Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
409 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 409 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 37 από 40]

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
filitsaki έγραψε:γεια σου λιτσακι!αφηστε θα δουμε τοτε...
για σου Φιλιτσα διαβασα τελειωσες με τα μωρουδιακα.. εγω θα παω με τη μαμα μου αυριο για τα ψωνια της μικρης...

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μονο????Εγω υπολογιζα να το παρω κανονικα!1000€ επαιρνα!Σκατα!!!!Τι θα κανω τωρα?Με 250€ ουτε τα δωρα σε συγγενεις για τα Χριστουγεννα δεν καλυπτουμε!

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
doritaki έγραψε:Μονο????Εγω υπολογιζα να το παρω κανονικα!1000€ επαιρνα!Σκατα!!!!Τι θα κανω τωρα?Με 250€ ουτε τα δωρα σε συγγενεις για τα Χριστουγεννα δεν καλυπτουμε!
ναι και εγω αυτο υπολογιζα γιατι και εγω περιπου 1000 ευρω δωρο επαιρνα αλλα σημερα που ρωτησα και στην δουλεια και στο ικα αυτα τα ωραια νεα μου ειπανε.. και αν θα τα δωσουν και αυτα απο το ικα.. Sad Sad Sad

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γιατι να μη τα δωσουν αφου τα δικαιουμαστε!!!Συγχιστηκα τωρα!Θα το ψαξω κ εγω απο βδομαδα που θα παω στο ΙΚΑ.Εγω βασιζομουν σε αυτα τα λεφτα!

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
doritaki έγραψε:Γιατι να μη τα δωσουν αφου τα δικαιουμαστε!!!Συγχιστηκα τωρα!Θα το ψαξω κ εγω απο βδομαδα που θα παω στο ΙΚΑ.Εγω βασιζομουν σε αυτα τα λεφτα!
απο την στιγμη που καθεσαι με αναρρωτικη δεν κολλας ενσυμα αρα απο τον εργοδοτη δεν δικαιουσε απο το ικα παλι δικαιουμαστε απλα δεν ξερουν αν θα εχουν λεφτα μεχρι τοτε για να μας τα δωσουν...

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
το μονο που δεν ξερω ακριβως ειναι ποσα θα παρουμε απο το ικα αλλα νομιζω θα παει οπως και τα υπολοιπα δωρα του δημοσιου..

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
*Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 37 534787 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 37 534787 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 37 534787 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 37 534787
Μα εμεις δεν ειμαστε δημοσιοι υπαλληλοι!Κ παλι ομως...οι δημοσιοι παιρνουν 400 τα Χριστουγεννα.Τεσπα θα δειξει...

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
doritaki έγραψε: *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 37 534787 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 37 534787 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 37 534787 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 37 534787
Μα εμεις δεν ειμαστε δημοσιοι υπαλληλοι!Κ παλι ομως...οι δημοσιοι παιρνουν 400 τα Χριστουγεννα.Τεσπα θα δειξει...
μακαρι να το παρουμε και ας ειναι και 400...

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μπραβο λιτσακι!!!! να σας πω ξερει καμια σχετικα με βιβλιαριο υγειας στην κατασταση μας πως το βγαζουμε?

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δεν εχεις βιβλιαριο Φιλιτσα?Ο αντρας σου δε σε εχει ασφαλισμενη?

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
doritaki έγραψε:Δεν εχεις βιβλιαριο Φιλιτσα?Ο αντρας σου δε σε εχει ασφαλισμενη?
οχι γιατι παω στο μαγαζι εκτακτα.αλλα τωρα το χρειαζομαι.

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
filitsaki έγραψε:
doritaki έγραψε:Δεν εχεις βιβλιαριο Φιλιτσα?Ο αντρας σου δε σε εχει ασφαλισμενη?
οχι γιατι παω στο μαγαζι εκτακτα.αλλα τωρα το χρειαζομαι.
δεν εχεις καθολου ενσημα για να το ανανεωσεις??

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σαν προστατευομενο μελος εννοω οπως κ τα παιδια.Ως τωρα πως πηγαινες σε γιατρους?Θα πρεπει να σε βαλει αυτος στο δικο του βιβλιαριο αλλιως θα πρεπει να εχεις 50 ή 100 (δε θυμαμαι καλα περασαν κ 4 χρονια απο τοτε που εβγαλα) ενσημα για να βγαλεις δικο σου βιβλιαριο.

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
doritaki έγραψε:Σαν προστατευομενο μελος εννοω οπως κ τα παιδια.Ως τωρα πως πηγαινες σε γιατρους?Θα πρεπει να σε βαλει αυτος στο δικο του βιβλιαριο αλλιως θα πρεπει να εχεις 50 ή 100 (δε θυμαμαι καλα περασαν κ 4 χρονια απο τοτε που εβγαλα) ενσημα για να βγαλεις δικο σου βιβλιαριο.
50 ενσυμα ειναι κοριτσι..

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
doritaki έγραψε:Σαν προστατευομενο μελος εννοω οπως κ τα παιδια.Ως τωρα πως πηγαινες σε γιατρους?Θα πρεπει να σε βαλει αυτος στο δικο του βιβλιαριο αλλιως θα πρεπει να εχεις 50 ή 100 (δε θυμαμαι καλα περασαν κ 4 χρονια απο τοτε που εβγαλα) ενσημα για να βγαλεις δικο σου βιβλιαριο.
κοριτσια μου απλο βιβλιαριο υγειας για να γραφτει πανω μου μια επιχειρηση.ενσημα ντιπ!εννοω ακτινογραφια δε κανει να βγαλω.

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
filitsaki έγραψε:
doritaki έγραψε:Σαν προστατευομενο μελος εννοω οπως κ τα παιδια.Ως τωρα πως πηγαινες σε γιατρους?Θα πρεπει να σε βαλει αυτος στο δικο του βιβλιαριο αλλιως θα πρεπει να εχεις 50 ή 100 (δε θυμαμαι καλα περασαν κ 4 χρονια απο τοτε που εβγαλα) ενσημα για να βγαλεις δικο σου βιβλιαριο.
κοριτσια μου απλο βιβλιαριο υγειας για να γραφτει πανω μου μια επιχειρηση.ενσημα ντιπ!εννοω ακτινογραφια δε κανει να βγαλω.

Δεν καταλαβαινω τι εννοεις...Αυτο που χρειαζεται να εχουν οσοι δουλευουν σε χωρους που εχουν να κανουν με φαγητα κτλ?Που δειχνει οτι δεν πασχουν απο κατι το οποιο μεταδιδεται στα τροφιμα?

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
filitsaki έγραψε:
doritaki έγραψε:Σαν προστατευομενο μελος εννοω οπως κ τα παιδια.Ως τωρα πως πηγαινες σε γιατρους?Θα πρεπει να σε βαλει αυτος στο δικο του βιβλιαριο αλλιως θα πρεπει να εχεις 50 ή 100 (δε θυμαμαι καλα περασαν κ 4 χρονια απο τοτε που εβγαλα) ενσημα για να βγαλεις δικο σου βιβλιαριο.
κοριτσια μου απλο βιβλιαριο υγειας για να γραφτει πανω μου μια επιχειρηση.ενσημα ντιπ!εννοω ακτινογραφια δε κανει να βγαλω.
αααα... ετσι πες.. θες το κιτρινο βιβλιαρακι πρεπει να πας στο ικα για να σου γραψουν να κανεις καποιες εξετασεις.. μπορει λογω του οτι εισαι εγκυος να την γλιτωσεις την ακτινογραφια.. ρωτα οταν πας στο ικα..

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
doritaki έγραψε:
filitsaki έγραψε:
doritaki έγραψε:Σαν προστατευομενο μελος εννοω οπως κ τα παιδια.Ως τωρα πως πηγαινες σε γιατρους?Θα πρεπει να σε βαλει αυτος στο δικο του βιβλιαριο αλλιως θα πρεπει να εχεις 50 ή 100 (δε θυμαμαι καλα περασαν κ 4 χρονια απο τοτε που εβγαλα) ενσημα για να βγαλεις δικο σου βιβλιαριο.
κοριτσια μου απλο βιβλιαριο υγειας για να γραφτει πανω μου μια επιχειρηση.ενσημα ντιπ!εννοω ακτινογραφια δε κανει να βγαλω.

Δεν καταλαβαινω τι εννοεις...Αυτο που χρειαζεται να εχουν οσοι δουλευουν σε χωρους που εχουν να κανουν με φαγητα κτλ?Που δειχνει οτι δεν πασχουν απο κατι το οποιο μεταδιδεται στα τροφιμα?
ΝΑΙΑΙΑΙΑΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Βρηκα αυτο.Δεν ξερω αν ειναι εγκυρο ομως.
http://www.pfy.gr/forum/index.php?topic=3010.0;wap2

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
θα παρω να ρβωτησω αυριο!καληνυχτα σας!!!!!!

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καληνυχτα...

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσια σας καληνυχτω και εγω τα λεμε αυριο βραδυ.. ελπιζω να σας βρω στο ιδιο θεμα..

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λογικα ναι.Δεν ειναι στα χαι της ομαδα αυτες τις μερες!Καληνυχτα!

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Δε σας πρόλαβα ε;!
Δώρα μόνο εσύ εκεί;
Είμαι κι εγώ στο κρεβατάκι ούτως ή άλλως, αλλά είπα να πω ένα γεια! Wink

Αχ ρε κορίτσια μου, τα πράγματα είναι οντως δύσκολα με τα ταμεία κλπ, αλλά (δε θυμάμαι ποια είπε για τα δώρα Χριστουγέννων σε συγγενείς) γιατί να κοιτάμε δώρα τέτοιες ώρες!
Πραγματικά πιστεύετε ότι μας λείπουν υλικά πράγματα απαραίτητα για διαβίωση;
Αγάπη χρειάζεται ο κόσμος! Είναι τζάμπα αυτή και μπορείς να δώσεις όσο περισσότερη μπορείς! Wink

Τα λέμε αύριο! Smile
Σας φιλώ, όσες είστε εδώ!

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημέρα ωραίες κοιμωμένες ...SmileSmileSmileSmile

αυτό το πράγμα που δεν μπορώ να συγχρονιστώ με καμιά σας με τρελαίνει ....!!!!!!

μου θυμίζει εκείνο το τραγουδακι με τη Γλυκερια κ το Μηλιωκα, αν δεν κανω λαθος, που λεει: "Το Σαββατο μπορεις???, οχι , οχι "....χααχαχαχαχαχ

Λοιπόν κορίτσια ξεκίνησε χαλαρά αυτή η βδομαδούλα απ ότι βλέπω ...

Αύριο έχω γιατρό το πρωί και επιτέλους θα ξαναδω τον μπομπιράκο μου μετά από ένα ολόκληρο μήνα ...!!!!!! *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 37 328109 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 37 328109 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 37 328109 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 37 328109 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 37 328109 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 37 328109 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 37 328109 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 37 328109 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 37 328109 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 37 328109 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 37 328109 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 37 328109 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 37 328109

Λίτσα χθες πηγες εσυ στο γιατρο διαβασα??? εμεις εχουμε μια μερα διαφορα ΠΗΤ, να δω ποσο θα εχει μεγαλωσει κ ο δικος μου...αν κρινω και απο το μεγεθος της κοιλιας μου, το κοβω να το περναμε το 1,5 κιλο ... αν παρει απο τη μαμα του παντως , θα γεννηθει μεγαλος, κοντα 5 κιλα με γεννησε η μανα μου, με φυσιολογικό τοκετό!!!!!!!!! ευτυχως που ημουν το 2ο παιδι της , γιατι αν ημουν το 1ο μπορει και να μην αποφασιζε να ξανακανει αλλο παιδι ...SmileSmileSmileSmileSmile

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 37 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις