Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
387 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 387 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 25 από 40]

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εμενα ειναι το μονο χρωμα που με κολακευει.ακομα κ το δικο μου χρωμα δεν μου παει κ δεν μου αρεσει καθολου.ειμαι πολυ ασπρη προς το χλωμη να πω καλυτερα κ τα εχω κανει πολλα χρωματα απο ξανθα μεχρι κ μαυρα.

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
filitsaki έγραψε:
doritaki έγραψε:
filitsaki έγραψε:ΑΑΑΑΑΑδωρα?γιατι μου βαζει συνεχεια να κανω τον εμμεσο κομπς?στο μικροβιολογικο μου ειπαν οτι το αιμα μπορει να μπερδευτει και την ωρα του τοκετου.

Για να ελεγχει καθε μηνα αν τυχον ηρθε σε επαφη το αιμα σου με του παιδιου.Αυτη η εξεταση εχει νοημα μονο αν εσυ εχεις ρεζους αρνητικο κ ο αντρας σου θετικο.Αν το παιδι λοιπον ειναι κ αυτο θετικο κ ερθει σε επαφη το αιμα σου με το δικο του θα αναπτυξεις αντισωματα εναντια στο παιδι.Οποτε οσο βγαινει η εμμεση κουμπς αρνητικη ολα ειναι καλα.Αν βγει θετικη πρεπει να γινει μια ενεση (Αντι-D) για να σταματησεις να παραγεις αυτα τα αντισωματα.Επισης αφου γεννησεις αν το παιδι εχει ρεζους θετικο παλι πρεπει να γινει η ενεση ωστε να μην αναπτυχθουν αντισωματα τα οποια θα βλαψουν το επομενο παιδι αν εκεινο ειναι αρνητικο.Καταλαβες ή τα λεω μπερδεμενα?
καταλαβα αλλα γιατι δεν την κανουν ουτως η αλλως να ειμαστε σιγουροι?

Τι να σου πω...Για τον ιδιο λογο που δεν παιρνουμε παυσιπονο πριν μας πιασει πονος ισως?Αυτο δεν το εχω ψαξει...Ξερω ομως πως τωρα πια δεν βρισκεις τις ενεσεις αυτες στα φαρμακεια.Εχουν μονο τα νοσοκομεια κ κανουν περιορισμενη χρηση.Αρα μονο αν ειναι απαραιτητο κ οχι προληπτικα.Θα ψαξω να δω (αν βρω) αν προκαλουν κατι στον οργανισμο αν τις παρεις ενω δεν τις χρειαζεσαι.

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οκ απλα μια ερωτηση εκανα σε ευχαριστω γλυκια μου!!!!!!!!!

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Δυσκολο το κοκκινο, δεν θα πει τιποτα! Ξεβαφει ΠΑΝΤΟΥ!!!

Καλα, εμενα δεν μπορεις να φανταστεις πως ξεβαψε!Τριχρωμια το λιγοτερο!!!

Κατεβηκε η ριζα μου, που ειναι ξανθια, σε ενα σημειο ειχε γινει προς το πορτοκαλι και καπου προς το ροζ. Και στις ακρες ειχε μεινει και το κοκκινο, ακαθεκτο!
Με κοτσο κυκλοφορουσα ολη την ωρα!!!

Τραγικοο!

Καλα κι εγω τα εχω αλλαξει πολλα χρωματα, κυριως τα εχω καστανοξανθα-μελι, αλλα το κοκκινο το λατρεψα!!

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ειχα δοκιμασει παλιοτερα μια μιξη σοκολα με λιγο κοκκινο.Προσπαθουσα να διωξω τις ανταυγιες αλλα η ντεκαπζ ξερεις πως ειναι!Ηταν κ αχρηστη αυτη που μου περασε τη βαφη κ βγηκε ενα μαλλι τρικολορε!!Μετα τα εκανα 2 φορες καστανο σκουρο κ αλλες 2-3 μαυρο κ μετα τα αφησα στο φυσικο τους.Εχω 3 χρονια να τα βαψω!

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μωρε μπελας ειναι το βαψιμο, ειδικα αν πεσεις σε ασχετο.
Εγω δεν μπορω να το αφησω ομως, γτ με το φυσικο μου ειμαι σαν ξεπλυμα, δεν μ΄αρεσω καθολου!!
Και δεν μου παει κιολας, φαντασου ξανθο μαλλι με σκουρα επιδερμιδα... Χαλια, χαλια,χαλια...

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
filitsaki έγραψε:οκ απλα μια ερωτηση εκανα σε ευχαριστω γλυκια μου!!!!!!!!!

Παρακαλω!!!
Αλλα ξερεις πως ειναι...Μια ερωτηση κανεις, μια αφορμη για να ψαχτω μου δινεις.Θα το κοιταξω καποια στιγμη...

Προς το παρον σκεφτομαι αν θα παω για περπατημα ή οχι.Πολυ καιρο εχω να κουνηθω κ θα σκουριασω!

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γι' αυτό κι εγώ δεν τα βάφω καθόλου και είμαι ήσυχη! Smile Το χω και κοντό (άρα διαφωνώ μαζί σου Δώρα για το ότι είναι δύσκολο!) και έχω βρει την ησυχία μου! Ειδικά στο κολύμπι!

Έβαλα και τα μάφινς στο φούρνο.. τελικά βγήκε πολύ το μίγμα!
μου βγήκε έξτρα και γέμισα κι ένα μικρό πυρεξάκι που έχω.. θα ψηθέι μετά βέβαια..
μυρίζουν ωραία πάντως! Θα δείξει σε λίγο!
Τρώω και τ'απομεινάρια της λαχανοκαροτοσαλάτας από το μεσημέρι και έβαλα και τις 2 πρώτες μας Φλωρίνης μέσα!! Τι νόστιμες που είναι! από το φυτό στο πιάτο!

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλώς την Ζωη!!! Very Happy

Τα λιμπιζομαι τα μαφινς σου εδω και ωρα!!! Δεν θα φαω γλυκο ομως σημερα, μην τον ταραξω παλι τον μικρο ταλιμπαν μου και δεν μπορω να κοιμηθω το βραδυ...

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ζωάκι έγραψε:Γι' αυτό κι εγώ δεν τα βάφω καθόλου και είμαι ήσυχη! Smile Το χω και κοντό (άρα διαφωνώ μαζί σου Δώρα για το ότι είναι δύσκολο!) και έχω βρει την ησυχία μου! Ειδικά στο κολύμπι!

Έβαλα και τα μάφινς στο φούρνο.. τελικά βγήκε πολύ το μίγμα!
μου βγήκε έξτρα και γέμισα κι ένα μικρό πυρεξάκι που έχω.. θα ψηθέι μετά βέβαια..
μυρίζουν ωραία πάντως! Θα δείξει σε λίγο!
Τρώω και τ'απομεινάρια της λαχανοκαροτοσαλάτας από το μεσημέρι και έβαλα και τις 2 πρώτες μας Φλωρίνης μέσα!! Τι νόστιμες που είναι! από το φυτό στο πιάτο!

Δεν ειναι δυσκολο να το περιποιηθεις ειναι δυσκολο να σου παει.Εγω εχω πολυ στρογγυλο προσωπο οποτε κοντα κ καρε με δειχνουν σα φουσκα!Η μαμα μου παλι το εχει κοντο απο τα 20!Αν ειχα σκανερ θα σου εβαζα φωτο απο το νηπιαγωγιο να σκασεις στα γελια!Με κουρευε καπελακι η μαμα γιατι δεν ηθελα να μου βαζει κοκαλακια!

Αν μεινει το μειγμα απο κεικ ή μαφιν κ δεν ψηθει αμεσως δεν "καθεται"?

Τα φυτα στο μπαλκονι τα εχεις ή εχεις κηπο?

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σου ζωιτσα!!!!!!!!μαφιν φεν εχω φτιαξει ειναι για διαβητικους?

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
filitsaki έγραψε:γεια σου ζωιτσα!!!!!!!!μαφιν φεν εχω φτιαξει ειναι για διαβητικους?

Ειναι κανονικο γλυκο σαν κεικ,σαν καπκεικ κατι τετοιο, Μαλλον η Ζωη θα τα κανει καπως αλλιως για να μην εχουν την κανονικη ζαχαρη.

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Φιλίτσα όχι!! Έβαλα μισή ποσότητα φρουκτόζης απ' ό,τι έλεγε και λίγο ακόμα καστανή ζάχαρη γιατί έπρεπε να την χτυπήσω με τα αυγά κι εγώ την είχα αναμίξει ήδη με το αλεύρι!
Δοκίμασα ήδη! Είναι πολύ ωραία, αν και περίμενα πιο έντονη την γεύση της μπανάνας! Φούσκωσαν όμως και είναι νόστιμα!

Μιράντζελα εγώ κατέληξα στο ότι δεν την επηρεάζει το γλυκό! Smile Χτυπάει ούτως ή άλλως!

Δώρα, θα δείξει τι θα γίνει το κέικ! Μόλις μπήκε μέσα! ό,τι και να γίνει θα φαγωθεί βέβαια! Smile
Έχει κάτι προγράμματα στο ίντερνετ που βάζεις τη φάτσα σου και δοκιμάζεις αν θα σου πήγαιναν κοψίματα και χρώματα μαλλιών! Δες το γιατί από το νηπιαγωγείο μαλλον άλλαξες! Χαχαχα! Razz
Η αλήθεια είναι πως εμένα μου λένε όλοι ότι μου πάει, οπότε αν μη τι άλλο είμαι αρεστή! Smile Smile Άσχετα που κυρίως μου αρέσει εμένα!

Όσο για τον κήπο, έχουμε έναν χώρο στο πίσω μέρος της πολυκατοικίας που είναι σαν οικόπεδο, αλλά είναι κοινόχρηστός χώρος (κάτι σαν χώρος πρασίνου) και επειδή κανείς δεν ασχολείται, οργώσαμε ένα κομμάτι την άνοιξη και φυτέψαμε μέσα ό,τι φανταστείς! Φάγαμε πάρα πολλά και δώσαμε ακόμα περισσότερα!! Λόγω της ζέστης βεβαια πολλά δεν άντεξαν πολύ καιρό! Ήθελαν πάρα πολύ πότισμα!
Έτσι, ξαναφυτέψαμε πολύ λίγα πραγματαάκια τώρα που φθινοπώριασε λίγο!
Πάντως οι πράσινες πιπεριές, που τις έχουμε από την άνοιξη φυτεμένες, ακόμα δίνουν καρπό!! και είναι τέλειες!!

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τι ωραιο που ειναι να καλλιεργεις τα δικα σου προιοντα!!Ξερεις τι τρως!

Κι εμις εχουμε κηπο στο σπιτι μου, αλλα δεν εχουμε φυτεψει λαχανικα και τετοια, γτ θελουν πολλη φροντιδα και χρονο, και η μαμα μου δεν διαθετει.
Και να διεθετε, τι θα φυτρωσει μεσα στην Αθηνα???

Οποτε εχουμε κατι λουλουδια, και κατι δεντρακια.

Τα πεθερικα μου στην Κερκυρα εχουν εναν κηπο, τελειο!!Ο,τι μπορεις να φανταστεις εχουν!

Ζωη, θυμισε μου, που ακριβως μενετε στην Κυπρο??

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Το καλοκαιρι τα φυτα θελουν να τους κανεις σκεπεστρο με ειδικο πρασινο διχτυ.Γλιτωνουν αρκετη ακτινοβολια αλλα μπορουν να αναπνεουν ταυτοχρονα.Οτι δε σκεπασε φετος ο μπαμπας "καηκε" απο τη ζεστη...Τα υπολοιπα ηταν μια χαρα.

το μαλλι το εκοψα μετα απο πολλα χρονια κ αρκετη σκεψη το Μαρτιο στο υψος των ωμων.Τωρα το μακραινω ξανα για το γαμο κ μετα βλεπουμε...

Παω για περπατημα τελικα!Θα ξαναμπω αργοτερα!

Καλοφαγωτο το κεικ κ τα μαφιν!

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παω κι εγω να κανω ενα μπανακι και να μιλησω λιγο Skype με τους φιλους απο Κερκυρα!

Τα λεμε αργοτερα Very Happy

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Mirantzela! έγραψε:Τι ωραιο που ειναι να καλλιεργεις τα δικα σου προιοντα!!Ξερεις τι τρως!

Κι εμις εχουμε κηπο στο σπιτι μου, αλλα δεν εχουμε φυτεψει λαχανικα και τετοια, γτ θελουν πολλη φροντιδα και χρονο, και η μαμα μου δεν διαθετει.
Και να διεθετε, τι θα φυτρωσει μεσα στην Αθηνα???

Οποτε εχουμε κατι λουλουδια, και κατι δεντρακια.

Τα πεθερικα μου στην Κερκυρα εχουν εναν κηπο, τελειο!!Ο,τι μπορεις να φανταστεις εχουν!

Ζωη, θυμισε μου, που ακριβως μενετε στην Κυπρο??

Μην το λες! Αν έχετε κήπο, μπορείτε να βάλετε μερικά πραγματαάκια! Βεβαια, αν είστε σε πολυσύχναστη περιοχή με καυσαέρια και τέτοια, άστο καλύτερα!
Μένουμε στη Λευκωσία. Η περιοχή εδώ είναι ενωμένη στη Λευκωσία αλλά είναι κάτι σαν προάστιο/δήμος.
Ακόμα και σε γλαστρούλες μπορείς να βάλεις πράγματα!
Και οι γονείς μου στο χωριό, στην Ελλάδα, έχουν ό,τι φανταστείς! Δεν αγόρασαν τίποτα φέτος και συνεχίζουν να καλλιεργούν! Τέλειο!!

Η φωτογραφία φαίνεται; ..
Είναι μείον 2 τώρα απ' αυτά που βλέπετε στο ταψί... *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 25 4872 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 25 4872 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 25 4872

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΗΛΙΑΣ


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
filitsaki έγραψε:γεια σου ζωιτσα!!!!!!!!μαφιν φεν εχω φτιαξει ειναι για διαβητικους?
γεια σου φιλιτσα!τι κανεις?παλι στα γλυκα εχεις το μυαλουδακι σου????φιλια

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλησπερα κοριτσια μου.. καλα εκανα μια ωρα να σας διαβασω 13 ολοκληρες σελιδες διαβασα...σημερα ειχα μια μερα φουλ στις δουλειες το πρωι τραπεζα μετα λογαριασμους σουπερ μαρκετ και οτα γυρισα πλακωθηκαμε με τον αντρα μου στην καθαριοτητα με τον αντρα μου καναμε 7 ωρες γενικη,, ψοφησαμε.. τωρα κεραστηκαμε και μια πιτσουλα και απλωθηκαμε στον καναπε...

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
listoudi έγραψε:καλησπερα κοριτσια μου.. καλα εκανα μια ωρα να σας διαβασω 13 ολοκληρες σελιδες διαβασα...σημερα ειχα μια μερα φουλ στις δουλειες το πρωι τραπεζα μετα λογαριασμους σουπερ μαρκετ και οτα γυρισα πλακωθηκαμε με τον αντρα μου στην καθαριοτητα με τον αντρα μου καναμε 7 ωρες γενικη,, ψοφησαμε.. τωρα κεραστηκαμε και μια πιτσουλα και απλωθηκαμε στον καναπε...

Γεια σου Λίτσα!
Αχ τέλεια αίσθηση!! Και να κρατούσε για πάντα αυτή η καταραμένη καθαριότητα!!
Κι η πιτσούλα....μμμμμμ!
Εγώ τρώω ξηρούς καρπούς, ωμούς και ανάλατους... αλλά απο θερμίδες καμία έκπτωση! Wink
Νομίζω πρέπει να βγούμε έξω γιατί αν μείνω κι άλλο σπίτι δεν ξέρω τι άλλη βλακεία θα φάω!

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ζωάκι έγραψε:
listoudi έγραψε:καλησπερα κοριτσια μου.. καλα εκανα μια ωρα να σας διαβασω 13 ολοκληρες σελιδες διαβασα...σημερα ειχα μια μερα φουλ στις δουλειες το πρωι τραπεζα μετα λογαριασμους σουπερ μαρκετ και οτα γυρισα πλακωθηκαμε με τον αντρα μου στην καθαριοτητα με τον αντρα μου καναμε 7 ωρες γενικη,, ψοφησαμε.. τωρα κεραστηκαμε και μια πιτσουλα και απλωθηκαμε στον καναπε...

Γεια σου Λίτσα!
Αχ τέλεια αίσθηση!! Και να κρατούσε για πάντα αυτή η καταραμένη καθαριότητα!!
Κι η πιτσούλα....μμμμμμ!
Εγώ τρώω ξηρούς καρπούς, ωμούς και ανάλατους... αλλά απο θερμίδες καμία έκπτωση! Wink
Νομίζω πρέπει να βγούμε έξω γιατί αν μείνω κι άλλο σπίτι δεν ξέρω τι άλλη βλακεία θα φάω!
εγω ειτε σπιτι ειτε εξω παλι θα βρω ευκαιρια να τσιμπησω κατι.... δεν παλευομαι... αν βγω παλι για φαγητο θα παω...γουρουνιαζω pig pig pig

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
listoudi έγραψε:
εγω ειτε σπιτι ειτε εξω παλι θα βρω ευκαιρια να τσιμπησω κατι.... δεν παλευομαι... αν βγω παλι για φαγητο θα παω...γουρουνιαζω pig pig pig [/quote]

Αχ να πω ότι δε σε καταλαβαίνω;;!
Ευτυχώς έχω και καμιά δυσπεψία κάπου κάπου και το περιορίζω!

Τώρα δεν ξέρω τι άλλο να φάω.. είμαι και μόνη και βαριέμαι...
έπλεξα λίγο αλλά πιάνομαι..
νύσταξα νομίζω..
αν κοιμηθώ 9 η ώρα τι ώρα θα ξυπνήσω;...

πίνω κι ενα τσαγάκι χαλαρωτικό... ό,τι πρέπει!

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Χαχα! μόλις έστειλα το προηγούμενο με πήρε ο καλός μου ότι έρχεται σπίτι για να βγούμε μαζί με κάτι φίλους..
για σουβλάκια θα πάνε αυτοί βέβαια, αλλά όλο και κάτι βετζι θα βρω να τσιμπήσω...
ο ύπνος αναβάλλεται! Wink

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΗΛΙΑΣ έγραψε:
filitsaki έγραψε:γεια σου ζωιτσα!!!!!!!!μαφιν φεν εχω φτιαξει ειναι για διαβητικους?
γεια σου φιλιτσα!τι κανεις?παλι στα γλυκα εχεις το μυαλουδακι σου????φιλια
γεια σου ελευθερια μου τι κανετε?εμ με αντρα ζαχ/στη που να το εχω?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 25 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις