Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
46 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 46 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 40]

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη έγραψε:
art86 έγραψε:
αγαπη έγραψε:
art86 έγραψε:
stauroulinaa έγραψε:Αρτεμουλα μου σε ευχχαριστω για την απαντηση!!! Wink Wink

Χρυσα χρονια σου πολλαααα!!!πως νιωθεις;;;;;~!!ευχομαι ενα σπορακι συντομα να φωλιασει μεσα σου!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 7 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 7 215994

Γεια σου Μαιρη μου!!

Αγαπη ναι ετσι νομιζω πως ειναι το σπερμα..
ειχατε ζουζουνισει στις γονιμες??????????η δεν θυμασαι...-εχω τις σημειωνω τις επαφες

αρτεμουλα μου οχι δεν σημειωνω τις επαφες μας δεν θελω και δεν χρειαζετε απο οτι ξερω απο εδω http://www.hometest.gr/el/calendar/form.html οι γονιμες μου ξεκινησαν απο προχτες 1/11/ αλλα αυτη την φορα δεν ειδα αυτα τα υγρα της ωορρηξιας μου και τωρα εχω μπερδευτει εχω προσεξει παντα οτι την επομενη μερα απο την ζουζουνια βγαζω αυτα τα υγρα-σπερμα που μοιαζουν με υγρα ωορρηξιας οποτε αφου δεν ειμαι η μοναδικη που τα βγαζει ειναι σπερμα ελπιζω να μην σας μπερδεψα παντως το μονο σιγουρο ειναι οτι δεν εχου χρυσαφι χρωμα ειναι διαφανες και γλυωδες
αγαπη μ καλα εκανες και μου απαντησες αλλα ρωτουσα το σταυρουλινι γτ αδιαθετησε και ηθελε να ξερει ποτε ειχε οωωρηξια της ειπα λογικα 14 15 μερες πριν και την ρωτησα αν ειχανε ζουζουνισει

χαχα σορυ νωμιζα οτι εμενα ρωτουσες και μπερδευτηκα λοιπον σας αφηνω γιατι χασομερησα αρκετα το εχω ριξει στην τρελλη σημερα φιλακια σε ολες Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 7 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 7 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 7 417472
φιλακια αγαπη μου καλη συνεχεια οτι κ αν κανεις...θα τα ξανα πουμε

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΗΡΕΜΗΣΤΕ! Very Happy ΟΛΕΣ ΤΑ ΙΔΙΑ ΠΑΘΑΙΝΟΥΜΕ! ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΣΠΕΡΜΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΒΓΑΙΝΕΙ.ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΜΙΞΗ ΚΑΙ ΜΕ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΥΓΡΑ. ΟΣΟ ΣΠΕΡΜΑ ΕΙΝΑΙ ΙΚΑΝΟ ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΤΙΣ ΣΑΛΠΙΓΓΕΣ ΕΧΕΙ ΦΤΑΣΕΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2 ΩΡΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΠΑΦΗ!

ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΑΦΟΥ ΗΡΘΕ Η ΑΛΕΚΑ ΣΗΜΕΡΑ ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΕΙΧΕΣ 19/10 ΜΑΛΛΟΝ! Very Happy
γιατι 19?21 20 ειναι πριν 14 η 15 μερες.....συνηθως 14 μερες μετα δεν ερχεται?

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
19/10 Η ΩΟΡΡΗΞΙΑ + 14 ΗΜΕΡΕΣ ΩΧΡΙΚΗ ΦΑΣΗ! ΤΗΝ 15Η ΕΡΧΕΤΑΙ Η ΑΛΕΚΑ! Mad

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:19/10 Η ΩΟΡΡΗΞΙΑ + 14 ΗΜΕΡΕΣ ΩΧΡΙΚΗ ΦΑΣΗ! ΤΗΝ 15Η ΕΡΧΕΤΑΙ Η ΑΛΕΚΑ! Mad
ωραια αφρουλιτα το ιδιο λεμε αν απο σημερα αφαιρεσεις 15 ειναι στις 20 δεκατου..μετραμε εννοειται και την σημερινη μερα

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγώ πλέον δε μετράω τίποτα μόνο σημειώνω επαφές αν κ αυτές είναι μετρημένες στα δάχτυλα πλέον λόγω συγκατοίκησης! Rolling Eyes

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maryz-iraklio kritis έγραψε:εγώ πλέον δε μετράω τίποτα μόνο σημειώνω επαφές αν κ αυτές είναι μετρημένες στα δάχτυλα πλέον λόγω συγκατοίκησης! Rolling Eyes
ουτε εγω απλα τωρα εχω μπροστα μου το ημερολογιο κατι ρωτησε η σταυρουλα και της απαντησα...συμφωνα με το ημερολογιο που εχω μπροστα μου αν απο σμρ αφαιρεσουμε 15 βγαινει 20 10

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
art86 έγραψε:
αφρουλα έγραψε:19/10 Η ΩΟΡΡΗΞΙΑ + 14 ΗΜΕΡΕΣ ΩΧΡΙΚΗ ΦΑΣΗ! ΤΗΝ 15Η ΕΡΧΕΤΑΙ Η ΑΛΕΚΑ! Mad
ωραια αφρουλιτα το ιδιο λεμε αν απο σημερα αφαιρεσεις 15 ειναι στις 20 δεκατου..μετραμε εννοειται και την σημερινη μερα

ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΩΟΡΡΗΞΙΑΣ ΔΕΝ ΤΗ ΜΕΤΡΑΣ ΣΤΗΝ ΩΧΡΙΝΙΚΗ ΦΑΣΗ! 19/10 ΩΟΡΡΗΞΙΑ +20,21,22,23,24,25,26,27,28,29,30,31,1,2= 14 ΗΜΕΡΕΣ!

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maryz-iraklio kritis έγραψε:εγώ πλέον δε μετράω τίποτα μόνο σημειώνω επαφές αν κ αυτές είναι μετρημένες στα δάχτυλα πλέον λόγω συγκατοίκησης! Rolling Eyes

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ! ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ! ΕΤΣΙ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ! ΚΑΙ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΜΟΝΟ ΤΟ ΕΝΑ ΧΕΡΙ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΤΡΗΜΑ! Laughing Laughing Laughing

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:
art86 έγραψε:
αφρουλα έγραψε:19/10 Η ΩΟΡΡΗΞΙΑ + 14 ΗΜΕΡΕΣ ΩΧΡΙΚΗ ΦΑΣΗ! ΤΗΝ 15Η ΕΡΧΕΤΑΙ Η ΑΛΕΚΑ! Mad
ωραια αφρουλιτα το ιδιο λεμε αν απο σημερα αφαιρεσεις 15 ειναι στις 20 δεκατου..μετραμε εννοειται και την σημερινη μερα

ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΩΟΡΡΗΞΙΑΣ ΔΕΝ ΤΗ ΜΕΤΡΑΣ ΣΤΗΝ ΩΧΡΙΝΙΚΗ ΦΑΣΗ! 19/10 ΩΟΡΡΗΞΙΑ +20,21,22,23,24,25,26,27,28,29,30,31,1,2= 14 ΗΜΕΡΕΣ!
αν εγω εχω κυκλο 26 ημερων τον προηγουμενο εκανα 0ωρρηξια την 12η μερα...ετσι δεν ειναι ?γιτι πραγματικα ετσι πως μου το λες εγω δεν το καταλαβαινω ...εγω ετσι οπως τα μετραω ετσι μου βγαινει..αν ειχε οωρρηξια 19 οπβ=ως λες σημερα ειναι 16 μερες μετα ουτε 14 ουτε 15....μπορεις να εχεις δικιο απλα εγω δεν το καταλαβαινω

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσακια πρεπει ν ετοιμαζομαι για το παρτυ του μικρου της φιλης μου κ σε λιγο θ βγω...ελπιζω να τα πουμε το βραδυ..σας φιλω γλυκα....

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
art86 έγραψε:
αφρουλα έγραψε:
art86 έγραψε:
αφρουλα έγραψε:19/10 Η ΩΟΡΡΗΞΙΑ + 14 ΗΜΕΡΕΣ ΩΧΡΙΚΗ ΦΑΣΗ! ΤΗΝ 15Η ΕΡΧΕΤΑΙ Η ΑΛΕΚΑ! Mad
ωραια αφρουλιτα το ιδιο λεμε αν απο σημερα αφαιρεσεις 15 ειναι στις 20 δεκατου..μετραμε εννοειται και την σημερινη μερα

ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΩΟΡΡΗΞΙΑΣ ΔΕΝ ΤΗ ΜΕΤΡΑΣ ΣΤΗΝ ΩΧΡΙΝΙΚΗ ΦΑΣΗ! 19/10 ΩΟΡΡΗΞΙΑ +20,21,22,23,24,25,26,27,28,29,30,31,1,2= 14 ΗΜΕΡΕΣ!
αν εγω εχω κυκλο 26 ημερων τον προηγουμενο εκανα 0ωρρηξια την 12η μερα...ετσι δεν ειναι ?γιτι πραγματικα ετσι πως μου το λες εγω δεν το καταλαβαινω ...εγω ετσι οπως τα μετραω ετσι μου βγαινει..αν ειχε οωρρηξια 19 οπβ=ως λες σημερα ειναι 16 μερες μετα ουτε 14 ουτε 15....μπορεις να εχεις δικιο απλα εγω δεν το καταλαβαινω

ΝΑΙ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ! ΕΙΧΕΣ ΤΗ 12Η + 14 ΗΜΕΡΕΣ ΩΧΡΙΝΙΚΗ ΦΑΣΗ =26 ΗΜΕΡΩΝ ΚΥΚΛΟΣ!!! ΣΟΥ ΗΡΘΕ ΤΗΝ 27Η Η ΟΠΟΙΑ ΕΙΝΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΗΜΕΡΑ ΤΟΥ ΝΕΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΣΟΥ!

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:
art86 έγραψε:
αφρουλα έγραψε:
art86 έγραψε:
αφρουλα έγραψε:19/10 Η ΩΟΡΡΗΞΙΑ + 14 ΗΜΕΡΕΣ ΩΧΡΙΚΗ ΦΑΣΗ! ΤΗΝ 15Η ΕΡΧΕΤΑΙ Η ΑΛΕΚΑ! Mad
ωραια αφρουλιτα το ιδιο λεμε αν απο σημερα αφαιρεσεις 15 ειναι στις 20 δεκατου..μετραμε εννοειται και την σημερινη μερα

ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΩΟΡΡΗΞΙΑΣ ΔΕΝ ΤΗ ΜΕΤΡΑΣ ΣΤΗΝ ΩΧΡΙΝΙΚΗ ΦΑΣΗ! 19/10 ΩΟΡΡΗΞΙΑ +20,21,22,23,24,25,26,27,28,29,30,31,1,2= 14 ΗΜΕΡΕΣ!
αν εγω εχω κυκλο 26 ημερων τον προηγουμενο εκανα 0ωρρηξια την 12η μερα...ετσι δεν ειναι ?γιτι πραγματικα ετσι πως μου το λες εγω δεν το καταλαβαινω ...εγω ετσι οπως τα μετραω ετσι μου βγαινει..αν ειχε οωρρηξια 19 οπβ=ως λες σημερα ειναι 16 μερες μετα ουτε 14 ουτε 15....μπορεις να εχεις δικιο απλα εγω δεν το καταλαβαινω

ΝΑΙ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ! ΕΙΧΕΣ ΤΗ 12Η + 14 ΗΜΕΡΕΣ ΩΧΡΙΝΙΚΗ ΦΑΣΗ =26 ΗΜΕΡΩΝ ΚΥΚΛΟΣ!!! ΣΟΥ ΗΡΘΕ ΤΗΝ 27Η Η ΟΠΟΙΑ ΕΙΝΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΗΜΕΡΑ ΤΟΥ ΝΕΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΣΟΥ!
ωραια τωρα το καταλαβα..χαχαχχαχαχχαχαχ αρα δεν μετραμε τη σμρ μερα..οκ ..σε εσκασα αλλα το καταλαβα...πρεπει ν βγω...σας φιλω......

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Aφρούλα γιατί θα έιστε έτσι δε λίγο καιρό? Θα μείνετε με γονείς?

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΟΤΙ ΜΕ ΕΣΚΑΣΕΣ ΜΕ ΕΣΚΑΣΕΣ!!! Mad Mad Mad ΑΛΛΑ ΑΦΟΥ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ, ΑΥΤΟ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 7 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 7 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 7 328109

ΔΕΝ ΕΙΠΑΜΕ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΩ ΑΘΗΝΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ?! Ο ΓΙΩΡΓΟΣ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΝΑ 6ΜΗΝΟ! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Βye Αρτ καλά να περάσεις φιλιά!!

Είχα μείνει στις σκέψεις! Θα πας τελικά? Μια χαρά? Πότε? Όταν τελειώσεις από το 5μηνο? Μπραβο ρε Αφρούλα!! Αυτή η εποχή είναι για τους τολμηρούς κ αυτοί που ρισκάρουν δε χάνουν (αυτό είναι το μότο μου των τελευταίων ημέρων κ με κοιτάνε όλοι σαν χάνοι) Cool Cool

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ηρθα παλι απο τη δουλεια αυτη τη φορα!!

Σταυρουλα μου πολυ χαρηκα που σε ειδα καλυτερα!!! ετσι σηκωνουμε το κεφαλι και συνεχιζουμε..
εγω δν τρωω τοσο μικρα ψαρια!! τσιπουρα και πανω χαχαχ δν μπορω τα ψαρια που εχουν πολλα κοκαλα οπως δν μπορω και τα ψαρια που τα καταπινεις με το κοκαλο!! εχω πολυ φοβο!!

Αφρουλα εμ πως να μην εισαι στυλακι κουκλαρα μου με τετοια διατροφη που κανεις??

Αρτεμις παστροθοδωρα μου Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 7 315810 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 7 315810 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 7 315810

Χρυσα μου χρονια πολλα κι απο εδω!!! ευχομαι μια ζωη στρωμενη απο ροδοπεταλα!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 7 130627 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 7 860530

Μαιρη Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 7 334590

Αγαπη ναι αυτο που ειπες ηταν τα υγρα!! κι εγω οταν ζουζουνιζουμε παντα φοραω σερβιετακι μετα γιατι βγαινουν μεχρι και την επομενη μερα.. τα παιδια μας! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 7 40746

εγω σημερα ξυπναω.. ξυπναει και ο αντρας μου και παει και καθεται στον υπολογιστη ..εγω μεσα ετσι Mad Mad Mad μιας και σημερα επρεπε να ζουζουνισουμε για να παει την Τεταρτη για την εξεταση..μεχρι τοτε δν ξαναεχει κοκο πιφφφ!!
τελικα με το που σηκωθηκα απο το κρεβατι του ηρθε η ορεξη και με ξαναεριξε.. τσαμπα συγχύστηκα προκαταβολικα χαχαχαχαχα Razz Razz Razz
Την Τεταρτη δε, που θα παμε για την εξεταση, θα παω και για ενα μινι shopping therapy χιχιχι χρειαζομαι καποια πραγματακια και νομιζω ηρθε η ωρα να τα παρω!! Wink Wink

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΡΤΕΜΟΥΛΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ! Very Happy Very Happy Very Happy

ΜΑΙΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΜΕΛΛΟΝ ΕΔΩ! ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΤΙΠΟΤΑ! ΝΑΙ ΜΕΤΑ ΤΟ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΤΗΣ ΣΥΜΒΑΣΗΣ ΘΑ ΚΑΤΕΒΩ! ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ! ΤΟ ΘΕΛΩ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΣΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΣΚΕΨΕΙΣ! ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΜΕ ΤΟ ΜΟΤΟ ΣΟΥ... Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 7 654316 ΑΣΕ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΝΑ ΣΕ ΚΟΙΤΟΥΝ! ΑΥΤΟΙ ΠΑΝΕ ΟΠΩΣ ΤΟΥΣ ΠΑΕΙ Η ΖΩΗ ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΑΥΤΟΙ ΤΗ ΖΩΗ!

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΑΡΤΕΜΟΥΛΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ! Very Happy Very Happy Very Happy

ΜΑΙΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΜΕΛΛΟΝ ΕΔΩ! ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΤΙΠΟΤΑ! ΝΑΙ ΜΕΤΑ ΤΟ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΤΗΣ ΣΥΜΒΑΣΗΣ ΘΑ ΚΑΤΕΒΩ! ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ! ΤΟ ΘΕΛΩ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΣΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΣΚΕΨΕΙΣ! ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΜΕ ΤΟ ΜΟΤΟ ΣΟΥ... Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 7 654316 ΑΣΕ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΝΑ ΣΕ ΚΟΙΤΟΥΝ! ΑΥΤΟΙ ΠΑΝΕ ΟΠΩΣ ΤΟΥΣ ΠΑΕΙ Η ΖΩΗ ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΑΥΤΟΙ ΤΗ ΖΩΗ!

Cool Cool Ωραία οπότε και τα υπόλοιπα θα δρομολογηθούν μην ανησυχείς!! Ασε που κ οι επαφές μπορεί να ελαττώσουν αλλά θα είναι ντούρες!! χιχιχι

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΛΛΗ ΜΟΥ ΤΟ ΠΗΡΕ ΑΠΟΦΑΣΗ ΤΕΛΙΚΑ Ο ΚΑΛΟΣ ΣΟΥ?! ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 7 215994 ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΡΩΩ! ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΤΣΑΚΙΣΕΙ ΠΟΣΑ ΚΟΜΜΑΤΑΚΙΑ ΚΟΛΟΚΥΘΟΠΙΤΑ! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γειά σου Έλλη! Δε τα μπορώ ούτε κ εγώ τα ψάρια έχω τραύμα από παιδί μς τις αγκίδες α πα πα!! Μόνο φιλετάκι κ άντε κ κάνα μεγάλο αλλά ως εκεί!! Shopping ακούω αχ κ εγώ σήμερα τα ξεσήκωσα τα μαγαζιά κ μαζί μου κ η μικρή μίμος έχει γίνει! Laughing Laughing Laughing

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαιρη εχεις δικιο για το ρισκο!!! συμφωνω κι εγω.. εξαλλου αν δν ρισκαρεις δν υπαρχει καμια περιπτωση να κανεις κατι σημαντικο στην ζωη σου!!!

Αφρουλα Laughing Laughing και παλι διατηρείσαι ομως..ειδες?

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maryz-iraklio kritis έγραψε:Γειά σου Έλλη! Δε τα μπορώ ούτε κ εγώ τα ψάρια έχω τραύμα από παιδί μς τις αγκίδες α πα πα!! Μόνο φιλετάκι κ άντε κ κάνα μεγάλο αλλά ως εκεί!! Shopping ακούω αχ κ εγώ σήμερα τα ξεσήκωσα τα μαγαζιά κ μαζί μου κ η μικρή μίμος έχει γίνει! Laughing Laughing Laughing

καλα Μαιρη αν ειχα και μωρακι ολο σε εξοδα θα ημουν να παιρνω οτι μωρουδιακα..ποσο μαλλον αν ειναι κοριτσακιιιιιιιι!!!!!

ναι ναι θελω να παρω κατι μανο απο αυτα που κανουν κρακς και τα μαγνητικα...αυτα τα καινουρια , και κανενα καινουριο χρωμα γενικοτερα... θελω να παρω και μανίκια, γιατι στην δουλεια φοραω κοντομανικο, και τα χρειαζομαι..γιατι τα παλια που ειχα εχουν χαλασει..και τωρα αν δω και τιποτα αλλο και μου γυαλισει ..βλεπουμε χεχε

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΧ ΚΑΙ ΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΨΩΝΙΑ..... Sad Sad Sad Sad Sad ΠΡΟΧΘΕΣ ΜΟΥ ΠΗΡΕ Ο ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΝΑ ΚΟΛΑΝ ΜΕ ΤΥΠΩΜΑ ΦΙΔΙΟΥ ΑΠΟ ΤΑ CALZEDONIA ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ! ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΕΚΠΛΗΞΗ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ! ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΚΑΛΟΣ ΤΟΝ ΛΑΤΡΕΥΩ ΑΛΛΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΝ ΣΚΟΤΩΣΩ! ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΥΤΟ? Shocked Shocked Shocked

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χθες είδα κ εγώ μια διαφημίση με τα καινούρια χρώματα της erre due αχ πως ξελογιάζομαι αχ αχ!! Στο ταξίδι είχα 2 δάχτυλο παρα δάχτυλο!! Καλά τα κοριτσάκια τα κάνεις μπουκετάκια χιχιχιχι!! Η κυρία μου διάλεξε ένα κορμάκι με τη Mίνι κ με έβλεπε πως κρατούσα τα δικά μου κ πήγαινε πάνω κάτω χιχιχι !! Το τρως μετά ή δε το τρως!! Very Happy Very Happy Very Happy

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΧ ΜΑΙΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΠΟΣΟ ΣΕ ΖΗΛΕΥΩ!!! ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ queen ΣΟΥ ΓΙΑ ΨΩΝΙΑ!!! ΑΧΧΧΧΧΧ!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις