Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
406 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 406 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 22 από 40]

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ελεος κοριτσια με φακιολη θα μαγειρευω γμτ απο δω κ περα.τελειωσα το μαγειρεμα φαγαμε με τον γιο αλλα εκει που επλαθα τα μπιφτεκια να σου κ μια τριχαρα μου μεσα στο κιμα.ευτυχως που την πετυχα εγω κ οχι ο αντρας μου

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σου Ζωη!!! Τα λεμε μετα τον γαιτρουλη!!

Φουσκιτσες μου ηρθε το αγορι μου!! Σας αφηνω να φαμε να ξεκουραστουμε και λιγακι, γτ ερχιζει να πονα η μεσουλα μου!

Τα λεμε το απογευμα
*Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 22 125586 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 22 125586 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 22 334590 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 22 334590

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ζωη μου σουτιεν θηλασμου να παρεις τελευταια στιγμη γιατι μεχρι τοτε το στηθος μεγαλωνει.Να εχεις μπει τουλαχιστον στον 9ο.Καλα αποτελεσματα.

Οσο για τον πονο αυτο κοριτσια ξεχασα να σας το πω πριν ειναι επειδη το σημειο αυτο χαμηλα στη μητρα δεν ειναι τοσο ελαστικο οσο η υπολοιπη κ αρα καθε κινηση του μωρου ειναι πιο εντονη για μας.

Παω να στρωσω τραπεζι γιατι ηρθε ο καλος μου κ πειναει!!!Αν φουσκωσω κ δε μπω μετα το φαι θα τα πουμε απογευμα.

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
thequeen86 έγραψε:ελεος κοριτσια με φακιολη θα μαγειρευω γμτ απο δω κ περα.τελειωσα το μαγειρεμα φαγαμε με τον γιο αλλα εκει που επλαθα τα μπιφτεκια να σου κ μια τριχαρα μου μεσα στο κιμα.ευτυχως που την πετυχα εγω κ οχι ο αντρας μου
μπαντανες αγαπη μου!ειναι πιο σικ!

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
filitsaki έγραψε:
thequeen86 έγραψε:ελεος κοριτσια με φακιολη θα μαγειρευω γμτ απο δω κ περα.τελειωσα το μαγειρεμα φαγαμε με τον γιο αλλα εκει που επλαθα τα μπιφτεκια να σου κ μια τριχαρα μου μεσα στο κιμα.ευτυχως που την πετυχα εγω κ οχι ο αντρας μου
μπαντανες αγαπη μου!ειναι πιο σικ!

μη σου πω να τα ξυρισω να ησυχασω επιτελους

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
thequeen86 έγραψε:
filitsaki έγραψε:
thequeen86 έγραψε:ελεος κοριτσια με φακιολη θα μαγειρευω γμτ απο δω κ περα.τελειωσα το μαγειρεμα φαγαμε με τον γιο αλλα εκει που επλαθα τα μπιφτεκια να σου κ μια τριχαρα μου μεσα στο κιμα.ευτυχως που την πετυχα εγω κ οχι ο αντρας μου
μπαντανες αγαπη μου!ειναι πιο σικ!

μη σου πω να τα ξυρισω να ησυχασω επιτελους
και γιατι οχι?θα εισαι ιδια με το μωρο σου!!!!!! Wink

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
filitsaki έγραψε:
thequeen86 έγραψε:
filitsaki έγραψε:
thequeen86 έγραψε:ελεος κοριτσια με φακιολη θα μαγειρευω γμτ απο δω κ περα.τελειωσα το μαγειρεμα φαγαμε με τον γιο αλλα εκει που επλαθα τα μπιφτεκια να σου κ μια τριχαρα μου μεσα στο κιμα.ευτυχως που την πετυχα εγω κ οχι ο αντρας μου
μπαντανες αγαπη μου!ειναι πιο σικ!

μη σου πω να τα ξυρισω να ησυχασω επιτελους
και γιατι οχι?θα εισαι ιδια με το μωρο σου!!!!!! Wink

α δλδ κ η κορη θα βγει 5 τριχες ολες κ ολες.καταλαβα απο σβερκο ψωνησα παλι Laughing Laughing

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
thequeen86 έγραψε:
filitsaki έγραψε:
thequeen86 έγραψε:
filitsaki έγραψε:
thequeen86 έγραψε:ελεος κοριτσια με φακιολη θα μαγειρευω γμτ απο δω κ περα.τελειωσα το μαγειρεμα φαγαμε με τον γιο αλλα εκει που επλαθα τα μπιφτεκια να σου κ μια τριχαρα μου μεσα στο κιμα.ευτυχως που την πετυχα εγω κ οχι ο αντρας μου
μπαντανες αγαπη μου!ειναι πιο σικ!

μη σου πω να τα ξυρισω να ησυχασω επιτελους
και γιατι οχι?θα εισαι ιδια με το μωρο σου!!!!!! Wink

α δλδ κ η κορη θα βγει 5 τριχες ολες κ ολες.καταλαβα απο σβερκο ψωνησα παλι Laughing Laughing
οχι μαρη τρελλη!!!ε μωρο θα ειναι δεν θα ειναι και η γενοβεφα!

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
filitsaki έγραψε:
thequeen86 έγραψε:
filitsaki έγραψε:
thequeen86 έγραψε:
filitsaki έγραψε:
thequeen86 έγραψε:ελεος κοριτσια με φακιολη θα μαγειρευω γμτ απο δω κ περα.τελειωσα το μαγειρεμα φαγαμε με τον γιο αλλα εκει που επλαθα τα μπιφτεκια να σου κ μια τριχαρα μου μεσα στο κιμα.ευτυχως που την πετυχα εγω κ οχι ο αντρας μου
μπαντανες αγαπη μου!ειναι πιο σικ!

μη σου πω να τα ξυρισω να ησυχασω επιτελους
και γιατι οχι?θα εισαι ιδια με το μωρο σου!!!!!! Wink

α δλδ κ η κορη θα βγει 5 τριχες ολες κ ολες.καταλαβα απο σβερκο ψωνησα παλι Laughing Laughing
οχι μαρη τρελλη!!!ε μωρο θα ειναι δεν θα ειναι και η γενοβεφα!

μην το λες οταν γεννησα τον γιο μου ηταν μια μπουμπουκα με τοσο μαλλι που ηταν σαν να φοραγε γουνινι καπελο...

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαχαχαχα!!!!!παω να ξαπλωσω λιγακι και ερχομαι!!!!! *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 22 315810 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 22 315810 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 22 315810 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 22 315810 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 22 315810 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 22 315810 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 22 315810 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 22 315810 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 22 315810

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω οταν γεννηθηκα ειχα τοσο πολυ και μακρυ μαλλι που μου το εκαναν μπουκλες και μου το πιασαν κοκορικο πανω!!!Τρελο μαλλι ομως!!!Παω να διαβασω αυτο που ανεβασε η ζωη

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σουτιεν εγκυμοσυνης να παρεις καλυτερα και οχι ακομα θηλασμου ζωη!!!!Μετα την 36 βδομαδα συστινουν να παρουμε σουτιεν θηλασμου!!!
Δεν μου λες,θα μου συνιστουσες να αλλαξω στην συνταγη την ζαχαρη με μελι?Εχω μπολικο μελι απο παραγωγο πολυ καλο!!!!!Ειδα τωρα για μετατροπη 1 φλυτζανι ζαχαρη ειναι ισο (ας πουμε) με 7,8 του φλυτζανιου μελι...να το δοκιμασω αραγε ή δεν θα βγει καθολου?

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δεν μου πολυ αρεσει το μελι γενικα...αστο μωρε!

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ατιμος υπνος ποτε δεν ερχετε..... *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 22 654655 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 22 654655 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 22 654655 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 22 654655 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 22 654655 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 22 654655 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 22 654655

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αχ το μελι το λατρευω!!!!Μοσχοβολαει!!!!!!!Να τωρα θελω λουκουμαδες *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 22 606100 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 22 606100

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Sofki έγραψε:Αχ το μελι το λατρευω!!!!Μοσχοβολαει!!!!!!!Να τωρα θελω λουκουμαδες *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 22 606100 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 22 606100
σε λιγους λουκουμαδες δεν θα ελεγα οχι!!!!!

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σημερα εχω απιστευτες λιγουρες!!

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Sofki έγραψε:Σημερα εχω απιστευτες λιγουρες!!
σημερα???μονο?εγω μαρη τις εχω καθε μερα!!!!

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΚαθε μερα αλλα σημερα δεν παλευεται...

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Για λουκουμαδες κ εγω ειμαι μεσα!!!

Οσο για το κεικ αν βαλεις μελι υποθετω οτι θα πρεπει να μειωσεις λιγο τα υγρα.

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
λουκουμαδες?? παρουσα!!!!! Razz

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
doritaki έγραψε:Για λουκουμαδες κ εγω ειμαι μεσα!!!

Οσο για το κεικ αν βαλεις μελι υποθετω οτι θα πρεπει να μειωσεις λιγο τα υγρα.

Τώρα γιατί έπρεπε να μιλάτε για λουκουμάδες;; Της μαμάς μου είναι οι αγαπημένοι μου!!! Με ωραίο μελάκι από πάνωωωωω!!!!!!μμμμμμμμμμ

Σοφία, δεν το έχω κάνει ποτέ έτσι.. γιατί όχι όμως; Αφού βρήκες και την αναλογία! Κάν'το και πες μας! Είναι και πιο υγιεινό από θέμα επεξεργασίας σίγουρα! Wink

Λοιπόν, ήρθαμε από τον γιατρό!
Ντράπηκα να του πω να μας δώσει 3d φωτογραφίες.. Embarassed τι χαζή.. το μετάνιωσα! Smile
Όλα πάνε πολύ καλά! Το γλυκό μας πήρε ήδη θέση προς τα κάτω και ο γιατρός μας είπε ότι συνήθως δεν αλλλάζουν όταν την πάρουν!
Είναι 1245γρ!! Μου λέει ότι απο δω και πέρα βάζει κάπου 100 κάτι την βδομάδα.. Του λέω, Γι'αυτό βάζω κι εγώ ε;; Smile ΟΧΙ λέει! Χεχε!

Καλά, δεν αγοράζω σουτιέν τότε! Smile ΜΠορεί να πάρω κανένα αθλητικό που είνα πιο μαλακό. Το χρησιμοποιώ και μετά ούτως ή άλλως!

Εγώ λέω να φτιάξω μάφινς με μπανάνα και κανέλα! Έχουμε κατι ώριμες μπανάνες που μας έδωσε τζάμπα στο μπιομάρκετ! Wink Στο νοσοκομείο την Τετάρτη έδειχνε Μενεγάκη και είχε έναν εκεί που μαγείρευε ακριβώς αυτό"! και μετά που ήρθα σπίτι είδα ότι ήταν και στο σάιτ ήδη η συνταγή! Wink
http://www.alphatv.gr/Microsites/Eleni/Kouzina/%CE%9C%CE%B1%CF%86%CE%B9%CE%BD%CF%82-%CE%BC%CF%80%CE%B1%CE%BD%CE%B1%CE%BD%CE%B1%CF%82-%CE%BC%CE%B5-%CE%BA%CE%B1%CE%BD%CE%B5%CE%BB%CE%B1,-30-10-2012.aspx

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μεγαλωσατε αρκετα κ εσεις!!!Αλλη φορα να ζητας φωτο.Εμενα παντα μου δινει ο γιατρος.

Ωραια η συνταγη για μαφινς.Εγω που δεν εχω φορμα για μαφινς τι να κανω?Πρεπει να παρω καποια στιγμη...Ποσα κομματια βγαζουν περιπου οι συνταγες?Να ξερω ποσες φορμες χρειαζομαι.

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Και εγω εχω γιατρουλη σημερα....Να παω να ζυγισω τα δυο ζευγαρια μποτες που εχω να δω πιο ειναι πιο ελαφρυ.... *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 22 587529 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 22 587529 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 22 587529 οχι τιποτα αλλο μην ειμαι ενα κιλο πανω απ το πρωι και παθω καταθλιψη..ουτε το απογευματινο μου θα παω και θα παω να μπαστακωθω στην τουαλετα να αδειασω καλααααα χαχαχαχαχαχαχαχαχαα

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
doritaki έγραψε:Μεγαλωσατε αρκετα κ εσεις!!!Αλλη φορα να ζητας φωτο.Εμενα παντα μου δινει ο γιατρος.

Ωραια η συνταγη για μαφινς.Εγω που δεν εχω φορμα για μαφινς τι να κανω?Πρεπει να παρω καποια στιγμη...Ποσα κομματια βγαζουν περιπου οι συνταγες?Να ξερω ποσες φορμες χρειαζομαι.

ναι περάσαμε το κιλό μέσα σε 10 μέρες! Γι'αυτό πλέον νιώθω κάθε της κίνηση!
Μπορείς να πάρεις και χάρτινες θηκούλες ή μεταλλικές ή σιλικονάτες! Smile Εγώ έχω 12 από τις τελευταίες! Συνήθως βγάζουν 10-12. Και αυτή η συνταγή τόσα είναι αν θυμάμαι καλά από την ώρα που το έβλεπα στο νοσοκομείο..

Σοφία, δεν είχα δει το κέικ που έβαλες, αλλά ήταν κάτι σαν φανουρόπιτα; Κάτι λέγαν τα κορίτσια για κανέλα, σταφίδες κλπ! Μ'αρέσει πολυ η φανουρόπιτα!!

Το βούτυρο στα μάφινς να το αντικαταστήσω με ελαιόλαδο ή καμία σχέση; Δεν έχω κάτι σε βουτυροειδές σπίτι.. Μόνο ένα bio spread με ελαιόλαδο...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 22 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις