Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
74 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 74 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 30 από 40]

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
FOTINI28 έγραψε:
Ευούλι έγραψε:Καλησπέρα!Ηρθα κι εγώ (για λίγο βέβαια λόγω εργασίας, μην ξεχνιόμαστε!) Smile
Αφρουλάκι περαστικούλια!Και σε σένα Οδύσσεια που μάλλον ο μικρούλης κάτι σε κόλλησε!
Ελλη μου μην χάσετε την εξεταση επειδή ΝΟΜΙΖΕΤΕ πως δεν κάνει!Ρωτήστε στο μικροβιολογικό!Δεν νομίζω πάντως να παίζει ρόλο ένα μικρό κρύωμα (αν παραμείνει έτσι!).Εμένα πάντως μου είχαν επισημάνει απλά να μην παίρνει φάρμακα.
Φωτεινούλα δεν έχει τύχει νομίζω πάλι να σε πετύχω on!Χάρηκα και όλα να πάνε καλά και σύντομα!
Αννούλα και σε όσα κορίτσια ξέχασα ( Embarassed ) Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 30 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 30 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 30 417472

ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΔΝ ΕΧΟΥΜΕ ΞΑΝΑΜΙΛΗΣΕΙ..ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ!! ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΠΑΙΔΑΚΙΑ? Η ΕΙΣΑΙ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ¨?


Στην προσπάθεια είμαι κι εγώ!Εδώ και 10 μήνες!Εσύ "φρέσκια" αν θυμάμαι καλά,ε;

FOTINI28

FOTINI28
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευούλι έγραψε:
FOTINI28 έγραψε:
Ευούλι έγραψε:Καλησπέρα!Ηρθα κι εγώ (για λίγο βέβαια λόγω εργασίας, μην ξεχνιόμαστε!) Smile
Αφρουλάκι περαστικούλια!Και σε σένα Οδύσσεια που μάλλον ο μικρούλης κάτι σε κόλλησε!
Ελλη μου μην χάσετε την εξεταση επειδή ΝΟΜΙΖΕΤΕ πως δεν κάνει!Ρωτήστε στο μικροβιολογικό!Δεν νομίζω πάντως να παίζει ρόλο ένα μικρό κρύωμα (αν παραμείνει έτσι!).Εμένα πάντως μου είχαν επισημάνει απλά να μην παίρνει φάρμακα.
Φωτεινούλα δεν έχει τύχει νομίζω πάλι να σε πετύχω on!Χάρηκα και όλα να πάνε καλά και σύντομα!
Αννούλα και σε όσα κορίτσια ξέχασα ( Embarassed ) Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 30 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 30 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 30 417472

ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΔΝ ΕΧΟΥΜΕ ΞΑΝΑΜΙΛΗΣΕΙ..ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ!! ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΠΑΙΔΑΚΙΑ? Η ΕΙΣΑΙ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ¨?


Στην προσπάθεια είμαι κι εγώ!Εδώ και 10 μήνες!Εσύ "φρέσκια" αν θυμάμαι καλά,ε;

ΚΙ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΚΟΛΛΗΤΗ ΜΟΥ!!! 6-7 ΜΗΝΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΕΝΤΑΤΙΚΟΤΑΤΑ..ΠΑΛΙΟΤΕΡΑ ΔΝ ΓΙΝΟΤΑΝ ΛΟΓΩ ΔΟΥΛΕΙΑΣ ΠΟΥ Ο ΑΡΡΑΒΩΝΙΑΣΤΙΚΟΣ ΜΟΥ ΕΜΕΝΕ ΣΤΟΝ ΤΟΠΟ ΤΟΥ. ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΕΙΠΑΜΕ ΝΑ ΤΟ ΔΟΥΜΕ ΠΙΟ ΣΟΒΑΡΑ!!!

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΥΟΥΛΙ ΜΟΥ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 30 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 30 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 30 417472 ΣΥΝΕΧΙΖΕΙΣ ΑΚΑΘΕΚΤΗ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΕΡΓΑΣΙΑ, ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ, ΤΙΣ ΔΙΟΡΘΩΣΕΙΣ, ΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΚΑΙ ΤΟ ΣΥΖΥΓΟ?! Respect Respect Respect ΠΟΣΕΣ ΩΡΕΣ ΕΧΕΙ Η ΜΕΡΑ ΣΟΥ? Laughing ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΣΕ ΘΑΥΜΑΖΩ!


ΦΩΤΕΙΝΗ ΜΟΥ ΝΑΙ ΠΡΟΤΙΜΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΔΑΚΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΩΡΕΣ ΠΑΡΑ ΑΝΑΙΣΘΗΤΟ ΓΟΥΡΟΥΝΙ! Laughing ΚΑΛΑ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΑΠΛΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΗΜΟΥΥΝ ΜΑΖΙ ΤΟΥ! Wink

odysseia

odysseia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
inka έγραψε:γεια σου οδυσσεια!αν αυτο ειναι το ρεαλ ονομα σοθ,,,τι να πω,,,συγκλονιστικο! περιμενω να μοθ πεις πως προεκυψε!
ίνκα ναι! χρησιμοποιησα το ονομα της γάτούλας μου! Laughing Laughing
καλως σας βρηκα παρεπιπτοντως!
ελεγαν τον παππου μου Οδυσσεα και αφου ημουν η 5η κορη , για να παρω το ονομα του παππου προεκυψε το Οδυσσεια. Very Happy

odysseia

odysseia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευούλι έγραψε:Καλησπέρα!Ηρθα κι εγώ (για λίγο βέβαια λόγω εργασίας, μην ξεχνιόμαστε!) Smile
Αφρουλάκι περαστικούλια!Και σε σένα Οδύσσεια που μάλλον ο μικρούλης κάτι σε κόλλησε!
Ελλη μου μην χάσετε την εξεταση επειδή ΝΟΜΙΖΕΤΕ πως δεν κάνει!Ρωτήστε στο μικροβιολογικό!Δεν νομίζω πάντως να παίζει ρόλο ένα μικρό κρύωμα (αν παραμείνει έτσι!).Εμένα πάντως μου είχαν επισημάνει απλά να μην παίρνει φάρμακα.
Φωτεινούλα δεν έχει τύχει νομίζω πάλι να σε πετύχω on!Χάρηκα και όλα να πάνε καλά και σύντομα!
Αννούλα και σε όσα κορίτσια ξέχασα ( Embarassed ) Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 30 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 30 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 30 417472
Καλως το Ευουλι!πριν απο λιγο σου εστειλα μνμ στο facebook. ola kala?

FOTINI28

FOTINI28
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
odysseia έγραψε:
inka έγραψε:γεια σου οδυσσεια!αν αυτο ειναι το ρεαλ ονομα σοθ,,,τι να πω,,,συγκλονιστικο! περιμενω να μοθ πεις πως προεκυψε!
ίνκα ναι! χρησιμοποιησα το ονομα της γάτούλας μου! Laughing Laughing
καλως σας βρηκα παρεπιπτοντως!
ελεγαν τον παππου μου Οδυσσεα και αφου ημουν η 5η κορη , για να παρω το ονομα του παππου προεκυψε το Οδυσσεια. Very Happy

ΤΕΛΕΙΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Φωτεινούλα μου εύχομαι να καρποφορήσουν αυτό το μήνα!Και να σε ακολουθήσουμε φυσικά! Razz
Αφρούλα μου το θέμα "γυμναστήριο" έχει ξεχαστεί τις τελευταίες εβδομάδες δυστυχώς... Embarassed Μην με θαυμάζεις καθόλου!Ολο μες στο άγχος είμαι!Χαλαρώνω λίγο και νιώθω τύψεις!Τώρα, μέσα σ'όλα αυτά, πώς προλαβαίνω και σκέφτομαι και το θέμα παιδιού δεν μπορώ να καταλάβω!Λένε "ασχολήσου με άλλα πράγματα και μην το σκέφτεσαι"...Εγώ ασχολούμαι με χίλια δυο και πάλι το σκέφτομαι! Laughing Laughing Laughing

odysseia

odysseia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
FOTINI28 έγραψε:
odysseia έγραψε:
inka έγραψε:γεια σου οδυσσεια!αν αυτο ειναι το ρεαλ ονομα σοθ,,,τι να πω,,,συγκλονιστικο! περιμενω να μοθ πεις πως προεκυψε!
ίνκα ναι! χρησιμοποιησα το ονομα της γάτούλας μου! Laughing Laughing
καλως σας βρηκα παρεπιπτοντως!
ελεγαν τον παππου μου Οδυσσεα και αφου ημουν η 5η κορη , για να παρω το ονομα του παππου προεκυψε το Οδυσσεια. Very Happy

ΤΕΛΕΙΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!
ηταν πολυ καλος ο παππους και ο μπαμπας μου ηθελε πολυ να ακουστει το ονομα του!ειμαστε και κοριτσοσογο, εναν εγγονο ειχε ο παππους και 10 εγγονες!

inka

inka
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
FOTINI28 έγραψε:
odysseia έγραψε:
inka έγραψε:γεια σου οδυσσεια!αν αυτο ειναι το ρεαλ ονομα σοθ,,,τι να πω,,,συγκλονιστικο! περιμενω να μοθ πεις πως προεκυψε!
ίνκα ναι! χρησιμοποιησα το ονομα της γάτούλας μου! Laughing Laughing
καλως σας βρηκα παρεπιπτοντως!
ελεγαν τον παππου μου Οδυσσεα και αφου ημουν η 5η κορη , για να παρω το ονομα του παππου προεκυψε το Οδυσσεια. Very Happy

ΤΕΛΕΙΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!

οντως τέλειο!!!να χαιρεσαι το σπάνιο ονοματάκι σου και είθε να κάνειw Very Happy Very Happy και εσυ μια μεγάαααλη οικογενια!!!

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
odysseia έγραψε:Καλως το Ευουλι!πριν απο λιγο σου εστειλα μνμ στο facebook. ola kala?


Τώρα το είδα Οδύσσειά μου!Καλά είμαι κοριτσάκι μου και σ'ευχαριστώ για το ενδιαφέρον!Με τη θεραπεία προς το παρόν καλά...Με πολλές επιφυλάξεις, αλλά δόξα τω Θεώ!Εσένα ο μικρούλης σου έγιανε πλήρως;

odysseia

odysseia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευούλι έγραψε:
odysseia έγραψε:Καλως το Ευουλι!πριν απο λιγο σου εστειλα μνμ στο facebook. ola kala?


Τώρα το είδα Οδύσσειά μου!Καλά είμαι κοριτσάκι μου και σ'ευχαριστώ για το ενδιαφέρον!Με τη θεραπεία προς το παρόν καλά...Με πολλές επιφυλάξεις, αλλά δόξα τω Θεώ!Εσένα ο μικρούλης σου έγιανε πλήρως;
αντε μακαρι!και συντομα να τα καταφερετε!
σχεδον ναι, το χει ριξει στον υπνο τωρα.

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αφρούλα μου σου έχω ερώτηση (αν και ξερω την απάντηση...). Μην βρίσεις, ok; Σύμφωνα με το γιατρό έκανα ωορρηξία Πέμπτη ή Παρασκευή (χωρίς καθόλου υγρά αυτή τη φορά! Shocked ). Από εκείνες τις μέρες έχω πονάκια, σαν τσιμπηματάκια στην κοιλιά που δεν μ'έχουν αφήσει...Υπάρχει καμία εξήγηση γι'αυτά; Ετσι θα πάει ως την περίοδο;! Shocked Μου έχουν σπάσει τα νεύρα! Mad

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
odysseia έγραψε:
Ευούλι έγραψε:
odysseia έγραψε:Καλως το Ευουλι!πριν απο λιγο σου εστειλα μνμ στο facebook. ola kala?


Τώρα το είδα Οδύσσειά μου!Καλά είμαι κοριτσάκι μου και σ'ευχαριστώ για το ενδιαφέρον!Με τη θεραπεία προς το παρόν καλά...Με πολλές επιφυλάξεις, αλλά δόξα τω Θεώ!Εσένα ο μικρούλης σου έγιανε πλήρως;
αντε μακαρι!και συντομα να τα καταφερετε!
σχεδον ναι, το χει ριξει στον υπνο τωρα.

Μακάρι κοριτσάκι μου!Μωρέ ο κούκλος ταλαιπωρήθηκε...Το μωράκι μου! I love you Εσάς πώς πάνε οι προσπάθειες;Γίνονται καθόλου ή δεν προλαβαίνετε;

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευούλι έγραψε:Φωτεινούλα μου εύχομαι να καρποφορήσουν αυτό το μήνα!Και να σε ακολουθήσουμε φυσικά! Razz
Αφρούλα μου το θέμα "γυμναστήριο" έχει ξεχαστεί τις τελευταίες εβδομάδες δυστυχώς... Embarassed Μην με θαυμάζεις καθόλου!Ολο μες στο άγχος είμαι!Χαλαρώνω λίγο και νιώθω τύψεις!Τώρα, μέσα σ'όλα αυτά, πώς προλαβαίνω και σκέφτομαι και το θέμα παιδιού δεν μπορώ να καταλάβω!Λένε "ασχολήσου με άλλα πράγματα και μην το σκέφτεσαι"...Εγώ ασχολούμαι με χίλια δυο και πάλι το σκέφτομαι! Laughing Laughing Laughing


ΛΙΓΟ ΑΓΧΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΙΝΗΤΗΡΙΟΣ ΔΥΝΑΜΗ! ΣΤΟ ΠΟΛΥ ΕΧΟΥΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΘΑ ΣΕ ΜΑΛΩΣΩ! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 30 311356 ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΠΑΙΔΙ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ! ΟΙ ΛΟΒΟΤΟΜΕΣ ΕΧΟΥΝ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΕΙ ΕΠΩΔΥΝΕΣ ΚΑΙ ΑΜΦΙΒΟΛΟΥ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑΣ! ΩΣ ΕΚ ΤΟΥΤΟΥ ΑΠΑΓΟΡΕΥΤΗΚΑΝ! Laughing Laughing Laughing

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:
ΛΙΓΟ ΑΓΧΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΙΝΗΤΗΡΙΟΣ ΔΥΝΑΜΗ! ΣΤΟ ΠΟΛΥ ΕΧΟΥΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΘΑ ΣΕ ΜΑΛΩΣΩ! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 30 311356 ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΠΑΙΔΙ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ! ΟΙ ΛΟΒΟΤΟΜΕΣ ΕΧΟΥΝ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΕΙ ΕΠΩΔΥΝΕΣ ΚΑΙ ΑΜΦΙΒΟΛΟΥ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑΣ! ΩΣ ΕΚ ΤΟΥΤΟΥ ΑΠΑΓΟΡΕΥΤΗΚΑΝ! Laughing Laughing Laughing


Είναι σίγουρα αμφιβόλου αποτελεσματικότητας;;;;Ούτε εκεί δεν μπορώ να βασίζομαι;;;; Laughing Laughing Laughing

FOTINI28

FOTINI28
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αφρουλα έγραψε:
Ευούλι έγραψε:Φωτεινούλα μου εύχομαι να καρποφορήσουν αυτό το μήνα!Και να σε ακολουθήσουμε φυσικά! Razz
Αφρούλα μου το θέμα "γυμναστήριο" έχει ξεχαστεί τις τελευταίες εβδομάδες δυστυχώς... Embarassed Μην με θαυμάζεις καθόλου!Ολο μες στο άγχος είμαι!Χαλαρώνω λίγο και νιώθω τύψεις!Τώρα, μέσα σ'όλα αυτά, πώς προλαβαίνω και σκέφτομαι και το θέμα παιδιού δεν μπορώ να καταλάβω!Λένε "ασχολήσου με άλλα πράγματα και μην το σκέφτεσαι"...Εγώ ασχολούμαι με χίλια δυο και πάλι το σκέφτομαι! Laughing Laughing Laughing


ΛΙΓΟ ΑΓΧΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΙΝΗΤΗΡΙΟΣ ΔΥΝΑΜΗ! ΣΤΟ ΠΟΛΥ ΕΧΟΥΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΘΑ ΣΕ ΜΑΛΩΣΩ! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 30 311356 ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΠΑΙΔΙ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ! ΟΙ ΛΟΒΟΤΟΜΕΣ ΕΧΟΥΝ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΕΙ ΕΠΩΔΥΝΕΣ ΚΑΙ ΑΜΦΙΒΟΛΟΥ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑΣ! ΩΣ ΕΚ ΤΟΥΤΟΥ ΑΠΑΓΟΡΕΥΤΗΚΑΝ! Laughing Laughing Laughing




Laughing Laughing Laughing Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 30 4872 ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ ΚΑΛΟ!!!

odysseia

odysseia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευούλι έγραψε:
odysseia έγραψε:
Ευούλι έγραψε:
odysseia έγραψε:Καλως το Ευουλι!πριν απο λιγο σου εστειλα μνμ στο facebook. ola kala?


Τώρα το είδα Οδύσσειά μου!Καλά είμαι κοριτσάκι μου και σ'ευχαριστώ για το ενδιαφέρον!Με τη θεραπεία προς το παρόν καλά...Με πολλές επιφυλάξεις, αλλά δόξα τω Θεώ!Εσένα ο μικρούλης σου έγιανε πλήρως;
αντε μακαρι!και συντομα να τα καταφερετε!
σχεδον ναι, το χει ριξει στον υπνο τωρα.

Μακάρι κοριτσάκι μου!Μωρέ ο κούκλος ταλαιπωρήθηκε...Το μωράκι μου! I love you Εσάς πώς πάνε οι προσπάθειες;Γίνονται καθόλου ή δεν προλαβαίνετε;
τις τελευταιες δυο φορες δεν καταλαβα ωορηξια,συν και ο Αποστολης ειχε χαλια ωραριο στη δουλεια συν ο Θανασης, που συμφωνα με τους υπολογισμους μου ολο κατι βρισκει να κανει τις γονιμες μερες!
δεν το βλεπω παντως να γινεται συντομα γιατι και την ωορηξια να καταλαβω αν δε γινεται να κανουμε Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 30 215994 δε θα κανουμε!

LindakiS

LindakiS
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
boubou έγραψε:

Αννα μου ντρεπομαι γμτ Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed δν εχει κανει πυρετο.. απλα ειναι στην αρχη του κρυωματος, λιγο η μυτη λιγο ο λαιμος..μεχρι την Τεταρτη θα ξεσπασει οτι ειναι.. και μου λεει να το αναβαλουμε!!! ..ουτε επιτηδες να αρρωσταινε Razz Razz

Ελλουκο μου περαστικα του!! ΓΜΤ! Το ιδιο που επαθα κι εγωωωω αυτες τις μερες που μου αρρωστησε! Και τα βαλα μαζι του γτ χανουμε τις μερες και μιρ μιρ μιρ! Μεχρι που μου κακιωσε....λιγο! :Ρ Δεν εχει νοημα...οσο κ να στεναχωρεθεις το κρυωμα ειναι κρυωμα και πρεπει να φυγει περαστικα σας ΓΡΗΓΟΡΑ να πινει ζεστα και να κανει ποδολουτρα! Απο τα ποδια κρυωνει ο ανθρωπος!! Και κανα ντεπον....

http://www.sailormoon82@blogspot.com

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευούλι έγραψε:Αφρούλα μου σου έχω ερώτηση (αν και ξερω την απάντηση...). Μην βρίσεις, ok; Σύμφωνα με το γιατρό έκανα ωορρηξία Πέμπτη ή Παρασκευή (χωρίς καθόλου υγρά αυτή τη φορά! Shocked ). Από εκείνες τις μέρες έχω πονάκια, σαν τσιμπηματάκια στην κοιλιά που δεν μ'έχουν αφήσει...Υπάρχει καμία εξήγηση γι'αυτά; Ετσι θα πάει ως την περίοδο;! Shocked Μου έχουν σπάσει τα νεύρα! Mad


ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ! ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ! ΜΑΛΛΟΝ ΟΡΜΟΝΕΣ ΠΟΥ ΕΠΙΔΡΟΥΝ ΣΤΑ ΟΡΓΑΝΑ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΝΙΩΘΕΙΣ ΤΙΣ ΑΛΛΑΓΕΣ Η' ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΥΓΡΟ ΤΟΥ ΩΟΘΥΛΑΚΙΟΥ ΠΟΥ ΠΡΟΚΑΛΕΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΟΝΑΛΑΚΙΑ! ΛΟΓΙΚΑ ΘΑ ΕΞΑΣΘΕΝΙΣΟΥΝ ΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ ΗΜΕΡΕΣ! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 30 417472

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Οδύσσεια μήπως να πάρεις τεστ ωορρηξίας;Η' θα σ' αγχώσουν;
Αφρούλα μου ευχαριστώ κοριτσάκι μου για την απάντηση! Respect Πάντως δύσκολο να καταλαβαίνεις και να "μαθαίνεις" το σώμα σου...Αυτή τη φορά η ωορρηξία ήταν αρκετά διαφορετικά. Χωρίς τη χαρ/κή βλέννη και με πολύ πρήξιμο στο στήθος που άλλες φορές δεν το είχα...Τεσπα!Τα αποτελέσματα θα φανούν στις 17/11, αν υπολογίζω σωστά...Ειρήνη και Αννα προσθέστε με στη λίστα!Thanks προκαταβολικά! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 30 417472

inka

inka
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ευούλι έγραψε:Αφρούλα μου σου έχω ερώτηση (αν και ξερω την απάντηση...). Μην βρίσεις, ok; Σύμφωνα με το γιατρό έκανα ωορρηξία Πέμπτη ή Παρασκευή (χωρίς καθόλου υγρά αυτή τη φορά! Shocked ). Από εκείνες τις μέρες έχω πονάκια, σαν τσιμπηματάκια στην κοιλιά που δεν μ'έχουν αφήσει...Υπάρχει καμία εξήγηση γι'αυτά; Ετσι θα πάει ως την περίοδο;! Shocked Μου έχουν σπάσει τα νεύρα! Mad

ευάκι μου και εμενα έτσι αυτη το μήνα. τσιμπηματάκια από τις γόνιμες και μετα και ισχυρο πονο στη μεση και στο στηθος.
ασ ελπίσουμε οτι θα είναι ο τυχερος μας!!!

LindakiS

LindakiS
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ινκα, Αφρουλα, Φωτεινη, Ευουλι (χαρα στο κουραγιο σου!! Κι εγω σε θαυμαζω!! Τελος!) Οδυσσεια μου,...με συγκινησες!! Λενε τον αντρα μου Οδυσσεα,....λες να λεμε κι εμεις καποτε το εγγονι μας Οδυσσεα/Οδυσσεια;;; Πολυ τελειοοοοο!!!

Καλησπερα σε ολες!!! Φευγω παω να δω το downton Abbey με τη μαμα μου! Ειμαστε τρελλες και παλαυες με αυτη τη σειρα και επανερχομαι να δω τι κοτσομπολεψατε μεταααα!! Μακιααααααααα Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 30 417472Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 30 417472Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 30 417472Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 30 417472Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 30 417472Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 30 417472Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 30 417472

http://www.sailormoon82@blogspot.com

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΟΛΙΝΑ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΜΕ ΤΗ ΜΑΝΟΥΛΑ! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 30 417472

ΕΥΟΥΛΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΔΥΟ ΚΥΚΛΟΥΣ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΤΗ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΗ ΒΛΕΝΝΗ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΠΡΗΞΙΜΟ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ! ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΤΟ ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΟ! Laughing Laughing Laughing ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΠΡΗΖΕΤΑΙ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΜΕΤΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΜΕ ΠΟΝΑ ΤΡΕΛΑ! ΜΕ ΕΝΟΧΛΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΣΟΥΤΙΕΝ! Razz Razz Razz Razz Razz Ο ΚΑΘΕ ΚΥΚΛΟΣ ΕΧΕΙ ΤΑ ΚΑΜΩΜΑΤΑ ΤΟΥ!

odysseia

odysseia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευούλι έγραψε:Οδύσσεια μήπως να πάρεις τεστ ωορρηξίας;Η' θα σ' αγχώσουν;
Αφρούλα μου ευχαριστώ κοριτσάκι μου για την απάντηση! Respect Πάντως δύσκολο να καταλαβαίνεις και να "μαθαίνεις" το σώμα σου...Αυτή τη φορά η ωορρηξία ήταν αρκετά διαφορετικά. Χωρίς τη χαρ/κή βλέννη και με πολύ πρήξιμο στο στήθος που άλλες φορές δεν το είχα...Τεσπα!Τα αποτελέσματα θα φανούν στις 17/11, αν υπολογίζω σωστά...Ειρήνη και Αννα προσθέστε με στη λίστα!Thanks προκαταβολικά! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 30 417472
μου εχει περασει απ΄το μυαλο αλλα οπως ειπα πριν για να μην κανουμε Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 30 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 30 215994 θα υπαρχει λογος, η βλακεια ειναι πως οταν δεν εχεις καταλαβει ωορηξια μπερδευεσαι, ελπιζει με μια ΄΄καθυστερηση΄΄ που μπορει να μην ειναι.
εχω αρχισει να το περνω πιο χαλαρα τωρα που με ΄΄τρεχει΄΄ και παλι ο Θανασης, στην αρχη μου ειχε κακοφανει γιατι πιστευα πως ηταν το ιδιο ευκολο με την πρωτη φορα.

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Inka είμαι αγενέστατη! Embarassed Δεν σε καλωσόρισα!Καλώς μας ήρθες!Κι εύχομαι σύντομα να μας ανακοινώσεις ευχάριστα!Μακάρι -όπως είπες- να είναι ο μήνας μας! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 30 654316
Ολίνα (τέλειο κι εσένα το όνομά σου!) εσένα ποια είναι αλήθεια η "ιστορία" του ονόματός σου;Πολύ μ'αρέσει και το Οδυσσέας για άντρα!Μάλλον είμαι κι επηρεασμένη απ'τον ομηρικό ήρωα! Laughing

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 30 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις