Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
94 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 94 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

letitsa

letitsa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
τελικα ειμαι παντελως ανικανη να κανω διαιτα....χτες μας εφεραν μια τουρτα..... Very Happy Very Happy Very Happy το βραδυ που σηκωθηκα να ταισω το μωρο μπορεσα και αντισταθηκα......το πρωι ομως οχι μονο δεν μπορεσα αλλα δεν καταλαβα πως εφαγα 2 κομματια...... ειμαι απαραδεκτη ...... αρα φανταστειτε τη θα εχει το μεσημεριανο....

elenidek

elenidek
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
3 Νοεμβριου, 3η μερα διαιτας. Πρωινο μια φετα του τοστ ψωμι με μια φετα γαλοπουλα και εναν καφε σκετο.
ενδιαμεσο 1 φρουτο
μεσημερι 1 μπιφτεκι ψητο, με μαρουλι μπολικο με 1κγ λαδι και ξυδι
ενδιαμεσο 1 λωτό
βράδυ 1 μπισκτο digestive
να ζυγιστω ακομη δεν τολμησα

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοριτσια εγω μαλλον εγκατελειψα προς το παρόν... Rolling Eyes
καλή σας επιτυχία!!!

http://www.creativebeez.gr

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εγω και αν εγκατελειψα ενα θα σας πω εφαγα μια μπανανα το πρωι ενα τοστ ψαρι με μαρουλι για μεσημερι ενα αμυγδαλωτο θελω καθε μερα το γλυκακι μου δεν μπορω , θα ελεγε κανεις ενταξει μια χαρα γιατι εκανα και 30 λεπτα διαδρομο, αλλα με επιασε τρελα και εφαγα μισο κιλο καστανα Μανούλες Αυγ-Σεπ-Οκτ: επιχείρηση:ΠΕΙΝΑ! - Σελίδα 3 966307

elenidek

elenidek
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
4η μέρα: πρωινο 1 φετα ολικης με 1 φετα γαλοπουλα 1 φετα κασερι λαιτ, το χυμο απο ενα γκρειπ φρουτ
ενδιαμεσο 1,5 μπισκοτο digestive
μεσημερι ψαρονεφρι στη σχαρα στο μεγεθος παλαμης, μαρουλακι και λιγο ντοματα χωρις λαδι.
βραδυ γιαουρτι με 1 κγ μελι + μισο φρουτο.
επισης ζυγιστηκα και ναι το πρωτο (ευκολο) κιλο με αποχαιρετησε
αντε κοριτσια μου να εχω παρέα στην προσπαθεια

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Προσπαθώ, προσπαθώ αλλά το Σάββατο που ζυγίστηκα πριν πάω στην ενδοκρινολόγο εξεπλάγην δυσάρεστα όταν είδα στη ζυγαριά 70,3. Το ίδιο με ζύγισε και η γιατρός (κλαψ και μπουχουχου).
Το βράδυ του Σαββάτου έφαγα το γιαουρτάκι μου αλλά σήμερα είχαμε πάρτυ σε πιτσαρία. Έφαγα και τούρτα Ιένα μικρούτσικο κομματάκι) και δύο κομμάτια πίτσα (μικρή πίτσα άρα και μικρά κομμάτια). Όταν επέστρεψα σπίτι έπλυνα τα δόντια μου για να αποφύγω να φάω κι άλλο.
Λέω να ζυγιστώ και αύριο να δω πως πάει.
Εν τω μεταξύ η ενδοκρινολόγος επειδή η THS είναι στο όριο και επειδή θηλάζω μου είπε να περιμένουμε λίγο ακόμα χωρίς να πάρω φάρμακα κανά δυο μήνες να επαναλάβω την εξέταση εκτός κι αν έχω συμπτώματα πιο μπροστά. Ένα σύμπτωμα είναι και η αύξηση του βάρους. Ελπίζω βέβαια πάντα για το καλύτερο.

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τελικά φαγώθηκ να κάνουμε ομάδα..και δεν μπαίνω καθόλου....!!!Οτι να ναι!!!Λοιπόν είμαι άξια της μοίράς μου δεν μπορώ να μπώ σε πρόγραμμα...δεν τρώω βλακείες...γλυκά τουλάχιστον...αλλά δεν έχω σταθερό ωράριο φαγητού..επίσης με τη ποσότέχωητα ίσως έχω ένα θέμα....αλλά τουλάχιστον δεν συνδιάζω...ψωμιά και πατάτες με κρέας...!!Ζυγίστηκα Σάββατο 64.200 ...έχασα ένα κιλάκι!!! Μανούλες Αυγ-Σεπ-Οκτ: επιχείρηση:ΠΕΙΝΑ! - Σελίδα 3 215994 Μανούλες Αυγ-Σεπ-Οκτ: επιχείρηση:ΠΕΙΝΑ! - Σελίδα 3 215994

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
desT έγραψε:
Εν τω μεταξύ η ενδοκρινολόγος επειδή η THS είναι στο όριο και επειδή θηλάζω μου είπε να περιμένουμε λίγο ακόμα χωρίς να πάρω φάρμακα κανά δυο μήνες να επαναλάβω την εξέταση εκτός κι αν έχω συμπτώματα πιο μπροστά. Ένα σύμπτωμα είναι και η αύξηση του βάρους. Ελπίζω βέβαια πάντα για το καλύτερο.

Δεσποινάκι πόσο ήταν η TSH σου; αυξημένη; για υπερ-θυρεοειδισμό σου είπε; η δική μου έπεσε πάλι στο 0, υπερθυρεοειδισμός φουλ. Αλλιώς δεν εξηγείται το ότι τρώω σαν βόδι και δεν παίρνω επιπλέον κιλά.

Σήμερα πάντως που μου ήρθε περίοδος κατευθείαν -1,5 κιλό!! έσπασα το φράγμα των 58..

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tini13 έγραψε:
Δεσποινάκι πόσο ήταν η TSH σου; αυξημένη; για υπερ-θυρεοειδισμό σου είπε; η δική μου έπεσε πάλι στο 0, υπερθυρεοειδισμός φουλ. Αλλιώς δεν εξηγείται το ότι τρώω σαν βόδι και δεν παίρνω επιπλέον κιλά.

Σήμερα πάντως που μου ήρθε περίοδος κατευθείαν -1,5 κιλό!! έσπασα το φράγμα των 58..

Όχι Τίνη, εγώ έχω υποθυρεοειδισμό. Στις τελευταίες εξετάσεις ήμουν 5,06. Δηλαδή ακριβώς στο ανώτατο όριο. Πριν ξεκινήσω την εγκυμοσύνη ήμουν κάπου στο 3 και κάτι και με την εγκυμοσύνη ανέβηκε κι άλλο. Την κατέβασα με Euthirox. Τώρα μου είπε η γιατρός μου να περιμένουμε λιγάκι λόγω θηλασμού. Επίσης μου είπε ότι πολλές φορές ο θυρεοειδής ρυθμίζεται και από μόνος του μετά από κανένα χρόνο από τη γέννα.
Να σου πω θα προτιμούσα ένα υπερθυρεοειδισμό σ' αυτή την φάση. Τουλάχιστον μέχρι τη βάφτιση Very Happy . Να χάσουμε κανένα κιλό.

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
desT έγραψε:
Tini13 έγραψε:
Δεσποινάκι πόσο ήταν η TSH σου; αυξημένη; για υπερ-θυρεοειδισμό σου είπε; η δική μου έπεσε πάλι στο 0, υπερθυρεοειδισμός φουλ. Αλλιώς δεν εξηγείται το ότι τρώω σαν βόδι και δεν παίρνω επιπλέον κιλά.

Σήμερα πάντως που μου ήρθε περίοδος κατευθείαν -1,5 κιλό!! έσπασα το φράγμα των 58..

Όχι Τίνη, εγώ έχω υποθυρεοειδισμό. Στις τελευταίες εξετάσεις ήμουν 5,06. Δηλαδή ακριβώς στο ανώτατο όριο. Πριν ξεκινήσω την εγκυμοσύνη ήμουν κάπου στο 3 και κάτι και με την εγκυμοσύνη ανέβηκε κι άλλο. Την κατέβασα με Euthirox. Τώρα μου είπε η γιατρός μου να περιμένουμε λιγάκι λόγω θηλασμού. Επίσης μου είπε ότι πολλές φορές ο θυρεοειδής ρυθμίζεται και από μόνος του μετά από κανένα χρόνο από τη γέννα.
Να σου πω θα προτιμούσα ένα υπερθυρεοειδισμό σ' αυτή την φάση. Τουλάχιστον μέχρι τη βάφτιση Very Happy . Να χάσουμε κανένα κιλό.

Να τσεκάρεις και τη FT3, FT4 λέω εγώ όταν ξαναδώσεις αίμα..

annia

annia
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Χαθηκα κοριτσια μου αλλα εχω τα μεγαλα αρρωστα..Λοιπον εγω ζυγιστηκα σημερα τωρα προλαβα Laughing Laughing και απο 63,700 ειμαι 61,700 -2κιλα... Very Happy Very Happy Very Happy αν συνεχισω ετσι μεχρι τα χριστουγεννα θα φτασω τα κιλα που θελω...Τρωω απο ολα αλλα μικρες ποσοτητες στο μοναδικο που δεν μπορω ομως να αντισταθω ειναι τα γλυκα Twisted Evil Embarassed Rolling Eyes

veny


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αχ κοριτσια εχετε πιασει μεγαλο θεμααα..εγω κ σε αυτη την εγκυμοσυνη πηρα 25 περιπου κιλα- χαλι μαυρο!! εχω χασει τα μισα περιπου αλλα ακομα εχω μελλον. κ πειναω τρελα λεμε, αντε να μπω στη παρεα σας να παρω θαρρος. λοιπον ειμαι 79 κ πρεπει να παω 65...δυσκολο ε???

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγω αύριο παραλαμβάνω το ελλειπτικό μου μηχάνημα και ξεκινάω τρελή προπόνηση!
Θα γίνω φέτες λέμεεεεε

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Aurora έγραψε:Εγω αύριο παραλαμβάνω το ελλειπτικό μου μηχάνημα και ξεκινάω τρελή προπόνηση!
Θα γίνω φέτες λέμεεεεε

Με γειά το δώρο Στελλάκο! Είμαι σίγουρη για το αποτέλεσμα, το'χεις!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Στέλλα εσύ θα γίνεις φέτες και εμείς γκοφρέτες!!!Πλάκα κάνω...!!!!

elenidek

elenidek
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
χάθηκα για λίγο αλλα επανήλθα. λοιπόν μία εβδομάδα διατροφής -1 κιλό. καλα ειναι νομίζω. σήμερα όμως αν και ακολουθησα το προγραμμά μου εκανα μια μεγαααααααλη βλακεια. εφαγα 1 χουφτα πατατακια! Μανούλες Αυγ-Σεπ-Οκτ: επιχείρηση:ΠΕΙΝΑ! - Σελίδα 3 679259 Μανούλες Αυγ-Σεπ-Οκτ: επιχείρηση:ΠΕΙΝΑ! - Σελίδα 3 679259 Μανούλες Αυγ-Σεπ-Οκτ: επιχείρηση:ΠΕΙΝΑ! - Σελίδα 3 679259 . δεν πειράζει θα το δω ως ενα ευχαριστο διαλειμμα και θα κανω πως δεν υπηρξε παρασπονδια. λοιπον πρωινο ενα τοστ με γαλοπουλα και τυρι λαιτ + το χυμο απο ενα γκρειπ φρουτ.ενδιαμεσο μια φετουλα κεικ. μεσημερι μια ντοματουλα με ενα αβγο βραστο και λιιιιγο κασερι λαιτ. ενδιαμεσο ενα φρουτο (μετα ηρθε η παρασπονδια). βραδινο 1 φετα γαλοπουλα + ενα τυρακι λαιτ.

bettoulina

bettoulina
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημερα μαμαδες!!
πουλαω ροζ καροτσακι,δεν ειναι καποιας γνωστης μαρκας,σχεδον καινουργιο!!χρσιμοποιημενο μονο 1 μερα..με τσαντα αλλαγης και ποδοσακο στους ιδιους χρωματισμους


Kαροτσάκι κατάλληλο από 0 + μηνών
Μπροστινές, περιστρεφόμενες ρόδες με δυνατότητα κλειδώματος
Ρυθμιζόμενη λαβή.
Τρεις θέσεις κλίσης της πλάτης συμπεριλαμβανομένης και της οριζόντιας
Τσάντα
Κάλυμμα για τα πόδια
Μεγάλο καλάθι αποθήκευσης
Aναστρέψιμη λαβή με δυνατότητα το μωρό να κοιτά μπροστά ή να κοιτά τη μαμά
Διαστάσεις: Υ 100cm, Μ 87cm, Π 53cm.

Βάρος 10kg



το αγορασα 130 ευρω...το πουλαω 100 γιατι μας φερανε δωρο καροτσι τριο που το χρειαζομουνα λογω του καθισματος αυτοκιντου!!

bettoulina

bettoulina
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!

????????


Επισκέπτης
Είμαι η Δήμητρα, είμαι φάλαινα, όρκα, θαλάσσιος ελέφαντας... και ότι άλλο θαλάσσιο κύτος υπάρχει Embarassed Embarassed Embarassed Razz
Ξεκίνησα 82-83... δεν θυμάμαι... έφτασα 105... έχασα στην κλινική 10... και παραμένω 95 εδώ και 9 μήνες Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
αααα είμαι ψηλή!!! (παρηγοριά στον άρρωστο)

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bettoulina έγραψε:καλημερα μαμαδες!!
πουλαω ροζ καροτσακι,δεν ειναι καποιας γνωστης μαρκας,σχεδον καινουργιο!!χρσιμοποιημενο μονο 1 μερα..με τσαντα αλλαγης και ποδοσακο στους ιδιους χρωματισμους


Kαροτσάκι κατάλληλο από 0 + μηνών
Μπροστινές, περιστρεφόμενες ρόδες με δυνατότητα κλειδώματος
Ρυθμιζόμενη λαβή.
Τρεις θέσεις κλίσης της πλάτης συμπεριλαμβανομένης και της οριζόντιας
Τσάντα
Κάλυμμα για τα πόδια
Μεγάλο καλάθι αποθήκευσης
Aναστρέψιμη λαβή με δυνατότητα το μωρό να κοιτά μπροστά ή να κοιτά τη μαμά
Διαστάσεις: Υ 100cm, Μ 87cm, Π 53cm.

Βάρος 10kg



το αγορασα 130 ευρω...το πουλαω 100 γιατι μας φερανε δωρο καροτσι τριο που το χρειαζομουνα λογω του καθισματος αυτοκιντου!!

Γεια σου Μπετουλίνα!
Χάθηκες κοπελιά! Έχει καιρό να μπεις να μας πεις τα νέα σου. Πότε γέννησες τελικά;
Μπες να μας τα πεις εδώ
http://forum.eimaimama.gr/t15555-topic#569412
Εδώ βρισκόμαστε όλες.
Παρεπιπτόντως πολύ ωραίο το καρότσι αλλά κι εμάς μας δώσανε δανεικό ένα τρίο της chicco και βολευτήκαμε.
Βάλε την ανακοίνωσή σου και τις ομάδες που δεν γεννήσανε ακόμα (εγκυούλες των επόμενων μηνών).

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ήρθε κ η κακιά επιροή.... Razz

Είμαι η Γιώτα, ξεκίνησα την εγκυμοσύνη 78 έφτασα 96 και βάλε(τελευταία εβδομάδα πριν γεννήσω δε ζυγίστηκα) τώρα είμαι 89 και θέλω να πάω 64!

Τα αρνητικά μου είναι ότι δε μπορώ να αντισταθώ σε γλυκό, πεθαίνω... και το βραδυ που ξυπνάω να θηλάσω το μπεμπούλη πεινάω απίστευτα κ θέλω να φάω έστω μια φετούλα κεικ.

Δε γραφτηκα πιο νωρίς γιατί είχα μία εβδομάδα στο χωριό όπου έγινε ό χαμός από γλυκά κ σπιτικό φαγάκι κ ήξερα δε θα είμαι συνεπείς! Ευτυχώς δε πήρα κι αλλα κιλά ζυγίστηκα κ είμαι στα ίδια.

Στελλάκο συγχαρητήρια για το θεματάκι! Για ελειπτικο σκεφτόμουν κι εγώ, που το πηρες;

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΠΕΙΔΗ ΠΕΡΑΣΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΑ ΙΔΙΑ ΤΕΤΟΙΕΣ ΕΠΟΧΕΣ ΠΕΡΥΣΙ.
ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΙΕΤΤΗΡΙΟ ΒΓΗΛΑ 68 ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΣΑΡΑΝΤΗΣΩ ΠΗΓΑ 65.ΣΤΟΧΟΣ ΗΤΑΝ ΤΑ 57.
ΜΕ ΤΟΝ ΘΗΛΑΣΜΟ ΕΟΕΙΔΗ ΕΤΡΩΓΑ ΜΕΧΡΙ 4 ΜΗΝΩΝ ΕΙΧΑ ΧΑΣΕΙ ΜΟΝΟ 1 ΚΙΛΟ.ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΠΗΓΕ 6 ΜΗΝΩΝ ΤΑ ΕΧΑΣΑ ΣΧΕΟΔΟΝ ΟΛΑ ΑΠΟΤΟΜΑ ΔΗΛΑΔΗ ΜΕΧΡΙ 8 ΜΗΝΩΝ ΠΟΥ ΒΑΦΤΗΣΤΙΚΕ ΤΑ ΕΙΧΑ ΧΑΣΕΙ ΟΛΑ.ΜΗΝ ΦΟΒΑΣΤΕ ΘΑ ΦΥΓΟΥΝ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΑΚΟΜΑ.

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημέρα tzef!!!
Δηλαδή ρε συ με το θηλασμό δε παίζει να τα χάσουμε? εγώ 2 μήνες τώρα είμαι κολλημένη σε αυτα που έχασα μόλις γέννησα, αλλά τρώω ειδικά γλυκά κ φαγητο κανονικά, αν τα περιορίσω πίστευα πως θα χάσω...
Δηλαδή μολις σταμάτησες να θηλάζεις σου κόπηκε κ η όρεξη?
Εγώ δε παρηγοριέμαι γιατί θέλω να συνεχίσω να θηλάζω και για 1 χρόνο αν μπορώ οπότε ως τότε θα είμαι όρκα pig pig pig pig χααχχαχαχα

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
giotaki2 έγραψε:καλημέρα tzef!!!
Δηλαδή ρε συ με το θηλασμό δε παίζει να τα χάσουμε? εγώ 2 μήνες τώρα είμαι κολλημένη σε αυτα που έχασα μόλις γέννησα, αλλά τρώω ειδικά γλυκά κ φαγητο κανονικά, αν τα περιορίσω πίστευα πως θα χάσω...
Δηλαδή μολις σταμάτησες να θηλάζεις σου κόπηκε κ η όρεξη?
Εγώ δε παρηγοριέμαι γιατί θέλω να συνεχίσω να θηλάζω και για 1 χρόνο αν μπορώ οπότε ως τότε θα είμαι όρκα pig pig pig pig χααχχαχαχα
ΟΧΙ ΘΗΛΑΖΑ , ΕΧΘΕΣ ΑΠΟΘΗΛΑΣΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ 13 ΜΗΩΝ,

ΑΠΛΑ ΜΕΤΑ ΕΚΕΙ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟΥΣ 6 ΜΗΝΕΣ ΞΕΠΡΙΖΕΣΑΙ ΚΑΙ ΜΑΖΕΥΕΙΣ.
ΜΕ ΤΟΝ ΘΗΛΑΣΜΟ ΕΤΡΩΓΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΠΑΙΡΝΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΑΝΑ ΚΙ ΟΛΑΣ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις