Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
9 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 9 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 30 από 40]

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΝΕΥΘΥΝΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΚΑΙ ΑΠΕΡΙΣΚΕΠΤΟΙ! ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΠΑΚΟΛΟΥΘΟ ΑΥΤΩΝ! ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΚΑΤΙ Η' ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΛΥ ΤΟ ΚΥΝΗΓΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΕΤΥΧΑΙΝΕΙΣ! ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΕΥΝΑΣΟΥΝ ΤΙΣ ΤΥΨΕΙΣ ΤΟΥΣ!

FOTINI28

FOTINI28
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΩΡΑΙΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ!!!!

inka

inka
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
art86 έγραψε:ΕΚΑΝΑ ΜΙ ΑΔΙΑΠΙΣΤΩΣΗ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΣΥΖΗΤΟΥΣΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ....ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΑ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΕ ΠΕΜΠΤΗ ΤΟ ΠΑΚΕΤΟ ΧΡΟΝΙΑ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΣΤΙς 99 ΑΠΟ ΤΙΣ 100 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΨΑΧΝΟΥΝ ΓΟΝΕΙΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΓΟΝΕΙΣ ΠΟΥ ΨΑΧΝΟΥΝ ΠΑΙΔΙΑ...ΠΩΣ ΤΟ ΕΞΗΓΗΤΑΙ ΑΥΤΟ...ΕΓΩ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΤΑ ΥΟΘΕΤΗΜΕΝΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΧΟΥΝ ΑΠΩΘΗΜΕΝΟ ΚΑΙ ΛΑΧΤΑΡΑ ΑΓΩΝΙΑ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΟΥΝ ΤΟΥΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ...ΑΛΛΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΠΩΣ ΤΟΥΣ ΣΥΓΧΩΡΟΥΝ...ΣΗΜΕΡΑ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΤΗΝΔΩΣΑΝ ΣΤΑ 3 ..ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ Ν ΦΤΑΝΕΙΣ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΣΤΑ 3 ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΔΙΝΕΙΣ..?Η ΤΟ ΑΛΛΟ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 20 30 40 ΧΡΟΝΙΑ ΑΓΚΑΛΙΑΖΟΝΤΑΙ ΚΛΑΙΝΕ ΚΑΙ ΛΕΝΕ ΣΑΓΑΠΩ ΚΑΙ ΣΑΓΑΠΟΥΣΑ ΠΑΝΤΑ ΚΛΠ...Ε ΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙΣ Ν ΑΓΑΠΑΣ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΧΕΙΣ ΖΗΣΕΙ....?ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΥΜΦΩΝΕΙΤΕ Η ΔΙΑΦΩΝΕΙΤΕ ?

Πραγματικά άρτεμις και εμενα αυτο μου κάνει τρομερή εντύπωση!οι ενθερμοι εναγκαλισμοι χωρις προηγούμενο!Βέβαια, όταν δίνεις ένα παιδί, υπάρχει απόρρητο για την προστασια του και είναι καθαρά απόφαση του ενηλικιωμένου πλέον παιδιου αν θέλει να ψάξει το ίδιο για τους βιολογικους γονεις!απλα μερικές φορές είναι λίγο αχαριστία για αυτους τους πραγματικούς γονεις που το ανέθρεψαν, να τους "γράφει" και να αναζητά,,τι?? τους δότες ωαρίων και σπερματοζωαρίων του,,γιατι γονεις δεν ειναι!

LindakiS

LindakiS
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
inka έγραψε:
αφρουλα έγραψε:ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΤΟΣΟΠΟΛΥΥΥΥΥ! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #76 - Σελίδα 30 334590 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #76 - Σελίδα 30 334590 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #76 - Σελίδα 30 334590 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #76 - Σελίδα 30 334590 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #76 - Σελίδα 30 334590 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #76 - Σελίδα 30 334590 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #76 - Σελίδα 30 334590 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #76 - Σελίδα 30 334590 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #76 - Σελίδα 30 334590


ΣΟΦΙΑ ΜΟΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΑΙΣΙΟΔΟΞΗ! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #76 - Σελίδα 30 377361

ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΝΤΕΧΩ ΤΗ ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ! ΤΑΧΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΗΘΕΝ ΤΑΠΕΙΝΗ! ΑΣΕ ΜΑΣ ΒΡΕ ΓΕΡΟΝΤΟΜΠΕΜΠΕΚΑ!!!

οντως και εμένα μου σπάει τα νευρα! "κλάψε λίγο καλε μου καλεσμένε, ανεβαινουν τα νουμερα,,τι δεν κλαίτε??? μα είστε υιοθετημενος και παρατημενος!κλάααψτε!" όλα για την τηλεθέαση!
Τωρα έχει Aυτοψία,,,,οι βεντέτες των τσιγγάνων!!!interesting!


ααααααααααααααχαχαχαχαχαχααααααααα πεθαναααααααααα γεια σου ρε Σοφακι!! Συμφωνω απολυτα, καποτε τα πιστευα....τωρα...δε με πειθουν πλεον......ε φαινεται το στημμενο καραμπαμ κανει!!


Αφρουλιτα μουυυ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #76 - Σελίδα 30 334590Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #76 - Σελίδα 30 334590Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #76 - Σελίδα 30 334590Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #76 - Σελίδα 30 334590

Κι οσο γι αυτο που λεει η Αρτ, ετσι παει ......... μα ειναι δυνατον;; Θα μου πεις...αλλες εποχες....τα διναν τοτε τα παιδια για υιοθεσια πολυ ευκολα....αλλα να αααν ειναι αληθινο συγκινουνται γτ δεν γνωρισαν ποτε το αδερφι τους..... κλαψ, λιγμ.... :Ρ

Αλλα εδω σε θελω ...αν ειχες αδερφη, ή εχεις...και δεν μπορουσε να κανει παιδι...θα της εδινες το δικο σου;;; Το εχουν κανει 2 μαναδες σε κοντινο συγγενικο μου περιβαλλον!

http://www.sailormoon82@blogspot.com

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΝΑΙ ΑΡΤΕΜΟΥΛΑ ΜΟΥ! Η ΜΟΥΜΜΙΟΠΟΙΗΣΗ ΚΑΛΑ ΚΡΑΤΕΙ ΚΑΙ ΕΝ ΕΤΕΙ 2012! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
LindakiS έγραψε:
inka έγραψε:
αφρουλα έγραψε:ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΤΟΣΟΠΟΛΥΥΥΥΥ! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #76 - Σελίδα 30 334590 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #76 - Σελίδα 30 334590 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #76 - Σελίδα 30 334590 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #76 - Σελίδα 30 334590 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #76 - Σελίδα 30 334590 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #76 - Σελίδα 30 334590 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #76 - Σελίδα 30 334590 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #76 - Σελίδα 30 334590 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #76 - Σελίδα 30 334590


ΣΟΦΙΑ ΜΟΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΑΙΣΙΟΔΟΞΗ! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #76 - Σελίδα 30 377361

ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΝΤΕΧΩ ΤΗ ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ! ΤΑΧΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΗΘΕΝ ΤΑΠΕΙΝΗ! ΑΣΕ ΜΑΣ ΒΡΕ ΓΕΡΟΝΤΟΜΠΕΜΠΕΚΑ!!!

οντως και εμένα μου σπάει τα νευρα! "κλάψε λίγο καλε μου καλεσμένε, ανεβαινουν τα νουμερα,,τι δεν κλαίτε??? μα είστε υιοθετημενος και παρατημενος!κλάααψτε!" όλα για την τηλεθέαση!
Τωρα έχει Aυτοψία,,,,οι βεντέτες των τσιγγάνων!!!interesting!


ααααααααααααααχαχαχαχαχαχααααααααα πεθαναααααααααα γεια σου ρε Σοφακι!! Συμφωνω απολυτα, καποτε τα πιστευα....τωρα...δε με πειθουν πλεον......ε φαινεται το στημμενο καραμπαμ κανει!!


Αφρουλιτα μουυυ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #76 - Σελίδα 30 334590Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #76 - Σελίδα 30 334590Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #76 - Σελίδα 30 334590Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #76 - Σελίδα 30 334590

Κι οσο γι αυτο που λεει η Αρτ, ετσι παει ......... μα ειναι δυνατον;; Θα μου πεις...αλλες εποχες....τα διναν τοτε τα παιδια για υιοθεσια πολυ ευκολα....αλλα να αααν ειναι αληθινο συγκινουνται γτ δεν γνωρισαν ποτε το αδερφι τους..... κλαψ, λιγμ.... :Ρ

Αλλα εδω σε θελω ...αν ειχες αδερφη, ή εχεις...και δεν μπορουσε να κανει παιδι...θα της εδινες το δικο σου;;; Το εχουν κανει 2 μαναδες σε κοντινο συγγενικο μου περιβαλλον!
ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΣΤΟ ΔΙΣ..ΞΕΡΩ ΕΝΑ ΠΟΛΥ ΚΟΝΤΙΝΟ Μ ΑΤΟΜΟ ΠΟΥ ΕΔΩΣΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΤΟΝ ΘΕΙΟ ΤΗΣ...ΑΠΡΑΔΕΚΤΟ.....ΠΩΣ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ..ΑΛΛΟ Η ΠΑΡΕΝΘΕΤΗ ΜΗΤΕΡΑ-ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΕΝΔΟΙΑΣΜΟΥ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΣ ΠΑΡΟΥΣΗΣ --ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΑΥΤΟ...ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ...ΑΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ ΕΞΑΝΤΛΗΣΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΠΕΡΙΘΩΡΙΑ ΥΙΟΘΕΤΗΣΕ ΚΑΙ ΚΑΝΕ ΚΑΙ ΕΝΑ ΚΑΛΟ....ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ..?ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΘΑ ΣΟΥ ΚΑΝΩ ΕΓΩ ..?ΤΙ ΛΕΜΕ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ...??ΚΑΙ ΣΕ ΜΙΑ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ Γ ΑΥΤΗ ΤΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑΝ ΝΑ ΜΕ ΠΕΙΣΟΥΝ ΓΑΙ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ...ΕΙΜΑΙ ΑΜΕΤΑΚΙΝΗΤΗ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ...ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΑΚΙ ΜΕ ΠΑΤΑΤΕΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΩ

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
LindakiS έγραψε:
inka έγραψε:
αφρουλα έγραψε:ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΤΟΣΟΠΟΛΥΥΥΥΥ! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #76 - Σελίδα 30 334590 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #76 - Σελίδα 30 334590 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #76 - Σελίδα 30 334590 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #76 - Σελίδα 30 334590 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #76 - Σελίδα 30 334590 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #76 - Σελίδα 30 334590 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #76 - Σελίδα 30 334590 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #76 - Σελίδα 30 334590 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #76 - Σελίδα 30 334590


ΣΟΦΙΑ ΜΟΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΑΙΣΙΟΔΟΞΗ! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #76 - Σελίδα 30 377361

ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΝΤΕΧΩ ΤΗ ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ! ΤΑΧΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΗΘΕΝ ΤΑΠΕΙΝΗ! ΑΣΕ ΜΑΣ ΒΡΕ ΓΕΡΟΝΤΟΜΠΕΜΠΕΚΑ!!!

οντως και εμένα μου σπάει τα νευρα! "κλάψε λίγο καλε μου καλεσμένε, ανεβαινουν τα νουμερα,,τι δεν κλαίτε??? μα είστε υιοθετημενος και παρατημενος!κλάααψτε!" όλα για την τηλεθέαση!
Τωρα έχει Aυτοψία,,,,οι βεντέτες των τσιγγάνων!!!interesting!


ααααααααααααααχαχαχαχαχαχααααααααα πεθαναααααααααα γεια σου ρε Σοφακι!! Συμφωνω απολυτα, καποτε τα πιστευα....τωρα...δε με πειθουν πλεον......ε φαινεται το στημμενο καραμπαμ κανει!!


Αφρουλιτα μουυυ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #76 - Σελίδα 30 334590Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #76 - Σελίδα 30 334590Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #76 - Σελίδα 30 334590Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #76 - Σελίδα 30 334590

Κι οσο γι αυτο που λεει η Αρτ, ετσι παει ......... μα ειναι δυνατον;; Θα μου πεις...αλλες εποχες....τα διναν τοτε τα παιδια για υιοθεσια πολυ ευκολα....αλλα να αααν ειναι αληθινο συγκινουνται γτ δεν γνωρισαν ποτε το αδερφι τους..... κλαψ, λιγμ.... :Ρ

Αλλα εδω σε θελω ...αν ειχες αδερφη, ή εχεις...και δεν μπορουσε να κανει παιδι...θα της εδινες το δικο σου;;; Το εχουν κανει 2 μαναδες σε κοντινο συγγενικο μου περιβαλλον!
ΣΟΡΥ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΝΑΔΕΣ ΕΧΩ ΕΝΔΟΙΑΣΜΟ ..ΔΥΣΚΟΛΕΥΟΜΑΙ ΝΑ ΠΩ ΜΑΝΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΕΙ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΝΕΙ...ΠΑΙΔΙΑ ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΔΙΑΝΟΗΤΟ...ΣΟΡΥ ΑΝ ΑΚΟΥΓΟΑΜΙ ΣΚΛΗΡΗ ΑΛΑΛ ΘΥΜΩΝΩ ΜΕ ΤΕΤΟΙΑ

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πωπω μου λιωσαν το κορμι μιση ωρα πριν φυγω!!!αχ παλιοπροβληματα με τα pc ολα σε λαθος ωρα γινονται!!!!!! πονεσαν τα χερια μου σηκωσε κατεβασε τον πυργο!!! Mad Mad Mad

τα δινανε ευκολα τοτε τα παιδια,ηταν αλλη εποχη, ξερω κι εγω ετσι ατομο και σε συγγενικο προσωπο του αντρα μου και κοπελα στην γειτονια μου στο πατρικο μου!!!

και το χειροτερο.. πολλοι δν το λενε ποτε στα παιδια αυτα!!!

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπέρα!!!!!!!!!!!!!!!

καλά Αφρούλα έλιωσα που σε νευρίασε ο άντρας της ΕλληςΑς μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #76 - Σελίδα 30 SnickeringΑς μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #76 - Σελίδα 30 Snickering

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:πωπω μου λιωσαν το κορμι μιση ωρα πριν φυγω!!!αχ παλιοπροβληματα με τα pc ολα σε λαθος ωρα γινονται!!!!!! πονεσαν τα χερια μου σηκωσε κατεβασε τον πυργο!!! Mad Mad Mad

τα δινανε ευκολα τοτε τα παιδια,ηταν αλλη εποχη, ξερω κι εγω ετσι ατομο και σε συγγενικο προσωπο του αντρα μου και κοπελα στην γειτονια μου στο πατρικο μου!!!

και το χειροτερο.. πολλοι δν το λενε ποτε στα παιδια αυτα!!!
ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΞΕΡΩ ΕΓΩ ΤΟ ΑΠΙΔΙ ΠΕΘΑΝΕ ΠΡΙΝ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΣΤΑ 38 ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΗΞΕΡΕ...ΔΕΝ ΞΕΡΩ..ΤΙ ΘΑ ΠΕΙ ΤΑ ΔΙΝΑΝ ΤΟΤΕ........?ΔΕΝ ΤΟ ΑΚΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ..ΤΩΡΑ ΟΙ ΜΑΝΕΣ ΑΓΑΠΑΝΕ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥΣ............?ΤΟΤΕ ΤΙ ΝΟΜΙΖΑΝ ΟΤΙ ΤΑ ΦΕΡΝΕΙ Ο ΠΕΛΑΡΓΟΣ...?ΔΕΝ ΞΕΡΑΝ ΝΑ ΚΛΕΙΣΟΥΝ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΑΜΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑΝ ΝΑΤ ΤΑ ΤΑΙΣΟΥΝ ....?ΑΣ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΕΥΡΙΑΖΩ

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσακια μου σορυ δεν μπορω να σας παρακολουθησω με ενοχλει η μεση μου ελπιζω αυριο να μην νιωθω αυτο το πραγμα καλη συνεχεια καληνυχτα Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #76 - Σελίδα 30 417472

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη έγραψε:κοριτσακια μου σορυ δεν μπορω να σας παρακολουθησω με ενοχλει η μεση μου ελπιζω αυριο να μην νιωθω αυτο το πραγμα καλη συνεχεια καληνυχτα Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #76 - Σελίδα 30 417472
ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΑΓΑΠΑΚΙ ΜΟΥ ..ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΟΥ Wink

LindakiS

LindakiS
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ιts ok...κουβεντα κανουμε! Λογικο πολυυυ να νευριαζεις, βασικα ετσι ειναι....αλλα....δεν ξερω....δεν μπορω να κατακρινω κι αυτες που το κανους...νομιζω οτι θελει τεραστιο ψυχικο σθενος στην περιπτωση αυτη...Ας πουμε ξερω μια μανα (του πρωην μου) που η νυφη του αντρα της (απο τον αδερφο του!) και η πεθερα της οταν εμεινε εγκυος στο παιδι (ο πρωην μου) της ειπανε να το δωσει στην νυφη τους...αλλα φυσικα δε δεχτηκε!! Και μου το διηγηθηκε η ιδια! Μου λεει το πρωτο μου παιδι και θα το δωσω;; Δεν μπορουσα...αρνηθηκα! Τελικα...η αδερφη του αντρα της ...εκανε ενα παιδακι μικροτερο απο ολες μας ηλικιακα...και το ΕΔΩΣΕ στην νυφη τους που δε μπορουσε να κανει παιδι, τελικα οταν εγινε 15 χρονων του ειπανε ολη την αληθεια, η θετη του μητερα δηλαδη...και του ειπε.....παιδι μου...αν θελεις να πας στην αληθινη σου οιοογενεια εισαι ελευθερος να πας...τελικα το παιδι φυσικα και δεν πηγε...θυμωσε ομως μαζι τους πολυ γτ τον ΔΩΣΑΝΕ! Και δεν τους μιλουσε για αρκετο καιρο, ενω τους ηξερε για θειους απο τοτε που γεννηθηκε!!

http://www.sailormoon82@blogspot.com

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΙΡΗΝΗ ΜΟΥ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #76 - Σελίδα 30 417472 ΓΙΑΤΙ ΑΔΙΚΟ ΕΧΩ! ΟΛΟΙ ΤΟΥΣ ΓΑΙΔΟΥΡΙΑ ΕΙΝΑΙ!

ΑΡΤΕΜΟΥΛΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΑΠΟΛΥΤΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ! ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑΝ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΟΥΤΕ ΥΠΗΡΧΕ Η ΕΠΙΜΟΡΦΩΣΗ! ΑΥΤΑ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΣΕ ΠΟΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΛΕΣ ΜΕΘΟΔΟΙ ΑΝΤΙΣΥΛΛΗΨΗΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ Η ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΚΛΕΙΝΟΥΝ ΤΑ ΠΟΔΙΑ!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
art86 έγραψε:ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΞΕΡΩ ΕΓΩ ΤΟ ΑΠΙΔΙ ΠΕΘΑΝΕ ΠΡΙΝ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΣΤΑ 38 ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΗΞΕΡΕ...ΔΕΝ ΞΕΡΩ..ΤΙ ΘΑ ΠΕΙ ΤΑ ΔΙΝΑΝ ΤΟΤΕ........?ΔΕΝ ΤΟ ΑΚΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ..ΤΩΡΑ ΟΙ ΜΑΝΕΣ ΑΓΑΠΑΝΕ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥΣ............?ΤΟΤΕ ΤΙ ΝΟΜΙΖΑΝ ΟΤΙ ΤΑ ΦΕΡΝΕΙ Ο ΠΕΛΑΡΓΟΣ...?ΔΕΝ ΞΕΡΑΝ ΝΑ ΚΛΕΙΣΟΥΝ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΑΜΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑΝ ΝΑΤ ΤΑ ΤΑΙΣΟΥΝ ....?ΑΣ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΕΥΡΙΑΖΩ

μην ψαχνεις να βρεις λογικη με τον τροπο που σκεφτεσαι εσυ για το πως σκεφτονταν τοτε!!! ...τοτε ηταν ενα ειδος παρενθετης μητερας αυτο γιατι δν ειχε εξελιχθει η τεχνιτη γονιμοποιηση...και αφου το ενα ζευγαρι δν μπορουσε να τεκνοποιησει και το αλλο δν ηθελε να κανει αλλα παιδια, αλλα ηθελε να βοηθησει το συγγενικο προσωπο που δν μπορουσε, το εκανε ετσι!!! να μην εχουν λεφτα και να τα δινουν ΔΥΣΤΥΧΩΣ υπαρχουν πολλοι και τωρα!!! με το που αρχισαν να λενε για την κριση .. αρχισαμε να μαθαινουμε οτι πολλοι γονεις εγκατελειπαν τα παιδια τους στο χαμογελο του παιδιου και αλλα τετοια γιατι δν ειχαν να τα ταισουν!!!!

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΓΑΠΗ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #76 - Σελίδα 30 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #76 - Σελίδα 30 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #76 - Σελίδα 30 417472

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αγαπη καληνυχτα!!

Ειρηνη κι εγω γελασα πολυ που θυμωσε με τον αντρα μου! χαχαχαχαχαχαχα



Έχει επεξεργασθεί από τον/την boubou στις Πεμ Νοε 08, 2012 1:48 pm, 1 φορά

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
LindakiS έγραψε:Ιts ok...κουβεντα κανουμε! Λογικο πολυυυ να νευριαζεις, βασικα ετσι ειναι....αλλα....δεν ξερω....δεν μπορω να κατακρινω κι αυτες που το κανους...νομιζω οτι θελει τεραστιο ψυχικο σθενος στην περιπτωση αυτη...Ας πουμε ξερω μια μανα (του πρωην μου) που η νυφη του αντρα της (απο τον αδερφο του!) και η πεθερα της οταν εμεινε εγκυος στο παιδι (ο πρωην μου) της ειπανε να το δωσει στην νυφη τους...αλλα φυσικα δε δεχτηκε!! Και μου το διηγηθηκε η ιδια! Μου λεει το πρωτο μου παιδι και θα το δωσω;; Δεν μπορουσα...αρνηθηκα! Τελικα...η αδερφη του αντρα της ...εκανε ενα παιδακι μικροτερο απο ολες μας ηλικιακα...και το ΕΔΩΣΕ στην νυφη τους που δε μπορουσε να κανει παιδι, τελικα οταν εγινε 15 χρονων του ειπανε ολη την αληθεια, η θετη του μητερα δηλαδη...και του ειπε.....παιδι μου...αν θελεις να πας στην αληθινη σου οιοογενεια εισαι ελευθερος να πας...τελικα το παιδι φυσικα και δεν πηγε...θυμωσε ομως μαζι τους πολυ γτ τον ΔΩΣΑΝΕ! Και δεν τους μιλουσε για αρκετο καιρο, ενω τους ηξερε για θειους απο τοτε που γεννηθηκε!!
ΑΜΑ ΘΕΣ ΝΑ ΠΑΣ ΠΗΓΑΙΝΕ????????????ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΟ ΣΚΕΠΤΙΚΟ .....ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΕΧΩ ΑΛΛΗ ΑΠΟΨΗ ....ΤΟ ΘΕΩΡΩ ΑΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΟ....ΟΛΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ....ΜΕΡΙΚΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΜΥΑΛΟΙ ΚΑΙ ΝΑΙ ΣΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΘΥΜΩΝΩ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΑΙΔΙΑ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΞΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ ΜΕ ΑΠΕΙΡΗ ΑΓΑΠΗ ΜΕΣΑΣ ΤΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ....ΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΥΤΟ ΕΙΑΝΙ ΑΔΙΚΟ..ΞΑΔΕΡΦΟΣ ΤΗΣ ΠΕΘΕΡΑΣ ΜΟΥ ..ΧΡΟΝΑΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΕΣ ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΕΣ...ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΚΑΙ Η ΓΥΝΑΙ ΚΑ ΤΟΥ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 40...ΩΣΠΟΥ ΜΕΝΕΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 20 ΧΡΟΝΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΩΝ ΕΓΚΥΟΣ ΜΕ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ..ΕΡΧΕΤΑΙ Η ΩΡΑ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΚΑΙ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ...ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΟΛΛΑΝΕ ΜΙΚΡΟΒΙΟ ΚΑΙ ΠΕΘΑΙΝΟΥΝ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2 3 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΤΑ 2..ΦΡΙΚΤΟ ΚΑΙ ΑΔΙΚ...Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΥΙΟΘΕΤΗΣΕ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΑΛΛΑ ΕΧΑΣΕ ΠΟΛΑΛ ΧΡΟΝΙΑ ΕΠΩΔΥΝΑ

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑΤΙ ΚΑΛΕ ΓΕΛΑΣΕΣ ΚΑΙ ΕΣΥ? Shocked

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΓΙΑΤΙ ΚΑΛΕ ΓΕΛΑΣΕΣ ΚΑΙ ΕΣΥ? Shocked

χαχαχα γιατι να μη γελασω εγω!??? μου φανηκε αστειο!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #76 - Σελίδα 30 40746 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #76 - Σελίδα 30 40746 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #76 - Σελίδα 30 40746 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #76 - Σελίδα 30 40746


ομορφουλες μου θα σας αφησω γιατι σχολαω σε λιγακι!! ισως μπω μετα απο το σπιτι αν προλαβω!!

για την ωρα Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #76 - Σελίδα 30 334590 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #76 - Σελίδα 30 334590 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #76 - Σελίδα 30 334590 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #76 - Σελίδα 30 334590 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #76 - Σελίδα 30 334590

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:
art86 έγραψε:ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΞΕΡΩ ΕΓΩ ΤΟ ΑΠΙΔΙ ΠΕΘΑΝΕ ΠΡΙΝ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΣΤΑ 38 ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΗΞΕΡΕ...ΔΕΝ ΞΕΡΩ..ΤΙ ΘΑ ΠΕΙ ΤΑ ΔΙΝΑΝ ΤΟΤΕ........?ΔΕΝ ΤΟ ΑΚΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ..ΤΩΡΑ ΟΙ ΜΑΝΕΣ ΑΓΑΠΑΝΕ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥΣ............?ΤΟΤΕ ΤΙ ΝΟΜΙΖΑΝ ΟΤΙ ΤΑ ΦΕΡΝΕΙ Ο ΠΕΛΑΡΓΟΣ...?ΔΕΝ ΞΕΡΑΝ ΝΑ ΚΛΕΙΣΟΥΝ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΑΜΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑΝ ΝΑΤ ΤΑ ΤΑΙΣΟΥΝ ....?ΑΣ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΕΥΡΙΑΖΩ

μην ψαχνεις να βρεις λογικη με τον τροπο που σκεφτεσαι εσυ για το πως σκεφτονταν τοτε!!! ...τοτε ηταν ενα ειδος παρενθετης μητερας αυτο γιατι δν ειχε εξελιχθει η τεχνιτη γονιμοποιηση...και αφου το ενα ζευγαρι δν μπορουσε να τεκνοποιησει και το αλλο δν ηθελε να κανει αλλα παιδια, αλλα ηθελε να βοηθησει το συγγενικο προσωπο που δν μπορουσε, το εκανε ετσι!!! να μην εχουν λεφτα και να τα δινουν ΔΥΣΤΥΧΩΣ υπαρχουν πολλοι και τωρα!!! με το που αρχισαν να λενε για την κριση .. αρχισαμε να μαθαινουμε οτι πολλοι γονεις εγκατελειπαν τα παιδια τους στο χαμογελο του παιδιου και αλλα τετοια γιατι δν ειχαν να τα ταισουν!!!!
ΕΛΛΟΥΚΟ Μ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ..Η ΠΑΡΕΝΘΕΤΗ ΕΙΑΝΙ ΑΚΤΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΑΛΛΟ...ΤΟ ΟΤΙ ΤΟ ΚΑΝΑΝ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΟΚ ΟΛΑ ΚΑΛΑ....ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ...ΑΜΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΤΑΙΣΕΙΣ ΚΑΝΕΙΣ 10 ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΑΚΙ ΤΟ ΤΑΙΖΕΙΣ.......ΑΥΤΑ ΕΙΑΝΙ ΦΤΗΝΕΣ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΕΣ.....

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κ



Έχει επεξεργασθεί από τον/την eirini7 στις Παρ Ιαν 03, 2014 6:13 am, 1 φορά

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eirini7 έγραψε:κορίτσια μην είμαστε απόλυτες σε κάποια θέματα.Γνωρίζω περίπτωση μητέρας(δυστυχώς γνωστή μου)που έκανε 4 παιδιά και δεν δούλευε κανένας τους(πριν 20 χρόνια)ούτε αυτή ούτε ο άντρας της,ζούσαν στην απόλυτη φτώχεια και κάποια στιγμή εμεινε έγκυος στο 5ο Shocked Shocked ο αδερφός της που είχε 1 παιδάκι προσφέρθηκε να το μεγαλώσει αλλά να ξέρει ποιοί είναι οι πραγματικοί του γονείς..αυτό το παιδάκι ΣΩΘΗΚΕ!τα άλλα δεν πήγαν καν σχολείο..Αρα καλά δεν έκανε ο άνθρωπος και το πήρε και το μεγάλωσε;;και η μάνα όσο ανεύθυνη και αν ήταν καλά δεν έκανε και το έδωσε;;
ΠΡΙΝ 20 ΧΡΟΝΙΑ ..ΔΗΛΑΔΗ ΤΟ 92....ΥΠΗΡΧΑΝ ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΙΚΑ....ΣΟΡΥ ΠΟΥ ΓΙΝΟΜΑΙ ΣΚΛΗΡΗ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΑΛΛΑ ΔΙΑΦΩΝΩ.....ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΑΜΙ ΑΠΟΛΥΤΗ ΑΛΛΑ ΛΕΩ ΑΠΛΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ...ΟΚ ΑΚΟΥΩ ΤΙΣ ΔΙΚΕΣ ΣΑΣ ΑΠΛΑ ΤΥΧΑΙΝΕΙ ΝΑ ΕΧΩ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΡΤΕΜΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΣΥ ΔΕΝ ΛΕΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΨΗ ΣΟΥ ΟΤΑΝ ΕΚΦΡΑΖΕΣΑΙ ΚΑΙ ΚΑΤ' ΕΠΕΚΤΑΣΗ ΠΡΑΤΤΕΙΣ ΚΑΤΙ?! ΓΙΑΤΙ ΤΩΡΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣ ΤΟΣΟ ΕΝΤΟΝΑ ΣΤΗ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟΤΗΤΑ ΣΚΕΨΗΣ ΚΑΙ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΩΝ (ΓΙΑ ΤΑ ΠΕΠΡΑΓΜΕΝΑ ΤΩΝ ΜΗΤΕΡΩΝ ΕΚΕΙΝΩΝ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ ΛΕΩ!)?! ΜΗΝ ΚΡΙΝΕΙΣ ΕΞ ΙΔΙΩΝ ΤΑ ΑΛΛΟΤΡΙΑ!

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[



Έχει επεξεργασθεί από τον/την eirini7 στις Παρ Ιαν 03, 2014 6:13 am, 1 φορά

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 30 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις