Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
17 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 17 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 40]

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ ΑΘΗΝΑ ΘΕΛΩ!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 16 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 16 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 16 215994 ΕΚΕΙ ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΖΩ! ΕΔΩ ΝΙΩΘΩ ΣΑΝ ΖΟΜΠΙ!!! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

stauroulinaa

stauroulinaa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ ΑΘΗΝΑ ΘΕΛΩ!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 16 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 16 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 16 215994 ΕΚΕΙ ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΖΩ! ΕΔΩ ΝΙΩΘΩ ΣΑΝ ΖΟΜΠΙ!!! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

α ρε Αφρουλα..σε καταλαβαινω γιατι εγω να φυγω θελω..να παω στα μερη μου!!!!

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΠΟΝΕΜΕΝΗ ΙΣΤΟΡΙΑ..ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕς ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΠΟ ΑΛΛΟΥ ΚΑΙ ΖΟΥΜΕ ΑΛΛΟΥ.ΠΩς ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑΜΕ ΕΤΣΙ...ΕΓΩ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΦΕΓΓΑΡΙ ΤΟ ΛΕΩ Κ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙ Η ΠΟΛΗ Μ ΜΟΥ ΛΕΙΠΟΥΝ ΤΑ ΑΔΕΡΦΙΑ ΜΟΥ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ Μ Μ ΤΟ ΑΝΕΡΨΑΚΙ Μ .ΚΑΙ ΜΕΝΕΤΕ ΣΕ ΠΟΛΕΙΣ Ε?ΕΓΩ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΑΠΟ ΜΙΑ ΠΟΛΗ 55 ΧΙΛΙΑΔΩ Ν ΚΑΤΟΙΚΩΝ ΗΡΘΑ ΣΕ ΕΝΑ ΧΩΡΙΟ ΠΟΥ ΜΕ ΤΑ ΒΙΑΣ ΕΙΝΑΙ 500 ΑΤΟΜΑ ΚΙΑ ΣΥΓΚΟΙΝΩΝΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΕΒΕΙΣ ΣΤΗ ΠΟΛΗ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΗ ΒΔΟΜΑΔΑ.????????



Έχει επεξεργασθεί από τον/την art86 στις Κυρ Νοε 04, 2012 6:24 am, 1 φορά

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΟΛΛΗΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑ! ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΤΗΝ ΑΦΗΝΑ! ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ ΑΠΟ ΠΟΛΛΕΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΣΥΗΝ ΚΑΒΑΛΑ! ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΟΜΟΡΦΗ ΠΟΛΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ! ΟΥΤΕ ΚΑΛΟ ΚΟΣΜΟ, ΟΥΤΕ ΔΟΥΛΕΙΑ, ΟΥΤΕ ΠΡΟΟΠΤΙΚΕΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΟΛΟΙ ΚΟΙΤΑΖΟΥΝ ΝΑ ΒΟΛΕΥΤΟΥΝ ΣΤΟ ΔΗΜΟΣΙΟ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΠΑΕΙ ΚΑΤΑ ΔΙΑΟΛΟΥ! Shocked ), ΟΥΤΕ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΖΩΗ! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

stauroulinaa

stauroulinaa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
α ρε κοριτσια τι να γινει..αφρουλακι εσυ θα πας κιολας να κανεις μια προσπαθεια για μαγαζακι..
Αρτεμις και εγω τα ιδια..μου λειπουν οι δικοι μου, μου λειπουν τα αδελφια οι φιλοι μας..τι να το κανεις ομως...εμεις λογω επαγγελματος του Αλεξανδρου ετσι θα ειμαστε για καποια χρονια..θα πρεπει να παμε και παραμεθοριο..ο ρε γλεντιααααααα!!!

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΡΤΕΜΟΥΛΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΤΟ ΠΕΤΑΩ ΕΤΣΙ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΔΕ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ! ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΣ ΙΔΙΟΣΥΓΚΡΑΣΙΑΣ ΜΟΥ Η ΖΩΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ! ΘΑ ΕΙΧΑ ΠΑΘΕΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ! ΤΙ ΕΙΔΟΥΣ ΣΧΕΣΗ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΜΕ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΕΤΑ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΩΡΓΟ? ΕΠΑΘΑ ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ ΕΛΑΦΡΥΑΣ ΜΟΡΦΗΣ ΜΕ ΚΡΙΣΕΙΣ ΠΑΝΙΚΟΥ ΣΤΗΝ ΚΑΒΑΛΑ! ΦΑΝΤΑΖΕΣΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΗΜΟΥΝ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ? Shocked

stauroulinaa

stauroulinaa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πρωτευουσιανα;;Μωρε αν μαθει ο ανθρωπος δυσκολα ξεμαθαινει..εμενα παλι δεν με ενοχλει η ζωη στο χωριο..θα εχει και ηρεμια...!αυτο που δεν αντεχω ειναι το κουτσομπολιο..εκει οι ανθρωποι δεν εχουν πολλα πραγματα να ασχοληθουν και ο καθενας κοιταει τι κανει ο αλλος..αυτο και μονο τωρα που το σκεφτομαι και το γραφω θυμωνω!!μου ανεβαινουν οι σφυγμοιι!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 16 679259 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 16 679259 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 16 679259

toxotina

toxotina
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αχ αφρουλα ποσο σε καταλαβαινω!Εγω γεννηθηκα κ μεγαλωσα Αθηνα κ πριν απο 1,5 χρονο μετακομισα σε ενα χωριο για χαρη τ ερωτα τρομαρα μ κ νιωθω πολυ χαλια.Κοντευω ν σαλταρω κ δε μπορω ν κανω κ μια παρεα της προκοπης γτ ολες οι κοπελες εδω εχουν μεγαλωσει με διαφορετικη νοοτροπια κ οι αποψεις μας διαφερουν τρελα!Πολλες φορες σκεφτομαι τι σκατα π τα εχω κανει στη ζωη μ.Εδω ο καιρος δεν περναει κ δεν εχω με τι ν ασχοληθω.Πολλες φορες κλαιω απο το κακο μ π ηρθα σ αυτο το παλιοχωρι.Δεν αντεχω αλλο τ κουτσομπολιο κ την ανουσια κριτικη κ νιωθω πως κανω τη ζωη μιας 50αρας κ οχι μιας 23χρονης π θ πρεπει ν σφιζει απο ζωη

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΤΟ ΚΟΥΤΣΟΜΠΟΛΙΟ ΕΙΝΑΙ ΑΡΡΗΚΤΑ ΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟ ΜΕ ΟΛΗ ΤΗ ΝΟΟΤΡΟΠΙΑ ΤΗΣ ΕΠΑΡΧΙΑΣ, Η ΟΠΟΙΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ! ΝΙΩΘΩ ΣΑΝ ΤΗ ΜΥΓΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΓΑΛΑ! Laughing Laughing Laughing

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΡΤΕΜΟΥΛΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΤΟ ΠΕΤΑΩ ΕΤΣΙ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΔΕ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ! ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΣ ΙΔΙΟΣΥΓΚΡΑΣΙΑΣ ΜΟΥ Η ΖΩΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ! ΘΑ ΕΙΧΑ ΠΑΘΕΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ! ΤΙ ΕΙΔΟΥΣ ΣΧΕΣΗ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΜΕ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΕΤΑ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΩΡΓΟ? ΕΠΑΘΑ ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ ΕΛΑΦΡΥΑΣ ΜΟΡΦΗΣ ΜΕ ΚΡΙΣΕΙΣ ΠΑΝΙΚΟΥ ΣΤΗΝ ΚΑΒΑΛΑ! ΦΑΝΤΑΖΕΣΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΗΜΟΥΝ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ? Shocked
ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΟ ΔΕΝ ΣΕ ΠΑΡΕΞΗΓΩ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΟΥ ΤΟ ΛΕΝΕ ΑΛΑΛ ΤΟ ΕΧΩ ΞΑΝΑ ΠΕΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ Η ΓΝΩΜΗ Μ.ΑΜΑ ΔΕΝ ΜΑΘΕΙΣ ΝΑ ΣΥΜΒΙΒΑΖΕΣΑΙ ΜΕ ΤΟ ΜΕΡΟΣ ΠΟΥ ΖΕΙΣ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΔΥΣΤΥΧΙΣΜΕΝΗ-ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΤΟ ΛΕΩ Ε?-ΕΠΟΜΕΝΩΣ ΣΥΜΒΙΒΑΣΤΗΚΑ ..ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΔΩ ΘΑ ΖΗΣΩ ΕΔΩ ΘΑ ΓΕΝΝΗΘΟΥΝ Κ ΘΑ ΜΕΓΑΛΩΣΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ Μ..ΟΤΑΝ ΑΡΑΡΒΩΝΙΑΣΤΗΚΑΜΕ ΤΟ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΘΑ ΜΕΙΝΟΥΜΕ ΕΔΩ ΗΤΑΝ ΕΠΙΛΟΓΗ Μ....ΒΕΒΑΙΑ ΑΛΛΙΩΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟ ΖΕΙΣ ΑΛΛΑ ΗΤΑΝ Η ΕΠΙΛΟΓΗ Μ ΚΙΑ ΘΑ ΠΟΡΕΥΤΩ ΜΕ ΑΥΤΗΝ.ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΧΩ ΦΙΛΕΣ ΕΔΩ ΚΑΝΩ ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΔΙΟΤΙ ΕΤΣΙ Κ ΑΛΛΙΩΣ ΕΓΩ ΑΠΟ ΠΑΡΕΑ ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΠΟΤΕ..ΕΙΜΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΚΑΚΚΑ ΤΑ ΨΕΜΜΑΤΑ ΚΑΤΙ ΠΑΝΤΑ ΛΕΙΠΕΙ.....ΑΛΛΑ ΞΑΝΑ ΛΕΩ ΤΟ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΠΙΑ ΑΠΟΦΑΣΗ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΠΕΡΝΑΩ ΚΑΛΑ ΕΔΩ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩ

stauroulinaa

stauroulinaa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
toxotina έγραψε:αχ αφρουλα ποσο σε καταλαβαινω!Εγω γεννηθηκα κ μεγαλωσα Αθηνα κ πριν απο 1,5 χρονο μετακομισα σε ενα χωριο για χαρη τ ερωτα τρομαρα μ κ νιωθω πολυ χαλια.Κοντευω ν σαλταρω κ δε μπορω ν κανω κ μια παρεα της προκοπης γτ ολες οι κοπελες εδω εχουν μεγαλωσει με διαφορετικη νοοτροπια κ οι αποψεις μας διαφερουν τρελα!Πολλες φορες σκεφτομαι τι σκατα π τα εχω κανει στη ζωη μ.Εδω ο καιρος δεν περναει κ δεν εχω με τι ν ασχοληθω.Πολλες φορες κλαιω απο το κακο μ π ηρθα σ αυτο το παλιοχωρι.Δεν αντεχω αλλο τ κουτσομπολιο κ την ανουσια κριτικη κ νιωθω πως κανω τη ζωη μιας 50αρας κ οχι μιας 23χρονης π θ πρεπει ν σφιζει απο ζωη


Αχ τοξοτινα... Αυτο μονο με αγχωνει..μην γερασουμε πριν την ωρα μας...τι να κανεις εκει..ακριβως αυτο ΑΝΟΥΣΙΑ ΚΡΙΤΙΚΗ...

stauroulinaa

stauroulinaa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αρτεμουλα με ολο το θαρρος...που ειναι το χωριο σου;εννοω σε ποιο νομο;αν δεν θελεις να πεις συγνωμη..δεν εχω προβλημα..απλη περιεργεια..

Αφρουλα η ζωη στην επαρχια εχει καλα..Εμενα η ηρεμια και η ησυχια που προσφερει μου αρεσουν πολυ..Αλλα ναι αυτο το κους κους ρε παιδι μου!ενταξει να σχολιασεις αλλα οχι και ετσι...γυναικουλες...με ολη τη σημασια της λεξης!

toxotina

toxotina
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
art86 τουλαχιστον εσυ αποφασισες να κανεις οικογενεια με τον αντρα που επελεξες κ ουτως η αλλως η ζωη σ θα αλλαζε.Διαφορετικη ειναι η ζωη μιας παντρεμενης γυναικας κ διαφορετικη μιας ελευθερης.Με λιγα λογια αλλαζεις εντελως πορεια κ ζωη κ ετσι δε μ κακοκαφαινεται κ τοσο η επιλογη της επαρχιας υπο αυτες τις συνθηκες

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
toxotina έγραψε:αχ αφρουλα ποσο σε καταλαβαινω!Εγω γεννηθηκα κ μεγαλωσα Αθηνα κ πριν απο 1,5 χρονο μετακομισα σε ενα χωριο για χαρη τ ερωτα τρομαρα μ κ νιωθω πολυ χαλια.Κοντευω ν σαλταρω κ δε μπορω ν κανω κ μια παρεα της προκοπης γτ ολες οι κοπελες εδω εχουν μεγαλωσει με διαφορετικη νοοτροπια κ οι αποψεις μας διαφερουν τρελα!Πολλες φορες σκεφτομαι τι σκατα π τα εχω κανει στη ζωη μ.Εδω ο καιρος δεν περναει κ δεν εχω με τι ν ασχοληθω.Πολλες φορες κλαιω απο το κακο μ π ηρθα σ αυτο το παλιοχωρι.Δεν αντεχω αλλο τ κουτσομπολιο κ την ανουσια κριτικη κ νιωθω πως κανω τη ζωη μιας 50αρας κ οχι μιας 23χρονης π θ πρεπει ν σφιζει απο ζωη
ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΔΙΑΦΩΝΩ ΚΑΘΕΤΑ .ΔΗΛΑΔΗ ΜΟΝΟ ΤΟ ΧΩΡΙΟ ΚΟΤΣΟΜΠΟΛΕΥΟΥΝ ?ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ ΟΛΟΙ ΕΙΝΑΙ ΚΥΡΙΟΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΟΥΝΤΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΔΙΠΛΑΝΟ...?ΑΠΛΑ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ ΔΕΝ ΜΑΘΑΙΝΟΝΤΑΙ ΕΝΩ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΚΛΕΙΣΤΕΙ ΚΟΙΝΩΝΙΑ..ΕΓΩ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΝ ΠΕΡΝΑΜΕ ΚΑΛΑ ΑΠΟΥ ΚΑΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ...Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΚΑΙ Η ΚΑΛΟΠΕΡΑΣΕΙ ΕΞΑΡΤΑΤΑΙ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΔΙΠΛΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΠΟΥ ΜΕΝΟΥΜΕ....ΞΑΝΑ ΛΕΩ ΝΑΙ ΚΑΤΙ ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΛΕΙΠΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΝΝΟΩ ΤΗΝ ΠΟΛΗ ΕΝΝΟΩ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥς ΜΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΑΛΛΑ ΤΟ ΤΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ Μ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ.......ΟΣΟ Γ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΟΤΣΟΜΠΟΙΛΙΟ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΝ ΤΟ ΧΕΙΡΙΣΤΟΥΜΕ....Η ΝΟΟΤΡΟΠΙΑ ΟΙ ΧΩΡΙΑΤΕΣ ΟΙ ΑΜΟΡΦΩΤΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΚΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΠΡΕΣΒΕΥΩ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ..ΙΣΑ ΙΣΑ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ Ο ΕΝΑΣ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟΝ ΑΛΛΟΝ.ΓΙΑ ΛΥΠΟΘΥΜΑ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΑΜΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΣΦΥΡΑ ΜΟΥ...ΑΥΤΟΣ Ο ΔΙΑΧΩΡΙΣΜΟΣ ΚΑΙ ΟΙ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΜΟΙ ΣΕ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΑΚΘΟΛΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΘΥΜΩΝΩ...-ΜΙΛΑΩ ΓΕΝΙΚΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΕΙΔΙΚΑ ΓΙΑ ΕΣΑΣ-

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stauroulinaa έγραψε:Αρτεμουλα με ολο το θαρρος...που ειναι το χωριο σου;εννοω σε ποιο νομο;αν δεν θελεις να πεις συγνωμη..δεν εχω προβλημα..απλη περιεργεια..

Αφρουλα η ζωη στην επαρχια εχει καλα..Εμενα η ηρεμια και η ησυχια που προσφερει μου αρεσουν πολυ..Αλλα ναι αυτο το κους κους ρε παιδι μου!ενταξει να σχολιασεις αλλα οχι και ετσι...γυναικουλες...με ολη τη σημασια της λεξης!
ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΝΟΜΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ ΟΡΕΙΝΟ ΧΩΡΙΟ ΠΟΥ ΛΕΓΕΤΑΙ ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
art86 έγραψε:
toxotina έγραψε:αχ αφρουλα ποσο σε καταλαβαινω!Εγω γεννηθηκα κ μεγαλωσα Αθηνα κ πριν απο 1,5 χρονο μετακομισα σε ενα χωριο για χαρη τ ερωτα τρομαρα μ κ νιωθω πολυ χαλια.Κοντευω ν σαλταρω κ δε μπορω ν κανω κ μια παρεα της προκοπης γτ ολες οι κοπελες εδω εχουν μεγαλωσει με διαφορετικη νοοτροπια κ οι αποψεις μας διαφερουν τρελα!Πολλες φορες σκεφτομαι τι σκατα π τα εχω κανει στη ζωη μ.Εδω ο καιρος δεν περναει κ δεν εχω με τι ν ασχοληθω.Πολλες φορες κλαιω απο το κακο μ π ηρθα σ αυτο το παλιοχωρι.Δεν αντεχω αλλο τ κουτσομπολιο κ την ανουσια κριτικη κ νιωθω πως κανω τη ζωη μιας 50αρας κ οχι μιας 23χρονης π θ πρεπει ν σφιζει απο ζωη
ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΔΙΑΦΩΝΩ ΚΑΘΕΤΑ .ΔΗΛΑΔΗ ΜΟΝΟ ΤΟ ΧΩΡΙΟ ΚΟΤΣΟΜΠΟΛΕΥΟΥΝ ?ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ ΟΛΟΙ ΕΙΝΑΙ ΚΥΡΙΟΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΟΥΝΤΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΔΙΠΛΑΝΟ...?ΑΠΛΑ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ ΔΕΝ ΜΑΘΑΙΝΟΝΤΑΙ ΕΝΩ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΚΛΕΙΣΤΕΙ ΚΟΙΝΩΝΙΑ..ΕΓΩ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΝ ΠΕΡΝΑΜΕ ΚΑΛΑ ΑΠΟΥ ΚΑΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ...Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΚΑΙ Η ΚΑΛΟΠΕΡΑΣΕΙ ΕΞΑΡΤΑΤΑΙ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΔΙΠΛΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΠΟΥ ΜΕΝΟΥΜΕ....ΞΑΝΑ ΛΕΩ ΝΑΙ ΚΑΤΙ ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΛΕΙΠΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΝΝΟΩ ΤΗΝ ΠΟΛΗ ΕΝΝΟΩ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥς ΜΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΑΛΛΑ ΤΟ ΤΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ Μ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ.......ΟΣΟ Γ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΟΤΣΟΜΠΟΙΛΙΟ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΝ ΤΟ ΧΕΙΡΙΣΤΟΥΜΕ....Η ΝΟΟΤΡΟΠΙΑ ΟΙ ΧΩΡΙΑΤΕΣ ΟΙ ΑΜΟΡΦΩΤΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΚΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΠΡΕΣΒΕΥΩ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ..ΙΣΑ ΙΣΑ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ Ο ΕΝΑΣ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟΝ ΑΛΛΟΝ.ΓΙΑ ΛΥΠΟΘΥΜΑ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΑΜΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΣΦΥΡΑ ΜΟΥ...ΑΥΤΟΣ Ο ΔΙΑΧΩΡΙΣΜΟΣ ΚΑΙ ΟΙ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΜΟΙ ΣΕ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΑΚΘΟΛΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΘΥΜΩΝΩ...-ΜΙΛΑΩ ΓΕΝΙΚΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΕΙΔΙΚΑ ΓΙΑ ΕΣΑΣ-
ΤΑ ΑΡΘΟΦΡΑΦΗΚΑ ΑΠΟΡΟΙΑ ΤΗΣ ΒΙΑΣΥΝΗΣ ΜΟΥ...ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΤΗΣ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΗΣ ΠΑΝΑΘΕΜΑ ΜΕ

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
TOXOTINA ΜΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΞΑΝΑΜΙΛΗΣΕΙ! Very Happy Very Happy Very Happy ΕΣΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΕΠΙΛΟΓΗ ΤΟΥ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΛΟΓΩ ΣΧΕΣΗΣ? Ε ΜΗΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΚΑΝ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΑΠΟΨΗ! ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΑΛΛΑ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΗΡΕΜΗ ΚΑΙ ΔΙΚΑΙΗ ΖΩΗ ΜΕΤΑ! Very Happy

ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΕΠΙΛΟΓΗ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΑΡΤΕΜΟΥΛΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΗΝ ΑΝΑΘΕΩΡΗΣΩ ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΣΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ ΓΙΑΤΙ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΜΕ ΚΡΑΤΑ ΣΤΑΣΙΜΗ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΔΥΣΤΥΧΙΣΜΕΝΗ! ΑΛΛΑ ΚΟΥΚΛΑ ΟΛΑ ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΜΕ ΤΟ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ, ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΒΙΩΣΗ!

stauroulinaa

stauroulinaa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Οσο μικροτερη ειναι η κοινωνια τοσο περισσοτερο ασχολειται ο ενας με τον αλλο.Αυτο εχει και τα θετικα και τα αρνητικα του.Απλα οντας μεγαλωμενοι σε μια τετοια κοινωνια ο χαρακτηρας διαμορφωνεται διαφορετικα..

Αρτεμουλα ευχαριστω για την απαντηση!

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:TOXOTINA ΜΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΞΑΝΑΜΙΛΗΣΕΙ! Very Happy Very Happy Very Happy ΕΣΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΕΠΙΛΟΓΗ ΤΟΥ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΛΟΓΩ ΣΧΕΣΗΣ? Ε ΜΗΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΚΑΝ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΑΠΟΨΗ! ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΑΛΛΑ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΗΡΕΜΗ ΚΑΙ ΔΙΚΑΙΗ ΖΩΗ ΜΕΤΑ! Very Happy

ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΕΠΙΛΟΓΗ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΑΡΤΕΜΟΥΛΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΗΝ ΑΝΑΘΕΩΡΗΣΩ ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΣΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ ΓΙΑΤΙ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΜΕ ΚΡΑΤΑ ΣΤΑΣΙΜΗ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΔΥΣΤΥΧΙΣΜΕΝΗ! ΑΛΛΑ ΚΟΥΚΛΑ ΟΛΑ ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΜΕ ΤΟ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ, ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΒΙΩΣΗ!
ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΑΝ ΠΩ ΕΓΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΓΩ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΜΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΑΡΚΕΙ Ν ΕΙΧΑ ΔΙΠΛΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ Κ ΣΤΟ ΦΕΓΓΑΡΙ..ΟΛΑ ΛΟΙΠΟΝ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ ΚΑΙ ΣΤΟΧΩΝ.ΓΝΩΜΗ Μ ΞΑΝΑ ΛΕΩ ΟΜΩς ΕΙΑΝΙ ΟΤΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟ ΔΕΝ ΣΕ ΑΚΝΕΙ Η ΠΟΛΗ ΠΟΥ ΖΕΙΣ Η ΤΟ ΧΩΡΙΟ Η ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΑΛΛΑ ΕΣΥ Η ΙΔΙΑ Κ ΟΙ ΓΥΡΩ ΣΟΥ..ΤΑΠΕΙΝΗ ΚΑΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΑΠΟΨΗ..ΔΕΚΤΕΣ ΚΑΙ ΣΕΒΑΣΤΕΣ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ Κ ΟΙ ΔΙΚΕΣ ΣΑΣ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΔΙΑΦΩΝΩ ΣΕ ΠΟΛΛΑ ΣΗΜΕΙΑ

toxotina

toxotina
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
το κουτσομπολιο συμφωνω υπαρχει παντου αλλα φαινεται πιο εντονο σ ενα χωριο.Κ να θες ν κρυφτεις σ ενα χωριο δε μπορεις κ επισης σχολιαζουν ακομα κ το πιο ασημαντο πραγμα κ βγαζουν κ διαφορες βρωμες μονο κ μονο για να σε διαβαλλουν ενω δεν ισχυουν.Δε ξερω σε τι χωριο εισαι εσυ αλλα εδω π ειμαι εγω κ ειναι κ ο τοπος καταγωγης μ να φανταστεις ο κοσμος ειναι πολυ κακος κ ζηλιαρης.Στην αρχη η νεολαια τ χωριου(δηλ ατομα της ηλικιας μ δε μ μιλουσαν καθολου).Τους χαιρετουσα στο δρομο κ εκαναν πως δε μ εβλεπαν.Μαλιστα μια κοινη γνωστη μας ειχε παει στο σπιτι μιας κοπελας κ εφερε τη συζητηση σε μενα κ η αλλη απαντησε πως δε με ξερει καν!!!Πραγμα απιθανο γτ ερχομουν στο χωριο καθε καλοκαιρι κ την ξερω κ με ξερει απο μικρη!Στο ιδιο τραπεζι σ ενα πανηγυρι καθομασταν τις προαλλες κ ολες με το ζορι με χαιρετισαν με αποτελεσμα να μιλαω μονο με ατομα στην ηλικια της μανας μ!!!Ειναι απιστευτο αυτο π ζω

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΓΩ ΓΕΛΑΩ ΜΕ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΚΟΥΤΣΟΜΠΟΛΕΥΟΥΝ! ΟΥΤΕ ΛΙΓΗ ΔΙΑΚΡΙΤΙΚΟΤΗΤΑ! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

ΑΡΤΕΜΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΜΕΙΣ ΤΟ ΝΙΩΘΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΕΝΤΟΝΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΖΗΣΕΙ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΜΕ ΑΛΛΟΥΣ 5999999 ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ! ΕΚΕΙ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΝΑ ΚΟΥΤΣΟΜΠΟΛΕΥΣΕΙΣ! ΕΧΕΙΣ ΤΟΣΟ ΕΝΤΟΝΟΥΣ ΡΥΘΜΟΥΣ Η ΖΩΗ! Very Happy

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
toxotina έγραψε:το κουτσομπολιο συμφωνω υπαρχει παντου αλλα φαινεται πιο εντονο σ ενα χωριο.Κ να θες ν κρυφτεις σ ενα χωριο δε μπορεις κ επισης σχολιαζουν ακομα κ το πιο ασημαντο πραγμα κ βγαζουν κ διαφορες βρωμες μονο κ μονο για να σε διαβαλλουν ενω δεν ισχυουν.Δε ξερω σε τι χωριο εισαι εσυ αλλα εδω π ειμαι εγω κ ειναι κ ο τοπος καταγωγης μ να φανταστεις ο κοσμος ειναι πολυ κακος κ ζηλιαρης.Στην αρχη η νεολαια τ χωριου(δηλ ατομα της ηλικιας μ δε μ μιλουσαν καθολου).Τους χαιρετουσα στο δρομο κ εκαναν πως δε μ εβλεπαν.Μαλιστα μια κοινη γνωστη μας ειχε παει στο σπιτι μιας κοπελας κ εφερε τη συζητηση σε μενα κ η αλλη απαντησε πως δε με ξερει καν!!!Πραγμα απιθανο γτ ερχομουν στο χωριο καθε καλοκαιρι κ την ξερω κ με ξερει απο μικρη!Στο ιδιο τραπεζι σ ενα πανηγυρι καθομασταν τις προαλλες κ ολες με το ζορι με χαιρετισαν με αποτελεσμα να μιλαω μονο με ατομα στην ηλικια της μανας μ!!!Ειναι απιστευτο αυτο π ζω
ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΣ ΚΑΛΑ.ΑΛΛΑ ΣΟΥ ΕΓΓΥΑΤΑΙ ΑΚΝΕΙΣ ΑΝ ΜΕΤΑΚΟΜΙΖΕΣ ΣΤΗ ΚΟΖΑΝΗ ΠΧ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΣΟΥ ΦΑΙΡΟΝΤΑΝ ΕΤΣΙ...?ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ...ΕΜΕΝΑ ΟΤΑΝ ΗΡΘΑ ΕΔΩ ΜΕ ΑΓΚΑΛΙΑΣΑΝ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΟΛΟΙ ΜΙΚΡΟΙ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΟΙ..ΝΑΙ ΚΟΥΤΣΟΜΠΟΛΙΑ ΑΚΟΥΣΑ ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΖΗΤΑΩ ΑΛΛΑ ΕΔΩ ΔΕΝ ΗΡΘΕ ΚΑΝΕΝΑΣ -ΧΩΡΙΑΤΗΣ -ΝΑ ΜΕ ΡΩΤΗΣΕΙ ΠΟΣΩΝ ΜΗΝΩΝ ΕΙΜΑΙ ΕΝΩ ΗΞΕΡΕ ΟΤΙ ΑΠΕΒΑΛΛΑ...ΣΤΗΝ ΟΜΟΡΦΗ ΠΟΛΗ ΜΟΥ ΟΜΩΣ ΕΝΑΣ ΠΡΩΤΕΥΟΥΣΙΑΝΟΣ ΤΟ ΕΚΑΝΕ...ΚΑΛΟΙ ΚΑΛΟΙ ΚΟΤΣΜΠΟΛΗΔΕΣ ΜΗ ,ΜΟΡΦΩΜΕΝΟΙ Η ΜΗ ΠΟΛΙΤΙΣΜΕΝΟΙ ΚΑ ΜΗ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΕΙΤΕ ΕΙΣΑΙ ΣΕ ΠΟΛΗ ΕΙΤΕ ΣΕ ΧΩΡΙΟ

stauroulinaa

stauroulinaa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τοξοτινα ο αντρας μου ειναι απο ενα χωριο πολυ πολυ μικροτερο απο αυτα που ισως να ζειτε..τουλαχιστον μικροτερο της Αρτεμουλας..Ειναι λυπηρο οταν ενας δυο "φιλοι" αρχιζαν να σχολιαζουν αρνητικα την παρεα μας και γενικα να προσπαθουν να διαβαλλουν.Ευτυχως το καταλαβαμε εγκαιρως και δεν ειχαμε παρατραγουδα.Τι θελω να πω..οτι δεν εχει σχεση το ποσο χρονων εισαι αλλα το διαλεγεις για τον εαυτο σου.Ενας νεος 23 χρονων να βαζει σπιουνιες και ψευτιες και να προσπαθει να χωρισει ζευγαρια και παρεες..οχι!ειναι απαραδεκτο..Φυσικα αυτο που εκανα εγω ηταν να απομακρυνθω οσο μπορω..αλλα εκει ειναι ΧΩΡΙΟ!Και να θες και να μη θες θα τον δεις τον αλλο...

stauroulinaa

stauroulinaa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΕΓΩ ΓΕΛΑΩ ΜΕ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΚΟΥΤΣΟΜΠΟΛΕΥΟΥΝ! ΟΥΤΕ ΛΙΓΗ ΔΙΑΚΡΙΤΙΚΟΤΗΤΑ! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 16 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 16 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 16 654316 Ποσο δικιο εχεις!!ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!Να μπαινω μεσα στην εκκλησια και να τις βλεπω ολες...ψου ψου ψου και να ακουω (ναι ναι η νυφουλα ειναι απο τη Θεσσαλονικη..)Ασε μιλαμε!!!!αχαχαα!!! cyclops cyclops

GET A LIFE!!!

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΡΤΕΜΟΥΛΑ ΜΟΥ ΜΠΛΕΚΕΙ ΠΟΛΥ Η ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑΤΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΑΠΛΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΚΑΤΑ ΤΗ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΑΠΟΨΗ! ΣΚΕΨΟΥ ΠΩΣ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΕΓΩ ΟΤΑΝ Ο ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΤΟΜΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΝΩ ΕΓΩ ΜΕΝΩ ΠΙΣΩ ΚΑΙ ΣΤΑΣΙΜΗ? ΓΙΑΤΙ ΚΑΛΟΣ Ο ΕΡΩΤΑΣ ΑΛΛΑ ΚΑΘΕ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΑ ΝΑ ΕΞΕΛΙΣΣΕΤΑΙ ΩΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΤΗΤΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΕΙ ΒΡΕΙ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΤΟΥ! ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΤΗ ΘΕΩΡΙΑ "ΤΟ ΑΛΛΟ ΜΟΥ ΜΙΣΟ". ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΙΑ ΟΛΚΛΗΡΩΜΕΝΗ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΤΗΤΑ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟΦΑΣΙΖΟΥΜΕ ΜΕ ΟΛΟ ΜΑΣ ΤΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΥΜΠΟΡΕΥΤΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΔΕΘΟΥΜΕ ΑΡΜΟΝΙΚΑ!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις