Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
78 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 78 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 40]

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μονο τα τρως Μαιρουλα?? αχ αχ θελω κι εγω!!!!!

Αφρουλα εισαι τυχερη.. εγω τετοια δωρα εκπληξη εχω να παρω απο τον 1ο χρονο σχεσης.. τωρα ειναι παντα κανονισμενα.. πιφφφ!!!

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΑΧ ΚΑΙ ΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΨΩΝΙΑ..... Sad Sad Sad Sad Sad ΠΡΟΧΘΕΣ ΜΟΥ ΠΗΡΕ Ο ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΝΑ ΚΟΛΑΝ ΜΕ ΤΥΠΩΜΑ ΦΙΔΙΟΥ ΑΠΟ ΤΑ CALZEDONIA ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ! ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΕΚΠΛΗΞΗ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ! ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΚΑΛΟΣ ΤΟΝ ΛΑΤΡΕΥΩ ΑΛΛΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΝ ΣΚΟΤΩΣΩ! ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΥΤΟ? Shocked Shocked Shocked

μια από τα ίδια κ εγώ είναι φορές που τρελαίνομαι κ είναι φορές που να τον θορώ δε θέλω!! Χρειάζεται κ αυτό!!

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:Μονο τα τρως Μαιρουλα?? αχ αχ θελω κι εγω!!!!!

Αφρουλα εισαι τυχερη.. εγω τετοια δωρα εκπληξη εχω να παρω απο τον 1ο χρονο σχεσης.. τωρα ειναι παντα κανονισμενα.. πιφφφ!!!

Θα έρθει κ εσένα η σειρά σου Έλλη κ σε όλες που θα πάει!! Υπομονή κ θα έρθει!!

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΟΣΟΥΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ ΠΡΟΣ ΠΛΗΡΩΜΗ ΛΕΩ ΑΣ'ΤΟ! ΔΕ ΘΑ ΠΕΘΑΝΟΥΜΕ ΚΙΟΛΑΣ ΜΕ ΕΝΑ ΚΟΛΑΝ ΛΙΓΟΤΕΡΟ! ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΟ ΕΦΕΡΕ! Very Happy ΚΑΙ ΧΘΕΣ ΒΡΑΔΥ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΩΡΑΙΑ, ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΓΥΡΙΣΑΜΕ!!! ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΠΕΡΝΑΜΕ ΑΠΟ ΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΜΑΣ ΦΑΣΕΙΣ! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 8 215994

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ωραίες είναι οι εκπληξούλες σε ανανεώνουν κ δε το καταλάβα δηλαδή επειδή τα έχουν κάνει όπως τα έχουν κάνει πρέπει να πάμε με το ρεύμα?? Εγώ κορίτσια αντιδρώ δεν έχουμε κόψει τίποτα κ ούτε πρόκειται! Δε μπορώ να κάθομαι στο σπίτι κ μάλιστα κ με το παιδί κ να μιζεριάζουμε!! Θα κάνουμε τις εξόδους μας αλλά με μέτρο!!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αφρουλα μηπως σου εφυγε το αγχος για το μωρακι και τον απολαμβανεις περισσοτερο τον ερωτα σου τωρα για τον αντρα σου? μιας και το εβαλες λιιιιιγο στην ακρη για το μαγαζι σου λεω!!

κι εγω ετσι κανω Μαιρη.. εχω ελαττώσει πολλα πραγματα για να μπορουμε να περναμε τον μηνα, αλλα δν μπορω να τα κοψω ολα, πιστευω θα γινω πολυ δυστυχισμένη αρα πιο το νοημα μετα?

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΧ ΜΑΙΡΗ ΜΟΥ ΞΕΡΩ ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΣ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΑΝΤΡΑ ΠΟΥ ΑΓΧΩΝΕΤΑΙ ΤΡΕΛΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΤΥΠΙΚΟΣ ΜΕ ΤΙΣ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ ΤΟΥ! Mad Mad Mad ΙΣΩΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΛΙΓΟΥΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ! Laughing Laughing Laughing

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΑΧ ΜΑΙΡΗ ΜΟΥ ΞΕΡΩ ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΣ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΑΝΤΡΑ ΠΟΥ ΑΓΧΩΝΕΤΑΙ ΤΡΕΛΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΤΥΠΙΚΟΣ ΜΕ ΤΙΣ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ ΤΟΥ! Mad Mad Mad ΙΣΩΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΛΙΓΟΥΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ! Laughing Laughing Laughing

καλά κάνει έτσι πρέπει κ εμείς στις υποχρεώσεις μας είμαστε σπαθί! Το σπάνιο για εμάς είναι ότι δεν έχουμε δάνεια κ κάρτες γ αυτό είμαστε λίγο large!

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΛΛΗ ΜΟΥ ΕΝΑ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΟ ΠΟΣΟΣΤΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ! ΑΝ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΕΠΑΦΕΣ ΜΕ ΑΥΤΟΣΚΟΠΟ ΤΟ ΜΩΡΟ! ΑΠΛΩΣ ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΠΑΦΗ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ ΚΑΙ Ο ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΜΕΤΡΙΑΣΕΙ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 8 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 8 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 8 328109

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maryz-iraklio kritis έγραψε:
αφρουλα έγραψε:ΑΧ ΜΑΙΡΗ ΜΟΥ ΞΕΡΩ ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΣ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΑΝΤΡΑ ΠΟΥ ΑΓΧΩΝΕΤΑΙ ΤΡΕΛΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΤΥΠΙΚΟΣ ΜΕ ΤΙΣ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ ΤΟΥ! Mad Mad Mad ΙΣΩΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΛΙΓΟΥΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ! Laughing Laughing Laughing

καλά κάνει έτσι πρέπει κ εμείς στις υποχρεώσεις μας είμαστε σπαθί! Το σπάνιο για εμάς είναι ότι δεν έχουμε δάνεια κ κάρτες γ αυτό είμαστε λίγο large!

ΕΜΕΙΣ ΕΚΕΙ ΥΣΤΕΡΟΥΜΕ! ΕΧΟΥΜΕ ΕΝΑ ΔΑΝΕΙΟ ΚΑΙ ΜΙΑ ΔΟΣΗ ΠΟΥ ΞΕΠΕΡΝΑ ΤΟ ΜΙΣΟ ΤΗΣ ΜΙΣΘΟΔΟΣΙΑΣ ΤΟΥ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ!!! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Θα τα καταφέρετε Αφρούλα!!

Λοιπόν κορίτσια μου γλυκά σας αφήνω πάμε σούπερ! Το βραδάκι έχω να φτιάξω πράματα κ διάβασμα (powerpoint plus) αν τα καταφέρω θα μπω αλλιώς θα τα ξαναπούμε το άλλο σ/κ! Αύριο δε θα μπω καθόλου θα κατέβουμε για το θηλασμό στο δημαρχείο κ μετά φεύγα!! Σας φιλώ καλά να περνάτε Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 8 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 8 215994 και χαιρετίσματα στα υπόλοιπα κορίτσια που ξέρω!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 8 531909 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 8 531909

stauroulinaa

stauroulinaa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπερα κοριτσακια μου!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 8 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 8 417472

σας ευχαριστω για τις απαντησεις στο θεμα ωορρηξια!!
Ελλη, Αφρουλακι (καλα ουτε εγω ειχα καταλαβει οτι το αποφασισες για το μαγαζι), Μαιρη, Αρτεμουλα!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 8 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 8 417472

Υγ:Τα ψαρια αισχος!Τοσα πολλα κοκκαλα μικρα..ελεος δηλαδη!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 8 654655 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 8 654655 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 8 654655 εκανα και μια μακαροναδα για να χορτασουμε!!γαυρος και παλι γαυρος!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 8 911307

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΑΙΡΟΥΛΑ ΜΟΥ, ΚΟΥΤΣΟΥΝΑ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΝΑΣ (ΑΝ ΔΕΝ ΞΑΝΑΜΙΛΗΣΟΥΜΕ!) ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ! ΘΑ ΜΟΥ ΛΕΙΨΕΙΣ ΠΟΛΥ! ΚΑΛΑ ΨΩΝΙΑ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 8 417472 ΚΑΙ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 8 35468 ΣΕ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΓΛΥΚΙΑ ΑΝΝΟΥΛΑ ΣΟΥ!!!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλη συνεχεια Μαιρη μου χαρηκα πολυ που τα ειπαμε και που ειστε καλα!!!!


Αφρουλα ουτε εμεις, αλλα μας εχει δωσει ενα εξτρα αγχος ολο αυτο που δν ερχεται μαζι με τα υπολοιπα της καθημερινοτητας!!
σημερα κοιτουσα το σκονακι στο κινητο μου και ειδα οτι εχουμε επαφες, μια καθε 4 μερες συνηθως.. Rolling Eyes γιατι καθε τοσο θελουμε... τις αλλες μερες λιγο η κουραση λιγο το αγχο,λιγο το παιχνιδι στον υπολογιστη Razz Razz δν γιενται κατι... παλι καλα που εχω και τα τεστ, αυτο λεω μονο χαχαχα

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΧ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΜΟΥ! ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙΣ?! ΧΘΕΣ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΦΑΩ ΓΑΥΡΟ ΜΑΡΙΝΑΤΟ ΣΕ ΛΑΔΟΞΥΔΟ! ΜΙΑΜ ΜΙΑΜ ΜΙΑΜ! ΤΙ ΜΟΥ ΤΟ ΘΥΜΙΣΕΣ!!!


Υ.Γ: ΚΑΙ ΜΗΝ ΣΑΣ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΙΔΕΕΣ! ΕΤΣΙ ΗΜΟΥΝ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΙΣ ΜΥΡΩΔΙΕΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΓΕΥΣΕΙΣ! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σου Σταυρουλινακι!!!!
Τα μισω τα κοκαλα απο τα ψαρια!!! αχ αχ!!! δν σας χορτασαν κιολας , διπλος κοπος!!!
μπραβο σου παντως που το προσπαθησες..εγω τωρα τελευταια ξανα εβαλα τα ψαρια στην διατροφη μου, τα ειχα εγκαταλείψει τελειως!!

Αφρουλα δν σε παρεξηγω.. κι εγω λιγουρευομαι κατα καιρους διαφορα!!!!

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΛΛΗ ΜΟΥ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΕΣ ΚΑΝΟΥΝ ΜΕΓΑΛΟ ΚΑΚΟ! ΣΟΥ ΑΠΟΡΡΟΦΟΥΝ ΤΗΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΚΑΙ ΤΗ ΔΙΑΘΕΣΗ! ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΚΑΙ ΟΡΕΞΗ ΤΡΕΛΗ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΒΗΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙΣ ΕΧΟΝΤΑΣ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΕΙΣΑΙ ΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ! ΣΤΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΡΟΥΝ ΤΟ ΔΡΟΜΟ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΤΕΛΕΙΑ! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 8 215994

stauroulinaa

stauroulinaa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αχαχαχα Αφρουλα μου!!εμεις παντου συμπτωματα βλεπουμε!!
α ρε αυτος ο πονοκεφαλος αυτον τον μηνα πως με μπερδεψε ο ατιμος!!
εμεις επαφες εχουμε μερα παρα μερα Wink Wink Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 8 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 8 215994 ..αλλα δεν μπορω να καταλαβω την ωορρηξια μου!ουτε και με τα τεστ!νομιζω στις 20 ειχα κανει ενα και ηταν λιγο πιο εντονη γραμμη απο τις υπολοιπες αχνες που εβλεπα.(ισως να ειχα στις 19 που ειπες Αφρουλα μου και να την εχασα με το τεστ.)

Ελλη μου εμεις τρωμε καθε βδομαδα!εχουμε λαικη καθε Σαββατο και οταν δεν εχει υπηρεσια το μωρο πηγαινουμε..αλλα παντα γαυρο!

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γιουυυυύχου!!!

stauroulinaa

stauroulinaa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:Γιουυυυύχου!!!

Γειααααα!!!!δεν σε ξερω καλη μου!!να συστηθω..Σταυρουλινα ή Σταυρουλα σαλονικια αλλα μενω στο Ηρακλειο..και σημερα αδιαθετησα!!

(καλα δεν παλευομαι!!)

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:Γιουυυυύχου!!!

ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΓΙΟΥΧΟΥ? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΑΤΙΑΝΑΚΙ ΜΟΥ?

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stauroulinaa έγραψε:
tatijana έγραψε:Γιουυυυύχου!!!

Γειααααα!!!!δεν σε ξερω καλη μου!!να συστηθω..Σταυρουλινα ή Σταυρουλα σαλονικια αλλα μενω στο Ηρακλειο..και σημερα αδιαθετησα!!

(καλα δεν παλευομαι!!)


Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΜΟΥ!!! ΣΑΝ ΤΟΥΣ ΑΑ ΜΙΛΗΣΕΣ!

stauroulinaa

stauroulinaa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:
stauroulinaa έγραψε:
tatijana έγραψε:Γιουυυυύχου!!!

Γειααααα!!!!δεν σε ξερω καλη μου!!να συστηθω..Σταυρουλινα ή Σταυρουλα σαλονικια αλλα μενω στο Ηρακλειο..και σημερα αδιαθετησα!!

(καλα δεν παλευομαι!!)


Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΜΟΥ!!! ΣΑΝ ΤΟΥΣ ΑΑ ΜΙΛΗΣΕΣ!

αχαχαχ!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 8 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 8 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 8 654316

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stauroulinaa έγραψε:
tatijana έγραψε:Γιουυυυύχου!!!

Γειααααα!!!!δεν σε ξερω καλη μου!!να συστηθω..Σταυρουλινα ή Σταυρουλα σαλονικια αλλα μενω στο Ηρακλειο..και σημερα αδιαθετησα!!

(καλα δεν παλευομαι!!)

Γεια σου κούκλα,αν μου επιρρεπείς..
Είμαι η Τατιάνα,Αθηναία,αλλα σαλονικη πχια..
Έχω ένα πιτσουρδελάκι 21 μηνών,είχα μια δίδυμη παλινδρομηση το σάμερ,ο κύκλος χάλασε..

Αφροδιτάκι ειμαι πολυ γιούχου λέμε.. Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 8 215994

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλως το Τατιανακιιιιιιι!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 8 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 8 215994

Ασε Αφρουλα γιατι και χθες περιμενα πως και πως να σχολασω να παμε σπιτι να ..αγκαλιαστουμε.... και καταφεραι και με σύγχυσε στο δρομο για το σπιτι..και παει η ευκαιρια..θυμωνω και δυσκολα οπως καταλαβαινεις.. Razz Razz Razz

Σταυρουλα και εγω τωρα προσπαθω να τρωω τουλαχιστον μια τη βδομαδα, αλλα εγω παιρνω μεγαλα, η τσιπουρες , η παγκασιους, η σωλομο, η γλωσσα φιλετο, τετοια πραγματα!! Rolling Eyes

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις