει η Μαριλου.Ειδατε τι καλα που εχουμε τα τηλ η μια της αλλης;Μπορουμε να μαθουμε ανα πασα στιγμη τα νεα

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Koutsounaki2810 έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ!ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΑΛΛΟ ΘΕΜΑ,ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΜΒΡΙΟΥ!ΓΕΝΝΗΣΑ ΠΡΙΝ 21ΜΕΡΕΣ ΤΗΝ ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΜΟΥ!ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΣΑΣ ΨΙΛΟΔΙΑΒΑΣΑ ΚΑΙ ΝΟΣΤΑΛΓΗΣΑ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!ΜΟΥ ΕΛΕΙΨΕ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!ΤΥΧΕΡΕΣ ΧΑΙΔΕΨΤΕ ΤΗΝ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΔΕΝ ΘΑ ΤΗΝ ΕΧΕΤΕ!ΘΑ ΕΧΕΤΕ ΤΑ ΝΙΝΙΑ ΣΑΣ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ!!!!
ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ,ΜΕ ΕΝΑΝ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΝΕΝΑ ΠΟΝΟ!ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!! Εγκυούλες και Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 10 - Σελίδα 38 654316 Εγκυούλες και Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 10 - Σελίδα 38 654316 Εγκυούλες και Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 10 - Σελίδα 38 654316 Εγκυούλες και Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 10 - Σελίδα 38 654316 Εγκυούλες και Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 10 - Σελίδα 38 654316

Πρωτα πρωτα να χαιρεσαι τη μπουμπου, ειναι μια γλυκα!!!!!
Ευχαριστουμε πολυ για τις ευχες σου.

Κοριτσια, εχει δικιο σε αυτο που λεει. Θα χαιδευουμε τις κοιλιες μας μετα και θα μας φαινονται αδειες. Εγω το ειχα παθει στο πρωτο πολυ εντονα. Μου ελειπε!!!

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μπραβο βρε Ειρηνη μου. Τουλαχιστον ξερουμε τι γινεται. Ειδα εχουμε αντιζηλους ε?

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamaka(ntina23) έγραψε:kalimera manoules+egkioyles den kserw kamia sas,ex8es mpika,exw mia kori 18 minwn kai perimenw kai ti deyteri kori gyrw stis 15 dekembrioy!!!! Εγκυούλες και Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 10 - Σελίδα 38 215994

Γεια σου Ντινα, καλως μας ηρθες. Ειμαι η Μαρκελλα, εχω ενα κοριτσακι 5,5 ετων και περιμενω τον μπεμπη μου σε 2 βδομαδουλες. Ευχομαι και σε σενα ολα να πανε καλα και με εναν πονο!!!

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσάκια μου είστε καλά; μου λείπετε κάθε μέρα και περισσότερο...ακόμη είναι πολύς ο πόνος και μου είναι δύσκολο να σας μιλαώ,δεν θέλω και να σας μαυρίζω την ψυχή ενώ είστε σε τέτοια κατάσταση! έγραψα κάπου την ιστοριούλα μου γιατί χρειάζομαι μια συμβουλή απο καμιά ομοιοπαθούσα! σας ευχαριστώ για τις σκέψεις και τις προσευχούλες σας! όλές με το καλό να γεννήσετε τα ζουζουνάκια σας και να μην τα αφήσετε ποτέ απ την αγκαλίτσα σας! σας αγαπώ πολύ πολύ! φιλάκια!

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μπου έγραψε:κοριτσάκια μου είστε καλά; μου λείπετε κάθε μέρα και περισσότερο...ακόμη είναι πολύς ο πόνος και μου είναι δύσκολο να σας μιλαώ,δεν θέλω και να σας μαυρίζω την ψυχή ενώ είστε σε τέτοια κατάσταση! έγραψα κάπου την ιστοριούλα μου γιατί χρειάζομαι μια συμβουλή απο καμιά ομοιοπαθούσα! σας ευχαριστώ για τις σκέψεις και τις προσευχούλες σας! όλές με το καλό να γεννήσετε τα ζουζουνάκια σας και να μην τα αφήσετε ποτέ απ την αγκαλίτσα σας! σας αγαπώ πολύ πολύ! φιλάκια!

Αναστασια μου, πραγματικα δεν εχω λογια κοριτσακι μου! Διαβασα την ιστορια σου. Ηξερα πανω κατω αλλα μολις τωρα διαβασα με λεπτομερειες. Λυπαμαι πραγματικα πολυ. Οτι και να σου πω ειναι λιγο, μικρο, τιποτα.....
Ευχομαι.... απλα οτι καλυτερο για σενα (δεν μπορω να ξερω τι θα ηταν αυτο)....
Αν θελεις να μιλας εμεις ειμαστε παντοτε εδω... μην σκεφτεσαι οτι μας μαυριζεις την ψυχη... κανε οτι σε κανει να νιωθεις εστω και λιγο καλυτερα...
Σε σκεφτομαι συνεχεια και σ'αγαπαω!!!! Εγκυούλες και Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 10 - Σελίδα 38 417472 Εγκυούλες και Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 10 - Σελίδα 38 417472

Jen75

Jen75
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κορίτσια μου καλησπέρα. Είναι αδύνατον να διαβάσω όλα τα μνμ, 20 σελίδες απ'την Παρασκευή.
Σας ευχαριτώ όλες για τις ευχές σας και εύχομαι με τη σειρά μου να έχετε και σεις έναν εύκολο τοκετό με γερά μωράκια.
Και ξεκινάω : Με το που φεύγουμε από την κλινική αρχίζω να έχω πονάκια. Φτάσαμε σπίτι, έφαγα έκανα ντουζ, έβαλα τις κ΄ρεμες μου κοίμησα τον μεγάλο-όλα αυτά με αναπνοές για τον πόνο- και στις 11μιση ήμασταν πα΄λι πίσω στην κλινική με πολύ έντονους πλέον πόνους. Με βλέπει η μαία και μου λέει γελώντας: Εμείς είπαμε σε 3 μέρες, όχι σε 3 ώρες. Ξεκινήσαμε τη διαδικασία, μου βάλανε τελικά λίγη οξυτοκίνη για να έρθει το μωρό στα ίσα του, έκανα κανα δυο βόλτες μπας και σπάσουν τα νερά αλλά πονούσα τόσο πολύ που δεν άντεξα να περιμένω άλλο και με διατολή 3 έκανα επισκληρίδιο κατά τη 1μιση, μου'σπασε ο ντοκ τα νερά και με 4 εξωθήσεις βγήκε ο μπέμπης στις 3:15. Δε με έσκισε ο ντοκ αλλά με τα νύχια ο μικρός λίγο, έχω 2 ραμματάκια, λίγες μικρές αιμοροίδες και γενικά καλή ανάρρωση. Βγαίνοντας σήμερα μέχρι κ πρενατάλ σταματήσαμε για κάτι ψιλοψώνια. Θήλασα αποκλειστικά στην κλινική και φυσικά συνεχίζω.
Ο μεγάλος με το που έφτασε θήλαζα και πιο πολύ του έκανε εντύπωση το τεράααστιο στήθος παρά το μωρό. Του άρεσαν τα δωράκια που του έφερε, του έδωσε και το δικό του και μετά ανέβηκε στη γιαγιά για να κάνει επίδειξη την κιθάρα. Πριν λίγο κατέβηκε με το μπαμπά να πάρουν γλυκά να πάνε στη θεία να κεράσουν, χάιδεψε το μωρό και είπε :το αγαπάμε το μωρό. Προς το παρόν καλές, ήπιες αντιδράσεις.
Σας φιλώ για να προλάβω καμιά τουαλέτα κλπ πριν τον επόμενο θηλασμό. Εγκυούλες και Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 10 - Σελίδα 38 315810

Patsie

Patsie
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μπου έγραψε:κοριτσάκια μου είστε καλά; μου λείπετε κάθε μέρα και περισσότερο...ακόμη είναι πολύς ο πόνος και μου είναι δύσκολο να σας μιλαώ,δεν θέλω και να σας μαυρίζω την ψυχή ενώ είστε σε τέτοια κατάσταση! έγραψα κάπου την ιστοριούλα μου γιατί χρειάζομαι μια συμβουλή απο καμιά ομοιοπαθούσα! σας ευχαριστώ για τις σκέψεις και τις προσευχούλες σας! όλές με το καλό να γεννήσετε τα ζουζουνάκια σας και να μην τα αφήσετε ποτέ απ την αγκαλίτσα σας! σας αγαπώ πολύ πολύ! φιλάκια!

Κορίτσι μας... σε σκεφτόμουνα συχνά όλες αυτές τις μέρες. Δεν υπάρχει κάτι που να απαλύνει τον πόνο σου τώρα, οτι και να σου πω θα ακούγεται λίγο.
Και μην ξαναπεις οτι μας μαυρίζεις την ψυχή. Θα μπαίνεις όποτε θέλεις και όσο θέλεις και θα μιλάμε για οτι θέλεις. Δεν είμαστε εδώ μόνο για τα εύκολα και για χαζολόγημα.
Διάβασα και την ιστορία αναλυτικά γιατί αναρωτιόμουν κι εγώ τόσες μέρες πώς ένα μωράκι δύο κιλά με κανένα πρόβλημα, ξαφνικά χάθηκε.
Μην αγχώνεσαι σε παρακαλώ για επόμενη γέννα. Ακόμα κι αν έχεις αυξημένες πιθανότητες για πρόωρο, εγώ όσα προώρα ξέρω μια χαρά τα πήγαν.
Η λοίμωξη ήταν μια ατυχία (?) που συνέβη μια φορά, δε σημαίνει οτι κάθε φορά θα κολλάει λοίμωξη ή θα είναι μη αντιμετωπίσιμη.
Και, ξέρω οτι δεν είναι κατάλληλη ώρα για τέτοια, αλλά εμένα κάτι μου βρωμάει, αφού ήταν μια χαρά το μωράκι τι σκατά λοίμωξη ήταν αυτή που δεν μπορούσε να την αντιμετωπίσει? Γιατί και τα δίδυμα, 2-2,5 κιλά δεν γεννιούνται?
Συγνώμη αν σε ταράζω, αλλά γνώμη μου είναι όταν συνέλθεις κάπως να το ψάξετε. Ξέρω οτι το μωράκι σου δεν έρχεται πίσω αλλά έτσι για το γαμώτο.
Γιατί είναι τεράστια αδικία.
Θα στα φέρει όμως η ζωή καλά απο δω και πέρα, εγώ το πιστεύω πραγματικά. Θα σου δώσει απλόχερα ότι σου στέρησε τώρα τόσο βίαια, μην το βάζεις κάτω και μην αγχώνεσαι οτι θα ξανασυμβούν τα ίδια.

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πολλα μωρακια στη ΜΕΝΝ κολλανε λοιμωξεις! μετα απ αυτην επαθε ενα καρο αλλα πραγματα και να τη γλιτωνε μαλλον θα της αφηνε κουσουρια οοοολο αυτο! δε θα μου τη φερουν πισω οτι και να ψαξω και δεν ξερω ποτε και αν ποτε θα βρεθω σε θεση να ψαξω το οτιδηποτε! θα ηθελα αν ηταν δυνατον να ξεχασω εντελως οοοοοοοοοτι εγινε σα να μην εγινε! περιμενω το χρονο να με γιατρεψει! τιποτε αλλο δεν θελω! μονο να φυγει αυτο το μαρτυριο απ το μυαλο μου !!!καληνυχτα σας και πολλα φιλακια στις κοιλιτσες σας!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 38 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις