Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
377 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 377 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 40]

natasa.

natasa.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσια ηρθε μια φιλη μου για καφε και πρεπει να κλεισω. φιλακια!

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μωρε θεληση να εχουμε και τα κιλα θα χαθουν μετα.. με λιγη προσπαθεια βεβαια αλλα θα φυγουν...

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω 1,65 συνηθως γυρω στα 65 κιλα.Ξεκινησα εγκυμοσυνη 73.3 κ τωρα ειμαι 86.6!!!Πολυ θελω να κατεβω ξανα στα 65!Αλλα θελω κ 2ο παιδακι στο καπακι κ δεν ξερω αν προλαβω να χασω τα κιλα πρωτα.Ειναι κ πολλα τα ριμαδια!

Λιτσακι αποκλειεται να εισαι σαν τον αντρα σου.Σιγα μην εβαλες 40 κιλα!Παρεπιπτωντος κ οδικος μου σε κιλα καπου εκει πρεπει να ειναι.Το καλοκαιρι ηταν 100 αλλα τωρα νομιζω εχασε λιγο.Ειναι βεβαια κ 1.97 οποτε δε φαινονται ασχημα τα κιλα.Τα δικα μου ομως δεν κρυβονται με τπτ!!! Sad

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
natasa. έγραψε:κοριτσια ηρθε μια φιλη μου για καφε και πρεπει να κλεισω. φιλακια!

*Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 11 531909 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 11 531909 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 11 531909 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 11 531909

Θα τα πουμε αργοτερα!

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ειναι απιστευτος ο μπεμπης!!!Κ εγω θελω τη μπεμπα μου τωρα!!!

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
doritaki έγραψε:Α!Για το 6μηνο του ΟΑΕΔ να σας πω εγω.Οσο ειναι ο κατωτερος μισθος για ανειδικευτου εργατη χωρις προυπηρεσια!Πρεπει να ειναι κοντα ή κ κατω απο 500€ πλεον!Αυτο ανεξαρτητως πτυχιων,προυπηρεσιας κ μισθου στη δουλεια που ησουν πριν τη γεννα.Κ ειναι αδικο αυτο ρε κοριτσια!Εγω δεν μπορω να καλυψω ουτε τα βασικα εξοδα του παιδου αν παιρνω 500€ το μηνα!

Για το επιδομα κυησεως κ λοχειας θα μαθω σε καμια 15αρια μερες.Αλλα νομιζω οτι αυτο βγαινει σε συναρτηση με το μισθο που ειχες πριν.

Κ κατι αλλο ηθελα να πω κ το ξεχασα...Παω να ξαναδιαβασω τα ποστ.
νομιζω οτι το εξαμηνο ειναι 514 ευρω το μηνα προς το παρον...ειναι πολυ λιγα αλλα σκεφτομαι οτι αν δουλευα ενα 200 με 300 στις βενζινες θα το εδινα το μηνα οποτε ερχομαι παλι σχεδον στα ιδια..

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
doritaki έγραψε:Ειναι απιστευτος ο μπεμπης!!!Κ εγω θελω τη μπεμπα μου τωρα!!!
εχει και 2 μπεμπουλες..

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΧ!εχει κ'αλλα...τελεια δεν ειναι?

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
doritaki έγραψε:Αλλα θελω κ 2ο παιδακι στο καπακι κ δεν ξερω αν προλαβω να χασω τα κιλα πρωτα.Ειναι κ πολλα τα ριμαδια!

2ο παιδακι στο καπακι ε?? Εμενα αυτο μου φαινεται πολυ δυσκολο.
Οχι για μενα προσωπικα-δεν το σκεφτομαι καν-, αλλα για οσες γυναικες το κανουν..

Μου φαινεται πολυ δυσκολο να εισαι εγκυος και να εχεις και μωρο παιδι να προσεχεις..

Και τα κιλα?? Ποτε χανονται??

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εγω για δευτερο παιδακι θα περιμενω καμια 3 με 4 χρονακια.. και εμενα δυσκολο μου φαινεται 2ο στο καπακι..

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
χεχε.. ο μπεμπης την εχει καταβρει...

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εμενα η δουλεια μου ειναι κοντα στο σπιτι αλλα δεν θελω να παω για 2 λογους.
Πρωτος και βασικοτερος οτι ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΦΗΣΩ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ. ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΜΕΓΑΛΩΣΩ ΕΓΩ.
Δυστυχως δεν το βλεπω να γινεται ομως...
Δευτερος λογος ειναι οτι εχουν γινει πολλες απολυσεις οπως και παραιτησεις, ουσιαστικα θα επιστρεψω σε μια δουλεια που θα αποτελειται απο καινουρια ατομα και το ωραιο κλιμα που ειχαμε δεν θα υπαρχει πια.

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
listoudi έγραψε:εγω για δευτερο παιδακι θα περιμενω καμια 3 με 4 χρονακια.. και εμενα δυσκολο μου φαινεται 2ο στο καπακι..

4 χρονια κι εγω σιγουρα!!Καλως εχοντων των πραγματων βεβαια, γιατι αν προκυψει κατι, αλλο θεμα..

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
listoudi έγραψε:
doritaki έγραψε:Α!Για το 6μηνο του ΟΑΕΔ να σας πω εγω.Οσο ειναι ο κατωτερος μισθος για ανειδικευτου εργατη χωρις προυπηρεσια!Πρεπει να ειναι κοντα ή κ κατω απο 500€ πλεον!Αυτο ανεξαρτητως πτυχιων,προυπηρεσιας κ μισθου στη δουλεια που ησουν πριν τη γεννα.Κ ειναι αδικο αυτο ρε κοριτσια!Εγω δεν μπορω να καλυψω ουτε τα βασικα εξοδα του παιδου αν παιρνω 500€ το μηνα!

Για το επιδομα κυησεως κ λοχειας θα μαθω σε καμια 15αρια μερες.Αλλα νομιζω οτι αυτο βγαινει σε συναρτηση με το μισθο που ειχες πριν.

Κ κατι αλλο ηθελα να πω κ το ξεχασα...Παω να ξαναδιαβασω τα ποστ.
νομιζω οτι το εξαμηνο ειναι 514 ευρω το μηνα προς το παρον...ειναι πολυ λιγα αλλα σκεφτομαι οτι αν δουλευα ενα 200 με 300 στις βενζινες θα το εδινα το μηνα οποτε ερχομαι παλι σχεδον στα ιδια..

Εγω ειμαι τυχερη γιατι απο τη δουλεια επαιρνα 1000!Αν δεν επαιρνα συχνα ταξι δεν ηθελα πανω απο 100 το μηνα για μεταφορικα, οποτε αν παρω το 6μηνο η απωλεια ειναι μεγαλη!

Οσο για τα παιδια μου δε θελω να εχουν μεγαλη διαφορα ηλικιας.Θελω να μεγαλωσουν μαζι.Εκτος απο αυτο ομως ειναι κ μια διασφαλιση οτι δε θα με διωξουν απο τη δουλεια αν αποφασισουν να κανουν περικοπες προσωπικου.Οσο για τα κιλα...Ειναι προβλημα...Εκτος αν τρεχω πισω απο το παιδι κ δεν προλαβαινω να φαω!

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ειναι λιγα αλλα και παλι δεν θελω να αφησω το μπεμπακι μου 2 μηνων να παω στη δουλεια... θα ειναι πολυ μικρακι και νομιζω οτι θα χασω τα καλυτερα...σε εμας στην δουλεια ολες οι κοπελες το παιρνουν και δεν ειχαμε ποτε θεμα με απολυσεις.. σκεφτειτε οτι τωρα εχουμε τουλαχιστον 10 κοπελες που λειπουν με εγκυμοσυνη...

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
discordia έγραψε:Εμενα η δουλεια μου ειναι κοντα στο σπιτι αλλα δεν θελω να παω για 2 λογους.
Πρωτος και βασικοτερος οτι ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΦΗΣΩ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ. ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΜΕΓΑΛΩΣΩ ΕΓΩ.
Δυστυχως δεν το βλεπω να γινεται ομως...
Δευτερος λογος ειναι οτι εχουν γινει πολλες απολυσεις οπως και παραιτησεις, ουσιαστικα θα επιστρεψω σε μια δουλεια που θα αποτελειται απο καινουρια ατομα και το ωραιο κλιμα που ειχαμε δεν θα υπαρχει πια.

Μακαρι να μπορουσα κ εγω να κατσω να μεγαλωσω το μωρο μου κ εναν ολοκληρο χρονο αλλα δε γινεται.Οποτε αναγκαστικα θα το προσεχει ο αντρας μου.Τουλαχιστον δε θα μενει με καποιον ξενο.

Το οτι τα ατομα θα ειναι καινουρια δε σημαινει οτι θα ειναι ασχημο το κλιμα.Εγω χαρηκα πολυ οταν αλλαξε το προσωπικο στη δουλεια γιατι μετα την αλλαγη ηταν που εφτιαξε το κλιμα κ μπορουσαμε να συνεργαστουμε χωρις προβληματα.

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοριτσακια παω να φαω, να κανω μπανιο και την κανω σουμπητη για γιατρο!!

Ξεχαστηκα ρε γαμωτο, περασε η ωρα!!

Θα μπω το βραδακι να τα πουμε
Φιλακια σ'ολες!

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
listoudi έγραψε:ειναι λιγα αλλα και παλι δεν θελω να αφησω το μπεμπακι μου 2 μηνων να παω στη δουλεια... θα ειναι πολυ μικρακι και νομιζω οτι θα χασω τα καλυτερα...σε εμας στην δουλεια ολες οι κοπελες το παιρνουν και δεν ειχαμε ποτε θεμα με απολυσεις.. σκεφτειτε οτι τωρα εχουμε τουλαχιστον 10 κοπελες που λειπουν με εγκυμοσυνη...

Την απολυση δεν τη φοβαμαι λογο 6μηνου.Απλα αν αποφασιζαν να απολυσουν ατομο κ εγω ειχα μωρο ή ημουν εγκυος θα τη γλιτωνα.Αυτο εννοουσα.Ασε που δεν ειμαστε κ πολλα ατομα για να μη φοβομαστε.Αν ειναι να διωξουν ατομο ή εμενα θα διωξουν ή την καινουρια.Αρα αν ειμαι ξανα εγκυος οταν κλεισει το 1 ετος η μπουμπου,εξασφαλιζω αλλους 20 μηνες δουλειας κ αρα φαγητου για την οικογενεια!

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
doritaki έγραψε:
discordia έγραψε:Εμενα η δουλεια μου ειναι κοντα στο σπιτι αλλα δεν θελω να παω για 2 λογους.
Πρωτος και βασικοτερος οτι ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΦΗΣΩ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ. ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΜΕΓΑΛΩΣΩ ΕΓΩ.
Δυστυχως δεν το βλεπω να γινεται ομως...
Δευτερος λογος ειναι οτι εχουν γινει πολλες απολυσεις οπως και παραιτησεις, ουσιαστικα θα επιστρεψω σε μια δουλεια που θα αποτελειται απο καινουρια ατομα και το ωραιο κλιμα που ειχαμε δεν θα υπαρχει πια.

Μακαρι να μπορουσα κ εγω να κατσω να μεγαλωσω το μωρο μου κ εναν ολοκληρο χρονο αλλα δε γινεται.Οποτε αναγκαστικα θα το προσεχει ο αντρας μου.Τουλαχιστον δε θα μενει με καποιον ξενο.

Το οτι τα ατομα θα ειναι καινουρια δε σημαινει οτι θα ειναι ασχημο το κλιμα.Εγω χαρηκα πολυ οταν αλλαξε το προσωπικο στη δουλεια γιατι μετα την αλλαγη ηταν που εφτιαξε το κλιμα κ μπορουσαμε να συνεργαστουμε χωρις προβληματα.
εμενα θα το κραταει η πεθερα μου και δε θελω καθολου οχι γιατι ειναι η πεθερα μου ουτε στη μαμα μου θα ηθελα να το αφησω..θελω να το ευχαριστηθω και ας ζησω και με λιγοτερα 6 μηνες ειναι μονο..

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μιραντζελακι περιμενουμε νεα σου!
Κ μιας κ το ανεφερες κ εγω πεινασα τωρα...

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
doritaki έγραψε:
listoudi έγραψε:ειναι λιγα αλλα και παλι δεν θελω να αφησω το μπεμπακι μου 2 μηνων να παω στη δουλεια... θα ειναι πολυ μικρακι και νομιζω οτι θα χασω τα καλυτερα...σε εμας στην δουλεια ολες οι κοπελες το παιρνουν και δεν ειχαμε ποτε θεμα με απολυσεις.. σκεφτειτε οτι τωρα εχουμε τουλαχιστον 10 κοπελες που λειπουν με εγκυμοσυνη...

Την απολυση δεν τη φοβαμαι λογο 6μηνου.Απλα αν αποφασιζαν να απολυσουν ατομο κ εγω ειχα μωρο ή ημουν εγκυος θα τη γλιτωνα.Αυτο εννοουσα.Ασε που δεν ειμαστε κ πολλα ατομα για να μη φοβομαστε.Αν ειναι να διωξουν ατομο ή εμενα θα διωξουν ή την καινουρια.Αρα αν ειμαι ξανα εγκυος οταν κλεισει το 1 ετος η μπουμπου,εξασφαλιζω αλλους 20 μηνες δουλειας κ αρα φαγητου για την οικογενεια!
Σε αυτο εχεις απολυτο δικιο και πολλες κοπελες σκεφτονται ετσι οπως εσυ.. μακαρι να μπορουσα να κανω και εγω το δευτερο καπακι αλλα θα γονατισουμε οικονομικα με τοσα πολλα δανεια που εχουμε... σε 4 χρονια που τελειωνει το δανειο του σπιτιου θα κανω το δευτερο και μετα και τριτο αν μας παιρνει...

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσια εδω μπουμπουνιζει και ριχνει καρεκλες.. χειμωνιασε επιτελους...

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
listoudi έγραψε:
doritaki έγραψε:
discordia έγραψε:Εμενα η δουλεια μου ειναι κοντα στο σπιτι αλλα δεν θελω να παω για 2 λογους.
Πρωτος και βασικοτερος οτι ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΦΗΣΩ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ. ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΜΕΓΑΛΩΣΩ ΕΓΩ.
Δυστυχως δεν το βλεπω να γινεται ομως...
Δευτερος λογος ειναι οτι εχουν γινει πολλες απολυσεις οπως και παραιτησεις, ουσιαστικα θα επιστρεψω σε μια δουλεια που θα αποτελειται απο καινουρια ατομα και το ωραιο κλιμα που ειχαμε δεν θα υπαρχει πια.

Μακαρι να μπορουσα κ εγω να κατσω να μεγαλωσω το μωρο μου κ εναν ολοκληρο χρονο αλλα δε γινεται.Οποτε αναγκαστικα θα το προσεχει ο αντρας μου.Τουλαχιστον δε θα μενει με καποιον ξενο.

Το οτι τα ατομα θα ειναι καινουρια δε σημαινει οτι θα ειναι ασχημο το κλιμα.Εγω χαρηκα πολυ οταν αλλαξε το προσωπικο στη δουλεια γιατι μετα την αλλαγη ηταν που εφτιαξε το κλιμα κ μπορουσαμε να συνεργαστουμε χωρις προβληματα.
εμενα θα το κραταει η πεθερα μου και δε θελω καθολου οχι γιατι ειναι η πεθερα μου ουτε στη μαμα μου θα ηθελα να το αφησω..θελω να το ευχαριστηθω και ας ζησω και με λιγοτερα 6 μηνες ειναι μονο..

Καταλαβαινω τι λες αλλα εγω εχω συμβιβαστει με την ιδεα οτι το παιδι ειδικα αν ξεκινησει παιδικο κ σχολειο θα το βλεπω μονο τα σκ αφου εγω θα δουλευω τις ωρες που αυτο θα ειναι σπιτι.Ξερεις ομως ποιο ειναι το θεμα σε μας?Οτι δε θα μπορουμε καν να ζησουμε.Σκεψου οτι ειναι 440 ενοικιο κ 330 δοση αυτοκινητου (το οποιο μας αφησε κ απο μπαταρια χθες! Twisted Evil )=770!Βαλε κ κοινοχρηστα, δεη, νερο, τηλεφωνο παει ενα χιλιαρικο!Το παιδι εχει εξοδα τουλαχιστον 300€ το μηνα!Βαλε κ πετρελαιο.Κ εμεις δε θα θελουμε να φαμε?Βενζινη για να παει ο αντρας μου στη δουλεια?
ΔΕ ΒΓΑΙΝΟΥΝΕ ΔΕ ΒΓΑΙΝΟΥΝΕ ΤΑ ΔΟΛΙΑ ΤΑ ΚΑΤΣΙΚΙΑ ΜΑΣ (που ελεγαν κ στην ταινια)!!!Αν ειχαμε δικο μας σπιτι ή αν δεν ειχαμε τη δοση αυτοκινητου δε θα το συζητουσα καν.Θα εμενα σπιτι οσο περισσοτερο μπορουσα.τωρα ομως... *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 11 534787 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 11 534787 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 11 534787 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 11 534787 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 11 534787 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 11 534787 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 11 534787 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 11 534787 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 11 534787

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω κοριτσακια σπιτι θα καθησω!εδω δεν μου κρατουσαν 1 και 2, 3 παιδια θα μου κρατανε?

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
doritaki έγραψε:
listoudi έγραψε:
doritaki έγραψε:
discordia έγραψε:Εμενα η δουλεια μου ειναι κοντα στο σπιτι αλλα δεν θελω να παω για 2 λογους.
Πρωτος και βασικοτερος οτι ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΦΗΣΩ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ. ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΜΕΓΑΛΩΣΩ ΕΓΩ.
Δυστυχως δεν το βλεπω να γινεται ομως...
Δευτερος λογος ειναι οτι εχουν γινει πολλες απολυσεις οπως και παραιτησεις, ουσιαστικα θα επιστρεψω σε μια δουλεια που θα αποτελειται απο καινουρια ατομα και το ωραιο κλιμα που ειχαμε δεν θα υπαρχει πια.

Μακαρι να μπορουσα κ εγω να κατσω να μεγαλωσω το μωρο μου κ εναν ολοκληρο χρονο αλλα δε γινεται.Οποτε αναγκαστικα θα το προσεχει ο αντρας μου.Τουλαχιστον δε θα μενει με καποιον ξενο.

Το οτι τα ατομα θα ειναι καινουρια δε σημαινει οτι θα ειναι ασχημο το κλιμα.Εγω χαρηκα πολυ οταν αλλαξε το προσωπικο στη δουλεια γιατι μετα την αλλαγη ηταν που εφτιαξε το κλιμα κ μπορουσαμε να συνεργαστουμε χωρις προβληματα.
εμενα θα το κραταει η πεθερα μου και δε θελω καθολου οχι γιατι ειναι η πεθερα μου ουτε στη μαμα μου θα ηθελα να το αφησω..θελω να το ευχαριστηθω και ας ζησω και με λιγοτερα 6 μηνες ειναι μονο..

Καταλαβαινω τι λες αλλα εγω εχω συμβιβαστει με την ιδεα οτι το παιδι ειδικα αν ξεκινησει παιδικο κ σχολειο θα το βλεπω μονο τα σκ αφου εγω θα δουλευω τις ωρες που αυτο θα ειναι σπιτι.Ξερεις ομως ποιο ειναι το θεμα σε μας?Οτι δε θα μπορουμε καν να ζησουμε.Σκεψου οτι ειναι 440 ενοικιο κ 330 δοση αυτοκινητου (το οποιο μας αφησε κ απο μπαταρια χθες! Twisted Evil )=770!Βαλε κ κοινοχρηστα, δεη, νερο, τηλεφωνο παει ενα χιλιαρικο!Το παιδι εχει εξοδα τουλαχιστον 300€ το μηνα!Βαλε κ πετρελαιο.Κ εμεις δε θα θελουμε να φαμε?Βενζινη για να παει ο αντρας μου στη δουλεια?
ΔΕ ΒΓΑΙΝΟΥΝΕ ΔΕ ΒΓΑΙΝΟΥΝΕ ΤΑ ΔΟΛΙΑ ΤΑ ΚΑΤΣΙΚΙΑ ΜΑΣ (που ελεγαν κ στην ταινια)!!!Αν ειχαμε δικο μας σπιτι ή αν δεν ειχαμε τη δοση αυτοκινητου δε θα το συζητουσα καν.Θα εμενα σπιτι οσο περισσοτερο μπορουσα.τωρα ομως... *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 11 534787 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 11 534787 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 11 534787 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 11 534787 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 11 534787 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 11 534787 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 11 534787 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 11 534787 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 11 534787
Σε καταλαβαινω και εμεις αν ειχαμε τη δοση του αυτοκινητου δεν θα βγαιναμε ευτυχως τελειωσε τον ιουνιο και το δανεια μας ειναι 460 ευρω οσο το επιδομα οποτε με ενα μισθο ολοκληρο του αντρα μου νομιζω θα βγαινουμε.. ζορικα μεν αλλα θα βγαινουμε..

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις