Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
267 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 267 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 40]

Patsie

Patsie
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Να μαι πάλι. Με είχε αποσυνδέσει αυτό το μπιπ-μηχάνημα!!

Έλα ρε Μαρκέλλα... θα κλαίωωωω.
Λοιπόν,
- Patsie (Κλεοπάτρα ή Πατρίτσια, ότι θέτε)
- Αγοράκι
- Είχα ΠΗΤ 19/12 αλλά θα πάω για προγραμματισμένη καισαρική το πρώτο πενθήμερο του Δεκέμβρη μάλλον.
Οπότε βάλτε με για 5/12 και το ξαναβλέπουμε

Σας φιλώ και σας αγαπώ, πάω να ξαναδω συρταριέρες!!!

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Άντε Ελένη να πας κι εσυ στο γιατρο να μας πεις μετα η αύριο τι σου είπε... Τέρμα με τις δουλειές τώρα γιατι τελείωσε κ η μαμα μου με την δουλειά κ απο αύριο θα έρχεται να μου τα κάνει όλα αυτη ... Απλα δεν μπορω να την βλέπω κ να μην κάνω τίποτα ... Τι εννοείς Δήμητρα ότι θα στο πάρει; Θα σου κάνει καισαρικη πρόωρα;;;

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
demmy29 έγραψε:1774 φτασαμε.επαναληψη την αλλη εβδομαδα.αν αρχισει κ πεφτει κατω απο τα 100 γρ την εβδομαδα θα μου την παρουνε την τοσοδουλα μου. Sad

αρα το μωρο δεν τρεφεται σωστα απ οτον πλακουντα-λωρο? χαζη ερωτηση? σορυ να καταλαβω προσπαθω.
συννενοηση μπουζουκι......χαχαχαχαχα
παιρνω τηλ σπιτι σου.το σηκωνει μια κοπελα. 'δημητρα? λεω εγω' απανταει η κοπελα'ελα ρε εφη τι κανεις?' της απανταω'οχι δεν ειμαι η εφη η αθανασια μπουκωμενη ειμαι δημητρα' και μου απανταει' ουτε εγω ειμαι η δημητρα, η αδελφη της ειμαι' .....τα συμπερασματα δικα σας χαχαχαχα να ναι καλα η μαρια με εκανε και γελασα...

zooula1985

zooula1985
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αγαπες μου καλο μηνα με πολλα χαμογελααα και πολλες γλυκιες αναμονες!!!τι κανετε??εμεις εδω σημερα ειχα τοσοοοοοοοοοοο σιδερο πφφφ αγανακτησα αλλα το τελειωσα γιορταζει και η πεθερα σημερα χιχι οχι οτι θα κανει κατι αλλα λεμε τωρα!!! βλεπω εχουμε μπει σε τροχια και αναμενουμε τα νινακια μας τι ωραια που ειναι ..... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy εμενα η μπεμπα κ@λ@ δεν βαζει κατω κλωτσιες μπουνιες ...μαλλον την ξεθεωνω την κακομοιρα με τις δουλειες χιχιχιχι Smile Smile εμεις γιατρο παλι εχουμε στις 12/11 εχουμε ακομα μερες αλλα απο τι μου ειπε στην τελευταια επισκεψη με βλεπει και παραπανω μερες για να γεννησω για να δουμε .....μαρκελα μου αγαπη μου τι κανετε??σε ειχα στο μυαλο μου να σου τηλ...!!!! Very Happy

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
zooula1985 έγραψε:αγαπες μου καλο μηνα με πολλα χαμογελααα και πολλες γλυκιες αναμονες!!!τι κανετε??εμεις εδω σημερα ειχα τοσοοοοοοοοοοο σιδερο πφφφ αγανακτησα αλλα το τελειωσα γιορταζει και η πεθερα σημερα χιχι οχι οτι θα κανει κατι αλλα λεμε τωρα!!! βλεπω εχουμε μπει σε τροχια και αναμενουμε τα νινακια μας τι ωραια που ειναι ..... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy εμενα η μπεμπα κ@λ@ δεν βαζει κατω κλωτσιες μπουνιες ...μαλλον την ξεθεωνω την κακομοιρα με τις δουλειες χιχιχιχι Smile Smile εμεις γιατρο παλι εχουμε στις 12/11 εχουμε ακομα μερες αλλα απο τι μου ειπε στην τελευταια επισκεψη με βλεπει και παραπανω μερες για να γεννησω για να δουμε .....μαρκελα μου αγαπη μου τι κανετε??σε ειχα στο μυαλο μου να σου τηλ...!!!! Very Happy


ααααα ετσι ουτε μια αναφορα ουτε ενα γεια σου τι κανεις? κλαψ κλαψ...λιωσε μαρη στο σιδερο και για εκδικηση τραβα και στην πεθερα-να την χαιρεστε-....αχ ειχα μια φιλη ζωουλα....παει με πφ και αυτη....πυργιωτα.....

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αν δεν καταλαβες οτι κανω πλακα,....καταλαβε το τωρα χιχιχιχι
φιλια στην νυφη

zooula1985

zooula1985
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μαμακα μου έγραψε:
zooula1985 έγραψε:αγαπες μου καλο μηνα με πολλα χαμογελααα και πολλες γλυκιες αναμονες!!!τι κανετε??εμεις εδω σημερα ειχα τοσοοοοοοοοοοο σιδερο πφφφ αγανακτησα αλλα το τελειωσα γιορταζει και η πεθερα σημερα χιχι οχι οτι θα κανει κατι αλλα λεμε τωρα!!! βλεπω εχουμε μπει σε τροχια και αναμενουμε τα νινακια μας τι ωραια που ειναι ..... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy εμενα η μπεμπα κ@λ@ δεν βαζει κατω κλωτσιες μπουνιες ...μαλλον την ξεθεωνω την κακομοιρα με τις δουλειες χιχιχιχι Smile Smile εμεις γιατρο παλι εχουμε στις 12/11 εχουμε ακομα μερες αλλα απο τι μου ειπε στην τελευταια επισκεψη με βλεπει και παραπανω μερες για να γεννησω για να δουμε .....μαρκελα μου αγαπη μου τι κανετε??σε ειχα στο μυαλο μου να σου τηλ...!!!! Very Happy


ααααα ετσι ουτε μια αναφορα ουτε ενα γεια σου τι κανεις? κλαψ κλαψ...λιωσε μαρη στο σιδερο και για εκδικηση τραβα και στην πεθερα-να την χαιρεστε-....αχ ειχα μια φιλη ζωουλα....παει με πφ και αυτη....πυργιωτα.....


χαχαχαχαχαχαχα παραπονιαρα μου εσυ....παραπονιαρα !!!!πηγα στην πεθερα και εφαγα και σουτζουκακια και εχω πεθανει απο εκεινη την ωρα (θελει να στειλει αδιαβαστη) χαχα ευχαριστουμε αγαπη!!!πως εισαι καρδια μου???

Jen75

Jen75
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αθανασία, καννελόνια γιοκ. Έφαγα πάλι εγώ, έβαλα στο γιο να πάρει αύριο στον παιδικό και μείνανε και λίγα για τον αντρούλη μου που δεν έφαγε σήμερα και αν δεν φάει και αύριο ίσα που με χωρίζει. Όσο για αμαρτία : ασθενείς και οδοιπόροι συγχωρούνται και μαζί με μένα και οι υπόλοιποι που τρέφονται από τη μαγειρική μου Smile

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αθανασια μου μετα τον γιατρο ηρθα απο το γραφειο μου να δω πως πανε τα πραγματα.ταυτοχρονα ο χαρης πηγε να παρει την αδερφη μου απο τα κτελ. με αλλα λογια δεν την εχωδει ακομα. μου ειπε οτι αν δεν τρεφεται καλα θα αρρωστησει στην κοιλιτσα οποτε θα μου κανουν τοκετο. ελπιζουμε οτι θα παιρνει τουλαχιστον εκατο την εβδομαδα. θα σε παρω το πρωι να τα πουμε.

zoekopa

zoekopa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας κοριτσια, τι κανετε???? εγω εχω ιντερνετ και παλι, επιτελους!!!! πειτε μου τα νεα σας, μου λειψατε πολυ!!!! Γέννησε καμια??

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγω επειδή είμαι ακόμα στο γραφείο (η τρελλή) δεν τα διάβασα όλα.

Γιατρό έχω αύριο.

Δήμητρα γιατί δεν τρέφεται σωστά? Και εμενα δεν θα τρεφόταν σωστά λόγω μονήρους ομφαλικής αρτηρίας. Αύριο θα δω γιατί μέχρι στιγμής είναι χοντρούλα Embarassed Embarassed Embarassed

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κλεοπάτρα το ίδιο έχει και η κοπέλα του αδελφού μου (έιναι 6 μηνών) αλλά ο γιατρός της το έχει πει όχι επιχείλιο αλλά επι κάτι άλλο.

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ζωή σου στέλνω πμ

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ζωουλα μου εδω ειμαι κρυωμενη...κλαψ κλαψ

αναστασια τα φιλια μου.

δημητρα παρε με οποτε θες, δεν θα φυγω καθολου αυριο.

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
zoekopa έγραψε:Γεια σας κοριτσια, τι κανετε???? εγω εχω ιντερνετ και παλι, επιτελους!!!! πειτε μου τα νεα σας, μου λειψατε πολυ!!!! Γέννησε καμια??

τι κανεις κοριτσι? πως πας? κοντευεις?

zooula1985

zooula1985
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μαμακα μου έγραψε:ζωουλα μου εδω ειμαι κρυωμενη...κλαψ κλαψ

αναστασια τα φιλια μου.

δημητρα παρε με οποτε θες, δεν θα φυγω καθολου αυριο.



ωχ αγαπη τι πατησες?? και εγω προσεχω οσο μπορω υπουλος καιρος και ολα τα πιτσιρικια τριγυρω ειναι αρρωστα...θα σου τηλ αυριο το απογευματακι γιατι το πρωι εχουμε γενικη στο σπιτακι με τον αντρουλη χαχαα καλο βραδυ σε ολες !!!!!!!!! Very Happy Very Happy

Patsie

Patsie
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Maryanastasia έγραψε:Κλεοπάτρα το ίδιο έχει και η κοπέλα του αδελφού μου (έιναι 6 μηνών) αλλά ο γιατρός της το έχει πει όχι επιχείλιο αλλά επι κάτι άλλο.

Είναι τέσσερα είδη χαμηλού απ ότι ξέρω, ο σκέτο χαμηλός, ο παραχείλιος (δίπλα στον τράχηλο), ο επιχείλιος (ακουμπάει τον τραχηλο) και ο επιπτωματικός (το πιο σοβαρό γιατί καλύπτει τον τράχηλο).
Απλά αν είναι στους 6 μήνες έχει περιθώρια ακόμα, γιατί πολλές φορές ανεβαίνοντας η μήτρα ανεβαίνει κι ο πλακούντας μαζί. Εμένα πλέον δεν έχει ελπίδες να ανέβει.

Α, και καλό μήνα βρε κορίτσια, το ξέχασα το πρωί!!!

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καληνυχτα ζωη. καλες δουλειες αυριο.ε μην κουραστεις πολυ

εχω κατι πονακια χαμηλα-υπογειο δηλ-κατι μου θυμιζουν, μια εντονη δραστηριοτητα ο μπεμπης....θα δειξει. βηχω η φτερνιζομαι και ποναω κατω ρε γαμωτο....αχ ταριφα θα σε σκοτωσω.μαλλον αυτος την εφερε την ιωση.......ε δεν φερνει λεφτα, λεει ας φερω καμια ιωση χιχιχι

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
α ναι Κλεοπάτρα το τελευταίο έχει και της είπε πως τον Δεκέμβριο μάλλον θα έχει αιμοραγίες κτλ...μακάρι να πάνε ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!


Αθανασία μου και εγώ είμαι κρυωμένη, κλείνω εβδομαδα άυριο Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
πάντως Αθανασία κάτι έφερε ο άνθρωπος δεν μπορείς να πεις.

και εμένα προχθές μου έφερε ντορίτος από το μπαρ. δεν φέρνω λέει που δεν φέρνω λεφτά φάει κανα πατατάκι!!

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τωρα καταφερα να ξαναμπω...
Αθανασία σιγα μην εισαι χαζη..μπερδευτηκες λιγακι,,εισαι και κρυωμενη..περαστικουλια!Εγω το καθισματακι το ειχα στη Μελινα μεχρι τωρα..της πηραμε καινουριο και καθαρισα το παλιο..τι ψιχουλο βρηκα..μεσα δεν λεγεται..επλυνα το υφασματινο μερος κια σκουπισα και καθαρισα το πλαστικο.Προσθεσα και το σφουγγαρακι πλατουλα για νεογεννητα και ετοιμο.

Εγω ημερομηνια σιγουρα δεν ξερω αλλα απο 8-12 φανταζομαι!Θα μαθω την Τριτη!

Τωρα που ειδα τη λιστα ισα ειμαστε αγορια κοριτσια..λιγο περασανε τα αγορακια..και η Μαριαρο αγορι εχει.
Γερα να ειναι..

Ευη μου σέυχαριστώ κουκλα μου!Να εισαι καλα!Με τις ωρες μας ειμαστε..οπως ολοι..κι εσυ δεν πας πισω ομως!

Δημητρουλα μη σε παιρνει απο κατω..ολα καλα θα πανε..ακου τους γιατρους σου..και ευχομαι τα καλυτερα..με την τοσοδουλα!

Γεια σου Ζωη!Πως πας;

αχ να ειχα ενα σακουλακι ντοριτος τωρα!!!

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευη ξεχασα να απαντησω..ειναι τοσο χαμηλα το μωρο;Ε μεχρι να γεννησεις θα ειναι σιγουρα 2800.Ο ανηψιος μου γεννηθηκε τον Ιουνιο 2600 στις 36 βδομαδες λογω ινομυωματος που δεν το αφηνε να αναπτυχθει πολυ και δεν επαιρνε βαρος.
Βγηκε εξω και τρωει συνεχεια Εγκυούλες και Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 10 - Σελίδα 20 401147 !4 μηνων 8 κιλα!Μην ανησυχεις λοιπον για το βαρος!Αρκει να μπεις στον ενατο!Η Μελινα 8 κιλα ηταν 1 χρονων και γεννηθηκε 3300 41 εβδομαδων..καθε παιδι εχει τους ρυθμους του!

Φιλακια!

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Βρήκα dοritos στο ντουλάπι ..τσακιζω ένα μικρο μπωλακι pig

Δεν θα γρινιαξω για καουρα σήμερα! Embarassed

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mamameli έγραψε:Βρήκα dοritos στο ντουλάπι ..τσακιζω ένα μικρο μπωλακι pig

Δεν θα γρινιαξω για καουρα σήμερα! Embarassed



χααχαχαχαχ εγώ δεν φταίω πάντως.....

πάω να κοιμηθώ δεν έχω μέση πια..
φιλια σε όλες!

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Maryanastasia έγραψε:
mamameli έγραψε:Βρήκα dοritos στο ντουλάπι ..τσακιζω ένα μικρο μπωλακι pig

Δεν θα γρινιαξω για καουρα σήμερα! Embarassed



χααχαχαχαχ εγώ δεν φταίω πάντως.....

πάω να κοιμηθώ δεν έχω μέση πια..
φιλια σε όλες!

Εγω φταίω με τις μειωμένες αντιστάσεις...
Καλη ξεκούραση! Laughing

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις