Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
91 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 91 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 40]

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σου Ελλούκο μου!!

stauroulinaa

stauroulinaa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αρτεμουλα και εγω ετσι λεω να παρω τσιπουρα την αλλη φορα..
αχ κοριτσια δεν σας ειπα!!Μαλλον θα ζητησω αδειουλα την Παρασκευη γιατι το μωρο θα ανεβει Λαρισα για 4 μερες και λεω να παω μαζι του..γιατι εχει και γεννεθλια την Κυριακη!(ασε που δεν θελω να χασω ουτε μια μερα απο Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 9 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 9 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 9 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 9 215994 )
αχ πολυ πολυ χαιρομαι που μαλλον θα ανεβουμε πανω!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 9 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 9 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 9 654316

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΑΤΙΑΝΑ ΜΟΥ!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing ΕΣΥ ΕΦΤΑΣΕΣ ΜΕΧΡΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, ΕΜΕΝΑ Η ΧΑΡΗ ΜΟΥ ΜΕΧΡΙ ΚΑΒΑΛΑ! Sad Sad Sad


ΕΛΛΗ ΜΟΥ ΘΕΛΕΙ ΜΑΧΗ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΙΣΙΩΣΟΥΝ! ΠΑΡΕΚΚΛΙΝΟΥΝ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΑ! ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΜΕ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΕΓΩ ΚΑΝΩ ΟΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗ ΓΛΥΚΑ! ΜΕΤΑ ΚΑΘΟΜΑΙ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΞΗΓΩ ΤΟ ΛΑΘΟΣ ΤΟΥ! ΑΣΕ ΣΟΥ ΛΕΩ ΣΑΝ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΝΩ ΠΑΙΔΑΚΙ! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αντε !!! γινεται να παιρνετε και αδειες στην μεση της σχολικης χρονιας? μια χαρουλα σε βρισκω!! τον καημενο...προβλεπεται λιωσιμο στις Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 9 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 9 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 9 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 9 215994 ε?? χαχαχαχα κι εγω ετσι στην αρχη το κυνηγουσα ΣΥΝΕΧΕΙΑ!!ε μετα απο τοσο καιρο.. το κυνηγαω μονο οταν εχουμε ΠΟΛΥ ορεξη χαχαχαχα

Αφρουλα εγω τι να του κανω?να κατσω να παιξω στον υπολογιστη???χαχαχα αφου αυτο κανει!! αλλο που δν θα θελει!!! να παιξουμε και μαζι Razz Razz Razz

stauroulinaa

stauroulinaa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Θα ζητησω εγω και αν μου δωσει καλως.. ε μια μερα ξερω γω!!ελπιζω...
ναι κυνηγιομαστε!Ποτε ομως δν του λεω για γονιμες γιατι φοβαμαι μην αγχωθει..ρε κοριτσια καμια φορα θελω καθε μερα αλλα το σταματαω για να μην αποδυναμωθει το σπερμα..σιγουρα ισχυει αυτο ή τζαμπα χανω Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 9 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 9 215994 ???

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΝΑ ΤΟΥ ΠΕΙΣ ΟΤΙ ΔΙΑΒΑΣΕΣ ΜΙΑ ΕΡΕΥΝΑ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΤΟ ΣΠΕΡΜΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΕΝΕΡΓΗΤΙΚΟ ΟΣΟ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΟ! ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΑΠΟ ΤΕΤΟΙΑ! ΣΕ ΑΣΧΕΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΑΚΙΝΗΣΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑ! Very Happy

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σταυρουλα καντε και καθε μερα!! αυτο θα ισχυε αν ειχε θεματα με το σπερμα του ο αντρας σου, αν ολα ειναι καλα ισα ισα καλο κανει!!! ο γυναικολογος μου ειχε πει οτι μερα παρα μερα και τις γονιμες καθε μερα να φανταστεις!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 9 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 9 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 9 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 9 215994 Δωστου να καταλαβει!!!

και εννοειται μη του πεις τιποτα για γονιμες.. εγω δν του ελεγα αλλα αμα δν ηθελε θυμωνα και το καταλαβαινε Embarassed Embarassed


Αφρουλα εισαι λιγο Twisted Evil Twisted Evil σε τετοια θεματα ε? χαχα δν το μπορω το ψεμα γμτ..εδω μου ειπε ο κτηνιατρος να πω στα πεθερικα μου οτι ο Τσαρλι εχει θεμα με την υγεια του λογω του παχους για να μην τον ταιζουν, που για καλο θα το εκανα και δν μπορεσα να το πω!!!δν το χω!!!!!

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stauroulinaa έγραψε:Θα ζητησω εγω και αν μου δωσει καλως.. ε μια μερα ξερω γω!!ελπιζω...
ναι κυνηγιομαστε!Ποτε ομως δν του λεω για γονιμες γιατι φοβαμαι μην αγχωθει..ρε κοριτσια καμια φορα θελω καθε μερα αλλα το σταματαω για να μην αποδυναμωθει το σπερμα..σιγουρα ισχυει αυτο ή τζαμπα χανω Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 9 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 9 215994 ???

ΚΑΝΕ ΚΑΛΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΟΘΕΙ Η ΚΑΡΔΙΑ ΣΟΥ Η' ΜΑΛΛΟΝ ΤΟ ΣΩΜΑ ΣΟΥ!!! ΧΙΧΙΧΙΧΙ! ΚΑΙ ΑΣΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΧΑΖΑ! Wink

stauroulinaa

stauroulinaa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΝΑ ΤΟΥ ΠΕΙΣ ΟΤΙ ΔΙΑΒΑΣΕΣ ΜΙΑ ΕΡΕΥΝΑ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΤΟ ΣΠΕΡΜΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΕΝΕΡΓΗΤΙΚΟ ΟΣΟ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΟ! ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΑΠΟ ΤΕΤΟΙΑ! ΣΕ ΑΣΧΕΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΑΚΙΝΗΣΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑ! Very Happy
αχ εδω που ειμαστε δεν μπορει να κανει και δουλιτσες που θελει..ενω οταν ανεβαινουμε πανω εχει και το χωραφι κτλ..!!παμε και γυμναστηριο..

stauroulinaa

stauroulinaa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
α καλα αφρουλα νομιζα σε μενα παει το προηγουμενο!!αχα!!!
α ωραια ρε κοριτσια!!οποτε να μην εχω αγχος!! Wink Wink

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κ εγω έχω ακούσει για μέρα παρα μέρα,αλλα εμείς το κάνουμε κάθε μέρα,σχεδόν.
Βάριεμαι..Σας το είπα;

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΣΙΓΑ ΤΟ ΨΕΜΑ ΒΡΕ ΕΛΛΗ ΜΟΥ! ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΕΝΑΥΣΜΑ ΓΙΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΚΑΙ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΗ! ΜΙΚΡΟ ΚΑΙ ΑΘΩΟ, ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΤΕΚΕΙ ΚΙΟΛΑΣ! ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΙΚΟΦΑΝΕΣ! Laughing Laughing Laughing

stauroulinaa

stauroulinaa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Να χα ενα γλυκο τωρα.... Shocked Shocked Shocked cyclops cyclops tongue tongue

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΓΕΝΙΚΗ ΣΠΙΤΙΟΥ! ΚΑΙ ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΤΡΕΛΑΑΑΑΑΑ!!! Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΡΓΟΤΕΡΑ! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 9 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 9 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 9 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 9 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 9 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 9 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 9 417472

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχαχαα αχ τετοια ειμαι εγω.φλωρος μεγαλος , δν μπορω!!! Embarassed Embarassed

Τατι κι εσυ??? αχαχαχα μαλλον εγω ειμαι η Ασεξουαλ της παρεας!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΓΕΝΙΚΗ ΣΠΙΤΙΟΥ! ΚΑΙ ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΤΡΕΛΑΑΑΑΑΑ!!! Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΡΓΟΤΕΡΑ! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 9 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 9 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 9 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 9 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 9 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 9 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 9 417472

Α εσυ εισαι σαν κι εμενα με τις μεγαλες ωρες!!! Laughing Laughing Laughing Laughing καλο κουραγιο!!!

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τοβραδυ εχω σούπερ σιδερφο.
Έλλη μου ναι,δεν μπορω χωρίς σεξ..
Νο σεξ,νο Τατιάνα!!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι κι εγω καμια φορα λεω στον αντρα μου, οτι γι αυτο με πιανουν τα νευρα μου...επειδη δν κανουμε πολυ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 9 215994 και μου βγαινει ετσι! αχαχαχαχαχα

εγω αυριο θα βαλω πλυντηριΑ.. μολις στεγνωσουμε μετα εχουμε φουλ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 9 517142 ... εχει και μια υγρασια..αλλο πραγμα!!

επλυνα και τα χαλια την Τεταρτη κι ακομη να στεγνωσουν.. θα βρωμισουν στο τελος και τσαμπα η κουραση!!
παλι καλα κι αυριο θα εχει ηλιο!

stauroulinaa

stauroulinaa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ πηγαμε και πηραμε γλυκακι...!!!μιαμμμμμμ!!!!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πωπω Σταυρουλα μη μας κολαζεις !! μη μας κολαζεις!! με το ζορι κρατιεμαι..βλεπω να την παιρνω την ζεστη γλυκια σοκολατα με φραουλα ΚΑΙ σημερα!! και μετα γκρινιαζω γιατι δν φευγουν τα κιλα Laughing Laughing Laughing Laughing Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 9 4872

stauroulinaa

stauroulinaa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:πωπω Σταυρουλα μη μας κολαζεις !! μη μας κολαζεις!! με το ζορι κρατιεμαι..βλεπω να την παιρνω την ζεστη γλυκια σοκολατα με φραουλα ΚΑΙ σημερα!! και μετα γκρινιαζω γιατι δν φευγουν τα κιλα Laughing Laughing Laughing Laughing Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 9 4872

Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 9 982137 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 9 982137 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 9 982137

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αΧΑΧΑΧΑΑΑΧΑ Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing ακριβως ετσι κι εγω!!! τωρα περιμενω να παει ο αντρας μου να παρει καφε ΟΟΟΟΤΑΝ το αποφασισει και του ειπα να μου παρει κι εμενα σοκολατα!!!
τοσο πολυ το επαιξα δυσκολη και σημερα!!!!

stauroulinaa

stauroulinaa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:αΧΑΧΑΧΑΑΑΧΑ Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing ακριβως ετσι κι εγω!!! τωρα περιμενω να παει ο αντρας μου να παρει καφε ΟΟΟΟΤΑΝ το αποφασισει και του ειπα να μου παρει κι εμενα σοκολατα!!!
τοσο πολυ το επαιξα δυσκολη και σημερα!!!!

Very Happy Very Happy Very Happy ...α και μην λες τον εαυτο σου ασεξουαλ!!αυτο δεν γινεται!!!απλα υπαρχουν περιοδοι..που δεν το θελουμε τοσο!!!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stauroulinaa έγραψε:
boubou έγραψε:αΧΑΧΑΧΑΑΑΧΑ Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing ακριβως ετσι κι εγω!!! τωρα περιμενω να παει ο αντρας μου να παρει καφε ΟΟΟΟΤΑΝ το αποφασισει και του ειπα να μου παρει κι εμενα σοκολατα!!!
τοσο πολυ το επαιξα δυσκολη και σημερα!!!!

Very Happy Very Happy Very Happy ...α και μην λες τον εαυτο σου ασεξουαλ!!αυτο δεν γινεται!!!απλα υπαρχουν περιοδοι..που δεν το θελουμε τοσο!!!
Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 9 379767 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 9 379767 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 9 379767 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 9 379767 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 9 379767

το κακο ειναι οτι αυτοι οι περιοδοι ειναι οταν εχει κρυο χαχαχαχα ..δν ειναι το ιδιο με το καλοκαιρι που φοραμε ενα πραγματακι το πεταμε κι ετοιμες.. το χειμωνα φοραω 100 ρουχα ετσι που κρυωνω!!! βασανηστηριο μεχρι να με γδυσει!χαχαχαχ εκτος αν "ετοιμαστω" και του το δωσω στο πιατο!! χαχα

stauroulinaa

stauroulinaa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ και εγω το εχω αυτο με το κρυο για αυτο και στην αρχη θελω να ειμαστε κατω απο το παπλωμα αλλα ο αντρας μου ζεσταινεται!!!αχαχχ Very Happy

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις