Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
75 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 75 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 40]

eleni2526


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΓΕΙΑ ΣΑς κοριτσια τι κανετε???εμεις γυρισαμε τελικα πηγαμε ολοι μαζι πηγα πηρα κ τα εμβολια μαζι με το μωρο (αρε ευακι με τις ιδεες σου)!!!!!!!!ξεμπερδεψα αμεσος κ μετα πηγαμε σε κατι φιλους για καφε!!!!γυρισαμε φαγαμε κ φυσικα μου εβγαλε τη βολτα ξινη.παω να παρω απο ενα γλυκο λεει να φαμε κατεβενει κ πηρε ολο μα@@@@κιες κ εδωσε κ 15 ευρο.τα νευρα μου!!!!!τι να πω!!!!

το εμβολιο της γαστρεντεριτιδας κ εμεις το καναμε μου ειπε καλυτερα να το κανουμε γιατι πηγενει η αναστασια σχολειο.

το βραδυ μας χαλια ουτε ξερω ποσες φορες σηκωθηκα ο κωστας στον κοσμο του ουτε ακουγε τιποτα αφου στις 5 του λεω σηκω δεν αντεχω αλλο πηγα να σηκωθω απο το κρεβατι κ ζαλιστικα. τι αλλο δεν θυμαμαι!!!!!φιλια στα μωρακια μας!!!!

elbono


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mamavi έγραψε:Καλημέρα κορίτσια, κάτι κάνω λάθος στον ύπνο της δεν εξηγείται.. πάλι χθές 4 ή 5, έχασα το μέτρημα, φορές ξύπνημα 5 λεπτά φαί και ύπνος αλλά δεν γίνεται να ξυπνάω ανα 1 ώρα και κάτι, δεν κοιμάμαι καθόλου καλά είμαι στρεσαρισμένη και μετά δεν μπορώ να χαλαρώσω να κοιμηθώ ενδιάμεσα. Από σήμερα θα σταματήσω να την παίρνω στο κρεβάτι μου ίσως αυτό την καλομαθαίνει γιατί πιπιλάει συνέχεια στήθος και δεν κάνει μεγάλα γεύματα να την πιάσουν.

Bebek εσύ πριν το ύπνο δίνεις και ξένο ή μόνο με μητρικό κοιμάται σερί;

Να χαίρεστε αυτούς που γιορτάζουν.
mamavi αφησε την να πεινασει καλα πριν το τελευταιο γευμα κ καντην μπανιο ψιλο αργα εγω αυτο κανω κ κοιμαται μονο μμητρικο ελα6-7ωρο

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σας κι απο μας!!!!!!!!!!!!!
γυρισαμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
τι σου ειναι η βολτα,ε;; πηρα τα πανω μου ρε κοριτσια! ειχα αφησει τη μικρη σε μια φιλη μας κ εκανα οχι ολες,αλλα πολλες απο τις δουλειες που ειχα. βεβαια ετρεχα μην αργησω αλλα το χα αναγκη ρε κοριτσια ετσι λιγο να περπατησω στα παλια μερη,στα μαγαζια που πηγαινα προ παιδιου.βεβαια τωρα μπηκα σε 2 παιδικα μαγαζια,σε ενα με αντρικα κ σε ΚΑΝΕΝΑ με γυναικεια..χιχι! αλλα το χαρηκα!η βολτα μετραει. τις αλλαξα κατι ρουχα που τα χα διπλά κ της πηρα ενα μοντκομερι μουρλια!!!!

Χρυσα οταν νιωσεις ετοιμη πες μας!φιλακια!!!!

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
poy eiste re kores simera?

spyros3

spyros3
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπερα κοριτσια μ!!καλοριζικο βρε κ αυτο το θεματακι μας!!

η μικρη τελικα εκανε πυρετο απο τα εμβολια αλλα δεν γκρινιαζει κ γενικα ειναι καλα περα απο το φαγητο της...τρωει συχνα κ απο λιγο..αυριο πιστευω να ναι καλυτερα..εκανε κ τ σπυρου το εμβολιο αλλα ευτυχως μεχρι στιγμης παει καλα αλλα πρεπει να περιμενω μια βδομαδα αν θα κανει πυρετο..εγω ξεπατωθηκα κ σημερα κ ειμαι κ μονη κ δεν ειμαι κ στα καλα μ...δεν εχει γινει κατι απλα ειμαι κ εγω κουρασμενη κ πεσμενη ψυχολογικα...
καληνυχτα κουκλες κ αυριο θα τα πουμε καλυτερα...σας φιλω..

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
να'μαι κι εγω!πειτε πως δε με ειδατε...μαραθωνιος θηλαμος
σημερα...νομιζω ομως οτι σπασαμε την απεργια!πυρετο δεν ξαναεκανε παντως!παω για να τα βαλω για υπνο
και μετα ξαπλα!
ελπιζω.....

mamavi


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
bebek6 έγραψε: α! Βικυ,εμεις ειμαστε ειδικη περιπτωση,ασε.. κοιμομαστε μαζι κ ολο το βραδυ το βυζι εξω κι οταν αρχισει να ψαχνει με κλειστα ματια της το βαζω κ πινει. αποφευγω το βραδυ να δινω ξενο γιατι ειναι πιο δυσπεπτο.

Δεν αντέχω να κοιμηθώ έτσι όλο το βράδυ, πριν κανα μήνα που ξυπνούσε μια φορά στις 5 και μετά 7 κοιμόμασταν μαζί τα ξημερώματα για να μην σηκωθώ τόσο νωρίς αλλά πιάνομαι πολύ.

markella01 έγραψε:Καλημέρα.

Ο μικρός χτες ανα μία ώρα ξυπνούσε όχι απαραίτητα για να θηλάσει, γκρίνιαζε, του έδινα στήθος έπινε 2 λεπτά και πάλι υπνο...φυσικά δεν έκλεισα μάτι.

Σε καταλαβαίνω απόλυτα, έτσι είμαι εγώ 1 μήνα τώρα με εξαίρεση 5-6 νύχτες, έχει αρχίσει και δοκιμάζεται πολύ η υπομονή μου.

elbono έγραψε: αφησε την να πεινασει καλα πριν το τελευταιο γευμα κ καντην μπανιο ψιλο αργα εγω αυτο κανω κ κοιμαται μονο μμητρικο ελα6-7ωρο

9 κάνει μπάνιο και κοιμάται κάποια στιγμή μέχρις τις 11. Δοκίμασα να την κοιμήσω καλά το απόγευμα 5-8 εννοείται με ξαπλωτό θηλασμό ώστε να μην νυστάζει τόσο και να φάει καλά και παρ'όλο που κοιμήθηκε 1 παρά πάλι ξύπνησε στην 1μιση ώρα. Σήμερα είχε να φάει από τις 6 και έφαγε 9.45 αλλά και πάλι σε 10 λεπτά κοιμήθηκε, την ξύπνησα έφαγε άλλα 5 λεπτά και κοιμήθηκε, ας δούμε τι θα γίνει.

Έκανα το σπίτι γενική με γυναίκα από 8 έως 5, γλείψαμε τα παντά, η μέση με πεθαίνει, καληνύχτα.

konstantinasmg


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Να 'μαι και εγω. σήμερα τι να πω!!!!ΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ!!!Είμαι στην δουλεια οπου σημερα γινεται πανικός, ο Σταθης παιδικό και η μπεμπα σπίτι με την πεθερά μου. Και ενω εξυπηρετω εναν πελατη βλέπω κλήση απο το σπίτι μου. Απαντω και μου λεει η πεθερα μου οτι η μπεμπα βηχει πολύ.Οοοοοοοοοχι σκεφτομαι παααααααααλι κόλλησε απο τον μεγάλο. Την κλεινω περνω τηλ. την παιδίατρο μου λέει φερτην μου σε κανενα 40λεπτο ειμαι στην κλινικη γενναει μια πελάτισσα μου. Μου ξανατηλεφωνει η πεθερα μνου η οποια τα ειχε δει όλα γιατι η μπεμπα εβηχε συνεχεια. Εκανα το αυτοκίνητο αεροπλάνο σε ούτε 15 λεπτα ημουν σπίτι. Η συνεχεια σε λίγο...

elbono


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ειμαιχαζη αντι να ξεκουραστω εκατσα κ εκανα αποτυχημενες μπαρες δημητριακων Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα κ καλο Σ/Κ να εχουμε!!!!!!!!!!

εγω κοριτσια εχω τρελο μαζεμα στο σπιτι,πλυντηρια,να ετοιμασω για το χωριο,θα κατεβει η συνυφαδα-να παμε για ψωνια και το θεϊκο δε σας το πα...
βαλαμε φωτια στην κουζιναα χθες με τον αντρα μου!!μιλαγαμε κ ενα μπρικι με λαδι πηρε φωτια κ του εριξε νερο... καηκε η κουρτινα,τα ντουλαπια κ τα πλακακια περιμενουν να τα καθαρισω,οπως κ ολα τα γυρω γυρω,να δω τι θα προλαβω!!

eleni2526


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερ κοριτσια!!!!!τι κανετε??? τι λες ρε μαρακι......ευτυχως δεν σας πιτσιλισε!!!!!!τα καθαρισματα γινονται!!!!!

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι,μετα ψαχνομασταν στα φρυδια κ στα μαλλια αν ειχαμε αρπαξει!

elbono


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
kalhmera κουκλες!

μαρακι ευτυχως δεν εγινε τπτ χειροτερο!

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bebek6 έγραψε:Καλημερα κ καλο Σ/Κ να εχουμε!!!!!!!!!!

εγω κοριτσια εχω τρελο μαζεμα στο σπιτι,πλυντηρια,να ετοιμασω για το χωριο,θα κατεβει η συνυφαδα-να παμε για ψωνια και το θεϊκο δε σας το πα...
βαλαμε φωτια στην κουζιναα χθες με τον αντρα μου!!μιλαγαμε κ ενα μπρικι με λαδι πηρε φωτια κ του εριξε νερο... καηκε η κουρτινα,τα ντουλαπια κ τα πλακακια περιμενουν να τα καθαρισω,οπως κ ολα τα γυρω γυρω,να δω τι θα προλαβω!!

Βρε παιδιά δεν ξέρατε ότι νερό σε λάδι ΠΟΤΕ δεν ρίχνουμε; Ευτυχώς δεν πάθατε τίποτα χειρότερο.

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
΄καλημερα τι κανετε καλα ειστε?εμεις εχθες βγηκαμε με τον αντρα μ λαδαδικα στο tapas μεξικανικο ειναι γυρησαμε 4 η ωρα τ πρωι.μετα της 12 ειχε ο κουμπαρος μας γενεθλια κ τ εκανε εκπληξη η κοπελα τ περασαμε ωραια νυσταζω πολυη μικρη λες και καταλάβε την απουσια μ διοτι δεν κοιμηθηκε 10.30 12 η ωρα την επεσε

spyros3

spyros3
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσια τι κανετε?

εμεισ σημερα ειμαστε καλα,δεν ξαναεκανε πυρετο..σηκωθηκαμε εγω κ τα παιδια στις 9,30..ο νικος δουλευει σημερα...φαγαμε τα φρουτακια μας κ μετα απο λιγο λιγο ζιζι για να ξελαφρωσει κ η μανουλα...χθες ειχα υπερενταση...και εφαψα τα μαλλια μ..ναι ναι τι πηρα αποφαση,ειχα κ 2 βαφες κ ετοιμα..

βρε μαρακι τι εγινε?παλι καλα π δεν ειχατε κανενα ατυχημα,ταλλα φτιαχνουν..καλο κουραγιο κ με τις δουλειες..

μπεμπα ωραια περασατε ε?πολυ χαιρομαι!!

ελενακια καλημερα!!!
ελμπονο δεν πειραζει η καλη διαθεση κ θεληση που ειχες να τα κανεις..

τα υπολοιπα κοριτσια π ειναι σημερα?

ηρθαν οι αδελφες μ για καφε!!!η μεγαλη,οχι η μικρη..η μικρη χυμο!!

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σπυρος τελεια περασαμε το ευχαρηστηθηκα ειχα το μυαλο μ στην μικρη που δεν κοιμοταν αλλα την πηρε 12 η ωρα ο υπνοςκ μετα στις 7 ξυπνησε η κυρια
ειχακαιρο ν βγω μ τον αντρα ηταντελεια

spyros3

spyros3
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κ εγω βρε ποπη μ θελω να βγω...το χω αναγκη..με ή χωρις παιδια δεν με νοιαζει αρκει να βγω...


τι εγινε κοριτσια,πολυ ησυχια...
καλο υπολοιπο της μερας να χουμε...φιλακια

marialat

marialat
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ ...
ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΜΙΑ ΓΕΜΑΤΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΜΟΝΟ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΖΑ!
Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΤΡΑΚΑΡΕ ΜΕ ΤΟ ΦΟΡΤΗΓΟ ΤΗΣ ΔΟΥΛΕΙΑΣ ΑΛΛΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΕΠΑΘΕ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ! ΑΛΛΑ Η ΖΗΜΕΙΑ ΗΤΑΝ 850 Ε ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ ΣΤΕΓΝΩΤΗΡΙΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΦΤΕΡΑ.... (((((
ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΓΕΡΟΣ ΝΑ ΝΑΙ!!!!
ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΣΠΙΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΛΕΓΑΜΕ ΓΙΑ ΠΛΑΚΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΟΤΙ ΙΣΩΣ ΜΑΣ ΕΦΕΡΕ ΕΚΕΙΝΗ ΓΡΟΥΣΟΥΖΙΑ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΤΡΑΚΑΡΕ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΒΓΑΛΑ ΜΙΑ ΦΟΥΣΚΑΛΑ ΣΤΟ ΠΟΔΙ ΜΟΥ ΣΤΟ ΝΥΧΙ ΚΑΙ ΠΑΙΡΝΩ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ... ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΚΟΝΤΕΨΑΜΕ ΝΑ ΠΑΘΟΥΜΕ ΛΑΣΤΙΧΟ ΠΗΓΑΙΝΟΝΤΑΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΤΗΣ...
ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΠΑΡΕΞΗΓΕΙ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΤΗΣ ΛΕΜΕ! ΞΕΡΕΙ ΟΤΙ ΤΗΝ ΑΓΑΠΑΜΕ!
ΜΟΥ ΚΡΑΤΗΣΕ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ... ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΓΛΥΚΑ ΠΟΥ ΓΙΟΡΤΑΖΕ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΜΟΥ!
ΝΑ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ! ΓΙΟΡΤΑΖΕ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ Ο ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΟΥ!!!! ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΜΕ ΤΗΝ ΚΟΙΝΩΝΙΑ! ΗΡΘΑΝ ΟΙ ΝΟΝΟΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΦΕΡΑΝ ΕΝΑ ΡΙΛΑΞ, ΣΑΝ ΤΗΣ ΖΕΤΑΣ. ΑΠΟΡΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΡΕΙ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ!!! ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΕΚΕΙ ΤΗ ΒΓΑΖΟΥΜΕ!!! ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΠΙΑ ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΕΣ ΦΟΡΕΣ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΧΕ ΚΟΨΕΙ!
ΜΑΣ ΕΦΕΡΕ ΚΑΙ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΚΑΡΕΚΛΑΚΙ ΦΑΓΗΤΟΥ.
ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΜΕΡΑ!
ΑΡΡΩΣΤΗΣΕ ΚΑΙ Η ΣΚΥΛΙΤΣΑ ΜΑΣ ΓΙΑΤΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΤΗΣ ΕΔΩΣΕ ΑΡΑΚΑ ΕΝΩ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΤΗΣ ΔΙΝΟΥΜΕ ΦΑΓΗΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΡΩΕΙ ΜΟΝΟ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ ΜΕ ΡΥΖΙ...
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΤΕ ΜΕ ΤΑ ΔΟΝΤΑΚΙΑ? ΕΜΕΙΣ ΠΟΛΥ ΓΚΡΙΝΙΑ ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ!!! ΚΑΙ Ο ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΜΑΣ ΕΔΩΣΕ 2 ΚΡΕΜΟΥΛΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΟΥΛΑ. ΑΠΟ ΠΡΟΧΘΕΣ ΒΑΛΑΜΕ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΗΝ ΜΙΑ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΤΟ ΡΙΛΑΞ ΞΕΧΝΙΕΤΑΙ ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΚΙ ΕΤΣΙ ΗΡΕΜΕΙ ΚΑΠΩΣ...
ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΕΝΩ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ ΣΤΙΣ 9 ΚΑΙ ΞΥΠΝΑΕΙ ΤΙΣ ΚΛΑΣΙΚΕΣ ΩΡΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΦΑΕΙ ΜΕΤΑ ΤΙΣ 5 ΕΧΕΙ ΚΕΦΙΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΒΑΖΩ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ... ΕΥΤΥΧΩΣ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΣΗΚΩΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΚΟΥΝΙΟΥΝΤΑΙ ΜΑΖΙ ΣΤΗΝ ΚΑΡΕΚΛΑ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΚΟΙΜΑΤΑΙ... ΜΕ ΞΕΚΟΥΡΑΖΕΙ ΠΟΛΥ ΤΟ ΜΑΝΑΡΙ ΜΟΥ!
ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΠΑΜΕ ΔΙΗΜΕΡΟ ΣΤΗΝ ΕΔΕΣΣΑ ΣΤΗ ΝΟΝΑ ΤΟΥ ΑΓΓΕΛΟΥ... ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΩΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ...
ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΓΛΥΚΑ!!!
ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΠΑΝΑΚΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΚΟΙΜΑΤΑΙ!
ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΧΟΛΙΑΖΩ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ, ΑΛΛΑ ΤΑ ΞΕΧΑΣΑ!
ΤΑ ΔΙΑΒΑΖΑ ΧΘΕΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΙΠΟΤΑ!!!
ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΥΡΕΤΟΥΛΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΑ ΔΡΟΣΕΡΑ!!!!!
Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #5 - Σελίδα 2 417472 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #5 - Σελίδα 2 50580

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Α Χ ΒΓΑΖΟΥΜΕ ΔΟΝΤΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΓΚΡΙΝΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΟ ΠΟΤΕ ΘΑ ΣΚΑΣΕΙ ΑΛΛΑ ΨΙΛΟΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΑΩ Ν ΚΟΙΜΗΣΩ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ Κ Ν ΒΑΛΩ ΜΙΑ ΗΛΕΚΤΡΙΚΙΑ ΟΥΦ ΚΟΥΤΟΥΛΑΩ ΕΧΘΕΣ ΗΠΙΑ ΡΕΤΣΙΝΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΙΝΩ ΚΑΙ ΣΑΚΡΙΑ ΜΕ ΜΗΛΟ ΗΤΑΝ ΩΡΑΙΙΟ 4 ΠΟΤΗΡΑΚΙΑ ΗΜΟΥΝ ΟΚ ΑΛΛΑ ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΩ

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δεσποινακι δεν το ηξερα.....
Κοριτσαρες μου τωρα μαζευτηκαμε σπιτι με τη συνυφαδα κ θα ετοιμασω για το χωριο. τα λεμε απο Δευτερα. φιλια!!!

kastoria

kastoria
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπερα..

κι εμεις πολυ γκρινια αυτες τις μερες να βγει το ερμο το δοντι γιατι θα μας σκασει!!! Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #5 - Σελίδα 2 679259

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τι γκρινια ειναι αυτη ?που ειστε κοριτσουδια

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω εχω εδω τη συνυφαδα γι αυτο δε μπαινω. δε φυγαμε σημερα τελικα,αυριο μαλλον.
ελπιζω περα απο τη γκρινια να ειστε ολες καλα!

Χρυσα ανησυχω.......... πως εισαι;σε σκεφτομαι.

mickey10


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
καλησπερα σε ολες τις μανουλες!!
σας διαβαζω λιγο καιρο τωρα κ καταλαβα οτι ειστε μια πολυ ομορφη κ ευχαριστη παρεα..!! Smile ετσι αποφασισα να γραφτω στο φορουμ κ να ερθω κ εγω στην παρεα σας!!
ειμαι κ εγω μια μανουλα Ιουλιου 2012, στις 10 του Ιουλη γεννηθηκε το αγορακι μας! ειναι το πρωτο μου κ ετσι το καθετι ειναι πρωτογνωρο... Rolling Eyes
θα χαρω πολυ να μοιραζομαστε τις σκεψεις κ τις εμπειριες μας απο εδω...
στελνω τα φιλια μου σε ολες σας κ στα ομορφα μωρακια σας!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις