Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
464 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 464 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 18 από 40]

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Sofki έγραψε:Εντωπισες τιποτα πουθενα?
μπες στο θεμα συμβουλη προς ολους τους αντρες και τις γυναικες και θα δεις..

natasa.

natasa.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
το ιδιο ατομο ειναι! μας εγραψε και μας εδω!

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εεε ναι το λεει μονος του....

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ελπιζω να μην αρχισει παλι τα τρελα του..ρε κοριτσια η μαρια σημερα που ειναι???

natasa.

natasa.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
και γω την σκεφτομουν πριν, μπορει ο μπουμπουκος της να διεκδικει την προσοχη της κι να μην την αφηνει σε ησυχια

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Θα κυνηγαει τον μπεμπουκο παλι!!!!!Εγω επιασα λιγο το κεντημα...Τελειωνω τωρα την προτελευταια σαλιαρα και μενει αλλη μια...Μετα να δω με τι θα ασχολουμε..

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας κοριτσάκια με κοιλίτσες μπαλίτσες!
Δεν ξέρω τι να πρωτοσχολιάσω από τις 10+ σελίδες που διάβασα από προχθές που είχα να μπω!
Όλα καλά απ' ό,τι βλέπω! Φαγητά, κιλάκια, κρεβατάκια, εξετάσεις, ενέσεις, τηλεοράσεις, προίκες μωρού!! Δεν μπορεί να αμφισβητήσει καμιά ότι σας διάβασα, ε;!

Εδώ μας βρέχει σήμερα και είναι ωραία! Έπεσε και λίγο η θερμοκρασία!

Η μικρή με ταράζει λίγο απο χθες! Νιώθω ότι κινείται χαμηλά και πονάω σ' ένα σημείο σα να με περνάει ρεύμα! Στιγμιαία βέβαια, αλλά χθες που το παθα χέστηκα πάνω μου! Ήμουν κι εκτός σπιτιού!
Εχει καμία το ίδιο πράγμα ή κάτι ανάλογο; Κατά τα άλλα, καταλαμβάνει όλο και περισσότερο χώρο και αλλάζει το σχήμα της κοιλιάς μου συνέχεια!! Τι πλάκα!

Καλώς ήρθες καινούρια κοπέλα που αυτήν την στιγμή μου διαφεύγει το όνομά σου! Μη με παρεξηγείς!

Και Νατάσα καλωσήρθες πίσω! Wink

Να επαναφέρω λίγο το θέμα, καροτσάκια κλπ;;
Είμαι λίγο προβληματισμένη, ψάχνουμε κι εμείς τώρα, κυρίως μέσω ίντερνετ, αλλά δεν ξέρω ρε κορίτσια..
Εσείς που θα το εχετε το μωρό όταν δε θα κοιμάται; Κάτι σαν ριλάξ;
Άρα, χρειαζόμαστε ένα καροτσάκι, ένα για το αυτοκίνητο (αυτά τα 2 μπορεί να είναι το ίδιο πράγμαWink και ένα για το σπίτι;

natasa.

natasa.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εγω εχω παρει μια πανα και την κενταω εδω και 3 μηνες... τι προκομενη!!! εγω ψαχνω καροτσι, θα παμε σε λιγο να αγορασουμε!! προτασεις δεκτες!!!

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ζωάκι έγραψε:Γεια σας κοριτσάκια με κοιλίτσες μπαλίτσες!
Δεν ξέρω τι να πρωτοσχολιάσω από τις 10+ σελίδες που διάβασα από προχθές που είχα να μπω!
Όλα καλά απ' ό,τι βλέπω! Φαγητά, κιλάκια, κρεβατάκια, εξετάσεις, ενέσεις, τηλεοράσεις, προίκες μωρού!! Δεν μπορεί να αμφισβητήσει καμιά ότι σας διάβασα, ε;!

Εδώ μας βρέχει σήμερα και είναι ωραία! Έπεσε και λίγο η θερμοκρασία!

Η μικρή με ταράζει λίγο απο χθες! Νιώθω ότι κινείται χαμηλά και πονάω σ' ένα σημείο σα να με περνάει ρεύμα! Στιγμιαία βέβαια, αλλά χθες που το παθα χέστηκα πάνω μου! Ήμουν κι εκτός σπιτιού!
Εχει καμία το ίδιο πράγμα ή κάτι ανάλογο; Κατά τα άλλα, καταλαμβάνει όλο και περισσότερο χώρο και αλλάζει το σχήμα της κοιλιάς μου συνέχεια!! Τι πλάκα!

Καλώς ήρθες καινούρια κοπέλα που αυτήν την στιγμή μου διαφεύγει το όνομά σου! Μη με παρεξηγείς!

Και Νατάσα καλωσήρθες πίσω! Wink

Να επαναφέρω λίγο το θέμα, καροτσάκια κλπ;;
Είμαι λίγο προβληματισμένη, ψάχνουμε κι εμείς τώρα, κυρίως μέσω ίντερνετ, αλλά δεν ξέρω ρε κορίτσια..
Εσείς που θα το εχετε το μωρό όταν δε θα κοιμάται; Κάτι σαν ριλάξ;
Άρα, χρειαζόμαστε ένα καροτσάκι, ένα για το αυτοκίνητο (αυτά τα 2 μπορεί να είναι το ίδιο πράγμαWink και ένα για το σπίτι;
ζωη δεν μπορω να καταλαβω τι εννοεις??? αλλο το ρηλαξ αλλο το καροτσι..εκτος αν εννοεις το καροτσι που ειναι 3 σε 1 και εχει το πορτ μπεμπε και το καθισμα αυτοκινητου??

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ζωακι, ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ! ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ Η ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ, ΣΧΟΛΕΙΟ, ΜΗ ΣΟΥ ΠΩ ΣΤΡΑΤΟ ΜΟΥ ΘΥΜΙΣΕΣ  *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου  2013  Νο5* - Σελίδα 18 328109 ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΜΑΤΑ!ΓΕΝΝΑΩ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΑΚΡΙΒΩΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ. ΣΠΙΤΙ ΜΟΝΟ ΚΑΛΑΘΟΥΝΑ ΕΧΩ ΠΡΟΜΗΘΕΥΤΕΙ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ, ΕΚΕΙ ΘΑ ΤΗΝ ΕΧΩ ΤΗΝ ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΜΟΥ, ΠΟΥ ΠΑΡΕΠΙΜΠΤΟΝΤΩΣ(ΔΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΤΟ ΓΡΑΨΑ ΣΩΣΤΑ!) ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΕΘΑΝΕΙ ΣΤΗΝ ΚΛΩΤΣΙΑ!ΕΠΕΙΔΗ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΧΕΙΜΩΝΟ ΚΑΙ ΘΑ ΠΕΣΟΥΝ Κ ΟΙ ΕΚΠΤΩΣΕΙΣ ΤΑ ΤΗΣ ΕΞΟΔΟΥ ΘΑ ΤΑ ΣΚΕΦΤΩ ΣΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ..

natasa.

natasa.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
νομιζω οτι τα 3 σε 1 δεν θα με βολεψουν, το καροτσι θα το χω στανταρ στο αμαξι γιατι εχω σκαλες σπιτι κι δεν μπορω να το ανεβοκατεβαζω, επισης το αμαξι μου ειναι διπορτο και δεν μπορω να βγαζω ολη την ωρα το traveller με το μωρο μεσα...

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ριλαξ βρηκαμε απ τον θειο μου...Οταν δεν την εχω στο κρεβατακι της θα ειναι ή αγκαλια ή στο σλινγκ ή οταν μεγαλωσει κανα 2μηνο στο ριλαξ για λιγο..Λογικα ολα αυτα παντα...

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Και εμας το αμαξι διπορτο ειναι αλλα θα το βγαζουμε το καθισμα γιατι μπορει να χρειαστει να παμε καπου οταν ο μπαμπας μας λειπει και εγω δεν βαζω το νινι σε αλλο αμαξι χωρις καθισμα....Απαραιτητη προυποθεση!!! No

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
και εγω στο ρηλαξ θα την εχω τη μικρη οταν δε θα κοιμαται στο σαλονι για να την βλεπουμε κιολας...μου εχει κανει η κολλατη μου ενα ηδη δωρο με σχεδιο κοτοπουλακι.. ειναι πολυ ομορφο..

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
το καθισμα αυτοκινητου που ειναι για νεογεννητο δεν μπαινει σταθερο στο αμαξι και δενει με την ζωνη ασφαλειας και παντα αναποδα.. και επειδη και το δικο μου αμαξι ειναι διπορτο νομιζω οτι θα μου ειναι ποιο βολικο να το βγαζω για να μπορω να λυσω ποιο ευκολα το παιδι απο το να παιδευομαι να το δεσω αναποδα.. δε ξερω.. αποψη μου ετσι..

natasa.

natasa.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
και γω στο ριλαξ θα το εω το μωρο οταν δεν κοιμαται!! κουκλες σας αφηνω , παω να ετοιματω παμε για ψωνια!! ελπιζω να μ αφησει να διαλεξω τιποτα γιατι το μωρο ειναι λεει δικο του και θα διαλεξει αυτος!! στο επομενο θα διαλεξω εγω!! φιλακια  *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου  2013  Νο5* - Σελίδα 18 654316

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
natasa. έγραψε: και γω στο ριλαξ θα το εω το μωρο οταν δεν κοιμαται!! κουκλες σας αφηνω , παω να ετοιματω παμε για ψωνια!! ελπιζω να μ αφησει να διαλεξω τιποτα γιατι το μωρο ειναι λεει δικο του και θα διαλεξει αυτος!! στο επομενο θα διαλεξω εγω!! φιλακια  *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου  2013  Νο5* - Σελίδα 18 654316

Χαχα! Πες του ότι θα δείξει όταν γεννηθεί αν είναι δικό του! Αστειεύομαι!

Γεια σου Λουκία! Δεν κατάλαβα γιατί θυμίζω στρατό ή σχολείο αλλά δεν πειράζει! Δεν έχει σημασία! Η πΗΤ μου είναι 28/1 αλλά θα γεννήσω νωρίτερα λόγω διαβήτη 1. ΆΡα κάπου στις 14/1!! Πωπω!! σχεδόν 2 μήνες!!

Ευχαριστώ για τις γνώμες σας!
Απλά σκέφτομαι ότι δε θέλω να γεμίσω τον τόπο πλαστικούρες/καθισματάκια για το μωρό..
έχει όντως κάτι σετ που νομίζω είναι βολικά αλλά πανάκριβα.. Φυσικά, πάντα σου μένουν και για το/α επόμενο/α...
Και επειδή αυτό για τα βρέφη στο αυτοκινητο πάει για πολύ λίγο καιρό, κι εμείς μες στο χειμώνα δε βλέπω να το χρησιμοποιούμε, δενξέρω... Μετά σημαίνει ότι πρέπει να πάρουμε για πιο μεγάλο;.. αν και τώρα που το σκεφτομαι, νομίζω έχει από 0- καμπόσους μήνες καρεκλάκι αυτοκινήτου..

Θέλω να πάμε να τα δω από κοντά .. και μετά αν χρειαστεί και αν είναι πιο φτηνά (που μάλλον θα είναι) αγοράζουμε απ' το ίντερνετ.

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
natasa. έγραψε: και γω στο ριλαξ θα το εω το μωρο οταν δεν κοιμαται!! κουκλες σας αφηνω , παω να ετοιματω παμε για ψωνια!! ελπιζω να μ αφησει να διαλεξω τιποτα γιατι το μωρο ειναι λεει δικο του και θα διαλεξει αυτος!! στο επομενο θα διαλεξω εγω!! φιλακια  *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου  2013  Νο5* - Σελίδα 18 654316
χαχαχα... εμενα ο δικος μου 2 μετρα αντρας βλεπει στα μαγαζια ροζ γουνακια και μπουφανακια και λιγωνετε...σαν το χαζο κανει...

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπερα!
Που εισαι βρε Ζωη τοσες μερες?Παραχαλαρωσες στο υδρομασαζ???
Νομιζω οτι αν δε θες πολλα εξοδα παιρνεις ενα απλο καροτσι κ ενα καθισμα αυτοκινητου 0-36 μηνων.Στο σπιτι στην αρχη που δε μπορει να γυρισει μπορεις να το εχεις κ στον καναπε ή σε μια πολυθρονα, στην πορεια ομως θα χρειαστεις ριλαξ.Διαφορετικα αν παρεις μικρο καθισματακι αυτοκινητου (0-9κιλα)μπορεις να το χρησιμοποιεις στο σπιτι κ ως ριλαξ αν κ προσωπικα δεν το βρισκω πολυ ανετο.
Δυσκολο το 3θυρο αμαξι οταν εχεις παιδι.Εμεις φροντισαμε να παρουμε εξ'αρχης 5θυρο για να μην εχουμε τετοια θεματα.

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ζωακι, ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΑΥΤΑ, Κ ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΒΓΕΙ Η ΕΞΕΤΑΣΗ ΚΑΜΠΥΛΗΣ ΖΑΧΑΡΟΥ, ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΡΟΟΠΤΑ. ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΓΕΝΝΗΣΕ 26/10 ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΗ ΤΗΣ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΕΞΑΙΤΙΑΣ ΖΑΧΑΡΟΥ. ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΟΥ ΜΑΛΛΟΝ ΒΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΜΑΝΟΥΛΑ ΤΟΥ.. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Κ ΤΟΝ ΣΤΡΑΤΟ, ΠΗΓΑΙΝΕ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ.. Ο ΝΕΟΣ ΠΟΥ ΛΕΝΕ..ΟΝΤΩΣ ΜΙΚΡΗ ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΙΧΕ!

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
listoudi έγραψε:
natasa. έγραψε: και γω στο ριλαξ θα το εω το μωρο οταν δεν κοιμαται!! κουκλες σας αφηνω , παω να ετοιματω παμε για ψωνια!! ελπιζω να μ αφησει να διαλεξω τιποτα γιατι το μωρο ειναι λεει δικο του και θα διαλεξει αυτος!! στο επομενο θα διαλεξω εγω!! φιλακια  *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου  2013  Νο5* - Σελίδα 18 654316
χαχαχα... εμενα ο δικος μου 2 μετρα αντρας βλεπει στα μαγαζια ροζ γουνακια και μπουφανακια και λιγωνετε...σαν το χαζο κανει...

Ο δικος μου παλι ειναι στον κοσμο του...Πηγαμε χθες να δουμε κρεβατακια κ μετα κοιτουσα κ προικα σε ενα ντοσιε κ αυτος επαιζε με το κινητο!Δεν εχει γνωμη λεει σε τετοια πραγματα.Επρεπε να διαλεξω τα παντα ροζ κ τα πιο ακριβα που θα εβρισκα να δουμε τοτε θα ειχε γνωμη???

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εμεις εχουμε και 3θυρο και 5θυρο του αντρα μου αλλα καιει πολυ και δε συμφερει να το κυκλοφορουμε ασε που νιωθω μεγαλυτερη ασφαλεια οταν οδηγαω το δικο μου αμαξι παρα οταν παιρνω του αντρα μου το εχω συνηθησει το δικο μου..

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Δωρα και εμενα ο αντρας μου για τις προικιες και τα κρεβατακια το ιδιο μου ελεγε.. με τα ρουχαλακια εχει κολλημα..μαλλον σκεφτετε οτι η μπουμπου εκεινα θα φοραει και την θελει κοκετα..

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
doritaki έγραψε:Καλησπερα!
Που εισαι βρε Ζωη τοσες μερες?Παραχαλαρωσες στο υδρομασαζ???
Νομιζω οτι αν δε θες πολλα εξοδα παιρνεις ενα απλο καροτσι κ ενα καθισμα αυτοκινητου 0-36 μηνων.Στο σπιτι στην αρχη που δε μπορει να γυρισει μπορεις να το εχεις κ στον καναπε ή σε μια πολυθρονα, στην πορεια ομως θα χρειαστεις ριλαξ.Διαφορετικα αν παρεις μικρο καθισματακι αυτοκινητου (0-9κιλα)μπορεις να το χρησιμοποιεις στο σπιτι κ ως ριλαξ αν κ προσωπικα δεν το βρισκω πολυ ανετο.
Δυσκολο το 3θυρο αμαξι οταν εχεις παιδι.Εμεις φροντισαμε να παρουμε εξ'αρχης 5θυρο για να μην εχουμε τετοια θεματα.

Α να γεια σου! Αυτό λέω! το καθισματάκι να το χρησιμοποιούμε και ως ριλάξ..
δεν είχα σκεφτεί αυτό με τον καναπέ. που τα βάζαν παλιά τα μωρά όταν δεν κοιμόντουσαν;;; Rolling Eyes
Τέλος πάντων.. Την Δευτέρα θα πάμε να δούμε απο κοντά και να αποφασίσουμε! Τον άλλο μήνα καλό είναι να αγοραστεί κι αυτό!

Δωράκι δυστυχώς δεν είχα λιώσει στο υδρομασάζ!
Τετάρτες δεν πάω και χθες που πηγαινα όλο χαρά, είχε κοπεί το ρεύμα και δε λειτουργούσε.. Είχαμε γενικό μπλακ άουτ σε μερικές περιοχές της πόλης!
Και σήμερα πήγα μόνο για 25' κολύμπι.. δεν είχα χρόνο για χαλάρωση.. Sad

Πωπω αυτή η βδομάδα ούτε κατάλαβα πώς πέρασε! Θυμάμαι ότι την περασμένη Κυριακή λυπόμουν που πέρασε τόσο γρήγορα το Σ/Κ, και να το πάλι! Δε με χαλάει καθόλου βέβαια!

Λουκία!! Wink Smile Smile
Είσαι και νέα στην παρέα και νέα στην κατάσταση! Πιο νέα τουλάχιστον από εμάς! Smile
Τον διαβήτη τον έχω χρόνια, οπότε δεν είναι θέμα για μένα! Ελπίζω τα αποτελέσματά σου να είναι τα καλύτερα και να είσαι κι εσύ όσο πιο άνετη γίνεται!!

Α κορίτσια, την Τετάρτη είναι παγκόσμια ημέρα για τον διαβήτη και επειδή ασχολούμαι με τα του Συνδέσμου εδώ στην πόλη, θα παω σε 2 τηλεοπτικές εκπομπές να "τα πω"!! Smile Αν πιάνετε ρικ βάλτε δευτέρα γύρω στη 1.30 (αυτή δεν ξέρω αν είναι λάιβ) και Τετάρτη γύρω στις 4 και κάτι Smile να δείτε και την φάτσα μου!
Με βρήκαν εγκυούλα διαβητική και με εκμεταλλεύονται! Wink
Χαίρομαι όμως να καταρρίπτω μύθους! Επειδή για πολύ κόσμο ο διαβήτης είναι ταμπού.. πόσο μάλλον να είσαι και έγκυος..

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εμεις δεν πηραμε μαζι αμαξι το ειχε απο πριν ο παυλος..που να φανταστει οτι το βολη του θα βρει στοχο τοσο γρηγορα?χοχοχοχο

Εμενα ειναι με τις ωρες του..οταν τα βλεπει παθαινει μια λαχταρα αλλα μετα ξαναηρεμει Razz Razz

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 18 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις