Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
319 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 319 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 38 από 40]

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καισχετικά με αυτά που συζητούσατε Δώρα και Λίτσα, δεν έχω ιδέα τι συμβαίνει στο ΙΚΑ, για να σας βοηθήσω...η αδερφή μου που ήταν στο ΙΚΑ , γεννησε το 2ο της πριν τεσσερα χρονια κ απο τοτε σιγουρα εχουν αλλαξει πολλα πραγματα....

επισης , ειχε κανει μια αλλη λαμογια , σε συννενόηση με το αφεντικό της φυσικά ...πήρε το εξάμηνο του ΟΑΕΔ κανονικά , αλλά πήγαινε και στη δουλειά της ... με καπως μειωμενο ωραριο, γιατι κανονικα δουλευε 9-5...μαλλον 5ωρο πηγαινε ..και επαιρνε και μισθο αναλογικα με τις ωρες που δουλευε ...ακομα και τοτε ηταν πολυ σφιχτα οικονομικα με δανεια και τετοια , οποτε, αφου ακομα μπορουσε η μανουλα μου να της κραταει το παιδι, το κανονισε ετσι ....

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα κοριτσαρες!!!!!!!!!
Ελενη ειμαι κι εγω εδω!!!! Οσο απιστευτο κι αν σας φαινεται για την τοσο πρωινη ωρα.... πηγα μικροβιολογο, πηγα λαικη, εβαλα πλυντηριο, το απλωσα στον πρωινο ηλιο και τωρα ειμαι εδω!!!
Λετε να ξανακοιμηθω τωρα που μπορω????

Ελενη τι καλα που θα δεις το μπεμπη σου!!! Εμεις γυρω στις 20 εχουμε ραντεβου και μετα καθε βδομαδα. Αρχιζουμε τον καρδιοτοκογραφο.

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
discordia έγραψε:Καλημερα κοριτσαρες!!!!!!!!!
Ελενη ειμαι κι εγω εδω!!!! Οσο απιστευτο κι αν σας φαινεται για την τοσο πρωινη ωρα.... πηγα μικροβιολογο, πηγα λαικη, εβαλα πλυντηριο, το απλωσα στον πρωινο ηλιο και τωρα ειμαι εδω!!!
Λετε να ξανακοιμηθω τωρα που μπορω????

Ελενη τι καλα που θα δεις το μπεμπη σου!!! Εμεις γυρω στις 20 εχουμε ραντεβου και μετα καθε βδομαδα. Αρχιζουμε τον καρδιοτοκογραφο.

καλως την !!!!!!!!!!!!!! *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 38 654316 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 38 654316 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 38 654316 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 38 654316 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 38 654316 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 38 654316 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 38 654316 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 38 654316 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 38 654316

μπραβο Σμαρω μου, και ξύπνησες πολύ πρωί και έκανες και τόσες δουλίτσες .... *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 38 50580 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 38 50580 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 38 50580 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 38 50580 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 38 50580

αν νυσταζεις , προλαβαινεις να ριξεις 2-3 γυρους ακομα στον υπνο ..SmileSmileSmileSmile

εμεις εχουμε ραντεβου αυριο στο γιατρο και μετα εχω κλεισει για 28 Νοεμβρίου , σε 3 βδομαδες ...στη συνεχεια θα δουμε και μεις...ο καρδιοτοκογραφος ειναι κοριτσια αυτο που σου βαζουν μια κορδελα στην κοιλια κ παρακολουθουν τους χτυπους της καρδιας του μωρου ??? γιατι αν ειναι αυτο, στην Κομοτηνη το λεγανε κορδελα ...χιχιχιχι...θυμαμαι που οι αδερφες μου ελεγαν θα παμε να κανουμε κορδελα ...

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Το σκεφτομαι αν θα κοιμηθω ή οχι. Δεν εχω αποφασισει και τι θα μαγειρεψω για να ξερω τους χρονους μου!

Χιχι κορδελα ε? Ναι αυτο ειναι ο καρδιοτοκογραφος!!! Αρα τον επομηνα μηνα αρχιζουμε ολες κορδελα!!! Με τρελα !!!

Ελεγα να κανω φακες αλλα εχει ηλιο σημερα. Με ηλιο δεν τρωει το παλικαρι μου φακες. Λες να του κανω αρακα?

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
discordia έγραψε:Το σκεφτομαι αν θα κοιμηθω ή οχι. Δεν εχω αποφασισει και τι θα μαγειρεψω για να ξερω τους χρονους μου!

Χιχι κορδελα ε? Ναι αυτο ειναι ο καρδιοτοκογραφος!!! Αρα τον επομηνα μηνα αρχιζουμε ολες κορδελα!!! Με τρελα !!!

Ελεγα να κανω φακες αλλα εχει ηλιο σημερα. Με ηλιο δεν τρωει το παλικαρι μου φακες. Λες να του κανω αρακα?

ναι οντως, οι φακες θελουν συννεφια και βαρυ καιρο ...SmileSmileSmile..ωραιος ειναι και ο αρακας, εγω δεν τον πολυτρωω αλλα στον αντρα μου αρεσει ....εγω του ριχνω μπολικες πατατουλες για να χυλωσει και πιο πολυ αυτες τρωω ...WinkWink

εμεις σημερα θα φαμε κριθαρακι απο την Κυριακη, οποτε δεν εχω να κανω φαγητακι .....

εχω ομως να κατεβασω τα χειμερινα και να ανεβασω τα καλοκαιρινα μας ...μεχρι στιγμης καποια κομματια μονο κατεβασα, για τα πρωτα κρυσ..ολο το ανεβαλα η τεμπελα ...σημερα ομως πρεπει να το κανω , δεν παει αλλο ....

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ασχετο Σμαρω μου , αλλα εσυ που μενεις στη Θεσσαλονικη?? αν θυμαμαι καλα, καπου ειχα διαβασει για Φιλυρο ???

παλια δουλευα στη σαλονικη και εμενα στην Νεαπολη , πανω στην Α. Παπανδρεου...απο 2000-2003...

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κι εγω ετσι τον κανω τον αρακα. Ειναι και απο το χωριο και ειναι πεντανοστιμος.

Εγω χτες συμμαζεψα τα ρουχα μου, ευτυχως δεν εχω ανεβασμα-κατεβασμα, μονο μπρος-πισω αλλα και παλι, δεν ξερω τι μου χωραει και τι οχι και νομζω οτι τα πιο πολλα τσαμπα τα τακτοποιησα.

ναι, εκει μενω. Πωπω αν ησουν ακομη εδω, σχεδον γειτονισσες θα ημασταν!!! Για την λ. παπανδρεου, ψηλα κιολας, μου ειπαν για εναν καλο παιδιατρο. Μαλλον εκει θα ξεκινησουμε και βλεπουμε...

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
discordia έγραψε:Κι εγω ετσι τον κανω τον αρακα. Ειναι και απο το χωριο και ειναι πεντανοστιμος.

Εγω χτες συμμαζεψα τα ρουχα μου, ευτυχως δεν εχω ανεβασμα-κατεβασμα, μονο μπρος-πισω αλλα και παλι, δεν ξερω τι μου χωραει και τι οχι και νομζω οτι τα πιο πολλα τσαμπα τα τακτοποιησα.

ναι, εκει μενω. Πωπω αν ησουν ακομη εδω, σχεδον γειτονισσες θα ημασταν!!! Για την λ. παπανδρεου, ψηλα κιολας, μου ειπαν για εναν καλο παιδιατρο. Μαλλον εκει θα ξεκινησουμε και βλεπουμε...


ναι , καλα θα ηταν να ημασταν κοντα...στη θεσσαλονικη ειστε πολλες μαζεμενες...εγω κοντα μου εχω μονο την αθηνα, και παλι 1,5-2 ωρες δρομος ...

κοιτουσα τωρα τη σελιδα της ΛΗΤΩ και εχει καποιες 25% εκπτωση σε διαφορα προιοντα....ακομα και σε ρουχα εγκυμοσυνης, απο 15€ το κομματι, αλλα δεν τα εχει αναρτημενα, μονο στα καταστηματα ...οποια ενδιαφερεται

http://www.letoshop.gr/default.asp?pid=11&la=1&newid=61

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
τσατιστηκα με τα λητω. εψαχνα καλσον εγκυμοσυνης την προηγουμενη βδομαδα. Μπαινω στο σαιτ του Η&Μ και εχει τα 2 8 ευρω. μαπινω στο σαιτ του λητω και εχει το ενα 28 ευρω. Δηλαδη τι παραπανω εχει απο τα αλλα 2???? Επειδη δηλαδη δεν χωραμε αλλου πρεπει να μας εκμεταλλευονται? τελικα πηρα απο καταστημα με εσωρουχα κοντα στο σπιτι μου, γιατι ηταν οι μερες που πονουσα και δεν την παλευα να παω στο Η&Μ, που πιστευα οτι θα το εχουν ακριβα κι εκει αλλα τελικα το πηρα 10 ευρω.
Δεν μπορω την εκμεταλλευση και την κοροιδια οταν υπαρχουν ανθρωποι που δεν εχουν να φανε.

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
discordia έγραψε:τσατιστηκα με τα λητω. εψαχνα καλσον εγκυμοσυνης την προηγουμενη βδομαδα. Μπαινω στο σαιτ του Η&Μ και εχει τα 2 8 ευρω. μαπινω στο σαιτ του λητω και εχει το ενα 28 ευρω. Δηλαδη τι παραπανω εχει απο τα αλλα 2???? Επειδη δηλαδη δεν χωραμε αλλου πρεπει να μας εκμεταλλευονται? τελικα πηρα απο καταστημα με εσωρουχα κοντα στο σπιτι μου, γιατι ηταν οι μερες που πονουσα και δεν την παλευα να παω στο Η&Μ, που πιστευα οτι θα το εχουν ακριβα κι εκει αλλα τελικα το πηρα 10 ευρω.
Δεν μπορω την εκμεταλλευση και την κοροιδια οταν υπαρχουν ανθρωποι που δεν εχουν να φανε.


ελα ρε !!!!!!!!1 τεραστια η διαφορα στα καλσον...τι να σου πω ..εγω πηρα σουτιεν την προηγουμενη εβδομαδα απο τα ΛΗΤΩ, απο 29,50 το πηρα 22,50 με την εκπρωση και ειναι παααααρα πολυ καλο ...το φοραω ηδη ...και μια βολτα που ειχα κανει στα μαγαζια , οι τιμες κυμαινονταν απο 28-40 ευρω..αρα στα ιδια επιπεδα πανω κατω ....και μια ζωνη εγκυμοσυνης που πηρα, παλι απο εκει , με εχει σωσει ....επειδη μεγαλωσε η κοιλια μου και ειχα απο πριν τα προκοιλια μου, ενιωθα οτι μου επεφτε, με βαραινε πολυ...τωρα φοραω την ζωνουλα μου και νιωθω πολυ καλα...ασε που με συμμαζευει κιολας ...SmileSmileSmileSmile



Έχει επεξεργασθεί από τον/την mpompiras στις Τρι Νοε 06, 2012 12:07 am, 1 φορά

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα!!!!!!!!!!!!ηρθα!!!!!!!!τηχερη ελενη εχεις ραντεβου με το γιο σημερα!!!!Σμαρω δεν χωραμε πουθενα??????πολυ καλο!!!!!!!!

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
filitsaki έγραψε:καλημερα!!!!!!!!!!!!ηρθα!!!!!!!!τηχερη ελενη εχεις ραντεβου με το γιο σημερα!!!!Σμαρω δεν χωραμε πουθενα??????πολυ καλο!!!!!!!!


καλως τηνε ...που εισαι εσυ μαρη ???? εσενα τουλαχιστον περιμενω να σε βρω το πρωι ...SmileSmileSmile

αυριο ειναι το ραντεβου με το γιατρο ...υπομονη μια μερουλα σχεδον SmileSmileSmile

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Η τιμη για το σουτιεν ειναι πολυ καλη. Εχω δει και πολυ χειροτερα. Το σουτιεν πρεπει να ειναι και καλο ομως, να παρεχει σωστη στηριξη αλλιως εχουμε θεματα.

Η ζωνη δεν παταει την κοιλια? Εμενα με ενοχλουν ολα γυρω απο την κοιλια μου. Δεν θελω τιποτα να με παταει.

Καλημερα Φιλιτσα!!!Τι κανεις? Εσυ ποτε εχεις γιατρο? Τωρα στα κοντα δεν ειχες παει νομιζω? Αστα, οντως δεν χωραμε πουθενα... αποθεωση και με λεει και το παλικαριμου οτι περπαταω σαν πιγκουινος και με νευριαζει...

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mpompiras έγραψε:
filitsaki έγραψε:καλημερα!!!!!!!!!!!!ηρθα!!!!!!!!τηχερη ελενη εχεις ραντεβου με το γιο σημερα!!!!Σμαρω δεν χωραμε πουθενα??????πολυ καλο!!!!!!!!


καλως τηνε ...που εισαι εσυ μαρη ???? εσενα τουλαχιστον περιμενω να σε βρω το πρωι ...SmileSmileSmile

αυριο ειναι το ραντεβου με το γιατρο ...υπομονη μια μερουλα σχεδον SmileSmileSmile
kaθe prωi ντυνω ton mikro kai ton paei h mama sxoleio!meta otan gyrnaei pinoyme kafedaki!!!!ναι εγω γιατρο στις 30 του μηνα παλι!!!καταλαβατε τι γραφω?

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σμαρώ μου το σουτιεν το συγκεκριμενο το πηρα XL γιατι το στηθος μου ηταν ηδη πολυ μεγαλο ....και εχει 5 θεσεις πισω στην πλατη για τις κοπιτσες καιθως επισης και κατω απο τις μασχαλες και αλλες θεσεις για να το σφιξεις περισσοτερο αν θελεις ...επισης εκει που το ξεκουμπωνεις για να θηλασεις εχει 2 θεσεις ...σε σχεση με κατι αλλα που δοκιμασα και ενιωθα σαν αγελαδα που πηγαινε το στηθος μου βολτα, αυτο το νιωθω σφιχτο, σα να ειναι σαν τα κανονικα που φοραω ...και που πιο στητο το στηθος σε συγκριση με τα αλα σουτιεν..

http://www.amazon.fr/Tigex-Soutien-Grossesse-lallaitement-Evoluance/dp/B004B8U72I


η ζωνη που πηρα ειναι αυτη εδω...στηριζει μονο το κατω μερος της κοιλιας καθως και λιγο απο το πλαι και εκει που ειναι η κοιλια ειναι ελαστικη, οσο ειναι και το καλσον ...δεν σε πιεζει καθολου ...

http://www.allobebe.fr/ceinture-de-maintien-skin-touch-taille-s,aNF022123910.html



αν και τωρα που μπηκα να βρω φωτο να σας τα δειξω, επαθα πλακα απο τις τιμες στο ιντερνετ σε σχεση με το ΛΗΤΩ ....χαχαχααχαχαχ..

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
filitsaki έγραψε:
mpompiras έγραψε:
filitsaki έγραψε:καλημερα!!!!!!!!!!!!ηρθα!!!!!!!!τηχερη ελενη εχεις ραντεβου με το γιο σημερα!!!!Σμαρω δεν χωραμε πουθενα??????πολυ καλο!!!!!!!!


καλως τηνε ...που εισαι εσυ μαρη ???? εσενα τουλαχιστον περιμενω να σε βρω το πρωι ...SmileSmileSmile

αυριο ειναι το ραντεβου με το γιατρο ...υπομονη μια μερουλα σχεδον SmileSmileSmile
kaθe prωi ντυνω ton mikro kai ton paei h mama sxoleio!meta otan gyrnaei pinoyme kafedaki!!!!ναι εγω γιατρο στις 30 του μηνα παλι!!!καταλαβατε τι γραφω?


ναι καλε, καταλαβαμε ...τυχερη εισαι , καθε πρωι καφεδακι με τη μανουλα ...σε ζηλευω...SmileSmileSmile

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mpompiras έγραψε:
filitsaki έγραψε:
mpompiras έγραψε:
filitsaki έγραψε:καλημερα!!!!!!!!!!!!ηρθα!!!!!!!!τηχερη ελενη εχεις ραντεβου με το γιο σημερα!!!!Σμαρω δεν χωραμε πουθενα??????πολυ καλο!!!!!!!!


καλως τηνε ...που εισαι εσυ μαρη ???? εσενα τουλαχιστον περιμενω να σε βρω το πρωι ...SmileSmileSmile

αυριο ειναι το ραντεβου με το γιατρο ...υπομονη μια μερουλα σχεδον SmileSmileSmile
kaθe prωi ντυνω ton mikro kai ton paei h mama sxoleio!meta otan gyrnaei pinoyme kafedaki!!!!ναι εγω γιατρο στις 30 του μηνα παλι!!!καταλαβατε τι γραφω?


ναι καλε, καταλαβαμε ...τυχερη εισαι , καθε πρωι καφεδακι με τη μανουλα ...σε ζηλευω...SmileSmileSmile
ela BΟΛΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καημερουδια κοριτσαρες!!!!Ξυπνησα και εγω και θα παω να φτιαξω φαγακι

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
filitsaki έγραψε:
mpompiras έγραψε:
filitsaki έγραψε:
mpompiras έγραψε:
filitsaki έγραψε:καλημερα!!!!!!!!!!!!ηρθα!!!!!!!!τηχερη ελενη εχεις ραντεβου με το γιο σημερα!!!!Σμαρω δεν χωραμε πουθενα??????πολυ καλο!!!!!!!!


καλως τηνε ...που εισαι εσυ μαρη ???? εσενα τουλαχιστον περιμενω να σε βρω το πρωι ...SmileSmileSmile

αυριο ειναι το ραντεβου με το γιατρο ...υπομονη μια μερουλα σχεδον SmileSmileSmile
kaθe prωi ντυνω ton mikro kai ton paei h mama sxoleio!meta otan gyrnaei pinoyme kafedaki!!!!ναι εγω γιατρο στις 30 του μηνα παλι!!!καταλαβατε τι γραφω?


ναι καλε, καταλαβαμε ...τυχερη εισαι , καθε πρωι καφεδακι με τη μανουλα ...σε ζηλευω...SmileSmileSmile
ela BΟΛΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!


μωρε μακαρι να καναμε ενα ταξιδακι τωρα...αλλα και παλι, με την κοιλια τουρλα, ουτε τσιπουρο κανει να πιω, ουτε τους μεζεδες να απολαυσω , οποτε ....

αν και το ζηλευω πηγαινε στη μανουλα σου ....θα ηθελα και εγω να επινα καθε πρωι καφεδακι με την μανουλα μου ....SmileSmileSmileSmileSmileSmile

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΣΟΦΑΚΙ ΤΙ ΦΤΙΑΧΝΕΙς?
ΕΛΕΝΙΤΣΑ ΜΟΥ ΕΓΩ ΠΑΝΤΩς ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ!!!!

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Sofki έγραψε:Καημερουδια κοριτσαρες!!!!Ξυπνησα και εγω και θα παω να φτιαξω φαγακι




καλημερα Σοφία ....πες μας τι καλο θα φτιαξεις ???

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΓΩ ΜΠΙΦΤΕΚΑΚΙΑ ΜΕ ΧΟΡΤΑ!ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΕΦΤΕΔΑΚΙΑ!!!

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγώ φασόλια άσπρα με καροτάκια και όταν γίνουν πασπαλισμένο μαϊντανό και ντοματούλα σα σαλάτα.. και λαδολέμονο εννοείται! Smile

Καλημέεεεραααα!! Wink

Σκέφτομαι να πάω κι εγώ ένα Μothercare να δω τι παίζει από εγκυμοσύνης.. αν και προς το παρόν είμαι οκ..
Αγόρασα μία μπλούζα προχθές από μία επίδειξη και είναι λίγο καλή (σπάνιο να βρεις "καλά" κομμάτια στη ντουλάπα μου) και δεν έχω με τι να την βάλω από κάτω.. Αν και μου είπε μία φίλη μπορεί να μου δανείσει ό,τι θέλω γιατί έχει πολλά! Wink

Βρήκα κι αυτό χθες χαζεύοντας στο σάιτ του "eimai mama"
http://www.carriwell.com/
αλλά δεν έχει αγορές ονλάιν και στην Κύπρο ο 1 από τους 2 που τα φέρνουν είναι πανάκριβος.. γενικά.. την έχει δει και καλά ο ειδικός στο σουτιέν και πουλάει φύκια για μεταξωτές κορδέλες!!
Αχ Ελένη πολύ μου άρεσε το "κορδέλα"=καρδιοτοκογράφος! Wink Smile Smile

Πάω κι εγώ για την πρώτη κορδέλα αύριο! :0)

Ξεκίνησα να βλέπω κι ένα dvd για γιόγκα εγκυμοσύνης που μου έστειλε μία συνάδελφος του άντρα μου! Αύριο θα το εφαρμόσω όμως που δε θα πάω κολύμπι!

αυτά.. άντε σας έπρηξα πρωί πρωί!

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ζωάκι έγραψε:Εγώ φασόλια άσπρα με καροτάκια και όταν γίνουν πασπαλισμένο μαϊντανό και ντοματούλα σα σαλάτα.. και λαδολέμονο εννοείται! Smile

Καλημέεεεραααα!! Wink

Σκέφτομαι να πάω κι εγώ ένα Μothercare να δω τι παίζει από εγκυμοσύνης.. αν και προς το παρόν είμαι οκ..
Αγόρασα μία μπλούζα προχθές από μία επίδειξη και είναι λίγο καλή (σπάνιο να βρεις "καλά" κομμάτια στη ντουλάπα μου) και δεν έχω με τι να την βάλω από κάτω.. Αν και μου είπε μία φίλη μπορεί να μου δανείσει ό,τι θέλω γιατί έχει πολλά! Wink

Βρήκα κι αυτό χθες χαζεύοντας στο σάιτ του "eimai mama"
http://www.carriwell.com/
αλλά δεν έχει αγορές ονλάιν και στην Κύπρο ο 1 από τους 2 που τα φέρνουν είναι πανάκριβος.. γενικά.. την έχει δει και καλά ο ειδικός στο σουτιέν και πουλάει φύκια για μεταξωτές κορδέλες!!
Αχ Ελένη πολύ μου άρεσε το "κορδέλα"=καρδιοτοκογράφος! Wink Smile Smile

Πάω κι εγώ για την πρώτη κορδέλα αύριο! :0)

Ξεκίνησα να βλέπω κι ένα dvd για γιόγκα εγκυμοσύνης που μου έστειλε μία συνάδελφος του άντρα μου! Αύριο θα το εφαρμόσω όμως που δε θα πάω κολύμπι!

αυτά.. άντε σας έπρηξα πρωί πρωί!



καλημέρα Ζωίτσα....αυριο κιολας εχεις κορδελα ??? νωρις δεν ξεκινας ?? μαλλον λογω του διαβητη ...τελικα επεσε χθες το ζαχαρο σου , καταφερες να τσιμπησεις και εσυ κατι ?? SmileSmileSmileSmile

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα!!!!
Ολες πρωινες σημερα μονο εγω κοιμαμαι???Ειναι κ ο καλος μου σημερα εδω κ ηταν πιο γλυκος ο υπνος!Κανει απεργια σημερα κ αυριο κ θα τον εχω αγκαλιτσα...

Ουτε εγω εχω μαγειρεμα.Εχω φαγητα για ολη τη βδομαδα.Μπορει να βγω καμια βολτα αργοτερα να παμε κ απο Διαβαλκανικο να ρωτησουμε τιμες.

Σμαρω κ εγω το καλσον εγκυμοσυνης 29+ το βρηκα στα μοδερκερ αλλα επειδη ειχα παρει φορμα κ κολαν εδιναν το 3ο μιση τιμη κ ετσι το πηρα 15. 29 δε θα εδινα με τπτ!κ τα 15 πολλα μου φαινονται για καλσον.Ασε που εγω τα χαλαω ευκολα.Η&M θα παω καποια στιγμη για ψωνια γιατι δεν εχω τπτ να βαλω.Παντου με φορμες παω.

Η ζωνη Ελενη σε βοηθαει?Δεν ξερω καν πως ειναι σαν αισθηση αλλα κ εγω δεν εχω μαθει να με παταει οτιδηποτε στην κοιλια.Το χειμωνα ομως (που δε θα κλεινει κ το μπουφαν) ισως ειναι καλη για να κραταει την κοιλιτσα κ το μπεμπε ζεστα!
Οσο για το μωρο δεν νομιζω να εχει φτασει το 1,5 κιλο απο τωρα.Ποσο ηταν την προηγουμενη φορα?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 38 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις