Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
83 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 83 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 24 από 40]

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:πωπω κριμα!υπομονη κουκλιτσα μου και κρατα ζεστο το σημειο αυτο ντύσου καλα!! ναι ξερω οτι δν κανει να βαλεις κρεμα !!! πικρα!!!

εγω καλα ειμαι κοριτσακι, στην δουλεια.. μεχρι να ερθει το αφεντικο μου και να βγω... Rolling Eyes Rolling Eyes

ΤΟ ΜΟΝΟ ΑΣΧΗΜΟ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΑΝ ΠΑΘΕΙΣ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙΣ ΟΥΤΕ ΦΑΡΜΑΚΟ ΟΥΤΕ ΚΡΕΜΑ...ΟΠΟΤΕ ΥΠΟΜΟΝΗ...

ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ Ε?ΑΧ ΠΟΣΟ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΛΕΙΨΕΙ Η ΔΟΥΛΕΙΑ...ΕΓΩ ΕΣΤΕΙΛΑ ΤΟΝ ΝΙΚΟ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ ΤΗΝ ΕΡΓΑΣΙΑ ΜΙΑΣ Κ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΟΥΝΗΘΩ....ΕΙΝΑΙ Κ Ο ΝΙΚΟΣ ΠΙΑΣΜΕΝΟΣ....ΠΛΑΚΑ ΕΧΟΥΜΕ..

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαχα και οι δυο βρε πιαστηκατε?? πως τα καταφερατε?? .... δν υπαρχει ουτε υπομονη τοτε ε?? .. αχ ποσο θελω να ερθω στην θεση σου δν λεγεται!!!

εγω παλι βλεπω αν συνεχισουμε ετσι να μενω χωρις δουλεια, δν παμε καθολου καλα και εχω κατααγχωθει για ακομη μια φορα, μιας και ο αντρας μου ακομη δν εχει βρει τιποτα!!! αλλα προσπαθω να μη το σκεφτομαι πολυ γιατι θα πεσω κατω στο τελος!!! Rolling Eyes Rolling Eyes

eirini31


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tonia upomoni kopela mou kane ena zesto banaki opos eipe kai i elli.
kala apotelesmata stin ergasia sou!

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:χαχαχα και οι δυο βρε πιαστηκατε?? πως τα καταφερατε?? .... δν υπαρχει ουτε υπομονη τοτε ε?? .. αχ ποσο θελω να ερθω στην θεση σου δν λεγεται!!!

εγω παλι βλεπω αν συνεχισουμε ετσι να μενω χωρις δουλεια, δν παμε καθολου καλα και εχω κατααγχωθει για ακομη μια φορα, μιας και ο αντρας μου ακομη δν εχει βρει τιποτα!!! αλλα προσπαθω να μη το σκεφτομαι πολυ γιατι θα πεσω κατω στο τελος!!! Rolling Eyes Rolling Eyes


Ο ΝΙΚΟΣ ΠΙΑΣΤΗΚΕ ΜΙΑΣ Κ ΜΙΜΕΙΤΑΙ ΤΟΝ ΣΤΑΛΟΝΕ....ΕΓΩ ΜΑΛΛΟΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΥΓΡΑΣΙΑ!!!
ΘΑ ΕΡΘΕΙΣ Κ ΕΣΥ ΓΡΗΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΜΟΥ...ΣΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ....
ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ...ΔΥΣΤΥΣΧΩΣ ΟΛΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΜΟΙΡΑ...Κ Ο ΝΙΚΙΟΣ ΘΑ ΕΧΕΙ ΤΡΕΛΕΣ ΜΕΙΩΣΕΙΣ ΣΕ ΛΙΓΟ ΑΛΛΑ Κ ΕΓΩ ΕΑΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΩ ΠΑΕΙ ΕΧΑΣΑ ΤΗΝ ΜΠΑΛΑ

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eirini31 έγραψε:tonia upomoni kopela mou kane ena zesto banaki opos eipe kai i elli.
kala apotelesmata stin ergasia sou!


ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΙΡΗΝΗ...ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ..ΚΑΛΑ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ?

eirini31


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
boubou έγραψε:χαχαχα και οι δυο βρε πιαστηκατε?? πως τα καταφερατε?? .... δν υπαρχει ουτε υπομονη τοτε ε?? .. αχ ποσο θελω να ερθω στην θεση σου δν λεγεται!!!

εγω παλι βλεπω αν συνεχισουμε ετσι να μενω χωρις δουλεια, δν παμε καθολου καλα και εχω κατααγχωθει για ακομη μια φορα, μιας και ο αντρας μου ακομη δν εχει βρει τιποτα!!! αλλα προσπαθω να μη το σκεφτομαι πολυ γιατι θα πεσω κατω στο τελος!!! Rolling Eyes Rolling Eyes

elli min aghonesai koritsaki mou me tin doulia! oli stin idia thesi eimaste...asta as min ta skeftomaste No No o antras mou olo tou kovoun ap ton misto toou.. ego den ergazomai giati den eho voitheia gia to paidi.

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα Τονια
Περαστικα σου

Δεν πολυ συμμετέχω γιατι κάνω δουλιτσες

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xaftounaki έγραψε:Καλημέρα Τονια
Περαστικα σου

Δεν πολυ συμμετέχω γιατι κάνω δουλιτσες


ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΑΝΝΟΥΛΑ...ΚΑΛΕΣ ΔΟΥΛΙΤΣΕΣ!!!

eirini31


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
toniach29 έγραψε:
eirini31 έγραψε:tonia upomoni kopela mou kane ena zesto banaki opos eipe kai i elli.
kala apotelesmata stin ergasia sou!


ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΙΡΗΝΗ...ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ..ΚΑΛΑ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ?

kala eimai tonia mou. me ton gio mou sto spiti eimaste. den ehoun sholeio kai einai xapla ap to proi vlepei paidika Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 24 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 24 328109
se ligo vevea tha pame na vgaloume to skili volta kai meta na psonisoume

stauroulinaa

stauroulinaa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα κοριτσαρες!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Πρεπει να σηκωθω να παω να ψηφισω αλλα...βαριεμαι!!!

Αννα μου τι εγινε με την αλεκα;

Τονια μου περαστικα...αυτη η υγρασια!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 24 679259

Ειρηνη Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 24 417472

eirini31


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
stauroulinaa έγραψε:Καλημερα κοριτσαρες!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Πρεπει να σηκωθω να παω να ψηφισω αλλα...βαριεμαι!!!

Αννα μου τι εγινε με την αλεκα;

Τονια μου περαστικα...αυτη η υγρασια!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 24 679259

Ειρηνη Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 24 417472

kalimera stauroula mou Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 24 417472

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ειρηνη τι σκυλακι εχετε?? Very Happy Very Happy
χαιρομαι που απολαμβανεις τον γιοκαρινο σου σπιτι!!!!

εμεις ειμαστε και αντιθετη περιπτωση..ο αντρας μου δν δουλευει, εμενα μου κανουν συνεχεια μειωσεις... και αν μεινω και εγκυος και γινει καμια στραβη μετα?? αγχωνομαι γιατι νιωθω οτι ολες οι ευθυνες επεσαν πανω μου!! σαν να ειμαι εγω και ο αντρας και η γυναικα του σπιτιου.. το λεω κιολας στον αντρα μου κι αντι να με βοηθαει λιγο να μη τα φτύσω στο τελος,ζοριζεται και μου θυμωνει κι απο πανω!! αχ αντρες!!! Razz Razz Razz θα θεωρησω οτι εχει και αυτος το αγχος του που δν εχει δουλεια και θα του δωσω ενα μικροοο ελαφρυντικό!!! Razz Razz


Τονια ολα ετοιμα με την εργασια σου?


Σταυρουλα καλημερα!! αντε να ψηφισεις κι ελα να μας κανεις παρεα μετα!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 24 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 24 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 24 654316


Αααααα Αννα τι εγινε με την αλεκα??? βλεπω η λιστα σε εχει πρωτηηηηηηη Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 24 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 24 328109

stauroulinaa

stauroulinaa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ελλη μου Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 24 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 24 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 24 417472 δεν καταλαβα οτι εισαι μεσα!!!

asteraki1989

asteraki1989
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσια τι κανετε ολα καλα?εχω να μπω αρκετο καιρο χαθηκα με την δουλεια

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stauroulinaa έγραψε:Ελλη μου Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 24 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 24 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 24 417472 δεν καταλαβα οτι εισαι μεσα!!!

σημερα και αυριο ειμαι πρωινη στην δουλεια οποτε ειμαι μεσα απο νωρις χιχιχ

καλημερα Αστερακι!

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σορυ που χαθηκα αλλα εδινα φρουτα στον μπομπιρα!!!
σας ευχαριστω για περι της εργασιας!!!

ευτυχως εμενα εχει σχολειο ο μικρος..τα ιδιωτικα εχουν αυτο το καλο δεν κλεινουν....ειδικα σημερα που δεν μπορω να κουνηθωωω

eirini31


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kalimera asteraki Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 24 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 24 215994
elli mou to skilaki mas einai pekinoua kai ton lene alex Very Happy
o gios mou tou edose to onoma ap tin paidiki tainia madagaskari (to liontari to elegan alex)

stauroulinaa

stauroulinaa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ειρηνακι μου με ολοοοο το θαρρος!!!Γιατι δεν γραφεις ελληνικα;;λιγο με μπερδευουν... Φιλικα ε;;ελπιζω να μην με παρεξηγησες... Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 24 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 24 417472
ΛΟιπον παω να ψηφισω...θα ξαναγυρισωω!!μααατς!!!

asteraki1989

asteraki1989
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
τι κανουν τα μωρακια σας κ οι εγκυουλες?εγω δυστυχως ειχα ασχημη καταληξη με το μωρο μου κ προσπαθω να συνελθω

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
asteraki1989 έγραψε:τι κανουν τα μωρακια σας κ οι εγκυουλες?εγω δυστυχως ειχα ασχημη καταληξη με το μωρο μου κ προσπαθω να συνελθω
αστερακι τι κανεις/καιρος ειχα να σε δω...

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα αστεράκι
Τι εγινε κοριτσάκι;

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κοριτσακια μου...ηρθα να πιουμε παρεα τον καφε...............εβαλα το φαγακι μου κ ηρθα... Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 24 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 24 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 24 215994

asteraki1989

asteraki1989
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
xaftounaki έγραψε:Καλημέρα αστεράκι
Τι εγινε κοριτσάκι;
ειχε προβλημα το ενα του χερακι δεν ειχε ολοκληρωθει κ αναγκαστηκα να το ριξω για να μην το παιδεψω αργοτερα,δεν ξερω νιωθω πολυ ασχημα η ψυχολογια ειναι στο μηδεν δεν ξερω τι να κανω,δεν ειμαι ανωριμη απλα σκεφτηκα το μελλον αυτου του παιδιου σιχαινομαι αυτη την πραξη αλλα επρεπε να το κανω

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
asteraki1989 έγραψε:
xaftounaki έγραψε:Καλημέρα αστεράκι
Τι εγινε κοριτσάκι;
ειχε προβλημα το ενα του χερακι δεν ειχε ολοκληρωθει κ αναγκαστηκα να το ριξω για να μην το παιδεψω αργοτερα,δεν ξερω νιωθω πολυ ασχημα η ψυχολογια ειναι στο μηδεν δεν ξερω τι να κανω,δεν ειμαι ανωριμη απλα σκεφτηκα το μελλον αυτου του παιδιου σιχαινομαι αυτη την πραξη αλλα επρεπε να το κανω


αστερακι κουραγιο κ εκανες αυτο ποτ εσυ θεωρουσες σωστο....υπομονη κουραγιο κ στο μελλον ολα θα πανε καλα

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eirini31 έγραψε:kalimera asteraki Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 24 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 24 215994
elli mou to skilaki mas einai pekinoua kai ton lene alex Very Happy
o gios mou tou edose to onoma ap tin paidiki tainia madagaskari (to liontari to elegan alex)

να το χαιρεστε για πολλλαααααα χρονια!! τα λατρευω τα σκυλακια, λιωνω!!!!

Αστερακι μου πολυ λυπαμαι !!!! ηθελα να σε ρωτησω πως παει ,αλλα ειχες καιρο να μπεις και δν ημουν σιγουρη οτι θυμομουν σωστα οτι εισαι εγκυος!!! ελπιζω την επομενη φορα να πανε ολα πολυ καλα!!! ειναι πολυ μεγαλα τα ποσοστα αποβολων και ειναι κριμα να πρεπει να τα περναμε ολα αυτα για να γινουμε μανουλες!!! *σορυ νομιζα απεβαλες!!Αγαπη μου εκανες αυτο που θεωρησες καλυτερο για το παιδακι σου και κακα τα ψεματα ειναι σκληρος ο κοσμος για ανθρωπους με προβληματα!!!! μην νιωθεις τυψεις ουτε λεπτο!!

Αννα δν μας ειπες τελικα? εχεις καθυστερηση????? Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 24 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 24 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 24 654316

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 24 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις