Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
69 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 69 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 18 ... 23  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 13 από 23]

301η δικη μου ιστορια - Σελίδα 13 Empty Απ: η δικη μου ιστορια Πεμ Νοε 22, 2012 5:15 am

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
7 μήνες περνάνε σαν νερό... Ούτε που θα το πάρετε χαμπάρι! η δικη μου ιστορια - Σελίδα 13 215994

302η δικη μου ιστορια - Σελίδα 13 Empty Απ: η δικη μου ιστορια Πεμ Νοε 22, 2012 5:30 am

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κουράγιο κουκλίτσα..
Την επόμενη φορά θα πάνε όλα καλά. Smile

303η δικη μου ιστορια - Σελίδα 13 Empty Απ: η δικη μου ιστορια Πεμ Νοε 22, 2012 5:31 am

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ria28 έγραψε:Γλυκεια μου αναστασια,σου στελνω ολη την αγαπη μου..ο,τι και να πω θα ειναι λιγο μπροστα στον πονο σου,ομως ο χρονος ολα τα γιατρευει..καλη μου,εχε εμπιστοσυνη στην παναγιτσα,θα δεις συντομα η κοιλιτσα σου θα φουσκωσει και η αγκαλιτσα σου θα γεμισει με ενα νεο μικρο θαυμα..ο θεος μαζι σας παντοτε..μην το βαζεις κατω,καθε μερα νεα μερα,σκεψου θετικα απο δω και περα!εχεις την υγεια σου,τον αντρουλη σου,ολα θα πανε καλα!θα δεις!μακαρι συντομα να εχουμε καλα νεα απο σενα!οσο για το διαστημα που πρεπει να περιμενεις αν ειναι λογω καισαρικης ξερω περιπτωσεις που μεινανε εγκυες κ 2 μηνες αμεσως μετα απο καισαρικη.αν ειναι αλλος λογος οκ τοτε.παντως αστο στα χερια του θεου..που ξερεις μπορει συντομα να μαθουμε ευχαριστα.οι προσευχες μου μαζι σου!καλο ταξιδι λοιπον!φιλια!


να σαι καλα Ρια μου!!! κι εσυ ευχομαι αν εχεις παιδακια να τα χαιρεσαι κι αν δεν εχεις με το καλο να αποκτησεις....
λογω καισαρικης ο γιατρος μου θελει να περιμενω 7 μηνες σιγουρα...επειδη ειχα και δυσκολη εγκυμοσυνη θελει να επανελθει η μητρα εντελως....

304η δικη μου ιστορια - Σελίδα 13 Empty Απ: η δικη μου ιστορια Πεμ Νοε 22, 2012 6:19 am

ria28


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
νασαι καλα αναστασια μου!εχω ενα μπεμπουλη 5 μηνων,σημερα τους κλεινει,με καισαρικη γεννησα αλλα ολα καλα δοξα τω θεω πηγαν αν και ταλαιπωρηθηκα λιγακι..ειμαι σιγουρη οτι η παναγιτσα θα γιατρεψει την πληγωμενη σου καρδουλα,και θα σε παρηγορησει και γρηγορα θα σου στειλει ενα μωρακι,αρκει να της το ζητησεις..ειπαμε καθε μερα νεα μερα!μην το ξεχνας,οσο εχουμε υγεια τα παντα καταφερνουμε οσο και αν ποναμε..ποσο θα κατσετε στην Πολη;ευχομαι να περασετε οσο πιο ομορφα γινεται!

305η δικη μου ιστορια - Σελίδα 13 Empty Απ: η δικη μου ιστορια Πεμ Νοε 22, 2012 9:21 am

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εύχομαι η στενοχώρια και το κλάμα μας να γίνει δύναμη μέσα σου...
Έχω μία παλίνδρομη στο ιστορικό μου αλλά δεν τολμώ καν να το συγκρίνω..
8 μήνες μετά το περιστατικό έμεινα πάλι έγκυος, με πολύ φόβο στην αρχή αλλά τελικά κάθε εγκυμοσύνη είναι διαφορετική.. θα το δεις πολύ σύντομα!
Μία φίλη μου πριν από 2 χρόνια ακριβώς έχασε το μωράκι της 2 βδομάδες πριν γεννηθεί.. σταμάτησε η καρδιά του.. με πολλή δύναμη όμως 2-3 μήνες μετά ήταν πάλι έγκυος και τώρα καμαρώνει τον λεβέντη της που είναι 1 και κάτι τώρα...

Να είστε πάντα αγαπημένοι με τον σύζυγό σου και θα φτιάξουν όλα!
I love you I love you I love you I love you

306η δικη μου ιστορια - Σελίδα 13 Empty Απ: η δικη μου ιστορια Πεμ Νοε 22, 2012 10:35 am

Constantin@

Constantin@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αναστασία καλά να περάσετε στο ταξιδάκι σας, να αλλάξετε παραστάσεις με τον αντρούλη σου και να γυρίσεις με το καλό να μας πεις τα νέα σου. Η Παναγιά μαζί σας.

307η δικη μου ιστορια - Σελίδα 13 Empty Απ: η δικη μου ιστορια Πεμ Νοε 22, 2012 12:51 pm

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
να περάσεις όμορφα κορίτσι μου. να ηρεμήσει η καρδούλα σας.

308η δικη μου ιστορια - Σελίδα 13 Empty Απ: η δικη μου ιστορια Κυρ Νοε 25, 2012 7:22 am

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
....



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Μπου στις Πεμ Μαρ 14, 2013 4:50 am, 1 φορά

309η δικη μου ιστορια - Σελίδα 13 Empty Απ: η δικη μου ιστορια Κυρ Νοε 25, 2012 7:47 am

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μπου έγραψε:Επιστρεψαμε...περασαμε παρα πολυ ωραια,η Πολη πανεμορφη κ αρκετα συναισθηματικα φορτισμενη!
Ξεφυγαμε αρκετα,αλλα...οι νυχτες βασανο,πνιγμενες σε δακρυα...αχ θεουλη μου ποτε θα στεγνωσουν αυτα τα δακρυα;

Αγαπη δεν ηταν ωραιο που ξεφυγατε λιγακι;Αντε σε περιμενουν ακομη πολλα ταξιδακια οποτε θα ξεχνιεσαι.Ο χρονος θα επουλωσει τις πληγες και τα δακρια θα σταματησουν να κυλανε απ'τα ματακια σου.Θυμησου αυτα που λεγαμε...

310η δικη μου ιστορια - Σελίδα 13 Empty Απ: η δικη μου ιστορια Κυρ Νοε 25, 2012 8:07 am

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
....



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Μπου στις Πεμ Μαρ 14, 2013 4:50 am, 1 φορά

311η δικη μου ιστορια - Σελίδα 13 Empty Απ: η δικη μου ιστορια Κυρ Νοε 25, 2012 8:12 am

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μπου έγραψε:Προσπαθω να το "επιβαλω" στον εαυτο μου,αλλα ειναι παρα πολυ δυσκολο! Ξερεις τι παλη ριχνω με την ψυχη μου; Κ επειδη δν θελω να στενοχωρω κ συνεχεια τον καλο μου κλαιω τις νυχτες που κοιμαται...θελω τοσο μα τοσο πολυ ενα μωρακι που αυτοι οι 9μηνες μου φαινονται αιωνας!! Ξερεις τι γινεται; Για ολες εσας θα ναι τα πιο γλυκα χριστουγεννα κ για μενα τα πιο πικρα!!! Ολο τα ματακια της "βλεπω"...


Αχχχ Αναστασια μου γλυκια δεν θα το επιβαλεις,θα ερθει απο μονο του.Ολες καταλαβαινουμε τι περασατε και απ'την μια στιγμη στην αλλη δεν μπορειτε να το γλεντατε.Αιωνας οντως οταν το περνας αλλα με την καταλληλη παρεα περναει γρηγορα Wink .Να σου πω κατι..εγω θα ζηλευω τα επομενα χριστουγγενα που θα εχεις εσυ ενα μπεμπεκι ειτε στην κοιλιτσα ειτε live στην αγκαλιτσα σου.Θα θελω να τα ξαναπερασω κι εγω ολα αυτα.Τα ξενυχτια παντως μαζι θα τα κανουμε,μου το εχεις υποσχεθει...

312η δικη μου ιστορια - Σελίδα 13 Empty Απ: η δικη μου ιστορια Κυρ Νοε 25, 2012 8:22 am

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
....



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Μπου στις Πεμ Μαρ 14, 2013 4:50 am, 1 φορά

313η δικη μου ιστορια - Σελίδα 13 Empty Απ: η δικη μου ιστορια Κυρ Νοε 25, 2012 8:27 am

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μπου έγραψε:Μακαρι να χω μωρακι στην κοιλιτσα μου κ να το αγκαλιασω κ να το παρω σπιτι μαζι μου...εσυ θα ζηλευεις εμενα που θα χω χασει τζαμπα εναν χρονο απ τη ζωη μου;;; Ναι εχω την πιο τελεια παρεα κ δν τον αλλαζω με τπτ κ ευχαριστω το θεο γιαυτο! Εσυ θα ξενυχτας πια;;; Εσυ θα κοιμασαι διπλα στην πιο γλυκια αγκαλια του κοσμου!!!

Βρε τι εχουμε πει θετικες σκεψεις.Ψαξε να βρεις λιγο μεσα σου την παλια Αναστασια..Εγω εκεινη θελω για φιλη ακους...Μωρε αν ειναι να εισαι εσυ καλα και να ετοιμαζεις δωρο εκπληξη θα ξενυχταω τι νομιζες ετσι θα σ'αφηνα;Κι ο μπεμπης θα περιμενει την νυφουλα

314η δικη μου ιστορια - Σελίδα 13 Empty Απ: η δικη μου ιστορια Κυρ Νοε 25, 2012 10:16 am

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
...



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Μπου στις Πεμ Μαρ 14, 2013 4:50 am, 1 φορά

315η δικη μου ιστορια - Σελίδα 13 Empty Απ: η δικη μου ιστορια Κυρ Νοε 25, 2012 3:19 pm

ksapphire

ksapphire
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοριτσι μου γλυκο,γιατι εισαι τοσο σκληρη με το εαυτο σου?Τι θα πει εχασες εναν χρονο απο τη ζωη σου?Δεν εχασες τιποτα,τ ακους?Εκανες μια κορουλα η οποια δυστυχως δεν εζησε.Αλλοι χανουν τα παιδια τους αφου εχουν ζησει μαζι τους μια ζωη.
Να ευχαριστεις καθε μερα που ο Θεος σου εδωσε αυτο το δωρο.Εισαι μανουλα πια .Το μωρο σου ειναι στον παραδεισο μαζι με πολλα αγγελακια.Ισως κανει παρεα και με την πρωτοτοκη κορη μου που την εχασα 30 εβδομαδων εγκυος απο ενδομητριο θανατο.Δυστυχως δεν την ειδα καθολου.Μετανιωνω καθε λεπτο της ημερας(αν και εχουν περασει 4 χρονια απο τοτε)που δεν την ειδα,που δεν την ζητησα που δεν την αγγιξα.Εσυ τουλαχιστον την ειδες.Θα εχεις τα ματακια της για παντα μαζι σου.Εγω ζηταω καθε βραδυ απο Τον Θεο και την Παναγιτσα ,να μου την δειξει αλλα δεν το εχει κανει ακομη.
Συνηθιζω να λεω οτι εχω 3 παιδια.Ενα στον ουρανο και 2 κοντα μου.
Λυπαμαι πολυ για αυτο που περνας και αν νομιζεις να πας να μιλησεις με καποιον ψυχολογο.Εγω μετανιωνω που δεν το εκανα γιατι εχω ακομη πολλα αλυτα θεματα και οι δυο επομενες εγκυμοσυνες μου ηταν σκετο αγχος με πολλα πολλα προβληματα.
Για καιρο ειχα τις ιδιες ακριβως σκεψεις με σενα.Αλλα να μαι τωρα με 2 παιδια που με τρελαινουν ολη μερα.
Ολα θα γινουν κοριτσι μου.Να εχεις πιστη.Ο Θεος σου χρωσταει και θα σου δωσει.Ο καιρος περναει τελικα γρηγορα.
Και οταν με το καλο μεινεις παλι εγκυος να εχεις τακτικη επαφη με το γιατρο σου.Εγω ημουν καθε εβδομαδα εκει γιατι φοβομουν,Να μην ντρεπεσαι οτι θα τον ενοχλησεις.Αυτη ειναι η δουλεια του.
Σου ευχομαι τα καλυτερα απο δω και περα

316η δικη μου ιστορια - Σελίδα 13 Empty Απ: η δικη μου ιστορια Δευ Νοε 26, 2012 12:09 am

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
....



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Μπου στις Πεμ Μαρ 14, 2013 4:50 am, 1 φορά

317η δικη μου ιστορια - Σελίδα 13 Empty Απ: η δικη μου ιστορια Δευ Νοε 26, 2012 11:31 am

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
....



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Μπου στις Πεμ Μαρ 14, 2013 4:50 am, 1 φορά

318η δικη μου ιστορια - Σελίδα 13 Empty Απ: η δικη μου ιστορια Δευ Νοε 26, 2012 12:34 pm

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μας βλέπουν τα αγγελούδια μας και θέλουν να είμαστε καλά...όλα θα πάνε καλά αναστασία μου,το πιστεύω,δεν το λέω τυπικά,το 2013 θα είναι τυχερό!

319η δικη μου ιστορια - Σελίδα 13 Empty Απ: η δικη μου ιστορια Δευ Νοε 26, 2012 2:20 pm

ksapphire

ksapphire
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
2 μηνς μετα την απωλεια μου εμεινα εγκυος στο γιο μου.Και μολις εμαθα οτι ειμαι εγκυος επαψα να κλαιω για να μην στεναχωρησω το νεο μου μωρο.Λαθος γιατι οταν γεννησα τον γιο μου ( προωρα στις 35 εβδομαδες και μπηκε θερμοκοιτιδα 12 μερες) μου βγηκε μετα ολη η θλιψη και η στεναχωρια.
Στις εγκυμοσυνες μου εκανα διαβητη κυησεως με ινσουλινη και διατροφη, εκανα θυροειδη εγκυμοσυνης,αλλα χαπια απο κει , επαιρνα και salospir για θρομβους, εκανα και περιδεση τραχηλου, τον γιο μου κοντεψα να τον χασω στις 26 εβδομαδες και τη κορη μου στις 15 εβδομαδες, απο 5 μηνων ημουν ημικλινηρης , δεν εκανα δουλειες δεν μαγειρευα ουτε βολτα δεν πηγαινα για να μην περπαταω.
Αστα , δραματικες εγκυμοσυνες,και καθε φορα που δεν τα ακουγα ετρεχα στον γιατρο.Καθε 3 μερες ημουν για υπερηχο.
Ειχα καθε λεπτο τον φοβο οτι θα μου φυγουν.
Απαπα , σου ευχομαι οταν με το καλο, να εχεις υπεροχη (ες) εγκυμοσυνη (ες).
Οτι θες εδω ειμαι
Σε φιλω πολυ

320η δικη μου ιστορια - Σελίδα 13 Empty Απ: η δικη μου ιστορια Δευ Νοε 26, 2012 11:31 pm

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
....



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Μπου στις Πεμ Μαρ 14, 2013 4:50 am, 1 φορά

321η δικη μου ιστορια - Σελίδα 13 Empty Απ: η δικη μου ιστορια Δευ Νοε 26, 2012 11:35 pm

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Επισης δυστυχως μου εκαναν καισαρικη,επομενως πρεπει να περιμενω αρκετα πριν ξαναμεινω εγκυος κ αυτο δυστυχως παρατεινει το βασανο μου!

322η δικη μου ιστορια - Σελίδα 13 Empty Απ: η δικη μου ιστορια Δευ Νοε 26, 2012 11:36 pm

eirini2


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μπου έγραψε:Λογω συσπασεων γεννησα προωρα κ ευχομαι να μην το ξαναπαθω αν κ εχω πια αυξημενες πιθανοτητες! Μετα απο τοσο δυσκολες εγκυμοσυνες πως δν το εβαλες κατω ρε συ! Μπραβο σου σε θαυμαζω! Ωρες ωρες κατι τετοια με αποθαρρυνουν απ το να ξανακανω μωρο ειλικρινα! Ελπιζω ο θεος να μη μου ξκναδωσει τετοια πικρα!!!
δεν θα σου ξαναδωσει τετοια πικρα ξανα ο θεος αναστασια.σε δοκιμασε μια φορα δεν θα το ξανακανει.να σκεφτεσαι θετικα.μια καλη εγκυμοσυνη με ενα τελειομηνο μωρο που θα σου δωσει μεγαλη χαρα.

323η δικη μου ιστορια - Σελίδα 13 Empty Απ: η δικη μου ιστορια Δευ Νοε 26, 2012 11:58 pm

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μακαρι μακαρι...το ευχομαι και το προσευχομαι καθε καθε μερα...ειρηνουλα μου με το καλο...

324η δικη μου ιστορια - Σελίδα 13 Empty Απ: η δικη μου ιστορια Τρι Νοε 27, 2012 12:00 am

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Οτι χειρότερο μπορείτε να περάσετε το περάσατε.
Τώρα όπως λέει και το Ειρηνάκι με ένα τελειόμηνο μωρό ο χρόνος θα περάσει γρήγορα θα δεις.
Πως πάνε τα μαθήματά σου?

325η δικη μου ιστορια - Σελίδα 13 Empty Απ: η δικη μου ιστορια Τρι Νοε 27, 2012 12:41 am

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
..



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Μπου στις Πεμ Μαρ 14, 2013 4:53 am, 1 φορά

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 13 από 23]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 18 ... 23  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις