Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
71 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 71 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 7]

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Να σας πω, να πουμε στην Αιγλη κατευθειαν? Οποια φτασει να κατσει? Θυμηστε μου μονο ,εχει εξωτερικο χωρο με τραπεζια σωστα? Τελευταια φορα πηγα βραδυ σε παρτυ γαμου και δεν θυμαμαι.

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Βα φτάσουμε λέω σε εκείνες τις μέρες να δούμε τον καιρό γιατί αν βρέχει δε θα μπορούμε να κάτσουμε έξω και θα πρέπει να πάμε μέσα ή να αλλάξουμε το μέρος.

Τώρα, 2-3 μέρες πριν παιρνουμε ένα τηλέφωνο και κρατάμε τραπέζι αν θέλετε, αλλά να σιγουρευτούμε πρώτα και να δούμε και πάνω-κάτω τα άτομα. Ως τότε μπορεί κι άλλες να διαβάσουν το θέμα.

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
litsakos έγραψε:


Ζάππειο 25/11 στις 11:00 το πρωί.



Μαρινακι εφτασεεεεε Very Happy
μπραβω λιτσακι μου αντε να σε γνωρισω κ απο κοντα μιλαμε τοσο καιρο

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Η άποψη μου είναι ότι η καφετέρια δεν θα είναι λύση αν είμαστε πολλά άτομα μαζί με καρότσια (συνήθως γίνεται και χαμός εκεί τις Κυριακές και σιγά μη μας κλείσουν). Αν έχει καλό καιρό,λέω καφέ στο χέρι & γρασίδι! Very Happy Very Happy Very Happy

antonia32

antonia32
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
marinaki <3 <3 έγραψε:
sissympempis έγραψε:
marinaki <3 <3 έγραψε:κοριτσια γεια σασ κ απο μενα δνε ειμαι κ στα καλυτερα μου να ξεχαστο λιγο:::τι ωρα λετε να γινει!!!σηεμρα ειπα κ εγω του αντρα μου με ρωτησε τι ωρα θα γινει κ αν ειναι να με φερει αυτος να κατσει λιγο κ μετα θα φυγει οποτε αντωνια αν ειναι να μας παει ο δικος μου πανω αν μπορεσει τελικα κ αν ερθει ο δικο σου μετα να μας παρει τι λες!!!θελω κ εγω πολυ να ερθωωω να σας γνωρισω ολες...κ το καλο θα ειναι να μν συστηθουμε να βρει η μια την αλλη ποια ειναι!!!

Sad EGW?OLES MAZI DEN 8A PAME???MONH MOU STOUS 5 DROMOUS?? Crying or Very sad
χαχαχα βρε σισυ δνε σε εβαλα εσενα ντροπη μου ντροπη μου ντρεπομαι,ξεχαστικα τελειος νομιζα σ εεβαλα,εννοειτε αν μπορεσει να ερθει κ ο δικος μου κ μας παρει καλος,θα δει μου ειπε να μπορεσει αν οχι παμε με ταξακι.....

κοπελια ουτε στους 5 ουτε στους 35 δρομους. ΣΤο ειπα και προχθες: μαζι θα παμεεεεε!!! αντε και οι αλλες πειραιωτσισες δηλωστε συμμετοχη!! Νατασα respect για την ιδεα με το γρασιδι!! ο γιος μου θα την εκτιμησει δεοντος!! θα νομιζει οτι τονπηγα εκδρομη Razz Razz [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

http://stardustwork.blogspot.com

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μα σε καφέ δεν θα μπορούμε να πούμε λέξη με την φασαρία και αν καθόμαστε και μακριά..Τουλάχιστον στο γρασίδι εκεί κοντά στο σιντριβάνι που είναι & περιφραγμένο δεν θα έχουμε και φόβο μην φύγουν τα πιτσιρίκια και τα χάσουμε!! Wink Wink Wink

antonia32

antonia32
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ο δικος μου δεν χανεται!! θυμασαι τι κορμαρες ειμαστε!!! Razz Razz Razz μακαρι οκαιρος ναμην τα χαλασει!! να δω πως θα απλωσω τωρα!! Sad Sad

http://stardustwork.blogspot.com

sissympempis

sissympempis
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
antonia32 έγραψε:
marinaki <3 <3 έγραψε:
sissympempis έγραψε:
marinaki <3 <3 έγραψε:κοριτσια γεια σασ κ απο μενα δνε ειμαι κ στα καλυτερα μου να ξεχαστο λιγο:::τι ωρα λετε να γινει!!!σηεμρα ειπα κ εγω του αντρα μου με ρωτησε τι ωρα θα γινει κ αν ειναι να με φερει αυτος να κατσει λιγο κ μετα θα φυγει οποτε αντωνια αν ειναι να μας παει ο δικος μου πανω αν μπορεσει τελικα κ αν ερθει ο δικο σου μετα να μας παρει τι λες!!!θελω κ εγω πολυ να ερθωωω να σας γνωρισω ολες...κ το καλο θα ειναι να μν συστηθουμε να βρει η μια την αλλη ποια ειναι!!!

Sad EGW?OLES MAZI DEN 8A PAME???MONH MOU STOUS 5 DROMOUS?? Crying or Very sad
χαχαχα βρε σισυ δνε σε εβαλα εσενα ντροπη μου ντροπη μου ντρεπομαι,ξεχαστικα τελειος νομιζα σ εεβαλα,εννοειτε αν μπορεσει να ερθει κ ο δικος μου κ μας παρει καλος,θα δει μου ειπε να μπορεσει αν οχι παμε με ταξακι.....

entaksei se sygxwrw..Smile

κοπελια ουτε στους 5 ουτε στους 35 δρομους. ΣΤο ειπα και προχθες: μαζι θα παμεεεεε!!! αντε και οι αλλες πειραιωτσισες δηλωστε συμμετοχη!! Νατασα respect για την ιδεα με το γρασιδι!! ο γιος μου θα την εκτιμησει δεοντος!! θα νομιζει οτι τονπηγα εκδρομη Razz Razz [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

8a kylistei to kormi sto grasidi na ginei xamos..!!

Carrie έγραψε:Μα σε καφέ δεν θα μπορούμε να πούμε λέξη με την φασαρία και αν καθόμαστε και μακριά..Τουλάχιστον στο γρασίδι εκεί κοντά στο σιντριβάνι που είναι & περιφραγμένο δεν θα έχουμε και φόβο μην φύγουν τα πιτσιρίκια και τα χάσουμε!! Wink Wink Wink
polu kalh idea...!!polu kalytera eksw...an to epitrepsei okairos..

antonia32 έγραψε:ο δικος μου δεν χανεται!! θυμασαι τι κορμαρες ειμαστε!!! Razz Razz Razz μακαρι οκαιρος ναμην τα χαλασει!! να δω πως θα απλωσω τωρα!! Sad Sad
rixnei karekles antonia mou e..elpizw na to vlepeis..makari na ftiaksei..(

antonia32

antonia32
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σίσσυ Λες να κυλιόταν στο πάτωμα σήμερα για να κάνει πρόβα για την μέρα που θα κυλήσει στο γρασίδι? Πάντως κ αύριο έτσι είπαν θα βρεχει οπότε μάλλον βολτα άκυρη. Θα πιούμε καφέ σπίτι cheers

http://stardustwork.blogspot.com

sissympempis

sissympempis
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
antonia32 έγραψε:Σίσσυ Λες να κυλιόταν στο πάτωμα σήμερα για να κάνει πρόβα για την μέρα που θα κυλήσει στο γρασίδι? Πάντως κ αύριο έτσι είπαν θα βρεχει οπότε μάλλον βολτα άκυρη. Θα πιούμε καφέ σπίτι cheers

xaxaxaxaxa mallon ekane prova!!!nai nai kafe spitiko made my sissy h' made by antonia..8a doume...Smile

antonia32

antonia32
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Άσε τα αυτά. Εγώ θα βάλω το γιό σου να μου φτιάξει καφέ αύριο! Τι νομίζεις τσάμπα του έδωσα τοβάζο με τον καφέ σήμερα! Αύριο θα του δείξω κ πως να βάζεις ζάχαρηνη!

http://stardustwork.blogspot.com

antonia32

antonia32
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Άσε τα αυτά. Εγώ θα βάλω το γιό σου να μου φτιάξει καφέ αύριο! Τι νομίζεις τσάμπα του έδωσα τοβάζο με τον καφέ σήμερα! Αύριο θα του δείξω κ πως να βάζεις ζάχαρηνη!

http://stardustwork.blogspot.com

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ελάτε σε μένα για καφέ αύριο!! Τι λέτε για συναντηση στην Αθήνα; (Νοέμβριος 2012) - Σελίδα 5 215994 Τι λέτε για συναντηση στην Αθήνα; (Νοέμβριος 2012) - Σελίδα 5 215994 Τι λέτε για συναντηση στην Αθήνα; (Νοέμβριος 2012) - Σελίδα 5 215994

sissympempis

sissympempis
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
antonia32 έγραψε:Άσε τα αυτά. Εγώ θα βάλω το γιό σου να μου φτιάξει καφέ αύριο! Τι νομίζεις τσάμπα του έδωσα τοβάζο με τον καφέ σήμερα! Αύριο θα του δείξω κ πως να βάζεις ζάχαρηνη!
a eixes logo tote ..ponhrh alepou na mou agkarepseis to nini mou na mas kaneii kkafe..twra se katalava..Razz:)xaxaxaxaxaxaxa
Carrie έγραψε:Ελάτε σε μένα για καφέ αύριο!! Τι λέτε για συναντηση στην Αθήνα; (Νοέμβριος 2012) - Σελίδα 5 215994 Τι λέτε για συναντηση στην Αθήνα; (Νοέμβριος 2012) - Σελίδα 5 215994 Τι λέτε για συναντηση στην Αθήνα; (Νοέμβριος 2012) - Σελίδα 5 215994
carrie mou eyxaristws na erxomastan allla pou meneis??:)eisai makrya??

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
antonia32 έγραψε:Άσε τα αυτά. Εγώ θα βάλω το γιό σου να μου φτιάξει καφέ αύριο! Τι νομίζεις τσάμπα του έδωσα τοβάζο με τον καφέ σήμερα! Αύριο θα του δείξω κ πως να βάζεις ζάχαρηνη!
Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad εγω!!!!!!!!παρασκευη πασαλιμανη ε!!!αντε να τελειωσο κ εγω με τον μπομπιρα να ερθω καμια βολτα απο εκει....γρασιδη ωραια ιδεα ,μονο μν φορεσετε ασπρααα στα ζουζουνια σας κ εμεις εννοειτε

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ξέρει η ΤόνιαSmile

sissympempis

sissympempis
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
marinaki <3 <3 έγραψε:
antonia32 έγραψε:Άσε τα αυτά. Εγώ θα βάλω το γιό σου να μου φτιάξει καφέ αύριο! Τι νομίζεις τσάμπα του έδωσα τοβάζο με τον καφέ σήμερα! Αύριο θα του δείξω κ πως να βάζεις ζάχαρηνη!
Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad εγω!!!!!!!!παρασκευη πασαλιμανη ε!!!αντε να τελειωσο κ εγω με τον μπομπιρα να ερθω καμια βολτα απο εκει....γρασιδη ωραια ιδεα ,μονο μν φορεσετε ασπρααα στα ζουζουνια σας κ εμεις εννοειτε

naiaiaia..:)na er8eis..opote 8es fysika..alla lew egw twra..an vrexei 3 meres den 8a einai glaro to grassidi??8a vreksoume ta popoudakia mas mamades kai zouzounia..!!

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσιααααααα!!!!σισσυ+αντωνια ειπα στον αντρα μου αν μπορεσει θα μας παει αυτος πανω κ θα καθησει κ αυτοσ καμια ωρα στην συναντησει απλα αν μπορεσει καποιοσ δικος σας μετα να μας κατεβασει καλος αν οχι το κιτρινο ταξακι κ πισω!!!!αυριο θα ρθειτε πασαλιμανη για καφεδακι Smile

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα κοριτσαρες! εγω δεν θα μπορεσω γιατι γιορταζω στις 25 και οπως καταλαβαινετε θα εχω ετοιμασιες... ηθελα να σας δω αλλα δεν πειραζει την επομενη φορα! να περασετε τελεια!!!! Smile


Τι λέτε για συναντηση στην Αθήνα; (Νοέμβριος 2012) - Σελίδα 5 334590

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama katerina έγραψε:καλησπερα κοριτσαρες! εγω δεν θα μπορεσω γιατι γιορταζω στις 25 και οπως καταλαβαινετε θα εχω ετοιμασιες... ηθελα να σας δω αλλα δεν πειραζει την επομενη φορα! να περασετε τελεια!!!! Smile


Τι λέτε για συναντηση στην Αθήνα; (Νοέμβριος 2012) - Σελίδα 5 334590
μακαρι να ερχοσουν να σε γνωριζα απο κοντααα αλλα εχεις τιμη εκεινη την μερα οποτε αλλη φορα κατερινακη μου

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κρίμα Κατερίνα που δε θα γνωριστούμε. Την επόμενη φορά όμως θα τα καταφέρουμε!!

antonia32

antonia32
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Carrie έγραψε:Ελάτε σε μένα για καφέ αύριο!! Τι λέτε για συναντηση στην Αθήνα; (Νοέμβριος 2012) - Σελίδα 5 215994 Τι λέτε για συναντηση στην Αθήνα; (Νοέμβριος 2012) - Σελίδα 5 215994 Τι λέτε για συναντηση στην Αθήνα; (Νοέμβριος 2012) - Σελίδα 5 215994

Νατασα μου ευχαριστουμε για την προσκληση!! μολις τελειωσω με τα χαλιά θα κανονισουμε coffee!!

mama katerina έγραψε:καλησπερα κοριτσαρες! εγω δεν θα μπορεσω γιατι γιορταζω στις 25 και οπως καταλαβαινετε θα εχω ετοιμασιες... ηθελα να σας δω αλλα δεν πειραζει την επομενη φορα! να περασετε τελεια!!!! Smile


Τι λέτε για συναντηση στην Αθήνα; (Νοέμβριος 2012) - Σελίδα 5 334590
κατερινακι παλι δε θα σε δω Sad Sad ποτε θα πιουμε καφε;; εχω και το δωρο της μικρης ακομη (καλα που το πηρα μεγαλυτερο!) ηθελα ν ασουτηλ και εχθες αλλα ειχε βλαβη το τηλεφωνο μου Mad Mad ολα στραβα!! επλιζω να τα πουμε συντομα απο κοντα!! οποτε εισαι πιο χαλαρη παρε να βρεθουμε!


αα! σισσυ επειδη θυμασαι τι μπαχαλο εγινε οση ωρα ησουν σπιτι χθες με τη βλαβη θελω να μου πεις αν ξερει κανενα τεχνικο τηλεφωνου ο πεθερος η ο αντρας σου η αν εχει καμια πειραιωτισσα κανενα να μου συστησει κανενα ας μου στειλει πμ γτ ρε κοριτσια πηγε ο γειτονας ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΕΙ ΔΙΚΑΙΩΜΑ και πειραξε τις γραμμες και χτυπουσε το τηλ του στο σπιτι μου και το δικο μου τηλ στο πουθενα. ΚΑΙ ΓΙΟΡΤΖΕ ΚΙΟΛΑΣ ΚΑΙ ΕΠΑΙΡΝΕ ΟΛΟ ΤΟ ΣΟΙ ΝΑ ΕΥΧΗΘΕΙ ΚΑΙ ΕΞΗΓΟΥΣΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ ΤΙ ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ. (Αρε σισσυ αξεχαστα περασαμε χθες Laughing )οποτε θελουμε ενα τεχνικο να τον ρωτησουμε 5 πραγματα και να τσεκαρει και τη συνδεμολογια. τη βλαβη ειπαν σημερα θα την επιδιορθωνανε αλλα λειπω απο το πρωι και δεν ξερω αν επιδιορθωθηκε οντως!

http://stardustwork.blogspot.com

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
θα προσπαθησω να ερθουμε κι εμεις αν δεν εχει κανενα κρυολογιμα ο μικρος μου

nicole1981


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα, κορίτσια! Ξέρω πως ο τόπος συνάντησης έχει επιλεγεί , αλλά θέλω να προτείνω ένα άλλο καταπληκτικό μέρος που πήγα σήμερα πρώτη φορά και πιστεύω ότι είναι ιδανικό μέρος για τη συνάντησή μας.
Είναι το δημοτικό πάρκο Παλαιού Φαλήρου. Βρίσκεται πάνω από τη μαρίνα Φλοίσβου, έχει μια πολύ ωραία παιδική χαρά για μικρά αλλά και μεγάλα παιδιά, δύο καφετέριες και έναν εσωτερικό χώρο με φουσκωτά - αυτό σε περίπτωση βροχής.
Βέβαια, δεν ξέρω κατά πόσο βολεύει τις κοπέλες που μένουν βόρεια.
Πείτε γνώμες.

renaki_73


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΜΕΣΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΓΕΝΝΗΣΟΥΜΕ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ MALL !!!!



[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]








Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 7]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις