Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
64 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 64 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 38 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 34 από 42]

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσακια λεω αν ξαπλωσω...φιλακια και τα ξαναλεμε..ευχομαι οτι καλυτερο σε ολες και για αυτεσ που περιμενουν θετικα τεστακιαααααααααααα Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 34 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 34 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 34 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 34 417472

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
fourfouraki έγραψε:Ευούλι έχω ...
- κάτι πονάκια που και που σαν τσιμπιές...

- σταθερή θερμοκρασία πάνω από 37 (δεν ξέρω αν αυτό παίζει ρόλο.. πρώτη φορά μετράω θερμοκρασία)

- Κάτι ψιλοκαουρίτσες αλλά είχα και τον προηγούμενο μήνα...

- το στήθος είναι λίγο πρισμένο και πονάει λίγο...

- τρελλή όρεξη για φαγητό

Νομίζω πως όλα μιάζουν και με περιόδου...


ααα... και τις τελευταίες μέρες συνεχεια ρεύομαι! χαχαχα

Ναι, τα ρημάδια μοιάζουν!Νιώθεις κατι διαφορετικό σε σχέση με τα συνηθισμένα σου;Ισως αυτό τελικά να κάνει τη διαφορά! Razz Εύχομαι πάντως ν'ακούσουμε κι από εσένα σε λίγες μέρες ευχάριστα!

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα Αντώνη
Αρτεμη καλή ξεκούραση! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 34 417472

renaki_73


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα Ευούλι.
Αν είσαι η Eva evaki πες μου για να ξέρω γιατί αρχίζω και σας μπερδεύω !!!
Όποια και να είσαι , είσαι ευγενέστατη που ανταπέδωσες τονν χαιρετισμό.



Lilypie Pregnancy tickers





inka

inka
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα κορίτσια!!!
τι κάνετε?
Χθες βγήκα απότομα γιατι ήθελα να ετοιμασω την εκπληξούλα στον αντρούλη μου! Τρελάθηκε από την χαρα του! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 34 875502 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 34 875502 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 34 911307 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 34 911307

ΑΑχχχ ευχομαι όλες να νοιώσετε αυτη την χαρα!!!
Έχουμε κανένα αλλο ευχαριστο νέο??

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αντώνη δυστυχώς δεν είμαι η Eva Evaki αν και πολύ θα ήθελα να είμαι εγκυούλα!!! Smile
Inka δεν θυμάμαι αν σου ευχήθηκα! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 34 50580 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 34 50580 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 34 50580 κοπέλα μου!Να πάνε όλα τέλεια!!!!!!!!!!!!!!!!Και να χαρείς μια ήρεμη εγκυμοσύνη! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 34 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 34 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 34 654316

inka

inka
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ευούλι ευχαριστω!!!!!!και εσυ κοπέλα μου με ενα μπεμπέ γρήγορα στην αγκαλιά σου!!!

inka

inka
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
fourfouraki έγραψε:Ευούλι έχω ...
- κάτι πονάκια που και που σαν τσιμπιές...

- σταθερή θερμοκρασία πάνω από 37 (δεν ξέρω αν αυτό παίζει ρόλο.. πρώτη φορά μετράω θερμοκρασία)

- Κάτι ψιλοκαουρίτσες αλλά είχα και τον προηγούμενο μήνα...

- το στήθος είναι λίγο πρισμένο και πονάει λίγο...

- τρελλή όρεξη για φαγητό

Νομίζω πως όλα μιάζουν και με περιόδου...


ααα... και τις τελευταίες μέρες συνεχεια ρεύομαι! χαχαχα

Φουρφουράκι κοπέλα μου να σου ευχηθώ με το καλό!!πραγματι τα συμπτώματα που περιγράφεις ομοιάζουν με τα δικά μου και τελικά ήμουν!πότε Δεν περιμένεις?

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πάω να ετοιμαστώ για αύριο και να ξαπλώσω!Καλή εβδομάδα εύχομαι να έχουμε!Μόνο με ευχάριστα!Ολίνα ολόψυχα εύχομαι να πάνε όλα τέλεια αύριο! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 34 531909 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 34 531909 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 34 531909

renaki_73


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ευούλι θα συμβεί και σε σένα και σε όλες τις κοπέλες αρκεί να το θέλετε πολύ όχι μόνο εσείς αλλά και οι άντρες σας και κυρίως , θα το λέω συνέχεια και θα "γκαρίζω" , να το κάνετε ΣΤΟΧΟ ΖΩΗΣ.

ΜΟΝΟ ΕΤΣΙ ΘΑ ΤΟ ΠΕΤΥΧΕΤΕ.





Ολίνα μου ,κατάλαβα καλά ; Μπορεί να είσαι έγκυος ; Τώρα το είδα !!!
Μακάρι ,μακάρι σε όλες σας.
Εγώ, ο κακός Αντώνης , ο περίεργος, ο έτσι ,ο αλλιώς , ο απότομος, ο παράξενος που μπαίνω στο forum των μαμάδων (και τι άλλο δεν έχω ακούσει Θέε μου !) σας εύχομαι ολόψυχα (και η γυναίκα μου επίσης) να μείνετε έγκυες όλες και να κρατήσετε τα παιδάκια σας στις αγκαλιές σας και το εύχομαι ακόμα και σε αυτές που με βρίζουν ή με έβριζαν πριν μερικές μέρες,δεν πειράζει.






Lilypie Pregnancy tickers








art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
renaki_73 έγραψε:Ευούλι θα συμβεί και σε σένα και σε όλες τις κοπέλες αρκεί να το θέλετε πολύ όχι μόνο εσείς αλλά και οι άντρες σας και κυρίως , θα το λέω συνέχεια και θα "γκαρίζω" , να το κάνετε ΣΤΟΧΟ ΖΩΗΣ.

ΜΟΝΟ ΕΤΣΙ ΘΑ ΤΟ ΠΕΤΥΧΕΤΕ.





Ολίνα μου ,κατάλαβα καλά ; Μπορεί να είσαι έγκυος ; Τώρα το είδα !!!
Μακάρι ,μακάρι σε όλες σας.
Εγώ, ο κακός Αντώνης , ο περίεργος, ο έτσι ,ο αλλιώς , ο απότομος, ο παράξενος που μπαίνω στο forum των μαμάδων (και τι άλλο δεν έχω ακούσει Θέε μου !) σας εύχομαι ολόψυχα (και η γυναίκα μου επίσης) να μείνετε έγκυες όλες και να κρατήσετε τα παιδάκια σας στις αγκαλιές σας και το εύχομαι ακόμα και σε αυτές που με βρίζουν ή με έβριζαν πριν μερικές μέρες,δεν πειράζει.






Lilypie Pregnancy tickers








Αντωνη πριν δεν προσεξα οταν μπηκες...Καλησπερα

renaki_73


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑΑΑΑΑΑ


Lilypie Pregnancy tickers

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΣΟΦΑΚΙ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ? Very Happy Very Happy Very Happy ΚΑΠΟΥ ΣΕ ΡΩΤΗΣΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΤΕΣΤ ΣΟΥ ΕΔΕΙΞΕ 3+ ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ? ΠΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗΣ ΕΙΧΕΣ? Η' ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΔΕΙΞΗ ΓΙΑ 2 ΣΠΟΡΑΚΙΑ?! Wink

ΑΡΤΕΜΟΥΛΑ ΜΟΥ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ? ΠΟΝΑΣ?

fourfouraki

fourfouraki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ευούλι έγραψε:

Ναι, τα ρημάδια μοιάζουν!Νιώθεις κατι διαφορετικό σε σχέση με τα συνηθισμένα σου;Ισως αυτό τελικά να κάνει τη διαφορά! Razz Εύχομαι πάντως ν'ακούσουμε κι από εσένα σε λίγες μέρες ευχάριστα!

Ξέρω κι εγώ... νομίζω πως όχι.. μόνο αυτό με το ρέψιμο είναι διαφορετικό! χαχαχαχα


inka έγραψε:
fourfouraki έγραψε:Ευούλι έχω ...
- κάτι πονάκια που και που σαν τσιμπιές...

- σταθερή θερμοκρασία πάνω από 37 (δεν ξέρω αν αυτό παίζει ρόλο.. πρώτη φορά μετράω θερμοκρασία)

- Κάτι ψιλοκαουρίτσες αλλά είχα και τον προηγούμενο μήνα...

- το στήθος είναι λίγο πρισμένο και πονάει λίγο...

- τρελλή όρεξη για φαγητό

Νομίζω πως όλα μιάζουν και με περιόδου...


ααα... και τις τελευταίες μέρες συνεχεια ρεύομαι! χαχαχα

Φουρφουράκι κοπέλα μου να σου ευχηθώ με το καλό!!πραγματι τα συμπτώματα που περιγράφεις ομοιάζουν με τα δικά μου και τελικά ήμουν!πότε Δεν περιμένεις?


Ευχαριστω πολύ inka μου!! Αχ.. λες??? έλα ράντισε με λίγο με εγκυόσκονη!!! χεχεχεχε
ΔΕΝ περιμένω γύρω στις 17 του μηνός. Αλλά και να μην μου έρθει μάλλον δεν θα τρέξω κατευθείαν για τεστ και χοριακές γιατί έχω κάνει ήδη δυο αρνητικές και τσατίστηκα... τη μία φορά είχα μάλιστα 15 μέρες καθυστέριση!! και με το που κάνω χοριακή, την ίδια μέρα μου ήρθε!!! ΕΛΕΟΣ!

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΣΟΦΑΚΙ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ? Very Happy Very Happy Very Happy ΚΑΠΟΥ ΣΕ ΡΩΤΗΣΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΤΕΣΤ ΣΟΥ ΕΔΕΙΞΕ 3+ ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ? ΠΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗΣ ΕΙΧΕΣ? Η' ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΔΕΙΞΗ ΓΙΑ 2 ΣΠΟΡΑΚΙΑ?! Wink

ΑΡΤΕΜΟΥΛΑ ΜΟΥ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ? ΠΟΝΑΣ?
Αφρουλιτακι μου ποναω παρα πολυ........ειμαι ξαπλα και εχω πολυ ροη......αστα...εσυ?πως εισαι?

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΤΟ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΟΤΙ ΠΟΝΑΣ ΠΟΛΥ! Crying or Very sad ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΑΡΓΕΙ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΝΑΣ ΑΚΟΜΗ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ ΟΝΤΩΣ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΡΟΗ! ΕΜΕΝΑ ΠΟΝΑ Η ΜΕΣΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΧΩ ΤΡΕΛΟ ΠΡΗΞΙΜΟ. ΜΕΧΡΙ ΑΥΡΙΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ!


ΑΝΤΩΝΗ ΚΑΝΕ ΜΟΥ ΤΗ ΧΑΡΗ ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ ΕΜΜΕΣΑ ΤΙΠΟΤΑ ΠΟΥ ΜΕ ΑΦΟΡΑ! ΟΤΙ ΕΧΩ ΓΡΑΨΕΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΜΕΝΑ ΔΕΝ ΣΕ ΑΦΟΡΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΟΥ ΕΠΙΤΡΕΠΩ ΝΑ ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΣ ΠΟΥΘΕΝΑ! ΕΧΕΙΣ ΔΙΠΟΛΙΚΗ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΩΣ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΝΕΣΑΙ ΟΤΑΝ ΣΟΥ "ΕΠΙΤΙΘΕΤΑΙ" ΚΑΠΟΙΟΣ!

FOTINI28

FOTINI28
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!! ΣΗΜΕΡΑ ΗΜΟΥΝ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ ΒΟΛΤΕΣ ΓΙΑΥΤΟ ΚΑΙ ΔΝ ΜΠΗΚΑ!!! ΤΑ ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΛΑ ΟΜΩΣ!!! ΙΧΧΙΧΙ!!!
ΑΦΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΓΕΙΑ ΣΟΥ!! ΑΧ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΡΘΕΙ Η ΑΤΙΜΗ..ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΣΟΥ ΘΑ ΚΑΝΑ ΑΥΡΙΟ ΤΕΣΤ ΟΧΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΑ ΑΝ ΔΝ ΕΙΝΑΙ(ΔΑΓΚΩΝΩ ΤΗΝ ΓΛΩΣΣΑ ΜΟΥ) ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΝΑ ΣΟΥ ΦΥΓΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ.
ΑΡΤΕΜΟΥΛΑ ΑΥΤΟΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΗΝΑΣ ΣΟΥ ΔΝ ΕΙΠΑΜΕ??? ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ!!!
ΣΟΦΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΠΕΣ ΜΑΣ ΤΗΝ ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ!!!
ΓΙΑΝΝΝΑ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ? ΕΥΗ!! Razz

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΦΩΤΕΙΝΗ ΜΟΥ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 34 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 34 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 34 417472 ΤΥΧΕΡΟΥΛΑ ΜΕ ΤΙΣ ΒΟΛΤΕΣ ΣΟΥ!!! ΠΕΡΑΣΕΣ ΚΑΛΑ?


ΔΕ ΜΟΥ ΦΤΑΝΟΥΝ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΛΟΓΩ ΟΡΜΟΝΩΝ ΔΙΑΒΑΖΩ ΚΑΙ ΤΡΕΛΑ ΚΑΙ ΦΟΥΝΤΩΝΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ! ΑΛΛΑ ΕΤΣΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΑΝΤΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ! ΕΧΟΥΜΕ ΑΣΘΕΝΗ ΜΝΗΜΗ Η' ΤΑ ΘΥΜΩΜΑΣΤΕ ΟΛΑ ΜΕ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΜΑΣ ΣΥΜΦΕΡΕΙ! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 34 679259 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 34 679259 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 34 679259

FOTINI28

FOTINI28
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΑ ΗΤΑΝ ΝΑΙ!! ΜΑΣ ΧΡΕΙΑΖΟΤΑΝ !!
ΜΗΝ ΔΙΝΕΙΣ ΣΗΜΑΣΙΑ!! ΕΓΩ ΓΕΛΑΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!!ΚΑΙ ΑΓΝΩΩ....

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ! ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙ ΟΤΙ ΛΕΜΕ, Π.Χ ΧΘΕΣ ΕΙΠΑ ΤΟ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΟ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΜΙΝΑΔΑ ΜΟΥ, ΓΙΑ ΝΑ ΥΠΟΒΙΒΑΣΕΙ ΕΜΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΑΝΕΒΑΣΕΙ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΟΥ ΟΤΑΝ ΤΟΥ ΕΠΙΤΙΘΕΝΤΑΙ (ΟΠΩΣ ΝΟΜΙΖΕΙ ΔΗΛ ΟΤΙ ΤΟΥ ΕΠΙΤΙΘΕΝΤΑΙ!) ΑΣΕ ΠΟΥ ΜΑΣ ΚΟΠΑΝΑΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΜΑΣ ΕΜΜΕΣΑ ΟΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΜΗΤΕΡΕΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΤΟΧΟ ΖΩΗΣ! ΓΙΑΤΙ ΞΕΡΕΙ ΑΥΤΟΣ ΤΙ ΠΕΡΝΑΩ ΕΓΩ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ?!

FOTINI28

FOTINI28
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΝΑΙ ΑΛΛΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΔΝ ΕΧΟΥΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΟΠΩΣ ΒΛΕΠΕΙΣ..ΓΙΑΥΤΟ ΚΑΙ ΔΝ ΔΙΝΩ ΣΗΜΑΣΙΑ!! ΑΣΕ ΠΟΥ ΑΥΤΟ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ!! ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΝΕΥΡΙΑΖΟΥΜΕ! ΕΓΩ ΔΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΠΟΣΟ ΦΟΥΛ ΤΟΥ ΚΟΜΠΛΕΞ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΑΙΝΕΙ ΣΕ ΕΝΑ ΤΕΤΟΙΟ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΔΝ ΤΟΝ ΑΦΟΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΛΕΕΙ ΜΠΟΥΡΔΕΣ.ΕΧΘΕΣ ΕΓΡΑΦΕ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΟΥΤΕ Ο ΛΟΡΔΟΣ ΒΥΡΩΝ ΔΝ ΕΧΕΙ ΤΕΤΟΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ!! ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΠΕ ΔΝ ΤΑ ΔΙΑΤΥΜΠΑΝΙΖΟΥΝ...ΓΙΑΥΤΟ ΣΟΥ ΛΕΩ ΦΟΥΛ ΤΟΥ ΚΟΜΠΛΕΞ ΜΕ ΣΥΝΔΡΟΜΟ ΚΑΤΩΤΕΡΟΤΗΤΑΣ ΓΩΝΙΑ!!!!

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
aφρουλα μου γλυκια μακαρι αν μην ερθει μακαρι μακαρι μακαρι.....δεν μπορεις να φανταστεις ποσο θα χαρω ..........μεχρι την καβαλα βρε θα ρθω για να σε συγχαρω απο κοντα... Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 34 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 34 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 34 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 34 215994 φωτεινουλα μου τι κανεις κοριτσακι μου...περασες ομορφα δλδ σημερα..τωρα που το πες αφρουλιτα τι εγινε ρε συ με τη καμιναδα...αχ εγω ξερεις τι εοαθα...εχω να χαζο ελαττωμα και πεταω πραγματα μεσα στο τζακι..ξερεις χαρτια αποτσιγαρα κλπ κπλ και μια μερα εριξα ενα φελιζολ και αρχισε να πεταει σπιθες και ν βγαζει καπνους ..πω πω ημουν και μονη μου και τα χρειαστηκα..μετα ου ειπαν οτι το φελιζολ εχει πετρελαιο κ για αυτο πηρε κατευθειαν ..κ μην φανταστεις πολυ απο ενα ρολοι μικρο ξυπνητηρακι που ειχα παρει απο τα κινεζουλια

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα κορίτσια
Αρτεμακι μου σου ήρθε η π......α; Τη σιχαμενη
Πάμε τον άλλο μήνα κοπέλα μου, θα έρθει που θα παει!

Αφρούλα μου τι παθατε με την καμινάδα; Πόσο τραγικο! Καθάριζες ώρα; Α ξέχασα να σου πω ότι σε πάω γιατι και εσύ είσαι αγενέστατη όπως και εγω...και μας αρέσει!!

Φωτεινη έχουμε γεμίσει λορδους! Χιχι

Φιλάκια σε όλες

FOTINI28

FOTINI28
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΩΣ ΤΗΝ ΑΝΝΑ!!! ΑΝΤΕ ΝΑ ΑΔΕΙΑΣΕΙ ΑΥΤΗ Η ΛΙΣΤΑ ΠΙΑ!
ΑΡΤΕΜΟΥΛΑ ΜΟΥ ΩΡΑΙΑ ΠΕΡΑΣΑ ΝΑΙ!!!
ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 27η ΜΕΡΑ ΣΗΜΕΡΑ...ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΣΕ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ...ΘΕΛΩ ΑΛΛΑ ΔΝ ΕΧΩ ΕΛΠΙΔΑ..!

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΦΩΤΕΙΝΟΥΛ ΜΟΥ Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect

ΑΡΤΕΜΟΥΛΑ ΜΟΥ ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΘΑ ΧΑΡΕΙΣ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ! ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΜΟΥ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΚΑΚΙΑ ΓΙΑΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΣΕ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΩ! ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΩΣ ΕΥΠΡΟΣΔΕΚΤΗ ΣΤΗΝ ΚΑΒΑΛΑ! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 34 35468


ΕΙΔΕΣ ΑΝΝΟΥΛΑ ΜΟΥ?! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 34 417472 ΣΑΝ ΔΕ ΝΤΡΕΠΟΜΑΣΤΕ ΛΙΓΟ!


ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΙ ΤΡΑΓΙΚΟ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΜΙΝΑΔΑ! ΟΦΕΙΛΟΤΑΝ ΣΤΑ ΚΑΚΗΣ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ ΚΑΙ ΥΓΡΑ ΞΥΛΑ! ΤΟ ΚΑΘΑΡΙΣΜΑ ΜΕΤΑ ΗΤΑΝ ΟΛΟ ΤΟ ΛΟΥΚΙ! Twisted Evil

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 34 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 38 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις