Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
416 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 416 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 23 από 40]

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εννοειται οτι θα εισαι πιο πολυ απ'οτι το πρωι.Φαγητο νερο ολα βαραινουν.Εκανα πειραμα χθες το πρωι.Μολις ξυπνησα 86,6.Εφαγα γαλα με δημητριακα κ ειπια περιπου 400ml νερο.Πηγα τουαλετα που ειχα 2 μερες να παω κ μετα ζυγιστηκα.87.3 παρακαλω!Κ τωρα παροτι δεν ξαναπηγα τουαλετα απο χθες το πρωι κ εχω φαει κ ενα σκασμο ειμαι παλι 87.3.Οτι να'ναι ειναι τα κιλα μου.Γι'αυτο παντα κραταω μονο την πρωινη τιμη.

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μωρε ας γλιτωσω απο οπου μπορωωωωωωωω χαχαχα

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ζωάκι έγραψε:
doritaki έγραψε:Μεγαλωσατε αρκετα κ εσεις!!!Αλλη φορα να ζητας φωτο.Εμενα παντα μου δινει ο γιατρος.

Ωραια η συνταγη για μαφινς.Εγω που δεν εχω φορμα για μαφινς τι να κανω?Πρεπει να παρω καποια στιγμη...Ποσα κομματια βγαζουν περιπου οι συνταγες?Να ξερω ποσες φορμες χρειαζομαι.

ναι περάσαμε το κιλό μέσα σε 10 μέρες! Γι'αυτό πλέον νιώθω κάθε της κίνηση!
Μπορείς να πάρεις και χάρτινες θηκούλες ή μεταλλικές ή σιλικονάτες! Smile Εγώ έχω 12 από τις τελευταίες! Συνήθως βγάζουν 10-12. Και αυτή η συνταγή τόσα είναι αν θυμάμαι καλά από την ώρα που το έβλεπα στο νοσοκομείο..

Σοφία, δεν είχα δει το κέικ που έβαλες, αλλά ήταν κάτι σαν φανουρόπιτα; Κάτι λέγαν τα κορίτσια για κανέλα, σταφίδες κλπ! Μ'αρέσει πολυ η φανουρόπιτα!!

Το βούτυρο στα μάφινς να το αντικαταστήσω με ελαιόλαδο ή καμία σχέση; Δεν έχω κάτι σε βουτυροειδές σπίτι.. Μόνο ένα bio spread με ελαιόλαδο...

Βαλε οτι εχεις.Δεν εχω κανει ποτε γλυκο με λαδι αλλα φανταζομαι δεν εχει ιδιαιτερη διαφορα.

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Sofki έγραψε:Μωρε ας γλιτωσω απο οπου μπορωωωωωωωω χαχαχα

Ζυγισου χωρις μποτες!!!

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Με λαδακι ειχα κανει ενα τελειο κεικ πριν χρονια αλλα δεν θυμαμαι συνταγη..Ααααα κοριτσια...ημουν στο φαρμακειο και χαζευα τα βρεφικα προιοντα και κοιτουσα ενα λαδακι της κικκο απο 0 μηνων....Εεεεεε το ποοοοοσα παραμπενς και PEG ειχε μεσα δεν λεγετε....Και τα δινουν για μωρα παιδια..Εκνευριστηκα..Τελικα μαλλον της απιβιτα το βρεφικο θα βαζω γιατι δεν εχουμε μαγαζι με βιολογικα να παιρνω της weleda και καλυτερα να εχω κατι που το βρισκω πιο αμεσα!!!

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Sofki έγραψε:Με λαδακι ειχα κανει ενα τελειο κεικ πριν χρονια αλλα δεν θυμαμαι συνταγη..Ααααα κοριτσια...ημουν στο φαρμακειο και χαζευα τα βρεφικα προιοντα και κοιτουσα ενα λαδακι της κικκο απο 0 μηνων....Εεεεεε το ποοοοοσα παραμπενς και PEG ειχε μεσα δεν λεγετε....Και τα δινουν για μωρα παιδια..Εκνευριστηκα..Τελικα μαλλον της απιβιτα το βρεφικο θα βαζω γιατι δεν εχουμε μαγαζι με βιολογικα να παιρνω της weleda και καλυτερα να εχω κατι που το βρισκω πιο αμεσα!!!

Καλά εννοείται.. κίκο, μίκο, σίκο... να πάνε από κει που ήρθαν!
Ήμασταν κι εμείς πριν στο φαρμακείο και είδα ότι είχε μία κρεμούλα σε κουτάκι, Propoline (Apivita δηλαδή), καλέντουλα και έλεγε πάνω ότι κάνει και για ερεθισμούς σε βρέφη!

ψιλοβαριέμαι να κάνω τα μάφινς όσο περνάει η ώρα... αν και δε θα με χαλάει καθόλου να τα έχω σε 1 ωρίτσα! Smile

Α, ρώτησα και τον γιατρό για τους πόνους χαμηλά.. μου είπε ότι είναι φυσιολογικοί.. ότι ανησυχούμε μόνο αν είναι συσπάσεις με περιοδικότητα, επειδή μπορεί να έχουμε τις Μπράξτον Χιγκς, που δεν είναι ούτε κι αυτές ανησυχητικές..
Αφήστε που μου είπε ότι αυτός θα σύστηνε πρόκληση στις 37 εβδομάδες!! Μόνο στο διαβήτη λέει, φοβάται για κάποιο λόγο, όσο πιο νωρίς τόσο καλύτερα.. τι να πω..
Εγώ έχω μία κρυφή ελπίδα ότι μπορεί να έρθει νωρίτερα από μόνη της! Smile

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Παντως για τους ερεθσμους η κεραλοιφη κανει φοβερη δουλεια!!!Και μια φορα που καηκα εβαλα και σταματησε αμεσως να φουσκωνει και στ ποδρακια μου που ειχαν κατασκασει η φτερνες εβαλα και την αλλη μερα ηταν απιστευτα απαλα!!!!Ειναι και το αμυγδαλελαιο που ειναι και σκοτωνει τον σταφυλοκοκο!!!Και αυτο ισχυει γιατι η μαμα μου βγαζει κατι σπυρακια απο σταφυλοκοκο...Δεν ξερω ακριβως τι ειναι και εβαζε παντα για 2-3 μερες κορτιζονουχα αλοιφη και της εδωσα αμυγδαλελαιο και εβαλε και με μια εφαρμογη εφυγε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αντε παώ να τα φτιάξω!
Είναι 6 και νιώθω ότι είναι 10! θα βαρεθώ μέχρι να πάει 10!

lenaki1982


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
discordia έγραψε:Καλησπερα Ελενη!!!

Γα παντοφλες, πιτζαμες και κιλοτες-σημαιες λεω να παω πρωτα μια βολτα απο την λαικη κι αμα δεν μου αρεσει τοτε θα παω σε μαγαζι... ο,τι γλιτωσω.... περιμεναμε κατι λεφτα και υπολογιζαμε σε αυτα αλλα τελικα δεν τα πηραμε και αστα...

αυτη ειναι η φορμουλα που πηρα στο κοριτσι μου
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
τέλειο!!!!!!!!!!

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τι να σου πω για την προκλιση δεν ξερω...Παντως κ η Φιλιτσα 2 βδομαδες νωριτερα θα γεννησει με καισαρικη.Η κουνιαδα μου που ειχε θεμα αλλα το αντιμετωπιζε με διατροφη κ οχι με ινσουλινη γεννησε οταν εσπασαν τα νερα κ οχι με προκλιση.

lenaki1982


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
filitsaki έγραψε:
Mirantzela! έγραψε:
filitsaki έγραψε:και κατι που διαβασα και κολλαει με αυτα που λεγαμε εχθες ΓΥΝΑΙΚΕς ΔΙΧΩς ΚΑΜΠΥΛΕς ΥΠΟΒΡΥΧΙΑ ΔΙΧΩς ΤΟΡΠΙΛΕς!!!!! καλως το Λενακι!!!!τι κανετε?

Εχω κι αλλα σχετικα: Το κλασικο "γυναικα χωρις πιασιματα, δρομος χωρις σηματα"
και
Γυναικα διχως βυζους εκκλησια χωρις Jesus!!!
Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz
αυτο το γυναικα ....θα το κανουμε λαβαρο *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 23 328109 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 23 328109 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 23 328109 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 23 328109 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 23 328109 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 23 328109 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 23 328109 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 23 328109 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 23 328109 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 23 328109 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 23 328109 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 23 328109
μετά από κάμποσες ώρες που ήμουν με το ζουζούνι, τώρα το πήρε η γιαγιά του Smile
ούτε τορπίλες, ούτε σήματα, ούτε Jesus.... Crying or Very sad

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
lenaki1982 έγραψε:
filitsaki έγραψε:
Mirantzela! έγραψε:
filitsaki έγραψε:και κατι που διαβασα και κολλαει με αυτα που λεγαμε εχθες ΓΥΝΑΙΚΕς ΔΙΧΩς ΚΑΜΠΥΛΕς ΥΠΟΒΡΥΧΙΑ ΔΙΧΩς ΤΟΡΠΙΛΕς!!!!! καλως το Λενακι!!!!τι κανετε?

Εχω κι αλλα σχετικα: Το κλασικο "γυναικα χωρις πιασιματα, δρομος χωρις σηματα"
και
Γυναικα διχως βυζους εκκλησια χωρις Jesus!!!
Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz
αυτο το γυναικα ....θα το κανουμε λαβαρο *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 23 328109 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 23 328109 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 23 328109 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 23 328109 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 23 328109 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 23 328109 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 23 328109 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 23 328109 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 23 328109 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 23 328109 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 23 328109 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 23 328109
μετά από κάμποσες ώρες που ήμουν με το ζουζούνι, τώρα το πήρε η γιαγιά του Smile
ούτε τορπίλες, ούτε σήματα, ούτε Jesus.... Crying or Very sad

Εχεις ελλειψη???

lenaki1982


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ζωάκι έγραψε:

Είναι 1245γρ!! Μου λέει ότι απο δω και πέρα βάζει κάπου 100 κάτι την βδομάδα.. Του λέω, Γι'αυτό βάζω κι εγώ ε;; Smile ΟΧΙ λέει! Χεχε!

μια χαρά το βρίσκω το μωράκι σου!!!!!!!!!!!!!!! *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 23 328109

lenaki1982


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Sofki έγραψε:Και εγω εχω γιατρουλη σημερα....Να παω να ζυγισω τα δυο ζευγαρια μποτες που εχω να δω πιο ειναι πιο ελαφρυ.... *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 23 587529 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 23 587529 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 23 587529 οχι τιποτα αλλο μην ειμαι ενα κιλο πανω απ το πρωι και παθω καταθλιψη..ουτε το απογευματινο μου θα παω και θα παω να μπαστακωθω στην τουαλετα να αδειασω καλααααα χαχαχαχαχαχαχαχαχαα
Laughing Laughing Laughing

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
lenaki1982 έγραψε:
μετά από κάμποσες ώρες που ήμουν με το ζουζούνι, τώρα το πήρε η γιαγιά του Smile
ούτε τορπίλες, ούτε σήματα, ούτε Jesus.... Crying or Very sad [/quote]

Γεια σου Λενάκι!! Δεν πειράζει ξεκουράσου!!! Χρειάζεται κι αυτό!
Πώς είναι το μικρό;

Σμαρώ, δικό σου ήταν το φορμάκι ε; Ή της Δώρας..;;
Τρέλα είναι! Μ'αρέσει πολύ! έχουμε κι εμείς μία από την φίλη μου αλλά είναι λίγο μεγάλη.. νομίζω δε θα την χρησιμοποιήσουμε... εκτός αν το παιδί μας έτσι όπως αναπτύσσεται βγει μεγαλούτσικο! Wink

lenaki1982


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ζωάκι έγραψε:
lenaki1982 έγραψε:
μετά από κάμποσες ώρες που ήμουν με το ζουζούνι, τώρα το πήρε η γιαγιά του Smile
ούτε τορπίλες, ούτε σήματα, ούτε Jesus.... Crying or Very sad

Γεια σου Λενάκι!! Δεν πειράζει ξεκουράσου!!! Χρειάζεται κι αυτό!
Πώς είναι το μικρό;


[/quote]
μια χαρά είναι αυτό!!! εμένα τρελαίνει!!!!!!!!!!!για τη Νάντια λέω, αλλά και το πιο μικρό με έχει ταράξει σήμερα Laughing

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εεεεεεεεεε, δεν το εφερε το μωρακι τελικα η γιαγια του.....
Με την ορεξη εμεινα για παιχνιδακια....

Πω πω, εφαγα εσκασα μιλαμε!! Κοιμηθηκα και καμια ωριτσα!

Ζωη 1200+ μια χαρα ειστε!!! Καναδυο μερες διαφορα εχουμε μονο, και το δικο μου δεν επιασε ακομη το κιλο!

Λενα μο ολα καλα με την μικρουλα και την καρδουλα της?

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ουφ τωρα γυρισα απο το κομμωτηριο επιτελους ανασανε το καριτσαφλο μου

lenaki1982


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
doritaki έγραψε:
lenaki1982 έγραψε:
filitsaki έγραψε:
Mirantzela! έγραψε:
filitsaki έγραψε:και κατι που διαβασα και κολλαει με αυτα που λεγαμε εχθες ΓΥΝΑΙΚΕς ΔΙΧΩς ΚΑΜΠΥΛΕς ΥΠΟΒΡΥΧΙΑ ΔΙΧΩς ΤΟΡΠΙΛΕς!!!!! καλως το Λενακι!!!!τι κανετε?

Εχω κι αλλα σχετικα: Το κλασικο "γυναικα χωρις πιασιματα, δρομος χωρις σηματα"
και
Γυναικα διχως βυζους εκκλησια χωρις Jesus!!!
Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz
αυτο το γυναικα ....θα το κανουμε λαβαρο *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 23 328109 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 23 328109 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 23 328109 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 23 328109 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 23 328109 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 23 328109 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 23 328109 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 23 328109 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 23 328109 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 23 328109 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 23 328109 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 23 328109
μετά από κάμποσες ώρες που ήμουν με το ζουζούνι, τώρα το πήρε η γιαγιά του Smile
ούτε τορπίλες, ούτε σήματα, ούτε Jesus.... Crying or Very sad

Εχεις ελλειψη???
ναι σε φυσιολογικές συνθήκες(μη εγκυμονούσα) δεν έχω τίποτα!!!!!!!!!!!!!!

lenaki1982


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Mirantzela! έγραψε:

Λενα μο ολα καλα με την μικρουλα και την καρδουλα της?
δεν φαίνεται να είναι κάτι ανησυχητικό. θα το παρακολουθεί παιδοκαρδιολόγος βέβαια, αλλά τίποτα δεν είναι 100% σίγουρο.
ελπίζω να μην είναι σοβαρό...

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
thequeen86 έγραψε:ουφ τωρα γυρισα απο το κομμωτηριο επιτελους ανασανε το καριτσαφλο μου


καριτσαφλο????? Τι ειναι?
Με γεια το κουρεμα!! Πως τα εκοψες?

lenaki1982


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Doritaki ασχετο, αλλά όσο καιρό παρακολουθώ το φόρουμ βλέπω ότι είσαι πολύ ενημερωμένη σχετικα με εγκυμοσύνη, θηλασμο κλπ... μπράβο σου!!!!!!
*Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 23 417472

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
lenaki1982 έγραψε:[
δεν φαίνεται να είναι κάτι ανησυχητικό. θα το παρακολουθεί παιδοκαρδιολόγος βέβαια, αλλά τίποτα δεν είναι 100% σίγουρο.
ελπίζω να μην είναι σοβαρό...

Αντε, ωραια!!! Πολυ χαρηκα! Very Happy Very Happy Very Happy
Ολα καλα θα πανε!

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Mirantzela! έγραψε:
thequeen86 έγραψε:ουφ τωρα γυρισα απο το κομμωτηριο επιτελους ανασανε το καριτσαφλο μου


καριτσαφλο????? Τι ειναι?
Με γεια το κουρεμα!! Πως τα εκοψες?

πηρα μηκος γτ παραηταν μακρια(ειχαν φτασει στη μεση μου) μυτες πολλες κ καθαρισμα ψαλιδα.ουφ πηρε ανασα το κεφαλακι μου ντε.βεβαια μεχρι να γεννησω θα εχουν ξαναφτασει μεχρι τη μεση

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λενακι κ εγω μια ελλειψη την εχω...

Μαρακι με γεια!Κ εγω πρεπει να παω καποια στιγμη!Απο το Μαρτιο εχω να κουρευτω!

Ζωη το φορμακι ειναι της Σμαρως.Εγω εχω 2 απο την κουνιαδα μου οποτε δε θα παρω.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 23 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις