Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
397 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 397 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 32 από 40]

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Sofki έγραψε:Τιμησα το εκμεκ ομως!!!παραπονο δεν πρεπει να εχουν Razz Razz
αχ εκμεκ!!!!!!!!

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
*Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 32 604962 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 32 604962 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 32 604962 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 32 604962 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 32 604962 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 32 604962 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 32 604962 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 32 604962 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 32 604962 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 32 604962 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 32 604962 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 32 604962 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 32 604962 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 32 604962

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ωραίο το φορεματάκι Σοφία ...η αλήθεια είναι ότι για τα κοριτσάκια υπάρχουν πιο πολλά πραγματάκια να ψωνίσεις ...τα αγοράκια είναι λίγο περιορισμένα σε αυτό το θέμα ...SmileSmileSmileSmile

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλησπερα κοριτσουλια μου.. και εμεις πριν λιγο γυρισαμε.. πηγαμε στους γονεις σημερα και φαγαμε τσιπουριτσες στη σχαρα χταποδακι χτυπησαμε και ενα τσιπουρακι.. πολυ πολυ light ομως μονο για την γευση...το φορεματακι ειναι παρα πολυ γλυκουλικο οντως σαν τις minnie mouse...

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΙΝΑΙ ΚΑΜΙΑ ΕΔΩ?Η ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΜΠΑΝΙΟ?

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τι εγινε κοριτσια?

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσια μου τωρα γυρισα σπιτι κ ειμαι ενα πρωμα.Χθες βραδυ καναμε αρκετο περπατημα κ μετα εφαγα ενα σκασμο για να αναπληρωσω τις θερμιδες! Smile Σημερα πηγαμε κλασικα στην πεθερουλα.Ειχε φτιαξει 4 φαγητα + σπανακοπιτα + παστα φλωρα.Θα εχω φαγητο για ολη τη βδομαδα!!! *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 32 328109 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 32 328109 Μετα περασαμε απο μια θεια του καλου μου που μενει εδω κοντα να μην εχει παραπονο οτι μενουμε διπλα κ δεν παμε ποτε κ μετα στο Γενεσις.Γεννησε μια φιλη τα ξημερωματα! *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 32 49454 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 32 49454 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 32 49454 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 32 49454 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 32 49454 Αγορακι με πολυ κ καταμαυρο μαλλι!Τελειο ηταν!Αντε να ερθουν κ τα δικα μας! *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 32 337404 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 32 386913 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 32 337404 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 32 386913

Σοφακι πολυ ομορφο το φορεματακι!Αληθεια εκτος απο αρνακι τι αλλο ειχε η πεθερα?Δε μπορει να σε αφησε παραπονεμενη...Καλα εκανες κ εφαγες κ το εκμεκ σου.Διαιτα απο αυριο παλι!

Σμαρω μου ασε...Εγω να δεις πως εχω γινει.Εψαχνα να βρω ενα ρουχο να βαλω να παμε στην κλινικη κ δεν ευρησκα τπτ.Με μια μακρυα ζεκατα κ ενα κολαν μπορεσα να βολευτω κ μετα συνειδητοποιησα οτι δεν μου κανουν οι μποτες μου κ αρα δεν μπορουσα να τα φορεσω!Με πηραν τα κλαματα!!!Παραειμαι ευαισθητη αυτες τις μερες.Τελικα εβαλα φορμιτσα κ αθλητικα κ πηρα κ το μπουφαν του καλου μου...Πικρα να μην εχεις τι να βαλεις...Κ μολις χθες εμαθα οτι 8/12 θα εχουμε κ εμεις γαμο.Πανω που νομιζα οτι τελειωσαμε κ ημουν τυχερη που βολευτηκα με τα καλοκαιρινα φορεματα!Θα ειμαι μια τεραστια μπαλα τοτε!Θα μπαινω κ στο μηνα μου φαντασου πως θα ειμαι!Αντε να δω τι θα βαλω!

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
doritaki έγραψε:Κοριτσια μου τωρα γυρισα σπιτι κ ειμαι ενα πρωμα.Χθες βραδυ καναμε αρκετο περπατημα κ μετα εφαγα ενα σκασμο για να αναπληρωσω τις θερμιδες! Smile Σημερα πηγαμε κλασικα στην πεθερουλα.Ειχε φτιαξει 4 φαγητα + σπανακοπιτα + παστα φλωρα.Θα εχω φαγητο για ολη τη βδομαδα!!! *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 32 328109 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 32 328109 Μετα περασαμε απο μια θεια του καλου μου που μενει εδω κοντα να μην εχει παραπονο οτι μενουμε διπλα κ δεν παμε ποτε κ μετα στο Γενεσις.Γεννησε μια φιλη τα ξημερωματα! *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 32 49454 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 32 49454 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 32 49454 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 32 49454 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 32 49454 Αγορακι με πολυ κ καταμαυρο μαλλι!Τελειο ηταν!Αντε να ερθουν κ τα δικα μας! *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 32 337404 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 32 386913 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 32 337404 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 32 386913

Σοφακι πολυ ομορφο το φορεματακι!Αληθεια εκτος απο αρνακι τι αλλο ειχε η πεθερα?Δε μπορει να σε αφησε παραπονεμενη...Καλα εκανες κ εφαγες κ το εκμεκ σου.Διαιτα απο αυριο παλι!

Σμαρω μου ασε...Εγω να δεις πως εχω γινει.Εψαχνα να βρω ενα ρουχο να βαλω να παμε στην κλινικη κ δεν ευρησκα τπτ.Με μια μακρυα ζεκατα κ ενα κολαν μπορεσα να βολευτω κ μετα συνειδητοποιησα οτι δεν μου κανουν οι μποτες μου κ αρα δεν μπορουσα να τα φορεσω!Με πηραν τα κλαματα!!!Παραειμαι ευαισθητη αυτες τις μερες.Τελικα εβαλα φορμιτσα κ αθλητικα κ πηρα κ το μπουφαν του καλου μου...Πικρα να μην εχεις τι να βαλεις...Κ μολις χθες εμαθα οτι 8/12 θα εχουμε κ εμεις γαμο.Πανω που νομιζα οτι τελειωσαμε κ ημουν τυχερη που βολευτηκα με τα καλοκαιρινα φορεματα!Θα ειμαι μια τεραστια μπαλα τοτε!Θα μπαινω κ στο μηνα μου φαντασου πως θα ειμαι!Αντε να δω τι θα βαλω!
αμαν βρε κοριτσι μου εγκυος εισαι τι θελεις?αντε ηρεμησε και πηγενε ψωνισε!!!θα αισθανθεις καλυτερα!!!!!! Wink Wink Wink Wink Wink

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βαρεθηκα παω για υπνο!!!! τα λεμε αυριο!

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καληνυχτα Φιλιτσακι!

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λιγο το κεφαλι μου ακουμπησα και ξεραθηκα στον υπνο.......κομματια ημουν!!ειχε ενα ωραιο ογκραντεν με μακαρονια σαλατες και τετοια...
Εμενα παλι μου κανουν τα περισσοτερα ρουχα μου κ μου κανουν κ οι μποτες.απλως η μια ειναι λιγο στενη κ επειδη ειναι πιο μαλακια την φοραω λιγακι πιο σουρωμενη προς τα κατω κ ολα καλα!!!!!!

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας κοριτσια!!!
Εμεινε καμια εδω να πουμε καμια κουβεντα???
Εμεις πηγαμε το πρωι βαφτισια, μετα μια σταση στην γιαγια μου που ειχαμε παααρα πολυ καιρο να παμε και μετα στον πεθερο μου για φαι. κατσαμε εκει μεχρι το βραδακι και μετα επιστρεψαμε στην βαση μας. Ειδαμε μια ταινιουλα και τωρα πηγε ο "μικρος" για υπνο και επιασα εγω το πισι. Κι εγω εφαγα καλα σημερα αλλα δεν μπορω να πω οτι ειμια σκασμενη.

Σοφία τέλειο ειναι το φορεμα της κορουλας σου!!! Και τρελαινομαι για πουα!!!
Δώρα το φορεμα που πηρα εγώ νομιζω θα με βγαλει μεχρι το τελος της εγκυμοσυνης. Ειναι αυτο εδω http://www.asos.com//Asos-Maternity/Asos-Maternity-Tulip-Dress/Prod/pgeproduct.aspx?iid=1760298

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πολυ ωραιο φορεμα Σμαρουλα!!!!!σουπερ!!

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευχαριστω Σοφακι,
αν και εμενα μου φτανει μεχρι το γονατο και το φοραω με ισιο παπουτσι και μοιαζω λιγο με κουβας ενω η κοπελια στην φωτο ειναι 1,80 και φοραει και τακουνακι... τελοσπαντων, κι εγω καλη ημουν. ευτυχως ολοι κοιτανε την κοιλια τωρα και οχι το υπολοιπο.... λεω να παω για υπνακο.
Εσυ το ξενυχτας? δεν εισαι κουρασμενη απο την μερα σημερα?

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημέρα κοιλίτσες, τι κανετε ??????

χαίρομαι που καποιες βγηκατε και περασατε καλα ...ευτυχως ο καιρος ειναι ακομα καλος και μπορουμε και σουρτουκευουμε ...SmileSmileSmileSmile

εγω μπηκα να καλημερισω και φευγω σε λιγο για κατι εξετασεις που θελω να κανω , αιμα - ουρα , και θα επιστρεψω σε καμια 1,5 ωρα ....φαγητο δεν ξερω τι να κανω σημερα , αλλα μαλλον κατι γρηγορο ...για μακαροναδα το βλεπω ...SmileSmileSmile


φιλακια *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 32 417472 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 32 417472 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 32 417472 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 32 417472 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 32 417472 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 32 417472 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 32 417472 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 32 417472 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 32 417472 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 32 417472 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 32 417472

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα ζουζουνες!!!!!

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mpompiras έγραψε:
εγω μπηκα να καλημερισω και φευγω σε λιγο για κατι εξετασεις που θελω να κανω , αιμα - ουρα , και θα επιστρεψω σε καμια 1,5 ωρα ....φαγητο δεν ξερω τι να κανω σημερα , αλλα μαλλον κατι γρηγορο ...για μακαροναδα το βλεπω ...SmileSmileSmile


φιλακια *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 32 417472 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 32 417472 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 32 417472 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 32 417472 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 32 417472 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 32 417472 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 32 417472 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 32 417472 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 32 417472 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 32 417472 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 32 417472

Καλημέρα Ελένη!!
Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια που έχουν μία μπαλίτσα στην κοιλίτσα! Smile Smile
Χάθηκα το Σ/Κ! Άνοιξα για μερικά λεπτά το κομπιούτερ! Αποτοξινωση!!
Πολλή κουραση όμως! Όλο στη γύρα ήμασταν και δεν κοιμήθηκα πολυ με αποτέλεσμα σήμερα να λιώσω για ένα 10ωρο!
Σας έχει πιάσει κι εσάς αυτή η σπαρίλα τον τελευταίο καιρό;
Αν είναι δυνατόν, μπορώ να είμαι όλη μέρα στο κρεβάτι κάνοντας τίποτα!

Δε σας ήρθα με άδεια χέρια όμως! Wink
Δείτε αυτό, κι αν έχετε την ευκαιρία να το φτιάξετε, θα με θυμηθείτε! Είναι σο-κο-λασμένο!
Το έφτιαξε μία φίλη το Σάββατο για να το φέρει σπίτι μας χθες που φάγαμε παρέα... Γουρούνιασα η διαβητική! Ας με συγχωρέσει το κοριτσάκι μου! Θα της το φτιάξω όταν αρχίσει να καταλαβαίνει και θα με δικαιολογήσει! Smile Smile
Να τη λοιπόν!
http://theonewithallthetastes.blogspot.com/2011/09/mud-mad-pie.html

Α πήραμε και το λίκνο απο την φίλη μας χθες!! Γεμισε το δωμάτιο! Είναι αρκετά μεγάλο τελικά! Το περίμενα πιο μικρό! Τώρα πρέπει να πάρουμε ένα απ' αυτό που βάζεις γύρω γύρω.. πάντα το είπατε;

Φαγάκι εμείς 1.5 πέστροφα απο χθες και σαλατίτσα! Το βράδυ πάλι σε φίλους για μακαρονάδα! Καρμπονάρα που θέλει να φτιάξει ο καλός μου και πέστο από φρέσκο βασιλικό... λιώνωωωω!! Wink

Είναι καμιά εδώ;

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ζωάκι έγραψε:
mpompiras έγραψε:
εγω μπηκα να καλημερισω και φευγω σε λιγο για κατι εξετασεις που θελω να κανω , αιμα - ουρα , και θα επιστρεψω σε καμια 1,5 ωρα ....φαγητο δεν ξερω τι να κανω σημερα , αλλα μαλλον κατι γρηγορο ...για μακαροναδα το βλεπω ...SmileSmileSmile


φιλακια *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 32 417472 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 32 417472 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 32 417472 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 32 417472 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 32 417472 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 32 417472 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 32 417472 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 32 417472 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 32 417472 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 32 417472 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 32 417472

Καλημέρα Ελένη!!
Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια που έχουν μία μπαλίτσα στην κοιλίτσα! Smile Smile
Χάθηκα το Σ/Κ! Άνοιξα για μερικά λεπτά το κομπιούτερ! Αποτοξινωση!!
Πολλή κουραση όμως! Όλο στη γύρα ήμασταν και δεν κοιμήθηκα πολυ με αποτέλεσμα σήμερα να λιώσω για ένα 10ωρο!
Σας έχει πιάσει κι εσάς αυτή η σπαρίλα τον τελευταίο καιρό;
Αν είναι δυνατόν, μπορώ να είμαι όλη μέρα στο κρεβάτι κάνοντας τίποτα!

Δε σας ήρθα με άδεια χέρια όμως! Wink
Δείτε αυτό, κι αν έχετε την ευκαιρία να το φτιάξετε, θα με θυμηθείτε! Είναι σο-κο-λασμένο!
Το έφτιαξε μία φίλη το Σάββατο για να το φέρει σπίτι μας χθες που φάγαμε παρέα... Γουρούνιασα η διαβητική! Ας με συγχωρέσει το κοριτσάκι μου! Θα της το φτιάξω όταν αρχίσει να καταλαβαίνει και θα με δικαιολογήσει! Smile Smile
Να τη λοιπόν!
http://theonewithallthetastes.blogspot.com/2011/09/mud-mad-pie.html

Α πήραμε και το λίκνο απο την φίλη μας χθες!! Γεμισε το δωμάτιο! Είναι αρκετά μεγάλο τελικά! Το περίμενα πιο μικρό! Τώρα πρέπει να πάρουμε ένα απ' αυτό που βάζεις γύρω γύρω.. πάντα το είπατε;

Φαγάκι εμείς 1.5 πέστροφα απο χθες και σαλατίτσα! Το βράδυ πάλι σε φίλους για μακαρονάδα! Καρμπονάρα που θέλει να φτιάξει ο καλός μου και πέστο από φρέσκο βασιλικό... λιώνωωωω!! Wink

Είναι καμιά εδώ;
ζωη?μια χαρα περνας!!!!!!!!!!!!τι κανετε κατα τα αλλα?

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
filitsaki έγραψε:
ζωη?μια χαρα περνας!!!!!!!!!!!!τι κανετε κατα τα αλλα?[/quote]

Γεια σου Φιλίτσα!!
Κατά τ' άλλα πολυ καλά σε γενικές! Smile
Σήμερα δε θέλω να το κουνήσω ρούπι, αλλά επειδή είμαι πιασμένη στην πλάτη, σκέφτομαι το υδρομασάζ στην πισίνα και έχω ένα κάποιο κίνητρο! Smile
Άσε που πρέπει να πάω να πάρω ένα χαρτί που θα συμπληρώσω για την άδεια μητρότητας.. το οποίο το έστειλα μεν, αλλά με πήραν τηλέφωνο ότι έκανα λάθος... οπότε, όποιος δεν έχει μυαλό έχει πόδια.. Πώς βαριέμαι τις δημόσιες υπηρεσίες!
Χαζεύω και ρουχαλάκια εδώ μέσα ταυτόχρονα.. http://www.vertbaudet.com/en/baby.htm

Εσύ;
Νομίζω ότι κάτι με ρωτούσες την Παρασκευή και δε θυμάμαι αν απάντησα, αλλά δε θυμάμαι και τι μπορεί να με ρωτούσες! Rolling Eyes

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ζωάκι έγραψε:
filitsaki έγραψε:
ζωη?μια χαρα περνας!!!!!!!!!!!!τι κανετε κατα τα αλλα?

Γεια σου Φιλίτσα!!
Κατά τ' άλλα πολυ καλά σε γενικές! Smile
Σήμερα δε θέλω να το κουνήσω ρούπι, αλλά επειδή είμαι πιασμένη στην πλάτη, σκέφτομαι το υδρομασάζ στην πισίνα και έχω ένα κάποιο κίνητρο! Smile
Άσε που πρέπει να πάω να πάρω ένα χαρτί που θα συμπληρώσω για την άδεια μητρότητας.. το οποίο το έστειλα μεν, αλλά με πήραν τηλέφωνο ότι έκανα λάθος... οπότε, όποιος δεν έχει μυαλό έχει πόδια.. Πώς βαριέμαι τις δημόσιες υπηρεσίες!
Χαζεύω και ρουχαλάκια εδώ μέσα ταυτόχρονα.. http://www.vertbaudet.com/en/baby.htm

Εσύ;
Νομίζω ότι κάτι με ρωτούσες την Παρασκευή και δε θυμάμαι αν απάντησα, αλλά δε θυμάμαι και τι μπορεί να με ρωτούσες! Rolling Eyes [/quote]ουτε εγω!τι να ρωτουσα? Rolling Eyes δεν θυμαμαι... και εχεις τρεξιμο ε?καλο κουραγιο!εγω ζυμωνω ψωμακι και υσηχα σε γενικες γραμμες!ωραιο γλυκο αυτο!βασικα λεω να κοψω τα παντα γιατι το πρωινο μου ξεφευγει αρκετα 113 το σημερινο!αντε περναει ο καιρος!!!!!!!!!!!!!!!!

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τελεια τα ρουχακια!!παω να ζυμωσω και τα λεμε σε ενα 20λεπτο!!!!

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
filitsaki έγραψε:τελεια τα ρουχακια!!παω να ζυμωσω και τα λεμε σε ενα 20λεπτο!!!!

Ζηλεύω με το ζύμωμα! Απορώ πώς αντέχεις ακόμα! Προσπαθώ να μην κάνω τίποτα που να με κάνει να σφίγγομαι!
Αν και είχα ζυμώσει πριν κανένα 2μηνο 2 φορές και ήταν πολύ ωραία!

Καλό ζύμωμα λοιπόν!!!
Πάω κι εγώ να ετοιμαστώ για πισίνα και δουλίτσες..

Δείτε κι αυτό για τα εμβόλια αν δε βαριέστε..
http://dikaiomastinygeia.blogspot.com/2012/10/blog-post_11.html

Τα λέμε μεσημεράκι!!

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ποσο πολυ μου αρεσει που βλεπω διψηφιο νουμερο!!!!!!!λαλαλαλααααααααααααα καλημερααααααααααα

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Sofki έγραψε:Ποσο πολυ μου αρεσει που βλεπω διψηφιο νουμερο!!!!!!!λαλαλαλααααααααααααα καλημερααααααααααα
ειδες? *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 32 654316 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 32 654316 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 32 654316 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 32 654316 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 32 654316 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 32 654316 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 32 654316 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 32 654316 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 32 654316 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 32 654316 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 32 654316 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 32 654316 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 32 654316

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Παω να φτιαξω φαγακι και σας ερχομαι!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 32 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις