Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
73 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 73 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 38 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 42]

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Να διευκρινησω ότι μπαίνω κυρίως απο το κινητο μου, έχω πάντα ανοιχτή τη σελίδα και γι αυτο με δείχνει πάντα on line
Δεν είμαι μέσα και σας αγνοώ
Παραπονιάρες μου

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xaftounaki έγραψε:Καλησπέρα κορίτσια
Αρτεμακι μου σου ήρθε η π......α; Τη σιχαμενη
Πάμε τον άλλο μήνα κοπέλα μου, θα έρθει που θα παει!

Αφρούλα μου τι παθατε με την καμινάδα; Πόσο τραγικο! Καθάριζες ώρα; Α ξέχασα να σου πω ότι σε πάω γιατι και εσύ είσαι αγενέστατη όπως και εγω...και μας αρέσει!!

Φωτεινη έχουμε γεμίσει λορδους! Χιχι

Φιλάκια σε όλες
αννουλα μου τι κανεις ???πως εισαι????ναι ναι ηρθε η εκδιδομενη να το πω πιο κοσμια χαχαχ αλλα αποφασισα να μην με ριξει ..απλα στεναχωρεθηκα για τον γρηγορη μου ....τον πειραξε μωρε πολυ.....εντωμεταξυ θελω την γνωμη σας γ κατι..σημερα η πεθερουλα μου που ειχαμε μια συζητηση με ρτησε γτ ειμαι μαραμενη και καταλαβε μου λεει αδιαθετησες ?λεω ναι..ειναι διακριτικη και δεν το συνεχισε..οταν ηρθε ο γρηγορης μου απο εξω με ρωτησε αν μου ηρθε και ηταν και η πεθερα μου μπροστα ....ο καλος μ στεναχωρεθηκε πολυ και το εδειξε κατεβασε το κεφαλι κ αναψε τσιγαρο ..εγω δεν ειπα τπτ αλλα η πεθερα μ μαλλον αυθορμητα του ειπε αν παει στον γιατρο γτ μπορει ν εχει χαμηλη κινητικοτητα κλπ....και οπως καταλαβενετε εγινε εξαλλος...θεωρειτε οτι εκανε καλα η κακως ανακατευτηκε...?

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γτ φωτεινουλα μου δεν εχεις ελπιδες.????γτ το λες αυτο...?τι εχουμε πει μωρε...?οχι απαισιοδοξια.....η ελπιδα πεθαινει τελευταια...ποσες φορες θα το πω....

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑΤΙ ΦΩΤΕΙΝΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ? Shocked Shocked Shocked ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΤΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟ ΜΗΝΑ ΕΙΤΕ ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΟΥΜΕ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 35 990599 ΣΤΟΥΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΥΣ ΜΑΣ!


ΑΝΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΠΩΣ ΠΕΡΑΣΕΣ ΣΗΜΕΡΑ?

FOTINI28

FOTINI28
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΑΦΟΥ Η ΠΕΘΕΡΑ ΣΟΥ ΗΤΑΝ ΔΙΑΚΡΙΤΙΚΗ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΝΤΑΞΕΙ! ΔΕΝ ΔΙΑΦΩΝΩ ΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΠΕ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΑΛΛΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΑΝ ΜΑΝΑ ΤΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΕΛΕΓΕ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΟΥ ΑΛΛΑ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΘΑ ΗΤΑΝ ΜΟΝΟΙ ΤΟΥΣ!
ΑΑΛΛΑ ΑΦΟΥ ΕΙΧΕΣ ΞΑΝΑΜΕΙΝΕΙ ΕΓΚΥΟΣ ΔΝ ΗΤΑΝ ΛΙΓΟ ΑΚΥΡΟ ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ?

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΦΩΤΕΙΝΟΥΛ ΜΟΥ Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect

ΑΡΤΕΜΟΥΛΑ ΜΟΥ ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΘΑ ΧΑΡΕΙΣ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ! ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΜΟΥ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΚΑΚΙΑ ΓΙΑΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΣΕ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΩ! ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΩΣ ΕΥΠΡΟΣΔΕΚΤΗ ΣΤΗΝ ΚΑΒΑΛΑ! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 35 35468


ΕΙΔΕΣ ΑΝΝΟΥΛΑ ΜΟΥ?! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 35 417472 ΣΑΝ ΔΕ ΝΤΡΕΠΟΜΑΣΤΕ ΛΙΓΟ!


ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΙ ΤΡΑΓΙΚΟ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΜΙΝΑΔΑ! ΟΦΕΙΛΟΤΑΝ ΣΤΑ ΚΑΚΗΣ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ ΚΑΙ ΥΓΡΑ ΞΥΛΑ! ΤΟ ΚΑΘΑΡΙΣΜΑ ΜΕΤΑ ΗΤΑΝ ΟΛΟ ΤΟ ΛΟΥΚΙ! Twisted Evil
βρε αμα δεν ειναι τωρα θα ναι σε λιγο καιρο αυτο ειναι σιγουρο....το ταξιδι θα το κανω στην εξωτικη Καβαλα ετσι και αλλιως---εξωτικη Καβαλα?----χαχαχαχχ

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
art86 έγραψε:γτ φωτεινουλα μου δεν εχεις ελπιδες.????γτ το λες αυτο...?τι εχουμε πει μωρε...?οχι απαισιοδοξια.....η ελπιδα πεθαινει τελευταια...ποσες φορες θα το πω....

ΟΤΑΝ ΜΙΛΑΣ ΕΤΣΙ ΣΕ ΓΟΥΣΤΑΡΩ! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 35 417472 ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΤΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ! ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΟΣΩΝ ΕΤΩΝ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΤΑ ΑΓΟΡΑΚΙΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ ΚΑΙ Ο ΛΟΓΟΣ ΤΗΣ ΠΑΝΤΑ ΕΧΕΙ ΒΑΡΥΤΗΤΑ ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΖΟΥΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΚΑΙ ΩΡΙΜΟΙ!

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Α ΕΔΩ ΟΙ ΝΤΟΠΙΟΙ ΤΗΝ ΛΕΝΕ "MONTE CARLO" ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 35 585182 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 35 585182 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 35 585182 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 35 585182 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 35 585182 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 35 585182 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 35 585182 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 35 585182 ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΑΚΟΥΣΩ??????? Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 35 911307 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 35 911307 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 35 911307 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 35 911307 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 35 911307 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 35 911307

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="FOTINI28"]ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΑΦΟΥ Η ΠΕΘΕΡΑ ΣΟΥ ΗΤΑΝ ΔΙΑΚΡΙΤΙΚΗ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΝΤΑΞΕΙ! ΔΕΝ ΔΙΑΦΩΝΩ ΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΠΕ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΑΛΛΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΑΝ ΜΑΝΑ ΤΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΕΛΕΓΕ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΟΥ ΑΛΛΑ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΘΑ ΗΤΑΝ ΜΟΝΟΙ ΤΟΥΣ!
ΑΑΛΛΑ ΑΦΟΥ ΕΙΧΕΣ ΞΑΝΑΜΕΙΝΕΙ ΕΓΚΥΟΣ ΔΝ ΗΤΑΝ ΛΙΓΟ ΑΚΥΡΟ ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ?[/quoteδεν ξερω ....μαλλον ..αλλα ειναι μεγαλη γυναικα και καταλαβαινεις ..ειχε ακουσει καποια στιγμη οτι η κουμπαρα της κουνιαδας μου δεν εμενε επειδη ο αντρας της ειχε χαμηλη κινητικοτητα και το ειπε...ξερω εγω ...απο ολο το σκηνικο κ τον τροπο που το ειπε καταλαβα οτι το εκανε γ να νιωσει καλυτερα ο γρηγορης...θα μου πεις πως να νιωσει καλυτερα..?γτ τον ειδε οτι στεναχωρεθηκε και λεει να και η ιωαννα δεν εμενε εκανε ο Αντωνης μια θεραπεια και εμεινε..και εκει πανω το ξεφουρνησε ..αχ η καλη μ και αυτη μωρε ,στεναχωριεται κ δεν θελει αν μας βλεπει ετσι...ολο μου το λεει να βγαινεις να μην μενεις μεσα να μην αγχωνεσαι....

FOTINI28

FOTINI28
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αφρουλα έγραψε:ΓΙΑΤΙ ΦΩΤΕΙΝΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ? Shocked Shocked Shocked ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΤΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟ ΜΗΝΑ ΕΙΤΕ ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΟΥΜΕ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 35 990599 ΣΤΟΥΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΥΣ ΜΑΣ!


ΑΝΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΠΩΣ ΠΕΡΑΣΕΣ ΣΗΜΕΡΑ?



ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΑΛΛΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΚΟΡΟΙΔΕΨΕΤΕ...ΕΙΔΑ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΜΟΥ ΟΤΙ ΕΙΧΑΜΕ ΤΡΑΠΕΖΙ ΚΑΙ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΕΚΕΙ ΚΑΙ Ο ΠΑΠΠΟΥΣ ΜΟΥ(ΕΧΕΙ ΠΕΘΑΝΕΙ ΑΛΛΑ ΤΟΝ ΒΛΕΠΩ ΣΥΧΝΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΠΟΛΛΟΥΣ ΝΕΚΡΟΥΣ...ΕΧΩ ΚΑΛΗ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ) ΚΑΙ ΛΕΩ ΣΤΗΝ ΓΙΑΓΙΑ ΜΟΥ..ΓΙΑΤΙ ΔΝ ΕΡΧΕΤΕ Ο ΠΑΠΠΟΥΣ ΝΑ ΦΑΜΕ?? ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ...ΑΜΑ ΣΕ ΠΙΑΣΩ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΓΩ...ΑΦΗΣΕΣ ΣΤΗΝ ΣΚΑΛΑ ΤΗΝ ΣΕΡΒΙΕΤΑ ΣΟΥ ΤΗΝ ΜΑΤΩΜΕΝΗ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ ΑΝΑΓΟΥΛΑ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΕΜΕΤΟ.

ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ..ΕΓΩ ΤΟ ΕΡΜΗΝΕΨΑ ΟΤΙ ΘΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ . ΓΙΑΥΤΟ ΚΑΙ ΕΧΑΣΑ ΤΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΟΥ!!

ΑΦΡΟΥΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ ΕΠΟΧΗ ΑΥΤΗ ΚΑΛΑ ΛΕΣ! ΜΕ ΤΟ ΔΕΝΤΡΑΚΙ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΤΙΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΜΑΣ!!
ΑΣ ΑΚΟΥΣΕΙ Ο ΘΕΟΣ ΤΙΣ ΠΡΟΣΕΥΧΕΣ ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!!

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:
art86 έγραψε:γτ φωτεινουλα μου δεν εχεις ελπιδες.????γτ το λες αυτο...?τι εχουμε πει μωρε...?οχι απαισιοδοξια.....η ελπιδα πεθαινει τελευταια...ποσες φορες θα το πω....

ΟΤΑΝ ΜΙΛΑΣ ΕΤΣΙ ΣΕ ΓΟΥΣΤΑΡΩ! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 35 417472 ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΤΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ! ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΟΣΩΝ ΕΤΩΝ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΤΑ ΑΓΟΡΑΚΙΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ ΚΑΙ Ο ΛΟΓΟΣ ΤΗΣ ΠΑΝΤΑ ΕΧΕΙ ΒΑΡΥΤΗΤΑ ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΖΟΥΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΚΑΙ ΩΡΙΜΟΙ!
εγω σε γουσταρω ετσι και αλλιως.μοντε καρλο ?/χαχαχαχχαχ....... Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 35 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 35 215994 ΚΑΛΟ....

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αρτεμακι μου τη γνώμη της είπε, για εμένα δεν έκανε κακο αφου απευθύνθηκε στο γιο της! Αν έλεγε τίποτα σε εσένα ισως ήταν απρεπείς
Αλλα σας βλέπει που στεναχωριεστε και επειδη είχατε και την ατυχία στο παρελθόν θέλει να σας ξαναδεί χαρούμενος
Έχω καταλάβει ότι σας αγαπάει πολυ και σας στηρίζει

renaki_73


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αφρούλα, δεν πας καλά κορίτσι μου.
Σύσταση..., να δεις το γρηγορότερο ένα ψυχίατρο για το δικό σου καλό !

Διπολική προσωπικότητα εγώ ;


Συνέχεια ανέχομαι τις προσβολές σου και μια επιθετικότητα άνευ προηγουμένου ,λόγου και αιτίας.

Με κατηγόρησες ότι επειδή είμαι άντρας δεν έχω θέση εδώ.
Μου είπες τα χίλια μύρια και με διαβάλεις και στις υποτιθέμες φίλες σου που ευτυχώς πίσω από σένα,γελάνε μαζί σου.
Δεν ξέρω αν διάβασες το post μου αλλά εδώ είναι site για μαμάδες και γονείς. Εσύ για την ώρα δεν είσαι ούτε το ένα ούτε το άλλο οπότε κάνε μας τη χάρη και αν δεν θέλεις να ξεκουμπιστείς από το forum, τουλάχιστον μην ξανααναφερθείς σε μένα ή στη γυναίκα μου γιατί θα σε περιμένει μια καθόλου ευχάριστη έκπληξη για σένα.
Συκοφαντική δυσφήμιση ,έχεις υπόψη σου τι είναι και μάλιστα διά του τύπου ; Εγώ ουδέποτε σε συκοφάντισα ή σε δυσφήμισα δημοσίως όπως επανειλημένα κάνεις εσύ,αναίτια στις φίλες σου.Τώρα με κατηγορείς ότι είμαι και σχιζοφρενής ή με διπολική προσωπικότητα.Το αστείο έχει παραγίνει και απλά σου λέω πρόσεχε....για την ώρα.
ΜΗΝ ΜΟΥ ΜΙΛΑΣ , ΜΗΝ ΑΝΑΦΕΡΕΣΑΙ ΣΕ ΜΕΝΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΚΑΙ ΜΗΝ ΜΕ ΔΙΑΒΑΛΕΙΣ ΣΤΙΣ "ΦΙΛΕΣ" ΣΟΥ,ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΔΗΜΟΣΙΩΣ .
Το κατάλαβες αυτό ή θέλεις μετάφραση;

ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΙΛΑΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΜΙΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ.
ΑΝ ΤΟ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙΣ , ΘΑ ΑΠΟΛΑΥΣΕΙΣ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΔΙΑ ΤΗΣ ΔΙΚΑΣΤΙΚΗΣ ΟΔΟΥ.
ΣΤΟ ΛΕΩ ΞΕΚΑΘΑΡΑ.


Για τη καμινάδα σου που πήρε φωτιά δεν μπορεί να στοιχειοθετηθεί δικογραφία.
Για την συνεχή συκοφαντική μου δυσφήμιση εκ μέρους σου ,μπορεί και μάλιστα είσαι και χαζή διότι γράφεις για παράδειγμα ότι είμαι και διπολική προσωπικότητα !!!!!

ΧΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Ξέρεις τι σημαίνει αυτό σε χρήμα ή σε ποινή όταν το λες in public ;


Στο λέω απλά για να προσέχεις γενικώς στη ζωή σου γιατί έτσι όπως πας σίγουρα θα την "βρεις" από κάπου πολύ άσχημα και αναφέρομαι σε κάτι παρόμοιο δια της δικαστικής οδού και μόνο αυτής.

ΑΝ ΠΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΓΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ Ή ΣΕ ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ SITE Ή BLOG Ή ΓΡΑΠΤΟ Ή ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΤΥΠΟ ΌΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΑ ΚΑΠΟΙΑ ,ΜΠΟΡΕΙ ΑΥΤΗ Η ΚΑΠΟΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΗΝΥΣΗ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΑ "ΣΩΒΡΑΚΑ" ΤΟΥ ΕΝΑΓΟΜΕΝΟΥ, ΩΣ ΕΝΑΓΩΝ.
ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΙΡΟ ΟΤΙ ΟΙ ΕΠΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΜΟΙ, ΕΝΑΠΟΚΕΙΝΤΑΙ ΣΤΗΝ ΔΙΑΚΡΙΤΙΚΗ ΕΥΧΕΡΙΑ ΤΟΥ ΚΑΘΕΝΟΣ ΑΝ ΘΑ ΚΙΝΗΘΕΙ ΝΟΜΙΚΑ Ή ΟΧΙ.
ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΣΕ ΕΙΠΑ ΔΙΠΟΛΙΚΗ ΠΡΟΣΩΠΟΙΚΟΤΗΤΑ,ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΣΕ ΕΙΠΑ ΤΡΕΛΗ ,ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΣΕ ΕΙΠΑ ΣΧΙΖΟΦΡΕΝΗ.
ΕΣΥ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΠΕΙ ΔΕΚΑΔΕΣ ΦΟΡΕΣ ΣΕ ΠΜ ΚΑΙ MAIN.
ΚΟΦΤΟ ΛΟΙΠΟΝ ΕΔΩ ΤΟ ΠΑΡΑΜΥΘΑΚΙ ΚΑΙ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΛΥΣΕ ΤΑ ΜΟΝΗ ΣΟΥ Ή ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ.ΟΚ ?
ΕΙΝΑΙ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΩ ΔΗΜΟΣΙΩΣ ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ.


ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ .








Lilypie Pregnancy tickers





FOTINI28

FOTINI28
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ Η ΠΕΘΕΡΑ ΣΟΥ!! ΣΑΣ ΑΓΑΠΑΕΙ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ!!! ΚΙ ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΤΗΝ ΚΥΡΙΟΛΕΞΙΑ ΕΧΩ ΜΙΑ ΠΕΘΕΡΑ ΔΙΑΜΑΝΤΙ!!!


ΑΧΑΧΑΧΑΧ ΜΟΝΤΕ ΚΑΡΛΟ??? ΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧ
ΩΡΑΙΑ Η ΚΑΒΑΛΑ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΚΑΙ ΜΟΝΤΕ ΚΑΡΛΟ!!!

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΓΩ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΒΛΕΠΕΙΣ ΣΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΣΟΥ ΝΕΚΡΑ, ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΣΟΥ ΑΤΟΜΑ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ! ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΗΜΕΡΕΣ! Wink Wink Wink ΑΝ ΟΧΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΣΙΓΟΥΡΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙ ΣΤΟΧΟ ΖΩΗΣ!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εμένα μια φορα η γιαγια του άντρα μου μου πεταξε να πάω εγω να κάνω εξετάσεις
Να τη δειρω ήθελα αλλα τελοσπαντων
Και ήταν μπροστα η θεία του άντρα μου, νέα γυναίκα και της λέει τη λες βρες μάνα, τα παιδια ξέρουν τι κάνουν και τι θα κάνουν, τι λες στην κοπέλα

FOTINI28

FOTINI28
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΑΑΑΑΑ ΚΑΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!! ΟΤΙ ΝΑ ΝΑΙ!!! ΜΗΝ ΑΠΑΝΤΑΤΕ ΓΙΑΤΙ Ο ΤΥΠΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ ΑΝΩ ΚΑΤΩ!! ΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ΤΡΕΦΕΤΕ...ΣΣΣΣΣΣΣΣ ΜΗΝ ΑΚΟΥΣΩ ΚΑΜΜΙΑ ΣΑΣ!!! ΛΟΙΠΟΝ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ!!!!

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
FOTINI28 έγραψε:
αφρουλα έγραψε:ΓΙΑΤΙ ΦΩΤΕΙΝΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ? Shocked Shocked Shocked ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΤΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟ ΜΗΝΑ ΕΙΤΕ ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΟΥΜΕ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 35 990599 ΣΤΟΥΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΥΣ ΜΑΣ!


ΑΝΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΠΩΣ ΠΕΡΑΣΕΣ ΣΗΜΕΡΑ?



ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΑΛΛΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΚΟΡΟΙΔΕΨΕΤΕ...ΕΙΔΑ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΜΟΥ ΟΤΙ ΕΙΧΑΜΕ ΤΡΑΠΕΖΙ ΚΑΙ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΕΚΕΙ ΚΑΙ Ο ΠΑΠΠΟΥΣ ΜΟΥ(ΕΧΕΙ ΠΕΘΑΝΕΙ ΑΛΛΑ ΤΟΝ ΒΛΕΠΩ ΣΥΧΝΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΠΟΛΛΟΥΣ ΝΕΚΡΟΥΣ...ΕΧΩ ΚΑΛΗ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ) ΚΑΙ ΛΕΩ ΣΤΗΝ ΓΙΑΓΙΑ ΜΟΥ..ΓΙΑΤΙ ΔΝ ΕΡΧΕΤΕ Ο ΠΑΠΠΟΥΣ ΝΑ ΦΑΜΕ?? ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ...ΑΜΑ ΣΕ ΠΙΑΣΩ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΓΩ...ΑΦΗΣΕΣ ΣΤΗΝ ΣΚΑΛΑ ΤΗΝ ΣΕΡΒΙΕΤΑ ΣΟΥ ΤΗΝ ΜΑΤΩΜΕΝΗ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ ΑΝΑΓΟΥΛΑ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΕΜΕΤΟ.

ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ..ΕΓΩ ΤΟ ΕΡΜΗΝΕΨΑ ΟΤΙ ΘΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ . ΓΙΑΥΤΟ ΚΑΙ ΕΧΑΣΑ ΤΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΟΥ!!

ΑΦΡΟΥΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ ΕΠΟΧΗ ΑΥΤΗ ΚΑΛΑ ΛΕΣ! ΜΕ ΤΟ ΔΕΝΤΡΑΚΙ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΤΙΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΜΑΣ!!
ΑΣ ΑΚΟΥΣΕΙ Ο ΘΕΟΣ ΤΙΣ ΠΡΟΣΕΥΧΕΣ ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!!
εγω το ερμηνευσα οτι θα αδιαθετησω....?αμα σε πιασω απο το αυτι...κατευθειαν το εβγαλες το συμπερασμα.....λοιπον εγω για να πω την μαυρη αληθεια δεν πολυ πιστευ στα ονειρα αλλα κανα 2 φορες μου βγηκαν τωρα συμπτωση θες τυχη η οντως το ονειρο τι ν πω..εμενα αυτο μου φαινεται καλο...λενε οτι στα ονειρα οτι βλεπεις βγαινει το αντιθετο..αμα ειδες κοκκινο αιμα ειναι καλο..αμα το ειδες ε?καλο κ γρηγορο.... Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 35 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 35 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 35 215994

Lollipop83

Lollipop83
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα κορίτσια.πως είστε;
Αρτ αδιαθετησες τελικά... Δώρο για τα Χριστούγεννα στο φιλαει.
Αφρουλα περιμένεις ακόμα; Τι καλα.ήταν τυχερο το θεματακι αυτο.μακάρι να τελειώσει και με εσένα εγκυουλα.θα κανεις καμία χοριακη αύριο;

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
FOTINI28 έγραψε:ΑΑΑΑΑ ΚΑΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!! ΟΤΙ ΝΑ ΝΑΙ!!! ΜΗΝ ΑΠΑΝΤΑΤΕ ΓΙΑΤΙ Ο ΤΥΠΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ ΑΝΩ ΚΑΤΩ!! ΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ΤΡΕΦΕΤΕ...ΣΣΣΣΣΣΣΣ ΜΗΝ ΑΚΟΥΣΩ ΚΑΜΜΙΑ ΣΑΣ!!! ΛΟΙΠΟΝ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ!!!!

Χαχαχαψαχαχα

FOTINI28

FOTINI28
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
xaftounaki έγραψε:Εμένα μια φορα η γιαγια του άντρα μου μου πεταξε να πάω εγω να κάνω εξετάσεις
Να τη δειρω ήθελα αλλα τελοσπαντων
Και ήταν μπροστα η θεία του άντρα μου, νέα γυναίκα και της λέει τη λες βρες μάνα, τα παιδια ξέρουν τι κάνουν και τι θα κάνουν, τι λες στην κοπέλα

ΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΧΑΑΧ!!!!! ΕΕΥΤΥΧΩΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΓΙΑ ΚΑΙ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙΤΑΙ ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΗΛΙΚΙΑΣ!!! ΣΟΚ ΘΑ ΠΑΘΑΙΝΑ!!!

FOTINI28

FOTINI28
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΑΡΤΕΜΟΥΛΑ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ "ΑΜΑ Σ ΠΙΑΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΑΥΤΙ" ΓΕΛΑΣΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!!! ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ !! ΜΑΚΑΡΙ!! ΤΙ ΝΑ ΠΩ!!

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΘΗΚΚΑ ΠΟΤΕ ΣΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΟΥ!!! ΜΟΝΟΟ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΜΙΛΗΣΑ ΚΑΙ ΕΥΘΕΩΣ! ΣΕ ΑΝΤΙΘΕΣΗ ΜΕ ΕΣΕΝΑ ΠΟΥ ΤΥΛΙΓΕΙΣ ΤΟ ΚΟΥΒΑΡΙ ΚΑΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙΣ ΜΙΑ ΦΩΣΚΟΛΕΙΑΔΑ! ΤΟ ΕΙΠΑ ΕΞΑΡΧΗΣ ΟΤΙ ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΑΠΟΚΑΛΥΦΘΕΙ ΚΑΙ Η ΑΛΛΗ ΣΟΥ ΠΛΕΥΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΟΥ ΦΑΝΗΚΕ! ΕΙΧΑ ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ! ΚΑΙ ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΓΡΑΨΕΙ ΠΟΛΛΑ Η' ΜΗΠΩΣ ΤΟ ΞΕΧΝΑΣ?! ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΕ ΛΕΣ ΧΑΖΗ, ΑΓΕΝΗ ΚΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΑΩ ΚΑΛΑ (ΛΑΙΚΟΣ ΤΡΟΠΟΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΡΕΛΟ)! ΑΡΑ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΛΟΓΟΣ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΤΟ ΔΙΚΟ! ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΕ ΣΕΝΑ! ΚΑΝΕ ΜΟΥ ΤΗ ΧΑΡΗ!

FOTINI28

FOTINI28
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Lollipop83 έγραψε:Καλησπέρα κορίτσια.πως είστε;
Αρτ αδιαθετησες τελικά... Δώρο για τα Χριστούγεννα στο φιλαει.
Αφρουλα περιμένεις ακόμα; Τι καλα.ήταν τυχερο το θεματακι αυτο.μακάρι να τελειώσει και με εσένα εγκυουλα.θα κανεις καμία χοριακη αύριο;

ΚΑΛΩΣ ΤΗΝ!!! ΘΥΜΗΣΕ ΜΟΥ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΣΟΥ!!!

FOTINI28

FOTINI28
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αφρουλα έγραψε:ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΘΗΚΚΑ ΠΟΤΕ ΣΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΟΥ!!! ΜΟΝΟΟ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΜΙΛΗΣΑ ΚΑΙ ΕΥΘΕΩΣ! ΣΕ ΑΝΤΙΘΕΣΗ ΜΕ ΕΣΕΝΑ ΠΟΥ ΤΥΛΙΓΕΙΣ ΤΟ ΚΟΥΒΑΡΙ ΚΑΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙΣ ΜΙΑ ΦΩΣΚΟΛΕΙΑΔΑ! ΤΟ ΕΙΠΑ ΕΞΑΡΧΗΣ ΟΤΙ ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΑΠΟΚΑΛΥΦΘΕΙ ΚΑΙ Η ΑΛΛΗ ΣΟΥ ΠΛΕΥΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΟΥ ΦΑΝΗΚΕ! ΕΙΧΑ ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ! ΚΑΙ ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΓΡΑΨΕΙ ΠΟΛΛΑ Η' ΜΗΠΩΣ ΤΟ ΞΕΧΝΑΣ?! ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΕ ΛΕΣ ΧΑΖΗ, ΑΓΕΝΗ ΚΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΑΩ ΚΑΛΑ (ΛΑΙΚΟΣ ΤΡΟΠΟΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΡΕΛΟ)! ΑΡΑ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΛΟΓΟΣ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΤΟ ΔΙΚΟ! ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΕ ΣΕΝΑ! ΚΑΝΕ ΜΟΥ ΤΗ ΧΑΡΗ!


ΚΑΛΑ ΔΝ ΕΙΠΑ ΣΟΥΣ??? ΚΟΥΦΗ ΕΙΣΑΙ?????

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 38 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις