Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
71 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 71 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 35, 36, 37 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 36 από 42]

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΒΡΕ ΜΑΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ? Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 36 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 36 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 36 417472 ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ? ΠΩΣ ΠΑΕΙ Η ΔΟΥΛΕΙΑ?

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
FOTINI28 έγραψε:
xaftounaki έγραψε:Εμένα μια φορα η γιαγια του άντρα μου μου πεταξε να πάω εγω να κάνω εξετάσεις
Να τη δειρω ήθελα αλλα τελοσπαντων
Και ήταν μπροστα η θεία του άντρα μου, νέα γυναίκα και της λέει τη λες βρες μάνα, τα παιδια ξέρουν τι κάνουν και τι θα κάνουν, τι λες στην κοπέλα

ΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΧΑΑΧ!!!!! ΕΕΥΤΥΧΩΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΓΙΑ ΚΑΙ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙΤΑΙ ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΗΛΙΚΙΑΣ!!! ΣΟΚ ΘΑ ΠΑΘΑΙΝΑ!!!

Και εγω έπαθα και δεν είναι πολυ γιαγια

Λοιπόν η παρέα σας είναι ωραία αλλα θα πάω να ξαπλωσω
Μην ξεσαλωσετε το βράδυ και μην τσακωθειται και τα χάσω όλα τα κουτσομπολιά

Αφρούλα φιλάκια, υπομονη και έχουμε πει εσυ είσαι αναισθητη

Καληνύχτα κορίτσια

Lollipop83

Lollipop83
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
FOTINI28 έγραψε:
Lollipop83 έγραψε:Καλησπέρα κορίτσια.πως είστε;
Αρτ αδιαθετησες τελικά... Δώρο για τα Χριστούγεννα στο φιλαει.
Αφρουλα περιμένεις ακόμα; Τι καλα.ήταν τυχερο το θεματακι αυτο.μακάρι να τελειώσει και με εσένα εγκυουλα.θα κανεις καμία χοριακη αύριο;

ΚΑΛΩΣ ΤΗΝ!!! ΘΥΜΗΣΕ ΜΟΥ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΣΟΥ!!!

Καλησπέρα Φωτεινη μου.Ματίνα με λένε.

FOTINI28

FOTINI28
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΑΝΝΑ!!! ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 36 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 36 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 36 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 36 215994

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xaftounaki έγραψε:Αρτεμακι μου τη γνώμη της είπε, για εμένα δεν έκανε κακο αφου απευθύνθηκε στο γιο της! Αν έλεγε τίποτα σε εσένα ισως ήταν απρεπείς
Αλλα σας βλέπει που στεναχωριεστε και επειδη είχατε και την ατυχία στο παρελθόν θέλει να σας ξαναδεί χαρούμενος
Έχω καταλάβει ότι σας αγαπάει πολυ και σας στηρίζει
η αληθεια ειναι οτι την αγαπω πολυ γ αυτον ακριβως τον λογο γτ δειχνει ποσο πολυ μας αγαπει κ ειναι και πολυ διακριτικη...αυτο το κανε προφανως χωρις να το πολυ σκεφτει...και ηταν η 1η φορα ε που μιλησε για αυτο το θεμα...και παρεπιπτωντωσ και η 1η φορα στα τοσα χρονια που με ρωτησε αν αδιαθετησα....συνηθως την προλαβαινω εγω.....

Lollipop83

Lollipop83
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αφρουλα έγραψε:ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΒΡΕ ΜΑΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ? Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 36 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 36 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 36 417472 ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ? ΠΩΣ ΠΑΕΙ Η ΔΟΥΛΕΙΑ?

Καλα είμαι.η δουλεια έχει πέσει πολυ.το καλο είναι ότι έχω μείνει μόνο εγω οπότε προς το παρόν δεν κινδυνευω με απόλυση.
Θα κανεις αύριο κανά τεστακι να χαρούμε;

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
FOTINI28 έγραψε:ΑΡΤΕΜΟΥΛΑ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ "ΑΜΑ Σ ΠΙΑΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΑΥΤΙ" ΓΕΛΑΣΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!!! ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ !! ΜΑΚΑΡΙ!! ΤΙ ΝΑ ΠΩ!!
για αυτο ειμαι εγω εδω...μαρεσει αν κανω τους αλλουσ να γελανε................χαχαχ να μην παρεξηγηθω ...κιολας ε?

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΦΩΤΕΙΝΗ ΜΟΥ! ΕΙΝΑΙ ΑΝΟΥΣΙΟ ΝΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ ΚΑΙ ΧΑΣΙΜΟ ΧΡΟΝΟΥ! Mad

ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΑΝΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 36 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 36 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 36 417472


ΜΑΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΘΑ ΔΩ ΠΩΣ ΘΑ ΞΥΠΝΗΣΩ ΚΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΕΙΜΑΙ! ΑΝ ΔΕΝ ΔΩ ΚΑΠΟΙΟ ΣΗΜΑΔΙ ΤΗΣ ΠΑΛΙΟΑΛΕΚΑΣ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΤΑΧΤΩ ΣΤΟ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΚΟ! ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΓΙΑΤΙ ΠΟΝΑ Η ΜΕΣΗ ΜΟΥ ΑΡΚΕΤΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΝΤΟΝΑ!

FOTINI28

FOTINI28
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
art86 έγραψε:
FOTINI28 έγραψε:ΑΡΤΕΜΟΥΛΑ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ "ΑΜΑ Σ ΠΙΑΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΑΥΤΙ" ΓΕΛΑΣΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!!! ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ !! ΜΑΚΑΡΙ!! ΤΙ ΝΑ ΠΩ!!
για αυτο ειμαι εγω εδω...μαρεσει αν κανω τους αλλουσ να γελανε................χαχαχ να μην παρεξηγηθω ...κιολας ε?
\

ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!!!ΤΡΑΒΑ ΟΣΟ ΑΥΤΙΑ ΘΕΣ!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 36 536304

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lollipop83 έγραψε:
αφρουλα έγραψε:ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΒΡΕ ΜΑΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ? Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 36 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 36 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 36 417472 ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ? ΠΩΣ ΠΑΕΙ Η ΔΟΥΛΕΙΑ?

Καλα είμαι.η δουλεια έχει πέσει πολυ.το καλο είναι ότι έχω μείνει μόνο εγω οπότε προς το παρόν δεν κινδυνευω με απόλυση.
Θα κανεις αύριο κανά τεστακι να χαρούμε;
ματινακι τι κανεις κοριτσακι μου.....?ναια διαθετησα τλκ..αντε τον αλλο μηνα δυναμικα τωρα......ισως κρεμασω κ ενα θετικο τεστακι στο δεντρο μου..που ξερεις..χαχαχχα Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 36 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 36 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 36 215994

FOTINI28

FOTINI28
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αφρουλα έγραψε:ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΦΩΤΕΙΝΗ ΜΟΥ! ΕΙΝΑΙ ΑΝΟΥΣΙΟ ΝΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ ΚΑΙ ΧΑΣΙΜΟ ΧΡΟΝΟΥ! Mad

ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΑΝΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 36 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 36 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 36 417472


ΜΑΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΘΑ ΔΩ ΠΩΣ ΘΑ ΞΥΠΝΗΣΩ ΚΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΕΙΜΑΙ! ΑΝ ΔΕΝ ΔΩ ΚΑΠΟΙΟ ΣΗΜΑΔΙ ΤΗΣ ΠΑΛΙΟΑΛΕΚΑΣ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΤΑΧΤΩ ΣΤΟ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΚΟ! ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΓΙΑΤΙ ΠΟΝΑ Η ΜΕΣΗ ΜΟΥ ΑΡΚΕΤΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΝΤΟΝΑ!


ΔΗΛΑΔΗ ΟΤΑΝ ΜΕΝΕΙ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΕΓΚΥΟΣ Η ΜΕΣΗ ΤΗΣ ΔΝ ΠΟΝΑΕΙ?????? Shocked Shocked Shocked Shocked

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
FOTINI28 έγραψε:
art86 έγραψε:
FOTINI28 έγραψε:ΑΡΤΕΜΟΥΛΑ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ "ΑΜΑ Σ ΠΙΑΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΑΥΤΙ" ΓΕΛΑΣΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!!! ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ !! ΜΑΚΑΡΙ!! ΤΙ ΝΑ ΠΩ!!
για αυτο ειμαι εγω εδω...μαρεσει αν κανω τους αλλουσ να γελανε................χαχαχ να μην παρεξηγηθω ...κιολας ε?
\

ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!!!ΤΡΑΒΑ ΟΣΟ ΑΥΤΙΑ ΘΕΣ!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 36 536304
ποσα να τραβηξω καλε ...2 δεν εχεις???????? Razz Razz Razz Razz

Lollipop83

Lollipop83
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ελπίζουμε αφρουλα.η μέση μπορει να είναι και καλο.
Καληνύχτα Άννα.
Μπαίνω απο κινητο και αργώ πολυ.
Εγω αυτο τον μήνα πολυ ξηρασία.μια φορα μόνο στις γόνιμες.θα δείξει.πάω για Χριστούγεννα και εγω.

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
FOTINI28 έγραψε:
αφρουλα έγραψε:ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΦΩΤΕΙΝΗ ΜΟΥ! ΕΙΝΑΙ ΑΝΟΥΣΙΟ ΝΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ ΚΑΙ ΧΑΣΙΜΟ ΧΡΟΝΟΥ! Mad

ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΑΝΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 36 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 36 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 36 417472


ΜΑΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΘΑ ΔΩ ΠΩΣ ΘΑ ΞΥΠΝΗΣΩ ΚΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΕΙΜΑΙ! ΑΝ ΔΕΝ ΔΩ ΚΑΠΟΙΟ ΣΗΜΑΔΙ ΤΗΣ ΠΑΛΙΟΑΛΕΚΑΣ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΤΑΧΤΩ ΣΤΟ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΚΟ! ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΓΙΑΤΙ ΠΟΝΑ Η ΜΕΣΗ ΜΟΥ ΑΡΚΕΤΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΝΤΟΝΑ!


ΔΗΛΑΔΗ ΟΤΑΝ ΜΕΝΕΙ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΕΓΚΥΟΣ Η ΜΕΣΗ ΤΗΣ ΔΝ ΠΟΝΑΕΙ?????? Shocked Shocked Shocked Shocked
απο το στομα μου το πηρες..ελα μου ντε???? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes ..αφρουλιτα γενικα πονους περιοδου εχεις?απο θερμοκρασια και στηθος πως πας...μετρα αυριο την θερμοκρασια σου...

Lollipop83

Lollipop83
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Χαχαχα Άρτεμις.ωραία ιδέα.θα είναι το πιο ομορφο στολίδι πάνω στο δέντρο.

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΠΟΛΛΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΕΧΟΥΝ ΕΝΤΟΝΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ ΣΤΗ ΜΕΣΗ ΣΤΑ ΑΡΧΙΚΑ ΣΤΑΔΙΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΑ ΘΕΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟ ΣΗΜΕΙΟ! ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΑΠΕΒΑΛΑ ΕΙΧΑ ΕΝΤΟΝΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ ΣΤΗ ΜΕΣΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΟ ΕΧΩ ΣΥΝΔΥΑΣΕΙ ΕΤΣΙ! ΜΕ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ! Sad Sad Sad

FOTINI28

FOTINI28
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΓΩ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΑΥΡΙΟ ΕΙΝΑΙ 12 ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕΣ 1Ο! ΕΧΕΙΣ ΣΥΧΝΑ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΚΥΚΛΟ?

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΠΟΛΛΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΕΧΟΥΝ ΕΝΤΟΝΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ ΣΤΗ ΜΕΣΗ ΣΤΑ ΑΡΧΙΚΑ ΣΤΑΔΙΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΑ ΘΕΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟ ΣΗΜΕΙΟ! ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΑΠΕΒΑΛΑ ΕΙΧΑ ΕΝΤΟΝΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ ΣΤΗ ΜΕΣΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΟ ΕΧΩ ΣΥΝΔΥΑΣΕΙ ΕΤΣΙ! ΜΕ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ! Sad Sad Sad
μην το λες αυτο κοριτσακι μου.....μπορει ειπαμε να ναι για καλο...να σε ρωτησω παντα 26 μερες εχεις κυκλο..δεν εχει καθυστερηση ποτε?πς μου ναι ..πες μου ναι...???εγω λεω αυριο μετα τη δουλεια να πας για μια χοριακη

Lollipop83

Lollipop83
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Η αλήθεια είναι ότι και εγω είχα πόνους στην μέση αλλα δεν έδινα σημασία γιατί μου είχαν πει και είχα διαβάσει ότι είναι φυσιολογικοι.δεν είναι πάντως πάντα κάτι κακο.

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΣΗΜΕΡΑ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΓΙΑΤΙ ΟΠΩΣ ΚΑΘΕ ΠΡΩΙ ΕΙΧΑ 37 ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ! ΠΟΝΑ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ, Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΕΛΑΧΙΣΤΑ ΚΑΙ ΧΘΕΣ ΠΟΥ ΗΜΟΥΝ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΚΑΘΕ 3 ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΔΙΕΚΟΠΤΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΛΕΓΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ! ΟΜΩΣ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΤΗΣ ΑΛΕΚΑΣ! Sad Sad Sad ΔΕΝ ΘΑ ΣΚΑΣΩ ΑΛΗΘΕΙΑ! ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΡΕΛΑΙΝΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΡΧΕΤΑΙ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΜΕ! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

FOTINI28

FOTINI28
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Lollipop83 έγραψε:Η αλήθεια είναι ότι και εγω είχα πόνους στην μέση αλλα δεν έδινα σημασία γιατί μου είχαν πει και είχα διαβάσει ότι είναι φυσιολογικοι.δεν είναι πάντως πάντα κάτι κακο.

ΜΑΤΙΝΑ ΕΣΥ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ Η ΕΧΕΙΣ?

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
FOTINI28 έγραψε:ΕΓΩ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΑΥΡΙΟ ΕΙΝΑΙ 12 ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕΣ 1Ο! ΕΧΕΙΣ ΣΥΧΝΑ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΚΥΚΛΟ?
φωτεινη να σου πω τι ειπε ο αντρας μου ...?ελπιζω ν μην σε πειραξει..ηρεθε πριν και εριξε μια ματια να δει τι βλεπω και ετυχε να δει το προφιλ σου κ λεει αχ αυτη η φωτεινη εχει δυδυμα??????εννοειτε οτι τον εδιωξα απευθειας.....καλε εχει κολλημα να δει τι λεμε....Ωρες ωρες με νευριαζει ..κανει οτι κοιμαται και κρυφοκοιταει...χαχαχαχαχ..αλλα γυρναω το λαπτοπ..δεν ξερω για σας αλλα εγω δεν τον αφηνω...ας εχω και εγω τα μυστικα μου.χαχαχαχαχ

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ Ο ΚΥΚΛΟΣ ΜΟΥ ΚΥΜΑΙΝΕΤΑΙ ΑΠΟ 26-28 ΗΜΕΡΕΣ! ΑΛΛΑ ΕΙΧΑ ΩΟΡΡΗΞΙΑ 12Η Η' 13Η ΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΟΛΥ! ΛΟΓΙΚΑ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΕΡΘΕΙ! ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΤΩΝ 14 ΗΜΕΡΩΝ ΩΧΡΙΝΙΚΗ ΦΑΣΗ, ΠΡΑΓΜΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ! ΜΗΝ ΤΟ ΠΑΙΖΩ ΚΑΙ ΕΞΥΠΝΗ ΚΑΙ ΓΕΛΑΤΕ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΛΑΤΗ ΜΟΥ!

FOTINI28

FOTINI28
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
art86 έγραψε:
FOTINI28 έγραψε:ΕΓΩ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΑΥΡΙΟ ΕΙΝΑΙ 12 ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕΣ 1Ο! ΕΧΕΙΣ ΣΥΧΝΑ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΚΥΚΛΟ?
φωτεινη να σου πω τι ειπε ο αντρας μου ...?ελπιζω ν μην σε πειραξει..ηρεθε πριν και εριξε μια ματια να δει τι βλεπω και ετυχε να δει το προφιλ σου κ λεει αχ αυτη η φωτεινη εχει δυδυμα??????εννοειτε οτι τον εδιωξα απευθειας.....καλε εχει κολλημα να δει τι λεμε....Ωρες ωρες με νευριαζει ..κανει οτι κοιμαται και κρυφοκοιταει...χαχαχαχαχ..αλλα γυρναω το λαπτοπ..δεν ξερω για σας αλλα εγω δεν τον αφηνω...ας εχω και εγω τα μυστικα μου.χαχαχαχαχ



ΑΧΑΧΑΧΑΧ!!! ΠΕΣ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΣΤΟΥ ΘΕΟΥ Τ ΑΥΤΙ!!! ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΑΙ ΚΛΗΡΟΝΟΜΗΚΟΤΗΤΑ ΣΤΑ ΔΥΔΥΜΑ!! ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ!!! ΤΙ ΝΑ ΜΕ ΠΕΙΡΑΞΕΙ??? ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΧΙ!! ΚΑΛΑ ΕΜΕΝΑ ΚΑΘΕ ΤΡΕΙΣ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΛΕΕΙ...ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΟΙ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ ΣΟΥ? ΤΙ ΛΕΤΕ? ΔΝ ΘΑ ΜΠΕΙΣ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΤΕ? ΓΕΛΑΩ ΠΟΛΥ!! Η ΚΑΜΜΙΑ ΦΟΡΑ ΛΕΕΙ ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΟΙ ΜΑΝΟΥΛΕΣ??? ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΑΠΑΝΤΑΩ Δ Ε Ν Ε Ι Ν Α Ι Ο Λ Ε Σ Μ Α Ν Ο Υ Λ Ε Σ!!!! ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΘΑ ΣΤΟ ΠΩ????? Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Lollipop83

Lollipop83
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
FOTINI28 έγραψε:
Lollipop83 έγραψε:Η αλήθεια είναι ότι και εγω είχα πόνους στην μέση αλλα δεν έδινα σημασία γιατί μου είχαν πει και είχα διαβάσει ότι είναι φυσιολογικοι.δεν είναι πάντως πάντα κάτι κακο.

ΜΑΤΙΝΑ ΕΣΥ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ Η ΕΧΕΙΣ?

Στην προσπάθεια είμαι.είχα μια παλλιδρομη τον ιούλιο και απο τέλη Σεπτέμβρη έχω ξεκινήσει πάλι τις προσπάθειες.
Εσυ νομίζω έχεις παιδάκι;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 36 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 35, 36, 37 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις