Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
52 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 52 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 37 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 33 από 42]

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΝΑΙ ΑΓΑΠΗ ΕΧΩ ΑΚΟΜΗ ΑΛΛΑ ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΤΗ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΚΑΤΑΦΘΑΝΕΙ ΓΙΑΤΙ ΠΟΝΑΩ! Sad Sad Sad ΕΣΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ? ΠΕΡΑΝ ΤΗΣ ΥΠΟΜΟΝΗΣ! ΕΙΧΑΜΕ ΝΕΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΤΩΠΟ ΓΙΑ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 33 215994 ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΗΡΕΜΗΣΕΙΣ?

fatsoulini


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εχτες απο τα νευρα μου αρχισα να βριζω τον αντρουλη μου....ειχα αλλαξει και χρώμα μοβ ειχα γινει... Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 33 654655 παλι καλα που δεν εγινα πρασινη..χαχαχα...ο καημενουλης να τον βλεπατε ειχε φρικαρει..καταπιε την γλωσσα του.. Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 33 911307 με υπομονη και proderm...τι να κανει ο καψερος! τελος καλο ολα καλα, παμε για αλλα τωρα! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 33 328109

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΥΟΥΛΙ ΜΟΥΥΥΥ! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 33 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 33 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 33 417472 ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΖΟΥΖΟΥΝΑ ΜΟΥ? ΕΣΥ ΣΕ ΤΙ ΦΑΣΗ ΒΕΙΣΚΕΣΑΙ? ΑΚΟΜΗ ΜΕ ΤΟ ΤΡΕΛΟ ΣΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΡΕΧΕΙΣ?


ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΜΕΤΑΠΗΔΗΣΩ ΣΤΟ ΦΠΨ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΠΤΥΧΙΟ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ! ΤΙ ΛΕΣ?

fatsoulini


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΓΕΙΑ ΣΟΥ Εuouli καλως σε βρηκα!

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΕΥΟΥΛΙ ΜΟΥΥΥΥ! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 33 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 33 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 33 417472 ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΖΟΥΖΟΥΝΑ ΜΟΥ? ΕΣΥ ΣΕ ΤΙ ΦΑΣΗ ΒΕΙΣΚΕΣΑΙ? ΑΚΟΜΗ ΜΕ ΤΟ ΤΡΕΛΟ ΣΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΡΕΧΕΙΣ?


ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΜΕΤΑΠΗΔΗΣΩ ΣΤΟ ΦΠΨ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΠΤΥΧΙΟ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ! ΤΙ ΛΕΣ?

Κοριτσάκι μου ακόμα τρέχω μιας και πρέπει να κάνω μια εργασία ακόμα... Mad Αλλά αυτό το Σ/Κ δεν τρελάθηκα και στο διάβασμα είναι η αλήθεια!Βαρέθηκα κι έτσι βγήκα και χθες και σήμερα βολτίτσα! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 33 328109
Πόσα χρόνια θα χρειαστεί για να πάρεις κι αυτό το πτυχίο;Και θεωρείται 2ο πτυχίο;Ως προς το ενδιαφέρον του αντικειμένου, δεν το συζητώ!!!!!!Και έχω την εντύπωση ότι το'χεις τρελά!Αν και ως γιατρός θα διέπρεπες σίγουρα! Razz

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
fatsoulini έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΟΥ Εuouli καλως σε βρηκα!

Αννα παντρεμένη;Προσπαθείτε καιρό;Sorry αν τα ξαναείπες, αλλά δεν το θυμάμαι... Embarassed

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΤΟ ΠΑΣΤΙΤΣΙΟ ΠΟΥ ΒΛΕΠΕΤΕ ΤΟ ΕΦΤΙΑΞΑ ΣΗΜΕΡΑ ΚΟΙΞΤΕ ΠΟΣΟ ΤΡΩΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ!!! Shocked ΕΓΩ ΕΦΑΓΑ ΜΟΝΟ ΕΝΑ ΚΟΜΜΑΤΙ ΖΗΤΗΜΑ ΑΝ ΘΑ ΦΑΜΕ ΜΕΧΡΙ ΑΥΡΙΟ ΒΡΑΔΥ
Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 33 002kex

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αγάπη αυτό το έφαγε ΕΝΑΣ άνθρωπος; Shocked Πρέπει να τρελαίνεται για παστίτσιο!
Fourfoyraki απ'ότι είδα μαζί πάμε στις μέρες! Razz

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΥΟΥΛΙ ΜΟΥ ΝΑΙ ΚΑΙ ΟΜΩΣ ΝΑΙ ΤΡΕΛΛΕΝΕΤΕ ΓΙΑ ΠΑΣΤΙΤΣΙΟ

ΑΦΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΝΑΙ ΑΠΟ ΧΤΕΣ ΗΡΕΜΗΣΑ ΚΑΠΩΣ ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑ ΝΑ ΤΟΥ ΑΝΟΙΞΩ ΣΗΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΓΙΑΤΙ ΗΡΘΕ Ο ΓΕΙΤΩΝΑΣ ΜΑΣ ΝΑ ΠΙΟΥΜΕ ΚΑΦΕ ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΒΡΩ ΤΗΝ ΚΑΤΑΛΛΗΛΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΤΟΥ ΜΙΛΗΣΩ Rolling Eyes

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΔΕΝ ΕΧΩ ΙΔΕΑ ΠΟΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΘΑ ΜΟΥ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΟΥΝ! ΛΟΓΙΚΑ ΑΡΚΕΤΑ ΑΦΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΟΙΝΑ ΛΟΓΩ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗΣ! ΝΑΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ 2ο ΠΤΥΧΙΟ! ΑΓΑΠΩ ΤΗΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ, ΕΙΝΑΙ Η ΚΛΙΣΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΑΠΩΘΗΜΕΝΟ ΜΟΥ! ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΠΙΕΖΕΙΣ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΤΟ ΣΩΜΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ! ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΟΤΙ ΩΣ ΠΑΡΘΕΝΟΣ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΟΜΑΝΗΣ! Razz ΟΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΜΕ ΣΤΑΘΕΡΑ ΒΗΜΑΤΑ!


ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΓΙΑ ΜΑΜ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΜΠΩ ΑΡΓΟΤΕΡΑ! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 33 417472

fourfouraki

fourfouraki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ευούλι μου εγώ όμως δεν έχω καθόλου σταθερό κύκλο.. αχ.. πονεμένη ιστορία...

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αφρουλίνι αφού σ'αρέσει τόσο και αφού αναγνωρίζεται ως 2ο πτυχίο να το ψάξεις!
Εγώ έχω μπουχτίσει τόσο τελευταία με το διάβασμα που λέω στον άντρα μου να με κοπανήσει αν με ακούσει να έχω πάλι καμία τέτοια "φαεινή" ιδέα!Προσπαθώ κουκλίτσα μου να μην πιέζομαι και πολύ αλλά δεν είναι κι εύκολο... Φόρτωσα αρκετά το πρόγραμμά μου και τώρα δεν έχω επιλογή...Σ'ευχαριστώ πάντως για το ενδιαφέρον! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 33 379767 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 33 379767 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 33 379767

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
fourfouraki έγραψε:Ευούλι μου εγώ όμως δεν έχω καθόλου σταθερό κύκλο.. αχ.. πονεμένη ιστορία...

Έχεις πολυκυστικές;Δεν είναι ανάγκη να στεναχωριέσαι!Πολλές γυναίκες με ασταθή κύκλο έμειναν πολύ γρήγορα έγκυες, σε αντίθεση με άλλες που είχαν σταθερό...Εγώ κυμαίνομαι από 26-33 μέρες...Στο περίπου υπολογίζω κι εγώ...

fatsoulini


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ευούλι έγραψε:
fatsoulini έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΟΥ Εuouli καλως σε βρηκα!

Αννα παντρεμένη;Προσπαθείτε καιρό;Sorry αν τα ξαναείπες, αλλά δεν το θυμάμαι... Embarassed


Οχι δεν προσπαθουμε καιρο, απλα τον προηγουμενο μηνα μας ξεφυγε και ολοκληρωσε 2 φορες.. τωρα προσφατα ειπαμε να το παρουμε πιο ζεστα, αποφασισαμε να κανουμε γινουμε μια οικογενεια, να κανουμε παιδακι και γιατι οχι παιδακια!
2 χρονια και κατι συζουμε ομορφα στο σπιτακι μας και αποφασισαμε να κανουμε συντομα τον γαμο μας σε κλειστο οικογενειακο κυκλο..να φανταστεις 12 οκτωβριου εκλεισα το νυφικουλι μου Smile τωρα θα περιμενουμε και τις εξετασεις της μαμας μου για ενα θεμα υγειας της και θα δουμε αν μπορουμε να κανονησουμε ημερομηνια τον φεβρουαριο

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
fatsoulini έγραψε:
Οχι δεν προσπαθουμε καιρο, απλα τον προηγουμενο μηνα μας ξεφυγε και ολοκληρωσε 2 φορες.. τωρα προσφατα ειπαμε να το παρουμε πιο ζεστα, αποφασισαμε να κανουμε γινουμε μια οικογενεια, να κανουμε παιδακι και γιατι οχι παιδακια!
2 χρονια και κατι συζουμε ομορφα στο σπιτακι μας και αποφασισαμε να κανουμε συντομα τον γαμο μας σε κλειστο οικογενειακο κυκλο..να φανταστεις 12 οκτωβριου εκλεισα το νυφικουλι μου Smile τωρα θα περιμενουμε και τις εξετασεις της μαμας μου για ενα θεμα υγειας της και θα δουμε αν μπορουμε να κανονησουμε ημερομηνια τον φεβρουαριο


Σου εύχομαι όλα να έρθουν όπως τα έχεις ονειρευτεί!Η ώρα η καλή! Razz

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσακια μου επεστρεψα.ποιεσ ειστε εδω??????

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσακια μου εμεισ δυστυχως παμε για τον αλλο μηνα ...προφανως τα καφε ηταν κατι ορμονικο......Αθρουλιτα μακαρι αν εισαι εσυ η επομενη που θα ακουσουμε τα ευχαριστα...ΜΑΚΑΡΙ ν την ξεγελασεις

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα Αρτεμις!Κοριτσάκι μου εύχομαι η ιστορία να επαναληφθεί και να έχεις πάλι Νοέμβριο την τελευταία σου περίοδο!Μόνο που αυτή τη φορά η ιστορία θα έχει αίσιο τέλος! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 33 186253

fourfouraki

fourfouraki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ευούλι ναι!! Πολυκυστικές... έχει τύχει και 15 μέρες καθηστέριση... αλλά τους τελευταίους 2 μήνες ήρθε στην ώρα της... άντε να δούμε...

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευούλι έγραψε:Καλησπέρα Αρτεμις!Κοριτσάκι μου εύχομαι η ιστορία να επαναληφθεί και να έχεις πάλι Νοέμβριο την τελευταία σου περίοδο!Μόνο που αυτή τη φορά η ιστορία θα έχει αίσιο τέλος! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 33 186253
Ευουλι μου σε ευχαριστω γ την πανεμορφη ευχη σου ..σε ευχαριστω και σου ευχομαι ολοψυχα να τρυπωσει μεσα στην κοιλιτσα σου ενα γεροοοοοοοοο σπορακι....... Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 33 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 33 215994

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
fourfouraki έγραψε:Ευούλι ναι!! Πολυκυστικές... έχει τύχει και 15 μέρες καθηστέριση... αλλά τους τελευταίους 2 μήνες ήρθε στην ώρα της... άντε να δούμε...


Τι συμπτώματα νιώθεις προς το παρόν;Εγώ τα συνηθισμένα της περιόδου γι'αυτό και δεν ελπίζω σε πολλά...

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
art86 έγραψε:
Ευούλι έγραψε:Καλησπέρα Αρτεμις!Κοριτσάκι μου εύχομαι η ιστορία να επαναληφθεί και να έχεις πάλι Νοέμβριο την τελευταία σου περίοδο!Μόνο που αυτή τη φορά η ιστορία θα έχει αίσιο τέλος! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 33 186253
Ευουλι μου σε ευχαριστω γ την πανεμορφη ευχη σου ..σε ευχαριστω και σου ευχομαι ολοψυχα να τρυπωσει μεσα στην κοιλιτσα σου ενα γεροοοοοοοοο σπορακι....... Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 33 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 33 215994


Μακάρι!Για όλες μας! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 33 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 33 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 33 215994

fourfouraki

fourfouraki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ευούλι έχω ...
- κάτι πονάκια που και που σαν τσιμπιές...

- σταθερή θερμοκρασία πάνω από 37 (δεν ξέρω αν αυτό παίζει ρόλο.. πρώτη φορά μετράω θερμοκρασία)

- Κάτι ψιλοκαουρίτσες αλλά είχα και τον προηγούμενο μήνα...

- το στήθος είναι λίγο πρισμένο και πονάει λίγο...

- τρελλή όρεξη για φαγητό

Νομίζω πως όλα μιάζουν και με περιόδου...


ααα... και τις τελευταίες μέρες συνεχεια ρεύομαι! χαχαχα

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι ευουλι μου για ολες μας.....

renaki_73


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρααα

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 33 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 37 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις