Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
11 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 11 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 40]

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΜΑΙΡΗ ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ?
Η ΜΙΚΡΗ ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΣΗΚΩΘΡΙ.
Η ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ!!!
ΕΧΕΙ ΥΓΡΑΣΙΑ ΑΡΚΕΤΗ ΚΑΙ ΠΑΛΕΥΕΙ ΝΑ ΒΓΕΙ Ο ΗΛΙΟΣ. sunny
ΠΑΛΙ ΤΑΞΙΔΑΚΙ ΟΝΕΙΡΕΥΕΣΑΙ?ΤΑ 2 ΣΑΣ?ΟΥΑΟΥ!!ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΝΝΟΥΛΑ ΠΟΥ ΘΑ ΤΗΝ ΑΦΗΣΕΙΣ ΧΩΡΙΣ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #76 - Σελίδα 7 401147 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #76 - Σελίδα 7 401147 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #76 - Σελίδα 7 401147

Τα ταξιδάκια δε τα βγάζω ποτέ από το μυαλό μου είμαι ταξιδιάρα ψυχή!!! Laughing Laughing Καλά πάει η δουλειά μια χαρά σήμερα είναι λίγο νεκρά όπως προείπα αλλά οκ!! Αύριο έχουμε αργία λόγω τοπικής εορτής κ Παρασκευή πάλι δουλειά!!
Καλή Γιάννα γ αυτό έχουμε τα θήλαστρα! Αλλά κ εκτός αυτού 'εχουμε μειώσει τους θηλασμούς !!

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΣΤΟΛΙΣΩ ΣΤΑ ΓΕΝΝΕΘΛΙΑ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ ΑΝ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΜΕ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ.ΤΟ ΘΕΛΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΥΣΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΗΚΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ.

ΑΧ Κ ΕΓΩ ΘΑ ΣΤΟΛΙΣΩ ΣΤΙΣ 25 Κ ΜΕΤΑ...ΤΙ ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΥΟΥΛΙ.ΠΩΣ ΚΑΙ ΑΠΕΡΓΕΙΣ ΑΦΟΥ ΕΙΣΑΙ ΣΕ ΙΔΙΩΤΙΚΟ? scratch ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟΙ ΤΟΥ ΔΗΜΟΣΙΟΥ ΤΑ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΑ.
ΑΝΤΕ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΡΓΑΣΙΑ ΣΟΥ.

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΥΟΥΛΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ..ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ Κ ΑΠΕΡΓΕΙΣ...ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ ΜΑΣ...ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΡΓΑΣΙΑ ΕΓΩ ΤΗΝ ΕΣΤΕΙΛΑ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΑΛΛΑ ΛΟΓΩ ΑΠΕΡΓΙΑΣ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΦΥΓΕΙ ΓΙΑ ΣΑΛΟΝΙΚΑ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Α ΜΙΑ ΧΑΡΑ.ΘΑ ΤΡΟΜΠΑΡΕΙΣ ΔΗΛΑΔΗ...ΧΑΧΑΧΑ!ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΩ.
ΓΙΑ ΠΟΤΕ ΛΕΤΕ ΝΑ ΞΑΝΑΡΘΕΙΤΕ?
ΤΕΛΙΚΑ ΠΗΓΑΤΕ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟΣ?ΣΟΥ ΑΡΕΣΕ?

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευούλι έγραψε:ΤΣΑ!Εκπληξη!Καλημέρα κι από εμένα! Very Happy Απεργώ κι εγώ σήμερα!
Μαίρη μου καιρό έχω να σε πετύχω!Ανανεωμένη σ'ακούω!Μάλλον βοήθησαν οι διακοπούλες και η δουλίτσα! Razz
Γιάννα μου είσαι ήδη σε χριστουγεννιάτικο mood, ε; Εγώ δεν μπορώ ούτε να το σκεφτώ ακόμα!Ισως φταίει ότι ακόμα και μέχρι χθες φόραγα καλοκαιρινό! Shocked
Τόνια περαστικά στο μικρούλι σου!Ακόμα να κλωτσήσει η μπέμπα,ε; Ετοιμάζεται φαίνεται να κάνει εντυπωσιακή εμφάνιση (Γυναίκες παιδί μου, τι περιμένεις;!) Laughing
Εύα ακόμα να κάνεις τεστ; Κοριτσάκι μου θα σε συμβούλευα να κάνεις ένα να ξέρεις τι σου γίνεται!
Εγώ έχω να ετοιμάσω την εργασία και έχω πέσει με τα μούτρα στη δουλειά!Θα σας ρίχνω και καμιά ματιά αλλά μην αναρωτιέστε πού χάνομαι! Razz

Ευούλι καλημέρα!!! Smile Καλή ξεκούραση λοιπόν!! Όντως είμαι πολύ happy! Παρόλο που κάνω μερικά χιλιομετράκια κάθε μέρα πήγαινε έλα αλλά μια χαρά!! Εδώ κάποιοι υπάλληλοι δεν νιώθουν καλά που δεν είναι στο δρόμο αλλά τι να κάνεις κάποιος πρέπει να μείνει στη θέση του για να διεκπαιρωθούν διάφορες υποθέσεις που προκύπτουν! (τσ μα τι λεξιλόγιο..) Τα νέα σου ? Πως είσαι?? Σου/σας μεταδίδω τη θετική μου ενέργεια γιατί κάνει τους άλλους να ανησυχούν αν είσαι θετικός κ χαρούμενος άνθρωπος!! Smile Smile

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΑΙΡΗ ΕΙΔΕΣ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΑΛΛΟ ΑΝΘΡΩΠΟ!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #76 - Σελίδα 7 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #76 - Σελίδα 7 328109

eirini31


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Kalimera koritsia!!!!! Kaloriziko to 76 euhomai stin oikodespoina kai se oles mas polla Θετικό!! Θετικό!! Θετικό!! Θετικό!! Θετικό!!
kai fouskomenes koilitses Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #76 - Σελίδα 7 990599 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #76 - Σελίδα 7 990599 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #76 - Σελίδα 7 990599 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #76 - Σελίδα 7 990599 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #76 - Σελίδα 7 990599 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #76 - Σελίδα 7 990599 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #76 - Σελίδα 7 990599

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γιάννα μου η απεργία είναι και γενική!Σήμερα απεργούν οι πάντες κανονικά!Απλά στον ιδιωτικό τομέα είναι πιο δύσκολο να απεργήσεις γιατί φοβάσαι τυχόν επιπτώσεις!Ευελπιστώ να τα καταφέρω να κατέβω και το απόγευμα στην πορεία...Δεν μπορώ να παρακολουθώ αμέτοχη...Το πιο πιθανό είναι να μην αλλάξει κάτι, δεν τρέφω αυταπάτες!Απλά εξαντλώ κάθε ελπίδα!
Μαίρη μου ξεχειλίζει η θετική σου ενέργεια!Μκάρι κοριτσάκι μου να 'σαι πάντα έτσι κι ας ανησυχούν οι γύρω σου! Laughing
Σας ευχαριστώ για τις ευχές για την εργασία!Πάωωωωωωωωωωωωωωωωωω!

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:Α ΜΙΑ ΧΑΡΑ.ΘΑ ΤΡΟΜΠΑΡΕΙΣ ΔΗΛΑΔΗ...ΧΑΧΑΧΑ!ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΩ.
ΓΙΑ ΠΟΤΕ ΛΕΤΕ ΝΑ ΞΑΝΑΡΘΕΙΤΕ?
ΤΕΛΙΚΑ ΠΗΓΑΤΕ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟΣ?ΣΟΥ ΑΡΕΣΕ?

αμεεε κ το ξσεηκώσαμε λιγάκι!! Είχε κ τα lego ακόμα κ η Αννούλα έπαιξε στο σταντ της ηλικίας της! Πήραμε κ χαρτί για τη συμμετοχή της κ ένα ανμνηστικό!! Και σαν χαζομαμά το κορνίζοσα μη με πάρετε με τις ντομάτες αλλά ένιωσα μεγάλη ευτυχία γιατί τώρα ξεκινάμε να παίρνουμε μέρος σε διάφορες δραστηριότητες κ χαζεύω όλοτελα!!

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευούλι έγραψε:Γιάννα μου η απεργία είναι και γενική!Σήμερα απεργούν οι πάντες κανονικά!Απλά στον ιδιωτικό τομέα είναι πιο δύσκολο να απεργήσεις γιατί φοβάσαι τυχόν επιπτώσεις!Ευελπιστώ να τα καταφέρω να κατέβω και το απόγευμα στην πορεία...Δεν μπορώ να παρακολουθώ αμέτοχη...Το πιο πιθανό είναι να μην αλλάξει κάτι, δεν τρέφω αυταπάτες!Απλά εξαντλώ κάθε ελπίδα!
Μαίρη μου ξεχειλίζει η θετική σου ενέργεια!Μκάρι κοριτσάκι μου να 'σαι πάντα έτσι κι ας ανησυχούν οι γύρω σου! Laughing
Σας ευχαριστώ για τις ευχές για την εργασία!Πάωωωωωωωωωωωωωωωωωω!

με το καλό Ευούλι!!! Καλά ξέτελα με την εργασία σου !! Αγωνιστικούς χαιρετισμούς!!

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα και Καλοριζικο το νέο μας θεματακι

Τι κάνετε;
Γιαννα μου τώρα είδα το countdown to christmas!!! Κι εμείς εχθές συζητούσαμε με μια φίλη ποτε να στολίσουμε αλλα εδω είναι καλοκαίρι
Πρέπει να πάω και για εφόδια γιατι έχω να στολίδι δέντρο απο φοιτήτρια (σε δικο μου σπιτι) τα τελευταία χρόνια στολίζουμε με φωτάκια ένα καράβι ξύλινο

Γειτόνισσα τι σωστή και ευσυνείδητη υπάλληλος
Έχεις και απο τη γραμματέα χαιρετήσματα! Θα τους δώσω και τα δικα σου

Τονια μου περαστικα στο μικρο σου

Φιλάκια σε όλες

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευουλι μου γεια σου
Πως είσαι κοριτσάρα μου;

Καλη συνέχεια στην εργασία σου
Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #76 - Σελίδα 7 334590

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΜΑΙΡΗ ΕΙΔΕΣ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΑΛΛΟ ΑΝΘΡΩΠΟ!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #76 - Σελίδα 7 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #76 - Σελίδα 7 328109

το πιλοφόρι το μιστρί που λένε Laughing Laughing

κατά τις 20 λέω κ εγώ να στολίσω αλλά μόνο μπιχλιμπίδια!! (το δέντρο το κρατάω για το σπίτι μου)

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΑΙΡΗ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ Η ΗΛΙΚΙΑ ΤΗΣ ΑΝΝΟΥΛΑΣ...ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΚΑΜΑΡΙ Η ΜΑΜΑ....ΦΟΥΣΚΩΝΕΙΣ ΑΠΟ ΠΕΡΗΦΑΝΕΙΑ!!ΤΩΡΑ ΘΑ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΜΠΑΡΜΠΙ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ.ΑΝΤΕ ΕΛΑΤΕ.......

ΕΥΟΥΛΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΗΞΕΡΑ ΓΙ ΑΥΤΟ ΡΩΤΗΣΑ Very Happy

ΑΝΝΟΥΛΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ.ΠΟΤΕ ΕΧΕΙΣ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΝΤΟΚ?
ΤΗ ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ????ΑΝΤΕ ΚΑΝΕ ΕΡΕΥΝΑ ΑΓΟΡΑΣ ΓΙΑ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΑ ΣΤΟΛΙΔΙΑ.ΤΙ ΧΑΡΑ ΕΙΧΑ ΟΤΑΝ ΣΤΟΛΙΣΑΜΕ ΓΙΑ 1ηΦΟΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ!!!!

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αννούλα μου κ είμαι σε μια θέση που συζητούσαμε τώρα τελευτάια θα τα πούμε από κοντά! (πάντως σκέφτηκα όταν με έβαλα εκεί αχ να μην ήμουν Ηράκλειο να εξυπηρετήσω άμεσα την Αννούλα)

Smile Smile

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eirini31 έγραψε:Kalimera koritsia!!!!! Kaloriziko to 76 euhomai stin oikodespoina kai se oles mas polla Θετικό!! Θετικό!! Θετικό!! Θετικό!! Θετικό!!
kai fouskomenes koilitses Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #76 - Σελίδα 7 990599 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #76 - Σελίδα 7 990599 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #76 - Σελίδα 7 990599 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #76 - Σελίδα 7 990599 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #76 - Σελίδα 7 990599 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #76 - Σελίδα 7 990599 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #76 - Σελίδα 7 990599

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΙΡΗΝΗ.ΕΧΕΙ ΣΧΟΛΕΙΟ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΣΗΜΕΡΑ?

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κλείνω....έπεσε δουλειάαα!!

eirini31


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:
eirini31 έγραψε:Kalimera koritsia!!!!! Kaloriziko to 76 euhomai stin oikodespoina kai se oles mas polla Θετικό!! Θετικό!! Θετικό!! Θετικό!! Θετικό!!
kai fouskomenes koilitses Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #76 - Σελίδα 7 990599 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #76 - Σελίδα 7 990599 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #76 - Σελίδα 7 990599 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #76 - Σελίδα 7 990599 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #76 - Σελίδα 7 990599 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #76 - Σελίδα 7 990599 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #76 - Σελίδα 7 990599

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΙΡΗΝΗ.ΕΧΕΙ ΣΧΟΛΕΙΟ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΣΗΜΕΡΑ?

kalimera gianna mou Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #76 - Σελίδα 7 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #76 - Σελίδα 7 417472
ohi den ehei sholeio simera o mikros Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #76 - Σελίδα 7 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #76 - Σελίδα 7 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #76 - Σελίδα 7 328109
ah ti wraia i kouventa sas gia ta hristougenniatika santa santa santa santa
emeis 20 tha stolisoume gia na eimaste oloi mazy o antras mou feugei taxidi 20 tou minos. ta hristougenna den tha einai mazy mas elpizoume na erthei tin protohronia...

eirini31


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
maryz-iraklio kritis έγραψε:κλείνω....έπεσε δουλειάαα!!

kali doulia mary Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #76 - Σελίδα 7 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #76 - Σελίδα 7 417472

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΝΝΟΥΛΑ!!!

ΕΜΕΝΑ Ο ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΓΙΟΡΤΗ ΠΡΙΝ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Κ ΤΟ ΚΟΒΩ ΝΑ ΠΑΘΑΙΝΩ ΤΡΑΛΑΛΑ Η ΓΥΝΑΙΚΑ!!!
Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΜΟΝΟ ΔΗΛΑΔΗ Η ΠΑΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΤΟΝ ΚΑΝΕΙ ΜΩΡΑΚΙ....

ΓΙΑΝΝΑ ΕΣΥ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ?

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γειτόνισσα θα μου τα πεις απο κοντα
Καλη συνέχεια
Φιλάκια

Γιαννα μου θα πάω εξόρμηση στα τζαμπο!!! Να ψωνησω τα χριστουγεννιάτικα! Εσείς έχετε τα παιδια να σκέφτεστε και εγω το γατο! Πιστεύω ότι θα πειραματιστει με το δέντρο
Την Τρίτη πάω γιατρο! Θα ξέρω και τα αποτελέσματα του άντρα μου και θα δω τι θα μου πει και εκείνος

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maryz-iraklio kritis έγραψε:κλείνω....έπεσε δουλειάαα!!


Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #76 - Σελίδα 7 M096ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΜΑΙΡΗ.

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eirini31 έγραψε:
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:
eirini31 έγραψε:Kalimera koritsia!!!!! Kaloriziko to 76 euhomai stin oikodespoina kai se oles mas polla Θετικό!! Θετικό!! Θετικό!! Θετικό!! Θετικό!!
kai fouskomenes koilitses Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #76 - Σελίδα 7 990599 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #76 - Σελίδα 7 990599 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #76 - Σελίδα 7 990599 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #76 - Σελίδα 7 990599 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #76 - Σελίδα 7 990599 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #76 - Σελίδα 7 990599 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #76 - Σελίδα 7 990599

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΙΡΗΝΗ.ΕΧΕΙ ΣΧΟΛΕΙΟ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΣΗΜΕΡΑ?

kalimera gianna mou Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #76 - Σελίδα 7 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #76 - Σελίδα 7 417472
ohi den ehei sholeio simera o mikros Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #76 - Σελίδα 7 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #76 - Σελίδα 7 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #76 - Σελίδα 7 328109
ah ti wraia i kouventa sas gia ta hristougenniatika santa santa santa santa
emeis 20 tha stolisoume gia na eimaste oloi mazy o antras mou feugei taxidi 20 tou minos. ta hristougenna den tha einai mazy mas elpizoume na erthei tin protohronia...

ΝΑΙ ΝΑΙ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ!!ΜΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ ΑΠ ΤΑ ΤΖΑΜΠΟ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΜΑΣ ΛΕΕΙ ΠΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΜΕΙΝΑΝ ΓΙΑ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ???

Ε ΤΟΤΕ ΚΑΛΑ ΘΑ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΙ ΘΑ ΣΤΟΛΙΣΕΤΕ ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ ΚΑΙ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΣΟΥ ΤΗΝ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑ santa santa santa

eirini31


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:
eirini31 έγραψε:
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:
eirini31 έγραψε:Kalimera koritsia!!!!! Kaloriziko to 76 euhomai stin oikodespoina kai se oles mas polla Θετικό!! Θετικό!! Θετικό!! Θετικό!! Θετικό!!
kai fouskomenes koilitses Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #76 - Σελίδα 7 990599 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #76 - Σελίδα 7 990599 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #76 - Σελίδα 7 990599 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #76 - Σελίδα 7 990599 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #76 - Σελίδα 7 990599 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #76 - Σελίδα 7 990599 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #76 - Σελίδα 7 990599

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΙΡΗΝΗ.ΕΧΕΙ ΣΧΟΛΕΙΟ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΣΗΜΕΡΑ?

kalimera gianna mou Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #76 - Σελίδα 7 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #76 - Σελίδα 7 417472
ohi den ehei sholeio simera o mikros Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #76 - Σελίδα 7 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #76 - Σελίδα 7 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #76 - Σελίδα 7 328109
ah ti wraia i kouventa sas gia ta hristougenniatika santa santa santa santa
emeis 20 tha stolisoume gia na eimaste oloi mazy o antras mou feugei taxidi 20 tou minos. ta hristougenna den tha einai mazy mas elpizoume na erthei tin protohronia...

ΝΑΙ ΝΑΙ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ!!ΜΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ ΑΠ ΤΑ ΤΖΑΜΠΟ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΜΑΣ ΛΕΕΙ ΠΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΜΕΙΝΑΝ ΓΙΑ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ???

Ε ΤΟΤΕ ΚΑΛΑ ΘΑ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΙ ΘΑ ΣΤΟΛΙΣΕΤΕ ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ ΚΑΙ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΣΟΥ ΤΗΝ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑ santa santa santa


nai kai emena mou aresei auti i diafimisi pou metraei tis meres antistrofa santa santa santa
makari na ta kataferoun kai na girisoun gia tin protohronia...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις