Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
96 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 96 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 31 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 42]

FOTINI28

FOTINI28
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
art86 έγραψε:ΤΟΥΣ ΛΑΤΡΕΥΩ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΣΤΙΧΟΥΣ ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΜΟΙΡΑΣΤΩ ΜΑΖΙ ΣΑΣ.......Κοίτα εγώ, αν μου επιτρέπεις
δεν είμαι μόνο αυτό που βλέπεις
Κι είναι φορές που αναρωτιέμαι
πώς καταφέρνω και κρατιέμαι

Του το κρατάω αυτού του κόσμου
που δε μου ανήκει ο εαυτός μου
Γι' αυτό τα δίχτυα που του ρίχνω
είναι όσα θέλω εγώ να δείχνω

Κοίτα εγώ αν θες να ξέρεις
είμαι όλα αυτά που αναφέρεις
Μόνο που κάπου κατά βάθος
όποιος με ξέρει κάνει λάθος

Του το κρατάω αυτού του κόσμου
που δε μου ανήκει ο εαυτός μου
Γι' αυτό τα δίχτυα που του ρίχνω
είναι όσα θέλω εγώ να δείχνω

Κοίτα εγώ
Κοίτα εγώ

ΤΟ ΛΑΤΡΕΥΩ!! ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΧΑΡΟΥΛΗ ΕΡΩΤΑ ΜΟΥ!!!!

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maryz-iraklio kritis έγραψε:
art86 έγραψε:ΤΟΥΣ ΛΑΤΡΕΥΩ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΣΤΙΧΟΥΣ ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΜΟΙΡΑΣΤΩ ΜΑΖΙ ΣΑΣ.......Κοίτα εγώ, αν μου επιτρέπεις
δεν είμαι μόνο αυτό που βλέπεις
Κι είναι φορές που αναρωτιέμαι
πώς καταφέρνω και κρατιέμαι

Του το κρατάω αυτού του κόσμου
που δε μου ανήκει ο εαυτός μου
Γι' αυτό τα δίχτυα που του ρίχνω
είναι όσα θέλω εγώ να δείχνω

Κοίτα εγώ αν θες να ξέρεις
είμαι όλα αυτά που αναφέρεις
Μόνο που κάπου κατά βάθος
όποιος με ξέρει κάνει λάθος

Του το κρατάω αυτού του κόσμου
που δε μου ανήκει ο εαυτός μου
Γι' αυτό τα δίχτυα που του ρίχνω
είναι όσα θέλω εγώ να δείχνω

Κοίτα εγώ
Κοίτα εγώ

Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect δεν υπάρχουν λόγια εδώ........
ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΤΙ ΑΓΑΠΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ ΧΑΡΟΥΛΗ ....ΑΠΟ ΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΑΝ ΟΧΙ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΦΩΝΗ ΤΗΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΙΑΣ ΤΟΝ ΑΓΑΠΩ...ΤΟΝ ΕΧΩ ΔΕΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maryz-iraklio kritis έγραψε:
toniach29 έγραψε:ΣΕ ΜΙΑ ΩΡΙΤΣΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ..ΤΙ ΚΑΛΑ....ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΜΑΚΑ ΘΑ ΕΤΟΙΜΑΣΟΥΜΕ ΤΑ ΤΟΥ ΠΑΡΤΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΑ ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΣΩ ΤΑ ΔΩΡΑΚΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ... Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 20 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 20 328109

ωραίες είναι αυτές οι ετοιμασίες!!! Κ εγώ σκέφτομαι τη γιορτή της Αννούλας μου έχουμε ένα μήνα σχεδόν αλλά πήγα στο τζάμπο κ ξεσηκώθηκα!!


ΠΡΑΓΜΑΤΙ...ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟΥ ΚΑΝΟΙΥΜΕ ΕΚΠΛΗΞΗ Κ ΘΑ ΞΕΤΡΕΛΑΘΕΙ....

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
FOTINI28 έγραψε:
art86 έγραψε:
FOTINI28 έγραψε:
art86 έγραψε:ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΜΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ..ΕΣΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ

ΛΙΓΟ ΠΕΣΜΕΝΗ ΣΗΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΟΚ ΚΑΛΑ! ΞΕΣΗΚΩΣΑ ΟΛΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΝΑ ΜΗΝ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ! ΤΩΡΑ ΧΑΛΑΡΩΝΩ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ!! ΑΣ ΜΗΣ ΣΑΣ ΞΕΡΩ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΚΙ ΟΜΩΣ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ ΜΟΥ ΦΙΛΕΣ!!!ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΘΑΡΙΖΑ ΤΟΝ ΚΑΘΡΕΥΤΗ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ... Η ΙΝΚΑ ΔΝ ΜΠΗΚΕ..ΧΜΜΜ Η ΜΑΣ ΞΕΧΑΣΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΤΗΣ Η ΗΡΘΕ Η ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΣΤΗ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΤΗΝ ΔΝ ΜΠΗΚΕ. ΟΥΦΦΦ ΕΕΕΥΤΥΧΩΣ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!! ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ!!
ΕΤΣΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ....ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΓΤ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΘΕΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΤΙ ΕΧΕΙΣ?? Rolling Eyes

ΛΙΓΟ ΑΠΟ ΟΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ...ΛΙΓΟ Η ΑΝΕΡΓΙΑ ΜΑΣ ΛΙΓΟ ΤΟ ΟΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ..ΛΙΓΟ ΤΟ ΟΤΙ ΔΝ ΘΑ ΞΑΝΑΠΡΟΣΠΑΘΗΣΟΥΜΕ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΛΟΓΟ ΤΗΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ ΜΑΣ....ΜΑΖΕΥΤΗΚΑΝ ΣΗΜΕΡΑ!!! ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΕΙ! ΔΝ ΑΝΤΕΧΩ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΤΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΑ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΑΛΛΙΩΣ..ΔΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΤΥΠΟΥ ΜΟΥ... Very Happy
ΘΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ ..ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ.....

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
FOTINI28 έγραψε:
maryz-iraklio kritis έγραψε:
FOTINI28 έγραψε:
art86 έγραψε:ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΜΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ..ΕΣΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ

ΛΙΓΟ ΠΕΣΜΕΝΗ ΣΗΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΟΚ ΚΑΛΑ! ΞΕΣΗΚΩΣΑ ΟΛΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΝΑ ΜΗΝ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ! ΤΩΡΑ ΧΑΛΑΡΩΝΩ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ!! ΑΣ ΜΗΣ ΣΑΣ ΞΕΡΩ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΚΙ ΟΜΩΣ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ ΜΟΥ ΦΙΛΕΣ!!!ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΘΑΡΙΖΑ ΤΟΝ ΚΑΘΡΕΥΤΗ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ... Η ΙΝΚΑ ΔΝ ΜΠΗΚΕ..ΧΜΜΜ Η ΜΑΣ ΞΕΧΑΣΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΤΗΣ Η ΗΡΘΕ Η ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΣΤΗ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΤΗΝ ΔΝ ΜΠΗΚΕ. ΟΥΦΦΦ ΕΕΕΥΤΥΧΩΣ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!! ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ!!

γεια σου Φωτεινή! δεν έχουμε ξαναμιλήσει!


ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΜΑΙΡΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΜΟΡΦΗ ΚΡΗΤΗ ΜΟΥ!!! ΑΧ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΡΕΣ ΤΙ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑΥΤΗΝ!!! ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΛΥΡΑ ΚΡΗΤΙΚΗ ΑΓΟΡΑΣΑ ΚΑΙ ΨΙΛΟΕΜΑΘΑ!!! ΑΧΑΧΑΧ ΑΣΕ ΠΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΧΟΡΕΥΩ ΚΡΗΤΙΚΑ ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΕ ΚΡΗΤΙΚΟΥΣ ΣΥΛΛΟΓΟΥΣ!! ΝΑ ΜΟΥ ΦΙΛΗΣΕΙΣ ΤΟ ΝΗΣΙ ΜΟΥ ΤΟ ΟΜΟΡΦΟ!!

από που σαι μπρε κοπελιά εσύ?? Γιάντα έμαθες κρητικά? Σ αρέσει η μουσική μας ή λόγου κανενούς έρωτα? (περίεργη) εε?? χαίρομαι που σ αρέσει ο όμορφος μου τόπος!!! Μαρία ή Μαίρη είμαι εγώ έχω ένα κοριτσάκι 18 μηνών λέμε για 2ο άνεργη Θεολόγος αλλά νεο προσληφθείσα σε 5μηνη εργασία στο δήμο του χωριού μου!!

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
art86 έγραψε:
maryz-iraklio kritis έγραψε:
art86 έγραψε:ΤΟΥΣ ΛΑΤΡΕΥΩ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΣΤΙΧΟΥΣ ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΜΟΙΡΑΣΤΩ ΜΑΖΙ ΣΑΣ.......Κοίτα εγώ, αν μου επιτρέπεις
δεν είμαι μόνο αυτό που βλέπεις
Κι είναι φορές που αναρωτιέμαι
πώς καταφέρνω και κρατιέμαι

Του το κρατάω αυτού του κόσμου
που δε μου ανήκει ο εαυτός μου
Γι' αυτό τα δίχτυα που του ρίχνω
είναι όσα θέλω εγώ να δείχνω

Κοίτα εγώ αν θες να ξέρεις
είμαι όλα αυτά που αναφέρεις
Μόνο που κάπου κατά βάθος
όποιος με ξέρει κάνει λάθος

Του το κρατάω αυτού του κόσμου
που δε μου ανήκει ο εαυτός μου
Γι' αυτό τα δίχτυα που του ρίχνω
είναι όσα θέλω εγώ να δείχνω

Κοίτα εγώ
Κοίτα εγώ

Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect δεν υπάρχουν λόγια εδώ........
ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΤΙ ΑΓΑΠΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ ΧΑΡΟΥΛΗ ....ΑΠΟ ΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΑΝ ΟΧΙ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΦΩΝΗ ΤΗΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΙΑΣ ΤΟΝ ΑΓΑΠΩ...ΤΟΝ ΕΧΩ ΔΕΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ

όχι καλέ χαμπάρι δεν έχω πάρει χιχιχιχιχι!!!! Ο Χαρούλης απλά δεν υπάρχει απλός κ λιτός ραγίζει πέτρες όταν τραγουδεί κ παίζει κ αυτό μόνο ο Ξυλούρης το έκανε ! Υπερβολές δε λέω όλοι το λένε επαε! ε μα σου πα το πρωί ότι τα πάω πολύ τα κλιπάκια σου!! Smile Smile Smile

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maryz-iraklio kritis έγραψε:
art86 έγραψε:
maryz-iraklio kritis έγραψε:
art86 έγραψε:ΤΟΥΣ ΛΑΤΡΕΥΩ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΣΤΙΧΟΥΣ ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΜΟΙΡΑΣΤΩ ΜΑΖΙ ΣΑΣ.......Κοίτα εγώ, αν μου επιτρέπεις
δεν είμαι μόνο αυτό που βλέπεις
Κι είναι φορές που αναρωτιέμαι
πώς καταφέρνω και κρατιέμαι

Του το κρατάω αυτού του κόσμου
που δε μου ανήκει ο εαυτός μου
Γι' αυτό τα δίχτυα που του ρίχνω
είναι όσα θέλω εγώ να δείχνω

Κοίτα εγώ αν θες να ξέρεις
είμαι όλα αυτά που αναφέρεις
Μόνο που κάπου κατά βάθος
όποιος με ξέρει κάνει λάθος

Του το κρατάω αυτού του κόσμου
που δε μου ανήκει ο εαυτός μου
Γι' αυτό τα δίχτυα που του ρίχνω
είναι όσα θέλω εγώ να δείχνω

Κοίτα εγώ
Κοίτα εγώ

Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect δεν υπάρχουν λόγια εδώ........
ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΤΙ ΑΓΑΠΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ ΧΑΡΟΥΛΗ ....ΑΠΟ ΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΑΝ ΟΧΙ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΦΩΝΗ ΤΗΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΙΑΣ ΤΟΝ ΑΓΑΠΩ...ΤΟΝ ΕΧΩ ΔΕΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ

όχι καλέ χαμπάρι δεν έχω πάρει χιχιχιχιχι!!!! Ο Χαρούλης απλά δεν υπάρχει απλός κ λιτός ραγίζει πέτρες όταν τραγουδεί κ παίζει κ αυτό μόνο ο Ξυλούρης το έκανε ! Υπερβολές δε λέω όλοι το λένε επαε! ε μα σου πα το πρωί ότι τα πάω πολύ τα κλιπάκια σου!! Smile Smile Smile
ΜΑΡΕΣΕΙ ΑΥΤΗ Η ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΑΠΛΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ Η ΑΡΧΟΝΤΙΑ ΠΟΥ ΑΝΑΔΥΕΤΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗ ΦΩΝΗ ΤΟΥ..ΚΑΙ ΘΑ ΔΑΝΕΙΣΤΩ ΕΝΑ ΣΧΟΛΙΟ ΠΟΥ ΚΑΝΑΝ ΣΤΟΝ -ΑΚΡΟΒΑΤΗ-Είναι μερικά τραγούδια που τα άκουγες με τους γονείς σου

είναι κάποια που τα ακούς με τα φιλαράκια σου

άλλα που τα ακούς με την κοπέλα σου

κάποια που τα ακούς με την γυναίκα σου

κάποια που τα ακούς με τα παιδιά σου

τέλος είναι και κάποια τραγούδια που όσο κόσμο και να έχεις γύρω σου τα ακούς μόνος...

και εκεί που χάνεσαι στη μοναξιά της στιγμής κοιτάς γύρω σου και λες πως τελικά άξιζε τον κόπο...ΕΤΣΙ ΝΙΩΘΩ ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΑΚΟΥΩ...

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΕ ΣΤΑΘΕΙΤΕ ΕΧΕΤΕ ΠΑΡΕΙ ΦΟΡΑ ΟΛΕΣ ΑΚΟΜΑ ΠΑΛΕΥΩ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΤΙΣ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ ΠΟΛΥΛΟΓΟΥΔΕΣ

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΣΑΣ ΧΑΙΡΕΤΩ...ΤΑ ΑΝΤΡΑΚΙΑ ΞΥΠΝΗΣΑΝ...ΕΧΟΥΝ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟ ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΜΕΤΑ Κ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΕΤΟΙΜΑΣΩ...
ΤΑ ΛΕΜΕ ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ...ΦΙΛΑΚΙΑ

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ακριβώς Αρτεμούλα έιναι μουσική κ για αμοναχούς κ με παρέα!!

Τα βάσανα μου χαίρομαι
τσι πίκρες μου γλεντίζω
κι αν ε μου πούνε για χαρές
εγώ δεν τσι γνωρίζω

Τα βάσανα μου χαίρομαι
τσι πίκρες μου γλεντίζω

Ολοι μου λένε γιάιντα κλαίς
κι'αν κλαίω ποιόν πειράζω
στον κόσμο εγεννήθηκα
καρδιές να δοκιμάζω.....

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
toniach29 έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΣΑΣ ΧΑΙΡΕΤΩ...ΤΑ ΑΝΤΡΑΚΙΑ ΞΥΠΝΗΣΑΝ...ΕΧΟΥΝ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟ ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΜΕΤΑ Κ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΕΤΟΙΜΑΣΩ...
ΤΑ ΛΕΜΕ ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ...ΦΙΛΑΚΙΑ

παιδοτοπότσαρκα δηλαδή!! καλή ξεκούραση Τόνια!! Καλά να περάσετε αύριο!

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
toniach29 έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΣΑΣ ΧΑΙΡΕΤΩ...ΤΑ ΑΝΤΡΑΚΙΑ ΞΥΠΝΗΣΑΝ...ΕΧΟΥΝ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟ ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΜΕΤΑ Κ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΕΤΟΙΜΑΣΩ...
ΤΑ ΛΕΜΕ ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ...ΦΙΛΑΚΙΑ
ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΤΟΝΙΑ ΜΟΥ...ΤΑ ΛΕΜΕ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 20 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 20 215994

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη έγραψε:ΚΑΛΕ ΣΤΑΘΕΙΤΕ ΕΧΕΤΕ ΠΑΡΕΙ ΦΟΡΑ ΟΛΕΣ ΑΚΟΜΑ ΠΑΛΕΥΩ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΤΙΣ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ ΠΟΛΥΛΟΓΟΥΔΕΣ

απορώ για ποιες το λες Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing μάλλον έχει μπερδέψει τα φορουμ Αγάπη Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

FOTINI28

FOTINI28
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΜΑΙΡΗ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΚΟΥΤΣΟΥΝΑ ΣΟΥ!!! ΑΧ ΜΕΓΑΛΗ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΑΝΟΙΓΕΙΣ...ΟΥΤΕ ΕΕΡΩΤΑΣ ΟΥΤΕ Η ΜΟΥΣΙΚΗ..ΗΡΘΑ ΤΟ 2005 ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ..ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΣΑΝ ΝΑ ΕΜΕΝΑ ΠΑΝΤΑ ΕΚΕΙ.ΔΝ ΧΑΘΗΚΑ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΜΕΡΟΣ..ΣΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΧΑΝΟΜΑΙ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΓΕΙΤΟΝΙΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΛΟΓΟΣ. ΟΤΑΝ ΤΕΛΕΙΩΣΑΝ ΟΙ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΕΚΛΑΙΓΑ ΚΑΙ ΔΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΦΥΓΩ. ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΚΑΘΕ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΕΙΜΑΙ ΕΚΕΙ.ΕΔΩ ΟΛΟΙ ΟΙ ΚΡΗΤΙΚΟΙ ΠΟΥ ΜΕΝΟΥΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ. ΤΑ ΛΑΤΡΕΨΑ ΟΛΑ..ΚΟΥΛΤΟΥΡΑ ΦΑΓΗΤΑ,,,ΜΕΡΟΙ..ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ..ΜΟΥΣΙΚΗ!!!!ΤΑ ΠΑΝΤΑ!! ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΟΠΟΤΕ ΕΡΧΕΤΕ ΚΑΝΕΝΑΣ ΛΥΡΑΡΗΣ ΕΔΩ...ΠΑΝΤΑ ΕΙΜΑΙ ΠΡΩΤΗ!!! ΑΧΑΧΧ ΤΡΟΖΗ ΣΟΥ ΛΕΩ ΑΣΤΟ. ..ΑΑΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ...ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΑΤΡΕΥΩ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΧΩΡΙΑ ΤΟΥ ΡΕΘΥΜΝΟΥ!! ΕΣΥ ΑΠΟ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ?

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maryz-iraklio kritis έγραψε:Ακριβώς Αρτεμούλα έιναι μουσική κ για αμοναχούς κ με παρέα!!

Τα βάσανα μου χαίρομαι
τσι πίκρες μου γλεντίζω
κι αν ε μου πούνε για χαρές
εγώ δεν τσι γνωρίζω

Τα βάσανα μου χαίρομαι
τσι πίκρες μου γλεντίζω

Ολοι μου λένε γιάιντα κλαίς
κι'αν κλαίω ποιόν πειράζω
στον κόσμο εγεννήθηκα
καρδιές να δοκιμάζω..... Respect Respect Respect Respect Respect Sad Sad

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked FATSOULINI SOVARA??????????? WX!MHN ANXWNESAI PERIMENE TELEIWNW TO FAEI KAI ERXOMAI...... Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 20 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 20 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 20 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 20 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 20 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 20 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 20 654316

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΤΙ ΝΑ ΛΕΜΕ ΡΕ ΜΑΡΑΚΙ.....ΓΔΥΣΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΠΑΡΕ ΝΕΡΟ ΚΑΙ ΠΛΥΣΟΥ???ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΣΤΙΧΟΣ.....???? Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 20 215994

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΙΝΗΤΟ ΣΠΙΚΙΝΓΚ
ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΗΣ ΝΕΕΣ ΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ
ΟΛΑ ΚΑΛΑ;

FOTINI28

FOTINI28
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
art86 έγραψε:ΤΙ ΝΑ ΛΕΜΕ ΡΕ ΜΑΡΑΚΙ.....ΓΔΥΣΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΠΑΡΕ ΝΕΡΟ ΚΑΙ ΠΛΥΣΟΥ???ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΣΤΙΧΟΣ.....???? Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 20 215994


Ο ΧΩΡΙΣΜΟΥΣ ΘΥΜΗΣΟΥ...ΩΧ ΜΕ ΦΤΙΑΞΑΤ ΤΩΡΑ!! ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΝΑ ΝΑ ΑΝΟΙΓΩ ΚΡΑΣΑΚΙ ΑΠΟ ΤΩΡΑ!!!

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
FOTINI28 έγραψε:ΜΑΙΡΗ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΚΟΥΤΣΟΥΝΑ ΣΟΥ!!! ΑΧ ΜΕΓΑΛΗ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΑΝΟΙΓΕΙΣ...ΟΥΤΕ ΕΕΡΩΤΑΣ ΟΥΤΕ Η ΜΟΥΣΙΚΗ..ΗΡΘΑ ΤΟ 2005 ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ..ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΣΑΝ ΝΑ ΕΜΕΝΑ ΠΑΝΤΑ ΕΚΕΙ.ΔΝ ΧΑΘΗΚΑ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΜΕΡΟΣ..ΣΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΧΑΝΟΜΑΙ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΓΕΙΤΟΝΙΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΛΟΓΟΣ. ΟΤΑΝ ΤΕΛΕΙΩΣΑΝ ΟΙ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΕΚΛΑΙΓΑ ΚΑΙ ΔΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΦΥΓΩ. ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΚΑΘΕ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΕΙΜΑΙ ΕΚΕΙ.ΕΔΩ ΟΛΟΙ ΟΙ ΚΡΗΤΙΚΟΙ ΠΟΥ ΜΕΝΟΥΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ. ΤΑ ΛΑΤΡΕΨΑ ΟΛΑ..ΚΟΥΛΤΟΥΡΑ ΦΑΓΗΤΑ,,,ΜΕΡΟΙ..ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ..ΜΟΥΣΙΚΗ!!!!ΤΑ ΠΑΝΤΑ!! ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΟΠΟΤΕ ΕΡΧΕΤΕ ΚΑΝΕΝΑΣ ΛΥΡΑΡΗΣ ΕΔΩ...ΠΑΝΤΑ ΕΙΜΑΙ ΠΡΩΤΗ!!! ΑΧΑΧΧ ΤΡΟΖΗ ΣΟΥ ΛΕΩ ΑΣΤΟ. ..ΑΑΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ...ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΑΤΡΕΥΩ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΧΩΡΙΑ ΤΟΥ ΡΕΘΥΜΝΟΥ!! ΕΣΥ ΑΠΟ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ?

Γεια σου παντέρμη Κρήτη!!! Είμαστε λεβεντογέννα μας αγαπούν κ μα εμισούν έχουμε βέβαια κ κάτι τενεκέδες (που λέει ο α΄ντρας μου) που χαλάνε τη ΚΡΗΤΗ μας αλλά δε πτοούμαστε!! Εγώ είμαι από χωριό του Ηρακλείου! Γεννήθηκα εδώ ΗΡάκλειο μεγάλωσα για λίγο Αθήνα γύρισα πήγα φοιτήτρια Αθήνα κ γύρισα Κρήτη! Ο άντρας μου έχει καταγωγή από Σφακια!! Τα χωριά του Ρεθύμνου ε? Βόρειο Μυλοπόταμο εννοείς!!? Να σου όλη η Κρήτη έχεις τις ομορφίες κάθε μέρος κρύβει κ κάτι διαφορετικό!! Εμένα μ αρέσουν τα 2 άκρα Μακεδονία κ Κρήτη! Δε λέω κ οι υπόλοιπη Ελλάδα καλή είναι! Αλλά τα 2 άκρα ταιριάζουν νομίζω! Smile Smile

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
FOTINI28 έγραψε:
art86 έγραψε:ΤΙ ΝΑ ΛΕΜΕ ΡΕ ΜΑΡΑΚΙ.....ΓΔΥΣΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΠΑΡΕ ΝΕΡΟ ΚΑΙ ΠΛΥΣΟΥ???ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΣΤΙΧΟΣ.....???? Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 20 215994


Ο ΧΩΡΙΣΜΟΥΣ ΘΥΜΗΣΟΥ...ΩΧ ΜΕ ΦΤΙΑΞΑΤ ΤΩΡΑ!! ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΝΑ ΝΑ ΑΝΟΙΓΩ ΚΡΑΣΑΚΙ ΑΠΟ ΤΩΡΑ!!!
φαντασου τωρα φαση ..ειμαι σαλονι αγκαλια με το λαπτοπ εχω κανει τσαι εχω ακουστικα ακουω τον λατρεμενο στο φουλ και συνομιλω μαζι σασ απολαμβανοντασ τον χαρουλη και ενα τσιαγαρο...ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΠΤ ΚΑΛΥΤΕΡΟ?ελα παρε με και θεικοσ μου γινε στιχος που τον χορευει ο ρυθμος και ο ψαλτης ηχος..χαχαχαχχαχαχαχ...αφου το ξεκινησαμε...

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
FOTINI28 έγραψε:
art86 έγραψε:ΤΙ ΝΑ ΛΕΜΕ ΡΕ ΜΑΡΑΚΙ.....ΓΔΥΣΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΠΑΡΕ ΝΕΡΟ ΚΑΙ ΠΛΥΣΟΥ???ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΣΤΙΧΟΣ.....???? Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 20 215994


Ο ΧΩΡΙΣΜΟΥΣ ΘΥΜΗΣΟΥ...ΩΧ ΜΕ ΦΤΙΑΞΑΤ ΤΩΡΑ!! ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΝΑ ΝΑ ΑΝΟΙΓΩ ΚΡΑΣΑΚΙ ΑΠΟ ΤΩΡΑ!!!

τι κρασά κ πράσινα άλογα !! τώρα είναι ο μήνας των καζανιών κατέβα να πιούμε ρακές κατευθείαν από το καζάνι κ πατάτα οφτή!! Αυτή τη βδομάδα θα την βγάλουμε άντεστε!!

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maryz-iraklio kritis έγραψε:
FOTINI28 έγραψε:
art86 έγραψε:ΤΙ ΝΑ ΛΕΜΕ ΡΕ ΜΑΡΑΚΙ.....ΓΔΥΣΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΠΑΡΕ ΝΕΡΟ ΚΑΙ ΠΛΥΣΟΥ???ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΣΤΙΧΟΣ.....???? Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 20 215994


Ο ΧΩΡΙΣΜΟΥΣ ΘΥΜΗΣΟΥ...ΩΧ ΜΕ ΦΤΙΑΞΑΤ ΤΩΡΑ!! ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΝΑ ΝΑ ΑΝΟΙΓΩ ΚΡΑΣΑΚΙ ΑΠΟ ΤΩΡΑ!!!

τι κρασά κ πράσινα άλογα !! τώρα είναι ο μήνας των καζανιών κατέβα να πιούμε ρακές κατευθείαν από το καζάνι κ πατάτα οφτή!! Αυτή τη βδομάδα θα την βγάλουμε άντεστε!!
ρακεσ ε???????εμενα με θελετε......ΑΧ ΚΡΗΤΗ ΜΟΥ ...τι καλοι ανθρωποι και φιλοξενοι και τι ομορφιες....

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
art86 έγραψε:
FOTINI28 έγραψε:
art86 έγραψε:ΤΙ ΝΑ ΛΕΜΕ ΡΕ ΜΑΡΑΚΙ.....ΓΔΥΣΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΠΑΡΕ ΝΕΡΟ ΚΑΙ ΠΛΥΣΟΥ???ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΣΤΙΧΟΣ.....???? Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 20 215994


Ο ΧΩΡΙΣΜΟΥΣ ΘΥΜΗΣΟΥ...ΩΧ ΜΕ ΦΤΙΑΞΑΤ ΤΩΡΑ!! ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΝΑ ΝΑ ΑΝΟΙΓΩ ΚΡΑΣΑΚΙ ΑΠΟ ΤΩΡΑ!!!
φαντασου τωρα φαση ..ειμαι σαλονι αγκαλια με το λαπτοπ εχω κανει τσαι εχω ακουστικα ακουω τον λατρεμενο στο φουλ και συνομιλω μαζι σασ απολαμβανοντασ τον χαρουλη και ενα τσιαγαρο...ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΠΤ ΚΑΛΥΤΕΡΟ?ελα παρε με και θεικοσ μου γινε στιχος που τον χορευει ο ρυθμος και ο ψαλτης ηχος..χαχαχαχχαχαχαχ...αφου το ξεκινησαμε...

με το "έλα πάρε με" κλείνει το βίντεο του γάμου μου!!! κάνονισε κ εσύ να ξαναρθείς τώρα έχεις κ φίλες εδώ!!! Smile Smile Smile

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
art86 έγραψε:
maryz-iraklio kritis έγραψε:
FOTINI28 έγραψε:
art86 έγραψε:ΤΙ ΝΑ ΛΕΜΕ ΡΕ ΜΑΡΑΚΙ.....ΓΔΥΣΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΠΑΡΕ ΝΕΡΟ ΚΑΙ ΠΛΥΣΟΥ???ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΣΤΙΧΟΣ.....???? Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 20 215994


Ο ΧΩΡΙΣΜΟΥΣ ΘΥΜΗΣΟΥ...ΩΧ ΜΕ ΦΤΙΑΞΑΤ ΤΩΡΑ!! ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΝΑ ΝΑ ΑΝΟΙΓΩ ΚΡΑΣΑΚΙ ΑΠΟ ΤΩΡΑ!!!

τι κρασά κ πράσινα άλογα !! τώρα είναι ο μήνας των καζανιών κατέβα να πιούμε ρακές κατευθείαν από το καζάνι κ πατάτα οφτή!! Αυτή τη βδομάδα θα την βγάλουμε άντεστε!!
ρακεσ ε???????εμενα με θελετε......ΑΧ ΚΡΗΤΗ ΜΟΥ ...τι καλοι ανθρωποι και φιλοξενοι και τι ομορφιες....

με πρόλαβες! γράφω παρακάτω...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 31 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις