Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
395 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 395 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 40]

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
filitsaki έγραψε:εγω κοριτσακια σπιτι θα καθησω!εδω δεν μου κρατουσαν 1 και 2, 3 παιδια θα μου κρατανε?
και εγω φιλιτσα μονο την πεθερα μου εχω ν μου το κραταει που ειναι ανεργη.. η μαμα μου δουλευει ολη μερα.. αν βρει και η πεθερα μου δουλεια την εκατσα μετα...

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
filitsaki έγραψε:εγω κοριτσακια σπιτι θα καθησω!εδω δεν μου κρατουσαν 1 και 2, 3 παιδια θα μου κρατανε?

Εχεις τα δικια σου κ εσυ!Αλλα αλλιως ειναι να εχεις δικη σου δουλεια οπως το ζαχαροπλαστειο κ αλλιως να ξερεις οτι ειναι στανταρ τα χρηματα καθε μηνα κ δεν γινεται να αυξηθουν με τπτ.

Κ εδω βρεχει!!!Απο την ωρα που ξυπνησα νομιζω οτι ειναι νυχτα.Με αναμμενα φωτα ειμαι ολη μερα...

Παω να φαω λιγακι κ ερχομαι!

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αστα Δωρα μην τα συζητας. Εμενα το ονειρο μου ηταν να μεινω 6 χρονια με το παιδι, οχι 6 μηνες. Αλα ξερετε πως ειμαστε τωρα πια??? Βλεπατε στο παρα πεντε? Θυμαστε την Αγγελα που μολις πηρε τον μισθο της και δειχνει τα 50 ευρα στην Νταλια και της λεει :" μια βδομαδα μακαρονια, Μια βδομαδα φακεσ, μια βδομαδα γυρος και μια βδομαδα γαριδακια" ή καοως ετσι??? Ετσι ειμαστε!

οσο για το ποτε μπορουν να σε απολυσουν αφου γεννησεις, το τελευταιο που ισχυε ηταν μεχρι να κλεισει τοπαιδι τον 18ο μηνα ζωης. Αυτο τεκμηριωμενο γιατι γνωστη μου κερδισε δικαστηριο και την ξαναπροσελαβαν. Δεν ξερω αν αλλαξε στο τελευταιο εξαμηνο.

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσια μου και εγω θα σας αφησω παω να κανω καμια δουλιτσα γιατι εχει ο αντρας μου ρεπο αυριο και λεμε να στρωσουμε τα χαλια μας...

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
νυσταζω και την κανω για λιγο...τα λεμε μετα!ας ελπισουμε να κοιμηθω λιγακι....

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
listoudi έγραψε:
Σε καταλαβαινω και εμεις αν ειχαμε τη δοση του αυτοκινητου δεν θα βγαιναμε ευτυχως τελειωσε τον ιουνιο και το δανεια μας ειναι 460 ευρω οσο το επιδομα οποτε με ενα μισθο ολοκληρο του αντρα μου νομιζω θα βγαινουμε.. ζορικα μεν αλλα θα βγαινουμε..

Ναι πιστευω θα τα καταφερετε...Εμας το αυτοκινητο ειναι 2 δανεια.Το ενα τελειωνει σε 1 χρονο κ το αλλο σε 2 οποτε δεν εχω ελπιδα...Ασε που μολις περυσι ξοδεψα 2500 για να βαλω σιδερακια!Απο που να βρεθουν τα λεφτα οταν ολα ακριβαινουν??

ασε που θυμηθηκα τωρα οτι θελουν να πουλανε τα ληγμενα κ συγχιστηκα!!!!Αντι να τα πετανε ή εστω αφου ειναι ασφαλη οπως λενε να τα δινουν στα δημοτικα σισιτια! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μακαρι να ειναι ετσι Σμαρω κ να εχουμε τουλαχιστον τη δουλεια μας...
Αντε καλη ξεκουραση σε ολες.Παω κ εγω να φαω κ να αραξω λιγο στον καναπε γιατι πονεσε ο πωπως μου τοσες ωρες στην καρεκλα!

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλη ξεκουραση σε όλες τις κοιλιτσες!!!
εγω τωρα κανω μπροκολο και καροτο και ετοιμαζω και σαλατα μαρουλι για το παλικαρι μου περιμενοντας τον.
Θα τα πουμε το απογευμα!

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πηγα να φαω και φυγατε ολες???Αχ μην λετε αλλο για λεφτα δεν αντεχω...νιωθω οτι μου εχουν βαλει τρομπες σε ολες τις κοιλοτητες στο σωμα μου και με εχουν γεμισει με αερα....ποναει η κοιλιτσα μου *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 12 534787 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 12 534787

natasa.

natasa.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας και παλι κουκλιτσες, μολις εφυγε η φιλη μου και παει στον διαιτολογο....και ζηλευω... ποτε θα γινουμε και μεις ξανα οπως πριν? νιωθω τεραστια μπαλα!!!!

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ποσα εχεις βαλει ως τωρα?

natasa.

natasa.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
15 σιγουρα, μπορει και παραπανω... ξεκινησα 73 και κοντευω τα 90!! και να φανταστεις οτι παντα ημουν κοντα στα 65, με πολυ κοπο βεβαια, μια ζωη διαιτα, και πεινα!!! εσυ πως αισθανεσαι με τα κιλα?

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω εχω βαλει 4.Αλλα εδω και 2-3 μερες παθαινω κατι που μετα που τρωω πριζομαι και ποναει η κοιλια μου...Σαν να εχω πολυ αερα..Εγω ομως ξεκινησα με 92 την εγκυμοσυνη *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 12 534787 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 12 534787 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 12 534787

natasa.

natasa.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
το ιδιο εχω παθει και γω αλλα μολις πρηστει το στομαχι παθαινω και δυσπνοια και ζοριζομαι. ζαντακ μου ειπε ο γιατρος να παιρνω και με βοηθανε πολυ.

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Θα κανω υπομονη δεν αντεχω αλλο φαρμακα....Θα τον ρωτησω ομως αυριο!!!!Να θυμηθω και να μην φαω τιποτα πριν τον διαιτολογο για να μην πριστω

natasa.

natasa.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
πως τα καταφερες και εβαλες μονο 4? εγω σε ολη την εγκυμοσυνη τρωω κανονικα απλα δεν κανω διαιτα, δεν τρωω γλυκα λοδω κορτιζονης, ουτε πατατακια και τετοια νοστιμα Crying or Very sad και τα κιλα ανεβαινουν σαν ασανσερ....

natasa.

natasa.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αχ τωρα ειδα οτι πας σε διαιτολογο.. μπραβο!! μηπως να παω και γω? εκτος των αλλων σημερα νιωθω πρησμενα και τα δαχτυλα μου

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εδω και 7 βδομαδες πηγαινω σε διαιτολογο..Βεβαιααααααααμετα την ριτη βομαδα αρχισα να τσιμπαω κατι ψιλοοοοο καθε μερα..Και εκει που ειχα χασει 2,5 κιλα τις πρωτες 2 βδομαδες μετα για 3-4 βδομαδες ημουν σταθερα και την προηγουμενη εβαλα 1,3 κιλα *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 12 534787 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 12 534787 Δεν θελω να ξερω αυριο τι θα μ δειξει!!!!!!!!

natasa.

natasa.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Eλπιζω να ειναι αρνητικο το προσημο παλι!!! αλλα και να μην ειναι δεν πειραζει σκεψου οτι υπαρχουν και πολυ χειροτερα (εγω ας πουμε) Laughing Laughing Laughing

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ελπιζω να μην ειναι απλως θετικο..Ας ειμαι και στα ιδια...

natasa.

natasa.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Σοφακι μου παω στο αεροδρομιο να παρω τον μπαμπα μου! ερχεται απο σαλονικα και ειμαι Laughing Laughing Laughing Laughing φιλακια πολλα και καλη επιτυχια για αυριο!!

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Φουσκιτσες μπηκα να δω τα νεα σας και λειπετε ολες?????? Sad Sad Sad Sad

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω εγω!!!!!

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
filitsaki έγραψε:εγω εγω!!!!!
ελα βρε φιλιτσα και εγω λεω με ποιον θα ποιο το καφεδακι μου.. τι κανεις?? εγω βλεπω ειδησεις και συγχιστηκα...

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
listoudi έγραψε:
filitsaki έγραψε:εγω εγω!!!!!
ελα βρε φιλιτσα και εγω λεω με ποιον θα ποιο το καφεδακι μου.. τι κανεις?? εγω βλεπω ειδησεις και συγχιστηκα...
εγω τις εχω κοψει 5 μηνες τωρα και ειμαι καλα!!!!!!!!δοκιμασετο!!!τι ελεγαν παλι?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις