Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
193 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 193 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 40]

natasa.

natasa.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλως σας βρηκα! αυριο μπαινω στον εβδομο και εχω πητ 02/2/2013

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γιατι δε ρωτας κ τη φιλη σου?Αυτη τι εκανε για να μην κρυωνει το παιδι?

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
natasa. έγραψε:Καλως σας βρηκα! αυριο μπαινω στον εβδομο και εχω πητ 02/2/2013

Με το καλο.Αγορακι ή κοριτσακι?Το πρωτο ειναι?

natasa.

natasa.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αγορακι ειναι και ειναι το πρωτο μετα απο 2 αποβολες και ειμαστε πανευτυχεις! σας ευχομαι τα καλυτερα! απο θεσσαλονικη ειμαι και γω αν και μενω κρητη

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
natasa. έγραψε:Αγορακι ειναι και ειναι το πρωτο μετα απο 2 αποβολες και ειμαστε πανευτυχεις! σας ευχομαι τα καλυτερα! απο θεσσαλονικη ειμαι και γω αν και μενω κρητη

Ευχομαι ολα να πανε καλα αυτη τη φορα κ συντομα να κρατας το αγγελουδι σου!

Καπου εδω εγω θα αποχωρησω...Καληνυχτα...
*Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 8 850933

natasa.

natasa.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Σέυχαριστω! και συ οτι επιθυμεις! καληνυχτα!

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καληνυχτα κι απο μενα κοριτσια!
Δεν το βλεπω να κοιμαμαι αλλα εχω να ασχοληθω και με τις συνεντευξεις σας!!! Εχω δουλιτσα ακομη, αλλα πρωτα θα δω τις ανεξιχνιαστες υποθεσεις!

natasa.

natasa.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καληνύχτα! Καλή συνέχεια!

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα!!!!!!θα παω το παιδι στο σχολειο αμαν πως κανετε ετσι...!!!!!! Καλως την Νατασα!με το καλο να ερθει το αγορακι σου!!!!!γκαστρουλες μου θα παω λαικη οποτε θα τα πουμε κατα τις 11 και!!!φιλακια!!!!!!

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημέρα γκαστρούλες πολυλογούδες......
καλέ χθες το μεσημερι το ανοιξαμε το νεο θεμα και φτασατε κιλας στην σελιδα 10?????? μια ωρα εφαγα να διαβαζω...SmileSmile:Smile

Νατάσα καλώς ήρθες στην παρέα μας, με το καλό να έρθει και το μωράκι σου...χαίρομαι που έχουμε άλλο ένα αγοράκι στην παρέα μας γιατί τα κορίτσια ειχαν παρει μεγαλο προβαδισμα ...αλλα οπως λεω συνηθως, θα εχουμε νυφες να διαλεγουμε ...SmileSmileSmileSmile

κοριτσια και εγω εχω προβληματιστει με την προικα του μωρου ...ακομα δεν εχω καταληξει ουτε σε χρωμα, ποσο μαλλον σε συγκεκριμενο σχεδιο ....στην αρχη ηθελα να ειναι σε μπλε αλλα τωρα αρχιζω να σκεφτομαι και για ουδετερο χρωμα ...βεβαια εγω στην αρχη τα ηθελα ολα μπλε !!!!!!! με τον καιρο μου περνάει καπως ....χααχααχαχ

επισης θεωρω οτι τα σετ ειναι και λιγο πεταμενα λεφτα οταν τα PIERRE CARDIN π.χ. εχουν την κουνουπιερα 50-60€...παιρνω και απο τα τζαμπο κουνουπιερα, δεν θελω να γραφεθι ντε και καλα την μαρκα ...ομως την παντα την θελω ωραια και επωνυμη ...δεν ξερω μωρε, και κατι σετ φθηνα που ειδα , από 70-100€ , φαινονται πολυ παλιομοδιτικα και πολυ παρδαλα ...ουφφφφφφφφφ

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ελενακι μου οτι σου αρεσει να παρεις.τα σεντονακια ασ ειναι φθηνοτερα αλλα η προικα βγενει ακριβουτσικη...αααα τωρα που το θυμηθηκα εγω δεν χρεισιμοποιησα υπνοσακο το παπλωμα ειχα.ειναι ομως εξυπηρετικο φανταζομαι.!

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μωρε είμαι πολύ δύσκολη στις αποφάσεςι μου ....δλδ αναποφάσιστη ειμαι Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

κοιτούσα κάτι προικούλες και βρήκα μία εταιρεία πάααααρα πολύ φθηνή σχετικά με τις υπόλοιπες ...έχει πάντα και παπλωματάκι μαζί 62€ με την προσφορά !!!!!!!!!!!!!!..και έχει και διαφορα χρωματακια ...αλλα αν δεν το δεις απο κοντα δεν ξερεις ποως θα δειχνει , αυτο ειναι το κακο ...δειτε και σεις αν σας ενδιαφερει ..


http://www.homeeshop.gr/product.asp?catid=6875 σε καφε


http://www.homeeshop.gr/product.asp?catid=6876 http://www.homeeshop.gr/product.asp?catid=6878 σε ροζουλι


http://www.homeeshop.gr/product.asp?catid=6878 σε μπλε



επίσης είδα το σετ που αρεσε στη Σοφια αν δεν κανω λαθος ,αυτο δεν ειναι ??δες τιμη ...
Προίκα μωρού Σετ : 1 Πάπλωμα, 1 Πάντα, 1 Κουνουπιέρα .Απίθανη τιμή από 175€ μόνο 132€ !http://www.adellin.gr/view_image.php?id=274



natasa.

natasa.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα κορίτσια! Σας ευχαριστώ πολύ για το καλωσόρισμα και σας εύχομαι ότι καλύτερο!

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πολυ ωραια!!!!!!ολες μου αρεσαν!!!!! ααα δεν ξερω παρε μια απο αυτες!!!!

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημέρα Νατάσα Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


μωρέ είδα στο ιδιο σαιτ τα σεντονια της ιδιας εταιρειας και κανουν 40€...ειναι δυνατον παντα και παλωμα να κανουν μονο 62€??? απλα μου φαινεται λιγο μουφα ...αλλα το μπεζακι σαν ουδετερο που εχει και κοκκινο μεσα σα να μου αρεσε ....βασικα το κοκκινο μου αρεσει πολυ σα χρωμα και θεωρω οτι ταιριαζει και στα κοριτσακια και στα αγορακια , απλα ειναι λιγο εντονο για βασικο χρωμα ... μου αρεσει που εχει πινελιες κοκκινου ...ουφφφφφ μωρε , ζορι και αυτο .... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

natasa.

natasa.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Έχω ένα θέμα με τους συνδυασμούς χρωμάτων! Αν η προίκα είναι πολύχρωμη με ιδιαίτερο σχέδιο τα υπόλοιπα σεντονακια μπορούν να έχουν και αυτά σχέδιο ή πρέπει να είναι ουδέτερα ?

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mpompiras έγραψε:ουφφφφφ μωρε , ζορι και αυτο .... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
σου ευχομαι ολα τα ζορια της ζωη σου να ειναι τετοια!!!!! Νατασα για παιδακια μιλαμε επομενως οτι θελεις και σου αρεσει!!!!λοιπον φευγω τωρα για τη λαικη τα λεμε μετα!!! *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 8 417472 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 8 417472 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 8 417472 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 8 417472 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 8 417472 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 8 417472 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 8 417472 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 8 417472 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 8 417472

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα κοριτσακια!!!
Τελικα το ξενυχτησα χτες...παλι στις 3.30 πηγα για υπνο. Πανω που λεω θα φτιαξω το προγραμμα του υπνου μου, εκει το χαλαω!
Τουλαχιστον τελειωσα με την εργασια! Η βοηθεια σας ηταν πραγματικα πολυτιμη! Σας ευχαριστω παρα πολυ!
Εμεις την προικα δεν την εχουμε σκεφτει ακομη, αλλα επειδη το κρεβατακι θα ειναι εκρου με καφε, ισως την παρω να ταιριαζει με το δωματιο που ειναι κιτρινο με πρασινο και θα κολλησω δεντρα, πεταλουδες και λουλουδια στους τοιχους. Αλλα να σας πω δεν το εχω ψαξει κιολας...

natasa.

natasa.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα! Ο ύπνος είναι μια πονεμένη ιστορία... Θεσσαλονίκη από που είσαι;

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα Σμαρώ ....

αφού τελείωσες με την εργασία σου δεν πειράζει που ξενύχτησες Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ...καλό όμως θα είναι να μπεις σε ένα πρόγραμμα γιατί και με το μωράκι θα ξενυχτάς αλλα δεν θα μπορείς να ξυπνάς τέτοιες ώρες.... Smile Smile Smile Smile Smile Smile

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσομανούλες μόλις έπεσα πάνω σε αυτό ...όσες θέλετε σε ροζακι την προικα της μπεμπουλας σας ειναι πολυ ομορφη και με πααααρα πολυ καλή τιμούλα, 50% εκπτωση και ειναι και nef-nef...βγαινει παντα και παπλωμα 49€ μονο!!!!!!!!!!!!!!!!!!


http://www.homeeshop.gr/product/7067/Paplwma_Gia_Kounia_tis_Nef_Nef,_sh._Princess

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ελένη αυτό είναι πολύ γλυκουτσικο!!!
για ολες τις μικρες πριγκιπισσες! Νομιζω θα ταιριαζε και στην Βικτωρια, αλήθεια που είνια η Βικτωρια? Κι αυτή εχει καιρο να μπει νομιζω ε?

Ναι, πρεπει να φτιαξω τον υπνο. 8ωρο κοιμαμαι αλλα πολυ αργα. Προχτες πηγα νωρις, στις 11.30 και το κοριτσι μου με εσκασε να κλωτσαει! Λες και ελεγε "Ρε μαμα γιατι τοσο νωρις??? Ουτε ανεξιχνιαστες υποθεσεις δεν ειδαμε!!!" Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven

Νατασα κι εσυ δεν μπορεις να κοιμηθεις? Νομιζω ανεφερες και προβληματα σε προηγουμενη εγκυμοσυνη ε? Αρα τωρα πολυ ξεκουραση και προσοχη! Αντε με το καλο ο γιος σου!

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα κοριτσια!Τι κανετε?

Ελενη μου η προικα της Σοφιας εχει αυτα τα χρωματα που εδειξες αλλα αντι για γουινι εχει τα μπειμπι λουνει τιουνς.

Οσο για αυτες που κοιτας εσυ ειναι ομορφες αλλα αν συγκρινεις τον αριθμο των κομματιων που περιλαμβανουν νομιζω οτι παλι βγαινουν ακριβες.Τι θελω να πω...Αν ειναι να δωσεις 60-70 μονο για παντα κ παπλωμα κ αλλα 40 περιπου για τα αντιστοιχα σεντονια κ δεν ξερω κ εγω ποσο για κουνουπιερα θα σου βγει περιπου το ιδιο με το να παρεις ενα σετ που τα εχει ολα μεσα κ κανει 130€.Ψαξτο λιγο κ αν βρω κ εγω κατι θα βαλω λινκ.Εγω δεν ειμαι σιγουρη αν θελω κουνουπιερα οποτε αν δεν εχει το σετ δε θα παρω εξτρα.Α!Κ ακομη το σιδερο που στηριζεται η κουνουπιερα πωλειται παντα χωριστα!Εχετε κ αυτο υποψην!

Σμαρουλα θα κρατησεις το κουτακι για τις πανες οπως ειναι ή θα φτιαξεις αλλο?Εμενα μ'αρεσε κ η ιδεα της Ζωης για τις υφασματινες θηκες αλλα ειναι ακριβες.Ειδα καποιες με σχεδιακια ιδια με το σετ της προικας κ ειχαν 40-50€.

natasa.

natasa.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εχω κανει δυο αποβολες και μετα απο πολυ ψαξιμο βρηκαμε οτι εχουμε συμβατο dna με τον αντρα μου και καναμε θεραπεια με λεμφοκυτταρα, κορτιζονη και ηπαρινη... ολα αυτα μου φερνουν υπερενταση και κοιμαμαι πολυ λιγο.. ευτυχως τωρα πανε ολα τελεια και εχω πολυ καλη εγκυμοσυνη!

natasa.

natasa.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα doritaki!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις