Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
14 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 14 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 40]

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα κοριτσακια μου καλοριζικο και το θεματακι μας!!

εγω χθες τα ειδα ολα!!!την ταισα το απογευμα κ ειπαμε με τον Γιαννη να παμε να αλλαξουμε κατι δωρα!ειπα στην μαμα μου αμα πεινασει να τις δωσει γαλα που ειχα βγαλει κ το ειχα στην καταψυξη,ειχα διαβασει οτι το βαζεις κατω απο ζεστο τρεχουμενο νερο και ειναι οκ οποτε κ αυτες τις οδηγειες εδωσα στην μανα μου και πηγαμε!!(τι το θελα βεβαια)μετα απο μια ωρα με πηρε τηλ οτι πειναει κ δεν περνει το μπιμπερο και τρεχαμε σαν τους παλαβους!!ειχε πλανταξει στο κλαμα το μικρακι μου κ η μανα μου το γαλα που της εδωσε ηταν κ κρυο αλλα απο το αγχος της της το εδωσε!γυρισα κ εκλαιγε σαν τρελο κ κοιμηθηκε στο στηθος μου χωρις να φαει,ολο το βραδυ ηταν ανησυχη γι΄αυτο δεν μπηκα καθολου κ εγω κομματια!φοβομουν κιολας μηπως κρυωσαν τα λαιμα της απο το κρυο γαλα αλλα μαλλον την γλιτωσαμε!!
τεσπα εχει λιγο γκρινια ακομα αλλα ειναι καλυτερα!!

Μαριανθακο μου τελεια σαραντισατε κ εσεις κ το ριξατε στις βολτουλες!

Σοφακι αφου πηρες το οκ απο τον γιατρο αρχισε σιγα σιγα να θυμασαι κ εσυ το σπορ γιατι οντως το εχουμε ξεχασει οι περισσοτερες!!

δεν θυμαμαι κατι αλλο να σχολιασω τωρα γιατι εκοψα το μνμ 10 φορες για να τις δωσω στηθος!!

φιλακια πολλα σε ολες!!

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλως το χαρουλάκι!τι έπαθες κι εσύ βρε κουκλα μου!και η μανούλα σου τα χειρότερα έπαθε!ετσι και η δικιά μου με πηρε μια φορά τηλ και μου ελεγε οτι το παιδι κλαιει συνέχεια επειδή λεει καταλαβε οτι λειπω χαχαχ!αυτη στην αρχη πειναγε και μετα πονουσε και η μανα μου έλεγε οτι της λειπω..αλλουουουου!και εχει μεγαλωσει και τον φιλιππο φαντασου!παθαίνουν πλάκα με τα εγγόνια γιατι φοβουνται!γιατι το είχες στην κατάψυξη και οχι ψυγειο?να πάρεις τον θερμαντήρα για να στο ζεσταίνει στην σωστη θερμοκρασία

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Xαρουλίτα μην το σκέφτεσαι πια, σε όλους συμβαίνει και από ένα ευτράπελο με τα μωράκια. Τέλος καλό, όλα καλά να λες..

Θα σας αφήσω τώρα για να ετοιμαστούμε σιγά σιγά για τη συνάντηση στο σπίτι της Στέλλας μας με την Ίνα. Τσούρμο πάλι: έξι γονείς, τρία μπεμπάκια και ο ταρζανάκος ο Γιωργάκης!!

Καλό σαββατόβραδο να έχουμε! Ίσως να μπω αργότερα που θα γυρίσουμε. Τα φιλιά μου σε όλες!

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Tini13 έγραψε:Xαρουλίτα μην το σκέφτεσαι πια, σε όλους συμβαίνει και από ένα ευτράπελο με τα μωράκια. Τέλος καλό, όλα καλά να λες..

Θα σας αφήσω τώρα για να ετοιμαστούμε σιγά σιγά για τη συνάντηση στο σπίτι της Στέλλας μας με την Ίνα. Τσούρμο πάλι: έξι γονείς, τρία μπεμπάκια και ο ταρζανάκος ο Γιωργάκης!!

Καλό σαββατόβραδο να έχουμε! Ίσως να μπω αργότερα που θα γυρίσουμε. Τα φιλιά μου σε όλες!
ζηλευω!θελω κι εγω!να περασετε τελεια !τα φιλια μου κ στις 3

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πάλι συναντησούλα διαβαζω... Αυτά είναι...!
Καλά να περάσετε Τίνη!
Μπετουλίνα, τελικά με καισαρική γέννησες; Αλήθεια με τη δουλειά σου τι έγινε;
Κατερίνα, η δικιά μου κοιμάται μόνο μπρούμυτα. Από τι βλέπω τελικά δεν είναι η μοναδική. Και τα άλλα τα παιδιά μου βολεύτηκαν καλύτερα μπρούμυτα από νεογέννητα κι εκείνα. Στην αρχή την κοίμιζα πλάγια και καμιά φορά ανάσκελα. Όταν πια συνήθισε για τα καλά την πιπίλα άρχισα να την βάζω μπρούμυτα γιατί έτσι βγαίνει πιο δύσκολα από το στόμα. Τελικά κοιμάται μόνο μπρούμυτα. Άμα τη γυρίσω στον ύπνο της πλάγια ή ανάσκελα ξυπνάει. Κι όπως λέει η Σοφία ανάσκελα βλέπει το μόμπιλο πάνω από το κρέββατι και αρχίζει τα γέλια και τις χαρές και χάνει εντελώς τον ύπνο της.
Σοφάκι, στην αρχή πονάει αλλά πρέπει να γίνει αυτή η αρχή για να αρχίσει σιγά σιγά να ξεπονάει. Δεν είναι απόλυτο ότι θα είσαι στενή. Ναι μεν θα σε τραβάνε τα ράμματα αλλά υπάρχει περίπτωση να έχεις ανοίξει. Αυτό έπαθα εγώ στις προηγούμενες γέννες μου και μέχρι να "μαζέψω" πέρασαν αρκετοί μήνες. Αυτοί τη φορά με έραψε μία γιατρός και πραγματικά με έκανε αν όχι παρθένα σίγουρα έφηβη. Έκανε πολύ καλή δουλειά η κοπέλα. Μπράβο της! Ούτε που κατάλαβα ότι γέννησα.
Σας αφήνω κι εγώ τώρα έχω να ετοιμαστώ για ένα γάμο. Έχω κι εγώ δηλαδή βραδινή έξοδο. Πάω να γλεντήσω. Τη μικρή θα την κρατήσει η μαμά μου.
Ουφ τι φοράμε; Rolling Eyes

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
δεσποινάκι μου καλά να περάσετε!εμένα ο γιωργος είναι ακόμα δουλειά,θα πάει να συναντήσει εναν για δουλειά και θα γυρίσει κατα τις 10.30...είπε...καλές 11 το λιγότερο το βλέπω!οπόταν αύριο θα κάνουμε κάτι μάλλον!
οι υπόλοιπες που είστε οεο??

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μια χαρα δεσποινα αφου μπορει η γυναικα και κραταει 3 παιδια καλα να περασετε.
τινακι σας ζηλευουμε θελω και γω πιο πολυ ζηλευω που εισαστε κριτη λατρευω.
χαρα εμενα η μανα μου ουτε τωρα που ειναι 3.5 χρονων δεν μπορει να την κρατησει το καλοκαιρι που παμε στο χωριο και βγαινουμε καθε μερα και την κραταει με περνει τηλεφωνο οτι ξυπνησε και κλεει και μας ζηταει. οσο για το μωρο δεν εχω κανεναν να το κρατησει η πεθερα μου την μεγαλη την κραταει το μωρο δεν τα καταφερνει αν πνιγει και να την ταΐσει με το μπουκαλι δεν ξερει γιατι ρουφαει αερα και μου λεει εγω τα θηλαζα μεχρι 3 χρονων δεν ξερω τα μπουκαλια χα χα αλλα την μεγαλη την κραταει μια χαρα οταν θελουμε.οποτε με βλεπω να βγαινω παλι μονη με τον αντρα μου εκει στο χρονω που θα ψιλο καταλαβαινει το μωρο. αλλιως ολοι μαζι οπος καναμε και με την μεγαλη. φωτεινη Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 #2 - Σελίδα 2 417472 δεν ξερω αν ειναι αλλη μεσα.

bettoulina

bettoulina
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κοριτσια μου ευχαριστω για το καλοσωρισμα..χαιρομαι πολυ που σας"γνωριζω"...το ονομα μου ειναι μπεττυ..35χρ..απο ναουσα...την νεραιδα μου την γεννησα 27/7 με πητ 13/8..μολις μπηκα στον μηνα μου!!!
γεννησα εντελως φυσιολογικα -εχω θρομβοφιλια και μου λεγαν για καισαρικη-και χωρις επισκληρηδιο...τα ειδα ολα!!!υπερηχογραφικα ομως το μωρο φαινοταν 3-4 βδομαδες μικροτερο..και με μη ομαλη ροη του αιματος απο μενα...ετσι βγηκε 2.050kg και την πηραμε 1935...ευτυχως ομως κατα τ αλλα ολα καλα!!!τωρα διανυει τον 4ο μηνα και ειναι μολις 4kg...ειναι mini μωρο

desT τα αφεντικα μου με καναν μεταθεση στην θεσ/νικη μια ωρα απο δω...φυσικα και δεν μπορω να παω..αλλα συχνα πυκνα με παιρνουν τηλ για να παραιτηθω!!!...ακομα με περιμενουν...

εν τω μεταξυ χωρισα με τον αντρα μου..αλλα αυτο σε αλλο post...xaxaxa

φιλια και κουραγιο!!!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ κοριτσακια μου δεν ξεπερασα ακομα το χθεσινο και η μπεμπα εχει ολο το απογευμα γκρινια μαλλον εχουμε κολικους κ εμεις!!νομιζω θα με παρον τα κλαματα που δεν μπορω να την βοηθησω!!

Μπεττυ καταρχην να σου ζησει το νινακι σου να ειναι γερο και τυχερο!!
παιζει να γνωριζομαστε κιολας γιατι ερχονουν πολυ συχνα Ναουσα για σκι και εκανα παρεα με τον Κοσμα κ ολα τα παιδια απο πανω!!

Δεσποινακι καλα να περασεις στο γαμο τυχερουλα!!

Τινακι καλα να περασετε ζηλευω πολυυυυ!!

τρεχωωωω κλαιειιιιιι!!!

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
bettoulina έγραψε:κοριτσια μου ευχαριστω για το καλοσωρισμα..χαιρομαι πολυ που σας"γνωριζω"...το ονομα μου ειναι μπεττυ..35χρ..απο ναουσα...την νεραιδα μου την γεννησα 27/7 με πητ 13/8..μολις μπηκα στον μηνα μου!!!
γεννησα εντελως φυσιολογικα -εχω θρομβοφιλια και μου λεγαν για καισαρικη-και χωρις επισκληρηδιο...τα ειδα ολα!!!υπερηχογραφικα ομως το μωρο φαινοταν 3-4 βδομαδες μικροτερο..και με μη ομαλη ροη του αιματος απο μενα...ετσι βγηκε 2.050kg και την πηραμε 1935...ευτυχως ομως κατα τ αλλα ολα καλα!!!τωρα διανυει τον 4ο μηνα και ειναι μολις 4kg...ειναι mini μωρο

desT τα αφεντικα μου με καναν μεταθεση στην θεσ/νικη μια ωρα απο δω...φυσικα και δεν μπορω να παω..αλλα συχνα πυκνα με παιρνουν τηλ για να παραιτηθω!!!...ακομα με περιμενουν...

εν τω μεταξυ χωρισα με τον αντρα μου..αλλα αυτο σε αλλο post...xaxaxa

φιλια και κουραγιο!!!

βρε μπέττυ μου πέρασες δύσκολα στη γέννα!να σου ζήσει και εσύ κουράγιο!κι εγώ γεννησα με φτ χωρις επισκληρίδιο!εχω έναν γιο 7 χρονων και την κόρη μου την γεννησα στις 22/9!πότε χώρισες με τον άντρα σου πριν ή μετά την γέννα??γιατι κάτι μου θυμίζει...

bettoulina

bettoulina
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
να σα καλα!!!μετα την γεννα χωρισα....αλλα και απειρες φορες κατα την διαρκεια της εγκυμοσυνης...την οποια και δεν χαρηκα...τι σου θυμιζει αν επιτρεπεται?

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
χώρισα κι εγώ 6μήνες μετά την γέννα του γιου μου!το 2006..μια βδομάδα πριν κλείσουμε 1 χρόνο παντρεμένοι

bettoulina

bettoulina
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
foteini35 έγραψε:χώρισα κι εγώ 6μήνες μετά την γέννα του γιου μου!το 2006..μια βδομάδα πριν κλείσουμε 1 χρόνο παντρεμένοι


ρε τους μπιπ...τιποτα δεν σεβονται!

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
bettoulina έγραψε:
foteini35 έγραψε:χώρισα κι εγώ 6μήνες μετά την γέννα του γιου μου!το 2006..μια βδομάδα πριν κλείσουμε 1 χρόνο παντρεμένοι


ρε τους μπιπ...τιποτα δεν σεβονται!
καλά το θέμα μου δεν ηταν η επέτειος..ήταν οτι δεν το περιμενα...να σου πω την κατάληξη??πήραμε διαζύγιο κοινή συναινέσει,μείναμε 2 χρόνια χωρια με άλλους συντρόφους και το 2008 μου είπε να τα ξαναβρούμε.το 2010 παντρευτήκαμε και κάναμε και την κόρη φέτος.επειδή θα με ρωτήσεις γιατί το δέχτηκα πίσω,θα σου πω οτι μεταξύ μας ποτέ δνε ειχαμε προβλημα ούτε τσακωθήκαμε..κλασσικά για όλα έφταιγε η πεθερά!τυχαίο??/δεν νομίζω τάκη..

bettoulina

bettoulina
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
φωτεινη χαιρομαι για το αισιο τελος...ελπιζω και γω σε κατι αναλογο..αν και μεις μαλωναμε...ειμαστε 1 μηνα και κατι χωρια..και ελπιζω σε επανασυνδεση...εγω βλεπεις τον αγαπαω...αλλα ανακατευτικαν και ολοι..οι γονεις μου ουτε να τον δουν..
τον γνωρισα 5/7/2010 και 24/9/10 παντρευτικαμε....κεραυνοβολος ερωτας η η βιασυνη της ανασφαλειας?

αληθεια απο που εισαι?

bettoulina

bettoulina
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
A man who treats his woman like a PRINCESS is a proof that he has been born and raised in the arms of a QUEEN.

αυτο για τις πεθερες...αν καταλαβαινεται τι εννοω!

konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κι απο μένα. Ας πούμε οτι ξεμπέρδεψα αν και δεν το βλέπω .Η μικρή είναι στο καρότσι κι έχει κέφια δεν πιάνει την πιπίλα με τίποτα,ο μεγάλος έφαγε την πίτσα του και βλέπει καρχαριομαχο στο σταρ,Αντε να το πας στο κρεβάτι θέλει στο σαλόνι στην μεγάλη τηλεόραση,Τι να το κάνω το αφήνω είχε και λυγώ πυρετό αχ τι θα κάνω με αυτό το παιδί κάθε μήνα άρρωστο. Εσείς τι μου κάνετε;
Χαρά μου αν είναι κωλικοί θα κάνεις υπομονή και σε λίγο θα περάσουν,για το γάλα γιατί το έβαλες κατάψυξη στην συντήρηση νομίζω το βάζουν. Μην σε κάνει αυτό να μην ξανά βγεις την επομένη φορά θα πάνε καλύτερα τα πράγματα,το πρωί να ξέρεις είναι καλύτερα γιατί δεν έχουν συνήθως κολικούς.
Ρε κορίτσια γεννήσατε και χωρίσατε;Πω πω πως τα καταφέρνετε μόνες σας δεν είναι πολύ δύσκολο;τι να πω αντί να είναι δίπλα σας και να σας στηρίζουν στα δύσκολα αυτοί λιποτάκτησαν το μόνο σίγουρο είναι οτι είναι δειλοί και δεν μπορούν να αντιμετωπίσουν τα προβλήματα. Για άλλη μια φορά μπράβο που τα καταφέρνετε.

konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Συγνώμη αν ανακατεύομαι αλλά αν φταίνε τρίτοι να το προσπαθήσετε ξανά και ξανά μην αφήνετε κανέναν να σας χαλάσει το σπίτι. Πάντα σε όλα τα ζευγάρια υπάρχουν τρίτοι αλλά δεν τους κάνουμε την χάρη εμείς με την υπομονή μας θα κερδίσουμε στο τέλος.

konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καληνύχτα κορίτσια μου κι ας μην είναι καμιά μεσα. Να έχουμε ενα καλό βράδυ και μια τέλεια Κυριακή τα λεμε

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μπέττυ μου με κούφανες!μέσα σε 2 μήνες??δεν θα σου πω αν είναι κεραυνοβόλος ή ανασφάλεια,γιατί παίζουν και τα 2.το θέμα είναι να το προσπαθήσετε αν όντως υπάρχουν αισθήματα!είναι μεγάλη συζήτηση αυτή!κατάγομαι απο πάργα και ειμαι αθήνα.
κωνσταντίνα μου καλησπέρα!περαστικά στο παιδάκι σου!εγώ το προσπαθησα το πρώτο εξάμηνο και μετα τα παράτησα αφού δεν έβλεπα ανταπόκριση.μετά επέστρεψε εκείνος από μόνος του γιατί κατάλαβε τι είχε φταίξει..και δεν ήμουν εγώ ή οι δυο μας..ήταν οι τριτοι που λες κι ε΄συ!πάντως είμαστε από τους λίγους που παντρεύτηκαν εκαναν παιδί χωρισαν ξαναπαντρευτηκαν και ξαναέκαναν παιδί χαχαχα.ο παππας να δειτε τι επαθε όταν πήγαμε την 2η φορά χαχαχα

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Να μαι κ πάλι.. Είναι καμία μέσα η τσάμπα θα μιλάω;;; Χαχαχα!! Εμείς πήγαμε στο mall σήμερα.. Γινόταν της κακομοίρας.. Πολύς κόσμος!! Αλλα δεν πήγα άδικα, ψωνησα κιόλας!!! Έχω να ψωνησω απο τότε που έμεινα έγκυος.. Κ σήμερα ζυγιστηκα κ είμαι -14 μου μένουν αλλα 5 + 10 μετα.. Κ είπα να το γιορτασω. Πήρα κάτι μπλουζάκια, ήθελα κ αλλα αλλα λυπηθηκα το ταμείο μας! Την δευτέρα θα ξαναπαω, γιατί θελουμε πάλι ρούχα για την μεγάλη, κ εσωτερικά φακελάκια, αφού μεγαλώνει σαν το μανιτάρι κ θα κοιτάξω κ πάλι για το κατιτις.. Πρέπει να ψάξω κ φόρεμα για το γάμο της αδελφής μου( αλλα αυτο την Τρίτη πια).. Μόλις γυρίσαμε, ήρθαν κ οι κουμπάροι μας κ κατσσμε λίγο. Τώρα φυγαν κ μπήκα να σας διαβάσω!!

Μπεττυ, κ Φωτεινη μου είναι πολυ άδικο να χωρίζει ένα ζευγάρι για τρίτους, που συνήθως τρίτοι φταίνε.. Κ ο άντρας μου χώρισε μια εβδ πριν τον γάμο του για την πεθερά.. Κ μετα γνώρισε εμένα, κ μετα απο μένα το χάος!! Χαχαχα!! Κ είχαμε κάνει συμφωνία μεταξύ μας, να μπει κανένας γονιός ανάμεσα μας..

Χαρουλιτο μου, η ροζαλιντα σας σας αγχωσε ε;;; Φαντάζομαι το τρέξιμο που ριξατε!!

Τα φιλια μου σε όλες!!! Κ καληνύχτα γιατί μάλλον Μονή μου είμαι!!!

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
οχι κ μονη!ειμαι εδω με την καρφιτσα στον λαιμο!

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
γραφω με το ενα χερι...μεγεια αννουλα τα μπλουζακια σου!θελω κι εγω να παω για ψωνια...

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
foteini35 έγραψε:γραφω με το ενα χερι...μεγεια αννουλα τα μπλουζακια σου!θελω κι εγω να παω για ψωνια...

Επ, καλώς την Φωτεινη με την καρφίτσα!!! Εμένα μόλις κοιμηθηκαν κ τα δυο.. Μπαίνω για ντουζακι κ επανέρχομαι, μην φύγεις!!!

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
τι τυχερη που είσαι!είναι και τα 2 ξύπνια!η μικρή στο λίκνο και νανουρίζεται και ο μεγάλος βλεπει τβ και παιζει νιτεντο!πως τα κάνει και τα 2 δεν ξερω..εγώ κομμάτια και ο γιωργος δεν έχει γυρίσει ακόμα..σκατούλες δηλαδή...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις