Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
382 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 382 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 40]

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Το ελπιζωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Δεν μπορω να φανταστω την ζωη μου χωρις σοκολατα και γαριδακια!!!
Και τωρα που τα ανεφερα, δειτε τι ανακαλυψα σημερα...http://eri-captaincook.blogspot.gr/2012/10/blog-post_17.html

μολις τα φτιαξω θα σας πω και εντυπωσεις.

Ατιμη κατακρατηση!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Νιωθω σαν μπαλονι και ποναω απιστευταααααααα...παλι πρηστηκα

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αντε να εχω παραια!!!!!!σοφακι στυλακια θα γινουμε!!!!!

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σοφια εκεινο το λαδακι που επαιρνες? Δεν κανει δουλεια?


Φιλιτσα κι εγω θελω να γινω στυλακι μαζι σας!!!

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
discordia έγραψε:Σοφια εκεινο το λαδακι που επαιρνες? Δεν κανει δουλεια?


Φιλιτσα κι εγω θελω να γινω στυλακι μαζι σας!!!
απο αυριο ολα κομμενα!!!!!

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
παω να βαλω τα μικρα για υπνο τα λεμε το πρωι κοριτσια μου!!!!!!!!!!!!!!

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
filitsaki έγραψε:
discordia έγραψε:Σοφια εκεινο το λαδακι που επαιρνες? Δεν κανει δουλεια?


Φιλιτσα κι εγω θελω να γινω στυλακι μαζι σας!!!
απο αυριο ολα κομμενα!!!!!

ΠΟΙΑ ΚΟΜΜΕΝΑ??? ΤΙ ΚΟΜΜΕΝΑ??? ΜΕ ΤΡΟΜΑΖΕΙΣ!!!!!! affraid affraid affraid affraid affraid affraid
ΑΣΕ ΜΕ ΝΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΩ ΛΙΓΟ... *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 7 688264

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δεν εχω δυσκοιλιοτητα..Το αντιθετο εχω τρελαθει στην τουαλετα 2-3 μερες..αλλα ξαφνικα πριστηκα πολυ

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΣΟβαρα Σοφακι? Και τοτε γιατι? μηπως κατι σε πειραζει και δεν το εχεις εντοπισει?

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ελα ντε..Δεν εφαγα τιποτα περιεργο.... *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 7 534787 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 7 534787

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
τι να πω...κουραγιο...
οταν ποναω πολυ τσατιζομαι γιατι τωρα που η μπεμπα πιανει ολο τον χωρο δεν ξερω προς τα που εχουν μετακινηθει τα μεσα μου και που να κανω μαλαξεις μπας και ηρεμησω!

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σμαρω καλη φαινεται η συνταγουλα με τα γαριδακια.Αν την κανεις να μας πεις κ εμας αν ειναι οντως νοστιμα.Αν κ εγω συνηθως τρωω δρακουλινια κ ραφλες μπαρμπεκιου...

Λετε κ τα δικα μου κιλα να οφειλονται σε κατακρατηση?Κ ως δια μαγειας να εξαφανιστουν? Rolling Eyes

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εμενα τα αγαπημενα μου ειναι τα φουντουνια, μετα δρακουλινια και μετα πακοτινια. Αυτα αγοραζω και με αυτην την σειρα τα τρωω...

Τι να πω με την κατακρατηση. Δεν καταλαβαινω και ποτε την εχω...
μακαρι να ειναι αυτο και να μας φευγουν ετσι τα κιλα.... εκτος κι αν φταιει η κρεμα σοκολατα... θα ξαναφαω αυριο για πρωινο και θα ξαναζυγιστω. αμα εχω χασει αλλα 2, θα την πουλαω για ελιξιριο αδυνατισματος!!! Για σας ομως ΔΩΡΕΑΝ!!!!

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
doritaki έγραψε:Σμαρω καλη φαινεται η συνταγουλα με τα γαριδακια.Αν την κανεις να μας πεις κ εμας αν ειναι οντως νοστιμα.Αν κ εγω συνηθως τρωω δρακουλινια κ ραφλες μπαρμπεκιου...

Λετε κ τα δικα μου κιλα να οφειλονται σε κατακρατηση?Κ ως δια μαγειας να εξαφανιστουν? Rolling Eyes

Αχ άτιμες!! πάλι για φαγητό μιλάτε!! Και πεινάωωωω!!
Θα έτρωγα ξανά αν δεν είχε ανέβει λίγο το ζάχαρο από την τραχανομανιταρόσουπα που φάγαμε πριν μίαμιση ώρα!!

Εμείς δεν μπορόυμε να αγοράσουμε προικούλες πριν μάθουμε που θα την κοιμίζουμε! Smile
Και σκέφτομαι να μην πάρουμε παπλωματάκι ούτε κι εμείς για τον λόγο που ανέφερε η Σοφία ότι το αποφεύγουν πολλοί..
Άλλωστε εδώ δεν έχουμε τρελό κρύο τον χειμώνα και επιπλέον δε χρειάζεται να έχει πολλή ζέστη στο δωμάτιο. Γύρω στους 20-21 αν δεν κάνω λάθος.. αν κάνω, διορθώστε με! Wink
Κι από ρουχαλάκια, έχω να παίρνω ακομα 2 κούτες από φίλες, οπότε μόλις τις παραλάβω θα δω τι μας λείπει για τους πρώτους μήνες!!
Σοφία, όταν σου λέω ότι θα κάναμε πολύ καλή παρέα.. αυτό με την κατσαρόλα το σκεφτόμουν κι εγώ.. όπως και για τα μπιμπερό και τις πιπίλες...
Και συμφωνώ ΜΙράντζελα.. τα περισσότερα από αυτά δεν υπήρχαν τον καιρό που μας γέννησαν εμάς... κάποια τα βρίσκω πολυτελείς υπερβολές και κάποια διευκολύνσεις που έγιναν απαραίτητες!
αν δεν ξεφεύγεις απ' τον προϋπολογισμό σου γενικά, καλό είναι να έχεις ευκολίες..

Πάω κι εγώ για ξάπλα γιατί σήμερα η μικρή με τάραξε ευχάριστα και τώρα με πονάει η κοιλίτσα χαμηλά!

φιλάκια
τα λέμε αύριο!

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τα φουντουνια δεν τα συμπαθησα ποτε.Μου μυριζαν καπως.Εγω πρωτα βαζω ραφλες μπαρμπεκιου κ μετα δρακουλινια κ πιτσινια-πακοτινια.Μ'αρεσουν κ τα λεις φουρνου κ τα καινουρια που ειναι απο βρωμη κ αλλα δημητριακα με πιπερι.
Αλλα αναμεσα σε αυτα κ τα γλυκα ψηφιζω γλυκα!!!

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ζωη καλη σου νυχτα και ξεκουρασου!!!
Την κατσαρολα την προτιμω κι εγω. Επισης θελω να θηλασω πολυ και για πολυ καιρο. Οποτε δεν καταλαβαινω γιατι πρεπει να δωσω τοσα λεφτα να παρω αποστειρωτη οταν δεν θα ειναι τα μπιμπερο το κυριο εργαλειο μας. Και επισης, η μαμα μου που μεγαλωσε τρια παιδια με την κατσαρολα, δεν παθαμε τιποτα!!!

Αχ Δωρα ναι και τα πατατακια φουρνου ειναι πολυ πολυ νοστιμα!!!

κι εγω ψηφιζω γλυκα...μετα απο γαριδακια, πατατακια πρεπει οπωσδηποτε να φαω γλυκο!!! καμια φορα και ταυτοχρονα....

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ζωάκι έγραψε:
doritaki έγραψε:Σμαρω καλη φαινεται η συνταγουλα με τα γαριδακια.Αν την κανεις να μας πεις κ εμας αν ειναι οντως νοστιμα.Αν κ εγω συνηθως τρωω δρακουλινια κ ραφλες μπαρμπεκιου...

Λετε κ τα δικα μου κιλα να οφειλονται σε κατακρατηση?Κ ως δια μαγειας να εξαφανιστουν? Rolling Eyes

Αχ άτιμες!! πάλι για φαγητό μιλάτε!! Και πεινάωωωω!!
Θα έτρωγα ξανά αν δεν είχε ανέβει λίγο το ζάχαρο από την τραχανομανιταρόσουπα που φάγαμε πριν μίαμιση ώρα!!

Εμείς δεν μπορόυμε να αγοράσουμε προικούλες πριν μάθουμε που θα την κοιμίζουμε! Smile
Και σκέφτομαι να μην πάρουμε παπλωματάκι ούτε κι εμείς για τον λόγο που ανέφερε η Σοφία ότι το αποφεύγουν πολλοί..
Άλλωστε εδώ δεν έχουμε τρελό κρύο τον χειμώνα και επιπλέον δε χρειάζεται να έχει πολλή ζέστη στο δωμάτιο. Γύρω στους 20-21 αν δεν κάνω λάθος.. αν κάνω, διορθώστε με! Wink
Κι από ρουχαλάκια, έχω να παίρνω ακομα 2 κούτες από φίλες, οπότε μόλις τις παραλάβω θα δω τι μας λείπει για τους πρώτους μήνες!!
Σοφία, όταν σου λέω ότι θα κάναμε πολύ καλή παρέα.. αυτό με την κατσαρόλα το σκεφτόμουν κι εγώ.. όπως και για τα μπιμπερό και τις πιπίλες...
Και συμφωνώ ΜΙράντζελα.. τα περισσότερα από αυτά δεν υπήρχαν τον καιρό που μας γέννησαν εμάς... κάποια τα βρίσκω πολυτελείς υπερβολές και κάποια διευκολύνσεις που έγιναν απαραίτητες!
αν δεν ξεφεύγεις απ' τον προϋπολογισμό σου γενικά, καλό είναι να έχεις ευκολίες..

Πάω κι εγώ για ξάπλα γιατί σήμερα η μικρή με τάραξε ευχάριστα και τώρα με πονάει η κοιλίτσα χαμηλά!

φιλάκια
τα λέμε αύριο!

Τουλαχιστον εσυ (οπως κ η Φιλιτσα) εχεις κατι να σε κραταει να μη φας.Ενω εμεις...περιορισμο απο πουθενα...

Νομιζω 20-22 βαθμους την ημερα κ 18 το βραδυ θελουν τα μωρακια.Σιγουρα ομως αν δεν το σκεπασεις θα πρεπει να το βαλεις σε υπνοσακκο για να μην κρυωσει.Σκεψου οτι θελουν ντυσιμο κ σκεπασμα οσο κ εσυ.Με την εξαιρεση οτι επειδη δεν ιδρωνουν αν εχει παραπανω ζεστη απ'οτι πρεπει δε μπορουν να τη διαχειρηστουν!

Καληνυχτα κ καλη ξεκουραση!

natasa.

natasa.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπερα! Ειμαι νεο μελος αν και σας διαβζω πολυ καιρο.

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
τωρα που ανεφερες τον υπνοσακο... ηθελα να ρωτησω κατι. εχω για την μπεμπα εναν απο αυτους που δεν εχει μανικια. Αν ο υπνοσακος αντικαθιστα το σκεπασμα, σημαινει οτι απο μεσα φοραμε κανονικα στο μωρο πυτζαμακια, σωστα?
τα χερακια του λοιπον που θα ειναι απέξω, δεν κρυωνουν?

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
discordia έγραψε:Ζωη καλη σου νυχτα και ξεκουρασου!!!
Την κατσαρολα την προτιμω κι εγω. Επισης θελω να θηλασω πολυ και για πολυ καιρο. Οποτε δεν καταλαβαινω γιατι πρεπει να δωσω τοσα λεφτα να παρω αποστειρωτη οταν δεν θα ειναι τα μπιμπερο το κυριο εργαλειο μας. Και επισης, η μαμα μου που μεγαλωσε τρια παιδια με την κατσαρολα, δεν παθαμε τιποτα!!!

Αχ Δωρα ναι και τα πατατακια φουρνου ειναι πολυ πολυ νοστιμα!!!

κι εγω ψηφιζω γλυκα...μετα απο γαριδακια, πατατακια πρεπει οπωσδηποτε να φαω γλυκο!!! καμια φορα και ταυτοχρονα....

Αχ εγω αν παρω φουρνου παιρνω αυτα με μυρωδικα κ τα συνοδευω κ με κοκκινη ντιπ.Ποτε ετοιμη κ ποτε κοκκινη σαλτσουλα που περισσευει απο μακαρονια!

Κ η κατσαρολα ειναι μια λυση απλα θελει λιγο παραπανω χρονο (κ καθολου εξοδα βεβαια!).Δεν ξερω βεβαια αν μπορεις να βαλεις σιλικονουχα εξαρτηματα στην κατσαρολα χωρις να φθαρουν.α!κ αν καταληξετε να παρετε μπιμπερο προτιμιστε τα γυαλινα!

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπερα κ καλως ηρθες στην παρεα μας!Περιμενεις κ εσυ παιδακι?

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
discordia έγραψε:τωρα που ανεφερες τον υπνοσακο... ηθελα να ρωτησω κατι. εχω για την μπεμπα εναν απο αυτους που δεν εχει μανικια. Αν ο υπνοσακος αντικαθιστα το σκεπασμα, σημαινει οτι απο μεσα φοραμε κανονικα στο μωρο πυτζαμακια, σωστα?
τα χερακια του λοιπον που θα ειναι απέξω, δεν κρυωνουν?

Κ εγω την ιδια απορια εχω.Εγω θα επελεγα εναν που να εχει χερακια τα οποια μπαινουν κ βγαινουν.Ωστε αν εχει πολυ κρυο να τα βαζεις κ αν οχι να ειναι πιο "αερινος".Αν ο υπνοσακος ειναι πολυ ζεστος καποιες μαμαδες δε βαζουν πυζαμουλα αλλα μονο φανελακι.Οταν γεννησουμε εμεις ομως φανταζομαι οτι θα χρειαζεται κ πυζαμακι.

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγω σκετα τα τρωω τα πατατακια. αλλα στο σινεμα καμια φορα ζηλευω που παιρνουν ντοριτος με εκεινα τα ωραια ντιπ. αλλα εκει παω για ποπ κορν...

Ναι σιγουρα γυαλινα, βασικα εχω ηδη δυο, ενα μεγαλο κι ενα μικρο που μας πηρε η κουνιαδα μου τον ιουλιο ακομη. νομιζω nuk, δεν θυμαμαι, αλλα το ειχε ψαξει να μην ειναι φτιαγμενα στην κινα.
ελπιζω να πανε ολα καλα με τον θηλασμο και να μην χρειαστω αλλα.

εχεις πμ Δωρακι.

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κι εγω με μανικια θα επαιρνα, αυτον μια φιλη μου μου τον εδωσε. Και δεν ειμαι σιγουρη πως να τον χρησιμοποιησω. Ακριβως γιατι οταν θα ερθουν τα μπουμπουκια μας θα ειναι το πιο κρυο κομματι του χειμωνα.
Ισως μας απαντησουν αυριο η Μαρια και Η Φιλιτσα που εχουν ηδη πιτσιρικια και ισως ξερουν...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις