Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
414 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 414 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 40]

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα Νατασσα!
Μηπως εχετε ασυμβατο dna κ οχι συμβατο?Οπως κ να εχει ελιπζω ολα να πανε καλα αυτη τη φορα!

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα Δώρα!!!
Πως εισαι σημερα??? Εχει φθινοπωρο και στην δικη σου γειτονια??? Εδώ ειναι βροχερα με αερα! *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 9 328109 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 9 328109

Αυτο το κουτακι ειναι απο σχετικα λεπτο χαρτονι και με ο,τι υλικα είχα προχειρα, βραδυ σαββατου...δεν θα κρατησω αυτο λοιπον. Ουτως ή αλλως στις επομενες βδομαδες θα το εξελιξω και θα πρεπει να φτιαξω και ενα σωστο πρωτοτυπο. Σκεφτομαι για ξυλινο, ή πλεξιγκλας αλλα η πορεια θα δειξει. Επισης, αν βρω τροπο που δεν θα επιβαρυνει το μεγεθος του και την ευκολια στην μεταφορα του, θα προσθεσω θηκες για μωρομαντιλα και την κρεμουλα για τον πωπο.

Νατασα λυπαμαι πολυ για τις αποβολες, ειναι ο,τι χειροτερο για τις μανουλες. Ομως αφου ειστε απο τους λιγους που ξερουν την αιτιολογια, ειστε "τυχεροι", αν με καταλαβαινεις πως το εννοω.
Αυτη η δυσκολια να κοιμηθω με κανει και νευρικη εμενα....

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημέρα Δώρα ....δίκιο εχεις οτι αν αρχιζεις και παιρνεις διαφορα ανεβαινει το κοστος ...και αυτο για το σιδερο που στηριζει την κουνουπιερα το ηξερα κ το εχω ηδη παρει απο τα τζαμπο ...SmileSmileSmile
κ η κουνουπιερα δεν ξερω κατα ποσο ειναι χρησιμη αλλα και παλι μια απλη κουνουπιερα απο τα τζαμπο κανει ουτε 10€, οποτε παλι κερδιζεις ...

απλα αυτα τα σετ που κοιτουσα εκαναν πανω απο 160€ κ ειχαν παντα, παλωμα κ κουνουπιερα...μονο 3 κομματια , ελεος δλδ...αλλα βλεπω οτι αν ψαξεις τελικα εχει διαφορα σχεδια κ τιμουλες ...SmileSmileSmileSmile...


Νατασα μπραβο σου , ευχομαι να παει ετσι μεχρι τελους η εγκυμοσυνη σου ..περασατε πολλα κ σεις ...δεν ειχα ξανακουσει για συμβατο dna

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ελενη μου ριξε μια ματια σε αυτο: http://www.narlis.gr/eidhbebe/proikamorou/pierro.html Δες κ τα αλλα προιοντα που εχει.Η δωροεπιταγες που λεει ειναι ουσιαστικα εκπτωση στην τιμη η οποια γινεται αμεσα κ απ'οτι ξερω ισχυει ολο το χρονο!

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κ εδω τα ιδια ο καιρος Σμαρω μου.Ειναι καταθλιπτικος...Ελεγα να σιδερωσω λιγο αλλα δεν το βλεπω...Θελω να κανω κ ενα μπανιο κ βαριεμαι...Οταν εχει τετοιο καιρο μονο να ξαπλωνω θελω.

Το πλεξι γκλας δε θα το κανει πιο βαρυ το κουτακι?

Αληθεια για αρχη ποσα πακετα πανες πρεπει να εχουμε κ τι νουμερο?

natasa.

natasa.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Nομιζω μας ειπαν συμβατο και οχι ασυμβατο, για την ακριβεια μας ειπε ο ανοσολογος οτι το dna μας μοιαζει σα να ειμαστε αδερφια σε αρκετα τμηματα. Ειμαστε πολυ τυχεροι που βρηκαμε το προβλημα νωρις γιατι οι περισσοτεροι με παρομοια προβληματα το ανακαλυπτουν μετα απο παρα πολλες αποβολες και τεραστιο ψυχικο και σωματικο κοστος. Γι αυτο και γω το λεω παντου ωστε να μπορεσω να βοηθησω στο να γεννηθει εστω και ενα μωρακι ακομη...

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
natasa. έγραψε:Nομιζω μας ειπαν συμβατο και οχι ασυμβατο, για την ακριβεια μας ειπε ο ανοσολογος οτι το dna μας μοιαζει σα να ειμαστε αδερφια σε αρκετα τμηματα. Ειμαστε πολυ τυχεροι που βρηκαμε το προβλημα νωρις γιατι οι περισσοτεροι με παρομοια προβληματα το ανακαλυπτουν μετα απο παρα πολλες αποβολες και τεραστιο ψυχικο και σωματικο κοστος. Γι αυτο και γω το λεω παντου ωστε να μπορεσω να βοηθησω στο να γεννηθει εστω και ενα μωρακι ακομη...

Αν κ ψαχνομαι αρκετα πανω σε αυτα τα θεματα δεν το ηξερα το συγκεκριμενο.Ειναι δλδ απο γενετικης αποψεως σαν να γινεται αιμομιξια...Ποιος σκεφτηκε να το ψαξει αυτο?Ο γυναικολογος?Συνηθως γινεται ελεγχος για αντιπατρικα αντισωματα.

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
το ειδα Δωρακι μου, εχει καποια κομματια ενδιαφεροντα, σε ευχαριστώ ...SmileSmileSmile


Νατάσα καλά κάνεις, ότι μπορεί να βοηθήσει κάποιον συνάνθρωπο μας καλό ειναι να το λεμε .....

και εγω εχω *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 9 517142 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 9 517142 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 9 517142 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 9 517142 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 9 517142 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 9 517142 !!!!!!!!!!!!11

ξεκιναω αμεσως τωρα ..

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγραφα εγραφα και μετα κανει ενα τσουπ το πισι και τα χανω ολα. Και δεν θυμαμαι και τι εγραφα....

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
πωπω...ποσο μου τη δινει οταν γινεται αυτο Σμαρω....



*Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 9 679259 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 9 679259 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 9 679259 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 9 679259 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 9 679259 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 9 679259 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 9 679259 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 9 679259 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 9 679259

natasa.

natasa.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μετα την δευτερη αποβολη καναμε γυναικολογικο ελεγχο και μικροβιολογικο και ηταν ολα τελεια και σε μενα και στον αντρα μου και μας ειπε ο γυναικολογος οτι πρεπει να παμε σε ανοσολογο για να γινει και ο ανοσολογικος ελεγχος. Οι περισσοτεροι γυναικολογοι κανουν αυτοι τον ανοσολογικο ελεγχο στον οποιο ανηκει και ο ελεγχος για τα αντιπατρικα. Δεν ειναι ομως ο κλαδος τους αυτοι κοιτανε τα βασικα, μονο ο ανοσολογος μπορει να αντιμετωπισει τετοια θεματα σε συνεργασια βεβαια με τον γυναικολογο. Για να σου δωσω να καταλαβεις ο οργανισμος μου εκανε επιθεση στα μωρα σαν να ηταν κακοηθης ογκος και να φανταστεις οτι μπορω να κανω παιδι με οποιονδηποτε αλλο χωρις κανενα προβλημα..

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Με πηρε παλι ο υπνος στον καναπε χθες νωρις και δεν μπηκα το βραδυ.
Ααα ρε Σμαρω μου, ακομη να το βρεις με τον υπνο ε??

Νατασσα καλως ηρθες στην παρεα μας!! Συγχαρητηρια για την εγκυμοσυνη σου, και ευχομαι ολα να πανε καλα! Και θα πανε Very Happy Very Happy

Εγω σημερα παλι εχω συσπασεις ρε γαμωτο... Οχι πολυ συχνες βεβαια. Τι καλα 2 μερες τωρα που δεν ειχα καθολου...Πφφφφ Crying or Very sad Crying or Very sad

Εχω και ντοκ το απογευμα, 5μιση η ωρα.

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα τσουπρες!!!!Καλωσορισες Ντασσακι και καλως να ορισει και το μωρακι σου...
Τελικα κλεισαμε αυτη με τα λουνι τιουνς παντα-κουνουπιερα-παπλωμα-σεντονια μας τα αφησε 160 ευρω..Κοριτσια με τοσο κουνουπι που ειχαμε φετος νομιζω οτι η κουνουπιερα χρειαζεται.Το σιδερο απο τα τζαμπο ποσο εχει?
Αχ εφαγα και μια βουτα στον δρομο και τσουζει το γονατακι μου...αφηστε που βραχηκε και ο κωλος μου γιατι βρεχει εδω και μεχρι να ερθω σπιτι γαργαλιομουν και κατουριομουν... *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 9 585182 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 9 585182

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
natasa. έγραψε:Μετα την δευτερη αποβολη καναμε γυναικολογικο ελεγχο και μικροβιολογικο και ηταν ολα τελεια και σε μενα και στον αντρα μου και μας ειπε ο γυναικολογος οτι πρεπει να παμε σε ανοσολογο για να γινει και ο ανοσολογικος ελεγχος. Οι περισσοτεροι γυναικολογοι κανουν αυτοι τον ανοσολογικο ελεγχο στον οποιο ανηκει και ο ελεγχος για τα αντιπατρικα. Δεν ειναι ομως ο κλαδος τους αυτοι κοιτανε τα βασικα, μονο ο ανοσολογος μπορει να αντιμετωπισει τετοια θεματα σε συνεργασια βεβαια με τον γυναικολογο. Για να σου δωσω να καταλαβεις ο οργανισμος μου εκανε επιθεση στα μωρα σαν να ηταν κακοηθης ογκος και να φανταστεις οτι μπορω να κανω παιδι με οποιονδηποτε αλλο χωρις κανενα προβλημα..

Αρα ειναι θεμα αντιπατρικων αντισωματων κ ιστοσυμβατοτητας.Ειναι αυτο που ειχα αρχικα στο μυαλο μου αλλα ετσι οπως το ανεφερες (συμβατο dna) δεν το ειχα ξανακουσει.Εκτος αν ετσι σας το μετεφερε ο ανοσολογος για να το κατανοησετε.Ειμαι βιολογος κ αν κ δουλευω σε μικροβιολογικο εργαστηριο ψαχνομαι λιγακι παραπανω.Παντα με ενδιεφερε η εμβρυολογια κ γενικοτερα οτι αφορα την κυηση κ τα θεματα γυρω απο αυτη.Δυστυχως ομως δεν ειχα την ευκαιρια να εμβαθυνω τις γνωσεις μου σε αυτον τον τομεα.

natasa.

natasa.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα Μιραντζελα! σ'ευχαριστω γι τις ευχες! με το καλο να γεννηθει το μωρακι σου και μη στεναχωριεσαι για τις συσπασεις.. ο γυναικολογος μου ειπε οτι πολλες φορες η κακη ψυχολογια ειναι δημιουργει συσπασεις...

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σοφακιιιι προσεχε!!! Δεν ειμαστε για να πεφτουμε τωρα!!!

Μιραντζελα υπομονη καλο μου. Θα περασει και θα εχεις εναν παλικοαρο στην σγκαλια και τιποτα απο αυτα δεν θα θυμασαι!

Εγω σιδερωσα χτες για καμια ωρα και μετα δεν μπορουσα ουτε να περπατησω ουτε να κατσω απο τον πονο στην μεση.

Νατασα ευτυχως να λες που ο γυναικολογος σου ηξερε να σας συμβουλεψει και που να σας στειλει. και ολα θα πανε καλα, να το δεις!

Το πλεξι γκλας δεν το εχω δουλεψει καθολου Δωρα, δεν ξερω καν αν μπορω. Το προτεινε το παλικαρι μου...θα δουμε!!!

Απο τον Ναρλη ειχε παρει πριν 2 χρονια η κουμπαρα μου μπομπονιερες για την βαφτιση και ηταν τελειεες και στη μιση τιμη απο οτι τις εβρισκε θεσσαλονικη. Ας τον εχουμε στο μυαλο μας, αν και ευτυχως τωρα ολοι προσφορες κανουν...

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλως τες!
Καλα βρε Σοφακι απο την τουμπα το βρεγμενο πωπουδακι σε πειραξε? Laughing Δεν ανησυχησες για το μωρο?
Την παντα απο που την πηρες τελικα?

Μιραντζελα ξεκουραση σημερα για να σταματησουν οι συσπασεις.

natasa.

natasa.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Προφανώς μας το ειπε ετσι για να καταλαβουμε τι συμβαινει... ο ανοσολογος που μας παρακολουθει ειναι στη θεσσαλονικη , Δανιηλιδης λεγεται και εχει βοηθησει παρα πολλες γυναικες στο να κανουν μωρακι. Εγω ημουν παρα πολυ τυχερη που πηγα νωρις οι περισσοτερες πανε μετα απο 10-12 αποβολες οταν πλησιαζουν τα 40 και εχουν σακατευτει σωματικ κι ψυχολογικα. Ισως λογο ειδικοτητας να τον γνωριζεις

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ρε Σοφακι, δεν παιζεσαι!! Το γονατακι και το πωπουδακι?? Το μωρο ενταξει ε?? Δεν πονας ή τιποτα αλλο?

Παντως τα πεσιματα πολυ επικινδυνα ειναι. Εγω γλιστρισα μια φορα στο μπανιο-δεν επεσα, πηγα να πεσω, και απο τοτε εχω τα ματια μου 14 καθε φορα!

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Άλλαξε και η φωτογραφια στο τικερακι μου!!! Ετσι ειναι τωρα το κοριτσι μου??? Αντε να φτασουν οι μερες!!!!

Πηρε και η μαμα μου τωρα τηλεφωνο, βρηκε πανες και κουβερτες και ρουχαλακια δικα μου και της αδερφης μου!!! Θα μου τα φερει!!! Δεν ηξερα οτι εχει κρατημενα!!! Εχω συγκινηθει!!! Παω να φαω λιγη κρεμα σοκολατα....

natasa.

natasa.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα Σοφακι! σ΄ευχαριστω πολυ και με το καλο να ρθει το μωρακι σου! ελπιζω να μη χτυπησες απο την τουμπα!!!

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κ εγω ετσι Μιραντζελα.Ασε που καθε φορα που ακουει αχ! ο καλος μου τρεχει.Φαντασου οτι μου ειπε να μην κανω μπανιο οταν ειμαι μονη σπιτι για να νιωθει αυτος ασφαλεια.Κ να τον φωναζω οταν θελω να βγω απο την μπανιερα να με κραταει να μην πεσω.Ειναι τοσο προστατευτηκος ο γλυκουλης μου! *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 9 379767

Νατασσα εσυ πως βρεθηκες στην Κρητη?

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ε ναι μετα τη συγκινηση λιγη σοκολατα χρειαζεται...Κ που να τα δεις απο κοντα...Εκει να δεις συγκινηση!Εγω εχω πλυνει κ σιδερωσει οτι δικο μου ειχε η μαμα κ τωρα περιμενουν τη μπεμπα να τα χρησιμοποιησει κ αυτη! *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 9 534787

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εμενα δεν με αφηνει να κλεινω την πορτα πια, μετα απο αυτο.

Αχ ρε κοριτσια, χθες τον λυπηθηκα... Κοιμηθηκα στον καναπε οπως σας ειπα, και οταν γυρισε απο την δουλεια με πηρε αγκαλια να με παει στο κρεβατι.

Πως δεν του'πεσε η μεση απορω...

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εμενα δε μπορει να με σηκωσει πια!!!!!! *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 9 534787 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 9 534787 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 9 534787 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 9 534787 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 9 534787 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 9 534787 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 9 534787 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 9 534787

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις